Salamandra Ultra Trail 2018

Goleszów, Polska
13.04.2018

Wyniki

Salamandra Ultra Trail 25 25 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Start - Budzin Budzin - Meta min/km km/h Czas końcowy
1
WRÓBEL Tomasz
Mks-R Centrum Dzięgielów
518 POL Goleszów 01:12:30.00 00:39:39.00 4:30 13.37 01:52:10.00
2
KOŚCIELNIAK Kacper
Gorący Potok Team
525 POL Rabka Niżna 01:13:51.00 00:41:06.00 4:36 13.02 01:54:57.00
3
PIECZONKA Daniel
453 POL Cieszyn 01:17:16.00 00:41:40.00 4:46 12.63 01:58:56.00
4
ALKER Adam
448 POL Warszawa 01:21:25.00 00:45:36.00 5:05 11.79 02:07:01.00
5
ŚCIESZKA Wojciech
13 Elt Kraków-Balice
442 POL Kraków 01:23:57.00 00:43:06.00 5:05 11.79 02:07:03.00
6
SKWORC Grzegorz
Team Siemion
467 POL Siemianowice Śląskie 01:23:02.00 00:44:01.00 5:05 11.79 02:07:03.00
7
FRANEK Marcin
Olza Cieszyn
413 POL Cieszyn 01:25:09.00 00:45:20.00 5:14 11.52 02:10:29.00
8
KANIA Mateusz
409 POL Bielsko-Biała 01:24:14.00 00:46:33.00 5:14 11.47 02:10:47.00
9
ŻYŁA Sebastian
Sci Górscy Entuzjaści
421 POL Kończyce Małe 01:24:59.00 00:46:36.00 5:16 11.42 02:11:35.00
10
OREŁ Tomasz
Sci Górscy Entuzjaści
419 POL Kaczyce 01:25:28.00 00:46:33.00 5:17 11.36 02:12:01.00
11
PUZOŃ Robert
Nutrend Team
471 POL Bielsko-Biała 01:26:10.00 00:47:39.00 5:22 11.21 02:13:50.00
12
OREŁ Przemysław
Sci Górscy Entuzjaści
468 POL Kończyce Małe 01:26:28.00 00:48:24.00 5:24 11.11 02:14:52.00
13
SZCZYPKA Piotr
Biegiem Przez Chybie
425 POL Chybie 01:29:00.00 00:47:56.00 5:29 10.96 02:16:56.00
14
KĘDZIOR Kamil
Sci Górscy Entuzjaści
466 POL Pogwizdów 01:29:47.00 00:49:00.00 5:34 10.82 02:18:46.00
15
BACHLEDA Łukasz
Gorący Potok Team
526 POL Rabka Niżna 01:31:11.00 00:48:18.00 5:35 10.78 02:19:29.00
16
STRYCHARSKI Krystian
Tbd Ave Maria Kids !
447 POL Warszawa 01:29:00.00 00:51:42.00 5:38 10.64 02:20:42.00
17
SZYNWELSKI Tomasz
452 POL Środa Wielkopolska 01:30:48.00 00:51:56.00 5:43 10.50 02:22:44.00
18
WOJDYŁO Mateusz
Fantastic Ania Sikora
493 POL Ustroń 01:31:56.00 00:51:58.00 5:46 10.42 02:23:54.00
19
KUCZERA Sylwia
Olza Cieszyn
492 POL Cieszyn 01:35:22.00 00:50:04.00 5:50 10.33 02:25:26.00
20
CIEŚLAR Marcin
508 POL Goleszów 01:34:39.00 00:50:47.00 5:50 10.33 02:25:26.00
21
KNAPIK Katarzyna
Klub Świnek Morskich
296 POL Bielsko-Biała 01:35:20.00 00:50:27.00 5:50 10.29 02:25:46.00
22
POKRZYK Zbigniew
412 POL Oświęcim 01:32:57.00 00:52:55.00 5:51 10.29 02:25:53.00
23
DATA Tomasz
Hrmax Żory
424 POL Żory 01:35:21.00 00:51:06.00 5:52 10.25 02:26:26.00
24
KROPKA Marcin
428 POL Katowice 01:34:20.00 00:55:09.00 5:59 10.04 02:29:28.00
25
GOLONKA Bartosz
540 POLSKA Wrocław 01:34:59.00 00:54:32.00 5:59 10.04 02:29:30.00
26
CIENGIEL Hanna
454 POL Cieszyn 01:41:24.00 00:51:57.00 6:09 9.77 02:33:20.00
27
PARWA Michał
N.p.m.
427 POL Dziekanowice 01:41:54.00 00:55:05.00 6:17 9.54 02:36:59.00
28
BORATYŃSKI Adam
513 POL Warszawa 01:41:12.00 00:58:20.00 6:23 9.40 02:39:32.00
29
MACURA Marcin
Mac-Sport
423 POL Ustroń 01:44:05.00 00:59:07.00 6:32 9.19 02:43:13.00
30
RECMAN Monika
Beskidy Bike Club
522 POL Ustroń 01:45:31.00 00:57:59.00 6:33 9.16 02:43:30.00
31
PRZYWIECZERSKI Paweł
503 POL Swarzędz 01:46:05.00 00:57:50.00 6:34 9.16 02:43:55.00
32
DERSIEWICZ Adam
Cf Hellwood Gliwice
463 POL Gliwice 01:43:35.00 01:00:42.00 6:35 9.12 02:44:17.00
33
WOJCIECHOWSKI Wojtek
Fotokultura
414 POL Gliwice 01:45:52.00 01:00:15.00 6:39 9.03 02:46:07.00
34
ZĘBIK Grażyna
439 POL Cieszyn 01:51:05.00 00:57:32.00 6:45 8.90 02:48:37.00
35
WOJTAS Janusz
474 POL Warsaw 01:43:15.00 01:06:04.00 6:47 8.87 02:49:20.00
36
STRAŚ Jarosław
433 POL Katowice 01:42:56.00 01:07:44.00 6:50 8.80 02:50:40.00
37
WITKOWSKI Witold
470 POL Bytom 01:44:33.00 01:06:41.00 6:51 8.77 02:51:14.00
38
GIERULA Artur
465 POL Dzięgielów 01:50:45.00 01:01:06.00 6:53 8.74 02:51:51.00
39
KOSZOREK Mateusz
495 POL Rzeszow 01:49:47.00 01:02:19.00 6:54 8.71 02:52:06.00
40
DAWIEC Gabriela
Biegiem Przez Chybie
517 POL Frelichów 01:51:57.00 01:00:16.00 6:54 8.71 02:52:13.00
41
KOWALSKI Łukasz
Magneti Marelli Poland
527 POL Gierałtowice 01:48:31.00 01:04:09.00 6:55 8.68 02:52:41.00
42
PAJĄK Paweł
489 POL Żory 01:50:50.00 01:02:09.00 6:56 8.68 02:52:58.00
43
ZAWADZKI Leszek
515 POL Gliwice 01:46:06.00 01:07:33.00 6:57 8.65 02:53:39.00
44
HAJTO Dominik
Biegiem Przez Chybie
528 POLSKA Chybie 01:42:00.00 01:11:47.00 6:58 8.62 02:53:46.00
45
DORDA Miloslav
Bsvčt/ Nvpp Team
420 CZE Czeski Cieszyn 01:52:52.00 01:01:01.00 6:58 8.62 02:53:52.00
46
PROKOPCZUK Wiktor
Magna Formpol Running Team
401 POL Tychy 01:52:45.00 01:01:29.00 6:59 8.62 02:54:14.00
47
KIDA Andrzej
Los Trepos Companieros
523 POL Kraków 01:55:41.00 00:58:44.00 6:59 8.59 02:54:26.00
48
JANOWSKA Kinga
457 POL Wrocław 01:55:05.00 00:59:50.00 6:60 8.56 02:54:55.00
49
JANOWSKI Witek
458 POL Wrocław 01:55:05.00 00:59:52.00 6:60 8.56 02:54:56.00
50
PIETRZYK Mariusz
459 POL Brenna 01:52:17.00 01:03:25.00 7:02 8.53 02:55:42.00
51
KARWAT Robert
Magneti Marelli Poland
524 POL Mikołów 01:52:38.00 01:04:49.00 7:06 8.45 02:57:28.00
52
KOSZOREK Marek
494 POL Rzeszow 01:53:14.00 01:04:20.00 7:07 8.45 02:57:33.00
53
CHOWANIOK Anna
499 POL Ustroń 01:54:25.00 01:03:25.00 7:07 8.45 02:57:51.00
54
KRAWCZYK Jacek
496 POL Cieszyn 01:54:52.00 01:04:46.00 7:12 8.36 02:59:39.00
55
MARCINKOWSKA Mariola
497 POL Cieszyn 01:54:52.00 01:04:48.00 7:12 8.36 02:59:40.00
56
BEDNARCZYK Rafał
-
408 POL Żory 01:53:45.00 01:06:40.00 7:14 8.31 03:00:25.00
57
BARTKO Maciej
422 POL Skierniewice 01:51:39.00 01:09:04.00 7:14 8.31 03:00:43.00
58
MARCINEK Łukasz
Nie Teraz, Potem
512 POL Siemianowice Śl. 01:51:47.00 01:09:01.00 7:14 8.31 03:00:48.00
59
STAN Marcin
White Rabbit Running Team
462 POL Warszawa 01:53:59.00 01:07:11.00 7:15 8.28 03:01:11.00
60
BURDA Marek
514 POL Brenna 01:51:19.00 01:10:11.00 7:16 8.25 03:01:30.00
61
BOHM Jacek
472 POL Mikołów 01:52:38.00 01:09:54.00 7:19 8.22 03:02:32.00
62
RUDNICKI Marek
477 POL Otwock 01:54:16.00 01:09:24.00 7:21 8.17 03:03:40.00
63
SYROCKI Arkadiusz
Magna Formpol Running Team
403 POL Tychy 01:55:41.00 01:09:51.00 7:26 8.09 03:05:32.00
64
OBUCHOWICZ Darek
For Run Team
449 POL Poznań 01:53:32.00 01:12:21.00 7:27 8.06 03:05:53.00
65
MAZUR Sylwia
Iniemaslabych.pl
406 POL Żory 01:59:46.00 01:08:49.00 7:33 7.96 03:08:36.00
66
KRZYSZTON Karol
469 POL Wroclaw 01:55:40.00 01:12:56.00 7:33 7.96 03:08:36.00
67
MARCOL Jerzy
60+
486 POL Ustroń 01:58:07.00 01:13:12.00 7:40 7.84 03:11:19.00
68
WIĘCŁAW Artur
521 POL Cisownica 01:58:07.00 01:13:11.00 7:40 7.84 03:11:19.00
69
WRÓBEL Arkadiusz
Bb Runners
491 POL Świerczyniec 01:58:05.00 01:13:28.00 7:40 7.84 03:11:32.00
70
ŁOZA Wojciech
Grupa Nomax
411 POL Bytom 02:02:14.00 01:11:55.00 7:46 7.72 03:14:09.00
71
LEBIEDZIK Sławomir
484 POL Skoczów 01:58:40.00 01:15:57.00 7:48 7.72 03:14:37.00
72
PAPIEŻ Szymon
-
202 POL Białka 01:58:22.00 01:19:19.00 7:55 7.60 03:17:41.00
73
DWORNIK Małgorzata
437 POL Kraków 02:07:09.00 01:13:35.00 8:02 7.46 03:20:44.00
74
SKRZYPEK Krzysztof
Klincz Team
485 POL Bytom 01:59:48.00 01:22:56.00 8:07 7.40 03:22:44.00
75
WITALIŃSKA Agnieszka
461 POL Bielsko-Biała 02:08:16.00 01:15:01.00 8:08 7.37 03:23:16.00
76
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna
410 POL Zbrosławice 02:08:01.00 01:17:16.00 8:13 7.31 03:25:17.00
77
GRAU Joanna
Kwidzyn Biega
504 POL Kwidzyn 02:10:49.00 01:14:30.00 8:13 7.31 03:25:19.00
78
WRÓBLEWSKA Olga
Vege Runners
481 POL Wilcza Góra 02:10:04.00 01:15:53.00 8:15 7.29 03:25:57.00
79
ZADROŻNY Piotr
Drzwi Do Marzeń
441 POL Halinów 02:06:06.00 01:19:56.00 8:15 7.29 03:26:02.00
80
KAROLCZYK Sylwia
Power Training
506 POL Warszawa 02:11:16.00 01:15:09.00 8:16 7.27 03:26:25.00
81
WOLSKI Paweł
Tss Kret Trzebnica
487 POL Trzebnica 01:56:41.00 01:30:04.00 8:17 7.25 03:26:45.00
82
KUŁAKOWSKI Piotr
Człapacze
244 POL Konstancin-Jeziorna 02:10:07.00 01:17:03.00 8:18 7.25 03:27:09.00
83
KORZEC Pawel
White Rabbit
464 POL Warszawa 02:08:20.00 01:19:22.00 8:19 7.23 03:27:43.00
84
CZUCZUMANOV Valentin
482 HUN Budapest 02:08:20.00 01:19:23.00 8:19 7.23 03:27:43.00
85
WAGNER Ewa
415 POL Wrocław 02:14:00.00 01:13:54.00 8:19 7.20 03:27:54.00
86
MAZUR Beata
Fantastic Ania Sikora
498 POL Ustroń 02:10:44.00 01:20:34.00 8:28 7.10 03:31:17.00
87
SZATKOWSKI Zbigniew
432 POL Pisarzowice 02:09:27.00 01:22:06.00 8:28 7.08 03:31:32.00
88
SZAL Katarzyna
501 POL Warszawa 02:10:38.00 01:22:40.00 8:32 7.02 03:33:19.00
89
KOSIM Kamil
Radzymin Run Team
509 POL Radzymin 02:08:36.00 01:26:13.00 8:36 6.98 03:34:49.00
90
ŚLUSARCZYK Krzysztof
Fujitsu Running Team Łódź
529 POLSKA Łódź 02:11:33.00 01:23:17.00 8:36 6.98 03:34:49.00
91
WIKTOROWSKI Marcin
Zawsze Drudzy
435 POL Rogozino 02:10:19.00 01:25:21.00 8:38 6.96 03:35:40.00
92
MANIAK Łukasz
500 POL Swarzędz 02:10:40.00 01:26:34.00 8:42 6.91 03:37:14.00
93
SOSZYŃSKA Gosia
Człapacze
429 POL Warszawa 02:22:05.00 01:16:35.00 8:45 6.87 03:38:39.00
94
PORSCH Arkadiusz
516 GBR Edynburg 02:13:09.00 01:28:06.00 8:51 6.78 03:41:15.00
95
ADAMSKI Bartłomiej
478 POL Modlnica 02:13:52.00 01:29:39.00 8:57 6.70 03:43:31.00
96
URBANOWICZ Łukasz
479 POL Kraków 02:13:36.00 01:30:20.00 8:58 6.70 03:43:56.00
97
LECHOWICZ Tadeusz
Szare Morsy
431 POL Jastrzębie-Zdrój 02:23:21.00 01:22:30.00 9:02 6.65 03:45:50.00
98
BARAN Irena
Klub Szare Morsy
430 POL Jastrzębie-Zdrój 02:23:23.00 01:22:28.00 9:03 6.65 03:45:51.00
99
MARMUROWICZ Krystian
Nessi Team
434 POL Katowice 02:19:28.00 01:26:58.00 9:04 6.63 03:46:26.00
100
SZCZELINA Paweł
Press Glass Biegamy I Wspieramy
445 POL Oświęcim 02:15:48.00 01:31:24.00 9:06 6.60 03:47:12.00
101
MITERKA Agata
Kb Castellanus
483 POL Warszawa 02:14:16.00 01:33:52.00 9:08 6.58 03:48:08.00
102
KAWECKA Magdalena
450 POL Warszawa 02:25:02.00 01:29:07.00 9:22 6.41 03:54:09.00
103
KAROLAK Hubert
443 POL Marki 02:21:07.00 01:33:49.00 9:24 6.38 03:54:57.00
104
WÓJCIK Łukasz
Cytrynowe Curry???
440 POL Lublin 02:26:26.00 01:43:20.00 9:60 6.01 04:09:47.00
105
RZEPKA Daniel
Greenbud
418 POL Orzesze 02:37:12.00 01:37:42.00 10:12 5.88 04:14:53.00
106
PODSIADŁY Robert
Chata Biegacza K34 Zakopane
436 POL Wrocław 02:37:31.00 01:42:24.00 10:24 5.77 04:19:55.00
107
SPYRKA Wojciech
Lica Team
404 POL Świętochłowice 02:32:25.00 01:52:42.00 10:37 5.66 04:25:07.00
108
RAJZER Dominika
Bodykinetic / Tbd Ave Maria Kids!
446 POL Warszawa 02:47:20.00 01:42:47.00 10:49 5.56 04:30:07.00
109
ŁOKAS Andrzej
475 POL Będzin 02:46:27.00 01:51:11.00 11:07 5.40 04:37:38.00
110
EBERT Agata
476 POL Imielin 02:46:50.00 01:50:48.00 11:07 5.40 04:37:38.00
111
JEZIOREK Józef
480 POL Nieszkowice Małe 02:40:10.00 02:00:05.00 11:13 5.35 04:40:15.00
112
LOSOR Andrzej
511 POL Prószków 02:20:00.00 02:20:36.00 11:14 5.34 04:40:36.00
113
GIERSZEWSKI Grzegorz
Brak
456 POL Warszawa 02:22:37.00 02:19:21.00 11:17 5.32 04:41:59.00
114
KOCYŁA Marzena
402 POL Rudnik 02:38:41.00 02:03:47.00 11:18 5.31 04:42:28.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU