Bike Atelier MTB Maraton 2017

Żarki/Niegowa/Janów
10.09.2017

Wyniki

Hobby 25 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 2:24 25.00 00:59:49:27
2
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 2:27 24.51 01:01:03:24
3
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 2:28 24.27 01:01:39:72
4
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 2:29 24.27 01:01:56:61
5
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 2:30 24.04 01:02:15:25
6
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 2:31 23.81 01:02:44:30
7
RYNCARZ Mikołaj
2583 POL Wisła 2:33 23.58 01:03:24:29
8
SAPIEJA Michał
Lkk Luks Sławno
2771 2:33 23.58 01:03:26:77
9
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 2:33 23.58 01:03:28:72
10
DUDEK Jakub
1705 POL Gliwice 2:33 23.58 01:03:32:89
11
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 2:34 23.58 01:03:48:69
12
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 2:34 23.36 01:03:56:41
13
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 2:34 23.36 01:03:57:32
14
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 2:35 23.15 01:04:30:24
15
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 2:36 23.15 01:04:55:66
16
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 2:36 23.15 01:04:58:15
17
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 2:37 22.94 01:05:06:29
18
SPŁAWSKI Krzysztof
Bmc Racing Crew
2814 POL Licheń Stary 2:38 22.94 01:05:36:84
19
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 2:38 22.73 01:05:44:94
20
SMOLORZ Artur
2092 POL Lędziny 2:42 22.32 01:07:19:63
21
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 2:42 22.32 01:07:21:21
22
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 2:44 21.93 01:08:13:33
23
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 Gliwice 2:45 21.93 01:08:24:13
24
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 2:45 21.93 01:08:40:62
25
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 2:46 21.74 01:08:45:35
26
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska 2:46 21.74 01:09:07:72
27
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 2:46 21.74 01:09:08:45
28
SZCZEPAŃCZYK Michał
1687 POL Międzyrzecze Dolne 2:46 21.74 01:09:09:13
29
OSTALSKI Piotr
1882 Częstochowa 2:47 21.74 01:09:15:63
30
MAKUCH Piotr
2496 POL Trzemeśnia 2:47 21.55 01:09:22:35
31
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 2:47 21.55 01:09:27:20
32
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 2:47 21.55 01:09:33:43
33
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 2:48 21.55 01:09:42:65
34
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 2:49 21.37 01:10:06:66
35
PIĄTEK Paweł
Bike Store Bielsko
2184 POL Lipowa 2:49 21.37 01:10:09:23
36
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 2:49 21.37 01:10:09:35
37
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 2:49 21.37 01:10:10:05
38
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 2:51 21.19 01:11:05:96
39
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2770 2:51 21.01 01:11:14:16
40
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 2:52 21.01 01:11:18:68
41
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 2:52 21.01 01:11:20:42
42
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 2:52 21.01 01:11:22:18
43
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1647 POL Kraków 2:52 21.01 01:11:23:50
44
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 2:52 21.01 01:11:26:72
45
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 2:52 21.01 01:11:32:93
46
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 2:53 20.83 01:11:44:64
47
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 2:53 20.83 01:11:56:20
48
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1666 POL Żytna 2:53 20.83 01:12:04:84
49
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 2:54 20.83 01:12:08:17
50
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 2:54 20.83 01:12:08:50
51
KUBICKI Piotr
Kiwi Team
2084 POL Bytom 2:54 20.83 01:12:11:04
52
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
1778 POL Bielsko-Biała 2:54 20.83 01:12:13:51
53
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2457 POL Bytom 2:54 20.83 01:12:16:67
54
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 2:54 20.66 01:12:26:18
55
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 2:54 20.66 01:12:29:46
56
PRZEDNOWEK Sławomir
2818 Będzin 2:55 20.66 01:12:33:05
57
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 2:55 20.66 01:12:51:79
58
KLUPA Dariusz
Daromtbbike
2212 POL Kraków 2:56 20.49 01:13:19:94
59
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1039 POL Świerklany 2:57 20.49 01:13:22:39
60
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 2:57 20.33 01:13:31:37
61
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 2:57 20.33 01:13:41:79
62
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 2:58 20.33 01:13:45:32
63
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 2:58 20.33 01:13:50:10
64
HELMAN Tomasz
Helman Sport
1254 POL Olsztyn 2:58 20.33 01:13:54:51
65
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 2:58 20.33 01:13:57:74
66
STRZODKA Piotr
2169 POL Opole 2:58 20.33 01:14:00:71
67
NYCZ Marcin
1680 POL Katowice 2:58 20.16 01:14:07:30
68
PILCH Adam
Wkc Góral
1331 POL Wisła 2:58 20.16 01:14:08:18
69
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 2:59 20.16 01:14:11:27
70
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 2:59 20.16 01:14:13:63
71
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 2:59 20.16 01:14:13:76
72
WINKLER Arkadiusz
2397 POL Rogożnik 2:59 20.16 01:14:17:63
73
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 2:59 20.16 01:14:25:71
74
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik 2:59 20.16 01:14:27:07
75
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 2:59 20.16 01:14:28:25
76
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1577 POL Ruda Śląska 2:59 20.16 01:14:30:05
77
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 2:59 20.16 01:14:31:82
78
WYSTEMP Ryszard
1096 POL Czerwionka-Leszczyny 2:60 20.16 01:14:40:57
79
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Woźniki 3:01 20.00 01:15:10:71
80
PASTERNAK Piotr
1766 POL Brzeszcze 3:01 20.00 01:15:10:75
81
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 3:01 20.00 01:15:11:38
82
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 3:02 19.84 01:15:28:35
83
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 3:02 19.84 01:15:28:97
84
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 3:02 19.84 01:15:29:38
85
GOMOLA Janusz
Wkc Góral
1466 POL Wisła 3:02 19.84 01:15:43:89
86
JAWORSKI Tomasz
Fabrykarowerow.com
1443 POL Częstochowa 3:03 19.84 01:15:51:13
87
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 3:03 19.69 01:15:56:82
88
BIERNAT Sebastian
2245 POL Tychy 3:03 19.69 01:16:01:18
89
GIERCZAK Przemysław
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2773 3:03 19.69 01:16:11:39
90
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 3:04 19.69 01:16:16:83
91
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 3:04 19.69 01:16:24:58
92
MADOWICZ Paweł
1823 Będzin 3:04 19.69 01:16:25:51
93
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
2182 POL Bytom 3:04 19.69 01:16:25:92
94
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1352 POL Sosnowiec 3:04 19.69 01:16:26:50
95
WIŚNIEWSKI Paweł
2757 POL Dąbrowa Górnicza 3:05 19.53 01:16:41:68
96
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 3:05 19.53 01:16:44:16
97
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 3:05 19.53 01:16:49:56
98
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice 3:05 19.53 01:16:54:98
99
TENDERA Paweł
Deloitte Adventure Team
1054 POL Katowice 3:06 19.38 01:17:13:28
100
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
2295 POL Katowice 3:07 19.38 01:17:31:81
101
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 3:07 19.38 01:17:35:10
102
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 3:07 19.38 01:17:37:68
103
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 3:07 19.23 01:17:51:26
104
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 3:07 19.23 01:17:51:76
105
MYMA Dariusz
-
1133 POL Sosnowiec 3:07 19.23 01:17:52:88
106
MUCHA Tomasz
1692 POL Katowice 3:07 19.23 01:17:53:02
107
KAPALA Zygmunt
1490 Tychy 3:08 19.23 01:17:56:38
108
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 3:08 19.23 01:17:59:51
109
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
1199 POL Kostkowice 3:08 19.23 01:18:12:39
110
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 3:09 19.08 01:18:24:65
111
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 3:09 19.08 01:18:26:03
112
POLOK Dawid
2270 POL Radostowice 3:09 19.08 01:18:40:27
113
DUDEK Paweł
Tychy
1602 POL Tychy 3:09 19.08 01:18:41:99
114
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 3:10 19.08 01:18:48:60
115
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 3:10 18.94 01:19:05:06
116
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 3:10 18.94 01:19:06:28
117
URBANIAK Kacper
2410 POL Częstochowa 3:11 18.94 01:19:20:21
118
LISZKA Maciej
2299 POL Rybnik 3:11 18.94 01:19:25:10
119
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 3:11 18.94 01:19:25:35
120
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2333 POL Sosnowiec 3:11 18.94 01:19:25:54
121
SŁONIEC Paweł
Gregor Team
2497 POL Częstochowa 3:11 18.94 01:19:28:02
122
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 3:11 18.94 01:19:28:16
123
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 3:11 18.80 01:19:33:78
124
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 3:12 18.80 01:19:35:97
125
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1972 POL Jastrzebie-Zdroj 3:12 18.80 01:19:36:38
126
PUŁKOWNIK Maciej
Częstochowskie Mtb
1320 POL Częstochowa 3:12 18.80 01:19:52:35
127
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 3:12 18.80 01:19:52:56
128
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 43-460 , Ul. Krzywa 7 3:12 18.80 01:19:52:77
129
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 3:12 18.80 01:19:59:75
130
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa 3:13 18.80 01:20:00:98
131
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 3:13 18.80 01:20:04:69
132
WOJTYCZKA Wojciech
2831 POL Bieruń 3:13 18.80 01:20:05:24
133
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 3:13 18.66 01:20:07:63
134
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 3:13 18.66 01:20:18:35
135
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 3:14 18.66 01:20:28:69
136
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2107 ITA Catania (Italy) 3:14 18.66 01:20:31:12
137
RUSEK Piotr
Mikesz Team
2551 POL Rybnik 3:14 18.66 01:20:41:67
138
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 3:14 18.52 01:20:46:01
139
OCIECZEK Sebastian
2309 POL Olkusz 3:14 18.52 01:20:46:06
140
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 3:15 18.52 01:20:59:14
141
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 3:15 18.52 01:21:01:86
142
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 3:16 18.38 01:21:24:79
143
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 3:16 18.38 01:21:29:37
144
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 3:16 18.38 01:21:31:94
145
PACAN Zbigniew
1893 POL Zdzieszowice 3:16 18.38 01:21:34:67
146
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 3:17 18.38 01:21:45:11
147
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 3:17 18.38 01:21:47:46
148
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 3:17 18.38 01:21:50:29
149
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 3:17 18.25 01:21:55:78
150
LECH Paweł
2276 POL Czeladź 3:17 18.25 01:21:57:07
151
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 3:17 18.25 01:21:58:93
152
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 3:17 18.25 01:22:04:93
153
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 3:18 18.25 01:22:05:77
154
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 3:18 18.25 01:22:11:77
155
KOMANDER Tomasz
Brudne Południe
1079 POL Katowice 3:18 18.25 01:22:19:04
156
WILK Marcin
1488 POL Katowice 3:18 18.25 01:22:22:83
157
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 3:18 18.25 01:22:24:16
158
KAJDAK Dawid
2758 POL Dąbrowa Górnicza 3:18 18.25 01:22:27:80
159
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 3:19 18.12 01:22:35:15
160
SZOK Krzysztof
Stritelit
2374 POL Gliwice 3:19 18.12 01:22:35:95
161
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 3:19 18.12 01:22:41:36
162
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1708 POL Krostoszowice 3:19 18.12 01:22:51:63
163
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2353 POL Gliwice 3:20 18.12 01:23:00:72
164
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 3:20 18.12 01:23:01:30
165
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 3:20 18.12 01:23:05:30
166
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1875 POL Jastrzębie-Zdrój 3:20 17.99 01:23:06:68
167
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 3:21 17.99 01:23:23:82
168
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska 3:21 17.99 01:23:27:16
169
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 3:21 17.99 01:23:28:11
170
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 3:21 17.99 01:23:39:98
171
PINKOWSKI Dariusz
Kpp Lubliniec,x-Kinetic
2764 POL Lubliniec 3:21 17.99 01:23:40:59
172
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 3:21 17.86 01:23:44:24
173
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 3:22 17.86 01:23:45:04
174
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 3:22 17.86 01:23:47:09
175
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2577 POL Ruda Śląska 3:22 17.86 01:23:48:05
176
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 3:22 17.86 01:23:56:27
177
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 3:23 17.86 01:24:13:88
178
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 3:23 17.86 01:24:14:29
179
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 3:23 17.73 01:24:20:30
180
WOLNY Łukasz
Wrt-Cars Mtb Team
2535 POL Dąbrowa Górnicza 3:23 17.73 01:24:27:33
181
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 3:23 17.73 01:24:29:87
182
SENCZEK Robert
Taurus30 Cycling Team
2813 POL Mikołów 3:24 17.73 01:24:36:99
183
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 3:24 17.73 01:24:51:25
184
KRZEMPEK Andrzej
Gliwice
1989 POL Gliwice 3:24 17.61 01:24:55:39
185
STEFANOWICZ Kamil
Merida Polska
2827 POL Myszków 3:25 17.61 01:25:04:60
186
CZERNER Grzegorz
2310 POL Czerwionka-Leszczyny 3:25 17.61 01:25:05:02
187
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 3:25 17.61 01:25:05:74
188
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 3:25 17.61 01:25:22:51
189
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 3:26 17.61 01:25:29:83
190
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
2751 POL Częstochowa 3:26 17.48 01:25:35:65
191
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 3:26 17.48 01:25:35:82
192
MALEK Hubert
2750 POL Częstochowa 3:26 17.48 01:25:45:50
193
TABAKA Beniamin
1686 POL Tychy 3:26 17.48 01:25:49:02
194
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 3:27 17.48 01:25:51:05
195
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 3:27 17.48 01:25:52:55
196
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 3:27 17.48 01:26:00:40
197
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 3:27 17.48 01:26:00:49
198
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 3:27 17.48 01:26:02:03
199
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 3:27 17.36 01:26:10:76
200
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 3:27 17.36 01:26:11:58
201
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 3:28 17.36 01:26:15:32
202
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 3:28 17.36 01:26:15:89
203
TOMECKI Michał
Szwagier Team
1870 POL Żory 3:28 17.36 01:26:22:09
204
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 3:28 17.36 01:26:30:70
205
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 3:28 17.36 01:26:35:40
206
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 3:28 17.36 01:26:39:72
207
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 3:29 17.24 01:26:57:91
208
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 3:30 17.24 01:27:08:85
209
MUCHA Piotr
Mut Mtb Team
1371 POL Będzin 3:30 17.24 01:27:15:63
210
RZEPKA Paweł
1693 POL Bytom 3:30 17.12 01:27:18:43
211
PISZCZEK Adam
1940 POL Knurów 3:30 17.12 01:27:25:61
212
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 3:31 17.12 01:27:43:69
213
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 3:31 17.12 01:27:45:04
214
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 3:32 17.01 01:28:05:48
215
LUDWIG Karol
1863 POL Zabrze 3:32 17.01 01:28:11:50
216
BARYŁA Adam
1561 POL Zabrze 3:32 17.01 01:28:13:11
217
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 3:32 17.01 01:28:18:20
218
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2574 POL Świętochłowice 3:33 17.01 01:28:24:48
219
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 3:33 17.01 01:28:25:31
220
DOMAGAŁA Dariusz
2289 3:33 16.89 01:28:38:99
221
JENDRYSIK Damian
1929 POL Gliwice 3:33 16.89 01:28:41:15
222
JASIŃSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2433 POL Częstochowa 3:34 16.89 01:28:45:45
223
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 3:34 16.89 01:29:04:61
224
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Śląskie 3:34 16.89 01:29:05:08
225
MOSTOWY Roman
2763 POL Lubliniec 3:34 16.78 01:29:06:28
226
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 3:34 16.78 01:29:08:13
227
ŚCIEŚLICKI Marcin
Hpe Eskom Whistle
1865 POL Warszawa 3:35 16.78 01:29:10:23
228
DRZEWIECKI Tomasz
1554 POL Kraków 3:35 16.78 01:29:17:12
229
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 3:35 16.78 01:29:20:35
230
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 3:35 16.78 01:29:20:54
231
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 3:35 16.78 01:29:23:45
232
DUDEK Piotr
2759 POL Katowice 3:35 16.78 01:29:25:51
233
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 3:35 16.78 01:29:31:24
234
DYDERSKI Przemysław
2761 POL Częstochowa 3:36 16.78 01:29:35:50
235
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 3:37 16.67 01:30:08:40
236
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 3:37 16.67 01:30:09:65
237
BLACHA Bogdan
1716 POL Orzesze 3:37 16.67 01:30:10:36
238
WOŁOSIUK Marcin
1402 POL Dąbrowa Górnicza 3:37 16.67 01:30:13:43
239
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 3:37 16.56 01:30:19:89
240
RADZIWOLSKI Przemysław
2834 POL Częstochowa 3:38 16.56 01:30:25:45
241
GRZESIAK Mariusz
1188 POL Huta Stara 3:38 16.56 01:30:35:46
242
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 3:38 16.56 01:30:47:51
243
STEFANOWICZ Marek
Myszków
2828 POL Myszków 3:39 16.56 01:30:51:92
244
MAGIERA Karol
2055 POL Dąbrowa Górnicza 3:39 16.45 01:31:00:87
245
MAŚLANKA Tomasz
1759 POL Dąbrowa Górnicza 3:39 16.45 01:31:03:65
246
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 3:39 16.45 01:31:10:69
247
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 3:39 16.45 01:31:12:62
248
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 3:40 16.45 01:31:17:43
249
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 3:40 16.45 01:31:18:45
250
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 3:40 16.34 01:31:34:26
251
MOLICKI Sebastian
1169 POL Dąbrowa Górnicza 3:40 16.34 01:31:38:69
252
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 3:40 16.34 01:31:39:67
253
BACA Ryszard
Kraków
1094 POL Kraków 3:41 16.34 01:31:46:32
254
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 3:41 16.34 01:32:00:30
255
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 3:42 16.23 01:32:08:27
256
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 3:42 16.23 01:32:20:03
257
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 3:42 16.23 01:32:25:12
258
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 3:42 16.23 01:32:25:27
259
MADEJ Anna
Madej&madej
2409 POL Katowice 3:43 16.23 01:32:35:38
260
BARON Adam
Adient Team/40-Latek Tychy
2738 POL Bojszowy 3:43 16.23 01:32:39:40
261
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 3:43 16.13 01:32:51:78
262
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 3:44 16.13 01:33:17:94
263
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska 3:44 16.03 01:33:18:89
264
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 3:45 16.03 01:33:23:47
265
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 3:45 16.03 01:33:24:81
266
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 3:45 16.03 01:33:32:48
267
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1646 POL Częstochowa 3:45 16.03 01:33:36:59
268
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 3:46 15.92 01:34:03:12
269
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 3:46 15.92 01:34:07:63
270
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 3:46 15.92 01:34:08:22
271
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 3:47 15.92 01:34:20:21
272
OPIEKULSKA Renata
Tomazi Bike Orbea Team
2483 POL Jastrzebie-Zdroj 3:47 15.92 01:34:25:02
273
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 3:47 15.82 01:34:33:93
274
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1584 POL Ruda Śląska 3:48 15.82 01:34:36:03
275
DZIERŻYŃSKI Dariusz
1862 POL Tychy 3:48 15.82 01:34:38:64
276
LUBOWIECKI Krzysztof
Hager Bike Team
2210 POL Tychy 3:48 15.82 01:34:41:73
277
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team/40-Latek Tychy
1683 POL Mikołów 3:48 15.82 01:34:45:98
278
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie 3:48 15.82 01:34:59:10
279
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 3:49 15.72 01:35:24:17
280
SZYPUŁA Grzegorz
Taurus30 Cycling Team
2824 3:50 15.72 01:35:35:60
281
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 3:51 15.63 01:35:59:15
282
KRZYSZTOSZEK Rafał
1712 POL Oleszno 3:51 15.63 01:36:14:59
283
GIEMZA Halina
1656 POL Skrbeńsko 3:53 15.53 01:36:42:76
284
KAPTUR Tomasz
2382 POL Mszana 3:53 15.53 01:36:47:88
285
JAROMIN Marek
2830 POL Bieruń 3:53 15.53 01:36:48:88
286
BLUSZCZ Jarosław
2434 POL Zwonowice 3:53 15.43 01:36:55:50
287
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
2555 POL Knurów 3:54 15.43 01:37:05:73
288
LEWANDOWICZ Aneta
2774 POL Toruń 3:54 15.43 01:37:07:43
289
NOWOWIEJSKI Paweł
2811 POL Kamienica Polska 3:54 15.43 01:37:08:33
290
SYRNICKI Grzegorz
Tandemem Dla Oliwki 1%
2286 POL Żory 3:54 15.43 01:37:16:35
291
BARA Bartłomiej
2404 POL Chorzów 3:54 15.43 01:37:24:02
292
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejow 3:54 15.43 01:37:28:24
293
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 3:54 15.43 01:37:28:55
294
MAŚLANKIEWICZ Maciej
-
2405 POL Żarki 3:55 15.34 01:37:52:46
295
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 3:55 15.34 01:37:52:95
296
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 3:56 15.34 01:38:00:64
297
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 3:56 15.24 01:38:16:97
298
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 3:57 15.24 01:38:31:87
299
GOLEC Wojciech
Gmg Gliwice
2760 POL Gliwice 3:57 15.24 01:38:35:87
300
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice 3:57 15.24 01:38:37:00
301
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 3:57 15.24 01:38:38:83
302
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
2500 POL Częstochowa 3:57 15.15 01:38:43:78
303
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 3:58 15.15 01:38:48:46
304
BREŚ Stanisław
2412 POL Koszęcin 3:58 15.15 01:38:49:07
305
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik 3:59 15.15 01:39:11:82
306
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice 3:59 15.15 01:39:15:89
307
BROŻEK Roman
2285 POL Zabrze 4:02 14.97 01:40:27:67
308
BRODOWSKI Paweł
1259 POL Częstochowa 4:02 14.88 01:40:37:17
309
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze 4:02 14.88 01:40:47:34
310
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze 4:03 14.79 01:41:13:96
311
GOLEC Wiesław
Gmg Gliwice
2119 POL Gliwice 4:04 14.79 01:41:19:62
312
CHMIEL Bartosz
Saint-Gobain Squad
1207 POL Dąbrowa Górnicza 4:04 14.79 01:41:22:43
313
KAMIŃSKI Andrzej
2273 Bytom 4:04 14.79 01:41:26:40
314
KOPREK Adam
Kpmg Team
2198 POL Jankowice 4:04 14.79 01:41:36:10
315
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 4:06 14.71 01:42:13:50
316
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 4:07 14.62 01:42:52:32
317
SMĘTEK Andrzej
Taurus30 Cycling Team
2821 4:09 14.53 01:43:27:56
318
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 4:10 14.45 01:44:04:44
319
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 4:11 14.37 01:44:13:42
320
SAMBORSKA Karolina
2408 POL Będzin 4:11 14.37 01:44:19:30
321
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 4:11 14.37 01:44:21:31
322
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 4:13 14.29 01:45:15:03
323
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1578 POL Ruda Śląska 4:15 14.12 01:46:00:99
324
KARLIK Robert
2288 POL Dąbrowa Górnicza 4:15 14.12 01:46:03:26
325
SENCZEK Michał
Taurus30 Cycling Team
2822 4:15 14.12 01:46:03:29
326
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 4:15 14.12 01:46:10:16
327
PASEK Marek
2737 Myszków 4:21 13.81 01:48:44:72
328
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 4:24 13.66 01:49:47:23
329
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 4:24 13.66 01:49:52:44
330
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 4:26 13.59 01:50:39:16
331
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
2028 POL Tychy 4:27 13.51 01:51:13:31
332
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 4:30 13.37 01:52:25:90
333
KAWKA Oskar
2829 POL Siemianowice Śląskie 4:32 13.23 01:53:11:73
334
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 4:32 13.23 01:53:19:69
335
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1576 POL Chorzów 4:42 12.76 01:57:29:00
336
ZABOROWICZ Julia
Sutricon Kratka Mtb Team
1909 POL Sosnowiec 4:44 12.69 01:58:04:55
337
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 4:47 12.56 01:59:22:80
338
RÓŻAŃSKI Adam
Team Kpmg
1709 POL Katowice 4:51 12.38 02:01:03:01
339
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 4:54 12.25 02:02:12:39
340
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 4:59 12.08 02:04:26:04
341
ARENDARCZYK Marcin
2116 POL Gliwice 5:01 11.96 02:05:16:31
342
ARENDARCZYK Katarzyna
2115 POL Gliwice 5:01 11.96 02:05:16:84
343
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 5:06 11.79 02:07:12:48
344
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 Zabrze 5:09 11.68 02:08:21:93
345
PAWŁOW Anna
2274 POL Gliwice 5:18 11.36 02:12:10:87
346
PRZYBYŁ Barbara
2815 POL Częstochowa 5:22 11.21 02:14:02:55
347
MIANOWSKA Izabela
2816 Częstochowa 5:58 10.08 02:28:59:66
348
SADOWSKA Małgorzata
2275 POL Gliwice 6:25 9.36 02:40:02:13

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU