Silesiaman Triathlon Pszczyna

Łąka, Pszczyna, Polska
20.05.2018

Wyniki

Dystans 1/8 IM 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
OWCZAREK Krzysztof
119 POL Częstochowa 00:07:55:00 00:01:44:00 00:30:18:00 00:01:29:00 00:18:55:00 2:10 27.72 01:00:20:60
2
MIELKE Dawid
Triathlon Ymca Kraków
222 POL Bażanowice 00:08:01:00 00:01:40:00 00:30:14:00 00:01:32:00 00:19:09:00 2:10 27.72 01:00:35:60
3
BRZYSKI Maciej
Brzyski Triteam
101 POL Kraków 00:08:08:00 00:01:36:00 00:30:21:00 00:01:28:00 00:19:25:00 2:11 27.45 01:00:58:03
4
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
86 POL Częstochowa 00:09:32:00 00:01:43:00 00:31:27:00 00:01:31:00 00:18:42:00 2:15 26.67 01:02:55:97
5
WITZLACK-MAKAREVICH Kai
Sc Dhfk Leipzig
226 CZE Ostrava 00:09:13:00 00:01:44:00 00:31:33:00 00:01:31:00 00:19:11:00 2:16 26.67 01:03:12:09
6
GRYGLIK Tomasz
214 POL Rudziczka 00:09:49:00 00:01:54:00 00:31:03:00 00:01:34:00 00:19:19:00 2:17 26.42 01:03:38:12
7
CZAJKA Krystian
178 POL Żory 00:09:54:00 00:01:59:00 00:31:54:00 00:02:01:00 00:18:07:00 2:17 26.17 01:03:55:07
8
DUDEK Bartosz
Statscore Team
261 POL Katowice 00:08:24:00 00:03:22:00 00:31:01:00 00:01:48:00 00:19:48:00 2:18 26.17 01:04:21:98
9
BRAULIŃSKI Michał
Power Of Science-Training Centre/ Cryospace
121 POL Bielsko-Biała 00:10:43:00 00:02:18:00 00:30:03:00 00:01:34:00 00:19:56:00 2:19 25.93 01:04:33:13
10
ZDZIEBO Marcin
Eventyr
223 POL Żory 00:08:45:00 00:01:38:00 00:31:53:00 00:01:29:00 00:20:58:00 2:19 25.93 01:04:44:32
11
KARWALA Lukasz
Ttc
186 POL Szarlejka 00:09:07:00 00:01:44:00 00:31:56:00 00:01:28:00 00:20:40:00 2:20 25.93 01:04:55:17
12
JĘDRASIEWICZ Paweł
103 00:10:38:00 00:01:51:00 00:30:43:00 00:01:28:00 00:20:26:00 2:20 25.93 01:05:05:88
13
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
297 POL Mikołów 00:10:26:00 00:01:57:00 00:31:14:00 00:01:31:00 00:20:03:00 2:20 25.69 01:05:12:07
14
WÓJCIK Jerzy
Wmtriself
256 POL Kraków 00:09:56:00 00:01:48:00 00:31:00:00 00:01:40:00 00:21:04:00 2:21 25.69 01:05:28:12
15
KILARSKI Marek
94 POL Bielsko Biała 00:09:40:00 00:01:58:00 00:31:11:00 00:01:39:00 00:21:15:00 2:21 25.45 01:05:44:32
16
CHOJNOWSKI Sebastian
Silesiaman Team
193 Gliwice 00:10:34:00 00:02:20:00 00:32:22:00 00:01:29:00 00:19:10:00 2:22 25.45 01:05:55:97
17
PIKORSKI Dawid
3Dvsn
117 POL Zabrze 00:10:00:00 00:01:49:00 00:31:53:00 00:01:28:00 00:21:02:00 2:22 25.45 01:06:12:12
18
WOJCIECHOWSKI Bartosz
251 POL Lubin 00:08:28:00 00:02:00:00 00:32:05:00 00:01:33:00 00:22:26:00 2:23 25.23 01:06:32:09
19
MUSIAŁ Dawid
Hager
235 POL Kraków 00:10:30:00 00:01:53:00 00:32:10:00 00:01:40:00 00:20:35:00 2:24 25.23 01:06:48:87
20
WEIMANN Jakub
Sk Ocelaci Ostrava
244 POL Ostrava 00:09:50:00 00:02:53:00 00:32:59:00 00:02:14:00 00:19:07:00 2:24 25.00 01:07:02:32
21
GIET Magdalena
Ymca Kraków
135 POL Dziergowice 00:09:58:00 00:01:49:00 00:31:34:00 00:01:43:00 00:22:16:00 2:25 25.00 01:07:20:34
22
GOLINIEWSKI Jakub
Triathlon Training Center/kolarski.eu
179 POL Częstochowa 00:08:23:00 00:01:52:00 00:32:02:00 00:01:29:00 00:23:40:00 2:25 25.00 01:07:27:35
23
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
295 POL Katowice 00:10:28:00 00:01:59:00 00:32:11:00 00:01:46:00 00:21:10:00 2:25 24.78 01:07:33:61
24
KLINIK Paweł
Rafako Triteam
52 POL Racibórz 00:11:06:00 00:02:53:00 00:32:19:00 00:01:49:00 00:19:30:00 2:25 24.78 01:07:37:93
25
CIUPKA Patryk
Trenuj Triathlon
143 POL Żory 00:09:37:00 00:01:57:00 00:31:46:00 00:01:40:00 00:22:48:00 2:26 24.78 01:07:47:91
26
DYKSZAK Filip
Irondragon Triathlon Team
202 POL Kraków 00:10:00:00 00:01:51:00 00:32:48:00 00:01:36:00 00:22:02:00 2:27 24.56 01:08:16:81
27
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
15 POL Gliwice 00:09:35:00 00:02:17:00 00:31:58:00 00:01:35:00 00:23:17:00 2:28 24.56 01:08:41:52
28
ADAMEK Paweł
240 POL Wrocław 00:10:00:00 00:02:46:00 00:33:06:00 00:02:04:00 00:20:50:00 2:28 24.35 01:08:47:00
29
KARBOWIAK Daniel
Tup Team
204 POL Łosice 00:09:11:00 00:02:09:00 00:33:15:00 00:01:45:00 00:22:28:00 2:28 24.35 01:08:47:11
30
BOGUS Rafał
Jks Helman Sport
213 POL Częstochowa 00:10:12:00 00:02:16:00 00:32:13:00 00:01:42:00 00:22:37:00 2:28 24.35 01:09:00:46
31
PATER Wojciech
274 POL Tychy 00:10:32:00 00:02:07:00 00:33:16:00 00:01:43:00 00:21:24:00 2:28 24.35 01:09:01:30
32
CHYLIŃSKI Adam
Anal Cunt 1-Os. Team
123 POL Siemianowice Śląskie 00:08:26:00 00:01:57:00 00:35:03:00 00:01:49:00 00:21:47:00 2:28 24.35 01:09:01:75
33
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
17 POL Goczałkowice 00:10:15:00 00:01:50:00 00:32:32:00 00:01:38:00 00:22:47:00 2:28 24.35 01:09:02:62
34
MĄDRY Marcin
Ttc Częstochowa
34 POL Częstochowa 00:10:20:00 00:01:44:00 00:33:40:00 00:01:34:00 00:21:45:00 2:28 24.35 01:09:03:48
35
ŻOK Filip
176 POL Siemianowice Śląskie 00:09:19:00 00:02:17:00 00:33:09:00 00:01:37:00 00:22:53:00 2:29 24.35 01:09:14:71
36
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
68 POL Katowice 00:11:44:00 00:02:12:00 00:32:16:00 00:01:55:00 00:21:17:00 2:29 24.14 01:09:23:19
37
FAMUŁA Tomasz
Tri Division Triathlon Team, Future Processing ...
144 POL Katowice 00:10:51:00 00:02:22:00 00:32:44:00 00:01:35:00 00:21:54:00 2:29 24.14 01:09:25:21
38
KROTLA Piotr
96 POL Częstochowa 00:12:22:00 00:02:11:00 00:33:04:00 00:01:42:00 00:20:16:00 2:30 24.14 01:09:34:98
39
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
279 POL Mikołów 00:10:34:00 00:02:40:00 00:32:40:00 00:02:05:00 00:21:44:00 2:30 24.14 01:09:43:08
40
MATREJEK Michał
Blackdiamond
220 POL Kraków 00:10:18:00 00:02:35:00 00:32:55:00 00:02:07:00 00:22:04:00 2:31 23.93 01:10:00:10
41
SZYMURA Rafał
Hel Triathlon Center
234 POL Katowice 00:10:42:00 00:02:15:00 00:32:46:00 00:01:51:00 00:22:30:00 2:31 23.93 01:10:05:17
42
GADAJ Grzegorz
Radlinioki W Biegu
37 POL Radlin 00:09:07:00 00:02:25:00 00:33:04:00 00:01:54:00 00:23:41:00 2:31 23.93 01:10:10:72
43
POPIELA Jacek
284 POL Koszyce Małe 00:11:18:00 00:01:54:00 00:33:49:00 00:01:46:00 00:21:26:00 2:31 23.93 01:10:12:41
44
MATYSIAK Robert
Neonteam
209 POL Mazańcowice 00:11:39:00 00:02:36:00 00:32:50:00 00:01:37:00 00:21:35:00 2:31 23.93 01:10:17:46
45
CZADO Artur
Bolero Team
259 POL Sosnowiec 00:10:11:00 00:02:30:00 00:35:29:00 00:01:33:00 00:20:39:00 2:31 23.93 01:10:22:43
46
PRAWDZIC Michal
Tri Division
66 POL Katowice 00:11:39:00 00:02:19:00 00:33:08:00 00:01:46:00 00:21:36:00 2:32 23.93 01:10:29:09
47
NOWAKOWSKI Jarosław
Tri Division
32 POL Gliwice 00:09:45:00 00:01:51:00 00:33:10:00 00:01:37:00 00:24:19:00 2:32 23.73 01:10:41:77
48
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
216 POL Mysłowice 00:11:41:00 00:02:29:00 00:34:51:00 00:02:06:00 00:19:59:00 2:33 23.53 01:11:06:48
49
SUCHOWIECKI Wojtek
Niemaniemogę / #artneoteam / Tri Negu / Olsztyń...
1 Olsztyn 00:10:44:00 00:02:45:00 00:34:31:00 00:01:33:00 00:21:32:00 2:33 23.53 01:11:06:52
50
KNURA Karol
136 POL Kobyla 00:10:39:00 00:02:58:00 00:34:12:00 00:01:55:00 00:21:24:00 2:33 23.53 01:11:09:38
51
MICHALSKI Grzegorz
Brak
205 POL Piotrków Trybunalski 00:10:31:00 00:02:37:00 00:32:42:00 00:01:59:00 00:23:30:00 2:33 23.53 01:11:19:08
52
MIZGALSKI Paweł
Triathlon Training Center
180 POL Częstochowa 00:10:32:00 00:01:58:00 00:33:20:00 00:02:26:00 00:23:03:00 2:33 23.53 01:11:20:48
53
KUCZYK Szymon
Chop Ze Żelaza Tri Team
264 POL Siemianowice Śląskie 00:10:05:00 00:02:21:00 00:33:26:00 00:01:47:00 00:23:46:00 2:34 23.53 01:11:24:65
54
SERZYSKO Bartosz
Aktywna Strona Życia
84 POL Cieszyn 00:11:52:00 00:02:47:00 00:33:05:00 00:02:05:00 00:21:38:00 2:34 23.53 01:11:26:99
55
ŁUKOWSKI Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
83 POL Strzelce Opolskie 00:12:16:00 00:02:00:00 00:34:45:00 00:01:44:00 00:20:45:00 2:34 23.53 01:11:30:56
56
MRÓZ Wojciech
Daredevils Triathlon Team
155 POL Kraków 00:10:30:00 00:02:02:00 00:33:16:00 00:01:57:00 00:23:55:00 2:34 23.53 01:11:40:33
57
KAPICA Marek
3 POL Bytom 00:11:13:00 00:02:15:00 00:34:31:00 00:01:39:00 00:22:04:00 2:34 23.33 01:11:42:28
58
NIESŁAŃCZYK Dawid
8 POL Rybnik 00:11:12:00 00:01:55:00 00:32:32:00 00:01:34:00 00:24:37:00 2:34 23.33 01:11:49:33
59
BANERT Filip
149 POL Pszczyna 00:12:04:00 00:02:38:00 00:34:09:00 00:01:35:00 00:21:25:00 2:34 23.33 01:11:51:61
60
HERDA Bartłomiej
Triathlon Training Center
185 POL Bytom 00:10:21:00 00:01:51:00 00:34:43:00 00:01:39:00 00:23:19:00 2:35 23.33 01:11:53:81
61
FILUŚ Stanisław
Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
267 POL Mysłowice 00:10:32:00 00:02:13:00 00:36:21:00 00:01:35:00 00:21:22:00 2:35 23.33 01:12:03:53
62
JASIÓWKA Bartłomiej
134 POL Polska Nowa Wieś 00:11:53:00 00:02:24:00 00:34:46:00 00:01:34:00 00:21:29:00 2:35 23.33 01:12:05:42
63
HARTMAN Patrycjusz
Trenuj Triathlon
133 POL Lubomia 00:11:36:00 00:02:38:00 00:33:39:00 00:01:43:00 00:22:35:00 2:35 23.33 01:12:10:31
64
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
266 POL Chorzów 00:10:40:00 00:02:23:00 00:33:58:00 00:01:58:00 00:23:10:00 2:35 23.33 01:12:10:65
65
WYTRWAŁ Adam
293 POL Tarnow 00:08:58:00 00:02:13:00 00:33:31:00 00:01:56:00 00:25:41:00 2:35 23.14 01:12:19:10
66
KRUPOWIES Wojciech
262 POL Katowice 00:11:39:00 00:02:53:00 00:34:32:00 00:01:58:00 00:21:29:00 2:36 23.14 01:12:31:26
67
NOWICKI Tomasz
W przygotowaniach pominąłem przygotowania
281 POL Jastrzębie-Zdrój 00:11:13:00 00:02:29:00 00:34:20:00 00:02:34:00 00:21:57:00 2:36 23.14 01:12:32:87
68
PODGÓRSKI Bartosz
Pzu Sport Team
163 POL Bytom 00:11:30:00 00:02:48:00 00:34:08:00 00:01:51:00 00:22:19:00 2:36 23.14 01:12:36:76
69
KUKLA Maciej
12 POL Chorzów 00:11:23:00 00:02:41:00 00:34:36:00 00:01:57:00 00:22:01:00 2:36 23.14 01:12:38:58
70
RADOMSKI Kamil
Pozytywnie Aktywni
258 POL Szarlejka 00:10:59:00 00:02:08:00 00:33:47:00 00:01:48:00 00:23:58:00 2:36 23.14 01:12:40:62
71
GRYGIEL Leszek
Pro-Run Wrocław
88 POL Wrocław 00:12:20:00 00:02:32:00 00:34:11:00 00:01:48:00 00:21:52:00 2:36 23.14 01:12:43:00
72
SIWY Dominik
Mkg Bearings
282 POL Mikołów 00:10:26:00 00:03:00:00 00:33:44:00 00:01:48:00 00:23:49:00 2:36 23.14 01:12:47:76
73
CIASTO Sebastian
57 POL Przezchlebie 00:09:50:00 00:02:09:00 00:33:56:00 00:02:17:00 00:24:37:00 2:37 23.14 01:12:49:63
74
GORCZYCA Jakub
108 POL Rybnik 00:10:30:00 00:02:04:00 00:35:02:00 00:01:44:00 00:23:30:00 2:37 23.14 01:12:50:74
75
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
158 POL Oświęcim 00:11:43:00 00:02:35:00 00:33:39:00 00:01:37:00 00:23:19:00 2:37 23.14 01:12:52:59
76
BORKOWY Michał
Niezrzeszony
286 POL Bojszowy 00:13:07:00 00:02:21:00 00:34:21:00 00:02:02:00 00:21:04:00 2:37 22.95 01:12:54:42
77
LITWIŃSKI Tomasz
Lecymy Durś
196 POL Piekary Śląskie 00:11:23:00 00:02:30:00 00:33:19:00 00:01:50:00 00:24:01:00 2:37 22.95 01:13:01:67
78
KRZYSTOLIK Laurencjusz
78 POL Pszczyna 00:10:47:00 00:03:04:00 00:34:07:00 00:01:46:00 00:23:21:00 2:37 22.95 01:13:04:98
79
MAY-MAJEWSKI Michał
4M
111 POL Gliwice 00:11:34:00 00:02:13:00 00:33:21:00 00:01:43:00 00:24:27:00 2:38 22.95 01:13:18:54
80
SZTECHMILER Grzegorz
The Arnolds
97 POL Rudy 00:12:02:00 00:02:59:00 00:33:45:00 00:01:28:00 00:23:05:00 2:38 22.95 01:13:18:90
81
KRAUS Kajetan
147 POL Pszczyna 00:11:24:00 00:03:05:00 00:34:18:00 00:01:39:00 00:22:56:00 2:38 22.95 01:13:22:78
82
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
62 POL Jankowice 00:11:19:00 00:02:28:00 00:35:22:00 00:01:24:00 00:22:50:00 2:38 22.95 01:13:23:05
83
MOLENDOWSKI Michał
Los Bikeros Team
170 POL Bytom 00:10:45:00 00:02:20:00 00:34:02:00 00:02:02:00 00:24:15:00 2:38 22.95 01:13:23:89
84
SINKA Damian
14 POL Pszczyna 00:11:21:00 00:03:03:00 00:34:25:00 00:01:36:00 00:22:58:00 2:38 22.95 01:13:24:17
85
CISŁO Krzysztof
ArdentCode
270 POL Brzeg Dolny 00:10:41:00 00:03:08:00 00:33:58:00 00:02:08:00 00:23:32:00 2:38 22.95 01:13:27:24
86
WŁOCHOWICZ Krystian
146 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:11:00 00:02:49:00 00:34:51:00 00:02:11:00 00:22:25:00 2:38 22.95 01:13:27:75
87
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
41 POL Katowice 00:10:42:00 00:02:26:00 00:35:00:00 00:01:57:00 00:23:27:00 2:38 22.76 01:13:31:98
88
PYSZ Grzegorz
Hrmax
148 POL Żory 00:09:16:00 00:03:05:00 00:36:17:00 00:02:17:00 00:22:43:00 2:38 22.76 01:13:36:91
89
SZYBILSKI Daniel
Daredevils Triathlonteam
54 POL Kraków 00:12:41:00 00:02:27:00 00:34:30:00 00:02:01:00 00:22:05:00 2:39 22.76 01:13:44:51
90
MACIEJCZYK Marcin
194 POL Zabrze 00:10:54:00 00:02:23:00 00:33:46:00 00:01:36:00 00:25:17:00 2:39 22.76 01:13:56:86
91
SZNYDER Wojciech
142 POL Gliwice 00:11:03:00 00:02:47:00 00:35:05:00 00:01:44:00 00:23:18:00 2:39 22.76 01:13:57:68
92
KIEŁBASA Tomasz
*
98 POL Bielsko-Biała 00:10:33:00 00:02:54:00 00:33:38:00 00:02:17:00 00:24:41:00 2:39 22.76 01:14:02:88
93
MIARKA Szymon
Yanush Suspens Tri Team
290 POL Czestochowa 00:10:06:00 00:02:42:00 00:35:07:00 00:01:55:00 00:24:33:00 2:40 22.58 01:14:23:54
94
BARTECKA Sabina
Różowe Tri/trenujtriathlon
162 POL Żory 00:11:19:00 00:02:28:00 00:35:26:00 00:01:44:00 00:23:47:00 2:41 22.40 01:14:44:15
95
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
188 POL Żory 00:12:49:00 00:02:33:00 00:34:49:00 00:02:03:00 00:22:30:00 2:41 22.40 01:14:44:37
96
DESZYŃSKI Damian
115 POL Gliwice 00:12:48:00 00:02:25:00 00:35:40:00 00:01:59:00 00:22:08:00 2:41 22.40 01:14:59:23
97
ROBOK Grzegorz
Silesiaman Triathlon Team
18 POL Katowice 00:13:04:00 00:03:23:00 00:33:53:00 00:01:38:00 00:23:11:00 2:42 22.40 01:15:09:24
98
SKRZYPEK Krzysztof
85 POL Katowice 00:10:07:00 00:02:31:00 00:35:25:00 00:01:49:00 00:25:19:00 2:42 22.40 01:15:10:25
99
LUBOWICKI Łukasz
40-Latek Tychy
154 POL Tychy 00:11:59:00 00:02:24:00 00:35:10:00 00:01:56:00 00:23:45:00 2:42 22.40 01:15:14:69
100
SZYMONEK Mirosław
Tridea
58 POL Złotoryja 00:12:13:00 00:02:53:00 00:33:19:00 00:02:01:00 00:25:14:00 2:43 22.22 01:15:40:31
101
LIRO Wojciech
272 POL Bielsko-Biała 00:13:39:00 00:02:45:00 00:33:37:00 00:02:27:00 00:23:20:00 2:43 22.22 01:15:47:33
102
BIELAŃSKI Tyberiusz
Asseco Active Team
90 POL Katowice 00:12:06:00 00:02:53:00 00:35:23:00 00:01:41:00 00:23:48:00 2:43 22.22 01:15:50:87
103
JANUS Jacek
Hrmax Żory
116 POL Żory 00:10:40:00 00:02:28:00 00:36:53:00 00:01:56:00 00:23:57:00 2:43 22.22 01:15:53:60
104
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multi Biuro
173 POL Tychy 00:11:58:00 00:02:26:00 00:34:44:00 00:01:44:00 00:25:11:00 2:43 22.05 01:16:03:41
105
GRYGIER Michał
Mg Sport
65 POL Pszczyna 00:10:02:00 00:03:19:00 00:34:33:00 00:01:30:00 00:26:41:00 2:44 22.05 01:16:05:47
106
KRAWCZYK Jakub
Syngenit
233 POL Kraków 00:12:14:00 00:03:12:00 00:37:01:00 00:02:06:00 00:21:33:00 2:44 22.05 01:16:05:54
107
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
60 POL Halemba 00:13:19:00 00:02:43:00 00:34:16:00 00:02:06:00 00:23:57:00 2:44 22.05 01:16:20:62
108
BOBRYK Łukasz
Tri Team Gp
299 POL Katowice 00:12:04:00 00:02:16:00 00:34:41:00 00:01:44:00 00:25:38:00 2:44 22.05 01:16:21:73
109
MENŻYK Dawid
190 POL Goczałkowice Zdrój 00:11:25:00 00:02:16:00 00:34:19:00 00:01:36:00 00:26:46:00 2:44 22.05 01:16:22:62
110
SULKA Paweł
3Dvs
200 POL Katowice 00:11:40:00 00:02:28:00 00:34:58:00 00:01:56:00 00:25:22:00 2:44 22.05 01:16:25:15
111
FILAK Sławomir
Labosport
248 POL Żory 00:10:30:00 00:02:29:00 00:37:34:00 00:02:14:00 00:23:42:00 2:44 22.05 01:16:29:24
112
ĆMIEL Adam
Profiautoteam
183 POL Siemianowice Śląskie 00:12:07:00 00:02:44:00 00:36:40:00 00:02:13:00 00:22:46:00 2:44 21.88 01:16:30:48
113
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
265 POL Siemianowice Śląskie 00:10:42:00 00:02:28:00 00:36:55:00 00:01:59:00 00:24:38:00 2:45 21.88 01:16:41:31
114
TARMOŁOWICZ Artur
47 00:12:03:00 00:02:20:00 00:34:37:00 00:01:50:00 00:25:52:00 2:45 21.88 01:16:41:54
115
JANIK Dawid
Agusia I Fiś Na Zawsze
56 POL Czechowice-Dziedzice 00:09:31:00 00:02:17:00 00:38:51:00 00:01:54:00 00:24:12:00 2:45 21.88 01:16:44:87
116
JABŁOŃSKI Michał
93 00:15:33:00 00:02:03:00 00:33:32:00 00:02:05:00 00:23:36:00 2:45 21.88 01:16:49:94
117
GAWLIK Adrian
181 POL Imielin 00:10:14:00 00:03:47:00 00:36:30:00 00:02:21:00 00:24:02:00 2:45 21.88 01:16:54:66
118
KOCHUTEK Joanna
273 POL Bielsko-Biała 00:13:11:00 00:03:24:00 00:35:03:00 00:01:50:00 00:23:27:00 2:45 21.88 01:16:55:66
119
KOLONKO Adrian
Dystans Lubomia
95 POL Lubomia 00:13:08:00 00:02:50:00 00:34:16:00 00:01:52:00 00:24:52:00 2:45 21.88 01:16:57:25
120
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
63 POL Jankowice 00:12:54:00 00:02:53:00 00:34:25:00 00:01:31:00 00:25:17:00 2:46 21.88 01:17:00:12
121
NOWAK Adam
Tab2
10 POL Gliwice 00:12:01:00 00:02:48:00 00:35:22:00 00:02:15:00 00:24:37:00 2:46 21.88 01:17:01:31
122
RYDEL Dominika
Triwise
48 POL Kraków 00:11:57:00 00:02:39:00 00:36:24:00 00:01:39:00 00:24:22:00 2:46 21.88 01:17:01:93
123
KNAPIK Mariusz
203 POL Częstochowa 00:13:07:00 00:02:52:00 00:36:46:00 00:01:53:00 00:22:33:00 2:46 21.71 01:17:10:22
124
RENKE Piotr
Ewa Bugdoł Team
23 POL Rybnik 00:11:37:00 00:02:48:00 00:35:33:00 00:02:02:00 00:25:22:00 2:46 21.71 01:17:21:83
125
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek
280 POL Tychy 00:13:01:00 00:02:50:00 00:37:26:00 00:01:42:00 00:22:36:00 2:47 21.71 01:17:35:43
126
SZPILOWSKA Paulina
Ks Olkusz
276 POL Pyskowice 00:12:43:00 00:02:42:00 00:37:27:00 00:02:09:00 00:22:36:00 2:47 21.71 01:17:36:78
127
DITTMANN Grzegorz
296 POL Chorzów 00:13:09:00 00:03:12:00 00:34:25:00 00:02:03:00 00:25:00:00 2:47 21.54 01:17:50:15
128
MAŃKA Sławomir
Biegamy Z Sercem
45 POL Mikołów 00:13:42:00 00:04:24:00 00:35:07:00 00:02:13:00 00:22:27:00 2:47 21.54 01:17:53:21
129
KĘDZIOR Piotr
Rafako Triteam
49 POL Racibórz 00:13:17:00 00:03:32:00 00:34:48:00 00:02:51:00 00:23:26:00 2:47 21.54 01:17:53:58
130
ZALEGA Jarosław
Ghostbikers
172 POL Będzin 00:11:38:00 00:02:44:00 00:35:47:00 00:02:21:00 00:25:25:00 2:47 21.54 01:17:54:52
131
LITWIŃSKI Wojciech
13 POL Piekary Śląskie 00:11:23:00 00:02:39:00 00:37:16:00 00:01:29:00 00:25:39:00 2:49 21.37 01:18:26:71
132
CHEŁMINIAK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
263 POL Świętochłowice 00:12:00:00 00:02:26:00 00:35:40:00 00:02:02:00 00:26:19:00 2:49 21.37 01:18:27:36
133
PERNES Paweł
Saint Gobain Squad
237 POL Sosnowiec 00:11:43:00 00:02:37:00 00:35:05:00 00:02:07:00 00:27:02:00 2:49 21.37 01:18:34:52
134
PAŁKA Krzysztof
Hrmax Żory
150 POL Żory 00:12:34:00 00:03:22:00 00:35:39:00 00:02:32:00 00:24:32:00 2:49 21.37 01:18:38:34
135
KRASKA Wiesław
Californication Team
254 POL Katowice 00:12:01:00 00:02:29:00 00:38:25:00 00:01:47:00 00:24:07:00 2:49 21.37 01:18:49:20
136
SZEWCZYK Michał
64 POL Sosnowiec 00:12:46:00 00:02:12:00 00:36:47:00 00:01:57:00 00:25:09:00 2:49 21.37 01:18:51:47
137
STAŃCZYK Tomasz
O Cobiega W Kaletach
177 POL Kalety 00:12:41:00 00:03:48:00 00:37:28:00 00:01:43:00 00:23:19:00 2:50 21.21 01:18:58:92
138
TOBOR Michał
Decathlon Racing Team
72 POL Bytom 00:13:43:00 00:02:44:00 00:36:04:00 00:01:49:00 00:24:39:00 2:50 21.21 01:18:59:73
139
KULIŚ Jakub
Rafako Triteam
53 POL Racibórz 00:10:25:00 00:03:23:00 00:37:12:00 00:02:12:00 00:25:54:00 2:50 21.21 01:19:05:41
140
HOCZEK Arkadiusz
42 POL Kolanowice 00:12:23:00 00:02:04:00 00:37:28:00 00:02:08:00 00:25:09:00 2:50 21.21 01:19:12:45
141
KOENIG Krzysztof
Profi Auto Team
128 POL Katowice 00:13:09:00 00:03:09:00 00:36:07:00 00:01:40:00 00:25:10:00 2:50 21.21 01:19:14:07
142
LUDWIG Marcin
4M
112 POL Pławniowice 00:12:43:00 00:02:41:00 00:35:01:00 00:02:46:00 00:26:06:00 2:50 21.21 01:19:15:69
143
BĄK Wawrzyniec
1989
127 POL Strzelce Opolskie 00:12:22:00 00:02:31:00 00:35:33:00 00:01:46:00 00:27:07:00 2:50 21.21 01:19:19:95
144
STAFARCZYK Dawid
125 POL Rybnik 00:13:02:00 00:03:14:00 00:36:54:00 00:02:09:00 00:24:05:00 2:51 21.21 01:19:24:02
145
KACZOR Rafał
Pko Bank Polski
245 POL Sosnowiec 00:13:33:00 00:03:46:00 00:37:20:00 00:01:55:00 00:22:51:00 2:51 21.21 01:19:25:56
146
MRÓZ Michał
Daredevils Triathlon Team
206 POL Bibice 00:11:51:00 00:02:40:00 00:37:25:00 00:02:13:00 00:25:28:00 2:51 21.05 01:19:37:55
147
OGIERMAN Grzegorz
Morsy Brenna
99 POL Cieszyn 00:13:36:00 00:03:07:00 00:38:01:00 00:02:10:00 00:22:51:00 2:51 21.05 01:19:45:12
148
KUBICA Paweł
Los Emeritos
40 POL Katowice 00:11:59:00 00:02:29:00 00:35:14:00 00:02:36:00 00:27:29:00 2:51 21.05 01:19:46:91
149
KUROCZIK Patrick
Rafako Triteam
51 POL Pawłów 00:10:40:00 00:03:24:00 00:35:41:00 00:01:34:00 00:28:29:00 2:52 21.05 01:19:49:51
150
SKOCZYNSKI Szymon
246 POL Ruda Śląska 00:12:11:00 00:02:44:00 00:36:55:00 00:01:48:00 00:26:18:00 2:52 21.05 01:19:56:00
151
TKACZYK Tomasz
Pain Is Temporary Pride Is Forever
269 POL Gliwice 00:13:01:00 00:02:56:00 00:34:33:00 00:02:02:00 00:27:24:00 2:52 21.05 01:19:57:43
152
BAŃCZYK Marcin
211 POL Mikołów 00:12:10:00 00:03:08:00 00:36:34:00 00:01:58:00 00:26:10:00 2:52 21.05 01:19:58:73
153
ZAJĄC Wojciech
165 POL Radzionków 00:14:18:00 00:02:48:00 00:35:27:00 00:02:31:00 00:24:59:00 2:52 21.05 01:20:03:65
154
OWCZAREK Tomasz
247 POL Częstochowa 00:10:37:00 00:02:24:00 00:37:16:00 00:01:44:00 00:28:05:00 2:52 21.05 01:20:05:49
155
PISAREK Radosław
79 POL Pawłowice 00:14:27:00 00:02:59:00 00:37:11:00 00:01:43:00 00:23:58:00 2:53 20.90 01:20:18:28
156
DREWUSZEWSKI Maciej
4M
114 POL Pławniowice 00:13:03:00 00:03:03:00 00:36:16:00 00:02:07:00 00:25:55:00 2:53 20.90 01:20:24:93
157
STACHOWSKI Wojciech
192 POL Gliwice 00:12:56:00 00:02:58:00 00:36:33:00 00:01:53:00 00:26:13:00 2:53 20.90 01:20:31:30
158
HERMANSON Jacek
126 POL Tworóg 00:11:43:00 00:02:59:00 00:37:17:00 00:02:42:00 00:26:07:00 2:54 20.74 01:20:47:23
159
SZOŁTYSIK Rafał
164 POL Radzionków 00:13:12:00 00:03:37:00 00:39:34:00 00:01:34:00 00:22:58:00 2:54 20.74 01:20:54:51
160
KARŁOWSKA Katarzyna
239 POL Gliwice 00:12:25:00 00:02:25:00 00:40:06:00 00:01:51:00 00:24:16:00 2:54 20.74 01:21:03:03
161
GAWLAS Mateusz
6 POL Warszawa 00:12:00:00 00:03:10:00 00:38:20:00 00:02:07:00 00:25:28:00 2:54 20.74 01:21:05:47
162
FEDEROWICZ Piotr
195 POL Sosnowiec 00:12:39:00 00:02:09:00 00:37:04:00 00:01:53:00 00:27:26:00 2:54 20.74 01:21:11:26
163
LIGĘZA Adam
The Arnolds
287 POL Katowice 00:13:42:00 00:03:01:00 00:37:25:00 00:01:27:00 00:25:45:00 2:55 20.59 01:21:19:96
164
WOJCIECHOWSKA Maria
Alexander Mann Solutions Tri Team
46 POL Pszczyna 00:14:00:00 00:02:16:00 00:37:36:00 00:01:23:00 00:26:05:00 2:55 20.59 01:21:20:06
165
HADASZ Ewa
217 POL Zabrze 00:12:07:00 00:02:57:00 00:39:52:00 00:02:02:00 00:24:42:00 2:56 20.59 01:21:40:03
166
SOCZAWA Wojciech
11 POL Bytom 00:10:10:00 00:03:06:00 00:42:14:00 00:01:42:00 00:24:28:00 2:56 20.59 01:21:40:50
167
NĘCEK Rafał
Kärcher Team
241 POL Masłomiąca 00:11:10:00 00:03:26:00 00:37:48:00 00:02:51:00 00:26:44:00 2:56 20.44 01:21:58:42
168
SZWEDA Benjamin
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
160 POL Chorzów 00:10:16:00 00:02:41:00 00:39:04:00 00:02:09:00 00:27:50:00 2:56 20.44 01:22:00:11
169
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
171 POL Łąka 00:13:06:00 00:03:26:00 00:38:41:00 00:01:55:00 00:24:53:00 2:56 20.44 01:22:00:74
170
BÓGDOŁ Grzegorz
291 POL Kraków 00:12:32:00 00:03:45:00 00:36:51:00 00:02:01:00 00:27:14:00 2:57 20.44 01:22:23:17
171
GIEL Wojciech
Km Psp Katowice
283 POL Katowice 00:13:04:00 00:03:59:00 00:37:40:00 00:02:18:00 00:25:33:00 2:57 20.29 01:22:33:50
172
PODLEŚNY Rafał
184 POL Rybnik 00:13:29:00 00:02:20:00 00:39:51:00 00:02:05:00 00:24:51:00 2:57 20.29 01:22:35:10
173
SOTER Bartłomiej
Kotrak Team
231 POL Czeladź 00:14:16:00 00:03:39:00 00:37:37:00 00:02:35:00 00:24:33:00 2:58 20.29 01:22:40:10
174
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
73 POL Czechowice-Dziedzice 00:14:02:00 00:03:39:00 00:38:46:00 00:01:25:00 00:24:59:00 2:58 20.29 01:22:50:21
175
BIAŁEK Paweł
260 POL Piaseczno 00:12:53:00 00:03:37:00 00:39:03:00 00:02:32:00 00:24:47:00 2:58 20.29 01:22:52:22
176
BRZOSKA Piotr
201 POL Chorzów 00:12:29:00 00:03:23:00 00:43:16:00 00:01:21:00 00:22:24:00 2:58 20.29 01:22:52:86
177
IMOSA Jakub
Kotrak Team
82 POL Katowice 00:12:57:00 00:02:44:00 00:37:17:00 00:02:26:00 00:27:32:00 2:58 20.29 01:22:56:18
178
FIK Jakub
67 POL Kraków 00:13:33:00 00:02:55:00 00:39:02:00 00:02:12:00 00:25:24:00 2:59 20.29 01:23:05:82
179
DEPTA Dariusz
175 POL Kraków 00:11:48:00 00:03:15:00 00:40:01:00 00:01:58:00 00:26:05:00 2:59 20.14 01:23:07:26
180
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
102 POL Katowice 00:11:38:00 00:04:12:00 00:39:24:00 00:02:29:00 00:25:39:00 2:59 20.14 01:23:21:53
181
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
26 POL Pszczyna 00:11:20:00 00:03:06:00 00:36:54:00 00:01:29:00 00:30:33:00 2:59 20.14 01:23:22:31
182
KAWCZYŃSKI Kamil
198 POL Kraków 00:13:07:00 00:02:35:00 00:37:11:00 00:02:17:00 00:28:12:00 2:59 20.14 01:23:22:86
183
DZIERWA Adam
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
19 POL Siemianowice Śląskie 00:13:56:00 00:03:07:00 00:41:35:00 00:01:29:00 00:23:20:00 2:59 20.14 01:23:27:47
184
DZIDA Radosław
157 POL Ligota 00:12:34:00 00:02:41:00 00:42:26:00 00:01:25:00 00:24:23:00 2:59 20.14 01:23:29:25
185
KOSIŃSKI Marek
300 Wyry 00:12:00:00 00:02:47:00 00:40:42:00 00:02:18:00 00:25:54:00 2:60 20.14 01:23:40:21
186
KONIECZNY Arkadiusz
152 POL Studzionka 00:13:59:00 00:02:48:00 00:38:19:00 00:01:52:00 00:26:48:00 2:60 20.00 01:23:44:32
187
MILER-WALCZAK Monika
80 POL Miedzyrzecze Dolne 00:12:42:00 00:03:08:00 00:39:53:00 00:01:51:00 00:26:36:00 3:01 20.00 01:24:09:70
188
PIĄTEK Marcin
Asseco Active Team
91 POL Zabrze 00:12:28:00 00:03:55:00 00:39:25:00 00:02:00:00 00:26:24:00 3:01 20.00 01:24:11:06
189
KAPERA Zbigniew
139 POL Katowice 00:12:09:00 00:03:08:00 00:40:08:00 00:01:27:00 00:27:35:00 3:01 19.86 01:24:26:45
190
DONHEFNER Tomasz
Don Tom Tri
59 POL Tenczynek 00:08:58:00 00:06:25:00 00:40:01:00 00:02:07:00 00:27:16:00 3:02 19.86 01:24:46:53
191
TOKARSKA Elżbieta
--
252 POL Opole 00:12:48:00 00:03:16:00 00:41:01:00 00:02:09:00 00:25:34:00 3:02 19.86 01:24:47:27
192
SOBOLEWSKI Maciej
Wataha Team
257 POL Zabrze 00:15:23:00 00:02:54:00 00:38:09:00 00:01:59:00 00:26:28:00 3:02 19.86 01:24:52:50
193
CAŁKO Aleksander
Www.b365.pl
28 POL Bielsko-Biała 00:14:14:00 00:03:14:00 00:40:07:00 00:02:04:00 00:25:31:00 3:03 19.72 01:25:09:56
194
JELONEK Łukasz
167 POL Tarnowskie Góry 00:12:32:00 00:03:05:00 00:39:10:00 00:01:29:00 00:28:59:00 3:03 19.72 01:25:15:29
195
WIŚNIEWSKI Szymon
Niezrzeszony
44 POL Rudziczka 00:12:04:00 00:03:16:00 00:40:30:00 00:01:58:00 00:27:33:00 3:03 19.72 01:25:19:90
196
BARTKOWIAK Hubert
Kb Sukces Żmigród
75 POL Radziądz 00:12:09:00 00:03:02:00 00:41:41:00 00:01:54:00 00:26:39:00 3:04 19.72 01:25:24:62
197
PISZCZEK Tomasz
Niepołomice Biegają
189 POL Szarów 00:15:28:00 00:05:40:00 00:38:17:00 00:01:43:00 00:24:18:00 3:04 19.72 01:25:25:46
198
TYS Mariusz
Daredevils Triathlon Team
207 POL Zielonki 00:17:36:00 00:03:53:00 00:38:20:00 00:01:34:00 00:24:21:00 3:04 19.58 01:25:43:36
199
NIEWIADOMSKI Artur
161 POL Radzionków 00:15:37:00 00:03:59:00 00:39:30:00 00:01:45:00 00:25:06:00 3:05 19.58 01:25:57:30
200
SOROKA Krzysztof
277 POL Racibórz 00:11:58:00 00:03:22:00 00:40:04:00 00:02:34:00 00:28:01:00 3:05 19.58 01:25:59:02
201
MARCZEWSKA Gabriela
229 POL Kraków 00:13:54:00 00:02:56:00 00:40:03:00 00:02:09:00 00:26:58:00 3:05 19.58 01:25:59:79
202
KUDER Adrian
120 POL Kraków 00:15:17:00 00:04:16:00 00:37:11:00 00:01:46:00 00:27:34:00 3:05 19.58 01:26:03:93
203
DWORACZEK Grzegorz
Tridivision Triathlon Team
242 POL Bytom 00:13:58:00 00:03:00:00 00:38:36:00 00:02:12:00 00:28:19:00 3:05 19.58 01:26:05:66
204
NARLOCH Przemysław
Laski, Wino I Kasyno
236 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:05:00 00:02:57:00 00:40:53:00 00:01:37:00 00:27:35:00 3:05 19.44 01:26:08:02
205
WOSKOWSKA Magdalena
Rafako Triteam
50 POL Racibórz 00:12:04:00 00:03:07:00 00:43:49:00 00:02:06:00 00:25:05:00 3:05 19.44 01:26:11:02
206
NOWAK Maciej
35 POL Żory 00:12:38:00 00:03:54:00 00:39:45:00 00:01:35:00 00:28:24:00 3:05 19.44 01:26:16:21
207
RADZIK Robert
Endorfiny Bestwina
219 POL Bestwina 00:16:20:00 00:03:15:00 00:40:11:00 00:01:49:00 00:24:43:00 3:05 19.44 01:26:17:89
208
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
278 POL Sosnowiec 00:14:09:00 00:03:30:00 00:38:41:00 00:02:06:00 00:27:56:00 3:06 19.44 01:26:21:92
209
PASTUSZKA Aleksandra
Fit Stacja
29 POL Pszczyna 00:14:12:00 00:02:50:00 00:40:39:00 00:01:43:00 00:27:05:00 3:06 19.44 01:26:28:07
210
ADAMIEC Artur
285 POL Bełk 00:13:10:00 00:02:44:00 00:42:40:00 00:02:23:00 00:25:43:00 3:06 19.44 01:26:40:06
211
MUSIALSKI Wojciech
92 POL Gliwice 00:13:51:00 00:04:05:00 00:35:59:00 00:02:22:00 00:30:38:00 3:07 19.31 01:26:54:99
212
GAWENDA Dariusz
124 POL Kobiór 00:13:51:00 00:03:11:00 00:40:23:00 00:02:49:00 00:26:50:00 3:07 19.31 01:27:02:90
213
TRZCIONKA Dawid
61 POL Tychy 00:13:58:00 00:02:53:00 00:40:06:00 00:02:11:00 00:28:00:00 3:07 19.31 01:27:08:42
214
RYBCZYŃSKI Michał
Asseco Active Team
89 POL Szałsza 00:12:29:00 00:03:09:00 00:38:45:00 00:02:05:00 00:30:42:00 3:07 19.31 01:27:10:62
215
GIERUSZCZAK Tomasz
122 POL Krakow 00:14:05:00 00:03:27:00 00:40:04:00 00:02:24:00 00:27:12:00 3:07 19.31 01:27:12:49
216
GÓRECKI Dariusz
Edmark Bieszczady
7 POL Ustrzyki Dolne 00:15:26:00 00:02:14:00 00:37:08:00 00:01:48:00 00:30:39:00 3:07 19.31 01:27:15:45
217
ZAGUBIEŃ Dominik
106 POL Siemianowice 00:12:11:00 00:03:32:00 00:43:35:00 00:02:43:00 00:25:17:00 3:08 19.31 01:27:17:19
218
NOWAK Grzegorz
55 POL Rybnik 00:12:36:00 00:06:31:00 00:40:37:00 00:01:50:00 00:25:48:00 3:08 19.18 01:27:21:87
219
MAREK Ewa
Niesamowici Sportowcy
298 POL Kraków 00:12:21:00 00:02:33:00 00:40:04:00 00:02:06:00 00:30:20:00 3:08 19.18 01:27:23:66
220
OSIADŁY Waldemar
249 POL Pawłowice 00:12:52:00 00:03:13:00 00:41:39:00 00:02:12:00 00:27:33:00 3:08 19.18 01:27:29:69
221
POTEMPA Artur
Night Runners Zabrze
71 POL Zabrze 00:13:14:00 00:02:49:00 00:44:22:00 00:01:37:00 00:25:42:00 3:09 19.18 01:27:44:32
222
SKOCZEŃ Aleksander
Crossfit Południe
225 POL Chorzów 00:12:17:00 00:04:24:00 00:40:45:00 00:02:17:00 00:28:36:00 3:10 19.05 01:28:20:20
223
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
255 POL Łąka 00:13:47:00 00:03:17:00 00:41:39:00 00:01:33:00 00:28:16:00 3:10 18.92 01:28:33:18
224
TOKARSKA Magdalena
253 POL Opole 00:12:59:00 00:03:40:00 00:42:45:00 00:02:24:00 00:26:48:00 3:10 18.92 01:28:36:44
225
ANDRUSZKO Jan
Saint-Gobain Squad
69 POL Kraków 00:14:54:00 00:02:45:00 00:42:44:00 00:01:37:00 00:26:36:00 3:10 18.92 01:28:36:46
226
CIEŚLAR Piotr
77 POL Ustroń 00:14:08:00 00:03:15:00 00:42:37:00 00:02:05:00 00:26:33:00 3:10 18.92 01:28:37:99
227
BRAUNTSCH Marek
107 POL Goczałkowice-Zdrój 00:08:28:00 00:02:35:00 00:47:37:00 00:01:23:00 00:28:57:00 3:11 18.92 01:29:00:02
228
ŻELIŃSKI Michał
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
21 POL Chorzów 00:15:31:00 00:04:41:00 00:43:30:00 00:02:17:00 00:23:26:00 3:12 18.79 01:29:25:08
229
SZPERKA Leszek
Sigit
289 POL Czechowice-Dziedzice 00:16:09:00 00:03:13:00 00:40:16:00 00:02:11:00 00:27:36:00 3:12 18.79 01:29:25:09
230
BUK Marcin
2 POL Gliwice 00:15:32:00 00:02:46:00 00:39:30:00 00:02:11:00 00:29:40:00 3:13 18.79 01:29:38:90
231
MALINOWSKI Przemek
118 POL Rybnik 00:13:30:00 00:03:15:00 00:39:46:00 00:02:05:00 00:31:11:00 3:13 18.67 01:29:46:15
232
RATAJ Agnieszka
33 POL Katowice 00:13:06:00 00:02:50:00 00:41:05:00 00:02:23:00 00:30:29:00 3:13 18.67 01:29:53:26
233
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
30 POL Zabrze 00:13:20:00 00:03:16:00 00:42:23:00 00:02:41:00 00:28:35:00 3:14 18.67 01:30:14:52
234
SMOŁKA Agata
Tridivision Triathlon Team
31 POL Zabrze 00:13:20:00 00:03:15:00 00:42:18:00 00:02:05:00 00:29:17:00 3:14 18.67 01:30:14:84
235
MALINOWSKI Marcin
24 POL Jankowice 00:19:27:00 00:03:45:00 00:36:51:00 00:02:36:00 00:27:44:00 3:14 18.54 01:30:22:73
236
SZAFLIK Piotr
169 POL Pszczyna 00:14:26:00 00:03:52:00 00:45:19:00 00:01:37:00 00:25:24:00 3:15 18.54 01:30:38:66
237
GAWRON Anna
182 00:14:11:00 00:03:25:00 00:43:22:00 00:01:40:00 00:28:06:00 3:15 18.54 01:30:44:16
238
SIKORSKI Bartosz
5 POL Chorzów 00:12:50:00 00:04:41:00 00:44:20:00 00:02:43:00 00:26:23:00 3:15 18.42 01:30:56:79
239
BASIAGA Anita
113 POL Piekary Śląskie 00:12:46:00 00:03:30:00 00:44:34:00 00:01:38:00 00:28:31:00 3:15 18.42 01:30:58:15
240
TABOR Kamil
151 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:16:00 00:03:21:00 00:44:01:00 00:01:37:00 00:28:49:00 3:16 18.42 01:31:05:01
241
ŁABYŚ Sławomir
Merxan
87 POL Bielsko-Biala 00:18:00:00 00:03:45:00 00:42:12:00 00:01:32:00 00:25:48:00 3:16 18.42 01:31:17:00
242
STRUGIELSKI Jakub
Rs Opony Team
100 POL Szczecin 00:14:09:00 00:03:36:00 00:39:17:00 00:02:35:00 00:31:42:00 3:16 18.42 01:31:19:32
243
GRYGIER Maciej
Mg Sport
22 POL Pszczyna 00:13:22:00 00:03:33:00 00:40:09:00 00:01:51:00 00:32:25:00 3:16 18.42 01:31:20:00
244
MAŁEK Jan
145 POL Przebieczany 00:12:12:00 00:02:35:00 00:46:51:00 00:02:09:00 00:27:38:00 3:16 18.42 01:31:25:12
245
SOCHA Agnieszka
-
268 POL Gliwice 00:12:48:00 00:02:51:00 00:41:40:00 00:01:35:00 00:32:37:00 3:17 18.30 01:31:30:10
246
HAŁADUS Dominik
Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem
212 POL Częstochowa 00:24:18:00 00:03:41:00 00:37:32:00 00:02:26:00 00:23:41:00 3:17 18.30 01:31:37:89
247
JÓŹWIK Rafał
70 POL Kamienica Polska 00:14:16:00 00:03:14:00 00:43:33:00 00:02:10:00 00:28:27:00 3:17 18.30 01:31:40:42
248
GÓRSKI Krzysztof
Asseco Active Team
227 POL Tychy 00:13:53:00 00:03:52:00 00:42:39:00 00:02:36:00 00:28:42:00 3:17 18.30 01:31:42:72
249
WÓJCIK Tomasz
104 POL Rybnik 00:16:27:00 00:03:12:00 00:45:07:00 00:01:49:00 00:25:22:00 3:18 18.30 01:31:56:23
250
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
131 POL Łąka 00:13:32:00 00:03:37:00 00:44:52:00 00:01:23:00 00:29:01:00 3:19 18.18 01:32:25:59
251
ŁABA Grzegorz
Systemsport
275 POL Bielsko-Biała 00:20:23:00 00:02:28:00 00:38:17:00 00:02:22:00 00:29:02:00 3:19 18.18 01:32:31:71
252
MACIEJOWSKA-BĄCZEK Katarzyna
27 POL Międzyrzecze Górne 00:14:57:00 00:03:13:00 00:41:13:00 00:02:46:00 00:30:30:00 3:19 18.18 01:32:39:09
253
WARLEWSKI Piotr
25 POL Jastrzębie-Zdrój 00:15:27:00 00:02:52:00 00:40:22:00 00:01:43:00 00:32:19:00 3:19 18.06 01:32:42:73
254
STAWICKI Szymon
224 POL Jstrzębie Zdrój 00:11:27:00 00:02:57:00 00:42:07:00 00:01:34:00 00:34:40:00 3:19 18.06 01:32:45:93
255
SIKORSKI Marcin
Uks Brzeszcze
140 POL Brzeszcze 00:13:15:00 00:05:31:00 00:43:20:00 00:01:55:00 00:29:01:00 3:20 18.06 01:33:01:12
256
KOGUT Edyta
Hrmax Zory
191 POL Zory 00:14:41:00 00:03:26:00 00:44:32:00 00:02:21:00 00:28:12:00 3:20 18.06 01:33:12:67
257
KUCZEK Krzysztof
Momnatocałeżycie
230 POL Mikołów 00:14:25:00 00:04:40:00 00:41:09:00 00:02:39:00 00:30:20:00 3:20 18.06 01:33:13:21
258
PANEK Bartosz
208 POL Kraków 00:17:07:00 00:04:19:00 00:49:32:00 00:02:11:00 00:20:53:00 3:22 17.83 01:34:01:61
259
DRĄŻKIEWICZ Paweł
105 00:13:13:00 00:03:34:00 00:42:44:00 00:01:39:00 00:32:58:00 3:22 17.83 01:34:08:51
260
KALETA Mariusz
Racibórz
243 POL Racibórz 00:16:39:00 00:04:39:00 00:41:30:00 00:02:37:00 00:29:25:00 3:24 17.72 01:34:49:95
261
CZARNIAWSKI Paweł
110 POL Pszczyna 00:14:35:00 --:--:--:-- --:--:--:-- 00:48:34:00 00:32:06:00 3:25 17.61 01:35:15:54
262
KRAKOWCZYK Daniel
138 POL Oświęcim 00:14:39:00 00:04:30:00 00:44:31:00 00:02:18:00 00:29:37:00 3:25 17.61 01:35:35:64
263
KURTYKA Agnieszka
4 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:15:00 00:02:18:00 00:45:27:00 00:01:57:00 00:31:59:00 3:26 17.50 01:35:56:07
264
KRAKOWCZYK Tatiana
137 POL Oświęcim 00:14:38:00 00:04:27:00 00:44:57:00 00:01:56:00 00:30:01:00 3:26 17.50 01:35:57:83
265
KRZYZANOWSKI Marek
141 POL Wrocław 00:13:05:00 00:03:10:00 00:43:44:00 00:02:31:00 00:33:48:00 3:27 17.39 01:36:18:02
266
KASPRZAK Agata
38 POL Katowice 00:13:47:00 00:03:55:00 00:47:29:00 00:02:21:00 00:28:53:00 3:27 17.39 01:36:25:28
267
KULIKÓW Sławomir
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
39 POL Mysłowice 00:21:10:00 00:03:21:00 00:45:18:00 00:01:37:00 00:25:55:00 3:29 17.28 01:37:20:90
268
SUCHOWIECKA Anna
#niemaniemoge
43 POL Warszawa 00:19:37:00 00:03:15:00 00:42:37:00 00:02:13:00 00:29:48:00 3:29 17.18 01:37:30:19
269
PRZYBYLA Adam
156 DEU Heddesheim/pszczyna 00:14:17:00 00:04:37:00 00:42:39:00 00:02:15:00 00:34:17:00 3:31 17.18 01:38:05:86
270
BOJDA Piotr
166 POL Bielsko-Biała 00:14:10:00 00:04:18:00 00:46:58:00 00:02:10:00 00:32:32:00 3:35 16.77 01:40:08:26
271
GIEROŃ Katarzyna
Dystans Lubomia
153 POL Lubomia 00:17:41:00 00:03:31:00 00:47:46:00 00:01:44:00 00:30:25:00 3:37 16.57 01:41:07:71
272
ZIEMEK Szymon
9 POL Świętochłowice 00:15:03:00 00:02:40:00 00:44:02:00 00:02:21:00 00:37:37:00 3:39 16.47 01:41:44:71
273
OBECNA Maria
16 POL Łaziska Górne 00:16:35:00 00:07:18:00 00:48:21:00 00:01:40:00 00:29:13:00 3:41 16.28 01:43:06:67
274
GRALAK Marcin
294 POL Jastrzębie Zdrój 00:20:33:00 00:06:29:00 00:34:35:00 00:03:12:00 00:38:37:00 3:42 16.28 01:43:26:67
275
PAJAK Tomasz
292 POL Krakow 00:14:30:00 00:03:18:00 00:47:51:00 00:02:18:00 00:35:52:00 3:43 16.18 01:43:49:11
276
HARTMAN Joanna
Trenuj Triathlon
132 POL Lubomia 00:20:46:00 00:02:53:00 00:42:45:00 00:01:56:00 00:36:02:00 3:44 16.09 01:44:22:44
277
GRĄDALSKA Natalia
168 POL Oświęcim 00:15:05:00 00:03:55:00 00:50:39:00 00:01:42:00 00:33:26:00 3:45 16.00 01:44:47:29
278
SZWEDA Dorota
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
159 POL Chorzów 00:19:25:00 00:03:18:00 00:46:24:00 00:02:16:00 00:33:29:00 3:45 16.00 01:44:51:83
279
WLOKA Katarzyna
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
36 POL Świętochłowice 00:13:52:00 00:03:06:00 00:49:48:00 00:01:41:00 00:36:38:00 3:46 16.00 01:45:04:00
280
SZCZEPANIK Łukasz
76 POL Pielgrzymowice 00:16:36:00 00:03:47:00 00:46:51:00 00:02:04:00 00:36:58:00 3:48 15.82 01:46:16:30
281
ZASTAWNY Janusz
109 POL Ruda Śląska 00:12:57:00 00:03:43:00 00:48:08:00 00:03:33:00 00:38:02:00 3:48 15.82 01:46:22:82
282
LIPSKI Piotr
174 POL Bielsko-Biała 00:16:33:00 00:03:23:00 00:47:03:00 00:01:38:00 00:39:10:00 3:51 15.56 01:47:46:86
283
MARCISZ Krzysztof
20 POL Gostyń 00:25:32:00 00:04:31:00 00:47:48:00 00:01:47:00 00:37:27:00 4:11 14.36 01:57:06:17

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU