II Bieg Sierściucha

TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Ślazowa, Wrocław, Polska
17.11.2019

Wyniki

Bieg 5km z psem 4.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BUSZEWSKI Beniamin
CZTERDZIESTOLATEK BIEGA
10 POL Wrocław 3:21 18.00 00:15:00.21
2
NORBERT Michał
93 POL Świdnica 3:21 18.00 00:15:03.14
3
MAZURKIEWICZ Darek
82 POL Smolec 3:32 17.31 00:15:53.77
4
PILARSKI Tomek
103 POL Bogatynia 3:56 15.52 00:17:40.81
5
POSACKI Zbigniew
Wołów Biega
108 POL Lubiąż 3:57 15.00 00:17:46.06
6
UMAŃSKI Krzysztof
Spoceni Rybical
138 POL Wrocław 4:04 15.00 00:18:17.15
7
KĘDZIA Tomasz
48 POL Wrocław 4:05 14.52 00:18:18.68
8
WAĆKOWSKA Lena
KSPZ Grey
139 POL Wrocław 4:06 14.52 00:18:25.83
9
TWARDY Paweł
GT RAT
242 POL Wrocław 4:08 14.52 00:18:33.29
10
ŁUKOMSKI Maciej
Szakale Bałut
74 POL Łódź 4:14 14.06 00:19:00.82
11
TARATUTA Patrycja
GLKS ŚWIDNICA
137 POL Gruszów 4:17 14.06 00:19:12.27
12
DOBOSZ Adam
DEICHMANN TEAM
24 POL Wrocław 4:21 13.64 00:19:32.92
13
STEPNIAK Karina
128 POL Wrocław 4:25 13.64 00:19:51.02
14
STEFANCZYK Przemyslaw
126 POL Wroclaw 4:30 13.24 00:20:13.99
15
WOLLNY Łukasz
Oirp Wrocław
144 POL Kornice 4:32 13.24 00:20:22.52
16
WILANOWSKI Tomasz
Leśne Dziadki
141 POL Wrocław 4:37 12.86 00:20:42.28
17
KOLODZIEJSKA Karolina
55 POL Wroclaw 4:44 12.86 00:21:17.18
18
MARKOWSKA Karolina
Europa Ubezpieczenia
78 POL Wrocław 4:48 12.50 00:21:35.16
19
ZĄBKOWSKA-MIKAKORA Zula
147 POL Wrocław 4:52 12.50 00:21:53.21
20
PODREZ Andrzej
104 POL Wisznia Mała 4:55 12.16 00:22:03.76
21
DROHOMIRECKA Natalia
QIAGEN
26 POL Wrocław 4:55 12.16 00:22:03.98
22
BOROWKA Aleksander
7 POL Wrocław 4:56 12.16 00:22:08.89
23
SZCZEPANIAK Sylwester
Aipa
132 POL Wrocław 4:58 12.16 00:22:16.64
24
KUBIAK Marcin
Straż Miejska Wrocław
64 POL Wrocław 4:58 12.16 00:22:16.70
25
STELMACH Adrian
127 POL Wrocław 4:59 12.16 00:22:24.43
26
ŁATWIŃSKI Łukasz
72 POL Wrocław 4:60 12.16 00:22:28.88
27
JĘDRKOWIAK Paulina
RUN WISZNIA RUN
45 POL Ligota Piękna 5:02 11.84 00:22:38.03
28
KUŚNIERZ Katarzyna
68 POL Wrocław 5:03 11.84 00:22:41.79
29
CYBRUCH Jacek
Beerwalking Champions
17 POL Wrocław 5:04 11.84 00:22:45.25
30
SKWAREK Bożena
Zawsze Razem
120 POL Kąty Wrocławskie 5:09 11.54 00:23:06.97
31
Uczestnik anonimowy
47 POL Wrocław 5:13 11.54 00:23:27.08
32
STALSKA Magdalena
124 POL Mokronos Gorny 5:17 11.25 00:23:46.42
33
ZNAMIROWSKA Małgorzata
Mroczne Wilki
154 POL Końskie 5:18 11.25 00:23:50.67
34
Uczestnik anonimowy
Alpha Spirit
84 POL Wroclaw 5:19 11.25 00:23:53.11
35
NIJANDER Katarzyna
SCHRONISKO
92 POL Wrocław 5:21 11.25 00:24:03.37
36
RABSZTYN Andrzej
TMTeam
218 POL Wrocław 5:22 11.25 00:24:06.41
37
ZUZA Aga
155 POL Jarocin 5:23 11.25 00:24:09.19
38
SIAMA Bartłomiej
117 POL Wrocław 5:24 11.25 00:24:17.18
39
PTASZEK Katarzyna
110 POL Wroclaw 5:25 10.98 00:24:19.33
40
CZAJKOWSKI Bartosz
Sztuka ruchu
19 POL Brzeg 5:26 10.98 00:24:24.17
41
KIJO Ola
49 POL Wrocław 5:28 10.98 00:24:33.26
42
GALEWSKI Piotr
Trenuj z nami.pl
33 POL Wrocław 5:31 10.98 00:24:45.43
43
KOTKOWSKI Tomasz
65 POL Wrocław 5:33 10.71 00:24:57.94
44
BAJER Karol
3 POL Leszno 5:33 10.71 00:24:57.99
45
NEISCH Agnieszka
Europa Ubezpieczenia / TMTeam
90 POL Wrocław 5:34 10.71 00:24:59.38
46
GŁÓWKA Paweł
Europa Ubezpieczenia / TMTeam
35 POL Żary 5:34 10.71 00:24:59.90
47
MALANOWSKI Dominik
76 POL Glogow 5:34 10.71 00:25:02.08
48
KUŹMIŃSKA Małgorzata
Extreme Dog
69 POL Wrocław 5:35 10.71 00:25:06.41
49
JAROSLAWSKI Marcin
Brak
41 POL Minkowice Olawskie 5:37 10.71 00:25:13.22
50
CHMIELEWSKI Przemek
12 POL Wrocław 5:38 10.71 00:25:19.42
51
ZYCH Vicky
156 POL Łódź 5:39 10.71 00:25:22.05
52
MAZURKIEWICZ Paweł
Alpha Spirit
83 POL Wrocław 5:41 10.47 00:25:33.66
53
CHOŁONIEWSKA Małgorzata
13 POL Brzeg 5:47 10.47 00:25:59.13
54
POLIWOCZAK Patryk
107 POL Mrowiny 5:50 10.23 00:26:14.15
55
ZIELINSKA Joanna
150 POL Kiełczow 5:51 10.23 00:26:18.19
56
KINASTOWSKA Paulina
50 POL Wrocław 5:54 10.23 00:26:28.60
57
ROŚLICKA Barbara
Kropka Team
113 POL Jelcz-Laskowice 5:56 10.23 00:26:38.70
58
ŻAK Aleksandra
KINMAR
157 POL Brzeg Dolny 5:56 10.23 00:26:40.91
59
ZDANOWICZ Ela
Vege Runners
148 POL Wrocław 5:57 10.00 00:26:44.72
60
Uczestnik anonimowy
111 POL Wrocław 5:60 10.00 00:26:55.65
61
DUCZEMIŃSKA Aleksandra
Ducze
27 POL Wrocław 5:60 10.00 00:26:59.06
62
SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK Dorota
Vege Runners
131 POL Wrocław 6:01 10.00 00:27:04.31
63
KRAKUS Adi
61 POL Kiełczówek 6:07 9.78 00:27:27.74
64
BAGIŃSKA Katarzyna
KD BAGSY
2 POL Wrocław 6:07 9.78 00:27:27.89
65
ŚWIATŁOŃ-SZYDEŁKO Małgorzata
Czarni Rokitki/ klub psich zaprzęgów Sfora Cho...
136 POL Rokitki 6:09 9.78 00:27:40.00
66
ŁĘTKOWSKA Agnieszka
73 POL Jelenia Góra 6:11 9.78 00:27:46.65
67
RAWSKI Michał
112 POL Wrocław 6:13 9.57 00:27:55.75
68
ZINKOWIEC-KUCHARSKA Barbara
ANBA
153 POL Wrocław 6:16 9.57 00:28:09.36
69
KUCHARSKI Andrzej
ANBA
66 POL Wrocław 6:16 9.57 00:28:09.36
70
NEUWALD Sławomir
262 POL Wrocław 6:17 9.57 00:28:13.94
71
MATEŃKO Paulina
80 POL Chrząstawa Wielka 6:19 9.57 00:28:23.73
72
ŻOŁNIEROWICZ Jacek
158 POL Wroclaw 6:20 9.57 00:28:29.09
73
SAWCZYSZYN Janusz
116 POL Wrocław 6:21 9.38 00:28:31.52
74
GÓRNICKA Marzena
36 POL Gęsiniec 6:22 9.38 00:28:34.93
75
GÓRNICKA Ewelina
37 POL Gęsiniec 6:22 9.38 00:28:35.44
76
WORONOWICZ Katarzyna
145 POL Wroclaw 6:26 9.38 00:28:54.01
77
CH Patka
11 POL Wrocław 6:27 9.38 00:28:59.72
78
NIEMIEC Sławek
91 POL Wrocław 6:28 9.38 00:29:01.94
79
ZGUD Olga
149 POL Marcinkowice 6:31 9.18 00:29:15.70
80
SMOLARCZYK Marta
121 POL Gliwice 6:38 9.00 00:29:46.83
81
MAZURCZAK Ewa
Fundacja Pomocy Zwierzętom Matuzalki
81 POL Kiełczówek 6:41 9.00 00:30:04.43
82
PIĄTEK Karolina
102 POL Krakow 6:48 8.82 00:30:32.71
83
PRUS Katarzyna
Alpha Spirit
109 POL Wrocław 6:51 8.82 00:30:45.79
84
SKORA Beata
118 POL Wroclaw 6:54 8.65 00:31:00.36
85
GRZEGOREK Marta
38 POL Wrocław 7:02 8.49 00:31:35.30
86
CICHAL Magdalena
14 POL Brzeg Dolny 7:10 8.33 00:32:11.87
87
PAKULSKA Basia
96 POL Wrocław 7:16 8.33 00:32:38.84
88
WINCKIEWICZ Barbara
Alpha Spirit
142 POL Wrocław 7:16 8.33 00:32:39.34
89
RURA Agnieszka
114 POL Wrocław 7:17 8.18 00:32:42.69
90
ZAWORSKI Szymon
146 POL Jarocin 7:30 8.04 00:33:43.39
91
PIĄTEK Anita
Frontrear
101 POL Wrocław 7:36 7.89 00:34:10.69
92
STODULSKA Anna
129 POL Wroclaw 7:41 7.76 00:34:33.19
93
BĄK Radosław
Wolontariusz TOZ Schronisko Dla Bezdomnych Zwie...
4 POL Wrocław 7:41 7.76 00:34:33.38
94
JASTRZĘBSKA Mariola
RONAL POLSKA RUN
43 POL Świdnica 7:42 7.76 00:34:35.94
95
ZIELIŃSKI Maciej
152 POL Wrocław 7:42 7.76 00:34:36.48
96
HAJDAS Anna
40 POL Wrocław 7:45 7.76 00:34:52.31
97
MŁYNARCZYK Elżbieta
87 POL Brzeg 7:55 7.63 00:35:33.15
98
DYMARSKA Magdalena
28 POL Chrząstawa Wielka 7:57 7.50 00:35:45.85
99
BROJANOWSKA Marta
8 POL Brzeg Dolny 7:60 7.50 00:35:58.38
100
DOPIERAŁKA Kinga
25 POL Wrocław 8:01 7.50 00:36:00.07
101
RUTKOWSKA Joanna
115 POL Wrocław 8:01 7.50 00:36:01.41
102
KRÓL Wojciech
62 POL Wrocław 8:01 7.50 00:36:02.19
103
KLIMEK Ilona
51 POL Kiełczówek 8:15 7.26 00:37:05.62
104
FEDYK Agnieszka
29 POL Wrocław 8:17 7.26 00:37:15.41
105
ANUSZ Łukasz
1 POL Wrocław 8:22 7.14 00:37:36.20
106
FILIPEK Agnieszka
Klub Bobika
31 POL Wrocław 8:28 7.14 00:38:05.34
107
SOBCZAK Brygida
122 POL Wrocław 8:32 7.03 00:38:19.88
108
MALINOWSKA Beata
Wolontariusz
77 POL Wrocław 8:32 7.03 00:38:21.77
109
KNAFEL Małgorzata
52 POL Wrocław 8:32 7.03 00:38:22.21
110
MIŁOWSKA Agnieszka
85 POL Mroziw 8:32 7.03 00:38:22.71
111
KUNICKA Anna
67 POL Wrocław 8:38 6.92 00:38:49.41
112
BOCHEŃSKA Monika
6 POL Wroclaw 8:38 6.92 00:38:49.53
113
KWARTA Dorota
70 POL Wroclaw 8:41 6.92 00:39:02.79
114
KRZEMIŃSKA Asia
Psiury w góry
63 POL Wroclaw 8:53 6.72 00:39:54.85
115
WERYŃSKA Karolina
Schronisko
140 POL Wrocław 8:57 6.72 00:40:12.50
116
GUBRYNOWICZ Olga
39 POL Wrocław 8:57 6.72 00:40:14.08
117
MASŁOWIEC Bartosz
Masłowiec TEAM
79 POL Wrocław 8:60 6.72 00:40:26.77
118
PAL Marta
straż miejska
97 POL Wrocław 9:07 6.62 00:41:00.30
119
KOCIOŁEK Małgorzata
iroman.pl
54 POL Brzeg Dolny 9:08 6.62 00:41:02.07
120
DĄBROWSKA Sandra
Biegam bez powodu
22 POL Wrocław 9:09 6.52 00:41:06.74
121
PACZKOWSKA Agnieszka
BIEGAM BEZ POWODU
95 POL Wrocław 9:09 6.52 00:41:08.54
122
KOŁACZ Zuzanna
56 POL Wrocław 9:10 6.52 00:41:12.81
123
SZUKIEWICZ Bożena
SCHRONISKO
134 POL Wrocław 9:15 6.52 00:41:34.05
124
PODREZ Ewelina
105 POL Wrocław 9:21 6.43 00:42:01.88
125
CYBURT Edyta
18 POL Wrocław 9:22 6.43 00:42:05.08
126
Uczestnik anonimowy
53 POL Wrocław 9:26 6.34 00:42:22.94
127
MISIEWICZ Mariusz
86 POL Wrocław 9:29 6.34 00:42:39.14
128
WIWATOWSKA Angelika
Straż Miejska
143 POL Nadolice Wlk 9:58 6.00 00:44:47.16
129
LESIŃSKA Magda
71 POL Wrocław 10:17 5.84 00:46:16.38
130
PARAS Dorota
98 POL Wrocław 10:51 5.56 00:48:47.95
131
BLACHARSKA Barbara
5 POL Wrocław 10:51 5.56 00:48:48.19

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU