Piekło Czantorii 2018

Ustroń, Polska
17.11.2018

Wyniki

Ultra 63 km 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Poniwiec 1 Dolny Wyciąg 1 Poniwiec 2 Dolny Wyciąg 2 Poniwiec 3 min/km km/h Czas końcowy
1
PROBST Wojciech
Inov-8
124 POL Hażlach 01:17:05:00 02:19:43:00 03:49:12:00 04:56:52:00 06:28:33:00 7:37 7.88 07:59:07:00
2
MIŚKIEWICZ Mariusz
Biegiem przez Chybie
75 POL Mnich 01:24:02:00 02:27:31:00 04:03:05:00 05:14:21:00 07:02:51:00 8:23 7.17 08:47:26:00
3
FICEK Roman
Mountain Fuel
35 POL Skawica 01:30:41:00 02:43:46:00 04:27:55:00 05:49:52:00 07:47:35:00 9:04 6.62 09:30:58:00
4
SZECHLECKI Krzysztof
UNSTOPPABLE
143 POL Sosnowiec 01:31:39:00 02:47:09:00 04:41:07:00 06:04:04:00 07:57:44:00 9:21 6.42 09:48:23:00
5
Uczestnik anonimowy
Forever Young Lodz
114 POL Lodz 01:33:54:00 02:47:11:00 04:37:36:00 06:02:51:00 07:57:46:00 9:23 6.40 09:50:33:00
6
TUROSZ Iwona
GOPR BIESZCZADY
198 POLSKA Leżajsk 01:35:03:00 02:48:22:00 04:40:52:00 06:02:33:00 07:59:10:00 9:26 6.36 09:53:48:00
7
ORSÁG Matej
All4Run Košice
111 SVK Košice 01:36:24:00 02:54:19:00 04:49:12:00 06:21:20:00 08:08:24:00 9:28 6.34 09:56:05:00
8
NOWAK Przemysław
KRAUSE RUNNING TEAM
107 POL Dzierżoniów 01:30:53:00 02:43:50:00 04:36:06:00 06:07:02:00 08:06:37:00 9:31 6.31 09:59:05:00
9
KOKOT Krzysztof
NIEWYBIEGANI
70 POL Żory 01:31:41:00 02:44:08:00 04:36:43:00 06:09:57:00 08:01:09:00 9:42 6.19 10:10:43:00
10
DURKOWSKI Marcin
Sklep W Formie / InStinct / Oborygeni
33 POL Oborniki Śląskie 01:38:21:00 03:01:48:00 04:58:30:00 06:31:04:00 08:26:21:00 9:51 6.10 10:20:03:00
11
FRĄCZ Tomasz
INEE Industry Team
193 POL Wapienica 01:41:01:00 02:53:15:00 04:48:00:00 06:17:23:00 08:22:00:00 9:54 6.07 10:22:42:00
12
ZAJKOWSKI Jarosław
169 POL Białystok 01:33:52:00 02:48:05:00 04:48:02:00 06:19:36:00 08:21:13:00 9:59 6.02 10:28:27:00
13
ŁAWNIK Mateusz
91 POL Katowice 01:35:33:00 02:53:42:00 04:49:23:00 06:21:06:00 08:26:10:00 10:03 5.97 10:33:05:00
14
NOWACKI Piotr
106 POL Świętochłowice 01:33:56:00 02:49:13:00 04:50:43:00 06:26:52:00 08:36:24:00 10:08 5.93 10:37:35:00
15
SZAŁ Tomasz
ETA UPS TEAM
138 POL Poznań 01:44:48:00 03:05:26:00 05:03:36:00 06:32:13:00 08:35:40:00 10:08 5.92 10:38:10:00
16
HLAVAC Bronislav
Energy Team Bolatice
47 CZE Bolatice 01:48:44:00 03:15:49:00 05:11:54:00 06:37:37:00 08:40:39:00 10:10 5.91 10:39:45:00
17
SNARSKI Dariusz
133 POL Katowice 01:37:20:00 02:53:40:00 04:49:58:00 06:21:18:00 08:30:52:00 10:13 5.87 10:43:30:00
18
VOJTEK Daniel
Buclovany trail 4ever
152 SVK Buclovany 01:49:09:00 03:14:42:00 05:21:12:00 06:52:21:00 08:50:04:00 10:15 5.86 10:45:21:00
19
WOJNO Arkadiusz
Husaria Race Team
165 POL Łódź 01:33:54:00 02:49:12:00 04:57:57:00 06:40:42:00 08:46:52:00 10:25 5.77 10:55:19:00
20
DEJAS Tomasz
27 POL Mysłowice 01:37:15:00 02:54:18:00 04:55:02:00 06:30:57:00 08:46:42:00 10:31 5.71 11:02:25:00
21
TOMIK Małgorzata
Berserk On The Top
148 POL Kraków 01:41:58:00 03:05:24:00 05:12:42:00 06:41:40:00 08:59:57:00 10:40 5.63 11:11:59:00
22
SZAŁKOWSKI Dawid
Ekobiegi
139 POL Warszawa 01:43:25:00 03:05:16:00 05:10:29:00 06:48:28:00 08:59:40:00 10:42 5.61 11:13:49:00
23
CIACIURA Magdalena
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
17 POL Bielsko-Biała 01:42:09:00 03:05:27:00 05:12:41:00 06:41:20:00 09:00:00:00 10:45 5.59 11:16:47:00
24
ŁABUZ Sylwester
90 POL Dzierżoniów 01:38:18:00 03:09:11:00 05:18:00:00 06:54:50:00 09:04:32:00 10:47 5.57 11:18:32:00
25
BOGACKI Andrzej
Trail Runners Jaworzno
10 POL Jaworzno 01:46:06:00 03:08:53:00 05:14:33:00 06:49:14:00 09:03:46:00 10:47 5.57 11:18:39:00
26
WRÓBEL Łukasz
Kwp Poznań / Pozytywnie Zakręceni
167 POL Leszno 01:41:01:00 03:04:29:00 05:10:23:00 06:53:11:00 09:10:48:00 10:48 5.56 11:20:05:00
27
JAKUBIEC Radosław
51 POL Dąbrowa Górnicza 01:42:00:00 03:04:50:00 05:14:32:00 06:47:34:00 --:--:--:-- 10:49 5.55 11:21:17:00
28
PUDŁO Mateusz
Husaria Race Team
186 POL Żabianka 01:39:23:00 03:03:19:00 05:07:41:00 06:44:27:00 09:03:22:00 10:51 5.54 11:22:40:00
29
LIPNICKA Marta
Fundacja Przejście Kotliny
87 POL Jelenia Góra 01:41:10:00 03:04:04:00 05:08:30:00 06:45:13:00 09:05:17:00 10:54 5.51 11:26:41:00
30
RÓŻANOWSKI Łukasz
126 POL Bielsko Biała 01:37:56:00 02:57:08:00 05:02:51:00 06:45:13:00 09:07:44:00 10:56 5.49 11:28:15:00
31
MILKOWSKI Rafał
Otk Rzeźnik
101 POL Rybnik 01:42:00:00 03:04:10:00 05:14:32:00 --:--:--:-- --:--:--:-- 11:01 5.45 11:33:05:00
32
BASZAK Tomasz
Siła Ogra
3 POL Strachów 01:50:34:00 03:23:34:00 05:45:25:00 07:17:17:00 09:33:10:00 11:07 5.40 11:39:43:00
33
SZCZYPKA Piotr
Biegiem przez Chybie
142 POL Chybie 01:41:46:00 03:06:18:00 05:11:56:00 06:52:47:00 09:17:31:00 11:11 5.37 11:44:09:00
34
CHŁOSTA Lukasz
15 NOR Chechlo 01:42:51:00 03:10:11:00 05:30:12:00 07:10:46:00 09:34:31:00 11:13 5.35 11:45:58:00
35
CZAJKA Karol
19 POL Krępiec 01:39:27:00 02:57:22:00 05:03:31:00 06:48:39:00 09:27:55:00 11:14 5.34 11:47:35:00
36
ORACZ Mateusz
Bez Litości / Kalenji by Decathlon
110 POL Plewiska 01:56:00:00 03:25:31:00 05:44:30:00 07:23:52:00 09:51:03:00 11:21 5.29 11:54:13:00
37
TYSZKA Dariusz
AKS Polonią Warszawa
151 POL Warszawa 01:42:25:00 03:16:58:00 05:28:43:00 07:16:32:00 09:39:18:00 11:23 5.28 11:56:33:00
38
LASKOWSKI Tomasz
AKMB Pędziwiatr Gliwice
83 POL Gliwice 01:41:22:00 03:08:53:00 05:41:00:00 07:22:20:00 09:37:23:00 11:23 5.27 11:57:05:00
39
ZABŁOCKI Maciej
182 POL Rosnówko 01:55:25:00 03:21:56:00 05:40:53:00 07:21:55:00 09:45:49:00 11:34 5.19 12:07:43:00
40
BIELESZ Michal
7 CZE Ostrava 01:51:30:00 03:23:59:00 05:45:08:00 07:31:06:00 10:02:28:00 11:42 5.13 12:16:16:00
41
SZARAPANOWSKI Marcin
ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
141 POL Szczecin 01:50:59:00 03:24:41:00 05:39:15:00 07:18:47:00 09:47:47:00 11:45 5.11 12:19:26:00
42
ZAPORA Marek
W pogoni za duchem
171 POL Sarnów 01:53:46:00 03:26:39:00 05:47:47:00 07:28:37:00 09:57:06:00 11:47 5.10 12:21:29:00
43
BĘŚ Marcin
5 POL Jordanów Śląski 01:50:41:00 03:23:35:00 05:45:23:00 07:25:18:00 10:00:59:00 11:50 5.07 12:25:11:00
44
WĄS Grzegorz
Runners Club Warszawa
157 POL Opatów 01:56:48:00 03:29:06:00 05:47:28:00 07:42:48:00 10:05:34:00 11:55 5.04 12:30:36:00
45
WEINBERG Kamil
Biegiem po Piwo / Dziady OCR
161 POL Łódź 01:52:14:00 03:27:20:00 05:47:07:00 07:32:11:00 09:59:00:00 11:59 5.01 12:34:07:00
46
DZIUBAŁA Karolina
Husaria Race Team
34 POL Warszawa 01:53:00:00 03:27:20:00 05:47:54:00 07:34:30:00 10:06:39:00 11:59 5.01 12:34:25:00
47
KRZEMIŃSKI Tomasz
77 POL Dzierżoniów 01:46:31:00 03:16:31:00 05:41:10:00 07:34:54:00 10:07:00:00 11:60 5.00 12:35:42:00
48
KUKULSKI Wojciech
80 POL Wrocław 01:51:33:00 03:24:35:00 05:45:46:00 07:31:57:00 10:07:56:00 12:08 4.95 12:44:14:00
49
BORCZYŃSKI Michał
11 POL Kraków 01:42:08:00 03:06:19:00 05:30:37:00 07:26:30:00 10:07:17:00 12:11 4.93 12:46:58:00
50
WEGLARZ Czeslaw
159 POL Kędzierzyn-Koźle 01:47:48:00 03:18:30:00 05:46:10:00 07:50:09:00 10:28:50:00 12:12 4.92 12:47:58:00
51
FURMAN Marcin
Krytyka Czystego Biegania
36 POL Sosnowiec 01:55:58:00 03:30:18:00 05:57:21:00 07:49:08:00 10:24:40:00 12:15 4.90 12:51:21:00
52
TROCHIMOWICZ Hubert
Longevity Expedition
149 POL Warszawa 01:48:30:00 03:18:44:00 05:37:37:00 07:26:26:00 10:00:07:00 12:16 4.90 12:52:03:00
53
WĘGLEWSKI Bartłomiej
Centrum Sportów Sosnówka
160 POL Miłków 01:53:43:00 03:27:13:00 05:44:28:00 07:42:19:00 10:30:54:00 12:18 4.88 12:54:16:00
54
WALCZAK Maciej
Quay Poznań
154 POL Poznań 01:54:08:00 03:31:48:00 05:53:10:00 07:45:45:00 10:27:38:00 12:19 4.88 12:55:10:00
55
SOWIK Marcin
TIME4RUNNING
136 POL Tomaszów Mazowiecki 01:54:05:00 03:34:27:00 05:58:29:00 07:45:14:00 10:22:58:00 12:19 4.88 12:55:24:00
56
KOEHLER Krzysztof
Kd Żuki
69 POL Krakow 01:51:25:00 03:26:33:00 05:47:18:00 07:40:07:00 10:16:51:00 12:22 4.85 12:58:48:00
57
KOZŁOWSKA Agnieszka
Biegam bo Muszę Kielce
74 POL Kielce 01:55:59:00 03:32:43:00 05:56:38:00 07:46:31:00 10:22:43:00 12:27 4.82 13:04:10:00
58
MAZUREK Piotr
JAWORZNO RUNNERS
97 POL Jaworzno 02:04:51:00 03:42:25:00 06:12:50:00 08:05:58:00 10:40:44:00 12:31 4.80 13:07:51:00
59
STRYCHARSKI Kskrystian
Ave Maria Kids - Trailowe Biegi Duchowe
137 POL Warszawa 01:47:06:00 03:16:00:00 05:36:01:00 07:26:25:00 10:24:37:00 12:32 4.79 13:09:30:00
60
OCHMAŃSKI Adam
108 POL Łódź 01:50:46:00 03:21:47:00 05:52:20:00 08:04:45:00 10:42:09:00 12:33 4.78 13:10:06:00
61
DADAŚ Janusz
Night Runners Gliwice
24 POL Gliwice 01:58:14:00 03:36:16:00 06:08:31:00 07:54:20:00 10:37:32:00 12:34 4.78 13:11:15:00
62
GRZYBOWSKI Maciej
Acti-vit
44 POL Bydgoszcz 01:51:10:00 03:26:53:00 06:04:38:00 08:00:05:00 10:34:34:00 12:35 4.77 13:12:03:00
63
LEWANDOWSKI Robert
Biegam Z Radości
85 POL Warszawa 02:10:06:00 03:55:24:00 06:24:15:00 08:16:15:00 10:47:38:00 12:39 4.74 13:16:35:00
64
GIBAŁA Marcin
Fundacja Auxilium
39 POL Mielec 01:58:14:00 03:40:39:00 06:11:31:00 08:04:52:00 10:44:12:00 12:43 4.72 13:20:31:00
65
CZARNY Mariusz
JaworznoŁBC
21 POL Jaworzno 01:58:01:00 03:39:44:00 06:07:06:00 07:57:25:00 10:36:26:00 12:43 4.72 13:20:39:00
66
LISZKA Maciej
Li Sport
88 POL Cieszyn 01:57:19:00 03:39:24:00 06:07:19:00 07:59:35:00 10:54:22:00 12:48 4.69 13:25:25:00
67
DERSIEWICZ Adam
CF Hellwood Gliwice
28 POL Gliwice 01:59:15:00 03:39:36:00 06:07:21:00 07:59:30:00 10:54:22:00 12:49 4.68 13:27:23:00
68
SZYL Marek
Runners Team Quibl
146 POL Warszawa 02:02:32:00 03:40:13:00 05:57:54:00 07:37:16:00 10:27:02:00 12:50 4.68 13:27:39:00
69
GRYNFELDER Rafał
Skywalkproject.pl
43 POL Warszawa 01:56:40:00 03:30:16:00 05:54:16:00 07:52:55:00 10:41:42:00 12:50 4.68 13:27:59:00
70
ŁUKOSZ Tomasz
Xxx
195 POLSKA Ustroń 02:10:10:00 03:39:33:00 06:09:21:00 07:59:36:00 10:54:24:00 12:50 4.68 13:28:19:00
71
MARCZAK Michał
12tri.pl
94 POL Warszawa 02:10:04:00 03:53:11:00 06:24:22:00 08:19:58:00 11:01:13:00 12:56 4.64 13:34:02:00
72
GAJDECKI Tomek
Accenture
37 POL Warszawa 02:02:46:00 03:41:09:00 06:07:42:00 08:03:14:00 10:48:13:00 12:58 4.63 13:36:21:00
73
OSAKOWICZ Mateusz
112 POL Warszawa 01:49:57:00 03:25:02:00 05:50:10:00 07:50:44:00 10:50:24:00 12:58 4.63 13:36:30:00
74
SZTYGIEL Maciej
Dekorado
145 POL Wejherowo 01:47:25:00 03:27:32:00 05:56:02:00 07:59:47:00 10:44:30:00 12:60 4.62 13:38:14:00
75
LECKI Mateusz
Team Biegowy Szczecinek
84 POL Szczecinek 02:07:25:00 03:56:54:00 06:48:51:00 08:32:49:00 11:08:55:00 12:60 4.62 13:38:55:00
76
HARĘŻLAK Krzysztof
Agb Torfy
46 POL Łódź 01:44:00:00 03:14:30:00 05:36:46:00 07:41:52:00 10:50:40:00 13:01 4.61 13:39:39:00
77
ODOLCZYK Jerzy
109 POL Warszawa 02:13:21:00 04:02:46:00 06:36:05:00 08:24:10:00 10:59:37:00 13:06 4.59 13:44:26:00
78
KAŃDUŁA Klaudia
Nest Team
61 POL Poznań 02:04:58:00 03:48:37:00 06:18:19:00 08:09:09:00 10:58:42:00 13:07 4.58 13:46:18:00
79
KRUPIŃSKI Maciej
Agb Torfy
76 POL Zgierz 02:12:52:00 03:58:21:00 06:36:51:00 08:30:43:00 11:09:16:00 13:08 4.57 13:46:40:00
80
ADAMSKA Zofia
Decathlon Kartuska
1 POL Złotniki 02:06:10:00 03:53:26:00 06:39:29:00 08:32:24:00 11:22:02:00 13:11 4.56 13:49:41:00
81
PASCHKE Roman
ShipCup
117 POL Gdynia 02:01:28:00 03:52:43:00 06:29:50:00 08:17:48:00 11:12:31:00 13:15 4.53 13:53:54:00
82
BOBER Jakub
Łajdak Team
9 POL Leszno 01:53:11:00 03:31:37:00 05:57:46:00 08:07:48:00 10:54:53:00 13:19 4.51 13:58:44:00
83
PYTEL Adrian
194 POLSKA Cieszyn 01:55:13:00 03:34:08:00 06:09:05:00 08:03:30:00 10:59:24:00 13:21 4.50 14:00:51:00
84
JÓZEF Tomasz
ADS Masna
55 POL Dąbrowa Górnicza 01:47:17:00 03:22:26:00 06:00:36:00 07:59:02:00 10:59:20:00 13:22 4.49 14:01:18:00
85
ZIELIŃSKI Marek
Datasport
175 POL Szczawno-Zdroj 02:01:01:00 03:51:09:00 06:22:29:00 08:27:44:00 11:13:14:00 13:26 4.47 14:05:55:00
86
KURYŁO Zenon
SBD Energetyk
81 POL Rybnik 02:00:26:00 03:38:18:00 06:01:35:00 07:59:30:00 10:59:50:00 13:29 4.45 14:08:47:00
87
KARWACKI Grzegorz
Globus
64 POL Wałbrzych 01:57:32:00 03:39:34:00 06:09:19:00 08:08:20:00 11:02:59:00 13:29 4.45 14:09:09:00
88
KASPERSKA Barbara
Bbl Gorzów
65 POL Gorzów Wielkopolski 02:09:04:00 03:51:12:00 06:37:27:00 08:30:54:00 11:28:29:00 13:30 4.45 14:09:29:00
89
ANDRZEJCZAK Dariusz
AGB Torfy
2 POL Aleksandrów Łódzki 02:12:31:00 03:58:00:00 06:36:41:00 08:32:57:00 11:23:10:00 13:40 4.39 14:20:24:00
90
KŁOCZKO Marcin
68 POL Poznań 01:57:35:00 03:41:06:00 06:27:55:00 08:31:15:00 11:22:13:00 13:42 4.38 14:22:53:00
91
NIENADOWSKA Beata
Królówka
196 POLSKA Elbląg 02:19:46:00 04:17:13:00 06:54:58:00 08:43:47:00 11:31:34:00 13:48 4.35 14:28:25:00
92
OSZCZĘDA Krzysztof
113 POL Żory 02:07:23:00 04:06:34:00 06:57:22:00 08:52:38:00 11:54:59:00 13:58 4.30 14:39:06:00
93
BUCHALSKA Ewa
Ekobiegi
13 POL Warszawa 02:05:09:00 03:54:45:00 06:34:25:00 08:28:09:00 11:43:33:00 13:59 4.29 14:40:25:00
94
SZRETER Paweł
STS CARGO
144 POL Łódź 02:09:49:00 04:05:39:00 07:03:00:00 08:52:38:00 11:56:21:00 14:04 4.27 14:45:56:00
95
MAKSELON Anna
92 POL Szczecinek 02:07:25:00 03:58:36:00 06:48:56:00 08:56:24:00 11:48:23:00 14:04 4.27 14:45:57:00
96
ŻUROWSKI Marcin
179 POL Kicin 02:05:03:00 03:51:56:00 06:58:50:00 08:47:48:00 11:43:42:00 14:05 4.26 14:47:02:00
97
BĘBENEK Marcin
4 POL Jaworzno 02:16:30:00 04:16:43:00 06:56:06:00 08:45:27:00 11:38:40:00 14:09 4.25 14:50:30:00
98
WALECKI Michał
155 POL Czarków 02:02:40:00 03:48:11:00 06:38:23:00 08:56:01:00 12:03:49:00 14:17 4.21 14:58:59:00
99
GUTKOWSKI Wojciech
45 POL Szczecinek 02:11:36:00 04:11:49:00 07:04:30:00 08:57:31:00 12:07:08:00 14:17 4.21 14:59:02:00
100
ZAPART Tomek
185 POL Podkowa Leśna 02:01:31:00 03:48:15:00 06:42:37:00 08:45:20:00 11:38:26:00 14:17 4.20 14:59:14:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU