II Bieg Tkacza

Pieszyce, Polska
15.06.2019

Wyniki

Dystans główny 35 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SOBAS Jacek
ASICSFrontRunnerPoland
121 POL Wrocław 5:21 11.22 03:06:55.74
2
SMOLIS Ivo
120 POL Opole 5:39 10.64 03:17:19.75
3
LANGNER Radosław
VEGE RUNNERS / 140minut.pl
75 POL Wrocław 5:51 10.26 03:24:22.94
4
WAWRZYNIAK Łukasz
#WAWRZYNTEAM
143 POL Walim 6:10 9.75 03:35:15.40
5
KOZAK Robert
Ronal Polska Run
65 POL Wałbrzych 6:28 9.31 03:45:47.04
6
GORCZYŃSKI Norbert
Kudowianka Run
33 POL Kudowa Zdrój 6:30 9.26 03:46:58.44
7
OBSTÓJ Karolina
Muay Running Team / #SobasTeam
94 POL Wrocław 6:31 9.21 03:47:51.89
8
BUGA Piotr
Nokia
7 POL Wrocław 6:32 9.21 03:48:09.40
9
PALUSZKIEWICZ Robert
MKS Cuprum
97 POL Lubin 6:47 8.86 03:57:13.46
10
TELUS Mateusz
135 POL Skwierzyna 6:49 8.82 03:58:13.18
11
NOWACKA Marlena
jan-mar.pl, Gostyń Easy Trail
167 POL Piaski 6:51 8.77 03:59:39.06
12
KOZIEŁ Tomasz
66 POL Kudowa-Zdrój 6:52 8.75 04:00:14.25
13
WOJTANOWSKA Paulina
148 POL Bielawa 6:56 8.66 04:02:29.64
14
NIEPALA Jacek
Oborygeni
92 POL Oborniki Śląskie 6:57 8.66 04:02:40.70
15
GAŁKA Grzegorz
27 POL Szymanów 6:58 8.62 04:03:41.11
16
STOKŁOSA Sebastian
Lesz No Limits Runners
125 POL Leszno 6:59 8.60 04:04:19.39
17
LAMBRYCZAK Marcin
74 POL Poznań 7:01 8.56 04:05:12.48
18
GWIZDALSKI Przemysław
Monkeys Grip
37 POL Oława 7:03 8.52 04:06:18.27
19
WOJCZUK Pawel
147 POL Ladek Zdroj 7:04 8.52 04:06:51.03
20
SZCZERBAKOWICZ Kamil
131 POL Bledzew 7:14 8.29 04:13:01.18
21
BOCHENEK Miłosz
3 POL Tworóg 7:15 8.29 04:13:13.27
22
ZIĘTERSKI Robert
EBIEGI.PL
159 POL Kłodzko 7:15 8.29 04:13:15.33
23
KORCZYK Jakub
Czasem na asfalcie
61 POL Komorowo 7:15 8.29 04:13:17.87
24
MIŚTAK Jolanta
MarJola Team
89 POL Oława 7:15 8.29 04:13:28.69
25
GOŁĘBIEWSKA Anna
EBIEGI.PL
30 POL Kłodzko 7:15 8.27 04:13:42.40
26
BIALY Adam
1 POL Wrocław 7:18 8.24 04:15:05.63
27
PIOTROWSKI Krzysztof
104 POL Legnica 7:18 8.24 04:15:06.02
28
JĘDRZEJCZAK Łukasz
46 POL Sady 7:18 8.24 04:15:09.47
29
KROCZYŃSKI Sławomir
KB WYGAN
67 POL Kołobrzeg 7:23 8.12 04:18:22.37
30
DŁUGOŁĘCKI Konrad
BIEGOWA ŚWIDNICA
18 POL Świdnica 7:27 8.06 04:20:35.17
31
ZAWOJAK Aleksander
Ronal Polska Run
157 POL Wałbrzych 7:28 8.05 04:21:11.16
32
KRÓL Marcin
OŚ Racing Team
68 POL Oborniki Śląskie 7:36 7.90 04:25:54.33
33
WALCZAK Maciej
QUAY POZNAŃ
141 POL Poznań 7:39 7.85 04:27:43.10
34
KUCHARSKI Damian
Zabiegani Częstochowa
70 POL Częstochowa 7:41 7.81 04:28:37.56
35
PRZYBYŁ Piotr
EASY RUNNERS
110 POL Czachorowo 7:43 7.80 04:29:41.82
36
HAMRYSZCZAK Dawid
BOXMET PISKORZÓW
38 POL Wrocław 7:46 7.74 04:31:20.68
37
BUJNOWSKI Rafał
9 POL Warszawa 7:49 7.69 04:33:13.85
38
WOŁCZEK Przemysław
Grupa Biegowa BEZ GRANIC
151 POL Strzegom 7:52 7.63 04:35:12.73
39
DYSARZ Przemysław
21 POL Poznań 7:55 7.59 04:36:48.45
40
SĘK Maciej
#dwazombiaki
116 POL Wrocław 7:58 7.54 04:38:37.99
41
ŁAŹNIOWSKI Dawid
Kudowianka
79 POL Kudowa Zdrój 7:60 7.51 04:39:48.35
42
SULIMA Grzegorz
Grupa Biegowa Bez Granic
128 POL Strzegom 8:01 7.49 04:40:11.54
43
HENSCHKE Adam
39 POL Komorniki 8:03 7.46 04:41:21.27
44
KIŃCZYK Tomasz
Termy Jakuba -Oławski Park Wodny
58 POL Oława 8:03 7.46 04:41:41.39
45
GRZEGORCZYK Mateusz
Zakochaj się w bieganiu
35 POL Wrocław 8:04 7.45 04:41:46.69
46
BOĆKO Ewa
WATAHA
4 POL Trzebnica 8:13 7.31 04:47:10.96
47
GLUZA Sebastian
RUNLOG
29 POL Opole 8:13 7.31 04:47:11.58
48
SZYDŁOWSKI Adrian
pierwszykilometr.blogspot.com
133 POL Poznań 8:18 7.23 04:50:15.60
49
TYCZYŃSKI Przemysław
Jelcz Triathlon Project
139 POL Miłoszyce 8:21 7.19 04:52:10.25
50
MARZEC Dominik
82 POL Wrocław 8:22 7.19 04:52:21.34
51
CHORĄŻYCZEWSKI Michał
Obornicki Klub Lekkoatletyczny
11 POL Oborniki 8:23 7.16 04:53:06.25
52
PAWLIK Arkadiusz
Obornicki Klub Lekkoatletyczny
100 POL Oborniki 8:23 7.16 04:53:11.96
53
PRUCNEL Arkadiusz
107 POL Świdnica 8:25 7.14 04:54:11.14
54
CHUDZIK Dariusz
McBiegacze
12 POL Warszawa 8:25 7.13 04:54:30.69
55
BOHUCKI Piotr
5 POL Reda 8:27 7.10 04:55:42.99
56
GRZESIK Pawel
SOR WAŁBRZYCH
36 POL Walbrzych 8:29 7.07 04:56:49.19
57
WOJTASIK Izabela
149 POL Luboszyce 8:30 7.07 04:57:17.96
58
ŁAMPIKA Kinga
Night Runners Wrocław
78 POL Smolec 8:33 7.03 04:58:56.95
59
WIŚNIEWSKI Jacek
NOWA RUDA BIEGA
145 POL Nowa Ruda 8:37 6.97 05:01:07.25
60
STRAUCHOLD Anna
Pro-Run Wrocław
126 POL Kamieniec Wrocławski 8:38 6.96 05:02:01.61
61
KUBOWICZ Zbigniew
kas
69 POL Oława 8:39 6.94 05:02:40.42
62
LASZCZYŃSKI Tomasz
TATA NATALKI
76 POL Strzelin 8:41 6.92 05:03:26.52
63
ZAGAŁA Piotr
WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
154 POL Świdnica 8:43 6.89 05:04:58.89
64
SUCHANEK Radosław
127 POL Kłobuck 8:45 6.86 05:05:45.78
65
PYKA Dawid
Brak
113 POL Dobieszowice 8:46 6.85 05:06:21.45
66
FRĄCKOWIAK Ewelina
amat*ORKA
24 POL Roszków 8:49 6.81 05:08:22.34
67
PRZERWA Andrzej
Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka
108 POL Dzierżoniów 8:58 6.70 05:13:17.55
68
ZUB Arkadiusz
Grupa Biegowa Bez Granic
160 POL Rogów Sobócki 8:59 6.68 05:14:23.16
69
KARCZ Tomasz
Tealtree.eu
55 POL Wrocław 9:02 6.65 05:15:47.10
70
KICINSKA Dorota
tealtree.eu
57 POL Wrocław 9:02 6.65 05:15:47.24
71
KUCZYNSKI Szymon
Zawonia Team
71 POL Zawonia 9:03 6.64 05:16:13.62
72
SIDORUK Dariusz
180 POL Świdnica 9:04 6.63 05:16:51.17
73
STEMPLEWSKI Łukasz
124 POL Gniezno 9:06 6.60 05:17:55.03
74
FORNALSKI Tomasz
4.Nalsky.Run
23 POL Krasnystaw 9:06 6.60 05:17:55.33
75
TYŚ Radek
Nowa Ruda Biega
140 POL Nowa Ruda 9:06 6.60 05:17:55.47
76
GAJEWSKI Zenon
Zabiegani Częstochowa
25 POL Częstochowa 9:06 6.60 05:17:55.91
77
JOACHIMSKI Mateusz
Ronal Polska RUN
48 POL Wałbrzych 9:06 6.60 05:17:56.21
78
KAŁUŻA Piotr
Łódź Kocha Sport
50 POL Łódź 9:07 6.59 05:18:52.20
79
WOŁKOWSKI Artur
152 POL Zielona Góra 9:08 6.58 05:19:25.62
80
MIKRUT Paweł
86 POL Wrocław 9:09 6.57 05:19:56.56
81
GAŁECKI Tomasz
26 POL Warszawa 9:11 6.54 05:21:06.09
82
GAUDY Anna
Zabiegani Częstochowa
28 POL Częstochowa 9:17 6.47 05:24:43.83
83
PLOK Krzystof
Team Plok
105 POL Polkowice 9:17 6.46 05:24:54.11
84
PRZYTULSKA Justyna
112 POL Świdnica 9:19 6.45 05:25:44.11
85
BOBEL Artur
2 POL Wrocław 9:20 6.43 05:26:29.32
86
KAMIŃSKI Wiesław
Kormoran Święciechowa
53 POL Wrocław 9:21 6.42 05:27:11.87
87
MILLER Anna
Hipopompon klap
88 POL Poznań 9:22 6.42 05:27:15.41
88
JACKOWIAK Gosia
40 POL Sady 9:22 6.42 05:27:15.67
89
JANUS-BURAK Elżbieta
43 POL Środa Śląska 9:25 6.38 05:29:11.62
90
STEFANIAK Justyna
KB LUPUS Oleśnica
162 POL Oleśnica 9:29 6.34 05:31:24.68
91
WALUŚKIEWICZ Artur
Jan3,16
142 POL Wrocław 9:30 6.32 05:32:12.03
92
PIKUL Joanna
103 POL Głuszyca 9:31 6.31 05:33:02.63
93
MARKOWSKI Piotr
MARKOTNE SKOWRONKI
81 POL Wrocław 9:34 6.28 05:34:22.98
94
ZEREK Marcin
Rzepin
158 POL Rzepin 9:35 6.26 05:35:11.93
95
WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata
146 POL Kołobrzeg 9:37 6.24 05:36:26.45
96
SIKORSKI Dariusz
118 POL Dzierżoniów 9:41 6.21 05:38:28.02
97
TOMASZEK Sebastian
Running Academy
138 POL Brzezinka Średzka 9:43 6.18 05:39:53.27
98
WALCZUK Paweł
164 POL Wrocław 9:47 6.14 05:42:01.93
99
BRODA Dominik
Positive Vibration
6 POL Wroclaw 9:48 6.12 05:42:59.17
100
MICHALSKA Daria
Bohar Palety Runners
85 POL Zielona Góra 9:49 6.12 05:43:20.02
101
DUBIŃSKA Wioletta
BBL Zduńska Wola
19 POL Zduńska Wola 9:51 6.10 05:44:32.71
102
KOSTERA Katarzyna
Vege Runners
62 POL Warszawa 9:51 6.10 05:44:40.02
103
KOSTERA Tomasz
Vege Runners
63 POL Warszawa 9:51 6.10 05:44:40.11
104
ŻARSKI Jarosław
FUDUCo. Sport Team
156 POL Piotrków Trybunalski 9:52 6.09 05:45:03.60
105
KOTUSIEWICZ Ewa
FuduCo.Sport Team
64 POL Piotrków Trybunalski 9:52 6.09 05:45:03.62
106
CHWAŁOWSKA Agnieszka
FUDUCo. Sport Team
13 POL Piotrków Trybunalski 9:52 6.09 05:45:03.71
107
ERENBERG Rafał
FuduCo. Sport Team
22 POL Piotrków Trybunalski 9:52 6.09 05:45:03.71
108
RYCHTYK Dawid
114 POL Wrocław 9:55 6.06 05:47:04.58
109
KOCIOŁEK Zbigniew
60 POL Wołów 9:56 6.04 05:47:34.32
110
PIETRZAK Tomasz
SKT Tiger
102 POL Świdnica 9:58 6.02 05:48:35.98
111
JUSZCZYK Magdalena
49 POL Dzierżoniów 9:59 6.02 05:48:52.54
112
BUJNOWSKA Eliza
8 POL Warszawa 9:60 6.00 05:49:40.18
113
KULIŃSKI Wojciech
73 POL Wrocław 10:02 5.99 05:50:41.26
114
ŚPIEWAK Radek
Bohar Palety Runners
122 POL Zielona Góra 10:02 5.98 05:51:04.85
115
WOSZCZAK Jolanta
STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
153 POL Strzelin 10:04 5.96 05:52:02.63
116
TKACZ Przemysław
ZIOMKI
136 POL Kraków 10:06 5.95 05:52:57.96
117
CABAJ Paweł
10 POL Środa Śląska 10:13 5.87 05:57:21.92
118
ŻARSKA Izabela
FuduCo Sport Team
155 POL Piotrków Trybunalski 10:19 5.82 06:00:45.02
119
PARYSZ Anna
Stare Babice Biegają
98 POL Blizne Jasińskiego 10:26 5.76 06:04:49.27
120
GONCERZEWICZ Anna
Stare Babice Biegają/Basset Rolling Team
31 POL Kwirynów 10:26 5.76 06:04:50.00
121
SZAJ Przemysław
130 POL Lubrza 10:30 5.72 06:07:28.24
122
STEFANIAK Barbara
123 POL Lubrza 10:30 5.72 06:07:28.64
123
DUBIŃSKI Jarosław
BBL Zduńska Wola
20 POL Zduńska Wola 10:47 5.56 06:17:20.48
124
GRYGIER Tomasz
34 POL Kościan 10:53 5.52 06:20:35.08
125
KUDŁA Joanna
Kudłate Makarony
72 POL Chojnice 11:19 5.30 06:35:42.76
126
MAKAREWICZ Wiktor
Kudłate Makarony
80 POL Warszawa 11:19 5.30 06:35:43.49
127
MUSIAŁ Ewa
EBIEGI.PL
90 POL Kłodzko 12:12 4.92 07:06:54.78
128
JĘDROWSKA Emilia
PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM
44 POL Rzepin 12:12 4.92 07:06:54.97
129
JĘDROWSKI Ryszard
PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM
45 POL Rzepin 12:12 4.92 07:06:55.00
130
POMIANOWSKI Szymon
KURACJUSZE
106 POL Wrocław - - DNF
131
PRZYBYŁ Jolanta
EASY RUNNERS
109 POL Czachorowo - - DNF
132
GÓRAK Przemysław
32 POL Sobótka - - DNF
133
SAJEWICZ Grzegorz
115 POL Wrocław - - DNF
134
SZYMAŃSKI Marek
134 POL Wrocław - - DNF
135
SKRZYPIEC Karolina
119 POL Warszawa - - DNF
136
ŚWIERK Seweryn
129 POL Janowice Wielkie - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU