Gorce Ultra-Trail Winter 2019

Studzionki, Ochotnica Górna, Polska
02.03.2019

Wyniki

Bieg 22km 22 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SKUPIEŃ Tomasz
MUAY RUNNING TEAM/XRUN
88 POL Skawinki 01:07:22.00 5:22 11.17 01:57:58.00
2
MAREK Darek
Monk Sandals Team / YASNA pracownia
57 POL Wieliczka 01:07:20.00 5:25 11.06 01:59:09.00
3
NOSAL Tomasz
71 POL Zakopane 01:08:50.00 5:34 10.78 02:02:25.00
4
BIERNAWSKI Piotr
ATTIQ Team/Salming
9 POL Nowy Targ 01:09:55.00 5:36 10.73 02:02:59.00
5
BARAN Artur
2 POL Dobra 01:10:30.00 5:38 10.63 02:03:55.00
6
FLOREK Sebastian
Norafsport / Sport HG
22 POL Gaboń 01:16:10.00 6:05 9.87 02:13:39.00
7
WAWRZYNIAK Łukasz
#wawrzynteam
98 POL Walim 01:20:05.00 6:16 9.57 02:17:42.00
8
WOJNAROWSKI Piotr
104 POL Łącko 01:14:10.00 6:17 9.57 02:18:10.00
9
DUDZIK Łukasz
Góral biega
19 POL Kamienica 01:20:00.00 6:28 9.28 02:22:13.00
10
BARNOWSKI Przemysław
Forza Team Activ
3 POL Witów 01:24:40.00 6:45 8.91 02:28:25.00
11
WILK Katarzyna
100 POL Pleśna 01:24:41.00 6:46 8.87 02:28:49.00
12
KUREK Jacek
Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo
50 POL Tychy 01:24:02.00 7:03 8.53 02:35:01.00
13
MRÓZ Rafał
65 POL Tarnów 01:30:45.00 7:04 8.49 02:35:14.00
14
GLEISNER Tomasz
EKIPA Z TARNOWA
24 POL Tarnów 01:28:52.00 7:05 8.49 02:35:38.00
15
BEREZNOWSKA Patrycja
Wieliszew Heron Team
6 POL Wieliszew 01:31:10.00 7:06 8.46 02:36:02.00
16
MIKA Andrzej
62 POL Wrocław 01:31:30.00 7:12 8.33 02:38:06.00
17
NIEDZIAŁKOWSKI Jan
69 POL Poznań 01:31:00.00 7:16 8.27 02:39:48.00
18
DUCZMAL Dominika
SPARTA ULTRA TEAM/ MOUNTAIN FUEL POLSKA
18 POL Zgorzelec 01:31:50.00 7:16 8.27 02:39:50.00
19
NALAZEK Marcin
Kalenji by Decathlon
67 POL Warszawa 01:31:53.00 7:18 8.24 02:40:15.00
20
OPALIŃSKI Michał
Maratończyk Dębica
72 POL Pustynia 01:30:06.00 7:19 8.21 02:40:46.00
21
KURNYTA Sławomir
51 POL Ochotnica Dolna 01:31:45.00 7:20 8.21 02:41:05.00
22
WYLEŻALEK Alina
106 POL Gliwice 01:32:00.00 7:21 8.18 02:41:29.00
23
GABRYŚ Rafał
113 POL 01:29:52.00 7:22 8.15 02:41:58.00
24
KASPRZYK Krzysztof
Ekipa z Tarnowa
35 POL Tarnów 01:30:30.00 7:31 7.97 02:45:22.00
25
RYBACKI Mateusz
81 POL Bochnia 01:33:10.00 7:34 7.94 02:46:11.00
26
PĄCZKA Przemysław
Active Team Brzóza Królewska
73 POL Brzóza Królewska 01:34:15.00 7:35 7.91 02:46:30.00
27
MYSZKOWSKI Sebastian
#teamzabieganedni
112 POL Konstancin 01:38:35.00 7:36 7.89 02:47:11.00
28
TYNUS Grzegorz
NKK ELTYN
95 POL Frydman 01:31:20.00 7:38 7.89 02:47:40.00
29
HANKUS Paweł
28 POL Żywiec 01:34:50.00 7:39 7.86 02:47:56.00
30
KARAŚ Łukasz
EKIPA Z TARNOWA
32 POL Tarnów 01:34:53.00 7:40 7.83 02:48:35.00
31
HANKUS Łukasz
27 POL Żywiec 01:33:40.00 7:51 7.67 02:52:28.00
32
MUCHA Agnieszka
66 POL Rabka 01:35:10.00 7:55 7.59 02:53:58.00
33
CISZYŃSKI Marek
Fenix Tychy
15 POL Katowice 01:40:25.00 7:56 7.56 02:54:26.00
34
NIŻEWSKI Paweł
KRAKOWIAK TEAM
70 POL Czapury 01:39:30.00 7:57 7.56 02:54:49.00
35
WITKOWSKI Pawel
102 POL Stargard 01:36:12.00 7:58 7.53 02:55:04.00
36
DYLĄG Andrzej
Limanowa Forrest
20 POL Piekiełko 01:35:20.00 7:60 7.51 02:55:39.00
37
KRZYSIEK Mariusz
49 POL Kraków 01:38:30.00 7:60 7.51 02:55:51.00
38
BARTULA Jan
parkrun Chrzanów
4 POL Libiąż 01:39:00.00 8:01 7.51 02:56:02.00
39
MIKOŁAJCZYK Tomasz
63 POL Zakopane 01:37:25.00 8:06 7.41 02:58:00.00
40
WICHA Małgorzata
Wks Wawel
99 POL Kraków 01:43:35.00 8:07 7.41 02:58:29.00
41
KLIMCZYK Andrzej
Biegiem na Rower
37 POL Radziszów 01:37:20.00 8:09 7.36 02:59:15.00
42
SWORSKI Roman
Vegan / Vege Runners / Kastyo
91 POL Łódź 01:36:10.00 8:15 7.28 03:01:24.00
43
FALKOWSKI Piotr
KS Pegaz Piaseczno
21 POL Piaseczno 01:45:50.00 8:31 7.05 03:07:11.00
44
SROKA Zbigniew
90 POL Skrzyszów 01:45:05.00 8:32 7.05 03:07:22.00
45
PARWA Michał
Biegiem na Rower
74 POL Dziekanowice 01:47:10.00 8:32 7.05 03:07:29.00
46
BEDNARZ Krzysztof
4K TEAM TARNÓW
5 POL Tarnów 01:46:05.00 8:37 6.96 03:09:24.00
47
ADAMCZAK Grzegorz
Travois
1 POL Katowice 01:45:15.00 8:37 6.96 03:09:31.00
48
KÓZKA Przemysław
Biegam, Bo Nie Lubię
46 POL Skórzewo 01:47:12.00 8:38 6.96 03:09:47.00
49
KARAŚ Lidia
EKIPA Z TARNOWA
31 POL Tarnów 01:49:35.00 8:52 6.77 03:14:44.00
50
SŁADEK Patryk
89 POL Bełk 01:49:01.00 8:56 6.73 03:16:13.00
51
KOWALCZYK Maria
42 POL Lipnica Mala 01:49:50.00 9:13 6.53 03:22:25.00
52
KOZIOŁ Paweł
45 POL Kraków 01:54:55.00 9:25 6.38 03:26:48.00
53
KRÓL Łukasz
47 POL Konstancin-Jeziorna 01:54:50.00 9:27 6.36 03:27:47.00
54
GUBERNIAK Renata
25 POL Kraków 01:56:20.00 9:27 6.36 03:27:48.00
55
PIĄTEK Rafał
Befit24Team
77 POL Kraków 01:49:55.00 9:28 6.34 03:28:04.00
56
PRZYBYŁOWICZ Łukasz
Gorlicka Grupa Biegowa
119 POL Maciejowa 01:56:28.00 9:30 6.32 03:28:46.00
57
KOZIOŁ Artur
Koziołki
44 POL Kraków 01:55:03.00 9:34 6.29 03:30:17.00
58
HOŁUJ Andrzej
29 POL Kraków 01:53:50.00 9:49 6.11 03:35:53.00
59
MAGNER Aneta
Ultra Cross Para
55 POL Ruda Śląska 01:58:10.00 9:51 6.09 03:36:35.00
60
GWÓŹDŹ Michał
#czeladzbiega
26 POL Czeladź 02:00:45.00 9:51 6.09 03:36:37.00
61
ZIĘBA Anna
109 POL Kraków 02:03:25.00 9:58 6.03 03:39:09.00
62
NAMIOTA Urszula
Maratonczyk Dębica
68 POL Dębica 02:03:40.00 9:59 6.03 03:39:16.00
63
KAWA Barbara
Maratończyk Dębica
36 POL Żyraków 02:03:35.00 9:59 6.01 03:39:34.00
64
KORCZYŃSKA Bożena
Vege runners
39 POL Łódź 02:03:30.00 10:02 5.99 03:40:24.00
65
MAGNER Rafał
Ultra Cross Para
56 POL Ruda Śląska 01:58:10.00 10:03 5.98 03:40:59.00
66
SIKLUCKI Grzegorz
One Way Ticket
85 POL Kraków 02:00:45.00 10:04 5.96 03:41:06.00
67
LIS Karolina
BBKTS
53 POL Kraków 02:06:30.00 10:07 5.93 03:42:33.00
68
WŁODARCZYK Jan
Husaria Race Team
103 POL Kraków 02:07:12.00 10:08 5.93 03:42:34.00
69
KIESZEK Piotr
114 POL 01:58:20.00 10:11 5.90 03:43:54.00
70
ŚCISŁOWSKA Agnieszka
84 POL Zakopane 02:07:10.00 10:22 5.79 03:47:48.00
71
SKRODZIUK Dariusz
DARunEK
87 POL Rzeszów 02:06:25.00 10:22 5.79 03:47:51.00
72
RYBIEC Marek
111 POL Warszawa 02:08:10.00 10:35 5.67 03:52:46.00
73
LENART Paweł
52 POL Warszawa 02:09:26.00 10:37 5.66 03:53:15.00
74
MICHAŁEK Jarosław
One Way Ticket
60 POL Kraków 02:06:40.00 10:37 5.66 03:53:23.00
75
RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika
TKKF Sok
80 POL Głogów Małopolski 02:18:36.00 10:51 5.54 03:58:29.00
76
DOBROWOLSKA Grażyna
Maratończyk Dębica
17 POL Dębica 02:17:10.00 10:51 5.53 03:58:30.00
77
KORNAŚ Krzysztof
Emaus Nowy Sącz
40 POL Nowy Sącz 02:15:50.00 10:52 5.53 03:58:53.00
78
CZERWIŃSKA Magdalena
16 POL Gliwice 02:11:41.00 10:54 5.50 03:59:47.00
79
BUBICZ Krzysztof
wkurw_team
12 POL Świdnik 02:17:32.00 10:58 5.47 04:00:55.00
80
MIĘTKA Krzysztof
61 POL Kraków 02:11:45.00 10:59 5.46 04:01:36.00
81
MARONKA Agnieszka
59 POL Kraków 02:19:50.00 11:10 5.38 04:05:30.00
82
SCHILLER Fryderyk
Schody Hiszpańskie
83 POL Mikołów 02:11:50.00 11:10 5.38 04:05:38.00
83
SZELĄG Piotr
Turbo Jeże
92 POL Warszawa 02:19:55.00 11:12 5.37 04:06:12.00
84
TOKARZ Paweł
TKKF
94 POL Głogów Małopolski 02:21:26.00 11:12 5.35 04:06:20.00
85
KRÓLIKOWSKA Anna
Husaria Race Team
48 POL Modlniczka 02:24:56.00 11:13 5.35 04:06:28.00
86
KARAWACKI Grzegorz
33 POL Kęty 02:17:17.00 11:15 5.34 04:07:28.00
87
GARCARZ Monika
23 POL Limanowa 02:19:46.00 11:20 5.30 04:09:04.00
88
TERZONI Karina
93 POL Warszawa 02:21:31.00 11:43 5.13 04:17:37.00
89
BOROŃ Marlena
11 POL Kraków 02:18:20.00 11:50 5.07 04:20:11.00
90
KOWALEWSKA Izabela
Piaseczno running
43 POL Piaseczno 02:30:50.00 12:07 4.95 04:26:19.00
91
JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona
KS Pegaz/Piaseczno Running
110 POL Góra Kalwaria 02:30:48.00 12:07 4.95 04:26:22.00
92
ŻAK Oliwia
Piaseczno Running
107 POL Jastrzębie 02:30:49.00 12:07 4.95 04:26:23.00
93
SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja
86 POL Siemianowice Śląskie 02:31:25.00 12:18 4.88 04:30:23.00
94
MARONDEL Katarzyna
Festiwal Biegowy
58 POL Bytom 02:29:59.00 12:20 4.87 04:31:11.00
95
WĄSOWSKA Jagoda
KS Pegaz Piaseczno
97 POL Piaseczno 02:44:45.00 12:26 4.82 04:33:20.00
96
KLIMEK Dorota
38 POL Nowy Sącz 02:39:25.00 12:43 4.72 04:39:44.00
97
KAIM Antoni
30 POL Myślenice 02:29:25.00 12:56 4.64 04:44:28.00
98
KORNIŁOW Piotr
41 POL Warszawa 02:35:20.00 12:60 4.61 04:45:55.00
99
ZEMŁA Krzysztof
108 POL Malinowice 02:35:30.00 13:21 4.50 04:53:31.00
100
MROCZEK Olga
64 POL Knurów 03:14:00.00 15:45 3.81 05:46:17.00
101
SAPEK Magdalena
82 POL Gliwice 03:13:55.00 15:45 3.81 05:46:18.00
102
WIŚNIEWSKA Katarzyna
Indywidualistka
101 POL Warszawa 03:11:30.00 16:37 3.61 06:05:28.00
103
PATROŃSKI Robert
76 POL Warszawa 03:01:50.00 16:37 3.61 06:05:29.00
104
BICKA Anna
8 POL Warszawa 03:14:08.00 16:38 3.61 06:05:54.00
105
RATAJCZAK Milena
79 POL Poznań --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
106
WAROWNY Tomasz
Ciepłe Kluchy
96 POL Łącko --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
107
WOŹNICA Rafał
HELLWOOD
105 POL Mikołów --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
108
BERNADY Damian
Husaria Race Team
7 POL Łęki --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
109
PASULA Katarzyna
75 POL Tarnów --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
110
ŁĄK Tomasz
54 POL Wroclaw --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
111
BŁACHNO Marcin
Aniołki Charliego
10 POL Krakow --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
112
PUCHALSKI Grzegorz
SMSKLIMA
78 POL Gdańsk --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
113
KARPIŁOWSKI Bartosz
Vicious Circle
34 POL Warszawa --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
114
CAŁKA Agnieszka
Radzymin Run Team
13 POL Radzymin --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS
115
CAŁKA Grzegorz
Radzymin Run Team
14 POL Radzymin --:--:--.-- 458:11 0.13 DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU