Bike Atelier Triathlon Sosnowiec

Sosnowiec, Polska
17.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Marcin - TS / M POL Dąbrowa Górnicza Klopsiki Atakuja

Niezapłacone

Badura Barbara - T / K30 POL Dąbrowa Górnicza City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Badura Krzysztof - T / M30 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Bałc Krzysztof - T / M40 POL Trzebinia Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

Bartosik Tomasz - T / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bednarczyk Paweł - T / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bednarek Martin - T / M16 POL Stanica

Niezapłacone

Bednarski Rafał - T / M16 POL Gliwice

Niezapłacone

Bojarczuk Waldemar - T / M50 POL Tomaszów Mazowiecki Time4Running

Niezapłacone

Bomba Robert - T / M40 POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

Boratyn Artur - TS / M POL Sosnowiec Klopsiki Atakuja

Niezapłacone

Borek Joanna - TS / K POL Katowice Warta

Niezapłacone

Borgosz Kamil - T / M16 POL Pszczyna

Niezapłacone

Brandys Aneta - TS / K POL Tychy parkrun Tychy

Niezapłacone

Bujok Piotr - T / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bujok Tomasz - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bura Dominika - T / K16 POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław

Niezapłacone

Cabaj Tomasz - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Chełminiak Artur - T / M40 POL Świętochłowice Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

Chetkiewicz Sandra - T / K16 POL Sosnowiec City-Fitness Zagórze

Niezapłacone

Choryłek Leszek - T / M50 POL Częstochowa

Zapłacone

Chrabąszcz Mateusz - T / M30 POL Kielce Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać

Niezapłacone

Chwała Marcin - T / M30 POL Sosnowiec Mortal Kombat Team

Zapłacone

Chyliński Adam - T / M40 POL Siemianowice Śląskie Anal Cunt 1-Os. Team

Niezapłacone

Ciasto Sebastian - T / M30 POL Przezchlebie

Zapłacone

Cis Adam - T / M40 POL Sosnowiec Aś Sosnowiec

Zapłacone

Cis Monika - T / K30 POL Sosnowiec City fitness Zagórze

Niezapłacone

Czado Artur - T / M16 POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Czerniewski Grzegorz - T / M40 POL Sosnowiec City Cross Sosnowiec/ Wake Zone Stawiki

Niezapłacone

Czernik Artur - T / M30 POL Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

Daniel Piotr - T / M30 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Darda Paweł - T / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Deszyński Damian - T / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Dolatowski Rafał - TS / M POL Kielce Trzy Asy Grubasy

Niezapłacone

Dudek Bartosz - T / M16 POL Katowice STATSCORE TEAM

Zapłacone

Dworniczak Paweł - T / M30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Dybek Mateusz - T / M30 POL Kraków Masters Wisła Kraków

Zapłacone

Dykszak Filip - T / M30 POL Kraków Irondragon Triathlon Team

Zapłacone

Dyr Krzysztof - T / M40 POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

Dzida Radosław - T / M16 POL Ligota -

Niezapłacone

Fajferek Janusz - T / M50 POL Wilamowice Feba

Zapłacone

Fajferek Michał - T / M16 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Fajferek Piotr - T / M16 POL Bielsko-Biała Feba

Zapłacone

Federowicz Piotr - T / M40 POL Sosnowiec (Gmina Miejska)

Niezapłacone

Ferdyn Rafał - T / M40 POL Rogoźnik Rogol Team

Zapłacone

Fidelus Leszek - T / M40 POL Chrzanow Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

Gałązka Ania - T / K16 POL Złoty Potok

Zapłacone

Golkowski Radoslaw - T / M30 POL Zawiercie

Niezapłacone

Golonka Igor - T / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Gołaszewska Karolina - T / K30 POL Tychy

Niezapłacone

Gondek Mirosław - T / M50 POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

Gorczyca Jakub - T / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Górka Grzegorz - T / M40 POL Olkusz Drużyna City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Górny Wojciech - T / M30 POL Grojec

Zapłacone

Grabowska Monika - T / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Grabowski Zbigniew - T / M50 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Niezapłacone

Grabowski Zbigniew - TS / M POL Chrzanów Schc.pl

Niezapłacone

Grochowicz Krystian - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Gruszka Michał - T / M40 POL Siemianowce Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Grzyb Michał - T / M30 POL Sosnowiec Pychotka

Zapłacone

Haładus Dominik - T / M30 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Niezapłacone

Hermion Hermiona - T / M16 POL Warszawa

Niezapłacone

Hrabia Dariusz - T / M50 POL Katowice Wku W Katowicach

Zapłacone

Hrynkiewicz Przemysław - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Ilnicka-Łoza Aleksandra - T / K40 POL Bytom Grupa Nomax

Niezapłacone

Iwan Piotr - T / M16 POL Rybnik

Niezapłacone

Jagiełka Rafał - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Jakóbski Kamil - T / M16 POL Sosnowiec Po Co Ja To Robię?

Zapłacone

Jamroży Marcin - T / M30 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Zapłacone

Janicka-Jawor Joanna - T / K40 POL Mysłowice emjot tri team

Zapłacone

Jarawka Natalia - T / K30 POL Katowice

Niezapłacone

Jarmołowicz Artur - T / M40 POL Kielce Jarmołowicz Team

Zapłacone

Jarnot Oskar - T / M16 POL Zator

Zapłacone

Jarosz Michał - T / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Jarszak Sebastian - T / M40 POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Jasińska Patrycja - T / K16 POL Tychy

Zapłacone

Jawor Marcin - T / M40 POL Mysłowice emjot tri team

Zapłacone

Jędrocha Karolina - T / K16 POL Klucze

Niezapłacone

Kaczor Rafał - T / M40 POL Sosnowiec Pko Bank Polski

Zapłacone

Kajzer Grzegorz - TS / M POL Chorzów Amelung Chorzów

Niezapłacone

Kalata Grzegorz - T / M30 POL Gliwice Griss-Sport

Zapłacone

Kaleta Piotr - T / M40 POL Będzin Banda Z Placu

Niezapłacone

Kalużny Justyna - T / K30 POL Sosnowiec City Fitness Sosnowiec

Niezapłacone

Kania Marek - T / M50 POL Sosnowiec Kania Team

Niezapłacone

Kapela Mariusz - T / M40 POL Bytom Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

Karpiel Dominik - TS / M POL Sosnowiec Triathlon X Team

Niezapłacone

Kasprzyk Justyna - T / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kaszuba Robert - T / M40 POL Tumlin-Dąbrówka Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe

Niezapłacone

Kaźmierczyk Mateusz - T / M16 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kieś Damian - T / M40 POL Rzeszów AMATOR

Niezapłacone

Kisiel Anita - T / K40 POL Częstochowa Aktywna Ekipa Calypso

Niezapłacone

Kiślewski Wojciech - T / M50 POL Libiąż Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Niezapłacone

Kmera Tomasz - T / M40 POL Sosnowiec Saint Gobain-Squad

Niezapłacone

Kolenda-Nagas Ewa - T / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

Konarski Rafał - T / M40 POL Rogoźnik

Zapłacone

Konobrodzki Łukasz - T / M30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Konopka Marcin - T / M30 POL Będzin

Niezapłacone

Koperski Konrad - T / M16 POL Katowice

Niezapłacone

Kornobis Zbigniew - T / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kościelny Artur - T / M40 POL Radziszów Triathlon Ymca Kraków

Zapłacone

Kościółkiewicz Piotr - T / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kosobudzki Sebastian - T / M40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Kowalski Hubert - T / M40 POL Koźmice Małe

Zapłacone

Kozak Adam - T / M50 POL Siemianowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Kozłowski Marek - T / M30 POL Katowice Miki & Hania Team

Niezapłacone

Krawenda Robert - T / M16 POL Płaza

Zapłacone

Król Kamil - T / M16 POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

Kubasiewicz Bartosz - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kubica Paweł - T / M30 POL Katowice Los Emeritos

Zapłacone

Kuciński Benjamin - T / M30 POL Katowice Benq-Cojabiegne / Newbalance.pl

Zapłacone

Kuczyk Szymon - T / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

Kudela Izabela - T / K16 POL Wadowice

Zapłacone

Kuklewicz Barbara - T / K30 POL Kraków

Zapłacone

Kupiec Michał - T / M30 POL Mysłowice CITY-FITNESS ZAGÓRZE

Niezapłacone

Kurowski Rafał - T / M40 POL Będzin Banda z Placu

Niezapłacone

Kurtyka Agnieszka - T / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kwiatkowski Jacek - T / M50 POL Kraków cm uj masters

Niezapłacone

Kwiatkowski Mateusz - TS / M POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X Team

Niezapłacone

Laskowska Agnieszka - T / K16 POL Będzin

Zapłacone

Ledwan Krzysztof - T / M16 POL Częstochowa UKS Katolik Częstochowa

Zapłacone

Legut Paweł - T / M16 POL Żywiec TriDivision Triathlon Team

Niezapłacone

Leszkiewicz Krzysztof - T / M30 POL Knurów Elzab Active Team

Zapłacone

Ligęza Sławomir - T / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team

Niezapłacone

Lis Mariusz - T / M40 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Zapłacone

Lisieński Michał - T / M30 POL Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM

Niezapłacone

Litwiński Wojciech - T / M16 POL Piekary Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Lucka Judyta - T / K40 POL Katowice

Niezapłacone

Lupa Michał - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Łobodzińska Ewa - TS / K POL Sosnowiec Dobre Koło

Zapłacone

Malinowski Łukasz - T / M30 POL Będzin

Niezapłacone

Maniara Paweł - T / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Markiewicz Dagmara - T / K16 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Marzec Łukasz - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

Materka Paulina - TS / K POL Sosnowiec City Fitness Sosnowiec

Niezapłacone

Michalewicz Marcin - T / M30 POL Mysłowice ITmasters.com.pl

Niezapłacone

Mikolajski Damian - T / M30 POL Dąbrowa Gornicza Team Damiko/triathlon X-Team

Zapłacone

Możdżeń Łukasz - T / M40 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Mucha Michał - T / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Niedzielczyk Jolanta - T / K50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Nowak Andzej - TS / M POL Sosnowiec Triathlon X TEam

Niezapłacone

Nowak Rafał - T / M40 POL Sosnowiec Salve-Reditum

Niezapłacone

Okraska Grzegorz - T / M16 POL Będzin

Zapłacone

Olma Dariusz - T / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center

Niezapłacone

Ościłowicz Ewa - T / K40 POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec/city-Fitness Sosnowiec

Niezapłacone

Pandel Paweł - T / M40 POL Luszowice

Niezapłacone

Panek Paweł - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pavlou Barbara - T / K30 POL Sosnowiec City-Fitness Zagórze

Niezapłacone

Pęczkowski Przemysław - T / M30 POL Sosnowiec Donat

Zapłacone

Pieczara Krzysztof - T / M30 POL Jaworzno Tri Jaworzno

Niezapłacone

Piętka Radosław - T / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Pietrasiak Daniel - T / M16 POL Sosnowiec Proforma Pietrasiak

Zapłacone

Pijanowski Leszek - T / M50 POL Katowice

Niezapłacone

Pluta Mariusz - T / M40 POL Bieruń

Niezapłacone

Pokryszka Bartosz - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Polec Lech - T / M50 POL Wielka Wies Erdinger Alkoholfrei

Niezapłacone

Pozalewicz Slawomir - TS / M POL Dąbrowa Górnicza Klopsiki Atakuka

Niezapłacone

Prokop Bartosz - T / M16 POL Ruda Śląska Ks Azs Awf Katowice

Niezapłacone

Przeniosło Agnieszka - TS / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Przeniosło Joasia - TS / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Redman Grzegorz - T / M30 POL Sławków City Fitness Zagórze

Niezapłacone

Replińska Magdalena - T / K40 POL Trzebinia Ocynkownia Slask Schc Team Chrzanow

Zapłacone

Richter Franciszek - T / M50 POL Rogoźnik Zapierdalacze

Zapłacone

Rogala Justyna - T / K16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rozwadowski Rafał - T / M16 POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Rycyk Maciej - T / M40 POL Katowice Abbott TRI team

Niezapłacone

Ryniak Tomasz - T / M30 POL Gliwice

Zapłacone

Rzepecki Dariusz - T / M30 POL Sosnowiec Triathlon X-Team/ city-fitness Zagórze

Niezapłacone

Sekuła-Gos Beata - T / K30 POL Kraków

Zapłacone

Skorupa Paweł - T / M30 POL Tychy Skorupa Triathlon

Zapłacone

Skrobisz Paweł - T / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Skrzypek Krzysztof - T / M40 POL Katowice

Niezapłacone

Sobala Radosław - T / M30 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Sobota Marcin - T / M40 POL Sosnowiec Latacze Ostrowy

Zapłacone

Solecka Agata - T / K30 POL Bieruń Aptonia Tri Team by Decathlon

Zapłacone

Sowa Robert - T / M16 POL Dąbrowa Górnicza Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Srokosz Weronika - T / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Staciwa Michał - T / M40 POL Katowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

Stawowczyk Daniel - T / M16 POL Kęty

Niezapłacone

Stefański Michał - T / M40 POL Kraków

Niezapłacone

Strumińska Sara - TS / K POL Sosnowiec Dobre Koło

Zapłacone

Struzik Agata - T / K40 POL Sosnowiec MOSIR Sosnowiec/City-Fitness Zagórze

Niezapłacone

Sufranowicz Tomasz - T / M16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Supernak Bartłomiej - T / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Surmacz Tomasz - T / M16 POL Dobczyce

Zapłacone

Syrowiecka Joanna - T / K16 POL Kraków

Niezapłacone

Szczepański Krzysztof - T / M40 POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

Szczepara Michał - T / M30 POL Sosnowiec M-Rem

Niezapłacone

Szczesna-Rzepecka Klaudia - T / K30 POL Sosnowiec City-fitness Zagórze FitTeam

Niezapłacone

Szewczyk Jacek - T / M40 POL Sosnowiec Sosnowiec

Niezapłacone

Szmajduch Mariusz - T / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

Sznyder Wojciech - T / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

Szpilowska Paulina - T / K16 POL Pyskowice Ks Olkusz

Niezapłacone

Sztajer Bartek - T / M30 POL Będzin Lubię Burpeesy

Niezapłacone

Tekieli Tomek - T / M30 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Terech Tomasz - T / M40 POL Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

Tomczyk Grzegorz - T / M40 POL Sosnowiec Zagłębiowski Klub Oyama Karate

Niezapłacone

Topa Sławomir - T / M50 POL Libiąż

Zapłacone

Trzeja-Zdanowska Dorota - TS / K POL Będzin Dobre Koło

Zapłacone

Uchnast Sebastian - T / M40 POL Siemianowice Slaskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Ułamek Mateusz - T / M16 POL Częstochowa UKS Katolik Częstochowa

Niezapłacone

Wacław Maria - T / K40 POL Sosnowiec

Zapłacone

Walczyński Adam - T / M30 POL Sosnowiec City-fitness Zagórze

Niezapłacone

Wałęsiak Patrycja - T / K16 POL Sosnowiec Power Training

Niezapłacone

Wata Marta - T / K30 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Wawro Tadeusz - T / M40 POL Zabierzów

Niezapłacone

Węgrzyn Piotr - T / M40 POL Czeladź City- fitness Zagórze

Niezapłacone

Wiekiera Łukasz - T / M40 POL Sławków S.g.b Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

Wildner Witold - T / M40 POL Bytom Timtirimtimteam

Niezapłacone

Wodyński Wojciech - T / M40 POL Katowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Wójcik Dominik - T / M40 POL Sosnowiec Poziom 450

Niezapłacone

Wydrzyński Paweł - T / M30 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Ząbczyk-Wolanin Marta - T / K30 POL Wola Wieruszycka

Niezapłacone

Zabrzański Alfred - T / M50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

Załucki Łukasz - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Zdanowski Marek - T / M40 POL Będzin

Niezapłacone

Żero Sebastian - T / M30 POL Będzin Ghostbikers

Zapłacone

Żurek Karol - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Zwadło Piotr - T / M16 POL Polska Cerekiew

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU