I Bieg Tkacza

Pieszyce, Polska
09.06.2018

Wyniki

Dystans główny 31 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WAWRZYNIAK ŁUKASZ
164 5:05 11.83 02:37:04.20
2
SZCZEPANIAK Kamil
153 5:16 11.40 02:43:04.91
3
MAJ Krzysztof
92 5:26 11.07 02:47:56.63
4
STĘPIEŃ Paweł
145 5:26 11.03 02:48:18.69
5
NORBERT Michał
107 5:42 10.54 02:56:15.94
6
ŚLUSARCZYK Paweł
159 5:48 10.37 02:59:24.54
7
CZERWIŃSKI Rafał
24 5:48 10.33 02:59:43.55
8
GRAMALA Mateusz
39 5:57 10.10 03:04:03.84
9
BALCAR Michal
5 5:57 10.10 03:04:16.56
10
BUGA Piotr
13 5:59 10.03 03:05:20.11
11
ŻYŻA Piotr
182 5:60 10.03 03:05:41.23
12
SUCHY Roland
148 6:02 9.94 03:06:59.57
13
WOJTANOWSKA Paulina
170 6:06 9.84 03:08:47.84
14
WIERZBICKI Hubert
167 6:06 9.84 03:08:51.06
15
ŻURAW Wiktor
181 6:13 9.69 03:12:12.34
16
SULIMA Grzegorz
149 6:14 9.66 03:12:51.74
17
PAWLIŃSKI Adam
114 6:17 9.57 03:14:33.25
18
WOJCZUK Kornel
168 6:18 9.54 03:14:49.49
19
ARDELLI Ewa
3 6:19 9.51 03:15:33.35
20
CIECHANOWSKI Bartłomiej
20 6:20 9.48 03:15:57.42
21
CETNAROWSKI Mariusz
15 6:20 9.48 03:16:04.97
22
SZYLAR Sylwester
156 6:20 9.48 03:16:10.00
23
SMEREKA Tomasz
139 6:20 9.48 03:16:15.06
24
WALASIK Damian
163 6:21 9.48 03:16:20.64
25
STRZYGOCKI Maciej
147 6:21 9.48 03:16:21.46
26
KŁOS Sławomir
62 6:21 9.48 03:16:21.70
27
BANAŚ Dawid
6 6:23 9.39 03:17:48.67
28
NIEKRASZ Krzysztof
105 6:25 9.37 03:18:46.81
29
BUJALSKI Michał
14 6:27 9.31 03:19:48.50
30
WYLEŻAŁEK Alina
174 6:28 9.28 03:20:11.41
31
POŚLEDNIK Dariusz
123 6:29 9.25 03:20:54.24
32
DERENCZ Michał
27 6:30 9.23 03:21:26.59
33
WOJCZUK Paweł Pantak
169 6:31 9.23 03:21:36.37
34
SOKOŁOWSKI Nikodem
140 6:33 9.17 03:23:01.70
35
KARAŚ Damian
59 6:33 9.17 03:23:01.73
36
OLAŃSKI Krzysztof
110 6:36 9.09 03:24:28.03
37
MOSTOWIK Marcin
100 6:37 9.09 03:24:48.93
38
SZPYT Andrzej
155 6:39 9.04 03:25:47.49
39
GRZESIK Paweł
41 6:41 9.01 03:26:40.48
40
KRAUS Radosław
72 6:47 8.86 03:29:52.63
41
BARANIUK Grzegorz
7 6:48 8.83 03:30:26.83
42
HICKIEWICZ Ludwik
45 6:49 8.83 03:30:53.47
43
FURMAN Paweł
32 6:49 8.81 03:31:13.12
44
KUCHARSKI Damian
80 6:49 8.81 03:31:15.68
45
OPALIŃSKI Jacek
111 6:52 8.73 03:32:46.34
46
TRETIAK Mateusz
161 6:52 8.73 03:32:48.27
47
JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej
51 6:52 8.73 03:32:48.59
48
RAJNER Krzysztof
127 6:53 8.73 03:33:16.09
49
JAGLARZ Kalina
46 6:55 8.68 03:34:00.88
50
DEMBECKI Marcin
26 6:55 8.68 03:34:17.46
51
WOŁCZEK Przemysław
172 6:58 8.61 03:35:46.97
52
PRZERWA Andrzej
125 6:59 8.61 03:36:13.21
53
KUBAŚ Dawid
77 6:59 8.59 03:36:25.77
54
SULIKOWSKI Rafał
78 6:60 8.59 03:36:40.37
55
STRAUCHOLD Anna
146 7:01 8.56 03:37:12.00
56
KLUZA Dawid
61 7:05 8.49 03:39:09.88
57
CIENGIEL Hanna
21 7:05 8.49 03:39:16.64
58
KRUSZEWSKI Filip
75 7:07 8.45 03:40:07.87
59
ŚWITOŃ Krzysztof
160 7:07 8.42 03:40:34.51
60
CZUB Piotr
25 7:09 8.40 03:41:12.52
61
ARDELLI Antoni
2 7:10 8.38 03:41:52.04
62
RUSOŁ Tomasz
128 7:11 8.36 03:42:20.33
63
ZACZYŃSKA Anna
175 7:12 8.33 03:43:11.89
64
MROCZKIEWICZ Paweł
102 7:14 8.31 03:43:49.43
65
PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata
124 7:14 8.31 03:43:54.16
66
KOŚCIELNIAK Wioletta
68 7:16 8.27 03:45:13.69
67
WRZESZCZ Edyta
173 7:17 8.24 03:45:31.15
68
CHORĄŻYCZEWSKI Michał
16 7:18 8.22 03:46:01.57
69
STEFANIAK Justyna
144 7:21 8.18 03:47:32.99
70
SUSŁOWSKI Paweł
171 7:22 8.16 03:47:53.07
71
KONDRAK Piotr
65 7:22 8.16 03:47:54.17
72
PERNAK Andrzej
116 7:22 8.16 03:47:57.54
73
KŁOSOWSKI Kamil
63 7:24 8.12 03:49:06.79
74
LASZCZYŃSKI Tomasz
83 7:27 8.05 03:50:47.53
75
HAJDUK Marcin
42 7:31 7.99 03:52:51.37
76
SZACH Andrzej
151 7:31 7.99 03:52:52.37
77
KUCHARSKI Michał
81 7:32 7.97 03:53:08.03
78
BEDNARCZYK Bogusław
88 7:33 7.97 03:53:41.54
79
SOSNOWSKA Agnieszka
141 7:34 7.93 03:54:26.13
80
NIEWIEJSKI Przemysław
106 7:35 7.93 03:54:42.99
81
JURA Mariusz
54 7:35 7.93 03:54:45.64
82
SZYMAŃSKI Patryk
158 7:36 7.91 03:55:27.20
83
LEGENDZIEWICZ Iga
84 7:36 7.89 03:55:33.47
84
SKOTNICKI Paweł
134 7:42 7.79 03:58:33.54
85
NIEKRASZ Justyna
104 7:42 7.79 03:58:38.56
86
ZAGAŁA Piotr
176 7:42 7.79 03:58:39.41
87
CHUDZIK Radosław
17 7:43 7.79 03:58:48.77
88
NOWAK Rafał
109 7:45 7.75 04:00:01.43
89
SAMPOLSKI Jakub
129 7:46 7.73 04:00:28.70
90
PENIOWICZ Justyna
115 7:48 7.71 04:01:17.46
91
LIPIŃSKI Tomasz
200 7:48 7.69 04:01:44.56
92
NAWARA Katarzyna
74 7:52 7.64 04:03:37.17
93
MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela
93 7:54 7.60 04:04:36.51
94
GONCERZEWICZ Anna
37 7:55 7.60 04:04:57.00
95
CIENIUSZEK Izabella
22 7:57 7.54 04:06:18.10
96
PRZYTULSKA Justyna
126 8:01 7.49 04:08:18.56
97
KOSTERA Tomasz
67 8:04 7.45 04:09:36.00
98
MARCINKIEWICZ Marta
94 8:04 7.45 04:09:40.75
99
OSTROPOLSKI Henryk
112 8:04 7.45 04:09:46.50
100
SIDORUK DARIUSZ
131 8:04 7.43 04:09:55.86
101
GAJEWSKI Zenon
33 8:05 7.43 04:10:16.37
102
SZPILAREWICZ Basia
154 8:07 7.40 04:11:33.09
103
JARZYNKA Aleksandra
49 8:12 7.33 04:14:03.51
104
LEMAŃSKA katarzyna
185 8:13 7.31 04:14:19.59
105
GAŁKA Marcin
35 8:13 7.31 04:14:22.09
106
JÓŹWIAK Łukasz
53 8:14 7.29 04:14:48.52
107
JĘDROWSKI Ryszard
50 8:15 7.28 04:15:24.23
108
KARAŚ Rafał
60 8:22 7.19 04:18:51.69
109
JUSZCZYK Magdalena
55 8:22 7.18 04:19:20.55
110
MIARA Maciej
98 8:24 7.14 04:20:16.07
111
KOWALSKI Robert
71 8:24 7.14 04:20:16.46
112
SKRZYNIARZ Jarek
137 8:24 7.14 04:20:16.49
113
TRZCIONKA Mirosław
162 8:27 7.11 04:21:42.74
114
BABIŃSKA Ewelina
4 8:28 7.09 04:22:23.05
115
PIKUL Joanna
119 8:29 7.08 04:22:48.70
116
ŚWIĘTEK-OZDOBA Sylwia
150 8:30 7.06 04:23:29.33
117
FIGAS Sebastian
30 8:30 7.06 04:23:29.60
118
CHWISTEK Maciej
18 8:32 7.05 04:24:06.47
119
BŁASZKOWSKI Daniel
9 8:33 7.03 04:24:50.27
120
BŁASZKOWSKA Mariola
8 8:33 7.03 04:24:50.54
121
PIETRZAK Tomasz
117 8:34 7.01 04:25:03.20
122
POMIANOWSKI Szymon
121 8:35 7.00 04:25:34.74
123
PIETRZYK Tomasz
118 8:36 6.98 04:26:17.03
124
WEDRAL Luiza
165 8:40 6.94 04:28:21.84
125
SIELUTIN Wadim
132 8:48 6.83 04:32:31.43
126
MARZEC Dominik
96 8:48 6.83 04:32:32.44
127
JANUS Milena
48 8:49 6.81 04:32:50.13
128
LIWOCH Marcin
87 8:49 6.81 04:32:50.48
129
NEUMANN Jacek
103 8:51 6.78 04:34:20.42
130
PIKUL Michał
120 8:52 6.78 04:34:21.07
131
GAŁECKI Tomasz
34 8:55 6.74 04:35:58.02
132
CIECHANOWSKA Agnieszka
19 8:57 6.71 04:37:21.82
133
PARYSZ Anna
113 9:01 6.67 04:39:15.73
134
KRZECZKOWSKI Roman
76 9:01 6.67 04:39:16.06
135
KULAWIK Katarzyna
82 9:03 6.64 04:40:05.11
136
MARKOWSKI Piotr
95 9:05 6.61 04:41:25.88
137
SKOWRONEK Artur
135 9:05 6.61 04:41:26.52
138
HEJNA Łukasz
44 9:06 6.61 04:41:41.44
139
GAUDY Anna
36 9:06 6.60 04:42:04.33
140
KOT Tomasz
69 9:10 6.55 04:43:43.47
141
GRZELCZAK Barbara
40 9:12 6.53 04:45:07.13
142
ZEREK Marcin
177 9:13 6.51 04:45:36.26
143
SŁABOŃ Andrzej
138 9:19 6.44 04:48:21.06
144
KAMIŃSKI Łukasz
58 9:26 6.37 04:52:23.27
145
ZIENTEK Wojciech
179 9:45 6.15 05:02:12.30
146
KUCHARSKA monika
79 9:52 6.09 05:05:25.92
147
GRABINSKI Tomasz
38 9:54 6.07 05:06:49.62
148
KOSTERA Katarzyna
66 10:04 5.96 05:11:52.92
149
CZERWIŃSKA Magdalena
23 10:15 5.86 05:17:24.49
150
JANIGA Beata
47 10:31 5.71 05:26:00.08
151
WIEJAK Adam
166 10:31 5.71 05:26:00.33
152
MACHAŁA Tomasz
89 10:40 5.63 05:30:26.05
153
JĘDRYS Mariusz
52 10:43 5.60 05:32:11.18
154
ANGULSKI ZBIGNIEW
1 10:46 5.58 05:33:19.03
155
NOWAK Justyna
108 10:57 5.49 05:39:10.09
156
DOLATA Wojciech
28 10:57 5.49 05:39:10.85
157
FRĄCKOWIAK Ewelina
31 10:57 5.49 05:39:11.04
158
MACIAS Waldemar
90 10:57 5.49 05:39:11.86
159
MIKUSZ-MAZUR Gosia
99 12:29 4.81 06:26:31.05
160
MAZUR Wojciech
97 12:29 4.81 06:26:31.11
161
KAMINSKA Bernadeta
56 12:29 4.81 06:26:31.25
162
MROCZEK Olga
101 12:52 4.66 06:38:45.52
163
SAPEK Magdalena
130 12:52 4.66 06:38:45.62

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU