Bike Atelier MTB Maraton 2017

Olkusz
25.06.2017

Wyniki

Pro 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 01:04:58:28 01:34:58:55 2:19 25.93 02:25:33:60
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:04:59:25 01:34:58:91 2:19 25.93 02:25:34:91
3
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:59:93 01:35:07:22 2:22 25.51 02:28:21:12
4
GRUDZIEŃ Krzysztof
Taurus30 Cycling Team
2007 POL Ustroń 01:06:38:29 01:38:11:20 2:23 25.30 02:29:15:58
5
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 01:06:36:33 01:38:08:63 2:23 25.30 02:29:16:32
6
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 01:06:34:94 01:38:06:87 2:24 25.10 02:30:53:83
7
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 01:06:34:18 01:38:08:09 2:26 24.80 02:32:26:16
8
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 01:06:35:85 01:38:07:62 2:26 24.80 02:32:39:31
9
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 01:09:05:78 01:40:38:18 2:26 24.71 02:33:12:51
10
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:06:41:50 01:38:31:39 2:27 24.61 02:33:33:46
11
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 01:07:55:02 01:40:26:30 2:27 24.61 02:33:38:85
12
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:08:38:66 01:40:25:40 2:28 24.42 02:34:46:90
13
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 01:08:32:52 01:40:26:99 2:28 24.42 02:34:46:96
14
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 01:08:35:59 01:40:27:85 2:29 24.14 02:36:21:86
15
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 01:08:39:71 01:41:13:88 2:31 23.86 02:38:19:02
16
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 01:08:12:75 01:40:26:81 2:31 23.86 02:38:30:62
17
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 01:08:34:05 01:40:27:45 2:31 23.86 02:38:32:05
18
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:12:50:55 01:44:20:45 2:32 23.77 02:39:09:85
19
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:08:36:95 01:42:12:01 2:32 23.68 02:39:22:07
20
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 01:06:37:08 01:39:09:68 2:32 23.68 02:39:23:57
21
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 01:10:15:53 01:43:05:09 2:32 23.68 02:39:24:73
22
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:09:47:01 01:43:07:81 2:32 23.68 02:39:25:23
23
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice 01:09:06:49 01:42:22:51 2:33 23.60 02:40:20:74
24
RYCHLICKI Bartłomiej
Kpmg Team
1987 POL Zabrze 01:10:51:59 01:43:42:42 2:34 23.51 02:41:03:75
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 01:08:37:94 01:42:11:61 2:34 23.42 02:41:38:02
26
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:11:33:91 01:44:50:27 2:35 23.33 02:41:47:07
27
WOJTASZEWSKI Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1662 POL Ustroń 01:11:12:52 01:45:36:18 2:35 23.25 02:42:25:73
28
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 01:09:06:74 01:44:16:68 2:36 23.16 02:43:03:14
29
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2233 POL Jastrzębie-Zdrój 01:11:12:32 01:45:19:97 2:37 22.99 02:44:18:68
30
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:11:42:99 01:46:00:80 2:37 22.99 02:44:23:38
31
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 01:11:03:92 01:45:48:58 2:37 22.99 02:44:26:53
32
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 01:11:40:54 01:45:43:12 2:37 22.99 02:44:33:51
33
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:11:18:70 01:45:49:46 2:37 22.99 02:44:38:83
34
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:12:46:88 01:46:20:84 2:37 22.91 02:44:49:66
35
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:13:27:39 01:47:47:96 2:38 22.91 02:44:56:16
36
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 01:12:29:75 01:46:54:19 2:38 22.83 02:45:27:50
37
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 01:10:51:00 01:44:32:63 2:38 22.83 02:45:31:19
38
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:04:70 01:44:49:57 2:38 22.83 02:45:43:41
39
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 01:11:30:84 01:45:52:30 2:39 22.74 02:46:05:81
40
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 01:14:42:84 01:48:40:66 2:39 22.66 02:46:38:06
41
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:14:56:00 01:49:41:78 2:39 22.66 02:46:47:89
42
SIKORSKI Jakub
Sikorski Team
2140 POL Modlnica 01:11:04:96 01:45:13:50 2:40 22.58 02:47:12:24
43
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 01:12:48:32 01:46:46:15 2:40 22.50 02:47:55:99
44
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:10:17:37 01:45:15:41 2:40 22.50 02:47:56:35
45
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:11:50:17 01:47:43:86 2:42 22.34 02:49:06:68
46
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 01:16:04:50 01:50:57:00 2:44 22.03 02:51:35:70
47
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:19:08 01:51:23:69 2:44 22.03 02:51:35:95
48
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 01:15:18:52 01:51:24:35 2:44 22.03 02:51:36:21
49
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:16:10:80 01:51:27:47 2:44 22.03 02:51:40:20
50
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 01:15:02:55 01:50:15:06 2:44 22.03 02:51:43:52
51
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 01:12:53:66 01:48:59:62 2:44 22.03 02:51:52:73
52
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 01:14:45:34 01:50:05:15 2:45 21.88 02:52:52:99
53
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 01:16:05:54 01:51:21:09 2:45 21.88 02:53:01:52
54
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:54:83 01:50:58:12 2:47 21.65 02:54:24:45
55
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:10:06:50 01:46:08:37 2:47 21.65 02:54:24:48
56
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:15:57:58 01:52:42:74 2:47 21.65 02:54:31:00
57
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 01:16:01:54 01:51:22:87 2:47 21.65 02:54:45:23
58
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 01:16:03:89 01:51:26:04 2:47 21.65 02:54:45:25
59
KOMENDER Tadeusz
1180 POL Tarnowskie Góry 01:14:38:90 01:50:06:90 2:49 21.43 02:56:28:38
60
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:18:17:07 01:55:00:20 2:49 21.43 02:56:33:85
61
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1666 POL Żytna 01:15:03:06 01:51:55:00 2:49 21.36 02:56:57:40
62
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:20:16:01 01:56:17:83 2:50 21.21 02:57:59:14
63
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 01:13:21:72 01:48:11:52 2:50 21.21 02:58:04:11
64
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1813 POL Knurów 01:15:03:73 01:51:24:91 2:52 21.07 02:59:33:60
65
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 01:17:51:09 01:55:08:64 2:52 21.00 02:59:52:00
66
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 01:28:08:08 02:02:11:31 2:52 20.93 03:00:28:86
67
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 01:19:03:23 01:55:24:89 2:52 20.93 03:00:35:43
68
ZAJĄC Filip
Ola|Tosia|Gaja|Team
2003 Chorzów 01:18:15:72 01:56:19:38 2:53 20.86 03:00:54:40
69
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:19:30:65 01:56:43:53 2:54 20.72 03:02:25:72
70
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2057 POL Ruda Śląska 01:18:51:63 01:55:40:54 2:54 20.72 03:02:35:33
71
RAKOCZY Rafał
Ym
2187 POL Tychy 01:20:34:11 01:58:19:60 2:55 20.66 03:03:16:54
72
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 01:22:00:29 01:58:42:61 2:55 20.59 03:03:43:74
73
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:21:42:28 01:59:33:69 2:56 20.52 03:04:00:10
74
BROEKERE Krzysztof
2505 POL Zabrze 01:20:53:23 01:58:24:17 2:56 20.52 03:04:13:26
75
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 01:21:46:85 01:59:40:09 2:56 20.52 03:04:15:97
76
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice 01:15:40:69 01:53:21:80 2:56 20.45 03:04:35:00
77
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 01:22:10:60 02:00:29:43 2:57 20.45 03:04:50:03
78
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 01:22:49:75 02:00:01:79 2:57 20.45 03:05:00:43
79
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:21:39:81 01:59:38:08 2:57 20.39 03:05:23:77
80
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:22:51:95 02:00:32:13 2:57 20.39 03:05:31:79
81
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 01:24:22:62 02:00:47:38 2:57 20.39 03:05:31:87
82
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 01:23:24:61 02:00:49:74 2:58 20.26 03:06:41:03
83
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 POL Sosnowiec 01:22:08:92 02:00:30:64 2:58 20.26 03:06:41:15
84
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:21:43:63 01:59:54:78 2:59 20.19 03:07:08:38
85
DUDA Dawid
Janusze Team
1796 POL Bielsko-Biała 01:20:01:69 01:58:23:12 2:59 20.19 03:07:24:71
86
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 01:16:33:03 01:55:43:63 2:59 20.13 03:07:48:13
87
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 01:18:14:01 01:56:28:26 2:60 20.06 03:08:26:27
88
GRZEGORZEK Czesław
2469 POL --:--:--:-- --:--:--:-- 2:60 20.00 03:08:51:26
89
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:21:40:56 01:59:37:24 2:60 20.00 03:08:54:79
90
DRATWA Krystian
2186 POL Krakow 01:23:05:02 02:01:18:92 2:60 20.00 03:08:57:49
91
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:02:83 02:03:26:05 3:01 20.00 03:09:08:96
92
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 01:20:43:63 02:00:48:25 3:01 20.00 03:09:16:03
93
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:25:39:26 02:03:56:54 3:01 19.94 03:09:18:54
94
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:04:65 02:00:48:46 3:01 19.94 03:09:21:36
95
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
2557 POL Rybnik 01:22:17:38 02:00:30:10 3:02 19.87 03:10:05:70
96
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój 01:23:54:16 02:02:47:25 3:03 19.75 03:11:06:21
97
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:25:32:20 02:04:23:75 3:03 19.75 03:11:22:13
98
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:25:04:95 02:04:28:55 3:03 19.75 03:11:23:15
99
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:23:19:89 02:03:25:92 3:03 19.75 03:11:41:04
100
ABSALON Maciej
Absalon Cycling Team
2459 POL Katowice 01:21:07:85 01:59:39:05 3:03 19.69 03:11:53:91
101
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:27:26:06 02:06:30:53 3:03 19.69 03:12:07:30
102
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:22:26:52 02:01:37:73 3:04 19.69 03:12:13:72
103
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:21:51:87 02:00:50:30 3:04 19.63 03:12:43:74
104
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1581 POL Ruda Sląska 01:22:27:37 02:02:16:50 3:04 19.57 03:12:54:15
105
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 01:18:58:77 01:59:22:60 3:04 19.57 03:12:54:69
106
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 01:22:44:05 02:02:36:51 3:04 19.57 03:12:57:23
107
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:22:24:35 02:01:40:65 3:05 19.57 03:13:17:40
108
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:23:31:56 02:03:04:22 3:05 19.50 03:13:46:21
109
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska Team
2189 POL Piekary Slaskie 01:25:19:57 02:03:50:52 3:05 19.50 03:13:46:54
110
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:26:07:35 02:05:25:52 3:05 19.44 03:14:11:68
111
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 01:29:44:37 02:08:44:81 3:06 19.38 03:14:49:39
112
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:27:22:83 02:06:22:43 3:06 19.38 03:15:06:76
113
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:25:04:70 02:03:55:01 3:07 19.33 03:15:45:13
114
RZEGOCIŃSKI Grzegorz
2230 POL Kraków 01:24:32:62 02:03:43:78 3:07 19.33 03:15:49:46
115
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 01:22:46:18 02:03:59:44 3:07 19.27 03:16:15:62
116
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 01:25:01:83 02:05:54:06 3:08 19.15 03:17:14:25
117
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:25:45:39 02:06:42:71 3:09 19.09 03:18:01:76
118
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 01:28:30:58 02:09:34:27 3:11 18.92 03:19:58:48
119
WIELGOS Mateusz
2045 POL Gliwice 01:06:33:54 01:40:37:98 3:11 18.86 03:20:07:00
120
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:28:05:62 02:06:47:44 3:12 18.81 03:20:45:37
121
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 01:29:44:87 02:10:31:06 3:12 18.81 03:21:11:23
122
RYCHLICKI Jarosław
My Center Agd Rtv
2504 POL Zabrze 01:27:42:35 02:07:41:52 3:12 18.81 03:21:16:04
123
WRÓBLEWSKI Kajetan
Azs Politechnika Śląska
2148 POL Bukowno 01:26:13:82 02:08:10:81 3:12 18.75 03:21:28:28
124
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:27:58:04 02:08:07:57 3:12 18.75 03:21:33:96
125
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 01:25:05:63 02:06:37:55 3:13 18.75 03:21:46:99
126
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 01:30:37:98 02:10:42:64 3:13 18.64 03:22:33:58
127
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:27:18:56 02:08:38:92 3:14 18.58 03:23:30:82
128
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle 01:28:34:21 02:09:15:24 3:14 18.58 03:23:32:87
129
SKWARCZYŃSKI Tadeusz
2335 POL Mikołów 01:28:20:20 02:10:19:89 3:15 18.53 03:23:47:27
130
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:28:31:38 02:09:39:94 3:15 18.53 03:24:15:47
131
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 01:25:38:45 02:06:35:45 3:15 18.48 03:24:19:82
132
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:33:36:87 02:14:43:81 3:16 18.42 03:24:56:55
133
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:26:99 02:14:31:19 3:17 18.26 03:26:47:19
134
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2577 POL Ruda Śląska 01:26:21:67 02:07:13:67 3:18 18.26 03:26:51:65
135
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 01:27:59:97 02:09:23:17 3:18 18.26 03:27:14:37
136
BUGAJSKI Przemysław
2051 POL Sosnowiec 01:30:51:90 02:12:53:82 3:18 18.21 03:27:51:24
137
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:31:13:91 02:13:08:38 3:19 18.16 03:27:54:89
138
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:30:48:63 02:12:53:29 3:19 18.10 03:28:35:85
139
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2058 POL Mikołów 01:30:23:62 02:14:41:32 3:19 18.10 03:28:45:68
140
PÓŁTORAK Przemyslaw
2096 POL Sosnowiec 01:32:26:13 02:14:02:34 3:20 18.10 03:29:01:30
141
PROKSA Michał
1209 POL Jaworzno 01:32:14:28 02:13:49:06 3:20 18.05 03:29:26:31
142
PĘCZIKIEWICZ Patryk
2255 POL Będzin 01:32:24:93 02:14:03:41 3:20 18.05 03:29:36:75
143
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:35:33:70 02:16:55:90 3:20 18.00 03:29:45:09
144
ŁUCZAK Przemysław
2173 POL Ruda Śląska 01:30:49:24 02:13:29:46 3:20 18.00 03:29:50:75
145
MUSIAŁ Damian
1601 POL Bytom 01:32:54:66 02:15:51:13 3:21 18.00 03:30:07:47
146
JÓZEPCZUK Marcin
2036 POL 01:32:27:18 02:14:04:57 3:21 18.00 03:30:09:23
147
BANASZAK Adam
2093 POL Zabrze 01:34:55:46 02:16:57:80 3:21 18.00 03:30:17:18
148
STYPKA Marcin
Merida Polska Team
2190 POL Częstochowa 01:33:22:05 02:14:32:53 3:21 17.95 03:30:29:06
149
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:32:49:61 02:15:31:82 3:21 17.95 03:30:36:23
150
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:49:17 02:17:03:40 3:21 17.95 03:30:50:44
151
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:37:29:59 02:19:22:53 3:23 17.80 03:32:15:93
152
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2333 POL Sosnowiec 01:32:43:05 02:14:59:18 3:23 17.80 03:32:25:21
153
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 01:34:15:20 02:19:26:66 3:23 17.75 03:32:56:75
154
KULIŃSKI Michał
F /bikeexpertserwis/ Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:34:09:79 02:17:28:71 3:24 17.70 03:33:28:25
155
PARUK Wojciech
2240 POL Michałowice 01:14:00:34 01:49:23:79 3:24 17.70 03:33:34:00
156
ŁUNIEWSKI Wojtek
1238 POL Masłońskie 01:32:19:10 02:17:04:57 3:24 17.70 03:33:47:49
157
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:33:43:05 02:15:49:70 3:24 17.65 03:33:59:34
158
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice 01:33:10:88 02:17:18:39 3:25 17.55 03:35:10:42
159
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:33:48:28 02:17:51:95 3:26 17.50 03:35:49:99
160
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 01:27:27:89 02:16:06:67 3:27 17.40 03:36:56:07
161
KALIŚ Przemysław
2253 POL Olkusz 01:37:38:55 02:19:58:38 3:27 17.40 03:37:03:42
162
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:35:37:36 02:20:48:23 3:29 17.26 03:38:46:97
163
WRÓBLEWSKI Romuald
2149 POL Bukowno 01:34:38:20 02:18:53:42 3:29 17.21 03:39:22:86
164
KRZYŻOWSKI Karol
2251 POL Bojszowy 01:38:27:34 02:21:55:76 3:30 17.21 03:39:34:21
165
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice 01:33:07:65 02:16:11:00 3:30 17.17 03:40:09:31
166
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:35:13:14 02:19:28:79 3:31 17.12 03:40:53:07
167
STAROSTA Grzegorz
Uks
2229 POL Olkusz 01:33:21:89 02:18:11:33 3:32 17.03 03:42:15:56
168
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:35:11:52 02:20:46:90 3:33 16.98 03:42:36:20
169
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:40:37:47 02:24:39:18 3:33 16.94 03:42:56:55
170
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 01:34:01:06 02:21:18:03 3:33 16.94 03:43:15:53
171
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Zawiercie 01:38:51:48 02:25:36:36 3:34 16.89 03:43:43:80
172
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 01:18:32:38 01:58:55:12 3:35 16.80 03:45:06:00
173
WIKTOROWICZ Roman
Hard Bike Tęcza Tenczynek
2307 POL Krzeszowice 01:40:48:27 02:26:29:22 3:35 16.76 03:45:21:21
174
RUDNER Andrzej
2043 POL Mikołów 01:42:39:24 02:25:58:08 3:36 16.71 03:46:10:49
175
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:34:14:16 02:19:47:70 3:36 16.67 03:46:41:61
176
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:37:16:72 02:26:09:74 3:37 16.67 03:47:02:51
177
CHEŁSTOWSKI Tomasz
2046 POL 01:35:05:35 02:25:45:15 3:38 16.54 03:48:28:23
178
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 01:12:45:70 02:35:30:06 3:39 16.49 03:48:57:39
179
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Bukowno 01:28:15:08 02:13:48:13 3:40 16.36 03:50:57:81
180
IWACHÓW Tomasz
Maxxis
2155 POL Zabrze 01:36:33:44 02:25:00:59 3:41 16.32 03:51:23:86
181
OSMULSKA Anna
1812 POL Katowice 01:40:57:49 02:28:15:24 3:42 16.28 03:52:25:27
182
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 01:20:16:26 02:01:32:34 3:42 16.24 03:53:02:11
183
BARCZYK Robert
2135 POL Olkusz 01:34:41:15 02:22:18:29 3:43 16.20 03:53:12:23
184
GAŁKOWSKI Daniel
2252 POL Częstochowa 01:38:38:92 02:25:47:23 3:43 16.20 03:53:21:84
185
ZIELIŃSKI Miłosz
2331 POL Kraków 01:36:39:04 02:26:41:33 3:43 16.15 03:53:57:30
186
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 01:26:20:36 02:08:13:68 3:43 16.15 03:54:05:36
187
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 01:40:00:59 02:27:41:53 3:45 16.03 03:55:32:91
188
HIACENT Maciej
2231 POL Katowice 01:38:04:69 02:27:12:00 3:46 15.99 03:56:17:70
189
UCHMAN Marek
Aegon Cycling Team
1487 POL Katowice 01:40:10:45 02:27:47:91 3:47 15.87 03:57:57:98
190
MRUKLIK Arkadiusz
1968 POL Kraków 01:42:38:05 02:34:08:55 3:48 15.87 03:58:25:64
191
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1582 POL Ruda Śląska 01:47:45:66 02:35:42:36 3:50 15.67 04:01:29:02
192
SITKO Stanisław
Olkusz-Słowiki-Amator
1125 POL Olkusz 01:46:56:52 02:37:19:36 3:51 15.63 04:01:52:62
193
KUPIS Michał
Megastyro
2228 POL Krakow 01:42:00:37 02:33:22:78 3:51 15.59 04:02:07:63
194
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:40:03:03 02:27:59:73 3:54 15.40 04:05:40:44
195
MALIK Rafał
2236 POL Świętochłowice 01:34:10:73 02:22:51:53 3:57 15.22 04:08:17:74
196
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:41:14:05 02:29:03:53 3:60 15.04 04:11:26:22
197
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1067 POL Poraj 01:50:07:96 02:42:42:20 3:60 15.00 04:11:55:20
198
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:49:26:61 02:37:23:56 4:03 14.86 04:14:33:01
199
WŁOSEK Paweł
1196 POL Będzin 01:41:11:56 02:33:52:55 4:04 14.79 04:15:19:62
200
DAMIAN Kotarski
2183 POL Chudów 01:46:57:64 02:39:41:67 4:04 14.79 04:15:37:24
201
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1578 POL Ruda Śląska 01:51:37:19 02:45:13:22 4:09 14.52 04:20:28:73
202
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
2191 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:10:49 02:50:51:74 4:12 14.32 04:24:17:53
203
ZIACH Mariusz
Pozytywnie Zakręceni
2192 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:02:85 02:50:47:99 4:12 14.29 04:24:20:68
204
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:49:48:99 02:47:56:53 4:17 14.03 04:29:30:03
205
SZOTEK Jakub
2031 POL Bolesław 01:47:54:33 02:44:42:81 4:26 13.55 04:38:51:72
206
WINIARCZYK Sławomir
2257 POL Kraków 02:03:06:13 03:00:52:86 4:35 13.10 04:48:44:46
207
PŁOSZEK Jarosław
1675 POL Wyry 02:02:42:51 03:04:19:82 4:45 12.65 04:58:34:82
208
SKŁODOWSKI Dariusz
2185 POL Sosnowiec 02:02:36:18 03:03:52:55 4:49 12.48 05:02:46:78

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU