Śląskie Biegi Górskie - bieg III

Park Śląski, Chorzów, Polska
21.10.2017

Wyniki

Dystans 7km 7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BROL Marcin
Mk Team
61 POL Katowice 4:19 14.00 00:30:10.37
2
KOZERA Sebastian
91 Siemianowice Śląskie 4:29 13.46 00:31:18.20
3
DZIUBAŃSKI Grzegorz
Opel Active Team
29 POL Pyskowice 4:33 13.21 00:31:50.98
4
HORZELA Błażej
Beta-Trans
59 POL Radzionków 4:35 13.21 00:32:00.17
5
WĘGLARZ Czesław
Niezrzeszony
30 POL Kędzierzyn-Koźle 4:36 12.96 00:32:10.21
6
JARCZOK Zdzichu
Wkurw_Team
14 POL Pszczyna 4:38 12.96 00:32:25.54
7
SKALSKA Anna
Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój
53 POL Bytom 4:39 12.96 00:32:29.59
8
WILK Dariusz
32 POL Będzinp 4:41 12.96 00:32:40.00
9
JUNG Dawid
Wts Polonia Bytom
67 POL Bytom 4:42 12.73 00:32:50.48
10
RAK Mirek
Btm Runners
23 POL Bytom-Stroszek 4:43 12.73 00:32:55.67
11
JUZYK Adam
Biegamy Z Sercem
11 POL Ruda Śląska 4:44 12.73 00:33:03.95
12
GRUSZCZYŃSKI Artur
83 POL Katowice 4:44 12.73 00:33:07.00
13
LAZAR Damian
88 POL Siemianowice Śląskie 4:45 12.73 00:33:15.00
14
KNAP Mateusz
Ks Kandahar/scarpa/tuttu
93 POL Katowice 4:47 12.50 00:33:26.00
15
KOWALCZE Jan
Pato Kato Running Team
80 POL Katowice 4:47 12.50 00:33:27.62
16
FONFEREK Marek
76 POL Chorzów 4:51 12.50 00:33:53.56
17
OZIĘBŁO Rafał
Ks Kandahar / Irun Cadence
72 POL Chorzów 4:53 12.28 00:34:04.69
18
TRZASKA Wojciech
Fuchs Oil Team
49 POL Siemianowice Śląskie 4:53 12.28 00:34:08.43
19
STACHURA Szymon
Wodzionka
2 POL Chorzów 4:53 12.28 00:34:10.37
20
DERSIEWICZ Adam
Cf Hellwood Gliwice
10 POL Gliwice 4:55 12.28 00:34:20.32
21
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Skrudlik
55 POL Chorzów 4:55 12.28 00:34:20.70
22
ROSKOSZ Rafał
Oberschlesien Team Rohol Tarnowskie Góry
86 POL Tarnowskie Góry 4:56 12.07 00:34:31.07
23
POGOCKI Piotr
Drużyna Szpiku
34 POL Knurów 4:57 12.07 00:34:35.66
24
PAWŁOWSKI Radek
81 POL Katowice 4:58 12.07 00:34:39.86
25
LAZAR Grażyna
Csc Adventure Academy
46 POL Siemianowice Śląskie 4:58 12.07 00:34:44.54
26
OLSZEWSKI Łukasz
Irun4Fun.pl
75 POL Dąbrowa Górnicza 4:60 12.07 00:34:55.94
27
DUDZIAK Ryszard
7 POL Sosnowiec 5:01 12.07 00:35:00.23
28
GIERLOTKA Maciej
74 POL Katowice 5:02 11.86 00:35:08.10
29
BUJAK Marek
#czeladzbiega
4 POL Czeladź 5:02 11.86 00:35:11.84
30
JAGODA Mateusz
Fuchs Oil Team
48 POL Siemianowice Slaskie 5:03 11.86 00:35:15.81
31
PROŃ Adam
Ipronman
71 POL Katowice 5:03 11.86 00:35:16.31
32
HORA Grzegorz
79 POL Ruda Śląska 5:04 11.86 00:35:21.99
33
MAZURCZAK Łukasz
Gerda Broker
70 POL Chorzów 5:07 11.67 00:35:43.62
34
KOŁODZIEJ Dariusz
W Pogoni Za Duchem
6 POL Dąbrowa Górnicza 5:08 11.67 00:35:50.00
35
MIKOŁAJCZAK Jakub
Szturm
58 POL Bytom 5:08 11.67 00:35:54.61
36
ŠVACH Janusz
94 POL Katowice 5:08 11.67 00:35:54.84
37
HERMAN Jacek
8 POL Ruda Slaska 5:09 11.67 00:36:02.23
38
WRĘCZYCKI Ireneusz
54 POL Chorzów 5:12 11.48 00:36:23.04
39
MALISZEWSKI Ireneusz
68 POL Tarnowskie Góry 5:15 11.48 00:36:41.33
40
FRANKI Marcin
Lecymy Durś
44 POL Piekary Śląskie 5:15 11.48 00:36:42.13
41
BOGACZ Monika
Ads Masna Krytyczna
15 POL Ruda Śląska 5:16 11.48 00:36:45.99
42
MAZUR Krzysztof
65 POL Częstochowa 5:18 11.29 00:36:59.75
43
HAJDA Marek
87 POL Ptakowice 5:18 11.29 00:37:04.49
44
GRUDZIŃSKI Radosław
9 POL Zabrze 5:20 11.29 00:37:16.07
45
SKUTELA Angelika
Strefa Byków Bytom
43 POL Świerklaniec 5:22 11.11 00:37:33.42
46
BŁASZCZYŃSKI Gustaw
52 POL Chorzów 5:23 11.11 00:37:36.49
47
RYBARCZYK Rafal
Respector
38 POL Siemianowice Slaskie 5:25 11.11 00:37:49.31
48
JANY Kamil
45 POL Tarnowskie Góry 5:26 11.11 00:37:55.14
49
JUDA Artur
42 POL Radzionków 5:27 10.94 00:38:07.31
50
JACOSZEK Rafał
19 POL Siemianowice Śląskie 5:27 10.94 00:38:07.38
51
KHELOUF Mokhtar
51 POL Katowice 5:28 10.94 00:38:13.03
52
LASSOTA-BUJAK Mariola
#czeladzbiega
3 POL Czeladź 5:32 10.94 00:38:38.32
53
TROJANOWSKI Mateusz
31 POL Siemianowice Śląskie 5:32 10.94 00:38:38.39
54
BARTECKA Sabina
Hrmax Żory
69 POL Żory 5:35 10.77 00:38:59.94
55
GRZYBOWSKI Marek
50 POL Chorzów 5:35 10.77 00:39:04.24
56
NIKODON Paweł
Tata Michała
26 POL Gliwice 5:37 10.77 00:39:16.06
57
MUSIALIK Rafal
25 POL Lubliniec 5:41 10.61 00:39:41.75
58
BUCZAK Szymon
Ks Kandahar
1 POL Kraków 5:41 10.61 00:39:44.24
59
SAFADER Damian
39 POL Bytom 5:42 10.61 00:39:52.46
60
KOSTRZEWSKI Mateusz
73 POL Myszków 5:44 10.45 00:40:07.95
61
PIĘTKA Radosław
28 POL Sosnowiec 5:45 10.45 00:40:09.49
62
STASICKI Adam
16 POL Goczałkowice-Zdrój 5:46 10.45 00:40:17.67
63
JASTRZĘBSKI Rafał
Easy Run Racibórz
24 POL Racibórz 5:48 10.29 00:40:30.70
64
WOŹNICZKA Michał
Energoprojekt Katowice
77 POL Chorzów 5:49 10.29 00:40:41.05
65
GAJDA Beata
66 POL Katowice 5:51 10.29 00:40:54.97
66
FRYC Jerzy
35 POL Ruda Śląska 5:52 10.29 00:40:58.60
67
PIOTROWSKA-TRONINA Joanna
Trnx Triathlon Team
33 POL Mikołów 5:53 10.29 00:41:05.17
68
GRZESIŃSKA Alicja
27 POL Ruda Śląska 5:56 10.14 00:41:26.27
69
JAGODA Adam
Fuchs Oil Team
47 POL Chorzów 5:59 10.00 00:41:52.65
70
PASIEKA Jakub
Szturm
57 POL Bytom 5:60 10.00 00:41:53.99
71
ROZMUS Marzena
Świerczyniec Running
56 POL Bojszowy Nowe 6:08 9.86 00:42:53.17
72
JOJKO Mateusz
82 POL Ruda Śląska 6:09 9.72 00:42:58.84
73
SŁOMKA Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
84 POL Katowice 6:09 9.72 00:42:59.51
74
ZARĘBA Agnieszka
64 POL Mysłowice 6:15 9.59 00:43:42.62
75
SEKTA Sławomir
Wkurw_Team
17 POL Kobielice 6:19 9.46 00:44:08.84
76
GŁĄBICKI Sebastian
12 POL Ruda Śląska 6:23 9.46 00:44:34.93
77
JABŁOŃSKA Elżbieta
21 POL Radzionków 6:28 9.33 00:45:10.67
78
POLAKIEWICZ Marzena
22 POL Bytom 6:28 9.33 00:45:10.68
79
WOJCIECH Marta
13 POL Kobielice 6:34 9.09 00:45:56.47
80
MICIŃSKI Andrzej
63 POL Chorzów 6:35 9.09 00:46:02.51
81
SZUSTAK Monika
Easy Run Racibórz
20 POL Czerwionka-Leszczyny 6:42 8.97 00:46:52.67
82
FUS Julia
Lecymy Durś
89 POL Piekary Śląskie 6:54 8.75 00:48:12.75
83
BUJOK Sabina
60 POL Katowice 6:54 8.75 00:48:13.71
84
KAMIŃSKA-TWARDELA Ewelina
36 POL Katowice 6:56 8.64 00:48:31.22
85
TWARDELA Tomasz
37 POL Katowice 6:56 8.64 00:48:31.26
86
KNAPIK-KWAS Urszula
5 POL Katowice 7:05 8.54 00:49:28.08
87
ROMANOWSKA Beata
41 POL Katowice 7:12 8.33 00:50:17.08
88
KUREK Edward
1939
18 POL Katowice 7:27 8.05 00:52:04.14

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU