Salamandra Ultra Trail 2018

Goleszów, Polska
13.04.2018

Wyniki

Salamandra Ultra Trail 50 50 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Start - Budzin Budzin - Polana Polana - Meta min/km km/h Czas końcowy
1
UZNAŃSKI Piotr
Euroclear Running Team
293 POL Kraków 01:14:48.00 01:45:20.00 01:38:07.00 5:34 10.78 04:38:15.00
2
NIKIEL Szymon
351 POLSKA Godziszka 01:20:43.00 01:51:29.00 01:56:55.00 6:11 9.71 05:09:07.00
3
URBAŃCZYK Karol
223 POL Gliwice 01:18:44.00 02:00:45.00 02:06:44.00 6:32 9.19 05:26:13.00
4
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
298 POL Hażlach 01:23:46.00 02:06:03.00 01:59:12.00 6:35 9.12 05:29:01.00
5
KOLANKO Mateusz
Kiss Or Kill
224 POL Gliwice 01:28:31.00 02:04:51.00 02:15:30.00 6:59 8.61 05:48:51.00
6
SZCZYGIEŁ Łukasz
255 POL Śleszowice 01:29:56.00 02:12:40.00 02:15:29.00 7:10 8.38 05:58:05.00
7
MAŁKA Bartosz
299 POL Knurów 01:28:52.00 02:18:08.00 02:14:12.00 7:14 8.31 06:01:11.00
8
CHRAPKIEWICZ Michał
Sbd Energetyk Rybnik
272 POL Cieszyn 01:28:24.00 02:10:06.00 02:23:30.00 7:15 8.29 06:02:00.00
9
SMOLIK Łukasz
Olza Cieszyn / Seiloc
319 POL Leszna Górna 01:29:41.00 02:05:31.00 02:31:24.00 7:20 8.18 06:06:36.00
10
BORCZYŃSKI Michał
Team Doris Kraków
275 POL Kraków 01:29:36.00 02:18:45.00 02:19:28.00 7:22 8.16 06:07:49.00
11
MAMALA Justyna
294 POL Kraków 01:41:40.00 02:17:05.00 02:09:13.00 7:22 8.16 06:07:57.00
12
TUROSZ Iwona
349 POLSKA Leżajsk 01:36:36.00 02:20:27.00 02:11:11.00 7:22 8.14 06:08:13.00
13
CEREMUGA Mateusz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
204 POL Orzesze 01:33:26.00 02:29:45.00 02:10:29.00 7:29 8.03 06:13:39.00
14
BUJAK Kamil
Cisowianka Team Pl
332 POL Nałęczów 01:31:45.00 02:26:26.00 02:17:32.00 7:31 7.99 06:15:42.00
15
CICHY Krzysztof
Opony Serafinowski
214 POL Górki Wielkie 01:32:50.00 02:20:26.00 02:26:27.00 7:36 7.90 06:19:43.00
16
SŁOMIAN Marcelina
Hercog Running Team
324 POL Zabrze 01:42:32.00 02:23:48.00 02:18:37.00 7:42 7.79 06:24:57.00
17
BRACHACZEK Artur
232 POL Cieszyn 01:31:47.00 02:21:28.00 02:33:20.00 7:44 7.76 06:26:35.00
18
SCHWITALLA Adrian
Mks Siechnice
219 POL Siechnice 01:41:24.00 02:21:16.00 02:24:59.00 7:46 7.74 06:27:39.00
19
WALASIK Jarosław
339 POL Jaworzno 01:41:43.00 02:27:05.00 02:21:46.00 7:49 7.68 06:30:34.00
20
PSZCZÓŁKA Dominik
Bb Runners
240 POL Bielsko Biała 01:40:34.00 02:22:00.00 02:32:44.00 7:55 7.59 06:35:18.00
21
DICKSON Kasia
306 POL Chichester 01:43:23.00 02:30:20.00 02:23:14.00 7:57 7.55 06:36:57.00
22
ADAMIK Łukasz
Nowy Styl Group Running Team
323 POL Wisła 01:39:40.00 02:34:33.00 02:25:08.00 7:60 7.51 06:39:21.00
23
FRANCZYK Robert
247 POL Cieszyn 01:44:26.00 02:32:33.00 02:23:47.00 8:01 7.49 06:40:46.00
24
DOLATOWSKI Łukasz
242 POL Warszawa 01:39:58.00 02:31:34.00 02:30:17.00 8:03 7.46 06:41:50.00
25
DWORNIK Maciek
Warczące Szprychy
254 POL Kraków 01:39:51.00 02:27:51.00 02:34:23.00 8:03 7.46 06:42:04.00
26
ZWOLIŃSKI Piotr
Zabierzów Biega
297 POL Zabierzów 01:46:17.00 02:34:18.00 02:23:12.00 8:05 7.43 06:43:47.00
27
SIKORA Anna
Wolfteam
228 POL Ustroń 01:45:01.00 02:33:58.00 02:25:58.00 8:06 7.41 06:44:57.00
28
BRZÓSKA Rafał
Brzozateam
241 POL Cieszyn 01:44:25.00 02:32:08.00 02:28:47.00 8:07 7.40 06:45:20.00
29
WÓJCIK Małgorzata
B160
239 POL Wiązowna 01:48:54.00 02:36:39.00 02:20:28.00 8:08 7.39 06:46:01.00
30
SROMEK Dawid
Bb Runners
259 POL Bystra 01:39:18.00 02:37:54.00 02:28:50.00 8:08 7.39 06:46:02.00
31
GURGUL Wojciech
340 POL Roztoka 01:31:55.00 02:41:19.00 02:32:55.00 8:08 7.39 06:46:09.00
32
DAKTERA Adam
310 POL Galowice 01:39:24.00 02:34:24.00 02:34:48.00 8:11 7.34 06:48:37.00
33
KOCIK Marcin
Fatboy Sprint
246 POL Wrocław 01:44:11.00 02:37:19.00 02:28:13.00 8:12 7.32 06:49:44.00
34
SOJKA Adam
Bodydry Team / Sts Biegaton Mikołów
308 POL Mikołów 01:36:50.00 02:36:48.00 02:38:31.00 8:15 7.28 06:52:09.00
35
GOLEC Tomasz
290 POL Gdańsk 01:44:04.00 02:37:36.00 02:31:11.00 8:16 7.27 06:52:52.00
36
STANISŁAWSKI Jacek
Dookolaswiata.co / Marketingprawniczy.com
258 POL Poznań 01:39:14.00 02:24:00.00 02:49:52.00 8:16 7.26 06:53:06.00
37
SIWA Kinga
Ks Sako Gdańsk
329 POL Gdańsk 01:52:54.00 02:40:36.00 02:23:20.00 8:21 7.19 06:56:50.00
38
TOCHOWICZ Bartosz
231 POL Goleszów 01:43:44.00 02:36:47.00 02:38:15.00 8:23 7.16 06:58:46.00
39
JANKOWSKI Adam
287 POL Cieszyn 01:39:37.00 02:42:23.00 02:37:03.00 8:23 7.16 06:59:03.00
40
WICHA Małgorzata
Wks Wawel
327 POL Kraków 01:48:01.00 02:34:23.00 02:36:39.00 8:23 7.16 06:59:04.00
41
STAŃCO Paweł
Ks–Zwardoń
262 POL Zwardoń 01:30:55.00 02:39:43.00 02:49:25.00 8:25 7.14 07:00:03.00
42
ŚWIDER Zbigniew
Biegam Po 40-Tce
220 POL Skoczów 01:45:01.00 02:37:03.00 02:38:47.00 8:26 7.13 07:00:52.00
43
KUSZKA Michał
Bodydry Team
309 POL Mikołów 01:38:59.00 02:22:57.00 03:04:26.00 8:32 7.03 07:06:22.00
44
BARAN Grzegorz
Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad
315 POL Olsztyn 01:38:59.00 02:37:11.00 02:51:25.00 8:34 7.01 07:07:35.00
45
BUJAK Paweł
Cisowianka Team Pl
333 POL Nałęczów 01:31:47.00 02:46:52.00 02:52:09.00 8:37 6.96 07:10:49.00
46
PETTKE Rafał
251 POL Gdańsk 01:38:52.00 02:38:53.00 02:54:47.00 8:40 6.93 07:12:32.00
47
RYŻEWSKI Krzysztof
Quadimodo Racing
328 POL Wrocław 01:45:07.00 02:47:34.00 02:40:42.00 8:41 6.93 07:13:22.00
48
ENIKO Jakab
Feel Good Team
305 ROU Odorheiu Secuiesc 01:50:57.00 02:48:04.00 02:36:13.00 8:43 6.90 07:15:14.00
49
KAŹMIERCZYK Andrzej
Fojador
301 POL Będzin 01:51:55.00 02:38:13.00 02:46:26.00 8:44 6.87 07:16:34.00
50
KOPACKI Grzegorz
Followme
320 POL Walbrzych 01:49:05.00 02:45:16.00 02:42:41.00 8:45 6.87 07:17:01.00
51
OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara
Night Runners Śląsk Nessi Team
250 POL Katowice 01:56:43.00 02:46:59.00 02:35:35.00 8:48 6.83 07:19:17.00
52
DZIAMSKI Ryszard
Fundacja Iskierka
221 POL Chorzów 01:54:28.00 02:47:44.00 02:37:11.00 8:48 6.83 07:19:23.00
53
RÓŻANOWSKI Łukasz
274 POL Bielsko Biała 01:43:23.00 02:49:15.00 02:47:24.00 8:49 6.82 07:20:02.00
54
MOJ Krzysztof
230 POL Ruda Śląska 01:50:39.00 02:42:49.00 02:46:50.00 8:49 6.81 07:20:17.00
55
MŻYK Marek
Kktj
282 POL Bielsko-Biała 01:49:29.00 02:49:28.00 02:43:42.00 8:52 6.78 07:22:39.00
56
PLUCIŃSKI Grzegorz
Inżynieria Biegania
267 POL Rydułtowy 01:52:45.00 02:51:00.00 02:41:15.00 8:55 6.74 07:25:00.00
57
SOWIK Marcin
304 POL Tomaszów Mazowiecki 01:45:15.00 02:40:48.00 02:59:37.00 8:55 6.73 07:25:40.00
58
WIĄCEK Paweł
344 POLSKA Bielsko-Biała 01:48:33.00 02:42:49.00 02:57:06.00 8:59 6.69 07:28:28.00
59
MATUSZEK Krzysztof
207 POL Czechowice-Dziedzice 01:50:46.00 02:52:01.00 02:45:53.00 8:59 6.68 07:28:40.00
60
JABŁCZYŃSKI Paweł
325 POL Włocławek 01:51:29.00 02:52:27.00 02:45:42.00 8:60 6.68 07:29:38.00
61
CZUPKIEWICZ Michał
Rajsport Active
203 POL Opole 01:39:52.00 02:44:33.00 03:07:04.00 9:02 6.64 07:31:30.00
62
KIRKIEWICZ Ireneusz
Kolega Maćka Oława
234 POL Oława 01:51:30.00 02:48:11.00 02:52:54.00 9:04 6.63 07:32:34.00
63
GRABIŃSKI Waldemar
Rogoziński Klub Biegacza
335 POL Rogoźno 01:56:32.00 02:51:43.00 02:48:35.00 9:09 6.57 07:36:49.00
64
WOŹNIAK Wojciech
Better Than A Thousand
346 POLSKA Poznań 01:50:54.00 02:51:41.00 02:54:21.00 9:09 6.56 07:36:56.00
65
SASIM Jordan
229 POL Warszawa 01:48:20.00 02:55:48.00 02:53:56.00 9:10 6.55 07:38:03.00
66
WAWRZAK Ryszard
Night Runners Gliwice
317 POL Gliwice 01:41:42.00 02:45:26.00 03:12:11.00 9:12 6.53 07:39:18.00
67
ANDRZEJCZAK Dariusz
Agb Torfy
285 POL Aleksandrów Łódzki 01:43:26.00 02:56:15.00 03:01:21.00 9:14 6.51 07:41:01.00
68
HARĘŻLAK Krzysztof
Agb Torfy
311 POL Łódź 01:40:02.00 02:59:33.00 03:01:26.00 9:14 6.51 07:41:01.00
69
KUCERKA Jakub
Kasia I Kuba
261 CZE Wisła 01:45:03.00 02:48:10.00 03:09:59.00 9:16 6.48 07:43:12.00
70
FAULHABER Szymon
Castorama One Team
276 POL Katowice 01:51:07.00 02:50:20.00 03:02:43.00 9:17 6.46 07:44:10.00
71
BONCZEK Łukasz
Exatel Running Team
300 POL Warszawa 01:51:32.00 02:55:16.00 02:59:20.00 9:20 6.44 07:46:08.00
72
RÓŻAŃSKI Mateusz
Grupa Nomax
284 POL Katowice 02:02:44.00 03:00:18.00 02:44:32.00 9:22 6.42 07:47:35.00
73
SROKA Kamil
Wkurw_Team
216 POL Katowice 01:44:39.00 02:56:10.00 03:07:08.00 9:22 6.41 07:47:57.00
74
KAMIŃSKI Bartosz
256 POL Zielona Góra 01:50:38.00 02:49:18.00 03:08:28.00 9:23 6.40 07:48:24.00
75
OSZCZĘDA Krzysztof
266 POL Żory 01:58:05.00 03:03:49.00 02:49:10.00 9:26 6.37 07:51:04.00
76
MALEC Arkadiusz
Bb Runners
273 POL Bielsko-Biała 01:50:45.00 02:57:50.00 03:12:26.00 9:38 6.23 08:01:01.00
77
KLIMOWSKI Daniel
Biegam Bo Lubię
295 POL Pierściec 01:45:02.00 03:42:05.00 02:34:03.00 9:38 6.23 08:01:10.00
78
GALUSKIN Alexey
Grupa Nomax
238 RUS Tarnowskie Góry 02:02:48.00 03:00:20.00 02:58:35.00 9:39 6.23 08:01:42.00
79
KONIECZNY Tomasz
#teamktw
217 POL Siemianowice Śląskie 01:49:30.00 03:02:33.00 03:10:45.00 9:40 6.21 08:02:48.00
80
FLASIŃSKI Michał
291 POL Gliwice 02:09:57.00 02:59:17.00 02:54:44.00 9:41 6.20 08:03:57.00
81
DOCZEKALSKI Jarosław
Gb. Galopujące Ślimaki
345 POL Jastrzębie Zdrój 01:47:01.00 03:08:24.00 03:11:53.00 9:45 6.16 08:07:17.00
82
ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
Pampa Team
347 POL Bielsko-Biała 01:51:15.00 03:04:13.00 03:11:49.00 9:45 6.16 08:07:17.00
83
HABA Konrad
222 POL Kraków 01:50:23.00 03:11:20.00 03:13:12.00 9:54 6.06 08:14:55.00
84
KOWALCZYK Joanna
Bieganizm / Team Bajk
350 POLSKA Wrocław 02:03:25.00 03:13:59.00 02:58:36.00 9:56 6.05 08:15:59.00
85
STRYCHALSKI Dariusz
336 POL Łapy 01:47:04.00 03:07:52.00 03:21:50.00 9:57 6.04 08:16:46.00
86
SŁOMKA Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
286 POL Katowice 02:02:03.00 03:06:22.00 03:12:01.00 10:01 6.00 08:20:27.00
87
MIŚKÓW Marcin
Zarazić Pasją
243 POL Żory 01:58:05.00 03:08:16.00 03:19:13.00 10:07 5.93 08:25:34.00
88
NIESPODZIANA Anna
Rogoziński Klub Biegacza
334 POL Rogoźno 02:05:11.00 03:09:29.00 03:10:53.00 10:07 5.93 08:25:34.00
89
JEJER Magda
-
307 POL Warszawa 01:59:37.00 03:15:54.00 03:13:05.00 10:11 5.90 08:28:37.00
90
STEFAŃSKI Zbigniew
Hebel
338 POL Libiąż 01:47:06.00 03:02:39.00 03:40:33.00 10:13 5.88 08:30:19.00
91
RAJZER Mariusz
Bodykinetic / Tbd Ave Maria Kids!
264 POL Warszawa 01:48:59.00 03:14:51.00 03:26:32.00 10:13 5.88 08:30:22.00
92
DACZYŃSKI Michał
Vegerunners
245 POL Gliwice 01:57:38.00 03:10:44.00 03:22:02.00 10:13 5.88 08:30:24.00
93
KURKOWSKI Lukasz
233 POL Jedrzejow 01:57:45.00 03:10:34.00 03:22:07.00 10:13 5.88 08:30:26.00
94
JUCHA Jacek
Ca Aktywni/pszczyna Biega
281 POL Goczałkowice Zdrój 02:02:12.00 03:06:54.00 03:21:19.00 10:13 5.88 08:30:26.00
95
MAZUR Sławomir
Iniemaslabych.pl
208 POL Żory 02:03:17.00 03:23:06.00 03:10:07.00 10:20 5.81 08:36:30.00
96
GODLEWSKI Jakub
Runners Team Quibl
215 POL Warszawa 02:12:12.00 02:59:50.00 03:30:38.00 10:28 5.74 08:42:40.00
97
SIWECKA Weronika
348 POL Węgrzce 02:00:56.00 03:15:08.00 03:26:43.00 10:28 5.74 08:42:47.00
98
KOSZAREK Andrzej
Zabiegane Śrepole
212 POL Poznań 02:02:07.00 03:25:51.00 03:19:41.00 10:34 5.69 08:47:40.00
99
CHILIMONIUK Paweł
342 POL Warszawa 02:02:27.00 03:31:37.00 03:14:26.00 10:35 5.68 08:48:29.00
100
KASZUBSKI Andrzej
331 POL Zabrze 01:59:51.00 03:11:59.00 03:40:43.00 10:40 5.63 08:52:33.00
101
CZUBA Przemysław
Walcz Jak Mimi
213 POL Zabrze 01:56:53.00 03:19:30.00 03:36:12.00 10:40 5.63 08:52:34.00
102
SANIAWA Paweł
Zoko Team
235 POL Kędzierzyn-Koźle 01:57:46.00 03:10:19.00 03:45:22.00 10:41 5.62 08:53:27.00
103
WAŁEK Piotr
Runners Team Quibl
211 POL Warszawa 02:04:14.00 03:24:47.00 03:29:34.00 10:47 5.57 08:58:34.00
104
MICHALAK Sebastian
Gepardy
268 POL Dąbrówka 02:02:06.00 03:18:56.00 03:38:32.00 10:48 5.56 08:59:34.00
105
DOBAJ Katarzyna
269 POL Kraków 02:02:06.00 03:18:54.00 03:38:34.00 10:48 5.56 08:59:34.00
106
KORF Tomasz
Jeźdźcy Apokalipsy
260 POL Brzeg 02:00:56.00 03:20:10.00 03:40:43.00 10:51 5.54 09:01:49.00
107
GABRUK Michał
Jeźdźcy Apokalipsy
263 POL Brzeg 02:01:01.00 03:22:10.00 03:38:40.00 10:51 5.54 09:01:50.00
108
WITKOWSKA Beata
Kaszanienamoka
313 POL Gdańsk 02:08:50.00 03:16:07.00 03:37:27.00 10:51 5.53 09:02:23.00
109
KURPISZ-KASPRZAK Magda
Psiebiegi.pl
252 POL Gdynia 02:00:20.00 03:16:40.00 03:55:57.00 11:04 5.42 09:12:56.00
110
WOŹNIAK Karol
Kb Castellanus
312 POL Warszawa 02:11:20.00 03:37:38.00 03:26:13.00 11:07 5.41 09:15:12.00
111
MISZCZUK Andrzej
Castorama One Team
277 POL Dąbrowa Górnicza 02:00:54.00 03:40:04.00 03:44:39.00 11:19 5.30 09:25:37.00
112
SIELWIESIUK Marek
507 POL Bielsko Biała 02:02:15.00 03:45:26.00 03:43:59.00 11:27 5.25 09:31:40.00
113
ŁOBODA Jakub
316 POL Warszawa 02:12:01.00 03:35:40.00 03:49:38.00 11:33 5.20 09:37:19.00
114
MARIOTTI Andrea
289 ITA Wroclaw 02:18:53.00 03:35:18.00 03:48:59.00 11:40 5.14 09:43:10.00
115
HUSZCZO Aleksander
Klub Biegacza Warta
337 POL Pajęczno 01:57:39.00 03:30:52.00 04:15:14.00 11:41 5.14 09:43:45.00
116
WÓJCIK Adrian
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
270 POL Ustroń 02:05:11.00 03:26:54.00 04:16:59.00 11:47 5.09 09:49:05.00
117
WEREMJEWICZ Marcin
Runsofun
292 POL Gdynia 02:11:14.00 03:47:52.00 04:00:03.00 11:59 5.01 09:59:08.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU