Bike Atelier MTB Maraton 2017

Psary
20.08.2017

Wyniki

PRO 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 01:05:11:12 01:52:39:18 2:30 24.14 02:36:28:06
2
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2537 POL Sławno 01:08:00:82 01:58:26:09 2:37 22.99 02:44:24:32
3
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 01:07:59:35 01:58:26:83 2:37 22.99 02:44:24:53
4
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:02:21 01:58:25:07 2:37 22.99 02:44:30:57
5
CIOK Remigiusz
Remik Bike
1758 POL Bielsko-Biała 01:07:01:04 01:56:02:71 2:38 22.83 02:45:34:22
6
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:07:12:68 01:58:27:20 2:40 22.58 02:47:40:37
7
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 01:09:05:54 02:01:09:73 2:40 22.50 02:48:00:00
8
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:09:26:52 02:01:13:65 2:41 22.50 02:48:12:63
9
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 01:10:11:91 02:01:11:15 2:42 22.34 02:49:16:47
10
PAKULSKI Sebastian
Gomola Trans Airco
2294 POL Zabrze 01:10:09:79 02:01:29:92 2:42 22.34 02:49:20:39
11
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 01:12:05:63 02:05:46:46 2:47 21.65 02:54:38:96
12
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:13:55:63 02:08:30:22 2:49 21.36 02:57:17:40
13
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 01:14:53:19 02:09:24:09 2:49 21.36 02:57:17:74
14
FETLER Bartosz
Rb-Rowerek Rowerowy Bytom
1458 POL Mysłowice 01:14:37:99 02:09:42:06 2:49 21.28 02:57:19:81
15
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:13:03:25 02:09:39:78 2:49 21.28 02:57:20:37
16
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Lkk Luks Sławno
2538 POL Sławno 01:07:21:03 02:12:25:82 2:51 21.07 02:59:11:11
17
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 01:12:15:43 02:06:42:31 2:51 21.07 02:59:32:64
18
KURIATA Robert
Indiana Bike Team
1784 POL Bielsko-Biała 01:16:55:31 02:11:25:34 2:52 21.00 02:59:51:16
19
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:13:03:78 02:11:23:18 2:53 20.93 03:00:37:58
20
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:13:04:82 02:11:24:48 2:53 20.93 03:00:38:55
21
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:14:45:28 02:10:16:35 2:53 20.93 03:00:39:65
22
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:18:19:44 02:14:15:86 2:56 20.52 03:03:57:34
23
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 01:17:58:74 02:13:58:56 2:56 20.52 03:04:02:68
24
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 01:15:10:25 02:12:31:23 2:57 20.45 03:04:54:33
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 01:20:13:33 02:14:55:21 2:58 20.26 03:06:41:26
26
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:13:15:27 02:12:18:56 2:60 20.13 03:08:03:14
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:15:27:59 02:14:17:09 2:60 20.00 03:08:49:24
28
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:18:17:97 02:15:56:51 3:01 20.00 03:09:12:04
29
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Mtb Team
1110 POL Świętochłowice 01:15:25:23 02:15:05:82 3:02 19.87 03:10:03:78
30
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:18:12:45 02:17:49:73 3:02 19.81 03:10:59:31
31
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 01:18:34:45 02:16:11:86 3:03 19.75 03:11:09:88
32
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 Częstochowa 01:18:17:37 02:18:11:76 3:04 19.63 03:12:25:75
33
SIEKIERSKI Michał
Mikesz Team
1463 POL Poznań 01:18:24:63 02:18:03:70 3:05 19.57 03:13:19:95
34
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 01:18:22:34 02:17:53:36 3:05 19.57 03:13:19:99
35
JANOWICZ Przemysław
Stivpol Mtb Team
2304 POL Olesno 01:22:14:95 02:21:42:66 3:06 19.38 03:14:43:11
36
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:10:87 02:22:04:34 3:07 19.27 03:16:11:37
37
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 01:21:33:03 02:21:57:85 3:08 19.27 03:16:27:22
38
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 01:20:32:66 02:20:17:62 3:09 19.09 03:17:46:39
39
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 01:21:12:94 02:23:37:78 3:10 18.98 03:18:56:45
40
LUBERDA Kamil
Tomazi Bike Orbea Team
2122 POL Żory 01:22:32:79 02:24:06:74 3:11 18.92 03:19:50:79
41
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:22:03:51 02:25:23:69 3:12 18.81 03:20:45:56
42
JANDA Piotr
1412 POL Żory 01:22:37:96 02:23:23:40 3:12 18.81 03:20:51:64
43
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 01:21:01:61 02:24:12:34 3:12 18.81 03:20:56:64
44
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:19:55:72 02:19:57:79 3:13 18.75 03:21:39:05
45
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 01:26:13:10 02:28:38:39 3:14 18.64 03:22:50:71
46
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:20:59:21 02:25:00:31 3:14 18.58 03:23:31:39
47
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:27:18:53 02:29:28:84 3:16 18.48 03:24:50:49
48
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:24:36:94 02:28:19:94 3:19 18.16 03:28:21:17
49
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:28:10:54 02:30:55:76 3:19 18.10 03:28:38:94
50
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:24:07:27 02:29:17:96 3:19 18.10 03:28:46:90
51
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 01:30:01:16 02:34:09:54 3:21 17.95 03:30:32:76
52
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 01:28:18:32 02:33:44:20 3:22 17.85 03:31:41:52
53
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:32:08:97 02:31:53:59 3:23 17.80 03:32:24:29
54
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:33:25:98 02:33:44:42 3:23 17.75 03:32:46:54
55
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:31:12:17 02:37:14:34 3:25 17.55 03:35:12:46
56
ZWOLIŃSKI Adrian
1688 POL Grodzisko 01:31:11:26 02:35:29:87 3:26 17.50 03:35:57:72
57
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:31:57:32 02:38:29:52 3:27 17.45 03:36:35:89
58
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:28:01:67 02:37:20:86 3:27 17.40 03:36:56:11
59
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 01:28:42:10 02:33:42:35 3:27 17.40 03:36:56:99
60
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:28:28:21 02:36:31:45 3:27 17.40 03:37:18:94
61
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:33:39:41 02:34:53:51 3:28 17.36 03:38:00:40
62
RYDEL Marcin
2541 POL Nowy Dwór Mazowiecki 01:32:29:89 02:38:43:23 3:28 17.31 03:38:15:26
63
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:38:05:61 02:37:49:70 3:29 17.26 03:39:02:43
64
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:30:49:62 02:37:18:83 3:29 17.26 03:39:15:41
65
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 01:36:40:68 02:41:31:73 3:31 17.12 03:40:39:97
66
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:55:23 02:40:12:76 3:31 17.12 03:41:00:96
67
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:43:50:93 02:47:04:82 3:32 17.03 03:41:56:27
68
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 01:33:03:36 02:37:35:70 3:32 17.03 03:42:05:83
69
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 01:36:28:79 02:43:07:24 3:33 16.98 03:42:40:64
70
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:34:26:46 02:42:00:64 3:33 16.98 03:42:42:27
71
BOGACKI Rafał
Bike Atelier Team
2014 POL Kędzierzyn-Koźle 01:38:40:94 02:42:32:30 3:36 16.71 03:46:09:09
72
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:41:35:39 02:45:15:65 3:38 16.58 03:47:59:95
73
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 01:35:00:81 02:46:59:82 3:38 16.54 03:48:51:35
74
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:29:01:44 02:35:20:66 3:40 16.36 03:50:45:49
75
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:31:58:90 02:44:40:75 3:40 16.36 03:50:54:95
76
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:36:03:02 02:47:07:21 3:41 16.36 03:51:09:04
77
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:33:21:94 02:44:15:65 3:41 16.32 03:51:18:46
78
PAWLICZAK Paweł
2268 POL Piekary Śląskie 01:34:45:68 02:48:32:80 3:42 16.28 03:52:14:14
79
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POL Będzin 01:35:38:09 02:48:09:94 3:44 16.11 03:54:27:34
80
ADAMCZYK Marcin
1720 POL Wolbrom 01:41:16:40 02:51:25:48 3:44 16.11 03:54:33:95
81
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:38:48:49 02:52:42:77 3:46 15.95 03:57:13:31
82
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1658 POL Gierałtowice 01:43:44:94 02:51:13:18 3:47 15.91 03:57:19:96
83
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2058 POL Mikołów 01:41:12:28 02:54:03:03 3:47 15.87 03:58:06:06
84
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1762 POL Zawiercie 01:40:58:71 02:58:02:57 3:49 15.79 03:59:40:31
85
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 01:41:46:09 02:50:52:88 3:49 15.75 04:00:09:85
86
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:42:12:09 02:51:52:46 3:51 15.63 04:01:38:19
87
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
2540 POL Tychy 01:36:05:10 02:53:22:77 3:51 15.59 04:02:09:26
88
SZWESTA Romek
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:41:18:57 02:56:08:00 3:53 15.52 04:03:36:26
89
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 01:43:52:24 02:59:10:69 3:53 15.52 04:03:53:22
90
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:37:50:54 02:55:17:57 3:54 15.44 04:05:01:87
91
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:38:21:45 02:54:52:94 3:55 15.37 04:05:56:97
92
ZIOBROWSKI Błażej
2300 POL Katowice 01:41:36:00 02:54:23:57 3:56 15.29 04:07:15:00
93
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:46:21:61 03:01:45:28 3:56 15.25 04:07:46:96
94
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:37:00:50 03:03:06:75 3:58 15.18 04:08:56:82
95
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 01:40:56:26 02:59:02:73 3:59 15.07 04:10:52:41
96
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:41:26:34 03:00:57:54 3:60 15.04 04:11:09:96
97
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 01:45:41:89 03:05:00:01 4:03 14.82 04:14:55:09
98
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:46:23:77 03:03:54:70 4:06 14.65 04:18:08:99
99
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:43:01:05 03:07:44:41 4:08 14.52 04:20:07:10
100
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:56:58:33 03:10:56:98 4:10 14.42 04:21:59:94
101
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:49:45:79 03:11:29:87 4:13 14.29 04:24:36:93
102
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:52:57:72 03:09:24:75 4:15 14.13 04:27:19:93
103
SAMBORSKI Grzegorz
Pia Polska Cfo-Team
2573 POL Będzin --:--:--:-- --:--:--:-- 4:17 14.06 04:29:00:71
104
KONIECZNY Marcin
1710 POL Siemianowice Śląskie 01:52:31:47 03:12:58:22 4:20 13.88 04:32:31:84
105
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:55:34:24 03:20:54:87 4:21 13.85 04:33:08:80
106
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:54:43:91 03:21:18:59 4:28 13.46 04:40:41:64
107
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:22:17 03:24:52:84 4:31 13.32 04:43:47:87
108
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 02:05:02:97 03:34:14:56 4:39 12.94 04:51:56:40
109
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:50:27:59 03:21:23:81 4:39 12.91 04:52:31:34
110
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 01:44:08:68 03:04:40:33 4:43 12.75 04:56:06:00
111
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 02:01:27:44 03:35:57:76 4:44 12.70 04:57:23:52
112
ALVES Karolina
1764 POL Katowice 02:12:08:72 03:39:07:54 4:54 12.28 05:07:53:41
113
NOWAK Marek
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1582 POL Ruda Śląska --:--:--:-- --:--:--:-- 4:55 12.21 05:09:37:00
114
BREŚ Tomasz
1522 POL Mysłowice 02:08:20:65 03:39:47:44 5:02 11.95 05:16:09:55

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU