Bike Atelier MTB Maraton 2017

Psary
20.08.2017

Wyniki

Hobby 25 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1002 POL Żywiec 00:12:05:32 2:28 24.44 00:53:59:99
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 00:12:04:09 2:28 24.44 00:54:00:12
3
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:12:10:29 2:28 24.44 00:54:02:24
4
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów --:--:--:-- 2:28 24.44 00:54:04:18
5
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 00:12:19:30 2:32 23.66 00:55:31:39
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:12:16:71 2:32 23.66 00:55:33:21
7
URBANIAK Marek
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1723 POL Lubin 00:12:06:64 2:32 23.66 00:55:35:31
8
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 00:12:07:86 2:32 23.66 00:55:36:46
9
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 00:12:24:60 2:33 23.66 00:55:46:88
10
MAKUCHOWSKI Bogdan
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1677 POL Lubin 00:12:19:86 2:36 23.16 00:57:00:63
11
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:12:31:96 2:36 23.16 00:57:02:56
12
MAKUCHOWSKI Wiesław
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1724 POL Polkowice 00:12:57:35 2:38 22.92 00:57:45:00
13
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:12:41:22 2:40 22.45 00:58:33:90
14
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:12:40:26 2:41 22.45 00:58:42:72
15
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:12:40:13 2:41 22.45 00:58:51:14
16
ŚCIGAŁA Piotr
2360 POL Częstochowa 00:13:15:16 2:44 22.00 01:00:07:85
17
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:13:12:80 2:45 22.00 01:00:08:49
18
RYNCARZ Mikołaj
2583 POL Wisła 00:12:56:23 2:45 21.78 01:00:19:13
19
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:13:11:34 2:45 21.78 01:00:24:33
20
LATEK Mateusz
1652 POL Janów 00:13:12:25 2:46 21.78 01:00:41:51
21
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 00:13:22:26 2:46 21.78 01:00:42:75
22
KOKOT Paweł
2272 POL Piasek 00:13:26:80 2:46 21.78 01:00:44:26
23
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:13:35:67 2:46 21.78 01:00:44:42
24
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
2295 POL Katowice 00:13:13:11 2:46 21.78 01:00:45:33
25
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:10:00 2:47 21.57 01:01:07:05
26
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrznów
1147 POL Chrzanów 00:13:13:75 2:47 21.57 01:01:08:23
27
PODLEŚNY Marian
1660 POL Świerklany 00:13:42:30 2:47 21.57 01:01:10:74
28
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:13:12:47 2:49 21.36 01:01:43:49
29
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:38:68 2:52 20.95 01:02:43:86
30
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:37:78 2:52 20.95 01:02:45:59
31
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 00:13:48:63 2:52 20.95 01:02:53:00
32
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:14:06:95 2:53 20.75 01:03:24:52
33
SOBOL Łukasz
1689 POL Tychy 00:14:23:65 2:53 20.75 01:03:25:01
34
KOŹLICKI Kornel
Bikehunter.pl
2380 POL Gliwice 00:14:43:79 2:54 20.75 01:03:26:96
35
DUDA Dawid
Janusze Team
1796 POL Bielsko-Biała 00:14:10:30 2:54 20.75 01:03:32:60
36
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 00:14:11:33 2:55 20.56 01:03:54:10
37
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 00:14:12:87 2:55 20.56 01:03:58:12
38
FIRA Julita
Head Team Luboń Skomielna Biała
2296 POL Jerzmanowice 00:14:13:82 2:55 20.56 01:04:02:25
39
PIEC Dominik
1681 POL Piekary Slaskie 00:14:39:86 2:56 20.56 01:04:22:23
40
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 POL Gliwice 00:14:44:49 2:57 20.37 01:04:43:43
41
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 00:13:54:56 2:57 20.37 01:04:43:97
42
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:14:38:11 2:57 20.37 01:04:44:42
43
PIĄTEK Paweł
2184 POL Zywiec 00:14:49:88 2:57 20.37 01:04:44:50
44
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:13:47:37 2:58 20.37 01:04:54:93
45
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:14:32:57 2:58 20.37 01:05:01:91
46
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:14:51:12 2:58 20.37 01:05:02:69
47
WALDON Marek
Tomazi Bike Orbea Team
2220 POL Żory 00:14:51:01 2:58 20.18 01:05:06:80
48
NAWROCKI Adrian
2134 POL Kędzierzyn-Koźle 00:14:22:26 2:58 20.18 01:05:07:96
49
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:03:21 2:59 20.18 01:05:22:71
50
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:14:30:10 2:59 20.18 01:05:25:58
51
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:14:26:66 2:59 20.18 01:05:26:65
52
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 00:14:32:72 2:59 20.18 01:05:26:71
53
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:13:36:80 2:59 20.18 01:05:26:96
54
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:14:26:54 2:59 20.18 01:05:37:42
55
KRZESZOWIEC Zbigniew
Eurobike Kaczmarek
2512 POL Gliwice 00:15:02:53 2:60 20.00 01:05:57:10
56
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1577 POL Ruda Śląska 00:14:32:17 3:01 20.00 01:06:07:25
57
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 00:14:43:28 3:01 20.00 01:06:08:30
58
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:14:47:34 3:01 19.82 01:06:19:03
59
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:14:43:11 3:02 19.82 01:06:31:00
60
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik 00:15:18:77 3:04 19.64 01:07:10:68
61
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:15:21:53 3:04 19.64 01:07:11:65
62
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:15:32:53 3:04 19.64 01:07:17:74
63
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:15:14:65 3:04 19.64 01:07:17:90
64
GEMBALA Eugeniusz
Amator
1667 POL Bełk 00:14:47:79 3:04 19.64 01:07:26:33
65
KLUPA Dariusz
Daromtbbike
2212 POL Kraków 00:15:13:09 3:05 19.47 01:07:30:84
66
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
1778 POL Bielsko-Biała 00:15:31:40 3:05 19.47 01:07:37:63
67
KUBICKI Piotr
Kiwi Mtb Team
2084 POL Bytom 00:15:12:83 3:05 19.47 01:07:49:58
68
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:14:35:14 3:06 19.47 01:07:52:62
69
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 00:15:00:23 3:06 19.47 01:07:53:26
70
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 00:14:43:53 3:06 19.47 01:07:53:30
71
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 00:14:50:54 3:06 19.47 01:07:59:02
72
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:15:20:82 3:06 19.30 01:08:06:24
73
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:16:02:73 3:07 19.30 01:08:19:80
74
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 00:16:07:05 3:08 19.13 01:08:54:52
75
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:15:37:12 3:09 19.13 01:08:56:04
76
MARSZAŁEK Adrian
1306 POL Łazy 00:15:53:93 3:09 19.13 01:08:58:36
77
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:16:03:30 3:09 19.13 01:09:01:94
78
STRZODKA Piotr
2169 POL Opole 00:15:43:35 3:09 19.13 01:09:02:70
79
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:15:48:69 3:09 19.13 01:09:03:41
80
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 00:15:44:19 3:09 19.13 01:09:06:50
81
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:15:34:58 3:09 19.13 01:09:07:62
82
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 00:14:21:73 3:09 19.13 01:09:16:15
83
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:14:48:05 3:10 18.97 01:09:18:25
84
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 00:14:19:14 3:10 18.97 01:09:23:49
85
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 00:15:17:96 3:10 18.97 01:09:24:83
86
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 00:16:06:69 3:10 18.97 01:09:32:01
87
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:14:51:79 3:10 18.97 01:09:38:41
88
MUCHA Tomasz
1692 POL Katowice 00:15:24:71 3:11 18.97 01:09:42:77
89
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 00:15:51:60 3:11 18.97 01:09:43:51
90
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzębie Zdrój 00:16:28:88 3:11 18.97 01:09:49:87
91
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1575 POL Bukowno 00:16:11:39 3:11 18.97 01:09:51:43
92
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 00:15:10:15 3:11 18.97 01:09:51:70
93
NYCZ Marcin
1680 POL Katowice 00:15:52:73 3:11 18.97 01:09:52:40
94
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 00:16:21:69 3:11 18.97 01:09:53:92
95
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 00:15:03:61 3:11 18.97 01:09:53:93
96
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:15:49:11 3:11 18.80 01:09:55:60
97
SERAFIN Michał
Serteam
1657 POL Myszków 00:15:44:28 3:11 18.80 01:09:55:63
98
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 00:15:45:70 3:11 18.80 01:09:55:88
99
WINKLER Arkadiusz
2397 POL Rogożnik 00:17:07:30 3:12 18.80 01:10:02:73
100
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:16:40:79 3:12 18.80 01:10:04:66
101
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 00:15:37:16 3:12 18.80 01:10:06:77
102
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 00:15:40:56 3:12 18.80 01:10:08:64
103
BIELLMANN Alexandre
1860 00:17:00:15 3:12 18.80 01:10:15:38
104
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:15:39:69 3:12 18.80 01:10:18:56
105
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:15:45:83 3:13 18.80 01:10:28:56
106
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:16:00:36 3:13 18.64 01:10:33:29
107
MYMA Dariusz
1133 POL Sosnowiec 00:15:55:65 3:13 18.64 01:10:38:51
108
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:16:02:19 3:13 18.64 01:10:38:91
109
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 00:16:23:10 3:14 18.64 01:10:47:18
110
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
1199 POL Kostkowice 00:15:50:51 3:14 18.64 01:10:56:92
111
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 00:15:47:36 3:14 18.64 01:11:01:80
112
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 00:14:11:94 3:15 18.49 01:11:26:93
113
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:15:30:65 3:15 18.49 01:11:29:22
114
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:11:99 3:16 18.49 01:11:37:18
115
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle 00:15:57:35 3:16 18.49 01:11:39:67
116
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 00:16:25:38 3:16 18.33 01:11:42:01
117
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:16:06:69 3:17 18.33 01:11:59:62
118
KARCZMAREK Tomek
2278 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:17:16 3:17 18.33 01:12:07:67
119
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 00:16:20:55 3:18 18.33 01:12:15:23
120
TERESZCZUK Robert
2298 POL Rybnik 00:16:41:72 3:18 18.18 01:12:27:31
121
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:16:30:86 3:18 18.18 01:12:32:08
122
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:16:08:37 3:19 18.18 01:12:42:18
123
PISKORNIK Marek
2447 Wisła 00:16:45:48 3:19 18.18 01:12:50:11
124
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:16:52:46 3:20 18.03 01:13:01:51
125
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 00:16:49:95 3:20 18.03 01:13:05:08
126
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 00:17:18:40 3:20 18.03 01:13:06:20
127
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 00:16:48:57 3:21 17.89 01:13:30:83
128
HAZUKA Ireneusz
1653 Szare 00:22:36:86 3:21 17.89 01:13:32:73
129
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:16:27:51 3:21 17.89 01:13:40:89
130
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2174 POL Kraków 00:16:16:40 3:22 17.89 01:13:43:33
131
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:51:21 3:22 17.89 01:13:49:43
132
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 00:16:41:11 3:22 17.89 01:13:52:33
133
JENDRYSIK Damian
1929 POL Gliwice 00:16:31:92 3:22 17.89 01:13:55:60
134
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:16:54:07 3:22 17.89 01:13:57:69
135
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 00:16:38:73 3:23 17.89 01:14:04:09
136
SZOK Krzysztof
Stritelit
2374 POL Gliwice 00:16:25:44 3:23 17.74 01:14:12:09
137
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:16:53:52 3:23 17.74 01:14:23:61
138
PASTERNAK Piotr
1766 POL Brzeszcze 00:15:27:87 3:24 17.74 01:14:39:73
139
NOWIŃSKI Wiktor
1303 POL Sosnowiec 00:16:54:86 3:24 17.60 01:14:42:44
140
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:16:55:77 3:24 17.60 01:14:47:89
141
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 00:16:05:43 3:25 17.60 01:14:53:71
142
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:16:21:84 3:25 17.60 01:14:59:06
143
SKRZYPIEC Andrzej
1497 Mysłowice 00:16:58:77 3:25 17.60 01:15:06:35
144
LISZKA Krzysztof
2305 POL Rybnik 00:16:56:68 3:25 17.60 01:15:06:58
145
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:16:27:25 3:25 17.60 01:15:08:59
146
JANKOWSKI Kamil
Polski Klub Mtb
1760 POL Nasielsk 00:16:47:54 3:26 17.60 01:15:16:26
147
JAŃSKI Sylwester
1651 POL Korwinów 00:18:19:01 3:27 17.46 01:15:45:04
148
TOKARZ Szymon
1679 POL Brzeszcze 00:19:03:17 3:27 17.46 01:15:49:24
149
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2168 POL Częstochowa 00:16:32:26 3:28 17.32 01:16:01:56
150
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:17:32:73 3:28 17.32 01:16:08:11
151
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:17:15:25 3:28 17.32 01:16:09:01
152
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1986 POL Krostoszowice 00:16:25:77 3:28 17.32 01:16:10:34
153
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 00:16:35:74 3:28 17.32 01:16:11:01
154
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:17:36:23 3:28 17.32 01:16:11:10
155
POLOK Dawid
2270 POL Radostowice 00:16:57:63 3:29 17.32 01:16:29:81
156
LECH Paweł
2276 POL Czeladź 00:18:25:80 3:29 17.19 01:16:32:96
157
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 00:17:10:10 3:30 17.19 01:16:51:53
158
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 00:17:01:63 3:31 17.19 01:17:00:90
159
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 00:17:43:20 3:31 17.05 01:17:09:67
160
JARNOT Oskar
-
2271 POL Zator 00:17:35:66 3:31 17.05 01:17:11:02
161
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 00:16:58:00 3:31 17.05 01:17:12:37
162
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 00:18:20:76 3:31 17.05 01:17:16:06
163
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:17:02:05 3:32 17.05 01:17:27:48
164
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 00:17:06:14 3:32 17.05 01:17:27:73
165
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 00:20:47:53 3:32 17.05 01:17:40:06
166
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 00:17:28:88 3:33 16.92 01:17:49:59
167
WRODARCZYK Paweł
1650 POL Radzionków 00:17:37:33 3:33 16.92 01:17:53:10
168
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 00:17:29:97 3:33 16.92 01:17:59:10
169
WOJACZEK Tomasz
D-Tec Mtb Team
2386 POL Rydułtowy 00:17:27:01 3:34 16.92 01:18:13:50
170
MAŚLANKA Tomasz
1759 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:02:05 3:34 16.92 01:18:14:16
171
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 00:18:42:49 3:36 16.67 01:19:01:63
172
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:17:36:18 3:36 16.67 01:19:06:54
173
PAWLICZEK Przemysław
2359 POL Jastrzębie-Zdrój 00:16:32:48 3:36 16.67 01:19:06:70
174
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 00:17:57:10 3:36 16.67 01:19:10:87
175
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 00:17:54:61 3:37 16.67 01:19:13:64
176
JAWORSKI Robert
1763 POL Chorzów 00:17:28:91 3:37 16.67 01:19:18:97
177
MUCHA Piotr
Mut Mtb Team
1371 POL Będzin 00:17:57:74 3:37 16.67 01:19:26:19
178
JARSZAK Mateusz
2532 POL Bielsko-Biała 00:18:07:02 3:37 16.54 01:19:33:89
179
PACAN Zbigniew
1893 POL Zdzieszowice 00:17:26:26 3:38 16.54 01:19:34:37
180
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze 00:17:59:22 3:38 16.54 01:19:46:08
181
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:17:56:45 3:38 16.54 01:19:50:44
182
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:04:13 3:39 16.54 01:19:58:17
183
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:17:55:27 3:39 16.54 01:20:00:72
184
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 00:17:54:52 3:39 16.54 01:20:01:91
185
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:17:55:22 3:39 16.54 01:20:02:36
186
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:59:53 3:39 16.42 01:20:14:13
187
BAKA Arkadiusz
2108 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:02:48 3:39 16.42 01:20:14:22
188
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:18:01:58 3:39 16.42 01:20:15:44
189
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 00:17:11:77 3:39 16.42 01:20:16:48
190
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 00:18:18:83 3:39 16.42 01:20:17:57
191
BRYNIAK Tomasz
2072 POL Ruda Śląska 00:16:37:19 3:40 16.42 01:20:18:75
192
MZYK Janusz
Adient Team/ 40 Latek Tychy
1471 POL Tychy 00:17:28:81 3:40 16.42 01:20:25:62
193
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1880 POL Jastrzębie-Zdrój 00:17:52:04 3:40 16.42 01:20:28:79
194
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 00:17:13:81 3:40 16.42 01:20:29:84
195
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 00:18:04:60 3:40 16.42 01:20:32:23
196
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 00:17:48:05 3:40 16.42 01:20:32:65
197
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:18:55:74 3:40 16.42 01:20:35:45
198
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 00:17:23:19 3:41 16.30 01:20:52:38
199
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 00:17:59:63 3:42 16.30 01:21:11:20
200
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1721 POL Ruda Śląska 00:17:45:36 3:42 16.30 01:21:15:97
201
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 00:18:17:01 3:42 16.30 01:21:17:84
202
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 00:17:54:33 3:42 16.18 01:21:20:15
203
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 00:18:35:33 3:42 16.18 01:21:22:78
204
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:17:48:98 3:43 16.18 01:21:29:34
205
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 00:17:15:63 3:43 16.18 01:21:40:02
206
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:09:22 3:43 16.18 01:21:45:72
207
FUNDOWICZ Łukasz
Amator
1048 POL Mysłowice 00:15:36:19 3:44 16.06 01:21:58:30
208
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice --:--:--:-- 3:44 16.06 01:22:01:44
209
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 00:16:26:25 3:44 16.06 01:22:01:58
210
WOLNY Łukasz
2535 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:53:63 3:44 16.06 01:22:05:46
211
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 00:17:40:97 3:45 16.06 01:22:21:76
212
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 00:18:35:21 3:45 16.06 01:22:29:89
213
BLACHA Bogdan
1716 POL Orzesze 00:18:48:53 3:45 16.06 01:22:29:96
214
GRZESIAK Mariusz
1188 POL Huta Stara 00:18:03:89 3:46 15.94 01:22:39:92
215
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 00:17:33:34 3:46 15.94 01:22:46:33
216
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2107 POL Catania (Italy) 00:17:23:33 3:47 15.94 01:22:53:11
217
GARBARZ Łukasz
1066 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:23:37 3:47 15.94 01:22:53:65
218
KARCZ Łukasz
1531 POL Sosnowiec 00:19:09:99 3:47 15.94 01:22:54:11
219
KLIMECKA Sonia
2358 POL Jastrzębie Zdrój 00:18:46:81 3:47 15.94 01:22:54:52
220
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:45:31 3:47 15.94 01:22:56:21
221
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 00:18:42:07 3:47 15.94 01:22:56:37
222
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 00:19:19:54 3:47 15.94 01:22:58:28
223
GRZESIAK Łukasz
2100 POL Olkusz 00:18:46:39 3:47 15.83 01:23:07:53
224
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 00:18:07:54 3:48 15.83 01:23:16:99
225
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 00:18:28:58 3:48 15.83 01:23:18:70
226
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 00:18:36:84 3:48 15.83 01:23:22:98
227
CICHOŃ Przemysław
1912 POL Siemianowice Slaskie 00:18:04:01 3:49 15.71 01:23:57:85
228
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 00:17:29:68 3:50 15.71 01:24:12:59
229
DZIACKO Artur
1612 Chorzów 00:19:25:25 3:50 15.60 01:24:18:16
230
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:16:38:43 3:50 15.60 01:24:18:86
231
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 00:19:35:01 3:51 15.60 01:24:25:89
232
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 00:18:54:48 3:51 15.60 01:24:36:10
233
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:16:28:47 3:52 15.60 01:24:45:24
234
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Slaskie --:--:--:-- 3:52 15.60 01:24:46:19
235
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków 00:19:53:24 3:52 15.60 01:24:49:35
236
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:50:61 3:53 15.49 01:25:10:91
237
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 00:19:24:16 3:53 15.49 01:25:14:38
238
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:31:75 3:53 15.49 01:25:15:60
239
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 00:18:56:20 3:54 15.38 01:25:36:76
240
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 00:19:41:09 3:55 15.38 01:25:49:61
241
BUCZYŃSKI Marcin
M.b.records
1682 POL Strzyżowice 00:23:02:85 3:55 15.28 01:26:08:72
242
OSTALSKI Piotr
1882 POL Częstochowa 00:16:26:86 3:57 15.28 01:26:32:05
243
MAGIERA Karol
2055 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:10:69 3:57 15.28 01:26:33:67
244
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 00:19:15:98 3:57 15.28 01:26:40:23
245
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 00:20:30:26 3:57 15.17 01:26:49:87
246
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 00:19:06:79 3:58 15.17 01:27:00:38
247
MEDOŃ Bartosz
1980 POL Hecznarowice --:--:--:-- 3:58 15.17 01:27:04:67
248
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 00:20:04:14 3:59 15.07 01:27:19:92
249
KOWALCZYK Mirosław
1690 Psary 00:22:33:88 4:01 14.97 01:28:02:17
250
RZEPKA Paweł
1693 POL Bytom 00:19:18:51 4:01 14.97 01:28:08:53
251
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 00:20:23:13 4:01 14.97 01:28:11:32
252
MAZUR Wojciech
Saint-Gobain Squad
2399 POL Siemianowice Śląskie 00:19:52:57 4:01 14.97 01:28:15:19
253
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 00:20:15:00 4:01 14.97 01:28:18:78
254
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 00:20:37:90 4:02 14.97 01:28:26:86
255
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 00:20:15:82 4:03 14.86 01:28:57:09
256
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2441 POL Bielsko Biała 00:20:11:99 4:03 14.86 01:28:59:25
257
PLUCIŃSKI Dominik
2277 POL Sosnowiec 00:20:17:61 4:03 14.86 01:29:00:31
258
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 00:19:49:25 4:03 14.86 01:29:00:54
259
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 00:19:43:56 4:04 14.77 01:29:07:23
260
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 00:20:00:47 4:04 14.77 01:29:09:29
261
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejów 00:20:01:57 4:05 14.77 01:29:30:75
262
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 00:19:56:85 4:05 14.77 01:29:34:67
263
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:37:36 4:05 14.77 01:29:36:16
264
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 00:19:37:90 4:05 14.77 01:29:37:30
265
SŁOWIK Tadeusz
1940
1325 POL Chrzanów 00:20:33:12 4:08 14.57 01:30:36:60
266
PODCHUL Marek
2303 Siemianowice 00:19:13:14 4:08 14.57 01:30:47:96
267
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 00:20:30:24 4:08 14.57 01:30:51:54
268
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 00:20:29:49 4:12 14.29 01:32:06:19
269
FOLWARCZNY Anna
1552 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:38:30 4:12 14.29 01:32:17:87
270
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 00:19:35:12 4:12 14.29 01:32:19:01
271
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 00:20:40:68 4:12 14.29 01:32:19:83
272
KAROLIŃSKA Julita
1562 POL Czeladź 00:20:58:21 4:12 14.29 01:32:20:20
273
CHRZUSZCZ Marceli
1673 POL Częstochowa 00:20:41:53 4:13 14.19 01:32:43:98
274
GIEMZA Halina
1656 POL Skrbeńsko 00:20:42:51 4:14 14.19 01:32:47:07
275
LAMENT Mirosław
2033 POL Kraków 00:20:00:62 4:14 14.19 01:32:47:72
276
GŁOWACZ Krzysztof
2343 POL Rybnik 00:20:23:60 4:17 14.01 01:33:57:67
277
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 00:20:28:61 4:17 14.01 01:33:58:10
278
MULARCZYK Aga
Jura Bike Częstochowa
2265 POL Częstochowa 00:20:45:85 4:19 13.92 01:34:37:55
279
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 00:20:58:65 4:20 13.84 01:35:11:25
280
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 00:21:46:49 4:20 13.84 01:35:18:66
281
KLICH Sonia
1319 POL Sosnowiec 00:22:22:95 4:24 13.66 01:36:28:57
282
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
2500 POL Częstochowa 00:21:07:96 4:24 13.66 01:36:37:16
283
PIEJAK Paweł
1711 POL Dąbrowa Górnicza 00:20:33:23 4:27 13.50 01:37:37:22
284
HABERNY Rafał
2197 POL Bielsko-Biała 00:21:49:56 4:27 13.50 01:37:44:48
285
PYKA Anna
Szprychy
2026 POL Mikołów 00:21:35:27 4:27 13.50 01:37:53:80
286
KRZYSTECZKO Anna
Szprychy
2479 POL Mikołów 00:21:27:05 4:27 13.50 01:37:53:84
287
BIJAK Bartłomiej
2302 POL Siemianowice Śląskie 00:21:00:00 4:29 13.41 01:38:18:49
288
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 00:20:24:10 4:29 13.41 01:38:20:50
289
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 00:22:30:75 4:29 13.41 01:38:25:82
290
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 00:22:09:88 4:29 13.41 01:38:27:24
291
KRZYSZTOSZEK Rafał
1712 POL Oleszno 00:20:05:29 4:30 13.33 01:38:48:89
292
KAMIŃSKI Andrzej
2273 Bytom 00:22:04:55 4:30 13.33 01:38:54:56
293
CZYRWIK Rafał
2311 POL Sosnowiec 00:23:11:50 4:31 13.33 01:39:10:92
294
STANOWSKI Grzegorz
2269 POL Świnna 00:21:06:14 4:32 13.25 01:39:28:02
295
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 00:21:48:29 4:32 13.25 01:39:29:39
296
SZYMCZYK Leszek
1783 POL Sosnowiec 00:21:08:66 4:35 13.10 01:40:42:30
297
MOCNY Michał
Mocny Team
1353 POL Kraków 00:21:12:03 4:36 13.10 01:40:51:23
298
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2440 POL Bielsko Biała 00:23:34:34 4:36 13.10 01:40:53:87
299
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze --:--:--:-- 4:39 12.94 01:42:13:52
300
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 00:20:49:92 4:40 12.87 01:42:24:16
301
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 00:21:25:12 4:43 12.72 01:43:33:10
302
OLESIŃSKI Łukasz
Exploteam
2539 POL Psary 00:19:12:24 4:45 12.64 01:44:08:81
303
LISZKA Maciej
2299 POL Rybnik 00:15:30:76 4:49 12.50 01:45:50:71
304
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:18:70 4:52 12.36 01:46:47:66
305
MŁOCEK Anna
Szprychy
1741 POL Ruda Śląska 00:24:18:01 4:57 12.15 01:48:45:30
306
BIJAK Adriana
2301 POL Będzin 00:22:37:02 5:05 11.83 01:51:34:21
307
TOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1394 POL Rybnik 00:14:19:45 5:11 11.58 01:53:50:00
308
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 00:26:46:65 5:12 11.58 01:54:15:75
309
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 00:25:23:36 5:12 11.52 01:54:23:11
310
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 00:24:33:85 5:17 11.40 01:55:59:91
311
SAŁATA Grzegorz
Jbl
2139 POL Tychy 00:21:33:82 5:18 11.34 01:56:24:12
312
SZAJBE Tomek
2017 POL Chorzów 00:17:01:56 5:36 10.73 02:02:54:00
313
TRZCIONKA Janusz
1719 POL Psary 00:13:44:93 5:53 10.23 02:09:09:00
314
KOCEMBA Piotr
Misiaty Mtb Team
2470 POL Rybnik 00:18:26:03 6:27 9.32 02:21:36:00
315
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 00:24:00:70 8:17 7.26 03:02:02:91

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU