Diablak Beskid Extreme Triathlon 2017

Żywiec
17.06.2017

Wyniki

Triathlon 228 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie 3,8km T1 Rower split 90km Rower 180km T2 Bieg 45 km min/km km/h Czas końcowy
1
MAZURKIEWICZ Wojciech
Sport Innowacje Tri Klub / Aktywna Strona Zycia
25 Kraków 00:55:32:00 00:03:01:00 03:16:32:00 06:34:12:00 00:06:38:00 04:57:22:00 3:20 18.08 12:36:45:00
2
GÓRKA Marcin
Unlimited Triathlon Club
9 Kraków 00:47:12:00 00:04:28:00 03:11:35:00 06:36:32:00 00:02:01:00 05:45:22:00 3:30 17.19 13:15:35:00
3
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
27 POL Siemianowice Śląskie 00:57:52:00 00:02:18:00 03:19:53:00 07:01:40:00 00:04:31:00 05:42:21:00 3:39 16.51 13:48:42:00
4
OTRĘBA Maciej
14 Tychy 01:21:45:00 00:08:06:00 03:30:04:00 07:04:48:00 00:06:11:00 05:08:45:00 3:39 16.49 13:49:35:00
5
ZAWADZKI Maciej
Unlimited Triathlon Club
52 Kraków 00:51:37:00 00:03:48:00 03:30:29:00 07:19:40:00 00:03:49:00 05:31:28:00 3:39 16.47 13:50:22:00
6
KALA Jiri
Ck Pribram Fany Gastro
12 CZE Unhošť 00:58:00:00 00:03:03:00 03:07:50:00 06:40:40:00 00:03:40:00 06:31:27:00 3:46 15.97 14:16:50:00
7
KOPCEWICZ Tomasz
16 Stawiguda 01:04:57:00 00:06:15:00 03:41:45:00 07:44:00:00 00:05:02:00 05:42:54:00 3:53 15.49 14:43:08:00
8
OSTAPSKI Kamil
Triathlon Club / Vege Runners
29 Wroclaw 01:09:05:00 00:12:05:00 03:44:11:00 07:39:29:00 00:17:30:00 05:25:45:00 3:53 15.48 14:43:54:00
9
KRAWENDA Robert
19 Płaza 01:22:36:00 00:08:11:00 03:36:05:00 07:29:14:00 00:07:41:00 05:40:38:00 3:54 15.40 14:48:20:00
10
ANDRZEJEWSKI Lukasz
Kozal
1 Poznan 01:00:21:00 00:09:59:00 03:37:10:00 07:25:38:00 00:12:10:00 06:24:07:00 4:01 15.00 15:12:15:00
11
KLINIK Paweł
Rafako S.a.
13 Racibórz 01:08:41:00 00:11:39:00 03:40:50:00 07:31:59:00 00:08:08:00 06:15:11:00 4:01 14.94 15:15:38:00
12
URBAŚ Tomasz
45 Jasienica 01:04:51:00 00:05:06:00 03:35:56:00 07:29:02:00 00:07:40:00 06:29:27:00 4:02 14.93 15:16:06:00
13
WÓJCIK Mirosław
Time4Running
48 Tomaszów Mazowiecki 01:05:04:00 00:08:06:00 03:34:42:00 07:28:07:00 00:09:49:00 06:33:03:00 4:04 14.81 15:24:09:00
14
SUCHOWIECKI Wojtek
Niemaniemogę / #artneoteam / Tri Negu / Olsztyń...
44 Olsztyn 01:14:44:00 00:07:37:00 03:50:36:00 07:55:34:00 00:12:11:00 05:54:06:00 4:04 14.81 15:24:12:00
15
NOWICKI Piotr
Tricarbon.pl
26 Szczecin 01:04:25:00 00:06:00:00 03:34:06:00 07:14:31:00 00:08:05:00 06:57:39:00 4:05 14.70 15:30:40:00
16
RYBKOWSKI Grzegorz
Wtp
36 Pruszków 01:35:36:00 00:07:20:00 03:35:03:00 07:30:47:00 00:07:09:00 06:21:42:00 4:09 14.51 15:42:34:00
17
WISZNIEWSKI Bartosz
Km Sport Irt Zielona Góra
46 Zielona Góra 01:04:10:00 00:12:33:00 03:55:51:00 08:04:20:00 00:14:37:00 06:12:29:00 4:10 14.43 15:48:09:00
18
MAĆKOWSKI Marcin
-
22 Goczałkowice-Zdrój 01:17:48:00 00:05:23:00 03:52:35:00 07:48:11:00 00:12:53:00 06:38:06:00 4:14 14.21 16:02:21:00
19
PONIKWIA Rafał
Aktywna Strona Życia
33 Kraków 01:04:33:00 00:04:21:00 04:08:39:00 08:07:39:00 00:04:10:00 06:44:55:00 4:15 14.17 16:05:38:00
20
WOJCIECHOWSKI Sylwester
47 Warta 01:23:11:00 00:09:49:00 04:06:35:00 08:10:47:00 00:08:31:00 06:21:23:00 4:17 14.05 16:13:41:00
21
DERECZENIK Rafał
7 POL Szklary Górne 01:09:14:00 00:09:52:00 03:59:05:00 08:16:22:00 00:12:24:00 06:29:54:00 4:18 13.99 16:17:46:00
22
OKUNIEWSKI Marcin
Www.pomagamynatalii.pl
28 Gdańsk 01:05:36:00 00:07:52:00 03:49:10:00 08:05:49:00 00:11:48:00 06:48:32:00 4:18 13.96 16:19:37:00
23
SACHA Łukasz
Triwawa
38 Warszawa 01:13:21:00 00:10:57:00 03:49:05:00 07:56:56:00 00:08:48:00 07:04:04:00 4:22 13.76 16:34:06:00
24
KURNYTA Robert
Complexsports / Kwt
20 Gdynia 01:10:04:00 00:08:41:00 04:03:22:00 08:13:56:00 00:17:19:00 06:44:09:00 4:22 13.76 16:34:09:00
25
KOZOWICZ Paweł
Ks Kandahar / Gj Gopr
18 Katowice 01:04:42:00 00:12:26:00 03:55:08:00 08:17:44:00 00:12:31:00 06:52:02:00 4:24 13.69 16:39:25:00
26
SIKORSKI Piotr
4 Run Team Piła / Giro Di Zawada
41 Piła 01:25:28:00 00:10:52:00 04:24:54:00 08:38:14:00 00:10:29:00 06:26:28:00 4:27 13.52 16:51:31:00
27
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
43 Bieruń 00:57:36:00 00:07:14:00 04:35:22:00 08:46:55:00 00:10:29:00 07:03:36:00 4:30 13.33 17:05:50:00
28
CZYŻ Adam
Od-Dech.pl Tri-Sea Władysławowo
5 Władysławowo 01:16:16:00 00:10:28:00 04:04:20:00 08:54:38:00 00:10:18:00 06:35:21:00 4:31 13.32 17:07:01:00
29
SIKORSKI Jacek
Kb Goch Bytów
40 Piła 01:15:26:00 00:09:32:00 03:57:06:00 08:11:25:00 00:17:57:00 07:13:54:00 4:31 13.30 17:08:14:00
30
BARZYK Karol
2 Mogilany 01:22:40:00 00:12:14:00 04:17:24:00 08:47:25:00 00:21:51:00 06:31:16:00 4:33 13.21 17:15:26:00
31
RZĄSA Paweł
Triathlon Ymca Kraków
37 Kraków 01:15:54:00 00:13:40:00 04:26:37:00 09:20:04:00 00:12:51:00 06:26:36:00 4:37 13.04 17:29:05:00
32
ZAJĄC Filip
Coukrzysia.blogspot.com///
50 POL Kielce 01:23:28:00 00:11:59:00 04:20:48:00 08:54:44:00 00:22:13:00 07:45:36:00 4:55 12.24 18:38:00:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU