Invicta Bieg 66 – Bieg dookoła Doliny Wisły

Ustroń, Polska
17.06.2018

Wyniki

Dystans 66km 66 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KRUPA Przemysław
Biegiem Przez Chybie
60 POL Mnich 6:16 9.59 06:52:54.00
2
FLISIŃSKI Łukasz
31 POL Sosnowiec 6:20 9.50 06:57:02.00
3
FRĄCZ Tomasz
Biegiem Przez Chybie
32 POL Chybie 6:47 8.86 07:26:52.00
4
KILIAN Mateusz
Józefińska Team
55 POL Kraków 7:04 8.49 07:46:10.00
5
SMOLIK Łukasz
Olza Cieszyn / Seiloc
104 POL Leszna Górna 7:06 8.45 07:48:33.00
6
CHRAPKIEWICZ Michał
Sbd Energetyk Rybnik
13 POL Cieszyn 7:19 8.20 08:02:54.00
7
OREŁ Tomasz
Sci Górscy Entuzjaści
83 POL Kaczyce 7:21 8.18 08:04:20.00
8
HOLC Michał
uZDROWIskowy TEAM
43 POL Warszawa 7:23 8.14 08:06:53.00
9
TADEUSZ Bartosz
119 POL Rudno 7:27 8.06 08:11:24.00
10
MATLOK Marek
Biegaj Z Pileckim
76 POL Zabrze 7:31 7.98 08:15:57.00
11
JĘDROS Przemysław
Inżynieria Biegania Team
49 POL Gliwice 7:36 7.91 08:20:33.00
12
MAŁKA Bartosz
73 POL Knurów 7:40 7.84 08:25:00.00
13
SZKLARSKI Jacek
116 POL Szczecin 7:41 7.83 08:26:04.00
14
KUCHTA Dorota
63 POL Młoszowa 7:41 7.81 08:26:56.00
15
CZYŻ Leszek
Fantastic
21 POL Ochaby Wielkie 7:41 7.81 08:27:05.00
16
SZAFRANEK Paweł
Fuszer-Bud
114 POL Ustroń 7:44 7.76 08:29:59.00
17
JAWORSKI Marek
48 POL Ustroń 7:44 7.76 08:29:59.00
18
CZYZ Tomasz
Fantastic Ania Sikora
22 POL Ustroń 7:57 7.55 08:44:09.00
19
PASTERNOK Marian
Nr Zabrze
85 POL Zabrze 8:04 7.44 08:52:05.00
20
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
79 POL Lędziny 8:09 7.37 08:56:52.00
21
DZIWOKI Marek
30 POL Rybnik 8:19 7.22 09:08:31.00
22
TROSZOK Radosław
137 Wisła 8:24 7.15 09:13:59.00
23
KALAMUS Mirek
Ultrabeskidsport
51 POL Łodygowice 8:24 7.14 09:14:14.00
24
SIEWKO Piotr
Szwagryteam
99 POL Dębowiec 8:30 7.07 09:20:17.00
25
NOWAK Katarzyna
Tkkf Hades Mikołów
81 POL Mikołów 8:32 7.04 09:22:12.00
26
STASICKI Michal
109 POL Bielsko-Biała 8:33 7.03 09:23:13.00
27
SŁONKA Sebastian
103 POL Bielsko-Biała 8:33 7.02 09:23:56.00
28
KUBIĆ Waldemar
Olza Cieszyn
136 POL Cieszyn 8:39 6.95 09:29:52.00
29
LISZKA Maciej
Li Sport
66 POL Cieszyn 8:41 6.92 09:32:10.00
30
BOK Rafał
Aktywne Zabrze
5 POL Zabrze 8:41 6.91 09:32:54.00
31
SIKORA Anna
Wolfteam
100 POL Ustroń 8:41 6.91 09:32:57.00
32
SOJKA Adam
Sts Biegaton Mikołów
105 POL Mikołów 8:46 6.85 09:37:52.00
33
NOWAK Robert
Tkkf Hades Mikołów
62 POL Mikołów 8:46 6.85 09:37:52.00
34
PLUCIŃSKI Grzegorz
Inżynieria Biegania
88 POL Rydułtowy 8:50 6.80 09:42:14.00
35
GAŚ Piotr
33 POL Skoczów 8:52 6.78 09:44:15.00
36
ŁUKOSZ Tomasz
xxx
71 POL Ustroń 8:53 6.76 09:45:30.00
37
STUDNIARZ Rafał
Sekcja Piaski
113 POL Czeladź 9:03 6.63 09:56:59.00
38
JANISZEWSKI Dominik
46 POL Jastrzębie-Zdrój 9:08 6.58 10:01:57.00
39
SROKA Kamil
108 POL Katowice 9:12 6.52 10:07:10.00
40
PRASOŁ Zbig.
Saint-Gobain Squad
89 POL Rybnik 9:15 6.50 10:09:53.00
41
KASZUBSKI Andrzej
52 POL Zabrze 9:15 6.49 10:10:13.00
42
NOELLE Mariusz
80 POL Będzin 9:17 6.47 10:11:55.00
43
HELIOSZ Adam
Run2Bfree
41 POL Wodzisław Śląski 9:17 6.47 10:12:01.00
44
DERSIEWICZ Adam
CF Hellwood Gliwice
26 POL Gliwice 9:20 6.44 10:15:01.00
45
MROZEK Grzegorz
78 POL Gaszowice 9:24 6.38 10:20:10.00
46
WOŁOSZYN Ryszard
WAPIENICKI TEAM
125 POL Bielsko-Biała 9:26 6.36 10:22:27.00
47
JENERALSKI Miłosz
50 POL Tuchola 9:33 6.29 10:29:38.00
48
SÓJKA Sebastian
Night Runners Zabrze
106 POL Zabrze 9:33 6.29 10:29:41.00
49
MAREK Wojciech
Celuj W Zdrowie
75 POL Kraków 9:34 6.28 10:30:49.00
50
KLIMOWSKI Daniel
Fantastic Ania Sikora
56 POL Pierściec 9:38 6.23 10:35:39.00
51
SOWIK Marcin
Time4Running
107 POL Tomaszów Mazowiecki 9:38 6.23 10:35:48.00
52
IMIELSKI Maciej
45 POL Bierna 9:44 6.17 10:41:22.00
53
RAJSKI Rafał
95 POL Pogórze 9:45 6.16 10:43:27.00
54
MACURA Marcin
Mac-Sport
72 POL Ustroń 9:46 6.15 10:43:32.00
55
LIC Janusz
65 POL Zabrze 9:48 6.13 10:46:29.00
56
HEINTZE Szymon
40 POL Ostrów Wlkp. 9:49 6.12 10:47:03.00
57
SZTABLA Liliana
118 POL Jastrzębie-Zdrój 9:50 6.11 10:48:21.00
58
GWIAZDOWSKA Joanna
Fantastic Anna Sikora
38 POL Ustron 9:50 6.11 10:48:21.00
59
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
Biegiem Przez Góry
59 POL Jastrzębie Zdrój 9:50 6.11 10:48:21.00
60
NALEPKA Zdzisław
135 POLSKA60 Jastrzębie Zdrój 9:50 6.11 10:48:21.00
61
ŁAKOMSKI Marcin
69 POL Wodzisław Śląski 9:55 6.06 10:53:45.00
62
PYZIK Tomasz
Drużyna mojacukrzyca.pl
94 POL Gliwice 10:05 5.96 11:04:30.00
63
ŻMUDKA Bartek
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
132 POL Rybnik 10:06 5.95 11:06:00.00
64
WYSOCKI Tomasz
Ochajorun & Friends
129 POL Rybnik 10:06 5.95 11:06:00.00
65
WRÓBEL Dariusz
..byle Dobiec :-)
126 POL Bierna 10:08 5.92 11:08:27.00
66
BONCZEK Łukasz
7 POL Warszawa 10:08 5.92 11:08:29.00
67
SCHULZE Joerg
Dav Zittau
98 DEU Luckenwalde 10:09 5.92 11:09:01.00
68
PIOSEK Grzegorz
Logtech Run Team Radzionków
86 POL Piekary Śląskie 10:10 5.90 11:10:31.00
69
KURYŁO Zenon
Sbd Energetyk Rybnik
64 POL Rybnik 10:12 5.89 11:12:30.00
70
GŁÓWKA Alfred
karczma u freda
36 POL Kędzierzyn-Koźle 10:25 5.76 11:27:13.00
71
DOCZEKALSKI Jarosław
Gb,galopujące Ślimaki,kb.jysk
27 POL Jastrzębie-Zdrój 10:30 5.72 11:32:02.00
72
ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
Pampa Team
130 POL Bielsko-Biała 10:30 5.72 11:32:02.00
73
LORENZ Marcin
Gb Galopujące Ślimaki
67 POL Jastrzębie Zdrój 10:30 5.72 11:32:02.00
74
PUCHAŁA Piotr
SBD Energetyk Rybnik
92 POL Wilcza 10:36 5.66 11:39:26.00
75
LULKO Magdalena
Sekcja Piaski
68 POL Czeladź 10:45 5.58 11:49:24.00
76
STRUK Agnieszka
Zdzieraj Kapcie
112 POL Będzin 10:45 5.58 11:49:24.00
77
SZCZEPAŃSKI Norman
As-Pl
115 POL Gdańsk 10:53 5.52 11:57:25.00
78
BETYNA Tomasz
4 POL Mikołów 11:20 5.30 12:27:27.00
79
STEFAŃSKI Zbigniew
Hebel
110 POL Libiąż 11:24 5.26 12:32:14.00
80
IGNASZAK Marek
Józefińska Team
44 POL Kraków 11:35 5.18 12:43:33.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU