II Bieg Sierściucha

TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Ślazowa, Wrocław, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Badan Katarzyna - BzP / K POL Wrocław
2. Bagińska Katarzyna - BzP / K POL Wrocław KD BAGSY

Zapłacone

3. Bakalarz-Wójcik Teresa - BzP / K POL Oleśnica KPZ SFORA
4. Bala Roxy - BzP / K POL Wrocław
5. Bańkowski Marek - Bbp / M POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

6. Bielewicz-Rzepka Anna - BzP / K POL Wrocław
7. Blacharska Barbara - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

8. Bocheńska Monika - BzP / K POL Wroclaw

Zapłacone

9. Bojarski Paweł - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

10. Brojanowska Marta - BzP / K POL Brzeg Dolny

Zapłacone

11. Brzostowiecka Angelika - Bbp / K POL Legnica

Zapłacone

12. Brzozowska Katarzyna - BzP / K POL Wrocław QIAGEN
13. Brzuchacz Malgosia - Bbp / K POL Oława
14. Buszewski Beniamin - BzP / M POL Wrocław CZTERDZIESTOLATEK BIEGA
15. Ch Patka - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

16. Cholewa Agnieszka - Bbp / K POL Wroclaw Qiagen DNA Crew
17. Chołoniewska Małgorzata - BzP / K POL Brzeg
18. Chołoniewski Michał - Bbp / M POL Brzeg
19. Cop Tomasz - BzP / M POL Miłosławice

Zapłacone

20. Ćwiertnia Dominika - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

21. Cybruch Jacek - BzP / M POL Wrocław Beerwalking Champions

Zapłacone

22. Czerniec Barbara - BzP / K POL Krotoszyn

Zapłacone

23. Czerniejewski Jarek - Bbp / M POL Legnica
24. Dąbrowska Sandra - BzP / K POL Wrocław Biegam bez powodu

Zapłacone

25. Dopierałka Kinga - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

26. Drohomirecka Natalia - BzP / K POL Wrocław QIAGEN
27. Duczemińska Aleksandra - BzP / K POL Wrocław Ducze

Zapłacone

28. Duda Mateusz - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

29. Dykas Roman - Bbp / M POL Oława

Zapłacone

30. Dziadkowiec Anna - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

31. Fedyk Agnieszka - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

32. Feelepchuck Maciej - BzP / M POL Wrocław RIKO XXL
33. Filipczak Maciej - BzP / M POL Wrocław RIKO XXL

Zapłacone

34. Filipek Agnieszka - BzP / K POL Wrocław Klub Bobika

Zapłacone

35. Fischer Magdalena - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

36. Fiutowski Marek - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

37. Frank Paweł - Bbp / M POL Wrocław Clinico Medical
38. Galewski Piotr - BzP / M POL Wrocław Trenuj z nami.pl

Zapłacone

39. Gem Malvva - Bbp / K POL Wroclaw

Zapłacone

40. Glowacka Edyta - BzP / K POL Wilkszyn

Zapłacone

41. Główka Paweł - BzP / M POL Żary Europa Ubezpieczenia / TMTeam

Zapłacone

42. Golubiński Wojciech - Bbp / M POL Wrocław Beerwalking Champions

Zapłacone

43. Górnicka Ewelina - BzP / K POL Gęsiniec

Zapłacone

44. Górnicka Marzena - BzP / K POL Gęsiniec

Zapłacone

45. Górska Małgorzata - Bbp / K POL Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

46. Grabowski Dariusz - BzP / M POL Wrocław
47. Grzesiński Roman - BzP / M POL Sobótka
48. Gubrynowicz Olga - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

49. Jachowicz Malwina - Bbp / K POL Wrocław SALCO Garmin Team
50. Janus Katarzyna - Bbp / K POL Wrocław
51. Jasek Marcin - BzP / M POL Wrocław Wataha Domowych Wilków

Zapłacone

52. Jędrkowiak Paulina - BzP / K POL Ligota Piękna RUN WISZNIA RUN

Zapłacone

53. Uczestnik anonimowy - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

54. Jewiarz Margareta - Bbp / K POL Wrocław Stargard ja się nie ścigam
55. Joachimiak Marek - Bbp / M POL Wrocław CLINICO MEDICAL / GT RAT
56. Kałucka Alicja - BzP / K POL Wrocław
57. Kijo Ola - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

58. Kinastowska Paulina - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

59. Klimczak Karolina - Bbp / K POL Zdunska Wola Klub Biegaczy JYSK

Zapłacone

60. Knafel Małgorzata - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

61. Kociołek Małgorzata - BzP / K POL Brzeg Dolny iroman.pl

Zapłacone

62. Koelner Patrycja - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

63. Kolodziejska Karolina - BzP / K POL Wroclaw
64. Kończewska Kamila - Bbp / K POL Wrocław SCHRONISKO

Zapłacone

65. Kopczyk Renata - Bbp / K POL Wroclaw

Zapłacone

66. Korpalska Maja - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

67. Kostka Mariusz - BzP / M POL Krotoszyn

Zapłacone

68. Kotkowski Tomasz - BzP / M POL Wrocław
69. Krajcarski Tomasz - BzP / M POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

70. Krakowska Anna - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

71. Krzemińska Asia - BzP / K POL Wroclaw Psiury w góry

Zapłacone

72. Kubicki Mariusz - BzP / M POL Kluczbork Opolsar
73. Kunicka Anna - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

74. Kuśnierz Katarzyna - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

75. Kwarta Dorota - BzP / K POL Wroclaw

Zapłacone

76. Lipiec Marta - Bbp / K POL Wrocław
77. Łatwińska Marzena - Bbp / K POL Wroclaw

Zapłacone

78. Łatwiński Łukasz - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

79. Łętkowska Agnieszka - BzP / K POL Jelenia Góra

Zapłacone

80. Łukomski Maciej - BzP / M POL Łódź Szakale Bałut

Zapłacone

81. Madej Maciej - BzP / M POL Kiełczów

Zapłacone

82. Uczestnik anonimowy - BzP / M POL Wroclaw Alpha Spirit
83. Malanowski Dominik - BzP / M POL Glogow

Zapłacone

84. Malesza Maja - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

85. Malinowska Beata - BzP / K POL Wrocław Wolontariusz

Zapłacone

86. Markowska Karolina - BzP / K POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Zapłacone

87. Mazurkiewicz Darek - BzP / M POL Smolec
88. Miłowska Agnieszka - BzP / K POL Mroziw
89. Młynarczyk Elżbieta - Bbp / K POL Brzeg
90. Morkowska Anna - Bbp / K POL Wrocław
91. Mroczkowski Grzegorz - Bbp / M POL Wrocław SCHRONISKO

Zapłacone

92. Mróz Sandra - BzP / K POL Smolec

Zapłacone

93. Mrożewska Iga - Bbp / K POL Wrocław Clinico Medical
94. Neisch Agnieszka - BzP / K POL Wrocław Europa Ubezpieczenia / TMTeam

Zapłacone

95. Niemiec Sławek - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

96. Nijander Katarzyna - BzP / K POL Wrocław SCHRONISKO

Zapłacone

97. Norbert Michał - BzP / M POL Świdnica

Zapłacone

98. Nowak Justyna - BzP / K POL Oborniki Śląskie Oborygeni
99. Nycek Nicola - BzP / K POL Jelenia Góra

Zapłacone

100. Uczestnik anonimowy - Bbp / K POL Wrocław Qiagen Sp. z o.o.
101. Paczkowska Agnieszka - BzP / K POL Wrocław BIEGAM BEZ POWODU
102. Pakulska Basia - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

103. Paras Dorota - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

104. Partyka-Opiela Anna - BzP / K POL Wrocław Rysio i spółka

Zapłacone

105. Pawłowska Dorota - Bbp / K POL Wrocław
106. Pawłowski Piotr - Bbp / M POL Świdnica BIEGOWA ŚWIDNICA

Zapłacone

107. Pęczek Michał - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

108. Piątek Anita - BzP / K POL Wrocław Frontrear

Zapłacone

109. Piątek Karolina - BzP / K POL Krakow

Zapłacone

110. Pilarski Tomek - BzP / M POL Bogatynia

Zapłacone

111. Pirek Agata - Bbp / K POL Brzeg Dolny FAT BAT TEAM

Zapłacone

112. Pirek Paweł - Bbp / M POL Brzeg Dolny FAT BAT TEAM

Zapłacone

113. Podrez Andrzej - BzP / M POL Wisznia Mała

Zapłacone

114. Pokojowa Anna - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

115. Pomianowska Anna - Bbp / K POL Wronki Rącze Laczki

Zapłacone

116. Pomianowska Romana - Bbp / K POL Wrocław
117. Posacki Zbigniew - BzP / M POL Lubiąż Wołów Biega
118. Prus Katarzyna - BzP / K POL Wrocław Alpha Spirit
119. Ptaszek Katarzyna - BzP / K POL Wroclaw

Zapłacone

120. Pytel Mirosław - Bbp / M POL Kraków CLINICO MEDICAL
121. Rabsztyn Andrzej - Bbp / M POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

122. Rataj Amanda - Bbp / K POL Oława

Zapłacone

123. Reich Jakub - Bbp / M POL Kraków

Zapłacone

124. Roślicka Barbara - BzP / K POL Jelcz-Laskowice Kropka Team

Zapłacone

125. Rudy Malgorzata - Bbp / K POL Pyrzyce QIAGEN
126. Rura Agnieszka - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

127. Rutkowska Joanna - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

128. Rutkowska Katarzyna - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

129. Sadowska Grazyna - Bbp / K POL Wroclaw
130. Uczestnik anonimowy - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

131. Sawczyszyn Janusz - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

132. Scandolara Sebastiano - Bbp / M POL Wroclaw QIAGEN DNA
133. Shukla Abhishek - Bbp / M IND Wrocław

Zapłacone

134. Siama Bartłomiej - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

135. Skora Beata - BzP / K POL Wroclaw

Zapłacone

136. Skowrońska Anna - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

137. Skowrońska Anna - Bbp / K POL Wroclaw
138. Skowroński Piotr - Bbp / M POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

139. Skrzypczak Mateusz - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

140. Skudlarska Anna - Bbp / K POL Wrocław QIAGEN DNA CREW
141. Soczomski Grzesiek - BzP / M POL Wrocław Chata Biegacza K34

Zapłacone

142. Stalska Magdalena - BzP / K POL Mokronos Gorny

Zapłacone

143. Stelmach Adrian - BzP / M POL Wrocław

Zapłacone

144. Stepniak Karina - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

145. Stężka Katarzyna - Bbp / K POL Wrocław QIAGEN
146. Światłoń-Szydełko Małgorzata - BzP / K POL Rokitki Czarni Rokitki/ klub psich zaprzęgów Sfora Chojnów

Zapłacone

147. Szadejko Dorota - Bbp / K POL Wrocław To się nie uda

Zapłacone

148. Szarafińska-Juszczak Dorota - BzP / K POL Wrocław Vege Runners

Zapłacone

149. Szczepaniak Sylwester - BzP / M POL Wrocław Aipa

Zapłacone

150. Szczepaniak-Derenda Martyna - Bbp / K POL Wrocław QIAGEN
151. Szukiewicz Bożena - BzP / K POL Wrocław SCHRONISKO

Zapłacone

152. Szuster-Kołecka Paulina - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

153. Szyszka Joanna - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

154. Tarabasz Michał - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

155. Taratuta Patrycja - BzP / K POL Gruszów GLKS ŚWIDNICA

Zapłacone

156. Tobiasz Kamil - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

157. Tratkowski Grzegorz - Bbp / M POL Wrocław

Zapłacone

158. Twardy Paweł - BzP / M POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

159. Tylman Renata - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

160. Ucherek Anna - Bbp / K POL Wrocław łiskers

Zapłacone

161. Umański Krzysztof - BzP / M POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

162. Waćkowska Lena - BzP / K POL Wrocław KSPZ Grey

Zapłacone

163. Wawrynek-Łapińska Aleksandra - BzP / K POL Wrocław
164. Weryńska Karolina - BzP / K POL Wrocław Schronisko

Zapłacone

165. Wichłacz Marzena - Bbp / K POL Wrocław łiskers

Zapłacone

166. Winkiel Izabela - Bbp / K POL Wrocław

Zapłacone

167. Włodarczyk Waldemar - Bbp / M POL Brzeg Dolny

Zapłacone

168. Wodzińska Anna - Bbp / K POL Wrocław
169. Wollny Łukasz - BzP / M POL Kornice Oirp Wrocław

Zapłacone

170. Woronowicz Katarzyna - BzP / K POL Wroclaw
171. Ząbkowska-Mikakora Zula - BzP / K POL Wrocław

Zapłacone

172. Zając Małgorzata - Bbp / K POL Wrocław
173. Zalewska Marta - Bbp / K POL Wrocław
174. Zawadzki Paweł - Bbp / M POL Wrocław CLINICO MEDICAL
175. Zaworski Szymon - BzP / M POL Jarocin

Zapłacone

176. Zgud Olga - BzP / K POL Marcinkowice

Zapłacone

177. Zinkowiec-Kucharska Barbara - BzP / K POL Wrocław ANBA
178. Znamirowska Małgorzata - BzP / K POL Końskie Mroczne Wilki
179. Zozulia Dmytro - Bbp / M UKR Winnica
180. Zrobek Katarzyna - Bbp / K POL Wrocław Qiagen
181. Zuza Aga - BzP / K POL Jarocin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU