Osiek Triathlon

Osiek
19.05.2018

Wyniki

Dystans 1/8 IM 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
JASIŃSKI Jakub
Go Ride Racing Team Wm Triself
100 POL Kraków 00:04:50.00 00:00:41.00 00:33:40.00 00:00:27.00 00:18:36.00 2:05 28.87 00:58:13.95
2
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
214 POL Zabrze 00:05:29.00 00:00:44.00 00:34:47.00 00:00:39.00 00:16:38.00 2:05 28.87 00:58:15.92
3
OLEJNIK Bartosz
Hurom Tri Team
192 POL Opoczno 00:06:39.00 00:01:00.00 00:33:21.00 00:00:35.00 00:17:23.00 2:07 28.57 00:58:57.05
4
SUFRANOWICZ Tomasz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
265 POL Dąbrowa Górnicza 00:04:45.00 00:00:40.00 00:34:47.00 00:00:31.00 00:18:29.00 2:07 28.28 00:59:12.47
5
MACH Kornel
167 POL Niepołomice 00:06:21.00 00:01:02.00 00:33:39.00 00:00:24.00 00:18:06.00 2:08 28.28 00:59:31.40
6
ŚMIGIELSKI Michał
Team Papry
252 POL Tychy 00:06:41.00 00:00:59.00 00:33:25.00 00:00:26.00 00:18:20.00 2:09 28.00 00:59:51.35
7
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
264 POL Bielsko-Biała 00:07:00.00 00:00:56.00 00:34:06.00 00:00:31.00 00:17:20.00 2:09 28.00 00:59:53.72
8
SKORUPA Paweł
Skorupa Triathlon
250 POL Tychy 00:07:12.00 00:01:00.00 00:32:52.00 00:00:41.00 00:18:14.00 2:09 28.00 00:59:59.08
9
MICHALEWICZ Marcin
Www.itmasters.com.pl
178 POL Mysłowice 00:06:02.00 00:00:50.00 00:34:07.00 00:00:23.00 00:18:49.00 2:10 28.00 01:00:12.44
10
ŻUREK Robert
Triathlon Dabrowa Górnicza
324 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:16.00 00:01:00.00 00:33:47.00 00:00:37.00 00:18:33.00 2:10 28.00 01:00:12.50
11
POMORSKI Rafał
Trifamily
221 POL Warszawa 00:07:19.00 00:01:00.00 00:33:48.00 00:00:25.00 00:17:48.00 2:10 27.72 01:00:20.70
12
LIGĘZA Tomasz
153 POL Kraków 00:06:16.00 00:00:35.00 00:34:15.00 00:00:30.00 00:18:46.00 2:10 27.72 01:00:21.42
13
CHOMIK Rafał
T2 / Way 2 Champ
334 POL Gliwice 00:06:21.00 00:00:49.00 00:33:56.00 00:00:33.00 00:19:02.00 2:11 27.72 01:00:42.07
14
DRABIŃSKI Mariusz
Iron Mario
42 POL Jaworzno 00:06:10.00 00:00:45.00 00:34:17.00 00:00:35.00 00:19:08.00 2:11 27.45 01:00:55.61
15
BRAULIŃSKI Michał
Power Of Science-Training Centre
21 POL Bielsko-Biała 00:08:45.00 00:00:47.00 00:32:14.00 00:00:32.00 00:18:45.00 2:11 27.45 01:01:03.93
16
WÓJCIK Aleksander
Triwise
309 POL Kraków 00:06:45.00 00:00:45.00 00:33:32.00 00:00:32.00 00:19:34.00 2:11 27.45 01:01:07.90
17
RADCZUK Daria
Cts Czaja Training System
228 POL Krakow 00:05:50.00 00:00:33.00 00:34:41.00 00:00:32.00 00:19:47.00 2:12 27.45 01:01:23.59
18
MADEJ Rafał
Psp Nr 1 Jadowniki/bosir Brzesko
170 POL Polska 00:07:09.00 00:00:59.00 00:33:59.00 00:00:24.00 00:19:09.00 2:13 27.18 01:01:39.40
19
GRUDZIEŃ Krzysztof
74 POL Ustroń 00:08:05.00 00:01:27.00 00:32:56.00 00:00:54.00 00:18:17.00 2:13 27.18 01:01:39.48
20
DUDZIAK Tomasz
45 POL Kraków 00:07:42.00 00:00:34.00 00:33:39.00 00:00:31.00 00:19:18.00 2:13 27.18 01:01:44.19
21
KUCIŃSKI Benjamin
Benq-Cojabiegne / Newbalance
140 POL Katowice 00:06:28.00 00:01:08.00 00:36:31.00 00:01:01.00 00:16:56.00 2:14 27.18 01:02:04.09
22
GRZYWACZ Rafał
Wm Triself
77 POL Krakow 00:07:25.00 00:00:59.00 00:33:42.00 00:00:38.00 00:19:26.00 2:14 26.92 01:02:09.59
23
DANIEL Piotr
Decathlon Bielsko-Biała
38 POL Bielsko-Biała 00:06:38.00 00:00:50.00 00:36:17.00 00:00:34.00 00:18:17.00 2:15 26.92 01:02:36.76
24
ZIOMKOWSKI Jan
Gvt
323 POL Wadowice 00:07:40.00 00:00:52.00 00:33:31.00 00:00:37.00 00:20:12.00 2:15 26.67 01:02:51.58
25
SENKOWSKI Jakub
Kubatura-Struktura
244 POL Oświęcim 00:05:53.00 00:01:34.00 00:34:37.00 00:00:42.00 00:20:37.00 2:16 26.42 01:03:24.29
26
DYKSZAK Filip
WM Triself/ Irondragon Triathlon Team
47 POL Kraków 00:07:21.00 00:01:09.00 00:35:04.00 00:00:32.00 00:19:18.00 2:16 26.42 01:03:24.80
27
SURWIŁO Sandro
Triass Tychy
267 POL Tychy 00:06:12.00 00:01:05.00 00:36:14.00 00:00:48.00 00:19:37.00 2:17 26.17 01:03:55.88
28
STELMAACH Krzysztof
Passionbike
263 POL Oświęcim 00:08:15.00 00:01:12.00 00:34:51.00 00:00:39.00 00:19:11.00 2:18 26.17 01:04:08.02
29
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
76 POL Siemianowce Śląskie 00:07:34.00 00:01:10.00 00:34:55.00 00:00:38.00 00:19:57.00 2:18 26.17 01:04:13.73
30
WYRWIŃSKA Jadwiga
AZS AWF Poznań
336 POL Drużyna 00:06:38.00 00:00:37.00 00:36:29.00 00:00:32.00 00:20:03.00 2:18 26.17 01:04:18.85
31
CZERNIK Artur
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
37 POL Bieruń 00:06:58.00 00:00:55.00 00:35:45.00 00:00:37.00 00:20:15.00 2:19 26.17 01:04:29.81
32
KOBIELA Maciej
Magazyn Triathlon
120 POL Kraków 00:07:54.00 00:01:00.00 00:34:35.00 00:00:46.00 00:20:20.00 2:19 25.93 01:04:35.22
33
KOCZAJEWSKI Seweryn
Jkk Jędrzejów
122 POL Jędrzejów 00:06:44.00 00:01:15.00 00:35:37.00 00:00:44.00 00:20:16.00 2:19 25.93 01:04:37.46
34
GRZYWACZ Maciej
Wm Triself
317 POL Kraków 00:08:06.00 00:00:40.00 00:34:43.00 00:01:06.00 00:20:14.00 2:19 25.93 01:04:48.60
35
TRZECIAK Łukasz
286 POL Płoki 00:07:16.00 00:01:07.00 00:36:20.00 00:00:29.00 00:19:55.00 2:20 25.69 01:05:07.61
36
JAROŃ Tomasz
Akademia Triatlonu Jarosław
95 POL Jarosław 00:06:10.00 00:01:04.00 00:37:10.00 00:00:52.00 00:19:55.00 2:20 25.69 01:05:11.28
37
PASEK Kamil
Wm Triself
205 POL Wieliczka 00:07:52.00 00:01:27.00 00:36:43.00 00:00:53.00 00:18:30.00 2:21 25.69 01:05:24.81
38
PYKA Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
226 POL Siemianowice Śląskie 00:06:17.00 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.69 01:05:36.00
39
SZCZYRBOWSKI Michał
Turbokilla
274 POL Rybnik 00:07:52.00 00:02:00.00 00:36:27.00 00:00:49.00 00:18:36.00 2:21 25.45 01:05:42.99
40
KISIELEWSKI Paweł
Magazyn Triathlon
111 POL Kraków 00:08:30.00 00:01:02.00 00:34:47.00 00:00:36.00 00:21:01.00 2:22 25.45 01:05:56.39
41
ZIÓŁKO Maciej
330 POLSKA Zielonki 00:07:55.00 00:01:27.00 00:36:31.00 00:00:45.00 00:19:39.00 2:23 25.45 01:06:17.74
42
WOŹNIAK Justyna
146 POLSKA Kraków 00:07:46.00 00:01:28.00 00:36:45.00 00:00:39.00 00:19:43.00 2:23 25.23 01:06:21.37
43
THOMANN Jacek
Goultra.pl
281 POL Katowice 00:08:28.00 00:01:16.00 00:36:22.00 00:00:53.00 00:19:23.00 2:23 25.23 01:06:22.32
44
STECKO Jacek
313 POLSKA Wadowice 00:07:16.00 00:01:08.00 00:37:09.00 00:00:48.00 00:20:06.00 2:23 25.23 01:06:27.94
45
BŁASIAK Leszek
19 POL Kęty 00:06:35.00 00:01:46.00 00:37:47.00 00:01:18.00 00:19:05.00 2:23 25.23 01:06:31.08
46
OLMA Dariusz
Ttc / Speed Team Brzeszcze
193 POL Jawiszowice 00:06:30.00 00:00:54.00 00:38:38.00 00:00:30.00 00:20:01.00 2:23 25.23 01:06:32.47
47
GURDAK Mateusz
79 POL Kraków 00:08:37.00 00:02:44.00 00:34:53.00 00:01:14.00 00:19:14.00 2:23 25.23 01:06:41.88
48
WIDLARZ Sebastian
Niezrzeszony
298 POL Wadowice 00:06:52.00 00:02:24.00 00:36:45.00 00:00:48.00 00:20:00.00 2:24 25.23 01:06:48.01
49
WALUKIEWICZ Dariusz
Kuźnia Triathlonu
292 POL Siemianowice Śląskie 00:08:21.00 00:01:37.00 00:36:15.00 00:00:45.00 00:19:54.00 2:24 25.23 01:06:51.81
50
FIREK Adrian
Fire'k Team
55 POL Bielsko-Biała 00:07:45.00 00:01:28.00 00:37:02.00 00:00:46.00 00:19:54.00 2:24 25.00 01:06:55.40
51
LEGUT Paweł
Decathlon Bielsko-Biała/tri Division Triayhlon ...
149 POL Żywiec 00:06:25.00 00:00:47.00 00:38:45.00 00:00:38.00 00:20:24.00 2:24 25.00 01:06:58.46
52
PIETRUSZKA Tomasz
331 POLSKA Kraków 00:07:30.00 00:01:28.00 00:36:22.00 00:01:28.00 00:20:13.00 2:24 25.00 01:07:00.27
53
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
175 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:07.00 00:01:11.00 00:36:51.00 00:00:54.00 00:20:14.00 2:25 25.00 01:07:16.31
54
KUCHARSKI Piotr
166 POLSKA Starachowice 00:06:37.00 00:01:17.00 00:37:29.00 00:01:02.00 00:20:54.00 2:25 25.00 01:07:19.40
55
KAŁUŻA Łukasz
Rm Tri Team
107 POL Bielsko-Biała 00:08:40.00 00:01:19.00 00:36:17.00 00:00:46.00 00:20:20.00 2:25 25.00 01:07:22.08
56
DEREJ Marcin
1991
40 POL Bielsko-Biała 00:08:05.00 00:00:59.00 00:36:46.00 00:00:56.00 00:20:44.00 2:25 24.78 01:07:30.30
57
DUDEK Kamil
Spokojnie Spokojnie Team
44 POL Wieliczka 00:08:12.00 00:01:53.00 00:36:06.00 00:01:06.00 00:20:14.00 2:25 24.78 01:07:32.27
58
KORCZ Daniel
Triathlon X-Team
125 POL Jaworzno 00:07:20.00 00:01:00.00 00:37:44.00 00:01:00.00 00:20:38.00 2:26 24.78 01:07:41.58
59
BRONICKI Grzegorz
22 POL Kraków 00:08:26.00 00:00:50.00 00:36:50.00 00:00:45.00 00:20:52.00 2:26 24.78 01:07:42.70
60
DANHOFER Krzysztof
335 POLSKA Wola Zachariaszowska 00:07:47.00 00:01:43.00 00:38:35.00 00:01:05.00 00:18:35.00 2:26 24.78 01:07:45.22
61
LIPOWSKA Małgorzata
Triathlon YMCA KRAKÓW
154 POL Kraków 00:06:04.00 00:00:32.00 00:39:27.00 00:00:36.00 00:21:23.00 2:26 24.78 01:08:02.87
62
PALMOWSKI Maciej
199 POL Łódź 00:07:23.00 00:01:10.00 00:37:30.00 00:00:38.00 00:21:29.00 2:27 24.56 01:08:09.73
63
MIKOŁAJCZYK Kuba
Accent Bikes
179 POL Zabrze 00:07:14.00 00:01:20.00 00:37:31.00 00:00:41.00 00:21:35.00 2:27 24.56 01:08:21.67
64
BAŁDYS Dariusz
Triathlon X-Team
7 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:21.00 00:00:59.00 00:38:29.00 00:00:46.00 00:19:56.00 2:27 24.56 01:08:30.01
65
BEIL Dawid
3Dvsn
14 POL Raciborz 00:06:39.00 00:01:08.00 00:37:59.00 00:01:08.00 00:21:42.00 2:27 24.56 01:08:35.63
66
PANDEL Paweł
202 POL Luszowice 00:07:07.00 00:01:21.00 00:38:39.00 00:00:39.00 00:20:52.00 2:28 24.56 01:08:37.93
67
FIREK Sandra
Fire'k Team & Trek Bielsko-Biała
57 POL Bielsko-Biała 00:08:49.00 00:02:05.00 00:36:57.00 00:00:39.00 00:20:09.00 2:28 24.56 01:08:38.80
68
KOT Remigiusz
Rm Tri Team
130 POL Bielsko-Biała 00:06:31.00 00:00:45.00 00:39:24.00 00:01:24.00 00:20:35.00 2:28 24.56 01:08:39.47
69
KONDASZEWSKI Bartosz
Wm Triself
124 POL Koszalin 00:09:32.00 00:01:15.00 00:37:08.00 00:00:40.00 00:20:05.00 2:28 24.56 01:08:39.83
70
SOLTOWSKI Sebastian
Magazyn Triathlon
255 POL Krakow 00:07:58.00 00:01:23.00 00:36:30.00 00:00:37.00 00:22:27.00 2:28 24.35 01:08:56.72
71
MIKOŁAJSKI Damian
Team Damiko/triathlon X Team
180 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:30.00 00:01:29.00 00:36:56.00 00:01:00.00 00:21:12.00 2:29 24.35 01:09:06.53
72
SOKÓŁ Łukasz
Fenix Tychy
254 POL Tychy 00:09:23.00 00:02:02.00 00:37:47.00 00:01:05.00 00:18:59.00 2:29 24.35 01:09:15.87
73
LEŚKO Paweł
150 POL Kielanówka 00:07:13.00 00:01:35.00 00:36:00.00 00:01:59.00 00:22:32.00 2:29 24.14 01:09:19.20
74
PESZT Marek
Magazyn Triathlon
211 POL Kraków 00:08:35.00 00:01:20.00 00:37:38.00 00:01:13.00 00:20:34.00 2:29 24.14 01:09:20.96
75
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
94 POL Oświęcim 00:08:18.00 00:02:05.00 00:37:39.00 00:00:32.00 00:20:53.00 2:29 24.14 01:09:26.04
76
PODOWSKI Jan
Akuloft Tychy
218 POL Tychy 00:08:36.00 00:01:05.00 00:38:19.00 00:00:46.00 00:20:41.00 2:29 24.14 01:09:27.23
77
DZIUBEK Kuba
Zip/kłopot_Squat
49 POL Szydłowiec 00:07:16.00 00:01:34.00 00:39:20.00 00:00:53.00 00:20:25.00 2:29 24.14 01:09:28.23
78
DYNGOSZ Paweł
Klub sportowy YMCA Kraków
48 POL Kraków 00:07:15.00 00:00:44.00 00:36:47.00 00:01:10.00 00:23:34.00 2:29 24.14 01:09:29.99
79
POMORSKA Joanna
Trifamily
220 POL Warszawa 00:08:49.00 00:01:14.00 00:39:59.00 00:00:47.00 00:18:44.00 2:30 24.14 01:09:33.04
80
RZEMEK Bartosz
Wm Triself
240 POL Kraków 00:08:13.00 00:01:33.00 00:38:14.00 00:00:43.00 00:20:49.00 2:30 24.14 01:09:33.09
81
PIECZARA Krzysztof
Tri Jaworzno
212 POL Jaworzno 00:09:21.00 00:01:02.00 00:37:34.00 00:00:25.00 00:21:18.00 2:30 24.14 01:09:39.46
82
TAJAK Tomasz
Hrmax
280 POL Kraków 00:08:06.00 00:01:37.00 00:38:19.00 00:01:27.00 00:20:26.00 2:30 24.14 01:09:53.57
83
CIASTO Sebastian
32 POL Przezchlebie 00:07:07.00 00:01:18.00 00:37:38.00 00:01:12.00 00:22:42.00 2:30 23.93 01:09:56.88
84
STEFAŃSKI Michał
262 POL Kraków --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:30 23.93 01:09:59.70
85
WIŚNIEWSKI Mateusz
302 POL Cienin Kościelny 00:08:29.00 00:01:14.00 00:38:16.00 00:00:48.00 00:21:14.00 2:31 23.93 01:10:01.16
86
TOPA Sławomir
285 POL Libiąż 00:08:44.00 00:01:22.00 00:38:01.00 00:00:58.00 00:21:03.00 2:31 23.93 01:10:08.15
87
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
3 POL Bieruń 00:10:14.00 00:02:20.00 00:38:50.00 00:01:14.00 00:18:01.00 2:32 23.73 01:10:39.27
88
ZĄBER Łukasz
316 POL Ustroń 00:09:17.00 00:02:09.00 00:38:01.00 00:01:06.00 00:20:12.00 2:32 23.73 01:10:44.90
89
PRZYWARA Katarzyna
Optima Skawina
222 POL Skawina 00:06:48.00 00:01:15.00 00:39:45.00 00:00:39.00 00:22:27.00 2:32 23.73 01:10:53.60
90
MUSIOŁ Andrzej
Team Papry 20
184 POL Tychy 00:09:44.00 00:01:59.00 00:38:35.00 00:00:54.00 00:19:46.00 2:33 23.73 01:10:57.96
91
MACIEJEWSKI Rafał
169 POL Tychy 00:09:16.00 00:01:59.00 00:37:51.00 00:00:38.00 00:21:18.00 2:33 23.73 01:11:00.73
92
KRAWCZYK Marcin
Kaloryfer
135 POL Kraków 00:08:43.00 00:01:27.00 00:37:48.00 00:00:47.00 00:22:16.00 2:33 23.73 01:11:01.27
93
NIR Łukasz
Warsztat Formy
186 POL Tychy 00:10:04.00 00:01:53.00 00:38:24.00 00:00:43.00 00:19:57.00 2:33 23.73 01:11:01.91
94
NOWOK Michał
Jafi Sport Bike Team
189 POL Kobielice 00:09:08.00 00:02:07.00 00:35:02.00 00:00:50.00 00:24:01.00 2:33 23.53 01:11:07.35
95
PUC Adrian
Łyda Musi Podawać
225 POL Rzeszów 00:09:20.00 00:01:33.00 00:35:59.00 00:01:16.00 00:23:08.00 2:33 23.53 01:11:16.16
96
BLAZOWSKI Grzegorz
18 POL Jelcz-Laskowice 00:09:05.00 00:01:22.00 00:36:34.00 00:00:55.00 00:23:23.00 2:33 23.53 01:11:18.64
97
JASNOCH Marcin
Bbl Mikołów
101 POL Bytom 00:10:03.00 00:01:37.00 00:38:35.00 00:00:45.00 00:20:24.00 2:33 23.53 01:11:23.33
98
KMIECIK Paweł
117 POL Jarosław 00:07:41.00 00:01:00.00 00:42:13.00 00:00:32.00 00:20:01.00 2:34 23.53 01:11:27.46
99
SIKORA Wiesław
Skorpion Team
246 POL Ustroń 00:08:30.00 00:03:11.00 00:38:30.00 00:01:43.00 00:19:38.00 2:34 23.53 01:11:30.84
100
SKIBA Marcin
Wmtriself
247 POL Krakow 00:08:22.00 00:01:13.00 00:38:06.00 00:01:03.00 00:22:49.00 2:34 23.53 01:11:32.23
101
BUCHALIK Arkadiusz
25 POL Czeladz 00:08:58.00 00:02:01.00 00:40:04.00 00:01:11.00 00:19:19.00 2:34 23.53 01:11:33.33
102
FLIEGER Patryk
Master-Bruk
58 POL Oswięcim 00:11:15.00 00:00:48.00 00:38:53.00 00:00:47.00 00:20:07.00 2:34 23.33 01:11:50.07
103
STEC Mariusz
261 POL Szczyrk 00:09:40.00 00:01:11.00 00:39:33.00 00:00:39.00 00:20:49.00 2:34 23.33 01:11:51.53
104
CIENIECKA Ewelina
Passionbike
34 POL Wola 00:09:16.00 00:01:29.00 00:37:12.00 00:01:01.00 00:22:53.00 2:35 23.33 01:11:52.57
105
STAWOWCZYK Daniel
Własny
260 POL Kęty 00:06:35.00 00:01:17.00 00:40:04.00 00:00:51.00 00:23:05.00 2:35 23.33 01:11:53.12
106
DOMINIAK Klaudia
Magazyn Triathlon
327 POLSKA Kraków 00:10:12.00 00:02:05.00 00:38:38.00 00:01:10.00 00:19:51.00 2:35 23.33 01:11:56.80
107
JARMOŁOWICZ Artur
Tri Scyzory Ck
93 POL Kielce 00:09:44.00 00:00:52.00 00:37:34.00 00:00:47.00 00:23:02.00 2:35 23.33 01:11:59.22
108
KUCIA Kamil
Warsztat Formy
139 POL Tychy 00:09:03.00 00:01:18.00 00:37:47.00 00:00:38.00 00:23:14.00 2:35 23.33 01:11:59.65
109
BORSIAK Sebastian
OPEL ACTIVE TEAM
20 POL Gliwice 00:12:00.00 00:01:00.00 00:38:23.00 00:01:03.00 00:19:38.00 2:35 23.33 01:12:03.98
110
ZWADŁO Piotr
325 POL Polska Cerekiew 00:05:37.00 00:01:36.00 00:41:37.00 00:00:22.00 00:22:52.00 2:35 23.33 01:12:05.00
111
OŚLAK Marcin
Filipekteam
196 POL Kobiernice 00:08:40.00 00:01:37.00 00:41:08.00 00:00:45.00 00:19:56.00 2:35 23.33 01:12:05.12
112
WÓJCIK Ewa
Wm Triself
310 POL Kraków 00:08:46.00 00:01:32.00 00:37:45.00 00:01:02.00 00:23:09.00 2:35 23.33 01:12:14.16
113
BALCEROWSKI Tomasz
WM Triself
6 POL Kraków 00:08:28.00 00:01:44.00 00:37:52.00 00:01:10.00 00:23:06.00 2:35 23.14 01:12:19.77
114
ADAMCZYK Grzegorz
Sts Biegaton Mikołów
2 POL Mikołów 00:09:16.00 00:02:18.00 00:38:52.00 00:01:15.00 00:20:44.00 2:36 23.14 01:12:25.39
115
BESZTOCHA Marcin
15 POL Lędziny 00:07:47.00 00:01:58.00 00:41:14.00 00:00:35.00 00:20:55.00 2:36 23.14 01:12:28.29
116
BANYŚ Szymon
Wm Triself
10 POL Klucze 00:07:50.00 00:01:30.00 00:40:28.00 00:00:39.00 00:22:05.00 2:36 23.14 01:12:32.70
117
WIJAS Andrzej
301 POL Kielce 00:09:43.00 00:01:50.00 00:39:30.00 00:00:33.00 00:20:58.00 2:36 23.14 01:12:33.11
118
SYSKA Wojciech
Seekrakow
272 POL Kraków 00:07:50.00 00:01:23.00 00:38:54.00 00:00:46.00 00:23:41.00 2:36 23.14 01:12:34.15
119
GOLEC Maciej
Aim Sport
66 POL Tarnowskie Góry 00:09:11.00 00:02:12.00 00:40:29.00 00:00:35.00 00:20:16.00 2:36 23.14 01:12:43.48
120
JAROSZ Robert
Passionbike Oświęcim
98 POL Oświęcim 00:07:02.00 00:01:35.00 00:37:29.00 00:00:54.00 00:25:51.00 2:37 23.14 01:12:51.41
121
CHLEBANOWSKI Bartosz
Chockopałki
29 POL Rabka Zdrój 00:09:31.00 00:01:08.00 00:37:17.00 00:01:00.00 00:24:11.00 2:37 22.95 01:13:07.13
122
SZYJKA Robert
277 POL Brzeszcze 00:07:22.00 00:02:05.00 00:38:45.00 00:01:51.00 00:23:04.00 2:37 22.95 01:13:08.01
123
JAWOR Marcin
Emjot Tri Team
102 POL Mysłowice 00:08:05.00 00:01:20.00 00:38:48.00 00:01:03.00 00:23:56.00 2:37 22.95 01:13:12.88
124
FAJFEREK Michał
53 POL Bielsko-Biala 00:06:54.00 00:03:13.00 00:37:57.00 00:00:49.00 00:24:29.00 2:38 22.95 01:13:22.10
125
KOŁODZIEJ Marek
123 POL Zator 00:11:10.00 00:01:26.00 00:38:46.00 00:01:07.00 00:21:07.00 2:38 22.76 01:13:36.56
126
KREPKOWSKI Marcin
Pkjp
136 POL Mikołów 00:09:56.00 00:02:00.00 00:37:23.00 00:00:58.00 00:23:21.00 2:38 22.76 01:13:38.39
127
ZIĘBA Dariusz
Crossandactive Nysa
322 POL Nysa 00:11:20.00 00:01:00.00 00:38:33.00 00:01:09.00 00:21:40.00 2:38 22.76 01:13:41.79
128
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
12 POL Żory 00:10:33.00 00:01:37.00 00:39:54.00 00:01:16.00 00:20:22.00 2:38 22.76 01:13:42.63
129
BARTECKA Sabina
Różowe Tri/trenuj Triathlon
11 POL Żory 00:08:38.00 00:01:51.00 00:40:28.00 00:00:49.00 00:22:00.00 2:39 22.76 01:13:45.98
130
MAKOWSKI Marek
Brak
171 POL Bielsko-Biala 00:08:13.00 00:01:47.00 00:38:08.00 00:00:55.00 00:24:47.00 2:39 22.76 01:13:51.01
131
OZOG Krzysztof
Pan
197 POL Kraków 00:07:15.00 00:01:07.00 00:43:20.00 00:01:12.00 00:21:01.00 2:39 22.76 01:13:55.62
132
SYROWIECKA Joanna
271 POL Kraków 00:07:42.00 00:01:59.00 00:38:23.00 00:00:55.00 00:25:01.00 2:39 22.76 01:14:00.80
133
HEWELKE Filip
Mbc
82 POL Warszawa 00:08:27.00 00:02:05.00 00:41:11.00 00:01:04.00 00:21:23.00 2:39 22.58 01:14:09.99
134
FIREK Iwona
Fire'k Team
56 POL Bielsko-Biała 00:09:12.00 00:02:16.00 00:39:26.00 00:01:06.00 00:22:15.00 2:40 22.58 01:14:15.07
135
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
289 POL Siemianowice 00:11:44.00 00:01:30.00 00:37:36.00 00:01:14.00 00:22:16.00 2:40 22.58 01:14:19.91
136
OKOŃ Tomasz
191 POL Tychy 00:07:34.00 00:01:18.00 00:39:43.00 00:01:36.00 00:24:11.00 2:40 22.58 01:14:21.97
137
KROMKOWSKI Maciej
137 POL Tarnowskie Góry 00:08:42.00 00:01:08.00 00:41:42.00 00:01:10.00 00:21:45.00 2:40 22.58 01:14:26.62
138
KUKUCZ-LEGIEŃ Michał
Kukuczsport.pl
142 POL Kraków 00:07:26.00 00:01:45.00 00:39:00.00 00:01:18.00 00:24:58.00 2:40 22.58 01:14:26.97
139
SKIERSKI Adam
249 POL Katowice 00:08:57.00 00:01:51.00 00:40:13.00 00:01:31.00 00:21:57.00 2:40 22.58 01:14:28.29
140
JABŁOŃSKI Marek
Niezrzeszony
86 POL Wadowice 00:10:31.00 00:02:02.00 00:38:24.00 00:00:49.00 00:22:46.00 2:40 22.58 01:14:31.34
141
KULA Andrzej
143 POL Jaworze 00:11:05.00 00:02:21.00 00:38:58.00 00:01:20.00 00:20:50.00 2:40 22.58 01:14:34.18
142
MŁODZIK Daniel
182 POL Sosnowiec 00:08:49.00 00:02:13.00 00:41:10.00 00:01:23.00 00:20:59.00 2:40 22.58 01:14:35.24
143
GORAJEK Robert
69 POL Zabrze 00:07:34.00 00:02:31.00 00:40:41.00 00:01:30.00 00:22:28.00 2:41 22.40 01:14:43.99
144
GRUDZIŃSKI Radosław
75 POL Zabrze 00:08:55.00 00:01:43.00 00:40:49.00 00:01:19.00 00:22:08.00 2:41 22.40 01:14:53.26
145
GAWRYŚ Bartłomiej
Tridivision
62 POL Siemianowice Śląskie 00:09:00.00 00:01:41.00 00:38:36.00 00:01:12.00 00:24:26.00 2:41 22.40 01:14:54.92
146
STARZYŃSKI Tomasz
Kraków Airport
258 POL Kraków 00:08:00.00 00:04:29.00 00:40:29.00 00:00:51.00 00:21:08.00 2:41 22.40 01:14:56.49
147
KRAWCZYK Jakub
Syngenit
134 POL Kraków 00:08:48.00 00:03:01.00 00:40:40.00 00:01:17.00 00:21:15.00 2:41 22.40 01:15:01.81
148
TOBIASZ Dominik
Mikron Team
282 POL Wilamowice 00:09:17.00 00:02:25.00 00:40:54.00 00:00:29.00 00:22:00.00 2:41 22.40 01:15:04.98
149
JANOSZ Piotr
91 POL Myślenice 00:08:10.00 00:01:43.00 00:41:19.00 00:00:53.00 00:23:04.00 2:42 22.40 01:15:08.87
150
GRABOWSKI Bogusław
Techsterowniki
73 POL Andrychów 00:08:32.00 00:02:52.00 00:41:41.00 00:00:53.00 00:21:34.00 2:42 22.22 01:15:32.54
151
RYBARZ Witold
Oświęcimski Klub Karate
237 POL Brzeszcze 00:12:09.00 00:01:24.00 00:40:38.00 00:01:11.00 00:20:13.00 2:43 22.22 01:15:36.22
152
CHRABĄSZCZ Mateusz
Siebiega
31 POL Kielce 00:07:39.00 00:01:17.00 00:41:11.00 00:00:59.00 00:24:40.00 2:43 22.22 01:15:45.87
153
SĘK Marek
WM Triself
243 POL Kraków 00:10:36.00 00:01:11.00 00:41:56.00 00:00:33.00 00:21:33.00 2:43 22.22 01:15:48.89
154
GAŁĄZKA Ania
Azs Awf Kraków
60 POL Złoty Potok 00:09:26.00 00:00:46.00 00:40:01.00 00:00:35.00 00:25:00.00 2:43 22.22 01:15:49.03
155
BRZESKI Sebastian
23 POL Bydgoszcz 00:09:35.00 00:01:30.00 00:41:06.00 00:00:33.00 00:23:08.00 2:43 22.22 01:15:52.21
156
JARAWKA Natalia
92 POL Sosnowiec 00:10:07.00 00:01:44.00 00:42:06.00 00:00:39.00 00:21:16.00 2:43 22.22 01:15:52.72
157
PTASZNIK Przemysław
Aktywna Strona Życia
224 POL Wieliczka 00:07:21.00 00:01:19.00 00:40:12.00 00:01:41.00 00:25:24.00 2:43 22.05 01:15:56.12
158
KLAKLA Wojciech
113 POL Stróża 00:08:47.00 00:01:04.00 00:41:16.00 00:01:00.00 00:23:53.00 2:43 22.05 01:15:59.97
159
MATRAS Daniel
Miłek Triathlon Team
176 POL Limanowa 00:09:36.00 00:01:46.00 00:40:46.00 00:01:10.00 00:22:47.00 2:44 22.05 01:16:04.95
160
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
321 POL Bieruń 00:09:18.00 00:01:49.00 00:43:20.00 00:01:08.00 00:20:34.00 2:44 22.05 01:16:08.93
161
KNOP Wojciech
119 POL Opole 00:11:33.00 00:01:32.00 00:41:57.00 00:00:51.00 00:20:18.00 2:44 22.05 01:16:11.10
162
TOMASZEWICZ Krzysztof
283 POL Tychy 00:10:50.00 00:02:12.00 00:41:07.00 00:01:14.00 00:20:59.00 2:44 22.05 01:16:22.43
163
WAGLEWSKI Karol
Wm Triself
291 POL Kraków 00:11:00.00 00:01:08.00 00:38:11.00 00:00:35.00 00:25:30.00 2:44 22.05 01:16:24.52
164
CZERNER Krzysztof
36 POL Libertów 00:08:17.00 00:02:04.00 00:41:40.00 00:01:01.00 00:23:32.00 2:45 21.88 01:16:33.21
165
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
194 POL Bieruń 00:13:01.00 00:01:16.00 00:40:12.00 00:00:54.00 00:21:11.00 2:45 21.88 01:16:33.93
166
ANCZYKOWSKI Nikodem
4 POL Tychy 00:11:41.00 00:01:57.00 00:40:38.00 00:01:02.00 00:21:16.00 2:45 21.88 01:16:34.59
167
PIKUL Wiktoria
Gk Gliwice
223 POL Gliwice 00:10:24.00 00:01:42.00 00:40:15.00 00:00:36.00 00:23:40.00 2:45 21.88 01:16:36.85
168
KOWALSKI Sławomir
Uks Delfin Masters
131 POL Tarnobrzeg 00:06:22.00 00:01:39.00 00:44:14.00 00:01:14.00 00:23:18.00 2:45 21.88 01:16:46.70
169
GORAJEK Mikołaj
68 POL Zabrze 00:07:46.00 00:02:22.00 00:42:26.00 00:00:48.00 00:23:25.00 2:45 21.88 01:16:48.19
170
JAROSZ Artur
96 POL Jędrzejów 00:10:11.00 00:01:36.00 00:40:47.00 00:01:11.00 00:23:05.00 2:45 21.88 01:16:49.38
171
JEŻYNA Marcin
Wm Triself
103 POL Kraków 00:11:07.00 00:02:37.00 00:40:07.00 00:00:57.00 00:22:04.00 2:45 21.88 01:16:51.55
172
KIŚLEWSKI Wojciech
112 POL Libiąż 00:09:37.00 00:01:43.00 00:41:48.00 00:00:29.00 00:23:20.00 2:45 21.88 01:16:55.95
173
RYPUŁA Jacek
238 POL Bojszowy 00:09:03.00 00:02:14.00 00:40:56.00 00:01:22.00 00:23:29.00 2:46 21.88 01:17:04.01
174
WODYŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
308 POL Katowice 00:09:09.00 00:01:15.00 00:40:46.00 00:00:58.00 00:25:10.00 2:46 21.71 01:17:18.57
175
FRĄCZEK Paulina
59 POL Piotrowice 00:12:10.00 00:02:14.00 00:39:49.00 00:00:41.00 00:22:31.00 2:46 21.71 01:17:24.61
176
WODA Ewelina
Nauka Biega
307 POL Kraków 00:08:44.00 00:01:36.00 00:41:24.00 00:01:28.00 00:24:16.00 2:47 21.71 01:17:28.20
177
SZYMANIEC Marek
Bikeboard
278 POL Kraków 00:12:03.00 00:01:55.00 00:38:28.00 00:01:45.00 00:23:28.00 2:47 21.71 01:17:39.15
178
CHLEBANOWSKA Paula
Chockopałki
28 POL Rabka Zdrój 00:12:42.00 00:02:09.00 00:40:10.00 00:01:01.00 00:21:38.00 2:47 21.71 01:17:40.26
179
ŚMIGIELSKA Danuta
Team Papry
251 POL Tychy 00:12:01.00 00:01:03.00 00:40:22.00 00:00:36.00 00:23:44.00 2:47 21.54 01:17:46.79
180
ADAMCZYK Antoni
Spla Tychy
1 POL Tychy 00:10:57.00 00:01:56.00 00:41:02.00 00:00:53.00 00:22:59.00 2:47 21.54 01:17:47.57
181
KOZAK Krzysztof
132 POL Wyry 00:09:00.00 00:02:43.00 00:39:45.00 00:01:41.00 00:24:40.00 2:47 21.54 01:17:49.55
182
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
172 POL Mikołów 00:09:20.00 00:01:44.00 00:40:52.00 00:01:49.00 00:24:06.00 2:47 21.54 01:17:51.97
183
KACZOR Bartosz
Tridivision Triathlon Team
106 POL Bielsko Biała 00:09:51.00 00:01:17.00 00:42:27.00 00:01:02.00 00:23:21.00 2:48 21.54 01:17:58.33
184
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
16 POL Hecznarowice 00:09:14.00 00:02:28.00 00:41:57.00 00:01:21.00 00:23:07.00 2:48 21.54 01:18:06.95
185
KACZMARCZYK Jacek
105 POL Krakow 00:11:52.00 00:01:29.00 00:39:08.00 00:01:04.00 00:24:36.00 2:48 21.54 01:18:08.11
186
MARZEC Artur
174 POL Wieliczka 00:09:22.00 00:01:50.00 00:42:55.00 00:00:52.00 00:23:42.00 2:49 21.37 01:18:39.98
187
WOLA Radosław
Niwka
312 POL Sosnowiec 00:09:41.00 00:01:37.00 00:40:08.00 00:01:19.00 00:26:03.00 2:49 21.37 01:18:48.56
188
RZYTKI Piotr
241 POL Bezwola 00:08:57.00 00:01:46.00 00:41:53.00 00:01:51.00 00:24:27.00 2:50 21.21 01:18:54.42
189
SIKORA Rafał
245 POL Zabrze 00:08:38.00 00:02:54.00 00:41:40.00 00:01:53.00 00:23:51.00 2:50 21.21 01:18:55.88
190
ŻELICHOWSKI Bartosz
Kęckie Harpagany
320 POL Kęty 00:10:21.00 00:01:31.00 00:43:02.00 00:00:29.00 00:23:40.00 2:50 21.21 01:19:02.96
191
PĘDOWSKI Wojciech
329 POLSKA Gliwice 00:09:12.00 00:02:05.00 00:43:08.00 00:01:08.00 00:23:37.00 2:50 21.21 01:19:09.96
192
GRABOWSKI Autobike
Autobike.com.pl
72 POL Chrzanów 00:10:40.00 00:02:02.00 00:39:10.00 00:01:16.00 00:26:18.00 2:51 21.21 01:19:26.63
193
JANICKA-JAWOR Joanna
Emjot Tri Team
90 POL Mysłowice 00:10:34.00 00:01:21.00 00:41:51.00 00:01:11.00 00:24:45.00 2:51 21.05 01:19:41.20
194
BADAN Dawid
--
5 POL Andrychów 00:06:02.00 00:01:36.00 00:47:28.00 00:00:34.00 00:24:07.00 2:51 21.05 01:19:47.16
195
FAJFEREK Piotr
Feba
54 POL Kraków 00:07:24.00 00:03:36.00 00:41:02.00 00:00:50.00 00:26:58.00 2:52 21.05 01:19:49.19
196
PALUCH Tomasz
201 POL Oswiecim 00:09:42.00 00:01:57.00 00:43:17.00 00:00:38.00 00:24:20.00 2:52 21.05 01:19:54.20
197
RĘBISZ Paweł
Trail Runners Jaworzno
229 POL Jaworzno 00:08:37.00 00:03:24.00 00:44:17.00 00:01:01.00 00:22:36.00 2:52 21.05 01:19:54.96
198
KWAŚNY Waldemar
116 POLSKA Kraków 00:07:01.00 00:02:43.00 00:47:17.00 00:00:37.00 00:22:16.00 2:52 21.05 01:19:55.18
199
FABIAŃSKI Krzysztof
337 POLSKA Bielsko-Biała 00:09:30.00 00:02:18.00 00:39:42.00 00:01:31.00 00:27:04.00 2:52 21.05 01:20:05.15
200
SONDEJ Wiesław
Morsy
256 POL Sokołów Małopolski 00:08:40.00 00:02:42.00 00:42:19.00 00:01:36.00 00:24:53.00 2:52 20.90 01:20:09.42
201
PATEREK Leszek
Trenujtriathlon.pl
208 POL Tychy 00:09:34.00 00:02:31.00 00:42:53.00 00:01:50.00 00:23:25.00 2:52 20.90 01:20:13.33
202
CICHONSKI Rafal
33 POL Brzesko 00:08:52.00 00:02:20.00 00:41:53.00 00:01:09.00 00:26:20.00 2:53 20.90 01:20:33.05
203
POŁOŃSKI Marcin
Dezel
219 POL Kołobrzeg 00:09:01.00 00:01:32.00 00:44:58.00 00:01:14.00 00:23:56.00 2:53 20.90 01:20:40.80
204
GÓRNY Wojciech
71 POL Grojec 00:11:07.00 00:02:58.00 00:42:31.00 00:00:52.00 00:23:17.00 2:54 20.74 01:20:45.09
205
WNĘK Michał
Tri Division Triathlon Team
305 POL Rzeszotary 00:11:34.00 00:01:25.00 00:42:25.00 00:01:29.00 00:23:57.00 2:54 20.74 01:20:49.95
206
KOŚCIELNY Artur
Triathlon Ymca Kraków
128 POL Radziszów 00:09:53.00 00:01:44.00 00:41:40.00 00:01:42.00 00:26:03.00 2:54 20.74 01:21:02.99
207
NYDEREK Robert
190 POL Klecza Dolna 00:10:14.00 00:02:06.00 00:45:23.00 00:00:30.00 00:22:50.00 2:54 20.74 01:21:03.25
208
PISAREK Kuba
Trucht
338 POL Bielsko-Biała 00:10:20.00 00:03:41.00 00:40:30.00 00:01:36.00 00:25:06.00 2:55 20.74 01:21:14.33
209
JAROSZ Michał
97 POL Polanka Wielka 00:11:35.00 00:02:06.00 00:44:29.00 00:01:05.00 00:22:04.00 2:55 20.59 01:21:18.70
210
KŁAPACZ Joanna
Kęckie Harpagany
114 POL Malec 00:12:22.00 00:02:09.00 00:42:18.00 00:01:14.00 00:23:18.00 2:55 20.59 01:21:19.97
211
HORAK Roland
Kęckie Harpagany
83 POL Kęty 00:10:10.00 00:02:39.00 00:43:53.00 00:00:47.00 00:24:17.00 2:56 20.59 01:21:46.37
212
LIŚKIEWICZ Bartłomiej
Szkoła Pływania Bl
155 POL Nowy Sącz 00:09:39.00 00:02:01.00 00:43:45.00 00:01:29.00 00:24:58.00 2:56 20.59 01:21:51.59
213
RECZKO Mariusz
230 POL Malinowice 00:08:33.00 00:03:26.00 00:40:44.00 00:01:35.00 00:27:42.00 2:56 20.44 01:21:59.96
214
HALEJCIO Krzysztof
80 POL Tychy 00:12:16.00 00:02:05.00 00:42:13.00 00:01:10.00 00:24:21.00 2:56 20.44 01:22:05.43
215
KOŻUCH Monika
133 POL Krakow 00:10:45.00 00:02:07.00 00:43:32.00 00:01:32.00 00:24:15.00 2:57 20.44 01:22:11.18
216
DARDA Paweł
39 POL Ruda Śląska 00:09:20.00 00:03:12.00 00:43:42.00 00:00:34.00 00:25:29.00 2:57 20.44 01:22:17.19
217
KŁOS Jan
115 POL Chojnów 00:14:17.00 00:01:59.00 00:42:17.00 00:01:23.00 00:22:31.00 2:57 20.44 01:22:27.65
218
JAGIEŁA Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
87 POL Tychy 00:11:10.00 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.29 01:22:33.00
219
PĘDOWSKA Bożena
328 POLSKA Gliwice 00:10:15.00 00:02:12.00 00:45:04.00 00:00:52.00 00:24:14.00 2:58 20.29 01:22:37.73
220
GAWROŃSKA Dorota
Trenuj Triathlon
61 POL Katowice 00:11:34.00 00:01:33.00 00:44:47.00 00:00:53.00 00:24:13.00 2:58 20.29 01:23:00.52
221
ROJEK Robert
Sportowe Tychy
232 POL Tychy 00:13:30.00 00:02:03.00 00:42:10.00 00:01:27.00 00:23:55.00 2:59 20.29 01:23:05.42
222
SUSKA Łukasz
268 POL Bieruń 00:09:29.00 00:03:26.00 00:47:19.00 00:00:45.00 00:22:07.00 2:59 20.29 01:23:05.93
223
WLAZŁO Damian
304 POL Tychy 00:11:08.00 00:02:19.00 00:46:39.00 00:00:54.00 00:22:14.00 2:59 20.14 01:23:14.76
224
WIECZOREK Maciej
Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim
299 POL Oświęcim 00:11:42.00 00:02:50.00 00:47:24.00 00:00:42.00 00:20:54.00 2:60 20.14 01:23:33.58
225
JÓZEF Marek
104 POL Katowice 00:10:42.00 00:02:02.00 00:45:50.00 00:00:56.00 00:24:06.00 2:60 20.14 01:23:36.65
226
ROSIEK Grzegorz
Emiteam
235 POL Kraków 00:14:44.00 00:02:17.00 00:41:10.00 00:02:45.00 00:22:54.00 2:60 20.00 01:23:50.49
227
ROSIŃSKI Paweł
Adient Team
236 POL Tychy 00:09:39.00 00:03:23.00 00:44:57.00 00:01:01.00 00:24:54.00 2:60 20.00 01:23:53.92
228
GOŁĘBIOWSKI Grzegorz
Juvenia Krakow
65 POL Krakow 00:12:34.00 00:02:57.00 00:46:25.00 00:00:40.00 00:21:26.00 3:01 20.00 01:24:01.08
229
DORYWALSKI Maciej
Juvenia Rugby Kraków
41 POL Oświęcim 00:07:20.00 00:02:26.00 00:46:45.00 00:00:31.00 00:26:59.00 3:01 20.00 01:24:01.12
230
HANASIEWICZ Paweł
64 POLSKA Kraków 00:10:35.00 00:01:35.00 00:45:17.00 00:01:24.00 00:25:16.00 3:01 20.00 01:24:07.01
231
BOREK Paweł
187 POLSKA Kraków 00:06:42.00 00:05:27.00 00:45:14.00 00:01:28.00 00:25:16.00 3:01 20.00 01:24:07.46
232
LEŚNIK Tomasz
152 POL Nowy Sącz 00:11:38.00 00:02:31.00 00:46:39.00 00:00:29.00 00:23:16.00 3:02 19.86 01:24:32.79
233
LEŚNIK Maciej
151 POL Nowy Sącz 00:11:05.00 00:02:49.00 00:46:49.00 00:00:33.00 00:23:17.00 3:02 19.86 01:24:32.87
234
TYKA Andrzej
288 POL Tarnów 00:11:12.00 00:01:34.00 00:43:41.00 00:00:45.00 00:27:32.00 3:02 19.86 01:24:44.40
235
NOWAK Konrad
188 POL Kraków 00:11:51.00 00:02:39.00 00:44:18.00 00:01:13.00 00:24:52.00 3:02 19.86 01:24:53.78
236
WACH Wojciech
290 POL Kraków 00:07:36.00 00:03:16.00 00:51:04.00 00:00:47.00 00:22:32.00 3:03 19.72 01:25:15.38
237
JANOWSKI Konrad
326 POL Łódź 00:08:21.00 00:04:01.00 00:45:42.00 00:01:35.00 00:25:57.00 3:04 19.58 01:25:36.79
238
KUŚ Adrian
Łyda Musi Podawać
145 POL Rzeszów 00:11:07.00 00:02:15.00 00:45:03.00 00:01:14.00 00:26:08.00 3:04 19.58 01:25:47.24
239
FAJFEREK Janusz
Feba
52 POL Stara Wieś 00:11:11.00 00:03:13.00 00:41:27.00 00:02:41.00 00:27:24.00 3:05 19.58 01:25:56.46
240
DUDA-FLIEGER Izabela
Master-Bruk
43 POL Oświęcim 00:13:31.00 00:02:48.00 00:46:49.00 00:00:34.00 00:22:19.00 3:05 19.58 01:26:00.37
241
PAPIEŻ Szymon
-
203 POL Białka 00:12:42.00 00:02:42.00 00:46:13.00 00:00:43.00 00:23:53.00 3:05 19.44 01:26:13.74
242
KORNAŚ Andrzej
Kukuczsport.pl
127 POL Kraków 00:13:08.00 00:02:01.00 00:42:10.00 00:01:52.00 00:27:12.00 3:06 19.44 01:26:23.50
243
KUKLA Klaudia
141 POL Oświęcim 00:10:22.00 00:03:12.00 00:46:30.00 00:00:42.00 00:26:09.00 3:07 19.31 01:26:56.21
244
SWOBODA Piotr
Irons
269 POL Bieruń 00:10:15.00 00:04:26.00 00:48:14.00 00:01:54.00 00:22:13.00 3:07 19.31 01:27:02.14
245
ŁOZA Wojciech
Grupa Nomax
161 POL Bytom 00:11:05.00 00:03:06.00 00:46:00.00 00:01:48.00 00:25:09.00 3:07 19.31 01:27:06.87
246
KORCZYK Rafał
126 POL Jawiszowice 00:12:38.00 00:02:52.00 00:44:30.00 00:01:41.00 00:25:41.00 3:08 19.18 01:27:22.16
247
WIERZBA Krzystof
300 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:34.17
248
ILNICKA-ŁOZA Aleksandra
Grupa Nomax
85 POL Bytom 00:11:16.00 00:02:15.00 00:48:18.00 00:01:23.00 00:24:37.00 3:09 19.18 01:27:48.71
249
LEWANDOWSKI Dominik
332 POLSKA Tarnowskie Góry 00:14:29.00 00:02:17.00 00:44:22.00 00:01:47.00 00:25:25.00 3:10 19.05 01:28:20.40
250
ŻAK Alicja
Zadyszka
318 POL Oświęcim 00:10:26.00 00:02:20.00 00:49:20.00 00:00:37.00 00:25:41.00 3:10 19.05 01:28:24.48
251
PIETRUCH Mateusz
333 POLSKA Bielsko-Biała 00:11:02.00 00:03:02.00 00:46:09.00 00:00:55.00 00:27:26.00 3:10 18.92 01:28:34.40
252
KOŚLA Piotr
129 POL Żyrardów 00:11:02.00 00:04:17.00 00:47:20.00 00:01:29.00 00:24:32.00 3:11 18.92 01:28:40.06
253
CAŁKO Aleksander
B365.pl
26 POL Bielsko-Biała 00:11:29.00 00:03:38.00 00:47:12.00 00:01:23.00 00:25:01.00 3:11 18.92 01:28:42.90
254
ŁUCKA Jarosław
162 POL Zaborze 00:10:20.00 00:03:14.00 00:45:53.00 00:01:59.00 00:27:47.00 3:12 18.79 01:29:12.80
255
OSIECKI Wojciech
195 POL Oświęcim 00:09:28.00 00:04:02.00 00:45:58.00 00:00:58.00 00:29:08.00 3:12 18.79 01:29:34.34
256
KURTYKA Agnieszka
Trenujtriathlon.pl
144 POL Dąbrowa Górnicza 00:10:32.00 00:01:18.00 00:46:01.00 00:00:58.00 00:30:53.00 3:13 18.67 01:29:42.00
257
SZMIGIELSKI Szymon
Ślęzak Team
275 POL Bibice 00:13:45.00 00:06:10.00 00:49:20.00 00:01:04.00 00:20:00.00 3:14 18.54 01:30:18.48
258
SURÓWKA Maciej
266 POL Wilków 00:09:25.00 00:03:09.00 00:50:32.00 00:01:05.00 00:26:08.00 3:14 18.54 01:30:19.08
259
WRÓBEL Grzegorz
Wróbelteam
315 POL Ruda Śląska 00:08:51.00 00:01:49.00 00:45:50.00 00:01:19.00 00:32:42.00 3:14 18.54 01:30:30.39
260
WITEK Sebastin
303 POL Nowy Sącz 00:13:30.00 00:06:43.00 00:42:19.00 00:03:07.00 00:24:57.00 3:15 18.54 01:30:36.23
261
KIERPIEC Szczepan
Chirurdzy
109 POL Czaniec 00:09:31.00 00:02:50.00 00:50:00.00 00:01:38.00 00:27:02.00 3:16 18.42 01:31:01.14
262
KRUK Anna
181 POL Lędziny 00:06:48.00 00:01:08.00 00:53:53.00 00:00:39.00 00:28:42.00 3:16 18.42 01:31:10.34
263
PASEK Natalia
Wm Triself
206 POL Wieliczka 00:14:40.00 00:02:26.00 00:48:11.00 00:01:28.00 00:24:52.00 3:17 18.30 01:31:36.33
264
PLATA Agnieszka
Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio
217 POL Kraków 00:12:34.00 00:02:14.00 00:52:39.00 00:00:29.00 00:23:45.00 3:17 18.30 01:31:41.39
265
KECMANIUK Rafał
108 POL Brzeszcze 00:12:09.00 00:02:56.00 00:52:20.00 00:00:41.00 00:24:18.00 3:18 18.18 01:32:23.53
266
LURKA Tomasz
Kęckie Harpagany
158 POL Kęty 00:14:56.00 00:01:39.00 00:50:51.00 00:00:33.00 00:24:39.00 3:19 18.18 01:32:39.07
267
JASIŃSKA Patrycja
99 POL Tychy 00:10:41.00 00:02:58.00 00:53:51.00 00:00:41.00 00:24:29.00 3:19 18.18 01:32:39.45
268
ŁUKASIK Marek
Lewiatan Lokietek
163 POL Trzyciąż 00:11:31.00 00:05:01.00 00:48:33.00 00:00:55.00 00:27:38.00 3:21 17.95 01:33:37.48
269
LASKOWSKA Agnieszka
147 POL Będzin 00:11:31.00 00:02:39.00 00:47:44.00 00:01:31.00 00:30:46.00 3:22 17.83 01:34:11.22
270
BAŃKA Dominik
9 POL Kraków 00:10:28.00 00:03:28.00 00:51:39.00 00:00:56.00 00:28:32.00 3:24 17.72 01:35:02.52
271
SKIBICKI Krzysztof
Zadyszka Oświęcim
248 POL Oświęcim 00:15:17.00 00:04:36.00 00:51:28.00 00:01:40.00 00:22:10.00 3:24 17.61 01:35:11.01
272
KROPKA Aleksandra
138 POL Świerczyniec 00:12:57.00 00:02:50.00 00:43:00.00 00:01:38.00 00:34:55.00 3:25 17.61 01:35:20.57
273
BAŃKA Aleksandra
8 POL Kraków 00:10:59.00 00:02:55.00 00:51:38.00 00:00:57.00 00:29:00.00 3:25 17.61 01:35:29.06
274
ESZYK Jerzy
51 POL Katowice 00:10:51.00 00:04:54.00 00:50:43.00 00:00:47.00 00:28:54.00 3:27 17.50 01:36:08.91
275
MAŁYSKA Maja
173 POL Kraków 00:12:32.00 00:03:46.00 00:54:31.00 00:01:02.00 00:24:26.00 3:27 17.50 01:36:17.23
276
DYDUCH Dominika
46 POL Chocznia 00:11:26.00 00:02:40.00 00:54:19.00 00:00:35.00 00:27:25.00 3:27 17.39 01:36:25.78
277
PAJAK Tomasz
198 POL Krakow 00:11:30.00 00:02:43.00 00:51:13.00 00:01:25.00 00:31:10.00 3:31 17.18 01:38:00.52
278
WENDA Jakub
Ifitt Klub Fitness
297 POL Andrychow 00:13:31.00 00:03:25.00 00:46:36.00 00:02:00.00 00:33:06.00 3:32 17.07 01:38:37.69
279
LYSON Magdalena
159 POL Chocznia 00:12:07.00 00:02:33.00 00:55:32.00 00:02:00.00 00:26:26.00 3:32 17.07 01:38:37.87
280
LYSON Piotr
160 POL Chocznia 00:11:18.00 00:03:21.00 00:48:52.00 00:02:00.00 00:33:07.00 3:32 17.07 01:38:37.97
281
PALUCH Izabela
200 POL Oswiecim 00:08:39.00 00:01:50.00 00:58:35.00 00:00:55.00 00:29:48.00 3:34 16.87 01:39:46.56
282
PARADOWSKA-PRUSAK Joanna
Fitnation
204 POL Nowy Sącz 00:14:13.00 00:03:46.00 00:48:53.00 00:02:30.00 00:30:41.00 3:35 16.77 01:40:03.10
283
TOMCZAK Jacek
Jackstrong.pl
284 POL Katowice 00:15:50.00 00:03:34.00 00:42:21.00 00:03:34.00 00:36:46.00 3:39 16.47 01:42:03.65
284
RYPUŁA Zenon
1956
239 POL Lędziny 00:15:04.00 00:03:36.00 00:55:42.00 00:00:55.00 00:27:30.00 3:41 16.37 01:42:46.73
285
PIETRYGA Maciej
213 POL Tarnowskie Góry 00:11:34.00 00:03:31.00 00:52:00.00 00:02:23.00 00:35:06.00 3:45 16.09 01:44:34.23
286
ESZYK Aleksandra
50 POL Katowice 00:14:46.00 00:05:22.00 01:01:14.00 00:01:21.00 00:32:52.00 4:08 14.51 01:55:35.54

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU