Bike Atelier MTB Maraton 2017

Jastrzębie-Zdrój
30.07.2017

Wyniki

Pro 60 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 01:24:38:36 01:58:21:38 2:15 26.79 02:14:39:44
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:24:38:66 01:58:22:25 2:15 26.79 02:14:39:69
3
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 01:27:18:40 02:03:30:76 2:21 25.53 02:20:49:16
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 01:28:46:66 02:04:53:40 2:22 25.42 02:21:53:06
5
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 01:30:35:50 02:07:40:04 2:25 24.79 02:24:56:10
6
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:35:33 02:07:39:58 2:26 24.79 02:25:18:28
7
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:34:70 02:07:38:95 2:26 24.69 02:25:40:44
8
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 01:32:37:95 02:08:20:86 2:26 24.69 02:25:49:71
9
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 01:32:38:73 02:08:43:78 2:29 24.19 02:28:35:40
10
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 01:32:39:68 02:08:44:51 2:30 24.00 02:29:42:45
11
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 01:32:39:29 02:11:01:97 2:31 23.90 02:30:35:20
12
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:34:57:71 02:13:36:92 2:32 23.72 02:31:49:27
13
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 01:32:58:56 02:12:40:16 2:34 23.53 02:33:15:70
14
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:35:09:35 02:15:35:60 2:37 22.99 02:36:28:04
15
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:37:12:95 02:16:33:02 2:37 22.99 02:36:36:01
16
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mmbike Team
1807 POL Sosnowiec 01:37:13:50 02:16:32:56 2:37 22.99 02:36:41:64
17
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 01:36:39:57 02:16:59:75 2:37 22.90 02:36:55:20
18
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 01:36:44:79 02:18:22:57 2:39 22.81 02:38:00:46
19
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 01:35:58:25 02:17:00:25 2:39 22.73 02:38:31:36
20
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:39:22:88 02:19:22:47 2:40 22.56 02:39:23:13
21
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
2363 POL Rybnik 01:39:22:31 02:19:23:09 2:40 22.56 02:39:36:10
22
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:39:33:71 02:19:24:88 2:40 22.56 02:39:45:36
23
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 01:39:24:23 02:19:23:72 2:41 22.47 02:40:08:89
24
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 01:39:18:16 02:19:20:05 2:41 22.39 02:40:51:91
25
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 01:39:51:52 02:20:52:63 2:42 22.39 02:41:00:77
26
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:38:49:81 02:20:53:03 2:42 22.39 02:41:00:95
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:39:52:96 02:20:51:73 2:42 22.39 02:41:03:46
28
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:40:48:55 02:20:52:96 2:42 22.30 02:41:08:24
29
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 01:39:19:89 02:18:52:27 2:42 22.30 02:41:22:87
30
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2486 POL Jastrzębie-Zdrój 01:39:17:40 02:20:53:22 2:42 22.22 02:41:44:25
31
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:38:19:70 02:18:55:74 2:42 22.22 02:41:44:59
32
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 POL Częstochowa 01:39:24:77 02:19:56:55 2:42 22.22 02:41:48:52
33
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:41:52:15 02:22:37:57 2:42 22.22 02:41:48:70
34
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mmbike Team
1806 POL Sosnowiec 01:40:48:04 02:20:54:41 2:42 22.22 02:41:49:11
35
BARYLUK Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2054 POL Żernica 01:39:19:34 02:20:12:67 2:42 22.22 02:41:51:92
36
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:52:32 02:20:54:92 2:43 22.22 02:42:09:84
37
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 01:39:23:42 02:20:53:60 2:43 22.14 02:42:39:65
38
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:39:20:87 02:20:52:31 2:44 22.06 02:43:02:33
39
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:42:12:55 02:22:11:82 2:44 21.98 02:43:41:23
40
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2233 POL Jastrzębie-Zdrój 01:40:20:41 02:22:46:91 2:44 21.98 02:43:55:44
41
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 01:42:41:84 02:23:50:93 2:45 21.82 02:44:48:08
42
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 01:42:12:99 02:23:16:67 2:46 21.74 02:45:48:73
43
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Rzeszów 01:40:07:30 02:23:35:17 2:47 21.58 02:46:46:21
44
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 01:42:15:85 02:24:41:65 2:48 21.51 02:47:14:11
45
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:09:82 02:24:19:81 2:48 21.51 02:47:24:32
46
LISTOWSKI Szymon
Immotion Specialized Team
2258 POL Wrocław 01:46:18:56 02:27:55:94 2:49 21.35 02:48:45:47
47
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:48:00:24 02:29:43:46 2:50 21.28 02:49:20:89
48
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:53:70 02:27:35:90 2:50 21.20 02:49:33:49
49
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 01:44:10:84 02:27:45:05 2:51 21.05 02:50:47:02
50
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 01:42:41:45 02:26:40:84 2:52 20.98 02:51:24:82
51
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 01:46:16:33 02:29:44:49 2:52 20.91 02:51:56:98
52
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 01:47:21:01 02:29:37:34 2:53 20.91 02:52:02:96
53
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:47:27:91 02:30:33:26 2:53 20.83 02:52:57:70
54
SIEKIERSKI Michał
Mikesz Team
1463 POL Poznań 01:44:11:56 02:29:41:77 2:54 20.76 02:53:38:88
55
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:48:01:27 02:31:49:48 2:54 20.69 02:53:43:18
56
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:49:19:87 02:30:59:52 2:55 20.62 02:54:26:78
57
KANSY Józef
1914 POL Wysoka 01:48:44:33 02:34:10:66 2:58 20.20 02:57:59:62
58
MIŚKOWIEC Ireneusz
Tona
2264 POL Jastrzębie-Zdrój 01:47:10:74 02:33:49:56 2:59 20.20 02:58:01:50
59
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 01:44:19:92 02:31:11:11 2:59 20.13 02:58:51:38
60
MAZUREK Małgorzata
Trek Velonews
2193 POL Wierzbin 01:51:26:85 02:35:43:82 2:60 20.07 02:59:29:63
61
BIEL Szymon
Trek Velonews
2352 POL Żywiec 01:51:26:40 02:35:43:25 2:60 20.07 02:59:35:62
62
SZCZEPAŃCZYK Michał
2005 POL Międzyrzecze Dolne 01:47:31:87 02:35:18:41 2:60 20.00 02:59:43:00
63
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:52:51:11 02:36:22:80 3:01 19.93 03:00:26:99
64
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:52:14:84 02:37:11:18 3:02 19.87 03:01:22:36
65
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 01:53:44:65 02:39:22:72 3:03 19.74 03:02:35:27
66
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:51:04:28 02:37:27:14 3:03 19.67 03:02:46:91
67
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 01:47:36:71 02:36:57:20 3:04 19.67 03:03:08:71
68
PIOTROWSKI Przemysław
1594 POL Sosnowiec 01:55:05:65 02:39:25:69 3:05 19.48 03:04:36:03
69
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 01:55:03:37 02:39:23:71 3:05 19.48 03:04:59:83
70
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 01:50:59:53 02:41:03:72 3:06 19.42 03:05:23:72
71
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:55:09:95 02:41:16:21 3:06 19.42 03:05:26:34
72
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 01:56:16:09 02:41:01:88 3:06 19.35 03:05:53:42
73
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:49:25:70 02:38:21:05 3:07 19.29 03:06:35:91
74
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
2218 POL Bielsko-Biała 01:59:37:68 02:44:30:44 3:08 19.17 03:07:40:21
75
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 01:55:31:54 02:42:15:53 3:08 19.17 03:07:44:42
76
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
2431 POL Jastrzębie Zdrój 02:03:50:26 02:53:40:98 3:08 19.17 03:07:44:74
77
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 01:58:01:22 02:46:27:40 3:11 18.87 03:10:38:42
78
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 01:47:05:99 02:46:28:18 3:11 18.87 03:10:44:31
79
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 01:57:34:38 02:45:24:99 3:11 18.87 03:10:53:35
80
DYSZKOWSKI Grzegorz
1220 POL Gliwice 01:57:30:50 02:45:19:99 3:11 18.87 03:10:53:43
81
JANDA Piotr
1412 POL Żory 01:53:41:31 02:44:33:14 3:12 18.87 03:11:05:69
82
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:58:55:69 02:46:34:27 3:12 18.81 03:11:28:87
83
DUDA Dawid
1796 POL Bielsko-Biała 01:58:12:83 02:46:30:73 3:12 18.81 03:11:39:80
84
SZELIGA Czesław
1159 POL Radzonków 01:57:40:35 02:47:25:50 3:12 18.75 03:11:47:06
85
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:58:49:17 02:46:42:58 3:14 18.63 03:13:02:09
86
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:56:42:80 02:45:19:54 3:14 18.63 03:13:07:52
87
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:53:10:48 02:42:26:81 3:14 18.63 03:13:10:92
88
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:57:45:75 02:47:58:22 3:14 18.63 03:13:28:44
89
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:59:47:00 02:47:56:82 3:14 18.58 03:13:40:26
90
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 01:57:44:68 02:46:42:77 3:14 18.58 03:13:59:54
91
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 01:59:27:39 02:49:18:86 3:15 18.52 03:14:12:87
92
MIKUŁA Grzegorz
72D Oshee Windsport Team
2381 POL Kraków 01:58:34:49 02:46:44:13 3:15 18.52 03:14:19:18
93
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:59:48:18 02:47:59:18 3:15 18.52 03:14:29:15
94
ŻEBROWSKI Dawid
Mtb Kyndra Klub
2489 POL Wodzislaw Śląski 01:59:29:48 02:49:31:50 3:15 18.52 03:14:30:91
95
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 02:00:15:41 02:49:05:43 3:16 18.40 03:15:28:58
96
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 02:01:34:24 02:49:29:89 3:16 18.40 03:15:37:18
97
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 02:01:15:51 02:50:10:80 3:16 18.40 03:15:39:78
98
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 01:59:48:74 02:49:03:80 3:17 18.35 03:16:08:13
99
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:57:15:73 02:48:00:33 3:17 18.35 03:16:20:46
100
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój 01:57:46:17 02:50:29:67 3:18 18.24 03:17:17:58
101
CIESIELSKI Przemysław
Blackfriars
2439 POL Katowice 02:02:14:68 02:50:56:48 3:18 18.24 03:17:36:48
102
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 02:02:16:51 02:51:26:45 3:18 18.18 03:17:58:22
103
PUZOŃ Robert
2204 POL Bielsko-Biała 02:05:05:80 02:52:41:45 3:19 18.18 03:18:06:76
104
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 02:02:07:54 02:51:14:84 3:20 18.07 03:19:15:37
105
SZLACHETKA Grzegorz
Blok Bike Team
2472 POL Kraków 02:05:15:39 02:55:14:95 3:20 18.02 03:19:57:88
106
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 02:03:39:34 02:51:40:94 3:21 17.96 03:20:36:26
107
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 02:06:53:80 02:55:54:89 3:22 17.86 03:21:46:29
108
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 02:07:07:70 02:55:30:01 3:22 17.80 03:21:55:72
109
PĘCIKIEWICZ Patryk
Grupa Pgd
2255 POL Będzin 02:02:57:86 02:54:41:73 3:22 17.80 03:21:55:95
110
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2516 POL Wodzisław Śląski 02:02:39:16 02:55:39:72 3:24 17.70 03:23:19:50
111
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 02:03:17:85 02:54:09:84 3:24 17.70 03:23:24:24
112
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Mtb Section
1916 POL Jastrzębie-Zdrój 02:09:08:73 02:57:29:32 3:24 17.70 03:23:30:64
113
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 02:05:46:39 02:59:09:76 3:25 17.60 03:24:22:85
114
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 02:04:46:04 02:55:52:82 3:25 17.60 03:24:24:41
115
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 02:02:32:42 02:53:54:41 3:25 17.60 03:24:46:95
116
KULIŃSKI Michał
Bike Expert Serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 02:04:28:56 02:56:20:51 3:25 17.60 03:24:51:34
117
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1575 POL Bukowno 02:09:43:35 02:58:30:69 3:26 17.54 03:25:00:62
118
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 02:03:50:12 02:56:15:82 3:26 17.54 03:25:01:13
119
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 02:04:21:67 02:56:16:70 3:26 17.54 03:25:08:96
120
ŚLEDZIŃSKI Maciej
2206 POL Jastrzębie-Zdrój 02:04:41:14 02:55:18:29 3:26 17.54 03:25:16:97
121
KLAPUCH Tadeusz
2227 POL Skrzyszów 02:10:38:95 02:57:15:40 3:26 17.49 03:25:55:21
122
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 02:09:46:39 03:00:20:73 3:27 17.44 03:26:35:25
123
MALURDY Adam
Alva
2577 POL Ruda Śląska 02:03:53:08 02:58:18:20 3:28 17.39 03:27:11:73
124
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 02:06:23:73 02:59:47:83 3:28 17.39 03:27:14:12
125
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 02:06:37:98 02:58:57:05 3:28 17.29 03:27:58:61
126
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 02:05:50:69 03:00:17:65 3:29 17.29 03:28:22:02
127
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
2389 POL Bielsko-Biała 02:05:48:88 03:00:09:19 3:30 17.19 03:29:24:20
128
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 02:08:27:15 02:59:12:19 3:30 17.19 03:29:26:10
129
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 02:07:38:07 03:01:05:94 3:30 17.19 03:29:41:45
130
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 02:09:52:98 03:02:59:46 3:30 17.19 03:29:41:84
131
KALIŚ Przemysław
2253 POL Olkusz 02:11:10:11 03:01:12:74 3:30 17.14 03:29:44:18
132
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 02:06:10:07 03:00:10:75 3:30 17.14 03:29:48:16
133
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 02:10:01:55 03:00:13:12 3:30 17.14 03:29:55:41
134
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 02:10:02:37 03:00:15:73 3:30 17.14 03:29:55:71
135
FORAJTER Marcin
Luxtorpeda Czerwionka
2471 POL Czerwionka-Leszczyny 02:12:52:17 03:00:47:52 3:31 17.09 03:30:19:23
136
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 02:12:57:22 03:02:28:12 3:33 16.95 03:32:29:75
137
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 02:11:17:61 03:03:07:67 3:33 16.95 03:32:30:79
138
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 02:10:22:95 03:03:51:18 3:34 16.90 03:33:13:82
139
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:52:08:19 02:40:36:78 3:34 16.90 03:33:15:07
140
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 02:10:48:89 03:06:03:92 3:35 16.76 03:34:32:06
141
PYSZ Grzegorz
Hrmax Żory
2384 POL Żory 02:14:16:22 03:06:29:76 3:36 16.71 03:35:33:60
142
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 02:12:56:07 03:05:40:74 3:37 16.67 03:36:00:61
143
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 02:14:35:69 03:06:24:14 3:37 16.62 03:36:22:68
144
URBAŃSKI Damian
2375 POL Bielsko-Biała 02:13:11:98 03:06:27:45 3:37 16.62 03:36:26:09
145
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1576 POL Chorzów 02:05:07:46 03:01:56:69 3:38 16.57 03:37:00:52
146
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 02:11:00:90 03:05:32:58 3:38 16.57 03:37:29:75
147
SAMEK Paweł
Azs Politechnika Śląska
1672 POL Żory 02:05:55:38 03:04:08:92 3:39 16.48 03:38:12:00
148
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 02:05:21:37 02:48:14:74 3:39 16.48 03:38:15:21
149
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 02:06:43:57 03:05:13:45 3:39 16.44 03:38:58:95
150
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 02:16:12:04 03:12:59:35 3:40 16.44 03:39:06:64
151
DURDZIŃSKI Adam
1399 POL Rydułtowy 02:12:46:17 03:08:54:11 3:41 16.35 03:40:12:60
152
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec 02:12:53:30 03:07:42:89 3:42 16.26 03:41:18:18
153
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 02:10:52:69 03:08:58:00 3:43 16.22 03:42:06:31
154
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 02:19:10:96 03:13:57:93 3:44 16.13 03:43:19:81
155
KORNAS Michał
2261 POL Chorzów 02:16:37:89 03:13:37:11 3:45 16.00 03:44:59:21
156
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna 02:08:40:43 03:10:58:43 3:46 16.00 03:45:16:93
157
PIEKORZ Paweł
Klub Kolarski Świerklany
2062 POL Rybnik 02:10:08:17 03:13:32:99 3:47 15.92 03:46:11:41
158
FILIPCZAK Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
2195 POL Strzelce Opolskie 02:24:08:95 03:17:40:95 3:48 15.79 03:47:54:65
159
STAŃCZYK Dariusz
2534 POL Tarnowskie Góry 02:18:39:80 03:19:29:41 3:52 15.54 03:51:52:47
160
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 02:21:04:17 03:22:29:80 3:57 15.23 03:56:34:13
161
CHAJEC Dawid
Blackfriars
1166 POL Mysłowice 02:17:58:32 03:25:35:03 3:57 15.19 03:56:52:29
162
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 02:25:05:23 03:23:24:75 3:57 15.19 03:56:57:03
163
GÓRKIEWICZ Jerzy
2484 POL Dzierżoniów 02:28:19:78 03:27:56:07 4:04 14.81 04:03:05:06
164
PASIERB Krzysztof
2259 POL Kraków 02:25:24:41 03:29:22:83 4:08 14.56 04:07:09:34
165
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 02:25:17:82 03:31:15:21 4:11 14.35 04:10:32:57
166
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 02:28:23:94 03:34:19:30 4:14 14.18 04:13:43:47
167
NOWAK Marek
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1582 POL Ruda Śląska 02:37:57:61 03:41:35:38 4:17 14.02 04:16:51:28
168
PAWŁOWSKI Jarosław
2262 POL Żory 02:37:43:66 03:45:12:28 4:19 13.95 04:18:13:39
169
ANTONIK Przemysław
2533 POL Tarnowskie Góry 02:40:10:07 03:45:11:04 4:21 13.79 04:20:55:39
170
KOWALSKI Kamil
2445 POL Lubliniec 02:24:55:90 03:36:28:77 4:21 13.79 04:20:59:79
171
ŁASKI Zbigniew
2263 POL Żory 02:37:46:70 03:46:03:78 4:24 13.67 04:23:15:22
172
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 02:48:28:52 03:55:43:28 4:30 13.36 04:29:32:43

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU