Salamandra Ultra Trail 2018

Goleszów, Polska
13.04.2018

Wyniki

Salamandra Ultra Trail 100 100 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Start - Budzin Budzin - Kozińce Kozińce - Polana Polana - Meta min/km km/h Czas końcowy
1
FICEK Roman
Kw Kraków
6 POL Skawica 01:31:19.00 02:31:51.00 06:00:28.00 01:58:09.00 7:14 8.31 12:01:47.00
2
MISKIEWICZ Mariusz
Biegiem Przez Chybie
519 POL Mnich 01:41:43.00 02:45:24.00 06:14:49.00 02:10:09.00 7:44 7.77 12:52:05.00
3
KRUPA Przemysław
Biegiem Przez Chybie
65 POL Mnich 01:37:01.00 02:42:31.00 06:28:37.00 02:09:43.00 7:47 7.72 12:57:52.00
4
FRĄCZ Tomasz
Biegiem Przez Chybie
53 POL Wapienica 01:41:43.00 03:09:14.00 06:52:06.00 02:19:12.00 8:26 7.12 14:02:15.00
5
HORACZY Krzysztof
Bb Runners
58 POL Białystok 01:43:23.00 02:51:14.00 07:08:59.00 02:26:00.00 8:30 7.06 14:09:35.00
6
ZAJKOWSKI Jarek
Bbrunners
60 POL Białystok 01:43:21.00 02:51:14.00 07:08:27.00 02:26:32.00 8:30 7.06 14:09:35.00
7
HOTA Dalimil
Nvpp Třinec
34 CZE Trinec 01:44:41.00 03:13:25.00 06:45:55.00 02:42:01.00 8:40 6.93 14:26:02.00
8
MATYJA Adam
Nr+
57 POL Stara Huta 01:41:40.00 03:14:50.00 07:03:59.00 02:33:44.00 8:45 6.86 14:34:12.00
9
KOŁDER Tomasz
Pako Team Cieszyn
71 POL Cieszyn 01:39:29.00 02:55:10.00 07:22:21.00 02:37:12.00 8:45 6.86 14:34:12.00
10
FOJT Krzysztof
Apr69
47 POL Orzesze 01:41:04.00 03:23:30.00 07:09:46.00 02:26:47.00 8:49 6.81 14:41:08.00
11
NALEPKA Zdzisław
Biegiem Przez Góry
59 POL Jastrzębie Zdrój 01:53:13.00 03:23:18.00 07:14:22.00 02:21:27.00 8:56 6.72 14:52:19.00
12
BEDNARCZYK Aleksander
Team Bajk/bike_Kisses
64 POL Żory 01:41:29.00 03:14:58.00 07:51:19.00 02:29:30.00 9:11 6.54 15:17:16.00
13
DĄBROWSKI Kamil
Biegiem Po Piwo Piwoteka Łódź
23 POL Wrocław 01:45:35.00 03:21:41.00 07:40:21.00 02:36:59.00 9:15 6.49 15:24:35.00
14
PALUCH Marek
Biegiem Przez Góry
75 POL Jaworze 01:44:51.00 03:13:04.00 08:07:20.00 02:39:35.00 9:27 6.35 15:44:50.00
15
MARCHEL Przemek
Judo Lemur
17 POL Warszawa 01:45:33.00 03:28:08.00 07:55:58.00 02:42:49.00 9:32 6.30 15:52:27.00
16
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
Judo Lemur
24 POL Warszawa 01:45:32.00 03:28:10.00 07:56:04.00 02:42:42.00 9:32 6.30 15:52:28.00
17
KAROLAK Anna
Stopa Slupsk
8 POL Siemianice 01:42:22.00 03:36:45.00 07:58:29.00 02:40:45.00 9:36 6.26 15:58:21.00
18
PILAK Piotr
Team360
32 POL Zamarski 01:47:15.00 03:31:52.00 07:58:22.00 02:40:52.00 9:36 6.26 15:58:21.00
19
FLAK Łukasz
Zapierdalacze
29 POL Rogoźnik 01:47:41.00 03:31:19.00 07:59:16.00 02:56:13.00 9:45 6.16 16:14:30.00
20
MATUSIAK Michał
Rowery Małgośka
1 POL Poznań 01:50:40.00 03:30:46.00 08:05:08.00 02:48:00.00 9:45 6.16 16:14:33.00
21
WRONA Mariusz
40 POL Warszawa 01:44:53.00 03:26:04.00 08:25:00.00 03:05:38.00 10:01 5.99 16:41:33.00
22
POŃC Maciej
Team360
33 POL Cieszyn 01:50:39.00 03:33:45.00 08:35:07.00 02:46:48.00 10:04 5.96 16:46:18.00
23
ŻAK Robert
Wieliszew Heron Team
70 POL Jachranka 01:48:06.00 03:43:07.00 08:35:27.00 02:53:23.00 10:13 5.88 17:00:03.00
24
LISZKA Maciej
Li Sport
50 POL Cieszyn 01:46:58.00 03:44:12.00 08:36:00.00 02:54:07.00 10:13 5.88 17:01:17.00
25
JAROCKI Łukasz
46 POL Sztokholm 01:44:46.00 03:45:58.00 08:27:15.00 03:07:11.00 10:16 5.85 17:05:10.00
26
PAPAŁA Edward
62 POL Miasteczko Śląskie 01:56:56.00 03:34:35.00 09:10:47.00 02:41:32.00 10:27 5.75 17:23:50.00
27
ORLOW Kuba
Ynwa
51 POL Tychy 01:49:17.00 03:45:40.00 09:03:05.00 02:46:29.00 10:27 5.74 17:24:31.00
28
TROCHIMOWICZ Hubert T
Longevity Expedition
72 POL Warszawa 01:46:20.00 03:42:38.00 08:57:20.00 03:04:45.00 10:31 5.71 17:31:04.00
29
REGUS Michał
73 POL Pleszew 01:40:01.00 03:28:16.00 09:41:43.00 02:45:17.00 10:34 5.69 17:35:16.00
30
KUKULSKI Wojciech
22 POL Wrocław 01:54:27.00 03:43:28.00 08:30:35.00 03:30:24.00 10:36 5.67 17:38:54.00
31
SZCZEPAŃSKI Norman
As-Pl
49 POL Gdańsk 01:42:13.00 03:29:28.00 09:38:17.00 02:56:40.00 10:40 5.62 17:46:38.00
32
CIEŚLAR Urszula
Biegiem Przez Góry
19 POL Ustroń 02:06:48.00 04:11:19.00 08:15:50.00 03:15:11.00 10:42 5.61 17:49:08.00
33
LACHERA Marek
W Pogoni Za Duchem
79 POL Katowice 02:03:09.00 03:53:41.00 08:38:15.00 03:14:03.00 10:42 5.61 17:49:08.00
34
HADAM Jacek
Przemyski Klub Biegacza
36 POL Cieszanów 01:51:27.00 03:39:09.00 08:57:13.00 03:23:56.00 10:44 5.60 17:51:46.00
35
SOBCZAK Mirosław
Wkurw_Team
13 POL Sosnowiec 01:45:43.00 03:28:59.00 09:20:36.00 03:21:05.00 10:46 5.57 17:56:24.00
36
SZYL Marek
Runners Team Quibl
21 POL Warszawa 02:00:34.00 03:52:29.00 08:57:25.00 03:09:14.00 10:48 5.56 17:59:41.00
37
SZARAPANOWSKI Damian
Ultra Diabły Team Lubrza /avion
7 POL Nowa Wioska 02:03:37.00 03:59:57.00 08:57:59.00 02:58:18.00 10:48 5.56 17:59:51.00
38
PIWOWARCZYK Magdalena
Szkoła Wspinania Klama
31 POL Kraków 01:59:55.00 03:53:13.00 09:13:39.00 03:29:57.00 11:11 5.37 18:36:45.00
39
POMIERSKI Zbigniew
Kiz
10 POL Kwidzyn 01:52:47.00 04:04:10.00 09:20:14.00 03:19:51.00 11:11 5.37 18:37:02.00
40
CHOMONT Robert
67 POL Krępsko 01:56:33.00 03:34:55.00 09:11:41.00 04:00:46.00 11:15 5.34 18:43:54.00
41
GRZYBOWSKI Maciej
Acti-Vit
18 POL Bydgoszcz 01:48:36.00 03:59:21.00 09:45:53.00 03:12:33.00 11:16 5.33 18:46:23.00
42
GĄSIOREK Tomasz
61 POL Bielsko-Biała 01:53:02.00 03:59:29.00 09:41:24.00 03:19:32.00 11:21 5.29 18:53:27.00
43
KOŹMIŃSKI Piotr
Rozbiegane Działdowo
25 POL Działdowo 01:55:58.00 04:07:43.00 09:40:41.00 03:16:35.00 11:25 5.26 19:00:57.00
44
DROTAR Martin
68 SVK Michalovce 01:47:16.00 03:29:54.00 10:08:25.00 03:36:59.00 11:26 5.25 19:02:34.00
45
LIC Janusz
48 POL Zabrze 02:07:31.00 04:24:31.00 09:19:54.00 03:23:16.00 11:34 5.19 19:15:11.00
46
WRÓBEL Grzegorz
54 POL Żarówka 01:56:35.00 03:55:57.00 09:41:15.00 03:42:47.00 11:34 5.19 19:16:34.00
47
ŁAJTAR Krzysztof
5 POL Komarówka Podlaska 01:56:35.00 03:55:59.00 09:57:22.00 03:30:31.00 11:37 5.17 19:20:27.00
48
NIEMCZOK Daniel
Pko Bank Polski
9 POL Imielin 02:11:49.00 04:25:40.00 09:19:25.00 03:23:33.00 11:37 5.17 19:20:27.00
49
ZIEMBA Damian
Antonteam
2 POL Kędzierzyn-Koźle 02:00:02.00 04:28:43.00 09:22:47.00 03:34:05.00 11:40 5.15 19:25:38.00
50
LOREK Marek
Kb Maratończyk Dębica
11 POL Dębica 02:01:15.00 04:34:52.00 09:16:29.00 03:46:37.00 11:48 5.09 19:39:13.00
51
ŁACH Piotr
78 POL Kraków 02:10:53.00 04:08:37.00 09:37:56.00 03:54:42.00 11:56 5.03 19:52:08.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU