SILVER-MAN Triathlon

Jezioro Paczkowskie, Polska
01.06.2019

Wyniki

1/8 IM INDYWIDUALNIE 26 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
NIKODEMIAK Jarosław
KLAS Szpot Swarzędz
61 POL Swarzędz 00:07:33.00 00:01:08.00 00:37:54.00 00:00:23.00 00:28:08.00 2:54 20.80 01:15:07.00
2
LESISZ Maciej
49 POL Namysłów 00:06:32.00 00:01:00.00 00:37:43.00 00:00:29.00 00:29:45.00 2:55 20.63 01:15:28.17
3
KNURA Karol
55 POL Kobyla 00:06:53.00 00:01:15.00 00:38:42.00 00:00:40.00 00:28:44.00 2:56 20.47 01:16:14.20
4
KORNES Janusz
21 POL Sosnowiec 00:06:50.00 00:00:57.00 00:39:50.00 00:00:32.00 00:28:35.00 2:58 20.31 01:16:43.03
5
SZCZYRBOWSKI Michał
yoobee.pl
10 POL Rybnik 00:07:56.00 00:01:35.00 00:39:59.00 00:00:30.00 00:26:45.00 2:58 20.31 01:16:45.00
6
KONIECZNY Grzegorz
PCG.GO
63 POL Wrocław 00:08:14.00 00:01:44.00 00:42:14.00 00:00:50.00 00:23:47.00 2:58 20.31 01:16:48.88
7
HOCZEK Arkadiusz
28 POL Kolanowice 00:09:18.00 00:01:05.00 00:42:46.00 00:00:38.00 00:23:11.00 2:58 20.31 01:16:58.54
8
BOROWIK Marcin
62 POL Zabkowice Slaskie 00:08:43.00 00:01:22.00 00:39:37.00 00:00:40.00 00:26:46.00 2:59 20.16 01:17:08.06
9
GAŁEK Anna
39 POL Jelenia Góra 00:09:06.00 00:01:48.00 00:42:17.00 00:00:25.00 00:23:39.00 2:59 20.16 01:17:14.84
10
KUCZAJ Marcin
Im-Possible Team
50 POL Wrocław 00:09:46.00 00:02:33.00 00:43:15.00 00:00:48.00 00:20:59.00 2:59 20.16 01:17:21.80
11
WOJCIESZKO Piotr
GVT
57 POL Wrocław 00:08:16.00 00:01:47.00 00:39:20.00 00:00:43.00 00:27:31.00 2:60 20.16 01:17:35.75
12
BUJKO Tomasz
27 POL Opole 00:09:07.00 00:02:15.00 00:43:52.00 00:00:28.00 00:22:26.00 3:01 20.00 01:18:07.70
13
MACIANTOWICZ Wojciech
Nokia
32 POL Wrocław 00:08:18.00 00:02:50.00 00:41:48.00 00:01:00.00 00:24:23.00 3:01 19.85 01:18:18.86
14
SZYMCZAK Ariel
43 POL Żory 00:07:53.00 00:00:32.00 00:49:56.00 00:00:39.00 00:19:31.00 3:02 19.85 01:18:30.22
15
KSIĘŻAREK Łukasz
40 POL Jelenia Góra 00:08:50.00 00:01:46.00 00:40:01.00 00:00:30.00 00:27:31.00 3:02 19.85 01:18:38.45
16
JAWOR Marcin
emjot tri team
8 POL Mysłowice 00:06:34.00 00:01:01.00 00:45:09.00 00:00:48.00 00:25:10.00 3:02 19.85 01:18:41.38
17
JĘCZMIONKA Szymon
53 POL Pszów 00:08:30.00 00:01:44.00 00:38:46.00 00:00:36.00 00:29:21.00 3:03 19.70 01:18:57.53
18
STANKIEWICZ Paweł
60 POL Wrocław 00:08:41.00 00:01:57.00 00:44:53.00 00:00:43.00 00:22:50.00 3:03 19.70 01:19:05.06
19
GLENC Rafal
Love Story
54 POL Pszow 00:10:19.00 00:01:31.00 00:40:49.00 00:00:33.00 00:26:16.00 3:04 19.70 01:19:29.00
20
ŚLEZIAK Tomasz
26 POL Opole 00:10:38.00 00:02:46.00 00:43:44.00 00:00:25.00 00:22:25.00 3:05 19.55 01:19:58.92
21
JELONEK Łukasz
EkoTech Triathlon
38 POL Tarnowskie Góry 00:07:59.00 00:01:58.00 00:40:51.00 00:00:43.00 00:28:33.00 3:05 19.55 01:20:04.11
22
KENTZER Aleksander
22 POL Będzin 00:06:13.00 00:01:07.00 00:43:17.00 00:00:45.00 00:29:22.00 3:07 19.26 01:20:43.62
23
ZAJĄC Wojciech
Et Tapes Triathlion Team
37 POL Radzionków 00:08:42.00 00:01:19.00 00:40:45.00 00:00:46.00 00:29:49.00 3:08 19.12 01:21:20.85
24
SROKA Robert
Gold Run Zlate Hory
31 CZE Zlate Hory 00:10:50.00 00:01:41.00 00:42:26.00 00:00:41.00 00:26:32.00 3:10 18.98 01:22:09.32
25
JANICKA-JAWOR Joanna
emjot tri team
6 POL Mysłowice 00:09:43.00 00:01:19.00 00:46:38.00 00:00:33.00 00:24:33.00 3:12 18.84 01:22:47.43
26
PIETRZAK Jan
Run for more
51 POL Wrocław 00:14:03.00 00:02:17.00 00:44:31.00 00:00:43.00 00:25:09.00 3:21 17.93 01:26:43.41
27
MARAŃSKI Piotr
48 POL Strzelin 00:09:38.00 00:02:31.00 00:48:16.00 00:00:23.00 00:26:25.00 3:22 17.93 01:27:13.74
28
KRASA Michał
71 POL Wrocław 00:09:36.00 00:01:47.00 00:48:11.00 00:00:24.00 00:28:01.00 3:23 17.69 01:27:57.89
29
WROŃSKI Tomasz
GVT
47 POL Wrocław 00:08:51.00 00:04:14.00 00:45:09.00 00:01:19.00 00:29:40.00 3:26 17.45 01:29:12.52
30
LĘGA Wiesław
BRAK TEAM / KS TĘCZA
36 POL Świdnica 00:12:11.00 00:02:39.00 00:46:40.00 00:02:03.00 00:25:59.00 3:27 17.45 01:29:32.22
31
ADAMIEC Artur
41 POL Katowice 00:09:52.00 00:02:21.00 00:49:41.00 00:01:23.00 00:26:25.00 3:27 17.45 01:29:41.95
32
BAŁOS Liliana
Love Story
52 POL Pszów 00:11:26.00 00:01:29.00 00:49:19.00 00:00:24.00 00:27:29.00 3:28 17.33 01:30:06.82
33
SMAK Katarzyna
Bbl
44 POL Opole 00:11:40.00 00:02:32.00 00:49:14.00 00:01:12.00 00:26:21.00 3:30 17.11 01:30:59.53
34
GĘDZIUS Adrian
45 POL Jelenia Góra 00:10:25.00 00:01:32.00 00:45:52.00 00:00:51.00 00:32:27.00 3:31 17.11 01:31:07.10
35
POŁOŃSKI Marcin
42 POL Kołobrzeg 00:09:04.00 00:01:19.00 00:48:35.00 00:00:29.00 00:31:55.00 3:31 17.11 01:31:21.47
36
ROZPENDOWSKA Dorota
TeMMPo
25 POL Wałbrzych 00:09:21.00 00:02:38.00 00:52:04.00 00:00:57.00 00:27:34.00 3:34 16.88 01:32:35.79
37
MARKOWSKI Maciej
46 POL Wrocław 00:07:18.00 00:02:29.00 00:47:43.00 00:00:50.00 00:34:56.00 3:36 16.77 01:33:15.83
38
BŁAŻEWSKI Grzegorz
ZORGINICI
58 POL Kluczbork 00:11:39.00 00:03:02.00 00:49:12.00 00:00:37.00 00:30:00.00 3:39 16.46 01:34:30.13
39
JANKOWSKA Roksana
24 POL Wałbrzych 00:10:52.00 00:01:42.00 00:51:47.00 00:01:07.00 00:32:01.00 3:45 16.05 01:37:28.75
40
MRÓZ-NOWIŃSKA Iwona
MORSY NA KOKSIE
23 POL Zdzieszowice 00:10:44.00 00:01:56.00 00:50:06.00 00:00:35.00 00:36:08.00 3:50 15.66 01:39:29.49
41
PRASOŁ Zbigniew
Saint-Gobain Squad
9 POL Rybnik 00:18:16.00 00:03:33.00 00:54:32.00 00:01:00.00 00:22:27.00 3:51 15.66 01:39:47.89
42
ŁAPIŃSKI Piotr
56 POL Wrocław 00:08:59.00 00:04:48.00 01:00:29.00 00:00:27.00 00:35:26.00 4:15 14.13 01:50:08.34
43
GWIAZDA Katarzyna
CykloOpole
3 POL Opole 00:15:35.00 00:01:36.00 00:54:14.00 00:01:15.00 00:39:03.00 4:18 13.98 01:51:43.21
44
BUCZKO Michał
33 POL Namysłów 00:11:56.00 00:03:02.00 00:59:47.00 00:01:46.00 00:38:08.00 4:25 13.61 01:54:38.82
45
WIŚNIEWSKA Beata
29 POL Gora 00:18:57.00 00:05:14.00 00:59:11.00 00:00:41.00 00:32:11.00 4:29 13.40 01:56:13.14
46
WISNIEWSKI Wojciech
30 POL Gora 00:19:03.00 00:05:09.00 00:59:10.00 00:00:42.00 00:32:10.00 4:29 13.40 01:56:13.71
47
STANKIEWICZ Kamil
Dao of Supreme Triathlon
59 POL Kraków 00:24:20.00 00:00:34.00 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU