Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Hobby 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 00:23:52:30 2:30 24.09 01:22:25:53
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 00:23:51:04 2:31 23.91 01:22:48:28
3
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:23:52:98 2:33 23.57 01:23:43:98
4
KALAMARZ Kamil
1801 POL Rybnik 00:23:59:06 2:35 23.24 01:24:57:07
5
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:23:54:08 2:35 23.24 01:25:00:22
6
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 00:23:52:60 2:35 23.24 01:25:01:94
7
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:24:17:69 2:36 23.24 01:25:24:43
8
SCIERSKI Maciej
Tomazi Bike Orbea Team
1961 POL Tychy 00:24:54:42 2:37 23.08 01:26:03:83
9
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 00:24:47:27 2:39 22.60 01:27:24:22
10
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:24:46:83 2:39 22.60 01:27:24:93
11
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 00:24:16:96 2:40 22.60 01:27:41:96
12
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 00:24:55:27 2:40 22.60 01:27:42:29
13
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
2651 POL Bielsko Biała 00:24:29:68 2:42 22.30 01:28:39:89
14
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:25:12:18 2:43 22.15 01:29:34:90
15
KOPKA Sławomir
2809 POL Bielsko-Biała 00:24:12:32 2:44 22.00 01:29:43:52
16
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
2295 POL Katowice 00:25:05:19 2:44 22.00 01:29:49:73
17
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:56:42 2:44 22.00 01:29:51:79
18
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 00:25:03:53 2:44 22.00 01:29:54:38
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 00:24:16:82 2:44 22.00 01:30:10:19
20
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1696 POL Radzionków 00:25:39:61 2:45 21.85 01:30:35:69
21
ŚCIGAŁA Piotr
2360 POL Częstochowa 00:25:59:06 2:47 21.71 01:31:18:13
22
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 00:24:20:59 2:49 21.43 01:32:35:42
23
KUKURBA Mikołaj
Omnisquare-Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:25:42:22 2:50 21.15 01:33:28:51
24
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 00:25:17:17 2:51 21.02 01:34:02:81
25
RESZKA Marcin
Bikehead
1966 POL Sosnowiec 00:27:01:46 2:52 21.02 01:34:10:36
26
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 00:26:36:18 2:52 21.02 01:34:25:43
27
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 00:25:58:63 2:52 20.89 01:34:32:47
28
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:19:91 2:52 20.89 01:34:34:89
29
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 00:27:07:08 2:53 20.89 01:34:36:87
30
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 00:26:36:61 2:54 20.75 01:35:28:38
31
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 00:26:33:02 2:54 20.75 01:35:39:29
32
HAZUKA Ireneusz
2664 Szare 00:26:18:61 2:55 20.63 01:36:10:37
33
MUZYK Wojciech
1833 POL Racibórz 00:25:39:62 2:56 20.50 01:36:29:16
34
SMOLORZ Artur
2092 POL Lędziny 00:26:31:48 2:56 20.50 01:36:31:79
35
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:27:04:38 2:56 20.50 01:36:32:73
36
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 00:27:12:27 2:56 20.50 01:36:47:80
37
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 00:26:03:84 2:57 20.37 01:37:19:47
38
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
2756 POL Piekary Śląskie 00:26:39:98 2:58 20.37 01:37:25:35
39
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:27:29:63 2:58 20.37 01:37:26:24
40
SOBOL Łukasz
1689 POL Tychy 00:26:57:54 2:58 20.37 01:37:26:71
41
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 00:27:25:59 2:58 20.25 01:37:31:62
42
OSTALSKI Piotr
1882 Częstochowa 00:26:47:73 2:59 20.12 01:38:14:58
43
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 00:26:35:04 2:59 20.12 01:38:17:10
44
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 00:27:11:13 2:59 20.12 01:38:18:81
45
KIZINKIEWICZ Piotr
2722 POL Ustroń 00:32:04:29 2:60 20.00 01:38:42:40
46
NIEDZIELA Tomasz
2420 POL Bielsko Biała 00:26:05:79 2:60 20.00 01:38:53:23
47
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:26:52:97 2:60 20.00 01:38:56:43
48
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 00:27:15:62 3:01 20.00 01:39:03:21
49
PARUK Wojciech
Goranga Team
2657 POL Michałowice 00:28:01:52 3:01 20.00 01:39:10:24
50
GOŁĘBIEWSKI Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1032 POL Pawłowice 00:28:16:97 3:01 20.00 01:39:17:13
51
ŚCIERSKI Pawel
1967 POL Tychy 00:25:55:09 3:01 19.88 01:39:26:27
52
KUTARASIŃSKI Tomasz
Hołda Team
2628 POL Jasienica --:--:--:-- 3:02 19.88 01:39:48:47
53
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2727 POL Rybnik 00:27:11:19 3:02 19.76 01:39:55:82
54
KLUPA Dariusz
Daromtbbike
2212 POL Kraków 00:28:06:43 3:02 19.76 01:40:02:06
55
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:26:08:15 3:02 19.76 01:40:04:08
56
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 00:28:02:47 3:03 19.76 01:40:15:25
57
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
1785 POL Bielsko-Biała 00:27:57:53 3:03 19.76 01:40:15:83
58
SZCZEPAŃCZYK Michał
1687 POL Międzyrzecze Dolne 00:27:23:44 3:03 19.76 01:40:17:00
59
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:26:42:46 3:03 19.76 01:40:17:27
60
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 00:26:44:65 3:03 19.76 01:40:20:50
61
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 00:27:32:06 3:03 19.76 01:40:25:86
62
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:03:99 3:03 19.64 01:40:30:49
63
GIL Adam
Goranga Team
2656 POL Michałowice 00:27:37:32 3:03 19.64 01:40:37:33
64
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:27:45:74 3:04 19.64 01:40:57:56
65
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 00:28:08:54 3:04 19.64 01:41:02:77
66
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1647 POL Kraków 00:28:26:66 3:04 19.64 01:41:03:84
67
KUBICKI Piotr
Kiwi Team
2084 POL Bytom 00:28:11:04 3:04 19.64 01:41:04:34
68
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
2723 POL Radzionków 00:26:14:24 3:04 19.53 01:41:10:83
69
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:28:10:02 3:05 19.53 01:41:15:59
70
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1580 POL Koniaków 00:27:43:62 3:05 19.53 01:41:18:77
71
PIĄTEK Paweł
Bike-Store Bielsko
2184 POL Lipowa 00:28:58:07 3:05 19.53 01:41:25:02
72
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1965 POL Będzin 00:28:17:21 3:05 19.53 01:41:39:29
73
MITORAJ Piotr
2637 POL Oświęcim 00:28:59:33 3:06 19.41 01:41:55:33
74
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska 00:26:32:44 3:06 19.41 01:42:00:75
75
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:28:07:10 3:06 19.41 01:42:03:46
76
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:13:88 3:06 19.41 01:42:16:06
77
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 00:27:27:53 3:06 19.41 01:42:16:50
78
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 00:28:41:01 3:07 19.30 01:42:45:81
79
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
1778 POL Bielsko-Biała 00:29:09:01 3:07 19.30 01:42:46:82
80
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1685 POL Częstochowa 00:28:41:13 3:08 19.19 01:43:00:48
81
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:28:52:28 3:08 19.19 01:43:12:37
82
JANECKI Mateusz
2799 POL Katowice 00:27:48:54 3:09 19.19 01:43:29:53
83
KUCHARCZYK Bartłomiej
Agh Cycling Team
2652 POL Kraków 00:27:13:34 3:09 19.08 01:43:54:16
84
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 00:27:38:82 3:10 19.08 01:43:58:10
85
ŚWIĘTEK Tomasz
2414 POL Tychy 00:29:41:88 3:10 19.08 01:43:58:27
86
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:26:34:43 3:10 19.08 01:44:00:83
87
WIŚNIEWSKI Paweł
2757 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:21:55 3:10 18.97 01:44:15:34
88
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:28:05:83 3:10 18.97 01:44:15:40
89
CZEKAJ Damian
2194 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:04:17 3:11 18.97 01:44:39:74
90
WINKLER Arkadiusz
2397 POL Rogożnik 00:28:24:48 3:11 18.97 01:44:41:37
91
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:29:50:53 3:11 18.86 01:44:44:05
92
MAŁAGOWSKI Paweł
2636 POL Bielsko-Biała 00:29:28:22 3:11 18.86 01:44:46:37
93
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:28:35:25 3:11 18.86 01:44:57:99
94
NOWACKI Bartlomiej
1232 POL Żory 00:30:14:24 3:12 18.75 01:45:28:33
95
KRZAK Maciej
Bbriderz.pl
2807 POL Bielsko-Biała 00:31:13:84 3:13 18.75 01:45:47:02
96
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:14:00 3:13 18.75 01:45:53:66
97
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:29:06:33 3:13 18.75 01:45:53:78
98
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 00:29:37:65 3:13 18.64 01:45:54:94
99
GAJAK Mariusz
2808 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:34:45 3:13 18.64 01:46:02:41
100
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:04:62 3:14 18.64 01:46:16:03
101
PASTERNAK Piotr
1766 POL Brzeszcze 00:28:42:73 3:14 18.54 01:46:33:42
102
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:31:50:84 3:14 18.54 01:46:36:79
103
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 00:27:43:78 3:14 18.54 01:46:39:81
104
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała 00:29:05:64 3:15 18.54 01:46:51:08
105
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 00:29:40:51 3:15 18.54 01:47:03:09
106
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:30:26:22 3:15 18.54 01:47:03:44
107
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 00:28:13:57 3:16 18.33 01:47:42:93
108
STEC Krystian
Opony Serafinowski
2417 POL Skoczów 00:32:08:65 3:17 18.33 01:47:51:85
109
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 00:30:56:72 3:17 18.33 01:48:13:62
110
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 00:30:16:30 3:17 18.33 01:48:14:37
111
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 00:29:56:70 3:18 18.23 01:48:21:05
112
DUDA Paweł
1797 POL Bielsko-Biała 00:31:00:50 3:18 18.23 01:48:44:67
113
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:29:17:05 3:18 18.23 01:48:45:31
114
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1695 POL Radzionków 00:28:10:26 3:19 18.13 01:49:05:73
115
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 POL Sosnowiec 00:31:11:32 3:20 18.13 01:49:29:21
116
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 00:31:06:91 3:20 18.03 01:49:46:56
117
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2577 POL Ruda Śląska 00:31:07:92 3:20 18.03 01:49:46:88
118
MYMA Dariusz
-
1133 POL Sosnowiec 00:30:10:56 3:20 18.03 01:49:55:72
119
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:01:30 3:20 18.03 01:49:57:16
120
URBANIAK Kacper
2410 POL Częstochowa 00:29:52:19 3:20 18.03 01:49:57:75
121
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:29:49:51 3:20 18.03 01:49:58:63
122
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
1199 POL Kostkowice 00:30:13:42 3:21 17.93 01:50:22:57
123
SZAFRON Tomasz
2698 POL Tychy 00:30:16:38 3:21 17.93 01:50:23:30
124
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 00:31:01:16 3:22 17.93 01:50:39:22
125
DUDA Damian
2780 POL Skoczów 00:31:09:47 3:22 17.93 01:50:41:76
126
WOLDAŃSKI Sławomir
2802 POL Katowice 00:30:14:59 3:22 17.84 01:50:48:30
127
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice 00:31:15:56 3:22 17.84 01:50:51:72
128
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:31:27:92 3:22 17.84 01:50:52:08
129
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:29:22:40 3:22 17.84 01:51:02:38
130
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:48:79 3:24 17.74 01:51:40:63
131
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:31:16:13 3:24 17.74 01:51:42:81
132
PIEKORZ Paweł
2062 POL Rybnik 00:27:15:56 3:24 17.65 01:51:57:55
133
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1576 POL Chorzów 00:30:13:78 3:24 17.65 01:51:58:11
134
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:31:28:46 3:24 17.65 01:51:58:38
135
ŻABIŃSKI Leszek
2781 POL Katowice 00:29:16:18 3:24 17.65 01:52:04:76
136
PODOLSKA Monika
2791 POL Jaworze 00:30:15:25 3:26 17.55 01:52:56:71
137
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
2182 POL Bytom 00:30:26:76 3:26 17.46 01:53:07:89
138
KOCUR Jacek
Niezrzeszony
2793 POL Pszczyna 00:31:08:90 3:26 17.46 01:53:09:49
139
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2174 POL Kraków 00:30:17:59 3:26 17.46 01:53:15:20
140
NOWOCZEK Leszek
2662 POL Bażanowice 00:31:46:10 3:26 17.46 01:53:15:29
141
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 00:30:27:67 3:26 17.46 01:53:16:00
142
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 00:30:28:09 3:26 17.46 01:53:17:56
143
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 00:30:37:14 3:27 17.46 01:53:24:73
144
MATLĘGA Michał
2709 POL Skoczów 00:31:28:26 3:27 17.37 01:53:43:80
145
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:31:37:39 3:27 17.37 01:53:47:14
146
JARSZAK Mateusz
2532 POL Bielsko-Biała 00:34:01:67 3:27 17.37 01:53:48:47
147
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 00:32:40:11 3:27 17.37 01:53:48:61
148
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:33:10:31 3:28 17.37 01:53:57:45
149
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 00:31:29:49 3:28 17.37 01:53:58:88
150
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 00:31:11:62 3:28 17.37 01:54:14:68
151
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 00:31:46:87 3:28 17.28 01:54:23:54
152
KMIOTEK Michał
Hołda Team
2421 POL Katowice 00:33:02:63 3:29 17.28 01:54:29:75
153
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:32:39:71 3:29 17.28 01:54:31:59
154
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 00:31:49:63 3:29 17.28 01:54:40:47
155
LECH Paweł
2276 POL Czeladź 00:33:38:06 3:29 17.28 01:54:42:13
156
MIROWSKA Klaudia
2798 POL Ustroń 00:32:15:42 3:29 17.28 01:54:51:16
157
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzebie Zdroj 00:31:35:60 3:29 17.19 01:54:54:67
158
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 00:29:56:27 3:30 17.19 01:54:58:97
159
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 00:32:09:59 3:30 17.19 01:55:07:79
160
ŁACHAJCZYK Rafał
1395 POL Rybnik 00:31:39:36 3:30 17.19 01:55:15:90
161
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:31:34:41 3:30 17.19 01:55:27:05
162
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:31:36:79 3:30 17.19 01:55:27:63
163
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 00:28:51:80 3:31 17.10 01:55:34:45
164
RUDNOW Michał
Rudbikers
1053 POL Mysłowice 00:31:16:65 3:31 17.10 01:55:38:44
165
DRZEWIECKI Konrad
2699 POL Bukowno 00:32:03:96 3:31 17.10 01:55:48:05
166
ŚWIĘTY Joachim
1768 POL Rydułtowy 00:32:18:37 3:31 17.10 01:55:56:79
167
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:32:23:08 3:31 17.10 01:55:58:52
168
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:32:55:43 3:32 17.10 01:56:03:24
169
RYCHLICKI Jarosław
My Center Agd Rtv
2504 POL Zabrze 00:31:09:18 3:32 17.01 01:56:32:10
170
KOŁODZIEJ Ziemowit
Hołda Team
2660 POL Katowice 00:31:03:04 3:33 16.92 01:56:42:93
171
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:32:15:23 3:33 16.92 01:56:52:72
172
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:32:01:75 3:33 16.92 01:56:54:45
173
RUSEK Piotr
Mikesz Team
2551 POL Rybnik 00:32:36:52 3:33 16.92 01:56:56:20
174
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 00:31:51:29 3:33 16.92 01:56:56:50
175
DAWIDOWICZ Monika
Free Way
2214 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:47:30 3:33 16.92 01:56:57:01
176
DAWIDOWICZ Krzysztof
Free Way
2215 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:46:44 3:33 16.92 01:56:57:73
177
MACHOWSKI Artur
2743 POL Bielsko-Biała 00:32:25:41 3:34 16.92 01:57:12:54
178
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 00:24:42:60 3:34 16.84 01:57:41:75
179
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 00:33:14:28 3:35 16.84 01:57:43:88
180
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:31:50:72 3:35 16.75 01:57:56:35
181
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 00:33:04:53 3:35 16.75 01:57:57:61
182
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 00:32:40:35 3:35 16.75 01:57:58:64
183
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:32:58:72 3:35 16.75 01:57:59:70
184
ŚLEDZIŃSKI Maciej
Alp-77
2710 POL Jastrzębie-Zdrój 00:36:05:18 3:35 16.75 01:58:00:97
185
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 00:32:54:70 3:35 16.75 01:58:11:61
186
CZERWIŃSKI Tomasz
2659 POL Chorzów 00:33:38:38 3:35 16.75 01:58:12:27
187
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:29:57:18 3:36 16.75 01:58:17:88
188
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 00:33:56:18 3:36 16.75 01:58:27:68
189
SZLĄZAK Łukasz
2641 POL Ustroń 00:32:30:91 3:36 16.67 01:58:30:58
190
WILK Marcin
1488 POL Katowice 00:34:04:40 3:36 16.67 01:58:36:03
191
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 00:31:48:20 3:36 16.67 01:58:38:69
192
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 00:30:16:80 3:36 16.67 01:58:41:82
193
PORĘBA Haridas
Goranga Team
2666 POL Kraków 00:31:00:09 3:36 16.67 01:58:43:06
194
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 00:32:09:91 3:36 16.67 01:58:44:49
195
WĄSEK Katarzyna
2730 POL Ustroń 00:32:20:73 3:37 16.67 01:58:50:81
196
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 00:31:20:23 3:37 16.67 01:58:55:48
197
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:33:24:01 3:37 16.58 01:59:21:00
198
NOWODWORSKI Borys
Hołda Team
2423 POL Katowice 00:32:39:79 3:38 16.58 01:59:24:96
199
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 00:34:48:44 3:38 16.58 01:59:34:60
200
OCHMANN Michal
1252 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:28:51:48 3:38 16.50 01:59:50:02
201
WOLNY Łukasz
Wrt-Cars Mtb Team
2535 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:20:43 3:39 16.50 01:59:55:49
202
DĘBEK Krystian
Jas-Kółka
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:31:52:68 3:39 16.50 02:00:03:70
203
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 00:34:18:05 3:39 16.50 02:00:06:98
204
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 00:34:17:52 3:39 16.50 02:00:07:45
205
BARTKOWIAK Dawid
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1025 POL Knurów 00:36:08:48 3:40 16.42 02:00:44:38
206
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 00:32:03:28 3:40 16.42 02:00:47:43
207
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:32:57:56 3:40 16.42 02:00:50:27
208
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:31:44:03 3:40 16.42 02:00:50:59
209
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 00:33:07:33 3:41 16.34 02:01:06:37
210
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:28:06:39 3:41 16.34 02:01:06:62
211
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 00:33:21:74 3:41 16.34 02:01:24:39
212
STANIEWICZ Natalia
2732 POL Gliwice 00:33:49:91 3:41 16.34 02:01:26:16
213
MUCHA Tomasz
1692 POL Katowice 00:30:55:37 3:42 16.26 02:01:37:59
214
CZAJKA Emilia
Bikehead
1780 POL Sosnowiec 00:30:06:32 3:42 16.26 02:01:49:80
215
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 00:31:51:37 3:42 16.26 02:01:50:32
216
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 43-460 , Ul. Krzywa 7 00:33:02:01 3:42 16.26 02:02:02:12
217
MAJ Radosław
Hołda Team
2415 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:44:31 3:43 16.18 02:02:06:76
218
BURCHACIŃSKI Witold
2631 POL Gliwice 00:32:22:68 3:43 16.18 02:02:11:40
219
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 00:32:47:95 3:43 16.18 02:02:31:05
220
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 00:33:14:03 3:43 16.18 02:02:34:09
221
KRZEMIŃSKI Tomasz
2161 POL Bytom 00:33:25:67 3:44 16.10 02:02:42:05
222
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 00:32:40:21 3:44 16.10 02:02:46:58
223
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 00:34:02:34 3:44 16.10 02:02:47:40
224
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 00:35:14:37 3:44 16.10 02:02:48:95
225
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 00:34:27:37 3:44 16.10 02:02:59:58
226
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2574 POL Świętochłowice 00:34:00:00 3:44 16.10 02:03:08:81
227
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:34:25:71 3:45 16.10 02:03:13:77
228
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:33:14:44 3:45 16.10 02:03:14:77
229
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2168 POL Częstochowa 00:33:47:95 3:45 16.02 02:03:21:91
230
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 00:31:31:35 3:45 16.02 02:03:26:51
231
WALCZAK Kacper
2416 POL Ustroń 00:31:56:99 3:45 16.02 02:03:28:26
232
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2422 POL Katowice 00:30:13:11 3:45 16.02 02:03:30:23
233
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 00:33:24:24 3:45 16.02 02:03:36:14
234
BRANDT Ryszard
2042 POL Sieradz 00:33:04:10 3:45 16.02 02:03:41:22
235
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:34:14:50 3:45 16.02 02:03:44:43
236
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2741 POL Bytom 00:33:59:94 3:46 16.02 02:03:50:90
237
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:31:34:77 3:46 15.94 02:04:02:78
238
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:32:38:35 3:46 15.94 02:04:03:60
239
CZERNER Grzegorz
2310 POL Czerwionka-Leszczyny 00:30:15:07 3:46 15.94 02:04:04:80
240
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:19:51 3:46 15.94 02:04:06:00
241
WOJTYCZKA Wojciech
2831 POL Bieruń 00:31:38:61 3:47 15.94 02:04:21:32
242
LARWA Mateusz
2418 POL Łazy 00:32:48:82 3:47 15.87 02:04:30:53
243
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:34:52:16 3:47 15.87 02:04:34:14
244
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:31:02:82 3:47 15.87 02:04:38:77
245
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 00:33:08:43 3:47 15.87 02:04:41:85
246
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 00:35:03:62 3:47 15.87 02:04:46:24
247
FUŚNIK Nitaj
Goranga Team
2667 POL Filipowice 00:30:49:65 3:48 15.87 02:04:56:80
248
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:09:76 3:48 15.79 02:05:08:57
249
BROŻEK Arkadiusz
2665 POL Brenna 00:34:17:91 3:49 15.79 02:05:29:09
250
BENIT Radosław
2281 POL Przutoczna 00:33:34:74 3:49 15.79 02:05:37:99
251
BORKOWSKI Artur
Alp-77
2162 POL Jastrzębie-Zdrój 00:34:01:87 3:50 15.71 02:05:59:41
252
TOMALA Łukasz
2734 POL Ustroń 00:32:13:47 3:50 15.71 02:06:00:72
253
PODOLSKI Artur
2792 POL Jaworze 00:33:55:33 3:50 15.71 02:06:05:04
254
KISTOWSKI Marcin
2448 POL Jaworze 00:35:23:18 3:50 15.64 02:06:18:26
255
WALOSZEK Maciej
Legal Fury
2016 POL Bielsko-Biała 00:35:25:83 3:51 15.64 02:06:46:15
256
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:31:58:87 3:51 15.57 02:06:55:40
257
STANIEK Mirosław
2728 POL Ustroń 00:35:49:94 3:53 15.49 02:07:39:81
258
CHAPEK Waldemar
Merida Polska Team
2626 POL Gliwice 00:35:14:50 3:53 15.49 02:07:51:67
259
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 00:35:52:57 3:53 15.49 02:08:05:02
260
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 00:33:59:58 3:53 15.49 02:08:05:59
261
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 00:35:56:07 3:53 15.42 02:08:06:11
262
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:35:06:26 3:53 15.42 02:08:07:92
263
KRUBNIK Krystian
Tsrta
2088 Tychy 00:35:48:31 3:53 15.42 02:08:08:14
264
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 00:37:58:54 3:54 15.42 02:08:09:05
265
BARON Adam
Adient Bieruń
2738 POL Tychy 00:37:24:19 3:54 15.42 02:08:32:58
266
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 00:35:38:57 3:55 15.35 02:08:45:81
267
TOMECKI Michał
Szwagier Team
1870 POL Żory 00:34:19:60 3:55 15.35 02:08:50:26
268
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 00:33:10:45 3:55 15.35 02:08:56:80
269
MAŚLANKA Tomasz
1759 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:10:70 3:56 15.28 02:09:20:41
270
PIECUCH Sebastian
2629 POL Bielsko-Biała 00:36:23:91 3:56 15.28 02:09:34:27
271
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 00:36:05:07 3:56 15.28 02:09:35:36
272
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2575 POL Cieszyn 00:34:19:23 3:56 15.28 02:09:44:10
273
DUDEK Piotr
2759 POL Katowice 00:34:23:89 3:56 15.28 02:09:46:17
274
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 00:34:16:58 3:57 15.21 02:10:00:04
275
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:38:70 3:57 15.21 02:10:08:87
276
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 00:35:51:07 3:58 15.14 02:10:32:10
277
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 00:35:00:45 3:59 15.07 02:11:06:17
278
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:33:58:98 3:59 15.07 02:11:13:36
279
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 00:37:26:11 3:59 15.07 02:11:18:72
280
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
2635 POL Katowice 00:41:12:55 3:59 15.07 02:11:25:86
281
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1584 POL Ruda Śląska 00:40:05:74 3:60 15.07 02:11:27:95
282
ŁASKI Zbigniew
2263 POL Żory 00:33:45:82 3:60 15.07 02:11:35:93
283
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:48:18 3:60 15.07 02:11:38:21
284
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 00:33:33:79 3:60 15.07 02:11:39:96
285
GRZESICZEK Damian
Kiwi Team
1158 POL Mikołów 00:26:59:42 4:01 15.00 02:12:02:25
286
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:33:50:36 4:01 15.00 02:12:02:60
287
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 00:41:50:00 4:01 15.00 02:12:17:58
288
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 00:33:41:03 4:01 14.93 02:12:18:89
289
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 00:33:25:82 4:01 14.93 02:12:20:21
290
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 00:35:31:33 4:01 14.93 02:12:22:11
291
KONIECZNY Marcin
1710 POL Siemianowice Śląskie 00:39:13:76 4:02 14.93 02:12:45:99
292
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 00:37:51:45 4:03 14.86 02:13:14:55
293
GORCZYCA Sanatan
Gauranga Team
2668 POL Klecza Górna 00:33:30:30 4:03 14.80 02:13:31:43
294
DOBROWOLSKI Tomasz
2163 POL Sosnowiec 00:36:11:86 4:03 14.80 02:13:38:40
295
MOŻDŻEŃ Łukasz
2663 POL Sosnowiec 00:38:43:41 4:04 14.80 02:13:49:79
296
WOLANY Krzysztof
Hołda Team
2623 POL Katowice 00:32:49:87 4:05 14.73 02:14:33:55
297
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 00:37:48:94 4:06 14.67 02:14:54:77
298
HAMERLA Janusz
1853 POL Kozle 00:37:19:88 4:06 14.67 02:14:56:29
299
JASIULEK Sebastian
2645 POL Ornontowice 00:36:06:43 4:07 14.60 02:15:20:15
300
DŁUGAJ Dawid
2646 POL Ornontowice 00:36:10:22 4:07 14.60 02:15:21:23
301
FIRLA Daniel
2373 POL Skrbeńsko 00:36:11:09 4:07 14.60 02:15:23:21
302
KLIMECKA Sonia
2358 POL Jastrzębie Zdrój 00:35:05:83 4:07 14.60 02:15:32:59
303
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:30:11:87 4:07 14.60 02:15:37:26
304
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy 00:35:56:09 4:07 14.60 02:15:37:29
305
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 00:39:07:92 4:08 14.60 02:15:52:93
306
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
2647 POL Goleszów 00:38:48:01 4:08 14.54 02:16:03:93
307
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 00:39:25:52 4:08 14.54 02:16:10:00
308
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 00:38:19:57 4:08 14.54 02:16:23:05
309
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 00:35:54:97 4:10 14.41 02:17:24:83
310
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 00:36:15:01 4:10 14.41 02:17:26:80
311
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:28:83 4:11 14.41 02:17:36:95
312
FILA Marek
Hołda Team
2661 POL Ruda Śląska 00:41:35:81 4:11 14.35 02:17:48:02
313
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 00:37:28:01 4:11 14.35 02:17:59:74
314
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
2017 POL Chorzów 00:39:04:05 4:11 14.35 02:18:02:29
315
FIZEK Robert
2713 POL Chybie 00:37:01:97 4:13 14.29 02:18:37:72
316
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 00:35:13:17 4:13 14.22 02:18:58:53
317
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 00:36:18:37 4:13 14.22 02:19:02:75
318
PRZESDZINK Piotr
Luks Rospondek
1811 POL Żyrowa 00:37:57:66 4:15 14.16 02:19:44:21
319
ADAMUS Jakub
Kpmg Team
2477 POL Katowice 00:39:51:78 4:15 14.16 02:19:47:14
320
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:44:68 4:15 14.10 02:20:07:66
321
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 00:35:51:52 4:15 14.10 02:20:14:80
322
BLUSZCZ Jarosław
2434 POL Zwonowice 00:37:47:57 4:16 14.10 02:20:17:67
323
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 00:37:06:25 4:16 14.10 02:20:31:85
324
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 00:42:18:35 4:16 14.10 02:20:39:18
325
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 00:35:48:06 4:17 14.04 02:20:56:99
326
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 00:39:13:64 4:17 14.04 02:20:58:59
327
GIEMZA Halina
1656 POL Skrbeńsko 00:36:26:19 4:18 13.98 02:21:21:85
328
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 00:37:46:07 4:18 13.98 02:21:22:45
329
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 00:34:45:70 4:19 13.92 02:22:17:30
330
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 00:42:07:63 4:20 13.87 02:22:35:15
331
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 00:36:07:49 4:20 13.87 02:22:37:72
332
DUDEK Paweł
Tychy
1602 POL Tychy 00:32:55:93 4:21 13.87 02:23:00:18
333
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
2711 POL Tychy 00:36:55:74 4:22 13.81 02:23:34:47
334
ROKOSZ Ryszard
2742 POL Wrocław 00:38:09:68 4:23 13.75 02:24:09:59
335
BIERNAT Sebastian
2245 POL Tychy 00:36:35:09 4:23 13.69 02:24:20:36
336
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 00:37:10:29 4:24 13.69 02:24:43:67
337
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 00:39:02:42 4:24 13.69 02:24:51:51
338
KRZYŻANOWSKI Patryk
2720 POL Rybnik 00:33:18:52 4:26 13.52 02:26:10:28
339
PIETRASZEK Damian
2719 POL Tychy 00:42:19:34 4:27 13.52 02:26:33:13
340
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 00:43:20:94 4:27 13.47 02:26:47:21
341
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 00:37:32:16 4:28 13.47 02:27:17:22
342
GŁOWACZ Krzysztof
2343 POL Rybnik 00:41:34:64 4:29 13.41 02:27:36:99
343
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 00:39:04:87 4:30 13.36 02:28:03:62
344
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice 00:37:57:18 4:31 13.31 02:28:34:52
345
SKŁODOWSKI Dariusz
2185 POL Sosnowiec 00:39:47:94 4:31 13.31 02:28:37:90
346
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 00:36:44:26 4:31 13.31 02:28:43:47
347
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 00:34:10:94 4:31 13.31 02:28:46:48
348
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 00:41:07:32 4:31 13.31 02:28:56:70
349
DURA Magdalena
2232 POL Myślachowice 00:37:33:86 4:32 13.25 02:29:27:54
350
MOLKA Małgorzata
2805 POL Sieradz 00:39:44:22 4:35 13.10 02:31:03:26
351
CZYRWIK Rafał
2311 POL Sosnowiec 00:42:52:66 4:36 13.04 02:31:40:43
352
PAWŁOWSKI Jarosław
2262 POL Żory 00:37:32:97 4:37 13.04 02:32:04:03
353
ŻYŁOWSKI Marek
2701 POL Cieszyn 00:39:52:04 4:39 12.89 02:33:20:08
354
SYRNICKI Grzegorz
Tandemem Dla Oliwki 1%
2286 POL Żory 00:44:49:98 4:41 12.84 02:34:05:44
355
GŁADYSZ Mariusz
2784 POL Grodzisk Mazowiecki 00:43:33:45 4:42 12.79 02:34:33:14
356
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2441 POL Bielsko Biała 00:40:02:76 4:43 12.74 02:35:21:24
357
SZAJTER Michał
2624 POL Cieszyn 00:37:03:39 4:46 12.60 02:37:13:09
358
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 00:40:20:53 4:46 12.60 02:37:14:05
359
STANOWSKI Grzegorz
2269 POL Świnna 00:42:46:53 4:47 12.60 02:37:20:99
360
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 00:42:30:54 4:48 12.55 02:38:02:27
361
SON Kyongjae
1495 KOR Katowice 00:33:29:72 3:37 16.58 02:39:09:00
362
CYBUCH Dominik
Panorama Team
1956 POL Cieszyn 00:42:21:50 4:52 12.36 02:40:10:98
363
FIJOŁ Natalia
2749 POL Czarków 00:42:09:38 4:53 12.31 02:40:53:47
364
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2440 POL Bielsko Biała 00:43:14:44 4:55 12.22 02:41:47:46
365
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 00:45:02:66 4:55 12.22 02:41:48:10
366
NOWICKI Bartosz
2801 POL Warszawa 00:44:03:55 4:56 12.22 02:42:17:93
367
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 00:44:26:61 4:57 12.13 02:43:11:16
368
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:34:23 4:58 12.09 02:43:32:81
369
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 00:49:13:21 4:59 12.04 02:44:06:78
370
CZYPIONKA Piotr
2644 Chorzów 00:43:17:35 4:59 12.04 02:44:22:52
371
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 00:43:23:42 5:02 11.96 02:45:36:74
372
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:26:41:43 5:03 11.91 02:46:11:97
373
RÓŻAŃSKI Adam
Team Kpmg
1709 POL Katowice 00:42:53:21 5:04 11.83 02:47:06:45
374
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 00:37:34:90 5:04 11.83 02:47:07:41
375
KAMIŃSKI Andrzej
2273 Bytom 00:41:32:72 5:06 11.79 02:48:09:89
376
MINGYEONG Lee
2424 Cieszyn 00:43:40:13 5:06 11.79 02:48:10:54
377
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:34:23:30 5:09 11.66 02:49:56:63
378
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Śląskie 00:36:13:38 3:58 15.21 02:50:24:00
379
ŁAZARZ Grzegorz
2639 Suwałki 00:32:52:46 4:01 14.93 02:52:22:00
380
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 00:37:10:53 5:29 10.96 03:00:42:43
381
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 00:34:41:86 5:30 10.93 03:00:57:39
382
PAJAK Tomasz
2653 POL Krakow 00:47:10:94 5:43 10.51 03:08:35:48
383
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 00:48:59:35 5:49 10.31 03:11:53:12
384
NYCZ Anna
2633 POL Kozy 00:46:34:28 5:58 10.06 03:16:48:23
385
OLEJAK Dawid
2345 POL Bielsko-Biała 00:46:30:32 5:58 10.06 03:16:48:38
386
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:29:36:27 6:03 9.94 03:19:13:46
387
ARENDARCZYK Katarzyna
2115 POL Gliwice 00:47:36:98 6:14 9.65 03:25:29:12
388
ARENDARCZYK Marcin
2116 POL Gliwice 00:47:20:22 6:14 9.65 03:25:29:61
389
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:15:60 6:20 9.48 03:28:54:52
390
WLAZŁOWSKI Łukasz
1661 Tarnowskie Góry 00:37:39:94 5:12 11.58 03:31:14:00
391
ZABOROWICZ Julia
Sutricon Kratka Mtb Team
1909 POL Sosnowiec 00:38:50:07 7:18 8.23 04:00:22:21
392
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1646 POL Częstochowa 00:41:55:84 8:44 6.88 04:47:53:93
393
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 00:41:38:84 8:44 6.88 04:47:54:28

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU