XVII Mikołowski Bieg Uliczny, III Bieg Mikołów na „szóstkę”

Rynek, Mikołów, Polska
28.09.2019

Wyniki

XVII Mikołowski Bieg Uliczny 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto 5 km Czas netto min/km km/h Czas końcowy
1
KOSEK Paweł
Www.kosekpawel.pl
318 POL Tychy 00:17:05.00 00:34:38.15 3:30 17.24 00:34:53.79
2
DIMICCOLI Roberto
Eko Okna Runners
40 ITA Racibórz 00:17:05.00 00:34:47.34 3:31 17.24 00:35:02.85
3
WRÓBEL Tomasz
MKS-R Centrum Dziengielów
280 POL Goleszów 00:17:43.00 00:36:23.58 3:41 16.39 00:36:40.59
4
SOKOLOWSKI Karol
LAKE RUNNERS
235 POL Tychy 00:18:04.00 00:36:39.15 3:42 16.13 00:36:57.23
5
BULIK Witold
Olimpijczyk Gilowice
29 POL Gilowice 00:17:41.00 00:36:56.09 3:44 16.13 00:37:13.62
6
WAGNER Tomas
BMW Sikora
267 SVK Bratislava 00:18:48.00 00:38:10.43 3:52 15.63 00:38:32.16
7
KNESZ Marek
101 POL Jejkowice 00:18:44.00 00:38:39.89 3:54 15.38 00:38:55.89
8
MALINA Adam
Świerczyniec Running
141 POL Bojszowy 00:18:56.00 00:38:39.04 3:54 15.38 00:38:59.37
9
MAŚLANKA Tomasz
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
148 POL Bytom 00:18:54.00 00:38:59.87 3:56 15.15 00:39:18.56
10
WRZESIŃSKI Rafał
KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów
283 POL Tychy 00:19:24.00 00:39:31.87 3:60 15.15 00:39:51.48
11
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
27 POL Mikołów 00:19:25.00 00:39:46.26 4:01 14.93 00:40:04.54
12
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
184 POL Mikołów 00:19:28.00 00:39:50.61 4:01 14.93 00:40:09.68
13
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim
219 POL Brzeszcze 00:19:41.00 00:40:00.12 4:03 14.93 00:40:21.98
14
WODARCZYK Marcin
274 POL Poczołków 00:19:52.00 00:40:06.98 4:03 14.93 00:40:25.05
15
DZIARSKI Wiesław
ERBUD Rybnik
46 POL Rybnik 00:19:53.00 00:40:06.35 4:04 14.71 00:40:33.80
16
GRZESIK Andrzej
Zawisza Stara Kuźnia
70 POL Kuźnia Raciborska 00:19:48.00 00:40:20.18 4:04 14.71 00:40:39.30
17
CHACEWICZ Paweł
32 POL Kraków 00:20:01.00 00:40:22.83 4:05 14.71 00:40:40.37
18
MENDECKA-ZEJDLER Michalina
315 POL Łaziska Górne 00:19:49.00 00:40:23.53 4:05 14.71 00:40:44.27
19
GREGORCZYK Marcin
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
67 POL Mikołów 00:19:47.00 00:40:32.83 4:05 14.71 00:40:48.63
20
SPYCHALSKI Adam
237 POL Ruda Śląska 00:19:44.00 00:40:30.08 4:05 14.71 00:40:48.87
21
ADAMCZYK Mirosław
CSC Adventure Academy
1 POL Siemianowice Śląskie 00:19:37.00 00:40:43.98 4:07 14.71 00:41:01.72
22
CHABINKA Szymon
31 POL Tychy 00:20:00.00 00:40:57.75 4:09 14.49 00:41:22.88
23
WRZESIŃSKI Andrzej
KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów
282 POL Tychy 00:19:58.00 00:41:05.49 4:09 14.49 00:41:25.35
24
KROSNY Sebastian
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
112 POL Mikołów 00:20:02.00 00:41:11.41 4:09 14.49 00:41:29.83
25
PYTEL Janusz
TRucntacz Mysłowice
202 POL Sosnowiec 00:20:07.00 00:41:17.19 4:10 14.49 00:41:37.44
26
WŁODARCZYK Patrycja
329 POL Jaworzno 00:20:08.00 00:41:22.39 4:11 14.29 00:41:42.76
27
ŁAWNICZAK Łukasz
134 POL Ruda Śląska 00:20:37.00 00:41:01.95 4:11 14.29 00:41:45.00
28
KAŹMIERCZAK Mateusz
97 POL Mikołów 00:20:22.00 00:41:27.38 4:11 14.29 00:41:49.12
29
GRYCMAN Kazimierz
314 POL Ciechowice 00:21:02.00 00:41:28.38 4:12 14.29 00:41:56.19
30
KLYSZCZ Paweł
ZERO32 ARCHITEKCI
99 POL Łaziska Górne 00:20:25.00 00:42:01.00 4:15 14.08 00:42:26.47
31
NIEROBA Krzysztof
Lone Runner
170 POL Zgoń 00:20:23.00 00:42:21.43 4:17 14.08 00:42:44.84
32
KUSZKA Michał
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
127 POL Mikołów 00:20:42.00 00:42:32.89 4:18 13.89 00:42:55.86
33
MENDECKA Daria
Mosir Łaziska Górne
316 POL Ruda Śląska 00:20:50.00 00:42:37.69 4:18 13.89 00:42:57.45
34
NIEZNAJ Sebastian
171 POL Oświęcim 00:21:26.00 00:42:36.84 4:19 13.89 00:43:00.54
35
PIETYRA Grzegorz
189 POL Tychy 00:21:13.00 00:42:46.92 4:20 13.89 00:43:15.50
36
POGONOWSKI Marcin
194 POL Orzesze 00:21:34.00 00:42:49.11 4:20 13.89 00:43:18.78
37
KARPLEWICZ Andrzej
GB Galopujące Ślimaki
94 POL Jastrzębie-Zdrój 00:20:47.00 00:43:01.16 4:21 13.89 00:43:20.81
38
GRYCH-PAJĄK Ewa
Jkla Jawor Jaworzno
325 POL Częstochowa 00:20:58.00 00:43:03.75 4:21 13.89 00:43:24.37
39
WIDERA Irek
STS BIEGATON MIKOŁÓW
271 POL Łaziska Górne 00:21:31.00 00:43:06.80 4:21 13.89 00:43:29.77
40
ROMIK Krzysztof
HELI POLSKA
211 POL Pyskowice 00:20:57.00 00:43:15.26 4:22 13.70 00:43:37.07
41
WRÓBLEWSKI Lech
281 POL Mikołów 00:21:16.00 00:43:27.91 4:23 13.70 00:43:43.91
42
WOJTYŁA Barbara
327 POL Pogórze 00:21:14.00 00:43:26.13 4:23 13.70 00:43:46.41
43
OKRÓJ Zbigniew
173 POL Gliwice 00:21:01.00 00:43:32.75 4:24 13.70 00:43:54.79
44
RENCZ Małgorzata
-
294 POL Orzesze 00:21:07.00 00:43:36.61 4:24 13.70 00:43:57.78
45
WOLNY Andrzej
278 POL Mikołów 00:21:49.00 00:43:34.51 4:25 13.70 00:44:00.70
46
SZUPLAK Michal
SMS Fizjo-Active
253 POL Tychy 00:21:25.00 00:43:28.26 4:25 13.70 00:44:04.74
47
KUBACZ Piotr
Mikołów Biega
122 POL Mikołów 00:21:37.00 00:43:39.79 4:25 13.70 00:44:05.36
48
BIEDROŃ Dariusz
12 POL Paniówki 00:21:49.00 00:43:38.69 4:25 13.51 00:44:06.14
49
GOS Barbara
niezrzeszona
64 POL Mysłowice 00:21:54.00 00:43:45.60 4:25 13.51 00:44:08.82
50
MALINA Michalina
GTS Bojszowy
142 POL Bojszowy 00:21:13.00 00:43:49.57 4:26 13.51 00:44:12.98
51
NIEDZIELA Stefan
Wieczność
167 POL Knurów 00:21:53.00 00:43:46.58 4:26 13.51 00:44:15.40
52
PSZCZÓŁKA Józef
MKS Tempo Kęty
199 POL Kęty 00:21:53.00 00:43:54.23 4:27 13.51 00:44:20.13
53
MACIEJEWSKI Marek
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
136 POL Mysłowice 00:21:11.00 00:44:13.43 4:27 13.51 00:44:29.43
54
KOŹLICKI Krzysztof
Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
109 POL Ruda Śląska 00:21:40.00 00:44:20.68 4:29 13.51 00:44:41.86
55
STAŃKOWSKA Emilia
MCKiS
239 POL Jaworzno 00:21:52.00 00:44:22.52 4:29 13.33 00:44:48.12
56
KARAMUZ Michał
92 POL Mikołów 00:22:05.00 00:44:40.01 4:30 13.33 00:44:56.01
57
PIECH Artur
186 POL Tychy 00:22:29.00 00:44:35.22 4:32 13.33 00:45:10.26
58
NIEMIEC Mirek
169 POL Cieszyn 00:21:06.00 00:44:52.79 4:32 13.33 00:45:10.48
59
SAGANOWSKI Marcin
Ads Masna
218 POL Tychy 00:22:00.00 00:44:53.11 4:32 13.33 00:45:17.27
60
NAPIÓRKOWSKI Adam
165 POL Gliwice 00:22:07.00 00:44:56.52 4:33 13.16 00:45:24.44
61
SIKORA Stefan
teamSikora
223 POL Bielsko Biala 00:22:17.00 00:45:08.87 4:34 13.16 00:45:39.56
62
BOGACZ Monika
311 POL Ruda Śląska 00:22:34.00 00:45:18.51 4:35 13.16 00:45:40.80
63
TKOCZ Witek
259 POL Mikołów 00:22:31.00 00:45:09.89 4:35 13.16 00:45:41.33
64
KOSZTUBAJDA Marek
104 POL Dąbrówka 00:22:32.00 00:45:23.09 4:35 13.16 00:45:47.31
65
BUCHTA Maciej
26 POL Gieraltowice 00:22:33.00 00:45:06.20 4:36 13.16 00:45:51.47
66
BISKUP Anna
KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów
16 POL Ornontowice 00:22:30.00 00:45:34.95 4:36 12.99 00:45:54.78
67
MALEJKA Katarzyna
Ads Masna
139 POL Katowice 00:22:18.00 00:45:31.27 4:36 12.99 00:45:56.94
68
ROŻKIEWICZ Grzegorz
SP1 Mikołów
213 POL Katowice 00:22:55.00 00:45:45.75 4:37 12.99 00:46:01.75
69
HORNIK Jarek
76 POL Katowice 00:22:39.00 00:45:47.97 4:37 12.99 00:46:03.97
70
BARA Michał
5 POL Mikołów 00:22:34.00 00:45:37.59 4:37 12.99 00:46:07.01
71
CZECH Dariusz
W Pogoni Za Duchem
39 POL Sosnowiec 00:22:30.00 00:45:52.77 4:37 12.99 00:46:09.88
72
NIEROBA Tomasz
330 POL Mikołów 00:22:52.00 00:45:40.49 4:38 12.99 00:46:15.01
73
ŻUK Marcin
Danone
292 POL Tychy 00:22:37.00 00:45:40.50 4:38 12.99 00:46:16.93
74
MADEJ Marek
138 POL Chorzów 00:22:31.00 00:45:46.39 4:38 12.99 00:46:19.06
75
BARTECKI Jakub
Norma Stal AG RUNNING CLUB
8 POL Mikołów 00:22:37.00 00:45:43.83 4:38 12.99 00:46:19.97
76
HERMAN Anna
BraveHeart
74 POL Siemianowice Śląskie 00:22:44.00 00:45:55.28 4:39 12.99 00:46:21.40
77
WARZOCHA Mirosław
268 POL Mikołów 00:22:38.00 00:46:04.72 4:40 12.82 00:46:32.57
78
NENKO Barbara
317 POL Ruda Slaska 00:22:33.00 00:46:12.29 4:40 12.82 00:46:34.84
79
LECH Miłosz
KB MCKiS Jaworzno
128 POL Jaworzno 00:22:06.00 00:46:11.43 4:40 12.82 00:46:36.94
80
FAŁEK Adam
48 POL Mikołów 00:22:08.00 00:45:45.78 4:40 12.82 00:46:37.73
81
SYRYJCZYK-SŁOMSKA Katarzyna
301 POL Mikołów 00:22:44.00 00:46:09.72 4:40 12.82 00:46:38.52
82
ZIOŁA Sebastian
Lake Runners
290 POL Tychy 00:22:32.00 00:46:19.00 4:41 12.82 00:46:48.94
83
CIERPIOŁ Andrzej
36 POL Jaworzno 00:23:45.00 00:45:50.55 4:42 12.82 00:46:51.11
84
SENDOBRY Henryk
Adopcjanaodleglosc.pl
220 POL Łaziska Górne 00:22:52.00 00:46:25.42 4:42 12.82 00:46:57.34
85
JAWORSKI Jarosław
Wyry
84 POL Wyry 00:23:27.00 00:46:28.91 4:43 12.82 00:47:02.83
86
MAŁEK Adam
145 POL Orzesze 00:22:47.00 00:46:49.05 4:43 12.82 00:47:05.05
87
MAŁECKI Grzegorz
144 POL Tychy 00:22:47.00 00:46:54.92 4:44 12.66 00:47:10.92
88
SKRZYPOŃ Piotr
229 POL Mikołów 00:22:49.00 00:46:57.11 4:44 12.66 00:47:18.44
89
IZYDORCZYK Robert
80 POL Tychy 00:23:20.00 00:46:33.22 4:45 12.66 00:47:21.62
90
RIM Marcin
Bbl Mikołów
207 POL Łaziska Górne 00:23:26.00 00:46:44.19 4:45 12.66 00:47:24.37
91
JENDRYSIK Bogdan
TKKF Hades Mikołów
86 POL Zabrze 00:23:35.00 00:46:38.77 4:45 12.66 00:47:25.90
92
DRAGON Jacek
42 POL Łaziska Górne 00:23:35.00 00:46:52.67 4:45 12.66 00:47:26.97
93
DZIEWIĄTKA Krzysztof
47 POL Wyry 00:23:37.00 00:47:12.19 4:46 12.66 00:47:33.21
94
BRZOSKA Jacek
Born tu Bi Lotać
24 POL Ruda Slaska 00:23:33.00 00:47:17.70 4:46 12.66 00:47:33.70
95
BROMBOSZCZ Tymoteusz
22 POL Mikołów 00:22:43.00 00:46:57.47 4:46 12.66 00:47:36.60
96
MALEJKA Piotr
Ads Masna
140 POL Katowice 00:22:40.00 00:47:17.97 4:47 12.50 00:47:43.02
97
DUDZIK Damian
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
45 POL Mikołów 00:23:27.00 00:47:24.76 4:48 12.50 00:47:57.53
98
BARON Eugeniusz
TAURON TEAM
7 POL Gostyń 00:23:11.00 00:47:40.24 4:49 12.50 00:48:08.70
99
PACOŃ Sebastian
Dagma
177 POL Chorzów 00:23:06.00 00:47:51.07 4:50 12.50 00:48:12.80
100
SOŁTYSIK Przemek
Mundurowa Sfora
236 POL Tychy 00:23:05.00 00:47:26.82 4:51 12.35 00:48:25.01
101
FUSSEK Daria
UKS Olimpia Zabrze
54 POL Zabrze 00:23:04.00 00:48:00.68 4:51 12.35 00:48:25.40
102
SZPROCH Wojtek
Karetki na Mecie Team
252 POL Zabrze 00:24:05.00 00:47:28.29 4:51 12.35 00:48:26.46
103
RUDZKI Dominik
214 POL Mikołów 00:22:47.00 00:47:45.80 4:51 12.35 00:48:28.05
104
GRALAK Adam
66 POL Lędziny 00:23:34.00 00:47:51.31 4:52 12.35 00:48:31.29
105
WRÓBEL Przemysław
279 POL Mikołów 00:24:22.00 00:47:47.94 4:52 12.35 00:48:37.94
106
HOLECZEK Marcin
Born Tu Bi Lotac
75 POL Chorzów 00:24:11.00 00:47:53.99 4:52 12.35 00:48:39.64
107
NAWROCKI Szymon
166 POL Mikołów 00:24:56.00 00:47:48.93 4:53 12.35 00:48:47.85
108
RATKA-MATEJKO Marcin
204 POL Jastrzębie-Zdrój 00:23:25.00 00:48:01.56 4:54 12.35 00:48:51.56
109
KOWALSKI Jacek
Runhogs Tychy
107 POL Tychy 00:24:17.00 00:47:57.66 4:54 12.20 00:48:56.65
110
GABOR Kasia
55 POL Łaziska Górne 00:23:53.00 00:48:22.79 4:54 12.20 00:48:57.90
111
SZOTA Wojciech
320 POL Mikołów 00:24:56.00 00:48:00.18 4:54 12.20 00:48:59.53
112
SZNAPKA Eugeniusz
3 kawały o...na YouTube
249 POL Świętochłowice 00:24:20.00 00:48:48.44 4:55 12.20 00:49:04.44
113
BOHM Jacek
306 POL Mikołów 00:24:02.00 00:48:31.19 4:55 12.20 00:49:06.13
114
MUSZER Rafał
164 POL Łaziska Górne 00:24:05.00 00:48:55.52 4:56 12.20 00:49:11.52
115
BRYSZ Tomek
23 POL Tychy 00:24:08.00 00:48:30.94 4:56 12.20 00:49:15.25
116
SKIBICKI Krzysztof
OKB ZADYSZKA
228 POL Oświęcim 00:25:06.00 00:48:14.28 4:56 12.20 00:49:18.59
117
GAWROŃSKA Dorota
Team Papry
58 POL Katowice 00:24:12.00 00:48:52.57 4:56 12.20 00:49:19.58
118
PROKOPIUK Krzysztof
197 POL Ornontowice 00:24:35.00 00:48:37.88 4:57 12.20 00:49:21.45
119
ŚLĘZAK Andrzej
255 POL Mikołów 00:24:23.00 00:48:51.22 4:57 12.20 00:49:22.16
120
HABRASZKA Mateusz
72 POL Łaziska Górne 00:24:29.00 00:48:57.38 4:58 12.05 00:49:30.90
121
SZALA Marcin
Gůrny Ślůnsk
246 POL Łaziska Górne 00:24:19.00 00:49:01.89 4:58 12.05 00:49:33.29
122
IDZIKOWSKA Angelika
Truchtacz Mysłowice
78 POL Świętochłowice 00:23:44.00 00:49:09.56 4:58 12.05 00:49:35.39
123
STANIECZEK Wojciech
324 POL Ruda Śląska 00:24:03.00 00:49:06.84 4:58 12.05 00:49:35.66
124
NIEMCZYK Krzysztof
168 POL Tychy 00:24:04.00 00:49:03.07 4:58 12.05 00:49:39.66
125
MACOCH Zbigniew
Liswarta Krzepice
137 POL Krzepice 00:24:15.00 00:49:12.30 4:59 12.05 00:49:45.69
126
MAZUR Krzysztof
150 POL Częstochowa 00:24:13.00 00:49:19.46 4:59 12.05 00:49:46.30
127
MENŻYK Joanna
Mors Hubertus Mysłowice
151 POL Mysłowice 00:24:13.00 00:49:28.88 4:60 12.05 00:49:51.68
128
MUDYN Rafał
STS BIEGATON MIKOŁÓW
161 POL Wyry 00:24:26.00 00:49:20.15 4:60 12.05 00:49:57.23
129
CHMIELEWSKI Artur
Team Papry
33 POL Tychy 00:24:38.00 00:49:26.35 5:01 11.90 00:50:08.87
130
MARCINKOWSKI Bartosz
Sacky Run Team
147 POL Jaworzno 00:24:16.00 00:49:11.68 5:02 11.90 00:50:10.76
131
MURA Grzegorz
Orzeł Mokre
162 POL Mikolow 00:24:16.00 00:49:33.62 5:02 11.90 00:50:12.29
132
WIDUCH Wojciech
272 POL Łaziska Górne 00:24:21.00 00:49:35.62 5:02 11.90 00:50:13.23
133
OPRZONDEK Piotr
175 POL Tychy 00:24:31.00 00:49:33.36 5:02 11.90 00:50:15.95
134
SOBOTA Kamil
Manaslu Outdoor Team
234 POL Orzesze 00:24:32.00 00:49:44.14 5:02 11.90 00:50:19.26
135
SIKORA Tomasz
224 POL Mikołów 00:25:02.00 00:49:30.85 5:02 11.90 00:50:19.99
136
GWARDIAK Mateusz
321 POL Orzesze 00:24:43.00 00:49:44.69 5:03 11.90 00:50:20.65
137
SIELSKA Joanna
Opel Active Team
221 POL Gliwice 00:24:33.00 00:49:54.92 5:03 11.90 00:50:22.99
138
WOJEWÓDKA Grzegorz
GOODRUN
275 POL Łaziska Górne 00:24:51.00 00:49:44.22 5:03 11.90 00:50:26.92
139
PAPAŁA Leszek
313 POL Łaziska Górne 00:24:38.00 00:49:50.69 5:03 11.90 00:50:27.77
140
WILCZEK Bogusława
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
273 POL Mikołów 00:24:52.00 00:50:09.77 5:04 11.90 00:50:33.23
141
BIALIK Artur
11 POL Katowice 00:25:24.00 00:50:04.63 5:05 11.76 00:50:46.95
142
TOMANEK Marek
Marek i Weronika
323 POL Bielsko-Biała 00:24:22.00 00:50:18.05 5:06 11.76 00:50:52.68
143
KORNAS Patrycjusz
HURAGAN LIGOTA
103 POL Orzesze 00:25:15.00 00:50:07.71 5:06 11.76 00:50:54.05
144
KOWALSKI Krzysztof
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
108 POL Mikołów 00:24:30.00 00:50:33.46 5:06 11.76 00:50:56.79
145
LEWANDOWSKI Mateusz
133 POL Tychy 00:24:46.00 00:50:13.66 5:06 11.76 00:50:57.23
146
CIEPLAK Błażej
35 POL Mikołów 00:25:18.00 00:50:18.94 5:07 11.76 00:51:03.75
147
BRZOZOWSKI Jan
25 POL Mikołów 00:24:18.00 00:50:42.41 5:07 11.76 00:51:09.04
148
JUCHA Sylwester
BRAK
88 POL Jelenia Góra 00:25:26.00 00:50:28.80 5:08 11.76 00:51:12.09
149
RADOMSKI Grzegorz
Mokre
203 POL Mikołów 00:24:41.00 00:50:44.99 5:08 11.76 00:51:15.53
150
WAWRZYCZEK Grzegorz
Silesia Marathon Team/running Team Zabrze
328 POL Zabrze 00:25:14.00 00:50:49.49 5:08 11.63 00:51:18.39
151
TURAK Rafał
262 POL Katowice 00:24:35.00 00:50:49.62 5:09 11.63 00:51:23.59
152
MILKOWSKI Jan
158 POL Świętochłowice 00:25:03.00 00:51:03.90 5:11 11.63 00:51:41.23
153
FLISIAK Jakub
51 POL Tychy 00:25:02.00 00:50:54.41 5:11 11.63 00:51:43.14
154
PIECHULA Maciej
188 POL Mikołów 00:25:01.00 00:51:34.85 5:12 11.63 00:51:50.85
155
SIKORA Alicja
team Sikora
222 POL Bielsko Biala 00:25:37.00 00:51:18.43 5:12 11.49 00:51:57.86
156
DUDA Krzysztof
silesia running team
43 POL Mikołów 00:25:33.00 00:51:31.64 5:13 11.49 00:52:03.08
157
RELIGA Kinga
206 POL Tychy 00:25:22.00 00:51:35.99 5:13 11.49 00:52:04.30
158
PALIK Jakub
PGG S.A.
179 POL Ruda Śląska 00:25:40.00 00:51:22.16 5:14 11.49 00:52:11.74
159
GUZDEK Sebastian
Hager Sport Team
71 POL Tychy 00:25:39.00 00:51:44.13 5:15 11.49 00:52:22.16
160
KOWALSKI Jacek
106 POL Mikołów 00:25:23.00 00:52:09.60 5:15 11.49 00:52:25.60
161
GAJDA Beata
AugusTeam
56 POL Katowice 00:27:10.00 00:51:45.07 5:15 11.49 00:52:29.84
162
DRACZKA-KNOPIK Monika
308 POL Mikołów 00:25:30.00 00:52:14.91 5:16 11.36 00:52:30.91
163
KRZYŻOWSKI Dariusz
118 POL Orzesze 00:26:08.00 00:51:43.41 5:16 11.36 00:52:33.07
164
JOSZKO Piotr
310 POL Mikołów 00:24:44.00 00:52:05.59 5:16 11.36 00:52:35.68
165
KRZYŻOWSKI Paweł
119 POL Katowice 00:26:08.00 00:51:48.69 5:16 11.36 00:52:38.19
166
BĄK Witold
Brak
10 POL Katowice 00:26:25.00 00:52:04.75 5:17 11.36 00:52:42.00
167
GRUSZKA Ewa
KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOLOW
68 POL Mikolow 00:26:08.00 00:52:14.99 5:17 11.36 00:52:48.03
168
PAWŁOWSKA Małgorzata
Sts Biegaton Mikołów
181 POL Mikołów 00:25:37.00 00:52:18.82 5:18 11.36 00:52:50.68
169
PSZCZÓŁKOWSKI Artur
Leader Fox MTB Team
200 POL Rybnik 00:25:27.00 00:52:13.98 5:18 11.36 00:52:52.54
170
SROCZYŃSKI Bartek
305 POL Mikołów 00:25:28.00 00:52:09.27 5:18 11.36 00:52:54.79
171
STEFANÓW Mirosław
241 POL Czechowice-Dziedzice 00:25:27.00 00:51:58.43 5:18 11.36 00:52:56.73
172
KAPTUR Wojciech
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
91 POL Wodzisław Śląski 00:26:42.00 00:52:18.55 5:18 11.36 00:52:58.93
173
WOJEWÓDKA Zofia
276 POL Łaziska Górne 00:25:51.00 00:52:22.30 5:19 11.36 00:53:04.75
174
WASIŃSKI Sławomir
Street Workout
269 POL Łaziska Górne 00:25:55.00 00:52:23.80 5:19 11.36 00:53:04.84
175
BOGACKI Jarosław
19 POL Mikołów 00:26:04.00 00:53:00.91 5:21 11.24 00:53:26.37
176
BOROWSKA Aleksandra
20 POL Mikołów 00:26:06.00 00:52:38.70 5:21 11.24 00:53:29.77
177
BISKUP Artur
Gryfno Familia
17 POL Bieruń 00:24:59.00 00:52:49.14 5:22 11.24 00:53:39.22
178
WYDUCH Jan
TKKF Hades Mikołów
285 POL Mikołów 00:26:06.00 00:53:08.56 5:23 11.24 00:53:40.84
179
OLESIAK Franciszek
Miraz Reace Team
174 POL Mikołów 00:25:32.00 00:53:14.76 5:23 11.11 00:53:43.76
180
MILIK Aleksander
BBL Mikolow
157 POL Mikołów 00:26:48.00 00:52:48.19 5:23 11.11 00:53:44.45
181
KRYBUS Sylwia
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
116 POL Mikołów 00:26:37.00 00:53:11.88 5:23 11.11 00:53:45.72
182
STRZELECKI Daniel
243 POL Mikołów 00:26:34.00 00:52:54.28 5:23 11.11 00:53:47.57
183
MALINOWSKI Adam
143 POL Rybnik 00:26:32.00 00:52:49.22 5:23 11.11 00:53:49.46
184
KURZEJA Bartosz
126 POL Tychy 00:27:19.00 00:52:53.85 5:24 11.11 00:53:50.52
185
TUSZYŃSKI Dawid
263 POL Brzeszcze 00:26:44.00 00:53:38.14 5:24 11.11 00:53:54.14
186
ROZANSKI Michał
212 POL Mikolow 00:25:59.00 00:53:06.75 5:24 11.11 00:53:55.46
187
STARCZEWSKI Marcin
240 POL Sosnowiec 00:26:43.00 00:53:13.75 5:24 11.11 00:53:55.83
188
HANUSEK Dominika
73 POL Orzesze 00:26:48.00 00:53:11.89 5:24 11.11 00:53:56.27
189
BIEGIER Stanisław
14 POL Mikołów 00:27:09.00 00:52:59.78 5:25 11.11 00:54:03.92
190
PROKOP Elżbieta
Biegaj z trenerami
196 POL Gliwice 00:26:37.00 00:53:34.60 5:25 11.11 00:54:09.21
191
UKLAŃSKI Adam
265 POL Mikołów 00:26:38.00 00:53:39.43 5:26 11.11 00:54:14.33
192
SZLAGA Rafal
248 POL Mikolow 00:26:37.00 00:53:40.56 5:26 11.11 00:54:16.42
193
KRAJEWSKI Mariusz
111 POL Mikołów 00:27:38.00 00:53:36.15 5:28 10.99 00:54:36.19
194
OSTROWSKA Aleksandra
Hager Team Sport
176 POL Tychy 00:26:16.00 00:54:06.33 5:29 10.99 00:54:43.97
195
SAGAN Angelika
Tkkf Hades Mikołów
217 POL Mikołów 00:26:40.00 00:54:21.19 5:30 10.99 00:54:52.91
196
LESZCZYŃSKI Krzysztof
131 POL Mikołów 00:26:44.00 00:54:45.25 5:31 10.87 00:55:01.25
197
MOZDŻEŃ Adam
160 POL Katowice 00:26:49.00 00:54:19.06 5:31 10.87 00:55:04.09
198
PĘDZIWIATR Gabriela
185 POL Sosnowiec 00:27:20.00 00:54:11.24 5:31 10.87 00:55:08.33
199
KACZMARCZYK Mariusz
REXER
89 POL Siemianowice Slaskie 00:26:56.00 00:54:53.00 5:31 10.87 00:55:09.00
200
FAŁEK Krzysztof
49 POL Mikołów 00:26:19.00 00:54:33.13 5:33 10.87 00:55:29.89
201
SABATOWSKI Krzysztof
216 POL Łaziska Górne 00:27:22.00 00:54:52.52 5:34 10.75 00:55:34.09
202
ROKICKI Marcin
209 POL Gostyń 00:26:31.00 00:54:46.37 5:34 10.75 00:55:38.15
203
FILA Magdalena
50 POL Mikołów 00:27:07.00 00:54:51.56 5:35 10.75 00:55:41.42
204
JASNOCH Bogumiła
83 POL Mikołów 00:27:10.00 00:55:04.71 5:35 10.75 00:55:44.76
205
TOMCZAK Rafał
Zabiegani Nauczyciele
261 POL Mikołów 00:27:00.00 00:55:08.57 5:35 10.75 00:55:46.12
206
HORNIK Mirosława
77 POL Katowice 00:27:20.00 00:54:49.85 5:36 10.75 00:55:51.17
207
ŚPIECHOWICZ Karol
DAZN
257 POL Mikołów 00:27:12.00 00:55:39.49 5:36 10.75 00:55:55.49
208
PALUCHIEWICZ Szymon
180 POL Pawłowice 00:27:08.00 00:55:05.22 5:37 10.75 00:56:00.16
209
PRZYŁĘCKA-HUSSAR Agnieszka
198 POL Katowice 00:27:17.00 00:55:15.15 5:37 10.64 00:56:08.85
210
MIKOŁAJCZYK Marcin
155 POL Tychy 00:27:35.00 00:55:21.18 5:37 10.64 00:56:09.51
211
SIKORSKI Przemek
225 POL Żory 00:27:14.00 00:55:13.24 5:38 10.64 00:56:13.32
212
BIŃKOWSKI Czesław
15 POL Orzesze 00:27:13.00 00:55:54.06 5:38 10.64 00:56:15.39
213
JANOTA Michał
82 POL Mikołów 00:27:42.00 00:55:43.43 5:38 10.64 00:56:15.54
214
WAWRYK Kamil
270 POL Łaziska Górne 00:27:58.00 00:55:33.17 5:39 10.64 00:56:20.41
215
MAICHER Rajmund
309 POL Orzesze 00:27:35.00 00:55:57.40 5:39 10.64 00:56:21.96
216
REJMANDOWSKI Adam
Byle przed burmistrzem!
205 POL Mikołów 00:27:42.00 00:56:02.86 5:40 10.64 00:56:36.59
217
DŁUGAJ Zbigniew
41 POL Mikołów 00:27:57.00 00:55:53.62 5:40 10.64 00:56:39.73
218
KSIĘŻYK Anna
120 POL Chorzów 00:28:16.00 00:55:38.07 5:41 10.64 00:56:41.25
219
MICZEK Wiesław
NIEZRZESZONY
153 POL Mikołów 00:27:27.00 00:55:42.57 5:41 10.53 00:56:43.87
220
ZIĘCINA Agnieszka
289 POL Wola 00:28:43.00 00:55:53.72 5:42 10.53 00:56:51.07
221
WIECZOREK Agnieszka
307 POL Ruda Śląska 00:28:38.00 00:56:07.81 5:44 10.53 00:57:10.54
222
GOLBA Ryszard
Vikingi Training Center
62 POL Tychy 00:28:05.00 00:56:26.63 5:44 10.42 00:57:18.52
223
LEGOMIŃSKI Werner
Truchtacz Mysłowice
129 POL Mysłowice 00:28:12.00 00:56:40.12 5:46 10.42 00:57:32.36
224
KSIĘŻYK Mirek
Bluetek RCP
121 POL Katowice 00:28:16.00 00:56:54.72 5:47 10.42 00:57:49.36
225
MAZUR Jakub
149 POL Mikołów 00:28:39.00 00:57:01.91 5:48 10.31 00:57:57.88
226
CISOWSKI Kamil
38 POL Mikołów 00:28:37.00 00:57:29.86 5:48 10.31 00:57:58.83
227
SZCZEPAŃSKI Dariusz
247 POL Mikołów 00:28:37.00 00:56:56.41 5:48 10.31 00:57:59.56
228
PAŹDZIOREK Adam
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
183 POL Mikołów 00:28:21.00 00:57:28.21 5:49 10.31 00:58:06.68
229
ARWAR Joanna
3 POL Mikołów 00:28:06.00 00:57:22.14 5:50 10.31 00:58:11.13
230
ŻŁOBIŃSKI Adam
Łubu dubu.
291 POL Tychy 00:28:18.00 00:57:17.75 5:50 10.31 00:58:12.64
231
KOPERWAS Krystyna
326 POL Orzesze-Zawada 00:28:10.00 00:57:43.70 5:50 10.31 00:58:15.32
232
ZATORSKA Marzena
TKKF Hades Mikołów Naturhouse
287 POL Mikołów 00:28:04.00 00:57:39.69 5:51 10.31 00:58:28.23
233
BIEGIER Maria
13 POL Mikołów 00:28:37.00 00:57:40.35 5:51 10.31 00:58:28.83
234
WOJTYSIAK Łukasz
277 POL Rybnik 00:28:31.00 00:57:32.51 5:52 10.20 00:58:33.12
235
Uczestnik anonimowy
37 POL Tychy 00:30:21.00 00:57:47.33 5:54 10.20 00:58:52.31
236
Uczestnik anonimowy
260 POL Tychy 00:30:21.00 00:57:47.63 5:54 10.20 00:58:52.65
237
ROLNIK Tomasz
Lifie in Mobile
210 POL Gliwice 00:30:24.00 00:57:54.88 5:54 10.20 00:58:57.24
238
GLINIANY Małgorzata
ZABBIEGANA RODZINKA PL.
60 POL Wyry 00:29:05.00 00:58:04.40 5:54 10.20 00:58:58.74
239
STANKIEWICZ Łukasz
238 POL Tarnowskie Góry 00:29:14.00 00:58:42.82 5:54 10.20 00:58:58.82
240
GLINIANY Adam
59 POL Wyry 00:29:05.00 00:58:06.17 5:54 10.20 00:58:59.74
241
TOMANEK Weronika
Marek i Weronika
322 POL Bielsko-Biała 00:28:30.00 00:58:25.68 5:55 10.20 00:59:01.91
242
ŁAZARZ Grzegorz
319 POL Rzuchowa 00:28:33.00 00:58:05.02 5:55 10.20 00:59:05.88
243
TYKA Edward
Niestowarzyszony
264 POL Swiętochłowice 00:29:23.00 00:58:10.46 5:56 10.10 00:59:13.52
244
CHOCHÓŁ Jacek
różowe unicorny
34 POL Tychy 00:29:08.00 00:58:15.94 5:56 10.10 00:59:14.43
245
PODBIOŁ Anna
Różowe Unicorny
192 POL Tychy 00:29:07.00 00:58:18.42 5:56 10.10 00:59:16.00
246
MARCAK Przemysław
Spiritual Homeland
146 POL Oświęcim 00:29:41.00 00:58:36.02 5:58 10.10 00:59:36.23
247
KAWALEC Grzegorz
96 POL Orzesze 00:28:56.00 00:59:07.39 5:60 10.00 00:59:59.91
248
WYSPIAŃSKI Tomasz
286 POL Mikołów 00:29:09.00 00:59:21.28 6:01 10.00 01:00:07.37
249
ŚMIAŁKOWSKA Katarzyna
Karetki na Mecie Team
256 POL Zabrze 00:29:49.00 00:59:31.18 6:03 9.90 01:00:29.79
250
KEMPA Adam
98 POL Mikołów 00:29:16.00 00:59:55.66 6:05 9.90 01:00:48.56
251
KURKOWSKA Aldona
Augusteam
125 POL Chorzów 00:30:00.00 01:00:38.97 6:09 9.80 01:01:23.00
252
SMOLEJ Sebastian
232 POL Chełm Śląski 00:30:15.00 01:00:36.75 6:09 9.80 01:01:28.79
253
SITKO Adam
Brothers Team-Jak Daleko Nogi Poniosą
226 POL Bojszowy 00:29:36.00 01:01:05.86 6:12 9.71 01:01:51.01
254
KUDYNIUK Marcin
124 POL Katowice 00:30:35.00 01:01:08.56 6:13 9.71 01:02:02.50
255
SZYPUŁA Ewa
BIEGNĘ BYLE DOBIEC
254 POL Tychy 00:30:13.00 01:01:28.25 6:15 9.62 01:02:26.16
256
PAJĄK Andrzej
302 POL Mikołów 00:30:37.00 01:01:30.20 6:15 9.62 01:02:26.26
257
PAJĄK Marcin
178 POL Mikołów 00:30:38.00 01:01:30.57 6:15 9.62 01:02:26.45
258
BĄK Janusz
Bieg z Chrystusem
9 POL Mikołów 00:28:44.00 01:01:30.60 6:16 9.62 01:02:30.59
259
IZDEBSKA Jolanta
79 POL Mikołów 00:31:15.00 01:02:16.33 6:20 9.43 01:03:18.96
260
BAGINSKI Piotr
BBoys
4 POL Warszawa 00:29:35.00 01:02:18.14 6:21 9.43 01:03:23.95
261
KRÓL Ewa
113 POL Katowice 00:30:51.00 01:03:00.63 6:23 9.43 01:03:41.33
262
SOBIERAJ Paweł
233 POL Jastrzębie Zdrój 00:29:49.00 01:03:06.13 6:23 9.43 01:03:41.73
263
MIKOŁAJEC Paulina
156 POL Żory 00:30:57.00 01:03:13.29 6:23 9.43 01:03:44.30
264
WÓJCIK Jakub
312 POL Gliwice 00:30:18.00 01:02:51.76 6:24 9.43 01:03:50.04
265
MICUDA Jan
Truchtacz Mysłowce
152 POL Mysłowice 00:31:36.00 01:02:55.57 6:24 9.35 01:03:54.02
266
SZNAPKA Halina
3 kawały o...na YouTube
250 POL Świętochłowice 00:32:07.00 01:03:09.06 6:24 9.35 01:03:59.83
267
KRAJEWSKI Adam
110 POL Gliwice 00:30:38.00 01:03:59.59 6:31 9.26 01:05:02.55
268
GOŃKA Monika
63 POL Gliwice 00:30:38.00 01:04:00.27 6:31 9.26 01:05:02.67
269
STRZODA Marcin
244 POL Tychy 00:20:49.00 01:04:43.70 6:31 9.17 01:05:09.00
270
PILCH Magdalena
191 POL Katowice 00:30:42.00 01:04:27.26 6:32 9.17 01:05:18.32
271
LEWANDOWSKA Karolina
132 POL Tychy 00:31:01.00 01:05:28.38 6:38 9.09 01:06:17.46
272
PTAK Zbigniew
B$ZK RELAK$
201 POL Kozy 00:31:31.00 01:05:14.39 6:38 9.01 01:06:18.36
273
KUBAS Maciej
123 POL Tychy 00:31:01.00 01:05:29.24 6:38 9.01 01:06:18.60
274
DUDA Łukasz
Śląsk Runners
44 POL Chorzów 00:32:59.00 01:05:34.20 6:39 9.01 01:06:26.98
275
ZIELIŃSKA Magdalena
288 POL Mikołów 00:32:57.00 01:06:05.58 6:43 8.93 01:07:07.14
276
ALSZER Astrid
2 POL Mikołów 00:32:57.00 01:06:05.79 6:43 8.93 01:07:07.29
277
ŁAWNIK Martyna
135 POL Mikołów 00:32:23.00 01:06:36.21 6:44 8.93 01:07:17.41
278
LEPCZYŃSKI Tomasz
130 POL Chorzów 00:32:22.00 01:06:36.93 6:44 8.93 01:07:17.45
279
KALINOWSKA Kalina
Magna Formpol Running Team
90 POL Katowice 00:39:44.00 01:07:25.79 6:51 8.77 01:08:26.73
280
KARMAŃSKI Piotr
93 POL Bytom 00:32:43.00 01:08:13.08 6:56 8.70 01:09:12.60
281
SŁOWIŃSKA Sabina
231 POL Chorzów 00:34:33.00 01:09:53.89 7:05 8.47 01:10:45.44
282
KRZYMOWSKI Dariusz
Harciole Świętochłowice
117 POL Chorzów 00:34:32.00 01:10:16.40 7:07 8.47 01:11:04.33
283
MIERZCHAŁA Ilona
Harciole Świętochłowice
154 POL Katowice 00:34:31.00 01:10:16.77 7:07 8.47 01:11:04.43
284
BŁOCH Izabela
18 POL Ostrzeszów 00:35:22.00 01:10:46.07 7:09 8.40 01:11:21.19
285
SKUTELA Adrian
230 POL Mikołów 00:37:43.00 01:17:07.71 7:48 7.69 01:17:58.38
286
PILCH Łukasz
190 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
287
TATUŚ Sebastian
258 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
288
SIELSKI Jarosław
Opel Active Team
293 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
289
BARDOSZ-PRYSTUPA Renata
Night Runners
6 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
290
GRZEGORZYCA Marcin
Gierałtowice
69 POL Gierałtowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
291
RYSZCZYK Adam
Run2Befree
215 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
292
KASZUBSKI Andrzej
95 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
293
JANKOWSKI Jarosław
Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom
81 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
294
MUSKIETORZ Piotr
163 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
295
PODLEŚ Paweł
PabloTeam W2
193 POL Wola --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
296
VASILKOV Rostyslav
RV
266 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
297
BRATEK Piotr
21 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
298
FRANKE Ilona
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
52 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
299
OKOŃ Przemysław
Magneti Marelli Poland
172 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
300
KONOPKO Krzysztof
102 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
301
KRUCZEK Artur
115 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
302
KRÓL Maksymilian
114 POL Łaziska Górne --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
303
WYCISŁO Katarzyna
284 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
304
JEDLIŃSKA Małgorzata
Padam na ryj team
85 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
305
Uczestnik anonimowy
#ZAKWAS TEAM Pyskowice
242 POL Pyskowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
306
GÓRSKI Sebastian
65 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
307
FURTOK Marcin
53 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
308
PIECHULA Karolina
187 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
309
JONEK Leszek
87 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
310
POPIEL Damian
195 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
311
ROKICKA Magda
208 POL Gostyń --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
312
BUTURLA Sławomir
Viking Training Center
30 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
313
BULANDA Martyna
Viking Training Center
28 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
314
PAWŁOWSKI Czesław
182 POL Nowy Sącz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
315
MODLIŃSKA Kinga
159 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
316
SUCHOWIECKA Patrycja
TL Pogoń Ruda Śląska
245 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
317
GLOWINSKI Boguslaw
61 POL Moszczanka --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
318
SZOJDA Wojciwch
Hybro
251 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
319
KNAPIK PACYGA Katarzyna
100 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
320
GARBULA Marek
57 POL Mikolow --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
321
SIWY Dominik
227 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU