Invicta Ustroński Bieg 66 – Bieg dookoła Doliny Wisły

Ustroń, Polska
16.06.2019

Wyniki

Dystans 66km 66 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
VACOVSKY Jakub
Lauba
103 CZE Jablunkov 6:38 9.05 07:17:34.45
2
COHLA Przemysław
Olza Cieszyn
12 POL Cieszyn 6:39 9.04 07:17:51.86
3
JĘDROS Przemysław
Inżynieria Biegania Team
30 POL Gliwice 6:49 8.82 07:28:58.72
4
SZAFRANEK Paweł
Biegiem przez Chybie
97 POL Ustroń 7:02 8.55 07:43:08.37
5
TYLEK Rafał
115 POL Kraków 7:05 8.48 07:46:36.95
6
PERYKASZA Paweł
GrupaLuktrans.pl
65 POL Kraków 7:20 8.20 08:03:17.21
7
FRĄCZ Tomasz
INEE Industry Team
20 POL Bielsko Biała 7:21 8.18 08:04:08.61
8
DATA Tomasz
119 POL Żory 7:32 7.98 08:16:29.11
9
CELIŃSKI Robert
Byledobiec Anin
6 POL Bielsko-Biała 7:33 7.95 08:17:54.46
10
NOSALIK Marek
Mta
59 POL Żywiec 7:39 7.86 08:24:02.55
11
CICHY Krzysztof
Opony Serafinowski
10 POL Górki Wielkie 7:44 7.77 08:29:32.17
12
SZCZEPAŃSKI Norman
As-Pl
98 POL Gdańsk 7:51 7.65 08:37:45.75
13
LISZKA Maciej
Li Sport
46 POL Cieszyn 8:03 7.47 08:50:16.19
14
RACHWALSKI Łukasz
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
74 POL Cieszyn 8:03 7.47 08:50:31.41
15
STRZĄDAŁA Michał
Rst
91 POL Studzionka 8:14 7.30 09:02:33.25
16
MUSIELAK Marek
KUPA WIARY TEJ
58 POL Poznań 8:16 7.27 09:04:34.25
17
FRANCZYK Robert
21 POL Cieszyn 8:16 7.27 09:04:35.89
18
ŁUKOSZ Tomasz
xXx
50 POL Ustroń 8:28 7.10 09:17:52.14
19
OGIERMAN-DYKAS Marzena
Fantastic Team
60 POL Orzesze 8:29 7.07 09:19:42.99
20
SIKORA Anna
Fantastic Team
82 POL Ustroń 8:30 7.07 09:20:05.66
21
LEWANDOWSKA Anna
Fantastic Team
44 POL Ustroń 8:33 7.03 09:23:17.26
22
HELLER Karina
RUDA SZALONA
28 POL Skoczów 8:33 7.03 09:23:19.27
23
OKOŃ Łukasz
61 POL Gierałtowice 8:36 6.98 09:27:12.70
24
MAJCHERCZYK Mateusz
Biegaj z Grażyną
51 POL Sosnowiec 8:36 6.98 09:27:31.25
25
TROSZOK Radosław
118 POL Wisła 8:39 6.94 09:30:23.05
26
MOMRO Łukasz
56 POL Świętochłowice 8:43 6.89 09:34:58.81
27
GAWŁOWSKI Grzegorz
Kagb Gopr Beskidy
24 POL Cieszyn 8:45 6.87 09:36:27.36
28
CHRAPKIEWICZ Michał
Sbd Energetyk Rybnik
8 POL Cieszyn 8:48 6.82 09:40:34.11
29
PYTEL Adrian
http://adrian.pytel.info
73 POL Cieszyn 9:04 6.63 09:57:27.37
30
WOJCIK Grzegorz
110 POL Świerczyniec 9:16 6.48 10:11:24.31
31
ZIARNIK Artur
Tyski Klub Arktyczny
114 POL Tychy 9:18 6.45 10:13:32.50
32
RYBARZ Witold
Oświęcimski Klub Karate
117 POL Brzeszcze 9:21 6.42 10:16:39.07
33
SUTKOWSKI Jan
Gwardzisci
94 POL Gliwice 9:24 6.38 10:20:10.04
34
BRUDNY Mirosław
3 POL Skoczów 9:31 6.31 10:27:35.17
35
SIEWKO Piotr
Szwagryteam
81 POL Dębowiec 9:31 6.30 10:27:59.17
36
LIPCZAK Amadeusz
45 POL Opole 9:35 6.26 10:32:12.21
37
RADCZAK Andrzej
75 POL Kraków 9:38 6.23 10:35:29.09
38
SPYRKA Piotr
Klub Biegacza Fartlek
86 POL Jastrzębie-Zdrój 9:39 6.23 10:36:12.90
39
MAŁYSZA Sławomir
52 POL Kraków 9:43 6.17 10:41:15.86
40
DYDUŁA Renata
Ital Car Team
19 POL Kraków 9:46 6.15 10:44:34.43
41
KUBIĆ Waldemar
Olza Cieszyn
41 POL Cieszyn 9:47 6.15 10:44:36.20
42
WILCZEWSKI Tomasz
Adient Team / 40 Latek Tychy
107 POL Tychy 9:48 6.13 10:46:22.18
43
PODŻORSKI Bogusław
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
70 POL Ustroń 9:49 6.12 10:47:27.30
44
BOKŁAK Mariusz
Klub Biegacza Fartlek
1 POL Pawłowice 9:52 6.08 10:50:53.47
45
BURYBA Jacek
Klub Biegacza Fartlek
5 POL Jastrzębie-Zdrój 9:52 6.08 10:50:53.73
46
SCHULZE Joerg
Dav Zittau
80 DEU Luckenwalde 10:02 5.98 11:01:35.53
47
REINERT Aleksandra
76 POL Pszczyna 10:05 5.96 11:04:27.85
48
ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
Pampa Team, ML TEAM
112 POL Bielsko-Biała 10:05 5.96 11:04:28.51
49
DYDUŁA Łukasz
Ital CarTeam
18 POL Kraków 10:14 5.87 11:14:24.64
50
GŁÓWKA Alfred
KARCZMA U FREDA
25 POL Kędzierzyn-Koźle 10:14 5.87 11:14:51.35
51
SURMAN Grzegorz
Kabuncza
92 POL Rybnik 10:39 5.64 11:42:52.23
52
KOSTKA Sebastian
40 POL Cieszyn 10:40 5.63 11:42:54.90
53
ORNATOWSKI Darek
Poranny Patrol
62 POL Kraków 10:41 5.62 11:44:17.57
54
POLITOWSKI Łukasz
71 POL Warszawa 10:44 5.60 11:47:37.79
55
MARCOL Jerzy
60+
53 POL Ustroń 10:50 5.55 11:54:05.20
56
URBAŚ Tomasz
101 POL Jasienica 10:51 5.54 11:55:21.95
57
KMIEĆ Wojciech
1987
38 POL Kraków 10:57 5.48 12:02:37.70
58
PISAREK Radosław
Wkurw_team
66 POL Pawłowice 10:58 5.47 12:03:27.87
59
KLIMOWSKI Daniel
Fantastic Team
37 POL Pierściec 11:12 5.36 12:18:25.24
60
WALCZAK Ewelina
Silesia Skating
104 POL Rybnik 11:28 5.24 12:35:54.34
61
WALCZAK Mateusz
105 POL Rybnik 11:28 5.24 12:35:54.56
62
LORENZ Marcin
Gb Galopujące Ślimaki
47 POL Jastrzębie Zdrój 11:30 5.23 12:37:59.52
63
DOCZEKALSKI Jarosław
Gb,galopujące Ślimaki , Kb.jysk
16 POL Jastrzębie-Zdrój 11:30 5.23 12:38:02.26
64
KIEC Mateusz
Przenosimy Góry
36 POL Bieruń 11:30 5.23 12:38:03.97
65
ŚWIERSZCZ Kamil
Przenosimy góry
95 POL Bieruń 11:30 5.22 12:38:51.96
66
SUSZ Artur
Poranny Patrol
93 POL Kraków 11:31 5.21 12:39:36.62
67
STAROSTKA Jacek
Pko Bank Polski Biegajmy Razem
89 POL Kędzierzyn-Koźle 11:48 5.08 12:58:35.97
68
KACPROWSKI Filip
Wkurw_team
33 POL Tychy 12:03 4.98 13:15:08.02
69
KUŹNIAK Martyna
43 POL Warszawa 12:03 4.98 13:15:12.06
70
WINIARSKA Monika
Biegiem Przez Góry
108 POL Żory 12:08 4.95 13:20:20.03
71
PODGÓRSKA Jola
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
68 POL Dzielawy 12:08 4.95 13:20:22.07
72
JAKUBCZYK Piotr
Parkrun Kędzierzyn-Koźle
29 POL Kedzierzyn-Kozle 12:08 4.95 13:20:26.04
73
SOBEL Adrian
Biegiem Przez Góry
85 POL Jastrzębie-Zdrój 12:25 4.84 13:39:00.00
74
WÓJCIK Adrian
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
109 POL Ustroń 13:07 4.58 14:25:00.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU