XVII Mikołowski Bieg Uliczny, III Bieg Mikołów na „szóstkę”

Rynek, Mikołów, Polska
28.09.2019

Wyniki

III Bieg Mikołów na „szóstkę” 6 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas netto min/km km/h Czas końcowy
1
BUCZEK Paweł
LAKE RUNNERS
408 POL Tychy 00:19:42.87 3:20 18.18 00:19:59.05
2
MICHALEC Mateusz
-
467 POL Chełm Śląski 00:20:58.04 3:34 16.67 00:21:22.26
3
KORZUSZNIK Wojciech
GOODRUN
443 POL Czerwionka-Leszczyny 00:22:01.18 3:44 16.22 00:22:18.19
4
SIWY Sebastian
Centro
487 POL Mikołów 00:22:56.15 3:53 15.38 00:23:15.49
5
PŁACZEK Miron
NiYwysportowani
519 POL Orzesze 00:23:35.01 3:59 15.00 00:23:51.53
6
HALMAN Tomasz
426 POL Gliwice 00:23:29.06 3:59 15.00 00:23:52.26
7
CZECHOWSKI Dariusz
410 POL Rybnik 00:24:16.03 4:08 14.63 00:24:46.94
8
LIPIŃSKI Michał
453 POL Mikołów 00:26:17.14 4:26 13.64 00:26:33.12
9
ZAKRZEWSKI Tomasz
520 POL Mikołów 00:26:08.86 4:27 13.64 00:26:41.06
10
KACZMARCZYK Remigiusz
516 POL Zabrze 00:26:36.70 4:31 13.33 00:27:04.40
11
KOWALSKI Tomasz
447 POL Gliwice 00:26:31.84 4:31 13.33 00:27:04.69
12
PIDANTY Łukasz
Madyrun
476 POL Jastrzębie Zdrój 00:26:33.79 4:32 13.33 00:27:06.15
13
MOSKWA Karolina
Batory Loto
472 POL Chorzów 00:26:40.88 4:33 13.33 00:27:14.21
14
WIECZOREK Tomasz
WATAHA - łączy nas bieganie
500 POL Gdańsk 00:26:56.99 4:36 13.04 00:27:30.14
15
RZEPKA Sabina
510 POL Bolesławiec 00:27:02.38 4:36 13.04 00:27:32.33
16
DOMOWICZ Jacek
521 POL Bolesławiec 00:27:03.06 4:36 13.04 00:27:33.33
17
MALCZYK Dominik
463 POL Ornontowice 00:27:40.68 4:42 12.77 00:28:09.40
18
MENDEL Beata
STUDIO FITNESS MIKOŁÓW
466 POL Orzesze 00:27:50.72 4:43 12.77 00:28:13.01
19
KALECIŃSKA Żaneta
MIRAZ RACE TEAM
437 POL Bytom 00:28:03.47 4:46 12.50 00:28:30.92
20
ZAJĄC Julia
UKS Trójka Mikołów
503 POL Mikołów 00:27:55.54 4:47 12.50 00:28:41.98
21
MADEJ Janusz
456 POL Katowice 00:28:39.00 4:50 12.50 00:28:55.00
22
FRANKE Mirosław
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
420 POL Mikołów 00:28:16.95 4:50 12.50 00:28:55.81
23
ARENDT Zdzisław
Katowicki Nordic Walking
402 POL Katowice 00:28:43.83 4:54 12.24 00:29:22.87
24
DRYWA Dominika
416 POL Łaziska Górne 00:28:44.38 4:55 12.24 00:29:27.57
25
KOWALSKA Sonia
446 POL Mikołów 00:29:05.40 4:55 12.24 00:29:29.56
26
GAŁUSZKA Kamil
422 POL Tarnowskie Góry 00:29:14.26 5:01 12.00 00:30:05.44
27
SUROWY Zuzanna
UKS Trójka Mikołów
494 POL Mikołów 00:29:18.50 5:01 12.00 00:30:05.60
28
WOJTKOWSKA-WITALA Anna
Biegam Bo Lubię Mikołów
502 POL Mikołów 00:29:49.66 5:05 11.76 00:30:29.14
29
DYLLA Ela
UKS Trójka Mikołów
418 POL Mikołów 00:30:20.21 5:09 11.76 00:30:49.51
30
GIGOŃ Tomasz
424 POL Łaziska Górne 00:29:48.40 5:09 11.76 00:30:52.63
31
NOWAK Łukasz
Górnik runner
474 POL Lędziny 00:30:10.78 5:09 11.76 00:30:53.97
32
MALCHAREK Rafał
462 POL Mikołów 00:30:33.24 5:10 11.54 00:30:57.22
33
Uczestnik anonimowy
480 POL Mikołów 00:30:49.18 5:13 11.54 00:31:13.78
34
BOJARSKI Krzysztof
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów.
406 POL Tychy 00:30:50.77 5:14 11.54 00:31:20.53
35
TRACZYKIEWICZ Regina
GOODRUN
498 POL Tychy 00:30:56.69 5:18 11.32 00:31:43.37
36
KOŁADA Magdalena
PrzyGOdowo
439 POL Mikołów 00:31:19.87 5:22 11.11 00:32:08.00
37
JĘDRZEJKO Marcin
434 POL Mikołów 00:31:25.67 5:23 11.11 00:32:12.96
38
SIELSKA Dagmara
485 POL Pyskowice 00:31:42.30 5:23 11.11 00:32:13.14
39
Uczestnik anonimowy
470 POL Żory 00:31:37.26 5:24 11.11 00:32:23.75
40
GIGOŃ Renata
423 POL Łaziska Górne 00:31:38.11 5:28 10.91 00:32:42.51
41
JOCHEMCZYK Paweł
435 POL Mysłowice 00:32:13.20 5:31 10.91 00:33:03.66
42
KRZYŻOWSKA Izabela
450 POL Orzesze 00:32:42.74 5:35 10.71 00:33:27.88
43
ZIELOSKO Beata
505 POL Mikołów 00:32:37.00 5:36 10.71 00:33:32.07
44
CICHOCKI Krzysztof
512 POL Orzesze 00:32:57.30 5:39 10.71 00:33:49.63
45
CZULAK Zbigniew
411 POL Ruda Śląska 00:33:30.92 5:40 10.53 00:33:55.43
46
KARASIEWICZ-STARCZEWSKA Elżbieta
438 POL Sosnowiec 00:33:14.20 5:40 10.53 00:33:55.89
47
SIWY Malgorzata
486 POL Mikołów 00:33:24.83 5:41 10.53 00:34:01.22
48
CHMURA Sebastian
514 POL Mikołów 00:33:01.94 5:41 10.53 00:34:04.32
49
KOŚLACZ Katarzyna
507 POL Tychy 00:33:16.46 5:42 10.53 00:34:08.96
50
KORZUSZNIK Piotr
LUXTORPEDA CZERWIONKA
442 POL Czerwionka-Leszczyny 00:33:15.23 5:43 10.53 00:34:12.17
51
SUKIENNIK Aleksandra
VIKING TRAINING CENTER
493 POL Bieruń 00:33:17.80 5:43 10.53 00:34:12.52
52
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
517 POL Mikołów 00:33:42.89 5:43 10.53 00:34:12.59
53
PIJANOWSKA-MALCHAREK Kamila
518 POL Mikołów 00:33:42.64 5:43 10.53 00:34:12.64
54
GRABOWSKA Katarzyna
513 POL Tychy 00:33:33.06 5:46 10.34 00:34:33.75
55
DŁUGOSZ Paweł
Husaria Race Team
413 POL Siemianowice 00:33:55.75 5:46 10.34 00:34:34.62
56
SIWY Aleksandra
515 POL Mikołów 00:33:59.24 5:46 10.34 00:34:35.44
57
STOŁECKA Aleksandra
490 POL Wyry 00:33:36.84 5:47 10.34 00:34:40.18
58
MIERA Justyna
ZERO32 ARCHITEKCI
469 POL Katowice 00:33:41.25 5:48 10.34 00:34:42.93
59
SŁUPIK Bożena
488 POL Orzesze 00:33:47.91 5:48 10.34 00:34:45.48
60
ADAMIAK Edyta
Świry Stela
401 POL Skoczów 00:34:23.83 5:49 10.34 00:34:50.41
61
MAKIEŁA Marcin
GOODRUN
457 POL Ruda Śląska 00:34:00.95 5:50 10.34 00:34:56.30
62
JANOTA Anna
Frelki
432 POL Mysłowice 00:34:14.46 5:54 10.17 00:35:18.13
63
HUDY Grażyna
430 POL Mikołów 00:34:28.71 5:54 10.17 00:35:19.80
64
PLUDRA Michał
481 POL Mikołów 00:34:43.35 5:54 10.17 00:35:21.45
65
JAROSZ Katarzyna
433 POL Katowice 00:34:40.64 5:55 10.17 00:35:27.24
66
KURZAK Wojciech
452 POL Mikołów 00:34:41.38 5:55 10.17 00:35:27.72
67
GOJNY Joanna
511 POL Głuchołazy 00:34:38.82 5:57 10.17 00:35:40.41
68
KOWALCZYK Joanna
444 POL Kraków 00:34:50.09 5:58 10.00 00:35:47.10
69
KOWALCZYK Tadeusz
445 POL Kraków 00:34:49.16 5:58 10.00 00:35:47.22
70
FIGIEL Agnieszka
Viking Training Center
419 POL Bierun 00:35:04.30 6:01 10.00 00:36:00.26
71
SZKARŁAT Anna
ADS Masna
496 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:36.02 6:03 10.00 00:36:16.75
72
BRONCEL Justyna
407 POL Wyry 00:35:34.52 6:05 9.84 00:36:24.69
73
Uczestnik anonimowy
BiegamBoLubię Mikołów
405 POL Katowice 00:35:45.18 6:05 9.84 00:36:29.99
74
DRYWA Kamil
GOODRUN
417 POL Łaziska Górne 00:35:55.71 6:08 9.84 00:36:46.21
75
BAŃCZYK Katarzyna
GOODRUN
404 POL Orzesze 00:35:51.01 6:09 9.84 00:36:48.49
76
BANASIK Tomasz
403 POL Katowice 00:36:20.45 6:14 9.68 00:37:23.54
77
JOKIEL Marta
436 POL Katowice 00:36:52.50 6:16 9.52 00:37:33.01
78
MACHYNIA-RZEPKA Dominika
455 POL Mikołów 00:36:51.64 6:17 9.52 00:37:40.29
79
PIGAN Agata
477 POL Katowice 00:36:40.44 6:18 9.52 00:37:42.11
80
SZNERCH Iwona
497 POL Tychy 00:36:42.21 6:18 9.52 00:37:44.32
81
KOZIARZ Katarzyna
448 POL Jaworzno 00:36:46.48 6:18 9.52 00:37:46.52
82
ZAKRZOWSKI Krzysztof
504 POL Ruda Śląska 00:37:31.57 6:18 9.52 00:37:47.57
83
SZAŁAŚNY Paweł
Star Trek
495 POL Oświęcim 00:37:03.14 6:21 9.52 00:38:00.89
84
KORNAS Edyta
441 POL Orzesze 00:37:13.15 6:21 9.52 00:38:04.15
85
HOJNCA Adam
Parkrun Katowice
428 POL Chorzów 00:37:26.38 6:24 9.38 00:38:23.04
86
SOSIN Stanislaw
Stadion Slaski
489 POL Chorzow 00:37:24.93 6:25 9.38 00:38:25.38
87
SALEEM Monika
Wataha-Łączy nas bieganie
484 POL Gdańsk 00:38:24.25 6:27 9.38 00:38:40.25
88
SMAGA Bartosz
508 POL Łaziska Górne 00:38:04.02 6:28 9.23 00:38:42.98
89
MAKOWSKA Anna
WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
458 POL Łódź 00:38:05.11 6:29 9.23 00:38:48.27
90
PILCH Katarzyna
479 POL Siemianowice Śl 00:38:21.84 6:31 9.23 00:39:04.27
91
MILIK Izabela
BBL Mikolow
471 POL Mikołów 00:39:05.54 6:41 8.96 00:40:03.27
92
ŁUBA Mateusz
523 POL Mikołów 00:39:23.99 6:44 8.96 00:40:19.06
93
ŁUBA Joanna
522 POL Mikołów 00:39:25.40 6:44 8.96 00:40:19.16
94
SMAGA Klaudia
509 POL Łaziska Górne 00:39:44.60 6:44 8.96 00:40:22.94
95
MAREKWICA Jakub
Mk team Siemianowice
465 POL Katowice 00:39:51.02 6:45 8.96 00:40:27.69
96
STRĘCIOK Agnieszka
Frelki
491 POL Katowice 00:40:13.49 6:53 8.70 00:41:16.75
97
MAKSYMOV Vadym
Danone
459 POL Tychy 00:40:54.93 6:60 8.57 00:41:59.41
98
HUDY Dorota
429 POL Katowice 00:42:11.81 7:12 8.33 00:43:07.32
99
MALINOWSKA Katarzyna
464 POL Gliwice 00:43:21.69 7:24 8.11 00:44:20.29
100
OLEARCZYK Joanna
Frelki
475 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
101
WINKLER Beata
501 POL Drogomyśl --:--:--.-- - - DNS
102
GAŁUCH Justyna
GOODRUN
421 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- - - DNS
103
TRELIŃSKA Izabela
499 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- - - DNS
104
STRZYSZ Magdalena
492 POL Ruda Śląska --:--:--.-- - - DNS
105
KUBISZ Sylwia
451 POL Tychy --:--:--.-- - - DNS
106
KROSNY Marek
449 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
107
NIEDŹWIEDŹ Sławomir
Batory Loto
473 POL Chorzów --:--:--.-- - - DNS
108
BURLIGA Tomasz
409 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
109
ROKICKA Paulina
Wataha łączy nas bieganie
483 POL Łódź --:--:--.-- - - DNS
110
MAKSYSZ Roksana
#czeladzbiega
460 POL Wojkowice --:--:--.-- - - DNS
111
HAWLICKI Tomasz
Bele do pjyrszego szynku
427 POL Tychy --:--:--.-- - - DNS
112
IWANECKI Jarosław
431 POL Orzesze --:--:--.-- - - DNS
113
DEC Jacek
412 POL Kraków --:--:--.-- - - DNS
114
DOMAGAŁA Jacek
Wujek Biega
414 POL Paniówki --:--:--.-- - - DNS
115
DOMAN Radosław
Ing Runing Team
415 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
116
LOSSA Wojciech
454 POL Tychy --:--:--.-- - - DNS
117
GOROL Piotr
425 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
118
MICHALIK Marcin
468 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
119
PŁONKA Gabriela
482 POL Żywiec --:--:--.-- - - DNS
120
KOPAŃSKA Katarzyna
440 POL Wyry --:--:--.-- - - DNS
121
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
461 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
122
PIJANOWSKA-MALCHAREK Kamila
478 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
123
SOJKA Robert
506 POL Chorzów --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU