Silesiaman Duathlon Katowice

Katowice, Polska
22.04.2018

Wyniki

Duathlon 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Bieg 5 km T1 Rower 22km T2 Bieg 3,5km min/km km/h Czas końcowy
1
COMBIK Marcin
Triathlon Ymca Kraków
128 POL Kraków 00:17:57:84 00:00:21:99 00:34:04:01 00:00:22:71 00:13:16:45 2:13 27.27 01:06:03:00
2
OGRODNIK Maciejnapoleon
Triwise
126 POL Wrocław 00:17:58:25 00:00:29:46 00:33:54:97 00:00:23:55 00:13:22:09 2:13 27.27 01:06:08:32
3
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
8 POL Bielsko-Biała 00:18:20:97 00:00:27:29 00:34:08:71 00:00:23:68 00:13:17:08 2:14 27.03 01:06:37:73
4
SZYDLOWSKI Marcin
Cross Spot
105 POL Myślenice 00:18:09:81 00:00:24:45 00:33:52:20 00:00:27:50 00:13:54:66 2:14 27.03 01:06:48:62
5
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
62 POL Częstochowa 00:18:20:29 00:00:22:74 00:33:48:41 00:00:18:59 00:14:12:98 2:15 26.79 01:07:03:01
6
OWCZAREK Krzysztof
57 POL Częstochowa 00:18:21:49 00:00:25:79 00:33:31:72 00:00:30:62 00:14:22:02 2:15 26.79 01:07:11:64
7
RYCYK Maciej
Abbott Tri
12 00:18:44:26 00:00:22:82 00:33:21:25 00:00:22:70 00:14:41:53 2:16 26.55 01:07:32:56
8
SMOLEŃ Jaro
95 POL Mysłowice 00:18:33:97 00:00:22:07 00:35:15:14 00:00:22:02 00:14:19:22 2:18 26.09 01:08:52:42
9
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
10 Siemianowice Śląskie 00:18:32:11 00:00:20:61 00:35:19:77 00:00:21:15 00:14:59:64 2:20 25.86 01:09:33:28
10
CHYŁKOWSKI Filip
Ymca Kraków
3 00:18:48:32 00:00:21:36 00:35:35:21 00:00:26:99 00:14:26:86 2:20 25.86 01:09:38:74
11
MUSIAŁ Dawid
Hager
124 POL Kraków 00:18:57:71 00:00:47:66 00:34:57:73 00:00:38:02 00:14:32:49 2:20 25.86 01:09:53:61
12
PIECZYŃSKI Szymon
No1Triathlon Club
47 POL Wysocko Małe 00:19:08:97 00:00:27:92 00:35:04:42 00:00:31:21 00:14:52:63 2:21 25.64 01:10:05:15
13
AMBORSKI Rafał
39 POL Katowice 00:18:56:80 00:00:36:05 00:35:54:21 00:00:28:87 00:14:42:46 2:22 25.42 01:10:38:39
14
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
15 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:26:44 00:00:38:25 00:35:19:64 00:00:33:04 00:14:43:24 2:22 25.42 01:10:40:61
15
BORAL Hubert
Allper.pl
108 POL Częstochowa 00:19:25:50 00:00:34:45 00:35:11:23 00:00:30:65 00:15:13:87 2:22 25.42 01:10:55:70
16
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
48 POL Katowice 00:19:51:57 00:00:44:36 00:34:42:19 00:00:37:50 00:15:13:58 2:23 25.21 01:11:09:20
17
SZEMELOWSKI Lukasz
2 POL Gliwice 00:20:18:67 00:00:35:48 00:34:39:49 00:00:28:04 00:15:11:56 2:23 25.21 01:11:13:24
18
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
131 POL Siemianowice Śląskie 00:20:19:87 00:00:30:25 00:34:39:09 00:00:22:68 00:15:26:33 2:23 25.21 01:11:18:22
19
BŁASZCZYK Marcin
Ymca Kraków
1 POL Kraków 00:19:52:28 00:00:42:65 00:34:24:92 00:00:33:97 00:16:24:73 2:24 25.00 01:11:58:55
20
MROWIEC Kacper
106 POL Żywiec 00:19:06:28 00:00:44:93 00:35:31:18 00:00:49:03 00:16:05:05 2:25 25.00 01:12:16:47
21
KILARSKI Marek
70 POL Bielsko Biała 00:20:33:35 00:00:31:96 00:34:33:60 00:00:31:56 00:16:11:26 2:25 24.79 01:12:21:73
22
WEIMANN Jakub
Sk Ocelaci Ostrava
136 POL Ostrava 00:19:42:13 00:00:56:60 00:36:14:83 00:00:53:85 00:14:39:70 2:25 24.79 01:12:27:11
23
WOJCIECHOWSKI Bartosz
127 POL Lubin 00:20:26:72 00:00:49:29 00:34:04:15 00:00:43:62 00:17:11:94 2:27 24.59 01:13:15:72
24
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
129 POL Katowice 00:21:07:11 00:00:44:82 00:35:13:84 00:00:39:80 00:15:45:62 2:28 24.39 01:13:31:19
25
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
92 POL Siemianowce Śląskie 00:21:19:31 00:00:28:89 00:35:34:05 00:00:28:46 00:15:53:37 2:28 24.39 01:13:44:08
26
WICHER Bartłomiej
Sklep Biegacza
19 POL Warszawa 00:19:00:73 00:00:33:40 00:36:40:26 00:00:41:55 00:16:50:48 2:28 24.39 01:13:46:42
27
MATYSIAK Robert
Neonteam
118 POL Mazańcowice 00:20:35:15 00:00:55:43 00:35:36:28 00:00:36:14 00:16:46:19 2:29 24.19 01:14:29:19
28
TOMASZEWSKI Mateusz
138 POL Wrocław 00:20:39:15 00:00:36:03 00:36:46:08 00:00:36:99 00:15:57:43 2:30 24.19 01:14:35:68
29
PASEK Kamil
Wm Triself
25 POL Wieliczka 00:20:08:25 00:00:43:69 00:37:52:22 00:00:40:49 00:15:42:69 2:31 24.00 01:15:07:34
30
KWAŚKIEWICZ Oliwia
Azs Awf Katowice
100 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:11:93 00:00:28:18 00:37:14:03 00:00:25:19 00:15:58:42 2:31 24.00 01:15:17:75
31
HALSKA Ania
Totem Cieszyn
4 Cieszyn 00:20:05:99 00:00:49:92 00:38:49:28 00:00:37:35 00:15:14:42 2:32 23.81 01:15:36:96
32
SZYBILSKI Daniel
Daredevils Triathlonteam
33 POL Kraków 00:20:16:00 00:00:50:13 00:37:31:49 00:00:38:63 00:16:34:18 2:32 23.81 01:15:50:43
33
PRAWDZIC Michal
Tri Division
46 POL Katowice 00:21:19:43 00:00:43:55 00:37:06:11 00:00:44:12 00:15:58:87 2:32 23.81 01:15:52:08
34
TOKARSKA Elżbieta
--
35 POL Opole 00:19:08:26 00:00:35:07 00:40:16:43 00:00:20:87 00:15:46:45 2:33 23.62 01:16:07:08
35
SIEMIENSKI Marcin
Jhart
111 POL Mikołów 00:20:52:14 00:00:25:67 00:38:20:83 00:00:38:79 00:15:51:32 2:33 23.62 01:16:08:75
36
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
86 POL Mikołów 00:21:15:96 00:00:41:37 00:37:10:08 00:00:46:32 00:16:24:57 2:33 23.62 01:16:18:30
37
SKRZYNKOWSKI Piotr
77 POL Opole 00:19:30:67 00:00:27:96 00:40:58:10 00:00:53:38 00:14:30:34 2:33 23.62 01:16:20:45
38
CZADO Artur
Bolero Team
81 POL Sosnowiec 00:19:50:42 00:00:41:58 00:39:33:20 00:00:26:07 00:16:01:30 2:34 23.44 01:16:32:57
39
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
88 POL Żory 00:20:59:30 00:00:39:49 00:37:57:68 00:00:48:10 00:16:30:27 2:34 23.44 01:16:54:84
40
SZYMURA Rafał
Hel Triathlon Center
122 POL Katowice 00:21:40:46 00:00:48:99 00:36:35:76 00:00:34:47 00:17:15:59 2:34 23.44 01:16:55:27
41
JANISZEWSKI Wojciech
Triwise
59 POL Kraków 00:20:10:32 00:00:46:03 00:39:52:80 00:00:40:16 00:15:26:34 2:34 23.44 01:16:55:65
42
ŁUKOWSKI Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
53 POL Strzelce Opolskie 00:21:30:69 00:00:33:82 00:37:53:93 00:00:49:26 00:16:09:35 2:34 23.44 01:16:57:05
43
SOBIEŃ Jakub
Kp Psp Przeworsk
109 POL Przeworsk 00:22:29:95 00:00:51:72 00:35:44:84 00:00:32:12 00:17:25:68 2:35 23.44 01:17:04:31
44
BOGUS Rafał
Cycling Jura
120 POL Częstochowa 00:21:29:49 00:00:50:88 00:36:40:06 00:00:55:60 00:17:33:08 2:35 23.26 01:17:29:11
45
CICHOS Konrad
Kuźnia Triathlonu
38 POL Chorzów 00:22:08:70 00:01:19:17 00:36:29:71 00:00:30:00 00:17:15:67 2:36 23.08 01:17:43:25
46
NOWAKOWSKI Krzysztof
116 POL Ruda Śląska 00:21:04:93 00:00:41:27 00:39:14:97 00:00:26:39 00:16:41:77 2:37 23.08 01:18:09:33
47
ROBOK Grzegorz
Silesiaman Triathlon Team
11 POL Katowice 00:22:06:04 00:00:36:97 00:37:17:85 00:00:59:52 00:17:42:02 2:38 22.90 01:18:42:40
48
MICHALIK Grzegorz
Zmorsowani Częstochowa
69 POL Częstochowa 00:22:03:04 00:00:22:58 00:38:40:85 00:00:23:59 00:17:15:90 2:38 22.90 01:18:45:96
49
DUDA Jarosław
137 POL Zabrze 00:22:38:85 00:00:47:09 00:36:53:51 00:00:56:20 00:17:34:70 2:38 22.90 01:18:50:35
50
JASIÓWKA Bartłomiej
102 POL Polska Nowa Wieś 00:22:13:19 00:00:35:56 00:38:54:55 00:00:36:37 00:16:36:58 2:38 22.73 01:18:56:25
51
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
42 POL Halemba 00:22:23:03 00:01:08:54 00:38:12:44 00:00:42:93 00:16:57:52 2:39 22.73 01:19:24:46
52
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
44 POL Jankowice 00:22:38:35 00:00:30:71 00:38:20:14 00:00:19:38 00:17:44:41 2:40 22.56 01:19:32:99
53
SOWA Andrzej
Katowice
60 POL Chorzów 00:22:21:16 00:01:56:17 00:36:40:69 00:00:42:29 00:18:11:05 2:40 22.56 01:19:51:36
54
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
43 POL Jankowice 00:23:02:61 00:00:26:17 00:38:12:26 00:00:24:71 00:17:48:57 2:40 22.56 01:19:54:32
55
HARTMAN Patrycjusz
Trenuj Triathlon
101 POL Lubomia 00:21:11:57 00:00:44:65 00:39:43:49 00:01:08:94 00:17:16:99 2:41 22.56 01:20:05:64
56
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
13 POL Gliwice 00:22:11:67 00:00:41:44 00:37:54:71 00:00:38:56 00:18:52:85 2:41 22.39 01:20:19:23
57
LESIŃSKI Marcin
Safetypoint.pl
97 POL Bielsko Biala 00:21:16:61 00:01:00:01 00:39:10:69 00:01:00:98 00:17:55:88 2:41 22.39 01:20:24:17
58
TOBOR Michał
Decathlon Racing Team
49 POL Bytom 00:22:50:65 00:00:34:79 00:38:07:17 00:01:07:76 00:17:49:65 2:42 22.39 01:20:30:02
59
MADEJSKI Sylwester
Imperium Sportu / Rapid
130 POL Czechowice-Dziedzice 00:22:47:72 00:00:45:90 00:39:09:27 00:01:25:53 00:16:26:73 2:42 22.39 01:20:35:15
60
CIASTO Sebastian
36 POL Przezchlebie 00:22:46:17 00:00:58:75 00:37:56:81 00:01:04:77 00:19:12:00 2:44 21.90 01:21:58:50
61
KOLONKO Adrian
Dystans Lubomia
139 POL Lubomia 00:23:57:70 00:01:01:93 00:38:05:46 00:00:52:20 00:18:08:17 2:45 21.90 01:22:05:46
62
STEFAŃSKI Michał
144 POL Kraków 00:22:23:80 00:00:44:14 00:41:34:12 00:00:37:27 00:16:50:53 2:45 21.90 01:22:09:86
63
MOLENDOWSKI Michał
Los Bikeros Team
89 POL Bytom 00:23:20:64 00:00:43:11 00:39:03:39 00:01:09:10 00:18:00:67 2:45 21.90 01:22:16:91
64
MADEJCZYK Tomasz
Inżynieria Biegania Team
142 POL Gliwice 00:20:22:85 00:00:36:61 00:45:10:12 00:00:31:67 00:15:44:50 2:45 21.90 01:22:25:75
65
JARECKI Paweł
123 POL Częstochowa 00:24:02:25 00:00:30:94 00:39:29:19 00:00:34:45 00:18:13:37 2:46 21.74 01:22:50:20
66
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
93 POL Siemianowice Slaskie 00:24:11:64 00:00:47:61 00:38:09:36 00:00:55:77 00:18:56:19 2:47 21.74 01:23:00:57
67
PODOBA Grzegorz
16 POL Myslenice 00:21:49:61 00:00:50:97 00:41:40:21 00:00:45:15 00:18:00:38 2:47 21.58 01:23:06:32
68
KRAUSE Szymon
68 POL Tarnowskie Góry 00:22:16:49 00:01:53:00 00:40:55:09 00:01:05:57 00:17:27:26 2:48 21.58 01:23:37:41
69
BARTECKA Sabina
Różowe Tri
87 POL Żory 00:23:55:97 00:00:51:46 00:40:22:18 00:00:43:36 00:17:54:93 2:48 21.43 01:23:47:90
70
GAWEŁCZYK Kamil
Goldent Team
74 POL Łaziska Górne 00:25:02:36 00:01:15:87 00:36:54:22 00:00:34:94 00:20:01:24 2:48 21.43 01:23:48:63
71
SZOPA Adrian
52 POL Częstochowa 00:22:53:83 00:01:23:48 00:40:37:38 00:01:02:27 00:18:14:83 2:49 21.43 01:24:11:79
72
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
23 POL Katowice 00:24:09:81 00:00:59:37 00:40:53:15 00:00:59:50 00:17:28:62 2:50 21.28 01:24:30:45
73
WYPYRSZCZYK Ania
45 POL Ruda Śląska 00:22:34:72 00:00:52:25 00:42:44:94 00:00:38:09 00:17:53:26 2:50 21.28 01:24:43:26
74
RYDEL Dominika
Triwise
58 POL Kraków 00:23:38:16 00:00:53:85 00:41:49:10 00:00:37:67 00:17:44:74 2:50 21.28 01:24:43:52
75
SKRZYPEK Krzysztof
61 POL Katowice 00:22:59:33 00:00:49:52 00:42:09:50 00:01:03:80 00:17:56:02 2:50 21.13 01:24:58:17
76
LISOWSKI Dariusz
Victoria Głuchołazy
94 POL Moszczanka 00:23:18:71 00:00:51:40 00:41:25:99 00:01:08:41 00:18:15:98 2:51 21.13 01:25:00:49
77
ZUR Grzegorz
Greentri
67 POL Krakow 00:24:06:62 00:01:07:15 00:41:08:31 00:01:00:15 00:18:16:18 2:52 20.98 01:25:38:41
78
KŁOS Jan
72 POL Chojnów 00:23:19:48 00:01:16:14 00:42:09:43 00:01:08:58 00:17:50:23 2:52 20.98 01:25:43:86
79
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
29 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:36:17 00:00:35:17 00:42:11:62 00:00:28:94 00:18:19:22 2:53 20.83 01:26:11:12
80
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
107 POL Siemianowice Śląskie 00:23:56:38 00:00:46:72 00:42:06:02 00:00:46:31 00:18:39:02 2:53 20.83 01:26:14:45
81
STYPUŁKOWSKI Tomasz
Samotny Wilk
141 POL Sosnowiec 00:24:33:32 00:00:57:53 00:41:43:55 00:00:29:44 00:18:35:96 2:53 20.83 01:26:19:80
82
BOJARSKI Grzegorz
119 POL Jarosław 00:23:56:90 00:02:08:30 00:39:59:18 00:01:28:02 00:18:57:51 2:53 20.83 01:26:29:91
83
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
66 POL Czeladź 00:25:08:68 00:00:33:24 00:41:36:28 00:00:41:12 00:18:57:30 2:54 20.69 01:26:56:62
84
GAWENDA Dariusz
54 POL Kobiór 00:23:28:89 00:00:53:37 00:42:32:36 00:01:23:14 00:18:46:48 2:55 20.69 01:27:04:24
85
PODCZASZY Tomasz
115 POL Huta Stara A 00:23:01:00 00:01:16:92 00:41:43:82 00:01:29:49 00:19:45:73 2:55 20.69 01:27:16:96
86
KAPIARZ Julia
133 POL Klikuszowa 00:23:34:72 00:00:31:83 00:43:37:45 00:00:21:72 00:19:13:16 2:55 20.55 01:27:18:88
87
CESARZ Justyna
On-Sight Team
79 POL Będzin 00:22:29:30 00:01:10:05 00:43:03:15 00:00:52:05 00:19:47:41 2:55 20.55 01:27:21:96
88
JANOWSKA Magda
Slimak Bytków
34 POL Katowice 00:21:49:46 00:00:37:19 00:47:30:05 00:00:25:27 00:17:14:96 2:56 20.55 01:27:36:93
89
HRABIA Dariusz
Wku W Katowicach
30 POL Katowice 00:26:04:42 00:00:49:24 00:40:05:18 00:00:50:80 00:19:47:76 2:56 20.55 01:27:37:40
90
BAŃCZYK Marcin
51 POL Mikołów 00:24:29:87 00:01:14:51 00:41:27:52 00:01:01:45 00:19:28:31 2:56 20.55 01:27:41:66
91
SZEWCZYK Michał
125 POL Sosnowiec 00:26:23:73 00:00:57:55 00:41:08:70 00:00:38:31 00:18:39:46 2:56 20.55 01:27:47:75
92
WLAZŁO Damian
21 POL Tychy 00:23:17:15 00:00:47:41 00:44:11:45 00:00:25:50 00:19:14:50 2:56 20.41 01:27:56:01
93
NAWROCKI Zbigniew
91 POL Wodzisław Śl. 00:22:55:55 00:01:21:51 00:45:00:46 00:01:13:05 00:17:36:00 2:57 20.41 01:28:06:57
94
SZCZEPANIK Marcin
73 POL Wolica 00:24:05:83 00:00:24:22 00:42:17:16 00:00:44:09 00:20:49:83 2:57 20.41 01:28:21:13
95
PIKUL Wiiktoria
Grupa Kolarska Gliwice
140 POL Gliwice 00:25:51:46 00:00:34:36 00:41:44:16 00:00:27:39 00:21:08:79 2:60 20.00 01:29:46:16
96
SKOCZYNSKI Szymon
121 POL Ruda Śląska 00:24:38:59 00:01:07:55 00:43:30:10 00:00:46:15 00:20:28:07 3:02 19.87 01:30:30:46
97
PĘCZKOWSKI Przemysław
145 POL Sosnowiec 00:26:58:31 00:01:35:61 00:41:13:99 00:01:00:49 00:19:45:95 3:02 19.87 01:30:34:35
98
NYKAZA Adam
132 POL Klikuszowa 00:26:56:01 00:02:13:79 00:40:31:65 00:00:36:76 00:20:25:37 3:02 19.87 01:30:43:58
99
KRZEMIEN Bartosz
26 POL Katowice 00:23:35:11 00:01:15:74 00:46:01:27 00:00:55:69 00:18:56:95 3:02 19.87 01:30:44:76
100
PIJANOWSKI Leszek
110 POL Katowice 00:26:06:17 00:00:45:15 00:41:37:25 00:00:46:45 00:21:39:46 3:02 19.74 01:30:54:48
101
KAPICA Ewelina
114 POL Bytom 00:23:31:43 00:00:36:56 00:47:29:66 00:00:29:41 00:19:31:64 3:04 19.61 01:31:38:70
102
PIOTROWSKI Mariusz
Spartan Race Training Group Katowice
9 POL Chorzów 00:27:03:44 00:01:07:08 00:41:57:26 00:00:55:85 00:20:53:59 3:04 19.61 01:31:57:22
103
HOCZEK Arkadiusz
27 POL Kolanowice 00:24:31:08 00:00:27:42 00:46:37:94 00:00:30:80 00:20:53:98 3:07 19.35 01:33:01:22
104
STOLARSKI Marek
Tartak-Meble Sport
31 POL Ligota 00:27:46:22 00:00:57:37 00:42:45:94 00:00:33:48 00:21:06:29 3:07 19.35 01:33:09:30
105
SZPERKA Leszek
Sigit
112 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:51:21 00:01:21:32 00:45:59:53 00:01:10:42 00:19:51:16 3:07 19.35 01:33:13:64
106
RATAJ Agnieszka
20 POL Katowice 00:26:08:17 00:01:01:44 00:44:56:02 00:01:13:85 00:20:23:28 3:08 19.23 01:33:42:76
107
POTAPOWICZ Gabriela
Chsbd W "ruchu"
85 POL Katowice 00:26:57:62 00:01:38:77 00:43:30:01 00:01:11:33 00:20:55:14 3:09 19.11 01:34:12:87
108
JARCZYK Wojciech
Labraks Team
117 POL Mikołów 00:24:09:98 00:00:34:11 00:50:17:87 00:00:48:39 00:18:32:30 3:09 19.11 01:34:22:65
109
KAMIŃSKI Rafał
5 POL Gliwice 00:26:37:90 00:01:25:58 00:44:27:15 00:01:28:05 00:20:52:96 3:10 18.99 01:34:51:64
110
SZCZEPAŃSKI Dariusz
65 POL Mikołów 00:26:45:00 00:01:21:55 00:44:01:63 00:00:50:58 00:21:58:19 3:10 18.99 01:34:56:95
111
RECZKO Mariusz
90 POL Malinowice 00:27:48:18 00:00:54:51 00:42:06:19 00:01:26:70 00:23:32:24 3:12 18.75 01:35:47:82
112
ZAWADA-MAZURKIEWICZ Ariadna
28 00:26:07:93 00:01:27:90 00:47:18:59 00:00:58:45 00:20:55:21 3:14 18.63 01:36:48:08
113
SKRZYNKOWSKA Joanna
78 POL Opole 00:23:48:49 00:01:51:14 00:52:23:65 00:01:39:29 00:17:35:27 3:15 18.52 01:37:17:84
114
KLUZA Paweł
80 POL Katowice 00:25:46:88 00:01:29:51 00:47:28:48 00:01:32:66 00:21:17:75 3:16 18.40 01:37:35:28
115
DZICZEK Mateusz
Alko-Team
103 POL Katowice 00:25:52:04 00:01:21:74 00:47:11:06 00:01:20:05 00:21:54:76 3:16 18.40 01:37:39:65
116
BUJOK Tomasz
1986
104 POL Sosnowiec 00:24:34:84 00:00:57:98 00:52:48:84 00:00:58:57 00:18:45:62 3:17 18.40 01:38:05:85
117
MAZUR Magdalena
134 POL Katowice 00:32:56:33 00:00:34:77 00:49:07:48 00:00:49:50 00:14:56:54 3:17 18.29 01:38:24:62
118
MALINOWSKI Przemek
98 POL Rybnik 00:29:40:38 00:01:05:74 00:44:56:85 00:00:50:48 00:22:18:72 3:18 18.18 01:38:52:17
119
KUCERA Łukasz
22 POL Siemianowice Śląskie 00:24:33:23 00:01:23:53 00:51:37:54 00:00:59:23 00:20:34:61 3:19 18.18 01:39:08:14
120
KOZIOŁ Adrian
76 POL Katowice 00:26:19:67 00:01:15:15 00:47:06:62 00:01:23:47 00:23:51:33 3:20 17.96 01:39:56:24
121
PERLAK Magdalena
Kuźnia Triathlonu
63 POL Katowice 00:28:05:11 00:00:31:09 00:49:13:60 00:00:37:87 00:21:51:46 3:21 17.96 01:40:19:13
122
ĆWIOK Marek
Tuv Rheinland
40 POL Paniówki 00:25:29:33 00:01:06:51 00:51:18:02 00:01:22:43 00:22:11:83 3:23 17.75 01:41:28:12
123
KAPIAS Krystian
50 POL Gliwice 00:28:49:51 00:00:58:66 00:46:20:32 00:00:56:85 00:24:22:83 3:23 17.75 01:41:28:17
124
ZAREMBA Tomasz
143 POL Kraków 00:26:54:43 00:01:05:38 00:49:32:73 00:00:51:26 00:23:08:85 3:24 17.75 01:41:32:65
125
MAZUR Marcin
135 POL Katowice 00:29:11:44 00:01:24:25 00:46:51:82 00:01:20:59 00:23:37:05 3:25 17.54 01:42:25:15
126
SZULC Tomasz
56 POL Siemianowice Śląskie 00:27:23:56 00:00:53:05 00:52:01:78 00:00:34:71 00:22:19:94 3:27 17.44 01:43:13:04
127
DUDA Karolina
113 POL Olkusz 00:25:53:17 00:00:35:77 00:54:23:21 00:00:35:86 00:21:49:52 3:27 17.44 01:43:17:53
128
SITKOWSKI Krzysztof
Gt Kona
84 POL Opole 00:29:14:26 00:01:24:41 00:48:48:80 00:01:06:53 00:23:31:80 3:29 17.34 01:44:05:80
129
KURTYKA Agnieszka
14 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:24:56 00:00:34:79 00:48:09:06 00:00:55:66 00:24:40:41 3:30 17.14 01:44:44:48
130
ESZYK Jerzy
7 POL Katowice 00:32:17:46 00:01:06:08 00:49:51:64 00:00:31:37 00:23:41:71 3:35 16.76 01:47:28:26
131
FLAK-WANCERZ Anna
99 POL Katowice 00:30:11:74 00:00:42:49 00:54:03:91 00:01:18:24 00:25:31:73 3:44 16.13 01:51:48:11
132
KONARSKA Edyta
71 POL Oława 00:31:50:77 00:01:15:04 00:52:38:28 00:00:44:53 00:26:10:45 3:46 15.96 01:52:39:07
133
LELEK Ela
37 POL Katowice 00:30:39:07 00:00:43:73 00:57:19:36 00:00:56:99 00:25:46:59 3:51 15.63 01:55:25:74
134
ZAKLIŃSKA Katarzyna
75 POL Gliwice 00:32:09:37 00:00:51:94 00:54:20:23 00:00:42:86 00:27:26:49 3:52 15.54 01:55:30:89
135
SITKOWSKA Joanna
Gt Kona
83 POL Opole 00:33:09:84 00:01:20:56 00:53:36:85 00:01:35:90 00:26:17:56 3:53 15.54 01:56:00:71
136
BIRECKA Barbara
Gt Kona
82 POL Opole 00:33:12:09 00:01:45:73 00:52:41:08 00:01:35:29 00:26:49:60 3:53 15.54 01:56:03:79
137
ESZYK Aleksandra
6 POL Katowice 00:32:52:39 00:01:26:60 00:58:37:04 00:01:21:26 00:26:06:30 4:01 14.93 02:00:23:59
138
KAMROWSKI Łukasz
Pae Goggle Team
41 POL Katowice 00:33:27:31 00:00:46:40 00:54:09:95 00:00:56:60 00:31:22:51 4:02 14.93 02:00:42:77

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU