Bike Atelier Triathlon Sosnowiec

Sosnowiec, Polska
17.06.2018

Wyniki

Triathlon indywidualnie 26 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
MARCINEK Tomasz
122 POL Racibórz 00:06:03:00 00:00:40:00 00:30:12:00 00:00:22:00 00:16:13:00 2:04 29.21 00:53:29:15
2
WOŹNIAK Jakub
232 POLSKA Kraków 00:07:50:00 00:00:47:00 00:30:17:00 00:00:26:00 00:15:53:00 2:08 28.26 00:55:12:04
3
OLEJNIK Bartosz
229 POLSKA Opoczno 00:07:50:00 00:00:41:00 00:30:21:00 00:00:22:00 00:17:54:00 2:12 27.37 00:57:08:48
4
OWCZAREK Krzysztof
133 POL Częstochowa 00:06:59:00 00:00:37:00 00:31:20:00 00:00:30:00 00:18:41:00 2:15 26.80 00:58:07:23
5
SUFRANOWICZ Tomasz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
177 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:19:00 00:00:42:00 00:31:58:00 00:00:29:00 00:18:58:00 2:15 26.80 00:58:26:87
6
GRYGLIK Tomasz
246 POL Rudziczka 00:07:40:00 00:00:47:00 00:30:27:00 00:00:30:00 00:19:07:00 2:16 26.53 00:58:31:44
7
LISIEŃSKI Michał
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
118 POL Siemianowice Śląskie 00:06:22:00 00:01:00:00 00:31:34:00 00:00:31:00 00:19:16:00 2:16 26.53 00:58:42:27
8
ROGACZ Grzegorz
KS AZS AWF Katowice
153 POL Racibórz 00:06:20:00 00:00:28:00 00:32:10:00 00:00:22:00 00:19:24:00 2:16 26.53 00:58:43:96
9
SKORUPA Paweł
Skorupa Triathlon
163 POL Tychy 00:08:01:00 00:01:16:00 00:31:29:00 00:00:30:00 00:18:26:00 2:18 26.26 00:59:41:52
10
RYCYK Maciej
Silesiaman Triathlon Team
157 POL Katowice 00:08:02:00 00:01:16:00 00:32:04:00 00:00:36:00 00:17:56:00 2:19 26.00 00:59:53:68
11
BRAULIŃSKI Michał
234 POLSKA Bielsko-Biała 00:08:14:00 00:01:56:00 00:31:11:00 00:00:37:00 00:18:41:00 2:20 25.74 01:00:39:25
12
DUDEK Bartosz
STATSCORE TEAM
32 POL Katowice 00:07:15:00 00:01:10:00 00:30:29:00 00:00:36:00 00:21:24:00 2:21 25.49 01:00:54:90
13
KUCIŃSKI Benjamin
Benq-Cojabiegne / Newbalance.pl
106 POL Katowice 00:07:29:00 00:01:43:00 00:33:52:00 00:00:38:00 00:17:52:00 2:23 25.24 01:01:33:97
14
RYPEL Natalia
Tri division triathlon team
159 POL Katowice 00:06:58:00 00:00:50:00 00:33:36:00 00:00:33:00 00:20:33:00 2:25 25.00 01:02:30:13
15
MICHALEWICZ Marcin
www.ITmasters.com.pl
126 POL Mysłowice 00:07:09:00 00:01:05:00 00:33:45:00 00:00:28:00 00:20:30:00 2:26 24.76 01:02:56:95
16
KUŚKA Adam
AZS AWF KATOWICE/DECATHLON TEAM
111 POL Rybnik 00:08:39:00 00:00:40:00 00:33:22:00 00:00:29:00 00:20:02:00 2:26 24.76 01:03:11:29
17
SURWIŁO Sandro
180 Tychy 00:07:20:00 00:01:13:00 00:32:43:00 00:00:40:00 00:21:44:00 2:27 24.53 01:03:40:08
18
GIBALSKI Kajetan
AZS-AWF KATOWICE
47 POL Rościsławice 00:07:00:00 00:00:40:00 00:35:04:00 00:00:32:00 00:20:26:00 2:28 24.53 01:03:42:85
19
DYKSZAK Filip
Irondragon Triathlon Team
34 POL Kraków 00:08:29:00 00:01:09:00 00:33:28:00 00:00:33:00 00:20:11:00 2:28 24.53 01:03:49:37
20
CHYLIŃSKI Adam
Anal Cunt 1-Os. Team
21 POL Siemianowice Śląskie 00:07:16:00 00:00:40:00 00:34:52:00 00:00:35:00 00:20:32:00 2:28 24.30 01:03:54:92
21
KLICH Mateusz
231 POLSKA Olkusz 00:09:55:00 00:01:23:00 00:34:02:00 00:00:21:00 00:18:20:00 2:28 24.30 01:04:01:49
22
MIKOLAJSKI Damian
Team Damiko/triathlon X-Team
127 POL Dąbrowa Gornicza 00:08:48:00 00:01:21:00 00:33:10:00 00:00:45:00 00:21:07:00 2:31 23.85 01:05:09:83
23
BURA Dominika
MKS Juvenia Wrocław
84 POL Wrocław 00:06:34:00 00:01:31:00 00:35:51:00 00:00:28:00 00:20:49:00 2:31 23.85 01:05:11:95
24
CZERNIK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
29 POL Bieruń 00:08:21:00 00:00:54:00 00:33:30:00 00:00:44:00 00:21:58:00 2:32 23.85 01:05:27:40
25
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
60 POL Siemianowce Śląskie 00:08:29:00 00:01:03:00 00:34:21:00 00:00:42:00 00:20:54:00 2:32 23.85 01:05:28:84
26
PIETRASIAK Daniel
Proforma Pietrasiak
138 POL Sosnowiec 00:08:57:00 00:01:14:00 00:35:06:00 00:00:37:00 00:19:46:00 2:32 23.85 01:05:39:89
27
GADAJ Grzegorz
Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko
44 POL Radlin 00:07:44:00 00:01:40:00 00:33:20:00 00:00:52:00 00:22:28:00 2:33 23.64 01:06:03:71
28
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
124 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:34:00 00:01:18:00 00:35:34:00 00:00:41:00 00:19:58:00 2:33 23.64 01:06:07:06
29
RZEPECKI Dariusz
Triathlon X-Team/ city-fitness Zagórze
160 POL Sosnowiec 00:08:09:00 00:01:22:00 00:34:36:00 00:00:49:00 00:21:42:00 2:34 23.42 01:06:38:62
30
KOBIELA Maciej
Magazyn Triathlon
88 POL Kraków 00:09:51:00 00:01:17:00 00:32:50:00 00:00:48:00 00:22:04:00 2:35 23.42 01:06:49:73
31
GORCZYCA Jakub
54 POL Rybnik 00:08:08:00 00:01:05:00 00:34:45:00 00:00:44:00 00:22:18:00 2:35 23.21 01:07:00:33
32
KRAWENDA Robert
102 POL Płaza 00:09:55:00 00:02:09:00 00:34:06:00 00:00:37:00 00:20:21:00 2:35 23.21 01:07:08:02
33
SZMAJDUCH Mariusz
185 POL Mysłowice 00:09:29:00 00:01:19:00 00:36:21:00 00:00:51:00 00:19:28:00 2:36 23.21 01:07:28:62
34
BOREK Paweł
-
10 POL Kraków 00:08:04:00 00:00:40:00 00:36:35:00 00:00:35:00 00:21:48:00 2:37 23.01 01:07:41:30
35
GONSKA Szymon
AZS AWF KATOWICE
53 POL Studzionka 00:07:02:00 00:00:35:00 00:36:02:00 00:00:34:00 00:23:45:00 2:37 23.01 01:07:56:92
36
PODOWSKI Jan
AkuLoft Spla Tychy
144 POL Tychy 00:08:47:00 00:01:33:00 00:35:07:00 00:00:45:00 00:22:02:00 2:38 22.81 01:08:13:52
37
ZMYSŁOWSKI Daniel
208 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:55:00 00:01:21:00 00:33:59:00 00:01:14:00 00:21:47:00 2:38 22.81 01:08:16:54
38
BAŁC Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2 POL Trzebinia 00:08:01:00 00:01:15:00 00:36:59:00 00:00:53:00 00:21:25:00 2:39 22.81 01:08:32:01
39
WARZECHA Oliwia
KS AZS AWF Katowice
200 POL Katowice 00:08:05:00 00:00:42:00 00:36:26:00 00:00:33:00 00:23:05:00 2:39 22.61 01:08:50:23
40
CZADO Artur
Bolero Team
27 POL Sosnowiec 00:09:43:00 00:00:55:00 00:37:29:00 00:00:36:00 00:20:25:00 2:40 22.61 01:09:07:86
41
CABAJ Tomasz
14 POL Kraków 00:09:05:00 00:01:33:00 00:34:36:00 00:00:36:00 00:23:22:00 2:40 22.61 01:09:11:42
42
CIASTO Sebastian
22 POL Przezchlebie 00:07:55:00 00:01:16:00 00:34:15:00 00:01:26:00 00:24:24:00 2:40 22.61 01:09:15:94
43
KOSIŃSKI Dominik
Saint-Gobain Squad
98 POL Będzin 00:11:52:00 00:02:07:00 00:35:02:00 00:00:44:00 00:19:31:00 2:40 22.61 01:09:16:25
44
NOWAK Tomasz
67 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:12:53:00 00:02:03:00 00:34:30:00 00:01:25:00 00:18:25:00 2:40 22.61 01:09:17:72
45
PTASZNIK Przemysław
Wm Triself
149 POL Wieliczka 00:08:39:00 00:01:29:00 00:35:24:00 00:01:10:00 00:22:52:00 2:41 22.41 01:09:34:57
46
SZNYDER Wojciech
186 POL Gliwice 00:09:10:00 00:01:41:00 00:36:15:00 00:00:46:00 00:21:57:00 2:42 22.41 01:09:47:64
47
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
225 Asosnowiec 00:11:48:00 00:01:53:00 00:31:57:00 00:00:56:00 00:23:45:00 2:43 22.22 01:10:18:86
48
STEFAŃSKI Michał
175 POL Kraków 00:08:25:00 00:01:20:00 00:37:24:00 00:00:36:00 00:22:35:00 2:43 22.22 01:10:20:29
49
CIS Adam
Aś Sosnowiec
23 POL Sosnowiec 00:09:27:00 00:01:47:00 00:37:03:00 00:00:54:00 00:21:12:00 2:43 22.22 01:10:22:86
50
FIREK Sandra
Firek Team & Trek Bielsko-Biała
233 POL Bielsko-Biała 00:10:54:00 00:02:19:00 00:35:08:00 00:01:09:00 00:20:56:00 2:43 22.22 01:10:25:05
51
ŻABA Igor
Bike Atelier Team
240 POL Będzin 00:12:35:00 00:02:12:00 00:32:57:00 00:00:43:00 00:22:05:00 2:43 22.03 01:10:31:97
52
TOPA Sławomir
191 POL Libiąż 00:09:35:00 00:01:31:00 00:36:02:00 00:00:51:00 00:22:40:00 2:44 22.03 01:10:38:87
53
FIDELUS Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
42 POL Chrzanow 00:10:29:00 00:01:47:00 00:36:12:00 00:01:07:00 00:21:10:00 2:44 22.03 01:10:45:12
54
TERECH Tomasz
Toursport Running Team
190 POL Radzionków 00:08:36:00 00:02:21:00 00:38:09:00 00:00:59:00 00:20:45:00 2:44 22.03 01:10:50:51
55
KOZAK Adam
Kuźnia Triathlonu
101 POL Siemianowice 00:08:28:00 00:01:11:00 00:37:31:00 00:00:50:00 00:23:01:00 2:44 22.03 01:11:01:69
56
BARTOSIK Tomasz
3 POL Sosnowiec 00:08:15:00 00:01:46:00 00:35:20:00 00:01:38:00 00:24:13:00 2:45 21.85 01:11:10:35
57
KRUPOWIES Wojciech
Hel Triathlon Center
239 POL Katowice 00:09:18:00 00:02:06:00 00:37:37:00 00:01:14:00 00:21:04:00 2:45 21.85 01:11:19:17
58
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
194 POL Siemianowice Slaskie 00:10:47:00 00:01:37:00 00:34:49:00 00:00:56:00 00:23:25:00 2:46 21.85 01:11:33:10
59
JAWOR Marcin
emjot tri team
78 POL Mysłowice 00:09:12:00 00:01:00:00 00:36:07:00 00:00:52:00 00:24:25:00 2:46 21.85 01:11:35:81
60
DYNGOSZ Paweł
YMCA KRAKOW
35 POL Krakow 00:08:30:00 00:01:15:00 00:35:08:00 00:00:39:00 00:26:09:00 2:46 21.85 01:11:41:47
61
MANIARA Paweł
121 POL Sosnowiec 00:11:32:00 00:02:20:00 00:38:05:00 00:00:48:00 00:19:04:00 2:46 21.67 01:11:48:95
62
PIECZARA Krzysztof
Tri Jaworzno
137 POL Jaworzno 00:09:33:00 00:01:26:00 00:36:13:00 00:01:08:00 00:23:40:00 2:47 21.67 01:11:59:66
63
PIETRYKA Sylwester
139 00:09:48:00 00:01:57:00 00:36:42:00 00:00:49:00 00:22:54:00 2:47 21.67 01:12:09:58
64
KONARSKI Rafał
91 POL Rogoźnik 00:09:21:00 00:02:05:00 00:37:46:00 00:01:22:00 00:21:39:00 2:47 21.67 01:12:12:73
65
GÓRNY Wojciech
56 POL Grojec 00:10:28:00 00:01:49:00 00:36:21:00 00:00:56:00 00:23:07:00 2:48 21.49 01:12:40:62
66
JARECKI Paweł
71 POL Częstochowa 00:09:13:00 00:02:16:00 00:37:35:00 00:00:58:00 00:22:48:00 2:49 21.49 01:12:49:83
67
CHWAJA Michał
Kuźnia Triathlonu
19 POL Chrzanów 00:12:09:00 00:00:50:00 00:35:38:00 00:00:43:00 00:23:42:00 2:49 21.31 01:13:02:10
68
FAJFEREK Piotr
Feba
40 POL Bielsko-Biała 00:08:19:00 00:03:03:00 00:39:12:00 00:00:35:00 00:22:02:00 2:49 21.31 01:13:12:38
69
KUROWSKI Rafał
Banda z Placu
222 POL Będzin 00:08:11:00 00:02:44:00 00:38:19:00 00:00:59:00 00:23:04:00 2:50 21.31 01:13:16:90
70
DESZYŃSKI Damian
31 POL Gliwice 00:11:18:00 00:01:40:00 00:38:32:00 00:00:49:00 00:21:01:00 2:50 21.31 01:13:20:95
71
LITWIŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
119 POL Piekary Śląskie 00:09:58:00 00:01:26:00 00:37:15:00 00:00:56:00 00:24:06:00 2:51 21.14 01:13:40:31
72
KORCZYK Rafal
94 POL Jawiszowice 00:11:24:00 00:01:43:00 00:35:10:00 00:01:52:00 00:23:40:00 2:51 21.14 01:13:50:10
73
FILIPOWICZ Ziemowit
43 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:23:00 00:02:39:00 00:36:32:00 00:01:20:00 00:24:10:00 2:51 21.14 01:14:03:88
74
BERSKI Szymon
5 00:08:05:00 00:01:44:00 00:40:31:00 00:00:24:00 00:23:30:00 2:52 20.97 01:14:15:51
75
GOŁASZEWSKA Karolina
51 POL Tychy 00:09:36:00 00:01:46:00 00:37:47:00 00:00:50:00 00:24:17:00 2:52 20.97 01:14:15:86
76
STAFARCZYK Dawid
174 POL Rybnik 00:11:11:00 00:01:34:00 00:38:00:00 00:01:00:00 00:22:38:00 2:52 20.97 01:14:22:92
77
KAJTOCH Roman
Wulkan Bieruń
81 POL Bieruń 00:11:24:00 00:02:02:00 00:37:58:00 00:00:35:00 00:22:29:00 2:52 20.97 01:14:27:60
78
JARMOŁOWICZ Artur
Jarmołowicz Team
72 POL Kielce 00:10:38:00 00:01:36:00 00:36:09:00 00:00:59:00 00:25:24:00 2:53 20.80 01:14:45:41
79
ROGALA Justyna
Triathlon Dąbrowa Górnicza
154 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:03:00 00:00:39:00 00:40:28:00 00:01:03:00 00:24:35:00 2:53 20.80 01:14:46:69
80
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
114 POL Częstochowa 00:12:59:00 00:00:48:00 00:35:48:00 00:00:55:00 00:24:24:00 2:53 20.80 01:14:53:33
81
SOMINKA Marta
169 POL Siemianowice Śląskie 00:09:51:00 00:01:30:00 00:37:47:00 00:00:41:00 00:25:05:00 2:53 20.80 01:14:53:92
82
DYR Krzysztof
TimtirimtimTeam
36 POL Bytom 00:09:37:00 00:01:24:00 00:38:12:00 00:01:20:00 00:24:29:00 2:54 20.80 01:15:02:56
83
PĘCZKOWSKI Przemysław
Donat
136 POL Sosnowiec 00:09:22:00 00:02:25:00 00:36:54:00 00:01:02:00 00:25:25:00 2:54 20.80 01:15:08:17
84
PUSTOŁ Maciej
235 POLSKA Sosnowiec 00:09:46:00 00:03:08:00 00:36:18:00 00:01:12:00 00:25:05:00 2:55 20.63 01:15:27:88
85
STACIWA Michał
Truchtacz Mysłowice
173 POL Katowice 00:13:30:00 00:00:50:00 00:38:09:00 00:01:10:00 00:21:49:00 2:55 20.63 01:15:28:55
86
JARAWKA Natalia
70 POL Katowice 00:11:16:00 00:01:45:00 00:39:59:00 00:00:37:00 00:21:55:00 2:55 20.63 01:15:31:77
87
SYROWIECKA Joanna
181 POL Kraków 00:08:26:00 00:01:02:00 00:39:11:00 00:00:50:00 00:26:06:00 2:55 20.63 01:15:35:49
88
FAJFEREK Michał
39 POL Bielsko-Biala 00:08:26:00 00:02:50:00 00:35:44:00 00:01:05:00 00:27:33:00 2:55 20.63 01:15:37:87
89
GAŁĄZKA Ania
46 POL Złoty Potok 00:10:43:00 00:00:49:00 00:37:30:00 00:00:30:00 00:26:11:00 2:55 20.63 01:15:42:32
90
WODYŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
204 POL Katowice 00:09:11:00 00:01:20:00 00:37:21:00 00:00:45:00 00:27:11:00 2:55 20.63 01:15:47:04
91
PANEK Paweł
134 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:10:00 00:02:51:00 00:37:14:00 00:01:06:00 00:25:26:00 2:55 20.63 01:15:48:66
92
POKRYSZKA Bartosz
145 POL Sosnowiec 00:08:17:00 00:01:47:00 00:38:04:00 00:01:27:00 00:26:19:00 2:56 20.47 01:15:54:86
93
SZPILOWSKA Paulina
Ks Olkusz
187 POL Pyskowice 00:10:50:00 00:01:53:00 00:39:08:00 00:00:53:00 00:23:21:00 2:56 20.47 01:16:05:42
94
GAJEK Kinga
Triathlon Dąbrowa Górnicza
45 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:11:00 00:00:47:00 00:39:11:00 00:01:05:00 00:26:56:00 2:56 20.47 01:16:10:27
95
WACŁAW Andrzej
196 POL Sosnowiec 00:11:15:00 00:02:26:00 00:35:56:00 00:01:32:00 00:25:02:00 2:56 20.47 01:16:10:27
96
PROBIERZ Paweł
147 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:40:00 00:03:24:00 00:37:34:00 00:01:25:00 00:22:10:00 2:56 20.47 01:16:12:75
97
CHRABĄSZCZ Mateusz
Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać
18 POL Kielce 00:08:45:00 00:01:44:00 00:38:49:00 00:00:50:00 00:26:09:00 2:57 20.47 01:16:17:00
98
IMOSA Jakub
Kotrak Team
65 POL Katowice 00:10:11:00 00:01:44:00 00:37:25:00 00:01:38:00 00:25:32:00 2:57 20.47 01:16:29:84
99
MUCHA Michał
228 POL Sosnowiec 00:10:27:00 00:01:43:00 00:36:26:00 00:01:20:00 00:26:36:00 2:57 20.31 01:16:31:32
100
KUBASIEWICZ Bartosz
104 POL Sosnowiec 00:12:31:00 00:03:05:00 00:33:31:00 00:02:11:00 00:25:15:00 2:57 20.31 01:16:33:72
101
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
97 POL Katowice 00:09:46:00 00:02:22:00 00:41:00:00 00:01:22:00 00:22:10:00 2:57 20.31 01:16:40:15
102
GONDEK Mirosław
TimtirimtimTeam
52 POL Bytom 00:11:00:00 00:01:31:00 00:37:16:00 00:01:06:00 00:25:52:00 2:58 20.31 01:16:44:72
103
SURMACZ Tomasz
179 POL Dobczyce 00:09:51:00 00:01:54:00 00:35:23:00 00:01:23:00 00:28:23:00 2:58 20.31 01:16:54:54
104
TEKIELI Tomek
Klub Byłych Dżentelmenów
189 POL Sosnowiec 00:11:08:00 00:03:04:00 00:39:57:00 00:00:59:00 00:21:55:00 2:58 20.31 01:17:03:27
105
PÓŁTORAK Marcin
Jurapl
146 POL Zawiercie 00:10:55:00 00:01:46:00 00:38:17:00 00:00:58:00 00:25:08:00 2:58 20.31 01:17:03:46
106
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
195 POL Częstochowa 00:10:48:00 00:02:22:00 00:35:50:00 00:00:43:00 00:27:26:00 2:59 20.16 01:17:08:98
107
ĆWIK Paweł
26 POL Tychy 00:11:15:00 00:01:00:00 00:37:04:00 00:01:27:00 00:26:30:00 2:59 20.16 01:17:16:19
108
CAŁKA Paweł
Pank Team
15 POL Siewierz 00:12:46:00 00:03:08:00 00:35:27:00 00:01:00:00 00:24:57:00 2:59 20.16 01:17:17:55
109
BUJOK Piotr
12 POL Sosnowiec 00:11:19:00 00:02:19:00 00:39:53:00 00:02:04:00 00:21:49:00 2:59 20.16 01:17:23:81
110
PIJANOWSKI Leszek
140 POL Katowice 00:11:45:00 00:01:38:00 00:36:31:00 00:01:33:00 00:26:08:00 2:60 20.16 01:17:35:01
111
HRABIA Dariusz
Wku W Katowicach
63 POL Katowice 00:12:15:00 00:02:04:00 00:37:18:00 00:01:01:00 00:25:11:00 2:60 20.00 01:17:48:40
112
SOTER Bartłomiej
Kotrak Team
171 POL Czeladź 00:12:19:00 00:02:33:00 00:38:19:00 00:01:13:00 00:23:40:00 3:01 20.00 01:18:05:00
113
LUPA Michał
120 POL Sosnowiec 00:10:01:00 00:03:19:00 00:41:08:00 00:02:01:00 00:21:38:00 3:01 20.00 01:18:06:48
114
BINKIEWICZ Michał
7 POL Czeladź 00:09:58:00 00:03:03:00 00:40:26:00 00:01:18:00 00:23:22:00 3:01 20.00 01:18:07:62
115
KASZUBA Robert
Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe
85 POL Tumlin-Dąbrówka 00:11:45:00 00:01:54:00 00:40:32:00 00:01:06:00 00:22:53:00 3:01 20.00 01:18:10:50
116
LIS Mariusz
Magneti Marelli Poland
117 POL Sosnowiec 00:10:20:00 00:02:02:00 00:40:04:00 00:00:37:00 00:25:11:00 3:01 20.00 01:18:14:61
117
JANICKA-JAWOR Joanna
emjot tri team
69 POL Mysłowice 00:11:02:00 00:01:47:00 00:40:19:00 00:00:46:00 00:24:22:00 3:01 20.00 01:18:15:53
118
KIŚLEWSKI Wojciech
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
87 POL Libiąż 00:12:05:00 00:01:59:00 00:39:18:00 00:01:06:00 00:23:50:00 3:01 19.85 01:18:18:58
119
GOLKOWSKI Radoslaw
49 POL Zawiercie 00:12:26:00 00:02:18:00 00:39:00:00 00:01:10:00 00:23:33:00 3:02 19.85 01:18:26:53
120
CHORYŁEK Leszek
17 POL Częstochowa 00:10:08:00 00:01:49:00 00:37:48:00 00:01:16:00 00:27:38:00 3:02 19.85 01:18:39:43
121
LEWANDOWSKI Grzegorz
244 POLSKA Zabrze 00:12:29:00 00:02:10:00 00:38:20:00 00:00:39:00 00:25:31:00 3:03 19.70 01:19:09:86
122
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
58 POL Chrzanów 00:10:56:00 00:01:43:00 00:35:53:00 00:01:19:00 00:29:22:00 3:03 19.70 01:19:13:55
123
SKROBISZ Paweł
164 POL Warszawa 00:11:37:00 00:02:54:00 00:41:15:00 00:01:44:00 00:21:44:00 3:03 19.70 01:19:14:66
124
REPLIŃSKA Magdalena
Ocynkownia Slask Schc Team Chrzanow
151 POL Trzebinia 00:11:33:00 00:02:05:00 00:39:52:00 00:00:55:00 00:24:53:00 3:04 19.70 01:19:19:23
125
DYNGOSZ Krzysztof
230 POLSKA Kraków 00:11:09:00 00:01:41:00 00:35:49:00 00:01:21:00 00:29:32:00 3:04 19.55 01:19:32:38
126
TWARDOWSKI Maciek
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
193 POL Kraków 00:10:00:00 00:02:55:00 00:39:00:00 00:01:54:00 00:25:47:00 3:04 19.55 01:19:36:56
127
BOMBA Robert
Banda Z Placu
9 POL Będzin 00:10:13:00 00:03:51:00 00:39:27:00 00:00:56:00 00:25:32:00 3:05 19.55 01:19:59:68
128
JARNOT Oskar
73 POL Zator 00:10:41:00 00:02:25:00 00:43:23:00 00:00:33:00 00:23:20:00 3:06 19.40 01:20:21:77
129
SZTAJER Bartek
Lubię Burpeesy
188 POL Będzin 00:11:57:00 00:02:11:00 00:43:29:00 00:00:47:00 00:22:33:00 3:07 19.26 01:20:57:18
130
RICHTER Franciszek
Zapierdalacze
152 POL Rogoźnik 00:12:01:00 00:03:21:00 00:40:29:00 00:01:51:00 00:23:20:00 3:07 19.26 01:21:01:46
131
ROMANIUKHA Yevhen
Abm S.A. wyposażenie sklepów
155 POL Kraków 00:11:14:00 00:02:51:00 00:44:23:00 00:00:31:00 00:22:08:00 3:08 19.26 01:21:06:73
132
CZERNIEWSKI Grzegorz
City Cross Sosnowiec/ Wake Zone Stawiki
28 POL Sosnowiec 00:11:24:00 00:03:12:00 00:39:02:00 00:01:33:00 00:26:03:00 3:08 19.26 01:21:14:17
133
CISOWSKI Michał
243 POLSKA Bytom 00:11:23:00 00:02:00:00 00:40:05:00 00:00:55:00 00:26:53:00 3:08 19.26 01:21:16:79
134
SOPYŁA Karolina
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
170 POL Racibórz 00:09:18:00 00:01:40:00 00:42:11:00 00:00:31:00 00:27:45:00 3:08 19.12 01:21:25:24
135
MOTYKA Robert
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
129 POL Kraków 00:12:08:00 00:02:26:00 00:38:58:00 00:00:59:00 00:26:57:00 3:09 19.12 01:21:28:36
136
KACZOR Rafał
Pko Bank Polski
80 POL Sosnowiec 00:13:33:00 00:02:55:00 00:42:54:00 00:01:19:00 00:21:02:00 3:09 19.12 01:21:43:30
137
SROKOSZ Weronika
172 POL Sosnowiec 00:13:24:00 00:01:20:00 00:40:23:00 00:01:13:00 00:25:55:00 3:10 18.98 01:22:15:75
138
HRYNKIEWICZ Przemysław
64 POL Sosnowiec 00:12:50:00 00:03:12:00 00:41:04:00 00:01:14:00 00:23:58:00 3:10 18.98 01:22:17:44
139
KIEŚ Damian
AMATOR
86 POL Rzeszów 00:12:06:00 00:02:03:00 00:39:07:00 00:01:44:00 00:27:39:00 3:11 18.84 01:22:39:53
140
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
182 POL Będzin 00:11:26:00 00:03:09:00 00:43:09:00 00:00:42:00 00:24:28:00 3:12 18.84 01:22:53:51
141
REJDYCH Marcel
250 POLSKA Oświęcim 00:08:10:00 00:02:04:00 00:46:35:00 00:00:41:00 00:25:27:00 3:12 18.84 01:22:55:65
142
JĘDROCHA Karolina
79 POL Klucze 00:11:58:00 00:00:50:00 00:43:44:00 00:01:52:00 00:24:33:00 3:12 18.84 01:22:56:50
143
KRÓL Kamil
Socios Silesia
245 POL Mysłowice 00:11:03:00 00:02:45:00 00:44:18:00 00:01:09:00 00:23:43:00 3:12 18.84 01:22:58:54
144
JANECKI Adam
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
68 POL Kraków 00:11:27:00 00:03:30:00 00:38:22:00 00:01:30:00 00:28:13:00 3:12 18.84 01:23:01:84
145
MATYSIUK Jakub
82 POLSKA Kraków 00:11:39:00 00:02:18:00 00:45:05:00 00:00:41:00 00:23:19:00 3:12 18.84 01:23:02:72
146
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
207 POL Będzin 00:14:42:00 00:01:58:00 00:39:03:00 00:00:56:00 00:26:27:00 3:12 18.84 01:23:05:41
147
ZACZKOWSKI Jacek
242 POLSKA Gliwice 00:11:54:00 00:02:03:00 00:39:22:00 00:02:02:00 00:28:02:00 3:13 18.71 01:23:21:88
148
KOŚCIELNY Artur
Triathlon Ymca Kraków
96 POL Radziszów 00:10:26:00 00:02:16:00 00:40:54:00 00:01:28:00 00:28:24:00 3:13 18.71 01:23:27:60
149
RYNIAK Tomasz
158 POL Gliwice 00:12:10:00 00:02:13:00 00:44:50:00 00:00:51:00 00:23:25:00 3:13 18.71 01:23:28:60
150
GÓRKA Grzegorz
Drużyna City Fitness Zagórze
55 POL Olkusz 00:11:37:00 00:02:56:00 00:38:53:00 00:01:18:00 00:28:48:00 3:13 18.71 01:23:31:40
151
JASIŃSKA Patrycja
76 POL Tychy 00:10:03:00 00:02:55:00 00:45:35:00 00:00:39:00 00:24:21:00 3:13 18.71 01:23:32:51
152
ADASZEWSKA Wiktoria
224 00:11:09:00 00:01:38:00 00:44:31:00 00:00:55:00 00:25:20:00 3:13 18.71 01:23:32:83
153
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
184 POL Sosnowiec 00:11:18:00 00:02:59:00 00:40:46:00 00:01:10:00 00:27:25:00 3:13 18.71 01:23:37:95
154
LESZKIEWICZ Krzysztof
Elzab Active Team
116 POL Knurów 00:12:25:00 00:01:00:00 00:43:10:00 00:01:23:00 00:25:40:00 3:14 18.71 01:23:39:58
155
KOSOBUDZKI Sebastian
City Fitness Zagórze
99 POL Sosnowiec 00:11:22:00 00:03:02:00 00:41:30:00 00:01:05:00 00:26:42:00 3:14 18.71 01:23:41:66
156
KALUŻNY Justyna
City Fitness Sosnowiec
83 POL Sosnowiec 00:12:55:00 00:02:22:00 00:38:07:00 00:01:21:00 00:29:01:00 3:14 18.57 01:23:45:83
157
KUBICA Paweł
Los Emeritos
105 POL Katowice 00:11:01:00 00:02:44:00 00:38:11:00 00:01:55:00 00:29:59:00 3:14 18.57 01:23:50:47
158
BEDNARCZYK Paweł
4 POL Sosnowiec 00:11:33:00 00:03:18:00 00:40:19:00 00:01:56:00 00:27:00:00 3:15 18.57 01:24:05:42
159
PAVLOU Barbara
City-Fitness Zagórze
135 POL Sosnowiec 00:09:22:00 00:02:20:00 00:44:30:00 00:00:34:00 00:27:41:00 3:15 18.44 01:24:26:80
160
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
199 POL Łąka 00:11:16:00 00:01:58:00 00:43:55:00 00:00:51:00 00:27:08:00 3:17 18.31 01:25:08:81
161
WACŁAW Maria
197 POL Sosnowiec 00:11:21:00 00:01:39:00 00:41:27:00 00:01:06:00 00:29:43:00 3:17 18.31 01:25:16:74
162
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
156 POL Będzin 00:12:07:00 00:02:19:00 00:44:35:00 00:00:43:00 00:26:05:00 3:19 18.18 01:25:48:83
163
KONOBRODZKI Łukasz
City Fitness Zagórze
93 POL Sosnowiec 00:11:09:00 00:02:16:00 00:46:11:00 00:00:36:00 00:25:51:00 3:19 18.18 01:26:03:19
164
BUJOK Tomasz
13 POL Sosnowiec 00:10:31:00 00:02:42:00 00:46:44:00 00:00:49:00 00:25:31:00 3:20 18.06 01:26:18:48
165
MOŻDŻEŃ Łukasz
130 POL Sosnowiec 00:11:41:00 00:03:20:00 00:38:35:00 00:01:32:00 00:31:30:00 3:20 18.06 01:26:37:32
166
PISAREK Stanislaw Wojciech
142 POL Czeladź 00:11:02:00 00:03:53:00 00:35:29:00 00:01:02:00 00:35:44:00 3:22 17.93 01:27:09:81
167
REDMAN Grzegorz
City Fitness Zagórze
150 POL Sławków 00:11:30:00 00:03:40:00 00:40:26:00 00:01:49:00 00:30:16:00 3:23 17.81 01:27:40:68
168
BOJARCZUK Waldemar
Time4Running
8 POL Tomaszów Mazowiecki 00:11:57:00 00:02:30:00 00:39:10:00 00:01:32:00 00:32:48:00 3:23 17.69 01:27:56:18
169
MOCNY Michał
20 POLSKA Kraków 00:11:57:00 00:04:00:00 00:47:36:00 00:00:54:00 00:23:33:00 3:24 17.69 01:27:59:44
170
JAKÓBSKI Kamil
Po Co Ja To Robię?
66 POL Sosnowiec 00:11:39:00 00:02:32:00 00:45:09:00 00:00:59:00 00:28:04:00 3:24 17.69 01:28:22:70
171
KOWALSKI Hubert
100 POL Koźmice Małe 00:11:08:00 00:03:07:00 00:44:38:00 00:02:07:00 00:27:32:00 3:25 17.57 01:28:30:70
172
SUDIA Krzysztof
227 P Oświęcim 00:12:05:00 00:03:00:00 00:45:11:00 00:00:36:00 00:28:59:00 3:28 17.33 01:29:50:85
173
DYBEK Mateusz
Masters Wisła Kraków
33 POL Kraków 00:07:05:00 00:00:58:00 00:59:34:00 00:01:13:00 00:21:35:00 3:29 17.22 01:30:24:38
174
WĘGRZYN Piotr
City- fitness Zagórze
202 POL Czeladź 00:13:47:00 00:03:25:00 00:44:32:00 00:00:33:00 00:28:16:00 3:29 17.22 01:30:33:00
175
PUŁKA Andrzej
249 POLSKA Rudnik 00:09:47:00 00:02:13:00 00:45:21:00 00:00:47:00 00:32:37:00 3:30 17.22 01:30:44:89
176
FAJFEREK Janusz
Feba
38 POL Wilamowice 00:12:20:00 00:03:31:00 00:40:51:00 00:02:56:00 00:31:16:00 3:30 17.11 01:30:54:08
177
JASIŃSKI Mateusz
77 POL Giżycko 00:16:32:00 00:01:26:00 00:43:20:00 00:00:37:00 00:29:13:00 3:31 17.11 01:31:08:56
178
STOLARSKA Marta
176 POL Szczecin 00:12:12:00 00:02:11:00 00:43:59:00 00:00:56:00 00:31:51:00 3:31 17.11 01:31:08:67
179
SZCZESNA-RZEPECKA Klaudia
City-fitness Zagórze FitTeam
183 POL Sosnowiec 00:14:07:00 00:01:53:00 00:46:51:00 00:01:30:00 00:26:48:00 3:31 17.11 01:31:10:15
180
KRĘŻEL Maciej
103 Dfąbrowa Górnicza 00:11:12:00 00:04:31:00 00:45:15:00 00:01:49:00 00:29:04:00 3:32 16.99 01:31:51:86
181
GRZYB Michał
Pychotka
61 POL Sosnowiec 00:21:49:00 00:01:44:00 00:41:24:00 00:01:20:00 00:25:36:00 3:33 16.99 01:31:53:46
182
KURTYKA Agnieszka
110 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:36:00 00:01:30:00 00:44:09:00 00:00:58:00 00:33:41:00 3:33 16.99 01:31:54:08
183
HAŁADUS Dominik
Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem
62 POL Częstochowa 00:15:31:00 00:02:42:00 00:50:06:00 00:01:02:00 00:22:46:00 3:33 16.88 01:32:06:53
184
PARAFIANOWICZ Piotr
226 POLSKA Będzin 00:11:13:00 00:02:17:00 00:50:59:00 00:01:29:00 00:26:18:00 3:33 16.88 01:32:15:54
185
GŁĄB Jarosław
48 POL Czeladź 00:11:09:00 00:02:25:00 00:47:10:00 00:01:07:00 00:30:34:00 3:34 16.88 01:32:24:92
186
DARDA Paweł
30 POL Ruda Śląska 00:09:50:00 00:01:56:00 00:41:37:00 00:00:35:00 00:38:28:00 3:34 16.88 01:32:26:42
187
WYDRZYŃSKI Paweł
Klub Byłych Dżentelmenów
205 POL Sosnowiec 00:12:04:00 00:03:11:00 00:48:30:00 00:00:33:00 00:28:18:00 3:34 16.88 01:32:36:01
188
OKRASKA Grzegorz
132 POL Będzin 00:11:51:00 00:02:15:00 00:49:44:00 00:00:39:00 00:28:13:00 3:34 16.88 01:32:41:45
189
KUPIEC Michał
CITY-FITNESS ZAGÓRZE
109 POL Mysłowice 00:15:14:00 00:01:00:00 00:50:20:00 00:00:44:00 00:25:29:00 3:35 16.77 01:32:47:39
190
NIEDZIELCZYK Jolanta
Parkrun Chrzanów
131 POL Chrzanów 00:13:00:00 00:01:37:00 00:39:36:00 00:00:25:00 00:38:55:00 3:36 16.67 01:33:33:00
191
WALCZYŃSKI Adam
City-fitness Zagórze
198 POL Sosnowiec 00:11:46:00 00:03:16:00 00:51:31:00 00:00:45:00 00:26:59:00 3:38 16.56 01:34:16:53
192
BADURA Barbara
City Fitness Zagórze
1 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:19:00 00:02:39:00 00:52:33:00 00:01:19:00 00:28:27:00 3:38 16.56 01:34:16:72
193
STRUZIK Agata
MOSIR Sosnowiec/City-Fitness Zagórze
223 POL Sosnowiec 00:13:25:00 00:03:02:00 00:49:04:00 00:00:53:00 00:28:28:00 3:39 16.46 01:34:51:65
194
KONIECZNY Ryszard
AMATOR
92 POL Racibórz 00:14:50:00 00:03:28:00 00:47:45:00 00:02:10:00 00:26:40:00 3:39 16.46 01:34:53:66
195
TRASKO Denis
LUBIĘ burpeesy
192 POL Grodno 00:12:40:00 00:02:57:00 00:52:53:00 00:00:43:00 00:25:46:00 3:40 16.46 01:34:59:32
196
KUDELA Izabela
107 POL Wadowice 00:11:28:00 00:01:35:00 00:51:30:00 00:00:33:00 00:30:15:00 3:41 16.35 01:35:20:61
197
SOLARSKI Paweł
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
167 POL Kraków 00:11:42:00 00:02:39:00 00:48:59:00 00:00:27:00 00:31:33:00 3:41 16.35 01:35:20:66
198
SOBALA Radosław
Klub Byłych Dżentelmenów
165 POL Sosnowiec 00:13:45:00 00:04:20:00 00:50:54:00 00:01:04:00 00:26:29:00 3:43 16.15 01:36:31:68
199
PISAREK Stanisław
143 POL Czeladź 00:11:51:00 00:03:16:00 00:50:21:00 00:01:48:00 00:29:19:00 3:43 16.15 01:36:34:97
200
SIBA Marek
ABM S.A. Wyposażenie Sklepów
162 POL Jaworzno 00:15:41:00 00:02:59:00 00:52:21:00 00:01:03:00 00:24:37:00 3:44 16.15 01:36:41:79
201
LASKOWSKA Agnieszka
112 POL Będzin 00:14:02:00 00:02:51:00 00:44:59:00 00:01:20:00 00:34:22:00 3:46 15.95 01:37:32:79
202
MORAWSKA Weronika
ABM SA Wyposażenie Sklepów
128 POL Kraków 00:12:36:00 00:01:00:00 00:45:58:00 00:02:41:00 00:35:18:00 3:46 15.95 01:37:32:91
203
SOBOTA Marcin
Latacze Ostrowy
166 POL Sosnowiec 00:13:24:00 00:02:31:00 00:49:07:00 00:00:49:00 00:32:30:00 3:47 15.85 01:38:21:37
204
GOLONKA Igor
50 POL Sosnowiec 00:14:26:00 00:02:28:00 00:52:51:00 00:00:41:00 00:27:59:00 3:48 15.85 01:38:25:49
205
KOCOŃ Marek
89 POL Czeladź 00:14:32:00 00:03:45:00 00:44:33:00 00:01:47:00 00:34:18:00 3:49 15.76 01:38:54:84
206
CHETKIEWICZ Sandra
City-Fitness Zagórze
16 POL Sosnowiec 00:14:52:00 00:02:26:00 00:47:13:00 00:01:19:00 00:33:27:00 3:50 15.76 01:39:16:50
207
JAROSZ Michał
74 POL Sosnowiec 00:11:47:00 00:02:43:00 00:55:16:00 00:00:43:00 00:29:25:00 3:51 15.57 01:39:54:05
208
MARKIEWICZ Dagmara
City Fitness Zagórze
123 POL Sosnowiec 00:14:47:00 00:03:11:00 00:49:07:00 00:00:49:00 00:33:21:00 3:54 15.38 01:41:14:76
209
MASNY-JARMUNDOWICZ Marta
Masny Team
247 POL Rybnik 00:14:01:00 00:03:10:00 00:51:17:00 00:03:53:00 00:30:05:00 3:57 15.20 01:42:25:37
210
RACZEK Justyna
Masny Team
236 POL Rybnik 00:13:26:00 00:03:44:00 00:51:23:00 00:03:48:00 00:30:05:00 3:57 15.20 01:42:25:48
211
RAK Alicja
Masny Team
238 POL Bielawa 00:13:45:00 00:03:24:00 00:54:29:00 00:00:44:00 00:30:04:00 3:57 15.20 01:42:25:51
212
RACZEK Jarosław
248 POLSKA Rybnik 00:13:24:00 00:03:36:00 00:51:25:00 00:01:08:00 00:32:53:00 3:57 15.20 01:42:25:94
213
NOWAK Rafał
Salve-Reditum
115 POL Sosnowiec 00:14:40:00 00:03:07:00 00:53:27:00 00:01:14:00 00:30:32:00 3:58 15.12 01:42:59:12
214
WATA Marta
Warsztat Formy
201 POL Tychy 00:12:13:00 00:01:54:00 00:54:28:00 00:00:58:00 00:36:57:00 4:06 14.61 01:46:30:50
215
SENISSON Piotr
95 POLSKA Kraków 00:12:22:00 00:06:51:00 00:53:48:00 00:01:45:00 00:32:20:00 4:08 14.61 01:47:05:88
216
LASOŃCZYK Karol
113 POL Katowice 00:25:23:00 00:02:51:00 00:51:41:00 00:01:08:00 00:26:39:00 4:09 14.44 01:47:42:19
217
KOLENDA-NAGAS Ewa
90 POL Mysłowice 00:14:20:00 00:03:15:00 00:52:04:00 00:01:16:00 00:37:01:00 4:10 14.44 01:47:56:72
218
MATERKA Paulina
City Fitness Sosnowiec
125 POL Sosnowiec 00:14:51:00 00:02:41:00 01:04:52:00 00:00:34:00 00:25:43:00 4:11 14.36 01:48:41:32
219
CIS Monika
City fitness Zagórze
24 POL Sosnowiec 00:21:52:00 00:02:19:00 00:53:30:00 00:02:55:00 00:28:34:00 4:12 14.29 01:49:10:30
220
OŚCIŁOWICZ Ewa
Mosir Sosnowiec/city-Fitness Sosnowiec
221 POL Sosnowiec 00:16:21:00 00:02:28:00 00:52:50:00 00:00:40:00 00:40:26:00 4:21 13.83 01:52:45:89
221
KUKLEWICZ Barbara
108 POL Kraków 00:23:49:00 00:04:00:00 00:55:58:00 00:01:16:00 00:31:19:00 4:29 13.40 01:56:21:38
222
GRABOWSKA Monika
57 POL Sosnowiec 00:12:52:00 00:03:52:00 01:02:45:00 00:03:01:00 00:35:26:00 4:33 13.20 01:57:56:16
223
FERDYN Rafał
Rogol Team
41 POL Rogoźnik 00:16:06:00 00:01:00:00 00:58:07:00 00:01:27:00 00:47:56:00 4:48 12.50 02:04:35:85

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU