Bike Atelier MTB Maraton 2017

Gliwice
28.05.2017

Wyniki

Hobby 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 1:60 30.00 01:05:56:66
2
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 2:01 30.00 01:06:07:71
3
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 2:03 29.20 01:07:33:78
4
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 2:03 29.20 01:07:34:34
5
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 2:03 29.20 01:07:34:58
6
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 2:04 29.20 01:07:40:85
7
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 2:05 28.95 01:08:24:05
8
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 2:05 28.70 01:08:44:33
9
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 2:06 28.70 01:08:51:43
10
ŚCIERSKI Maciej
1961 POL Tychy 2:06 28.70 01:09:09:16
11
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1363 POL Rybnik 2:06 28.70 01:09:09:97
12
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 2:06 28.70 01:09:11:62
13
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 2:06 28.70 01:09:11:79
14
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 2:06 28.70 01:09:11:83
15
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 2:06 28.70 01:09:16:22
16
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 2:07 28.45 01:09:21:60
17
KALAMARZ Kamil
1801 POL Rybnik 2:07 28.45 01:09:50:70
18
RYNCARZ Mikołaj
Cukiernia Bajka Baszczyńscy Team
2583 POL Wisła 2:08 28.45 01:09:51:05
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 2:08 28.45 01:09:53:27
20
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 2:08 28.21 01:09:55:61
21
DUDEK Jakub
1931 POL Gliwice 2:08 28.21 01:10:12:51
22
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 2:10 27.73 01:11:06:91
23
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 2:10 27.73 01:11:06:93
24
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 2:11 27.73 01:11:40:68
25
ŚCIERSKI Wojciech
1963 POL Tychy 2:12 27.50 01:12:10:25
26
TOMERA Tomasz
1905 POL Katowice 2:12 27.27 01:12:25:14
27
SENCZEK Robert
Taurus30 Cycling Team
1421 Katowice 2:14 27.05 01:13:15:65
28
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 2:14 27.05 01:13:26:16
29
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 POL Gliwice 2:14 27.05 01:13:27:88
30
KRZESZOWIEC Zbigniew
2512 Gliwice 2:14 27.05 01:13:28:23
31
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 2:14 26.83 01:13:30:98
32
MUZYK Wojciech
1833 Racibórz 2:15 26.83 01:13:53:80
33
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 2:15 26.61 01:14:06:52
34
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 2:15 26.61 01:14:12:36
35
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 2:16 26.61 01:14:37:10
36
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1579 POL Ruda Śląska 2:16 26.40 01:14:45:68
37
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 2:17 26.40 01:14:50:63
38
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1577 POL Ruda Śląska 2:17 26.40 01:14:52:36
39
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 2:17 26.40 01:14:52:60
40
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 2:17 26.40 01:14:53:02
41
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 2:17 26.40 01:14:54:12
42
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2057 POL Ruda Śląska 2:17 26.40 01:15:06:32
43
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska 2:17 26.40 01:15:12:56
44
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 2:17 26.40 01:15:12:98
45
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 2:18 26.19 01:15:33:17
46
RUBIK Łukasz
Team Łaj Not Meble Marzenie
1911 POL Namysłów 2:18 26.19 01:15:39:45
47
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 Nawojowa Góra 2:19 25.98 01:16:01:38
48
ŚCIERSKI Pawel
1967 POL Tychy 2:19 25.98 01:16:03:16
49
ŚCIERSKI Tomasz
1964 POL Tychy 2:19 25.98 01:16:16:63
50
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 2:19 25.98 01:16:24:57
51
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 2:20 25.98 01:16:29:39
52
STOL Wojciech
2113 POL Bojszowy 2:20 25.78 01:16:30:65
53
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2457 POL Bytom 2:20 25.78 01:16:41:76
54
DEŻAKOWSKI Paweł
Hurtownia Adrenaliny.pl
1816 POL Gliwice 2:20 25.78 01:16:42:40
55
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory 2:20 25.78 01:16:47:68
56
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 2:20 25.78 01:16:49:94
57
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 2:20 25.78 01:16:51:03
58
SZCZEPAŃCZYK Michał
2005 POL Międzyrzecze Dolne 2:20 25.78 01:16:59:63
59
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 2:21 25.78 01:17:04:84
60
LISOWSKI Maciej
1392 POL Knurów 2:21 25.58 01:17:17:81
61
ADAMKIEWICZ Marcin
2557 POL Rybnik 2:21 25.58 01:17:29:84
62
ABSALON Maciej
Absalon Fucking Team
2459 POL Katowice 2:22 25.38 01:17:45:34
63
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 2:22 25.38 01:17:50:72
64
SOBINA Bartłomiej
Tomazi Bike Orbea Team
1834 POL Jastrzębie-Zdrój 2:22 25.38 01:17:54:43
65
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1575 POL Bukowno 2:22 25.38 01:17:55:80
66
NAWROCKI Adrian
2134 POL Kędzierzyn-Koźle 2:22 25.38 01:17:56:99
67
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 2:22 25.38 01:17:58:30
68
MIKOŁAJEWSKA Karolina
Mikesz Team
1879 POL Wodzisław Śląski 2:22 25.38 01:17:58:85
69
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 2:22 25.38 01:17:59:09
70
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 2:23 25.38 01:18:07:34
71
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 2:23 25.38 01:18:17:64
72
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 2:23 25.19 01:18:21:34
73
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 2:23 25.19 01:18:29:65
74
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 2:23 25.19 01:18:31:09
75
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze 2:23 25.19 01:18:31:36
76
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 2:23 25.19 01:18:36:71
77
SŁOMKA Aleksander
Dbn Team
1202 POL Mikołów 2:23 25.19 01:18:38:27
78
ŻOK Marek
Mikesz Team
1387 POL Sumina 2:24 25.19 01:18:39:36
79
WALCZYNA Przemysław
2132 POL Toszek 2:24 25.19 01:18:39:53
80
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 2:24 25.19 01:18:42:04
81
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 2:24 25.19 01:18:42:24
82
KUBICKI Piotr
2084 POL Bytom 2:24 25.19 01:18:44:37
83
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 2:24 25.19 01:18:45:75
84
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 2:24 25.19 01:18:47:49
85
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1580 POL Koniaków 2:24 25.19 01:18:48:92
86
SERAFIN Michał
Serteam
2080 POL Myszków 2:25 25.00 01:19:13:85
87
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 2:25 25.00 01:19:16:55
88
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 2:25 25.00 01:19:23:58
89
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 2:25 25.00 01:19:25:07
90
KAPALA Zygmunt
1490 POL Tychy 2:25 24.81 01:19:31:69
91
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 2:25 24.81 01:19:40:19
92
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 2:25 24.81 01:19:41:53
93
ŁUKÓW Antoni
Luks Toszecka Grupa Kolarska
1883 POL Toszek 2:26 24.81 01:19:45:93
94
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 2:26 24.81 01:19:51:62
95
BIELLMANN Alexandre
1860 FRA Chorzow 2:26 24.81 01:19:58:64
96
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 2:26 24.81 01:20:03:08
97
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 2:26 24.63 01:20:12:72
98
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice 2:27 24.63 01:20:22:38
99
DUDA Dawid
Janusze Bielsko
1796 POL Bielsko-Biała 2:27 24.63 01:20:23:18
100
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
1887 POL Jastrzębie Zdrój 2:27 24.63 01:20:34:94
101
KURCZOK Leszek
Pm Bike
1976 Rybnik 2:27 24.63 01:20:36:99
102
FUNDOWICZ Łukasz
1048 POL Mysłowice 2:27 24.63 01:20:38:33
103
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 2:27 24.63 01:20:40:22
104
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1965 POL Będzin 2:27 24.63 01:20:40:36
105
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 2:27 24.63 01:20:41:34
106
SŁOWIK Adam
1785 POL Bielsko-Biała 2:28 24.44 01:20:57:36
107
JANDA Piotr
1412 POL Żory 2:28 24.44 01:21:00:26
108
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 2:28 24.44 01:21:04:82
109
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 2:28 24.44 01:21:09:51
110
UCHMAN Wojciech
Aegon Cycling Team
1486 POL Katowice 2:28 24.44 01:21:13:96
111
WOLDAŃSKI Sławomir
1903 POL Katowice 2:29 24.26 01:21:26:57
112
NOWOMIEJSKI Adam
1630 POL Rybnik 2:29 24.26 01:21:27:45
113
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 2:29 24.26 01:21:38:51
114
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 2:29 24.26 01:21:42:22
115
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 2:29 24.26 01:21:42:39
116
NYCZ Marcin
1839 POL Katowice 2:29 24.26 01:21:44:86
117
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 2:30 24.09 01:22:07:90
118
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 2:30 24.09 01:22:13:27
119
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 2:30 24.09 01:22:20:82
120
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1898 POL Będzin 2:30 24.09 01:22:21:80
121
MATWIJEWICZ Janusz
1480 Będzin 2:31 23.91 01:22:39:83
122
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 2:31 23.91 01:22:40:54
123
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 2:31 23.91 01:22:44:46
124
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice 2:31 23.91 01:22:46:70
125
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 2:31 23.91 01:22:47:56
126
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 Sosnowiec 2:31 23.91 01:22:50:36
127
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 2:31 23.91 01:22:58:11
128
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała 2:31 23.91 01:22:58:62
129
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 2:31 23.91 01:22:59:98
130
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 2:31 23.91 01:23:00:65
131
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 2:31 23.91 01:23:01:19
132
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 2:31 23.91 01:23:01:96
133
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 2:32 23.74 01:23:06:73
134
RING Maciej
1850 POL Dąbrowa Górnicza 2:32 23.74 01:23:07:76
135
TUŁOWIECKI Grzegorz
Aegon Cycling Team
1998 POL Warszawa 2:32 23.74 01:23:20:36
136
KRZEWSKI Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2576 POL Ruda Śląska 2:32 23.74 01:23:20:99
137
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz 2:32 23.74 01:23:29:79
138
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 2:32 23.74 01:23:29:88
139
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 2:33 23.74 01:23:38:26
140
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 2:33 23.74 01:23:41:84
141
HELMAN Tomasz
Helman Sport
1254 POL Olsztyn 2:33 23.57 01:23:48:81
142
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 2:33 23.57 01:23:59:08
143
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 2:33 23.57 01:24:02:40
144
MAJ Marek
1969 POL Wrocław 2:33 23.57 01:24:03:72
145
SALAMON Bartłomiej
Mikesz Team
1982 POL Żory 2:33 23.57 01:24:07:81
146
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice 2:34 23.57 01:24:09:09
147
TUSKI Maciej
Aegon Cycling Team
2013 POL Warszawa 2:34 23.57 01:24:09:63
148
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 2:34 23.57 01:24:11:07
149
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 2:34 23.57 01:24:12:32
150
DYBEK Józef
2451 POL Żywiec 2:34 23.57 01:24:12:46
151
FIAŁKIEWICZ Maciej
Szwagierteam
1936 POL Żory 2:34 23.57 01:24:15:20
152
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 2:34 23.57 01:24:15:23
153
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska 2:34 23.57 01:24:16:36
154
KUŚ Piotr
1659 POL Tychy 2:34 23.40 01:24:35:13
155
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 2:35 23.24 01:24:59:67
156
OSTALSKI Piotr
1882 Częstochowa 2:35 23.24 01:25:01:02
157
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 2:35 23.24 01:25:11:03
158
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 2:35 23.24 01:25:12:39
159
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 2:35 23.24 01:25:14:20
160
OCHMANN Michal
1252 POL Tarnowskie Góry/bad Bramstedt De 2:36 23.24 01:25:16:37
161
RUSEK Piotr
2551 POL Rybnik 2:36 23.24 01:25:18:74
162
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 2:36 23.24 01:25:22:22
163
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 2:36 23.24 01:25:29:71
164
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 2:36 23.08 01:25:30:92
165
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 2:36 23.08 01:25:34:09
166
WARZYŃSKI Wojciech
1945 POL Gliwice 2:36 23.08 01:25:37:64
167
PARYLAK Bogusław
1918 POL Gliwice 2:36 23.08 01:25:38:71
168
BRANDYS Daniel
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1250 POL Tenczynek 2:36 23.08 01:25:41:42
169
ZAJĄC Jakub
2453 POL Rybnik 2:36 23.08 01:25:41:83
170
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 2:37 23.08 01:25:48:83
171
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 2:37 23.08 01:26:04:46
172
ABSALON Zbigniew
1820 POL Rybnik 2:37 23.08 01:26:05:77
173
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 2:37 23.08 01:26:05:83
174
TENDERA Paweł
Deloitte Adventure Team
1054 POL Katowice 2:37 22.92 01:26:06:67
175
MYMA Dariusz
1133 2:37 22.92 01:26:07:86
176
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 2:37 22.92 01:26:09:35
177
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 2:37 22.92 01:26:13:13
178
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 2:37 22.92 01:26:20:27
179
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa 2:38 22.92 01:26:24:76
180
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy 2:38 22.92 01:26:32:81
181
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój 2:38 22.92 01:26:35:32
182
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 POL Zabrze 2:38 22.92 01:26:40:31
183
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 2:38 22.92 01:26:41:83
184
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 2:38 22.76 01:26:42:49
185
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie 2:38 22.76 01:26:43:12
186
ADAMSKI Robert
Team Łaj Not Meble Marzenie
1913 POL Trzcinica 2:38 22.76 01:26:44:71
187
SKORUPA Radosław
1947 Radlin 2:38 22.76 01:26:44:83
188
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice 2:38 22.76 01:26:47:49
189
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 2:38 22.76 01:26:52:22
190
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 2:39 22.76 01:26:56:03
191
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 2:39 22.76 01:26:59:92
192
KARCHNIWY Ewa
Scs Osoz Racing Team
1907 POL Smolnica 2:39 22.76 01:27:03:52
193
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 2:39 22.76 01:27:04:89
194
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice 2:39 22.76 01:27:07:56
195
LASOTA Łukasz
1831 POL Katowice 2:39 22.76 01:27:07:59
196
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 2:39 22.76 01:27:11:01
197
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 2:39 22.76 01:27:11:56
198
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 2:39 22.60 01:27:18:15
199
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 2:39 22.60 01:27:26:72
200
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 2:40 22.60 01:27:28:79
201
KORYCKI Marcelin
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2123 POL Kędzierzyn-Koźle 2:40 22.60 01:27:33:74
202
ŚWIĘTY Joachim
1768 POL Rydułtowy 2:40 22.60 01:27:39:20
203
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 2:40 22.60 01:27:50:87
204
KRZEMPEK Andrzej
Gliwice
1989 POL Gliwice 2:40 22.60 01:27:50:92
205
ŚLUSARCZYK Anna
1199 POL Kostkowice 2:40 22.60 01:27:51:93
206
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 2:40 22.60 01:27:52:17
207
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 2:41 22.45 01:28:04:23
208
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 2:41 22.45 01:28:05:20
209
KOMANDER Tomasz
Brudne Południe
1079 POL Katowice 2:41 22.45 01:28:07:78
210
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 2:41 22.45 01:28:08:59
211
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 2:41 22.45 01:28:09:14
212
CYROŃ Piotr
Mtb Jastrzębie Zdrój
1923 POL Gołkowice 2:41 22.45 01:28:10:90
213
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska 2:41 22.45 01:28:12:66
214
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 2:41 22.45 01:28:16:49
215
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 2:41 22.45 01:28:19:92
216
OLEWICZ Piotr
1256 POL Gliwice 2:41 22.45 01:28:29:19
217
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1576 POL Chorzów 2:41 22.45 01:28:29:98
218
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 2:42 22.30 01:28:37:82
219
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 2:42 22.30 01:28:41:76
220
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 2:42 22.30 01:28:49:30
221
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 2:42 22.30 01:28:50:15
222
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1986 POL Krostoszowice 2:42 22.30 01:29:01:38
223
NAWROCKI Grzegorz
UKS Katolik Częstochowa
1441 POL Myszków 2:43 22.15 01:29:08:50
224
BOGACKI Rafał
2014 POL Kędzierzyn-Koźle 2:43 22.15 01:29:09:24
225
KOŃCZAL Adam
1880 POL Jastrzębie-Zdrój 2:43 22.15 01:29:24:49
226
FILIPEK Kamil
1386 Chrzanów 2:43 22.15 01:29:27:50
227
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna 2:43 22.15 01:29:38:54
228
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2127 POL Gliwice 2:44 22.15 01:29:41:98
229
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów 2:44 22.00 01:29:53:79
230
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze 2:44 22.00 01:30:02:96
231
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 2:44 22.00 01:30:03:96
232
PIETROWSKA Katarzyna
Febys Bike Team
1842 POL Gliwice 2:44 22.00 01:30:06:15
233
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź 2:44 22.00 01:30:09:32
234
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 2:45 22.00 01:30:12:27
235
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice 2:45 22.00 01:30:16:56
236
KOŁODZIEJSKI Paweł
2124 POL Bytom 2:45 21.85 01:30:18:69
237
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 2:45 21.85 01:30:23:46
238
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 2:45 21.85 01:30:24:83
239
WILK Marcin
1488 POL Katowice 2:45 21.85 01:30:34:74
240
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 2:45 21.85 01:30:34:99
241
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1571 POL Ruda Śląska 2:45 21.85 01:30:35:27
242
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 2:45 21.85 01:30:35:52
243
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle 2:45 21.85 01:30:36:59
244
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 2:46 21.85 01:30:49:65
245
JAWORSKI Mikołaj
2131 POL Kędzierzyn-Koźle 2:46 21.85 01:30:51:61
246
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2070 POL Sosnowiec 2:46 21.71 01:30:58:50
247
KOŻUSZEK Sebastian
1849 POL Gliwice 2:46 21.71 01:31:01:61
248
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice 2:46 21.71 01:31:08:83
249
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 2:46 21.71 01:31:14:24
250
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 2:47 21.71 01:31:18:03
251
ĆWIK Marek
2563 POL Bytom 2:47 21.71 01:31:20:12
252
SON Kyongjae
1495 POL Katowice 2:47 21.57 01:31:37:80
253
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 2:47 21.57 01:31:38:43
254
CZUBAK Rafał
2118 Chorzów 2:47 21.57 01:31:41:27
255
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 2:47 21.57 01:31:48:01
256
WIECZOREK Adam
Brak
1739 POL Rydultowy 2:48 21.57 01:31:52:75
257
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 2:48 21.57 01:31:57:56
258
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 2:48 21.57 01:32:05:29
259
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 2:48 21.43 01:32:14:59
260
PROSKURA Rafał
1885 POL Warszawa/bielsko-Biała 2:48 21.43 01:32:22:31
261
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 2:48 21.43 01:32:22:72
262
MRÓDŹ Marcin
2059 POL Zabrze 2:49 21.43 01:32:24:78
263
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 2:49 21.43 01:32:24:79
264
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 2:49 21.43 01:32:36:32
265
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 2:49 21.43 01:32:39:85
266
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 2:49 21.29 01:32:44:75
267
JAMRÓZ Paweł
1874 POL Katowice 2:49 21.29 01:32:46:81
268
TOMECKI Michał
Szwagierteam
1870 POL Żory 2:49 21.29 01:32:50:56
269
SZKOBEL Dariusz
1047 POL Knurów 2:49 21.29 01:32:55:77
270
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 2:50 21.29 01:33:02:11
271
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle 2:50 21.29 01:33:13:04
272
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 2:50 21.15 01:33:29:41
273
BURDA Dawid
1817 POL Kędzierzyn-Koźle 2:51 21.15 01:33:30:96
274
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 2:51 21.15 01:33:31:45
275
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 2:51 21.15 01:33:34:77
276
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój 2:51 21.15 01:33:45:71
277
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 2:51 21.15 01:33:52:05
278
JENDRYSIK Damian
1929 Gliwice 2:52 21.02 01:34:09:82
279
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
1930 Gliwice 2:52 21.02 01:34:12:44
280
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 2:52 21.02 01:34:24:87
281
STUDENT Karol
1975 POL Czerwionka-Leszczyny 2:52 21.02 01:34:26:71
282
BRYNIAK Tomasz
2072 Ruda Śląska 2:52 21.02 01:34:27:81
283
FIAŁKIEWICZ Anna
1935 POL Żory 2:52 20.89 01:34:34:78
284
SZCZYPKA Grzegorz
1794 POL Cieszyn 2:53 20.89 01:34:52:56
285
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 2:54 20.75 01:35:28:76
286
SITKO Stanisław
Słowiki Mtb Amator
1125 POL Olkusz 2:54 20.75 01:35:30:09
287
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 2:54 20.75 01:35:31:34
288
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 2:54 20.75 01:35:35:53
289
ZAWADZKI Łukasz
Enter Air Runners Club
1952 POL Mierzęcice 2:55 20.63 01:35:42:79
290
SKWAREK Marcin
1927 POL Gliwice 2:55 20.63 01:36:00:60
291
KRAJEWSKI Jakub
2570 POL Rybnik 2:55 20.63 01:36:02:11
292
MROZEK Adrian
2012 POL Gliwice 2:55 20.63 01:36:06:30
293
BACA Ryszard
Kraków
1094 POL Kraków 2:55 20.63 01:36:07:10
294
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 2:55 20.63 01:36:07:67
295
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska 2:56 20.50 01:36:25:78
296
LISZKA Mirosław
1933 POL Czerwionka 2:56 20.50 01:36:26:71
297
SOJKA Kamila
Gomola Trans Airco
1891 POL Pszczyna 2:56 20.50 01:36:27:02
298
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2574 POL Świętochłowice 2:56 20.50 01:36:27:33
299
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 2:56 20.50 01:36:31:62
300
BUHL Artur
2001 POL Wieszowa 2:57 20.37 01:37:04:18
301
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
1899 POL Będzin 2:57 20.37 01:37:07:87
302
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 Ruda Śląska 2:57 20.37 01:37:13:22
303
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2575 POL Cieszyn 2:57 20.37 01:37:13:71
304
TOMALA Marek
1917 POL Lubliniec 2:57 20.37 01:37:14:81
305
PASTERNAK Jakub
1592 POL Brzeszcze 2:57 20.37 01:37:15:95
306
CICHOŃ Przemysław
1912 POL Siemianowice Slaskie 2:58 20.37 01:37:28:16
307
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1875 POL Jastrzębie-Zdrój 2:58 20.25 01:37:35:17
308
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 2:58 20.25 01:37:39:10
309
MAJTA Paweł
2130 POL Kędzierzyn-Koźle 2:58 20.25 01:37:39:59
310
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 2:58 20.25 01:37:39:83
311
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 2:58 20.25 01:37:43:43
312
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 2:58 20.25 01:37:48:26
313
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec 2:58 20.25 01:37:50:73
314
SŁABIAK Tomasz
1524 POL Chorzów 2:59 20.25 01:38:02:82
315
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 2:59 20.12 01:38:10:58
316
FOLTAK Arkadiusz
Dana_Szymon_Race
2029 POL Pisarzowice 2:59 20.12 01:38:14:63
317
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle 2:59 20.12 01:38:14:76
318
PRÓBAN Robert
1671 POL Katowice 2:59 20.12 01:38:18:57
319
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 2:59 20.12 01:38:25:14
320
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory 2:60 20.00 01:38:46:63
321
WALIGÓRA Paweł
1751 POL Gliwice 2:60 20.00 01:38:56:11
322
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 2:60 20.00 01:38:58:56
323
KEMPA Maciej
2492 POL Pilchowice 3:01 20.00 01:39:01:60
324
PACAN Zbigniew
1893 POL Zdzieszowice 3:01 20.00 01:39:11:82
325
MAŁECKI Mirosław
2465 POL Gliwice 3:01 20.00 01:39:15:03
326
ORSZULAK Michał
1872 POL Lubliniec 3:01 20.00 01:39:16:09
327
PISZCZEK Adam
1940 POL Knurów 3:01 19.88 01:39:20:07
328
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 3:01 19.88 01:39:25:09
329
PŁATEK Daniel
Isp Team
1984 POL Tychy 3:01 19.88 01:39:26:32
330
PIĄTEK Bartłomiej
Kpmgteam
1988 Jaworzno 3:02 19.88 01:39:34:76
331
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 3:02 19.88 01:39:41:34
332
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 3:02 19.88 01:39:45:36
333
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 3:02 19.76 01:39:55:48
334
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 3:02 19.76 01:39:58:50
335
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów 3:02 19.76 01:40:01:27
336
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno 3:03 19.76 01:40:08:90
337
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów 3:03 19.76 01:40:10:14
338
ŚLIŻ Michał
Myk Myk Siewierz
1500 POL Siewierz 3:03 19.76 01:40:13:82
339
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 3:03 19.76 01:40:15:95
340
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1949 POL Mikołów 3:03 19.76 01:40:17:17
341
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
1610 POL Gliwice 3:03 19.76 01:40:22:26
342
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 3:04 19.64 01:40:39:15
343
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 3:04 19.64 01:40:42:06
344
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 3:04 19.64 01:40:44:81
345
LEWANDOWSKI Dominik
1889 POL Zabrze 3:04 19.64 01:40:45:30
346
SOREK Anna
Turboskrzat
1890 POL Zabrze 3:04 19.64 01:40:51:44
347
NAWROT Paweł
2078 POL Katowice 3:04 19.64 01:40:55:67
348
WALOSZEK Maciej
Legal Fury
2016 POL Bielsko-Biała 3:05 19.53 01:41:20:05
349
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 3:05 19.53 01:41:20:42
350
OCZKO Darek
Zryw Lędziny
1934 POL Tychy 3:05 19.53 01:41:21:55
351
SUCHAJA Sylwester
1944 POL Mikołów 3:05 19.53 01:41:26:04
352
MARTYNOWICZ Katarzyna
1950 POL Gliwice 3:05 19.53 01:41:37:68
353
PECIAK Zbigniew
Siant-Gobain Squad
1876 POL Zabrze 3:06 19.41 01:42:02:70
354
WALTER Marcin
2000 POL Wieszowa 3:07 19.30 01:42:23:49
355
ŁAWNICZAK Ksawery
2128 POL Czerwionka 3:07 19.30 01:42:23:70
356
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 3:07 19.30 01:42:39:66
357
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Slaskie 3:07 19.30 01:42:41:72
358
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 3:07 19.30 01:42:42:07
359
SZAMBORSKI Michał
Sengam Sport Racing Team
1274 POL Mysłowice 3:07 19.30 01:42:47:27
360
HAMERLA Janusz
Amator
1853 POL Radziejów 3:07 19.30 01:42:49:38
361
WÓJTOWICZ Radosław
Vitomet
2461 POL Dąbrowa Górnicza 3:07 19.30 01:42:50:67
362
KUZIEL Łukasz
2593 POL Tychy 3:08 19.19 01:42:54:47
363
JURCZYKOWSKI Michał
Klub Kolarski Świerklany
1985 POL Jankowice 3:08 19.19 01:42:57:85
364
BRYCKA Aneta
Tomazi Bike Orbea Team
1946 POL Jastrzębie-Zdrój 3:08 19.19 01:42:58:26
365
JANECZEK Robert
1236 POL Radzionków 3:08 19.19 01:42:58:73
366
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1972 POL Jastrzębie-Zdrój 3:08 19.19 01:43:03:02
367
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 3:08 19.19 01:43:05:99
368
SEWERYŃSKI Jacek
1920 POL Częstochowa 3:08 19.19 01:43:15:88
369
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 3:08 19.19 01:43:16:86
370
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze 3:09 19.08 01:43:30:03
371
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 3:09 19.08 01:43:32:02
372
KĄDZIELA Maciej
Isp Team
1282 POL Bytom 3:09 19.08 01:43:34:51
373
DOMIRSKI Piotr
1285 POL Siemianowice Slaskie 3:09 19.08 01:43:40:25
374
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 3:09 19.08 01:43:41:42
375
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 3:09 19.08 01:43:50:00
376
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa 3:11 18.97 01:44:41:65
377
BOROŃ Winicjusz
2081 POL Bedzin 3:12 18.75 01:45:19:12
378
GIL Gracjan
2060 POL Zabrze 3:12 18.75 01:45:28:82
379
MAZIK Przemysław
1896 POL Kłobuck 3:12 18.75 01:45:30:28
380
KOZIOŁ Rafał
2466 POL Gliwice 3:14 18.64 01:46:22:78
381
PAWLIKOWSKI Wiesław
2499 POL Rybnik 3:14 18.64 01:46:26:74
382
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 3:14 18.54 01:46:40:45
383
KOCH Bartłomiej
2136 Będzin 3:15 18.54 01:46:42:76
384
WARKOCZ Tomasz
1884 POL Rogoźnik 3:15 18.54 01:46:42:78
385
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 3:15 18.54 01:47:00:77
386
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Rybnik 3:15 18.54 01:47:02:55
387
ĆWIOK Marek
Tuv Rheinland Polska
1052 POL Paniówki 3:16 18.44 01:47:20:19
388
LOSA Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2565 POL Ruda Śląska 3:16 18.44 01:47:23:20
389
GOLEC Wiesław
Gmg Gliwice
2119 POL Gliwice 3:16 18.33 01:47:42:72
390
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek
1081 POL Tychy 3:16 18.33 01:47:45:05
391
PYKA Anna
Szprychy
2026 POL Mikołów 3:16 18.33 01:47:47:90
392
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 3:17 18.33 01:47:58:35
393
OBUCHOWSKA Kinga
Leader Fox Mtb Team
1144 POL Dąbrowa Górnicza 3:17 18.33 01:48:10:30
394
KUŹMIK Robert
Febys
1974 POL Gliwice 3:18 18.23 01:48:26:34
395
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 3:18 18.23 01:48:38:26
396
OWCZAREK Małgorzata
Twomark Team Chorzów
2117 POL Katowice 3:18 18.23 01:48:53:40
397
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 3:19 18.13 01:49:01:63
398
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 3:19 18.13 01:49:15:47
399
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 3:19 18.13 01:49:21:34
400
RADZISZEWSKI Tomasz
1948 POL Katowice 3:20 18.03 01:49:51:77
401
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik 3:21 17.93 01:50:18:57
402
ŚCIERSKA Ewa
1962 POL Tychy 3:22 17.93 01:50:37:17
403
SKUTA Adam
1894 POL Dąbrowa Górnicza 3:22 17.93 01:50:39:24
404
ZABOROWICZ Julia
Sutricon Kratka Mtb Team
1909 POL Sosnowiec 3:23 17.74 01:51:31:60
405
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 3:25 17.55 01:52:33:07
406
ZIĘBA Piotr
2498 POL Sosnowiec 3:26 17.55 01:52:56:63
407
BRODOWSKI Paweł
1259 POL Częstochowa 3:26 17.46 01:53:06:09
408
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków 3:27 17.46 01:53:31:13
409
KOSARGA Artur
1210 POL Częstochowa 3:28 17.37 01:54:05:50
410
HANZEL Michał
1900 Gliwice 3:28 17.37 01:54:08:61
411
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 3:30 17.19 01:55:28:92
412
CYBUCH Dominik
1956 Cieszyn 3:31 17.10 01:55:31:26
413
ŚLĘZAK Kamil
2500 POL Częstochowa 3:31 17.10 01:55:37:60
414
JELENIEWSKI Andrzej
1886 POL Gliwice 3:31 17.10 01:55:52:52
415
MAŃKA Dariusz
1951 Gliwice 3:31 17.10 01:55:59:90
416
KOTŁOWSKA Joanna
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1921 POL Zdzieszowice 3:32 17.10 01:56:05:94
417
GLAZER Magdalena
1906 POL Gliwice 3:32 17.01 01:56:26:16
418
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 3:32 17.01 01:56:29:78
419
SOWIŃSKA Agata
#janadaltymzyje
1465 POL Bieruń 3:33 16.92 01:57:07:29
420
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
1492 POL Bieruń 3:33 16.92 01:57:07:51
421
MŁOCEK Anna
Szprychy
1741 POL Ruda Śląska 3:34 16.84 01:57:29:46
422
SOSNOWSKI Maciej
2086 POL Zabrze 3:34 16.84 01:57:31:89
423
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
2028 POL Tychy 3:35 16.84 01:57:45:73
424
WĄSIK Ireneusz
Hager Bike Team
1622 POL Tychy 3:35 16.84 01:57:46:24
425
SZYMCZYK Monika
1774 POL Chorzów 3:35 16.75 01:58:14:22
426
SZURAJ Joanna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2056 POL Ruda Śląska 3:36 16.75 01:58:21:72
427
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 3:36 16.67 01:58:32:70
428
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 3:37 16.58 01:59:13:87
429
KABIS Anna
Aegon Cycling Team
2075 POL Świętochłowice 3:39 16.50 02:00:02:88
430
PIETRZYŃSKI Grzegorz
Aegon Cycling Team
2074 POL Świętochłowice 3:39 16.50 02:00:03:13
431
DUNAJ Magdalena
Thp Team
2023 POL Opole 3:39 16.42 02:00:23:84
432
ROSKOSZ Adrian
Thp Team
2024 POL Jemielnica 3:39 16.42 02:00:24:36
433
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gliwice 3:40 16.34 02:00:55:78
434
GRAJEK Edyta
Grajek Team
1347 POL Gliwice 3:40 16.34 02:00:56:70
435
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 3:41 16.34 02:01:27:53
436
OBUCHOWSKA Małgorzata
Leader Fox Mtb Team
1146 POL Dąbrowa Górnicza 3:42 16.26 02:01:40:10
437
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 3:42 16.26 02:01:50:51
438
WYDRA Aleksandra
1922 POL Gliwice 3:43 16.18 02:02:30:00
439
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 3:45 16.02 02:03:42:75
440
SAGAN Sylweriusz
1910 POL Ogrodzieniec 3:47 15.94 02:04:25:10
441
KIERSZTYN Michał
2030 POL Bielsko-Biała 3:47 15.87 02:04:33:48
442
STACHOWIAK Dagmara
2137 3:49 15.79 02:05:31:23
443
RZEMYK Wojciech
Isp Team
1286 POL Bytom 3:49 15.71 02:05:49:52
444
KURNIK Wojciech
1941 POL Gliwice 3:50 15.71 02:06:11:62
445
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 3:50 15.71 02:06:14:07
446
KURNIK Agnieszka
1942 POL Gliwice 3:50 15.64 02:06:21:83
447
ŁABĘDZKI Andrzej
1970 Żernica 3:51 15.64 02:06:35:47
448
SKUZA Małgorzata
1977 Gliwice 3:51 15.64 02:06:35:58
449
ARENDARCZYK Marcin
2116 POL Gliwice 3:51 15.64 02:06:48:51
450
LEWANDOWSKI Mateusz
1953 POL Mierzęcice 3:53 15.49 02:07:56:23
451
ARENDARCZYK Katarzyna
2115 POL Gliwice 3:55 15.35 02:09:13:89
452
MACHERZYŃSKA Grażyna
1908 POL Zawiercie 3:57 15.21 02:10:15:94
453
DUSZYŃSKA Sylwia
533 404 101 Broker Chorzów
2022 POL Zabrze 3:58 15.14 02:10:50:36
454
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 Będzin 3:60 15.07 02:11:40:08
455
MICHALCZYK Błażej
Siedzeprzykompie
2011 POL Jastrzębie-Zdrój 3:60 15.07 02:11:40:76
456
WIADERNY Tomasz
2010 POL Chorzów 4:04 14.80 02:14:04:19
457
BEDNARCZYK Dagmara
Sengam Sport Racing Team
1261 POL Zawiercie 4:05 14.73 02:14:13:95
458
BŁASZCZYK Paulina
2065 POL Gliwice 4:09 14.47 02:16:37:92
459
KOJKO Paweł
1959 POL Siemianowiece 4:15 14.16 02:19:45:71
460
CIESZEWSKI Wojciech
1938 POL Katowice 4:16 14.04 02:20:44:10
461
BŁASZCZYK Natalia
2064 POL Gliwice 4:21 13.81 02:23:30:88
462
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów 4:35 13.15 02:30:45:07
463
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 4:36 13.10 02:31:18:48
464
DUDEK Stanisław
2021 Katowice 4:47 12.55 02:37:39:88
465
KUKURBA Romana
1957 POL Gliwice 4:47 12.55 02:37:46:17
466
KOWALCZYK Karolina
1978 POL Bytom 5:24 11.11 02:58:03:35
467
MEDOŃ Bartosz
1980 POL Hecznarowice 5:24 11.11 02:58:10:15
468
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 5:35 10.75 03:03:59:51
469
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 6:09 9.79 03:22:25:88

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU