XXIX Perła Paprocan

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, Parkowa, Tychy, Polska
08.04.2018

Wyniki

Bieg 1 okrążenie 7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KOLAGO Tomasz
361 POL Wrocław 4:12 14.29 00:29:21.27
2
KITA Jakub
Mks Iska Pszczyna
619 POL Pszczyna 4:18 14.00 00:30:02.45
3
CZECHOWSKI Damian
405 POL Tychy 4:20 13.73 00:30:19.12
4
MORITZ-PIĄTEK Katarzyna
245 POL Katowice 4:21 13.73 00:30:20.77
5
DĘBOWSKI Marek
519 POL Tychy 4:29 13.46 00:31:20.77
6
OPRZONDEK Piotr
346 POL Tychy 4:31 13.21 00:31:30.16
7
NOWAK Jakub
718 POL Tychy 4:33 13.21 00:31:45.20
8
KRZYSTAŁA Paweł
676 POL Czerwionka 4:34 13.21 00:31:52.90
9
WYCZACHOWSKI Marcin
693 POL Tychy 4:34 13.21 00:31:52.99
10
BELOWSKI Dariusz
86 POL Tychy 4:39 12.96 00:32:32.47
11
WARZOCHA Mirosław
655 POL Mikołów 4:40 12.96 00:32:34.13
12
ŁUGOWSKA Marzena
1015 POL Tychy 4:50 12.50 00:33:45.58
13
OPIŁEK Marek
Euvic / Parkrun Katowice
759 POL Katowice 4:50 12.50 00:33:46.78
14
HANDZEL Adam
597 POL Bielsko-Biała 4:56 12.07 00:34:30.92
15
PYCLIK Adam
1Click Team
588 POL Tychy 4:58 12.07 00:34:44.51
16
STACEWICZ Przemysław
944 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:08.63
17
TRYJANOWSKI Łukasz
985 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:10.31
18
KOSECKI Michał
1Click Team
589 POL Tychy 5:03 11.86 00:35:15.35
19
GÓRSKI Krzysztof
489 POL Tychy 5:03 11.86 00:35:17.29
20
GAWEŁEK Jarosław
640 POL Tychy 5:05 11.86 00:35:34.16
21
LISZKA Mateusz
864 USA Tychy 5:08 11.67 00:35:50.86
22
KAJDEWICZ Artur
865 POL Tychy 5:09 11.67 00:35:58.22
23
WURZEL Adam
828 POL Tychy 5:11 11.67 00:36:16.51
24
GOIK Wojtek
731 POL Katowice 5:13 11.48 00:36:25.12
25
KAIM Piotr
Moto 360
838 POL Opole 5:19 11.29 00:37:07.00
26
JANY-GOIK Agata
730 POL Katowice 5:19 11.29 00:37:09.20
27
NAWROCKI Adam
1988
246 POL Siemianowice Śląskie 5:19 11.29 00:37:10.44
28
GĄSZCZAK Michał
Runhogs Tychy
999 POL Tychy 5:21 11.29 00:37:25.16
29
BIELA Filip
416 POL Tychy 5:22 11.29 00:37:29.87
30
GOLDA Marek
Multi Biuro
746 POL Tychy 5:22 11.11 00:37:30.89
31
BUDNY Piotr
1090 POL Katowice 5:23 11.11 00:37:36.20
32
DWORACZEK Nina
897 POL Ruda Śląska 5:23 11.11 00:37:37.64
33
OPIŁEK Dorota
Parkrun Katowice
760 POL Katowice 5:23 11.11 00:37:39.74
34
KOŚCIELNIAK Michał
1024 POL Tychy 5:24 11.11 00:37:42.16
35
PAWLIK Antek
Sp 10
40 POL Tychy 5:24 11.11 00:37:43.13
36
GRUSZKA Aleksandra
Pkp Sa
178 POL Częstochowa 5:25 11.11 00:37:48.54
37
MAZURCZYK Alina
464 POL Tychy 5:26 11.11 00:37:56.92
38
KOŁODZIEJ Sławomir
915 POL Lędziny 5:26 11.11 00:37:57.67
39
PODBIOŁ Oskar
Jankofans Myto
386 POL Jankowice 5:26 11.11 00:37:59.06
40
PODBIOŁ Dorota
Jankofans Myto
385 POL Jankowice 5:27 11.11 00:38:04.31
41
GAJOWNIK Darek
1085 POL Tychy 5:27 10.94 00:38:08.14
42
OKOŃ Monika
1002 POL Knurów 5:27 10.94 00:38:08.26
43
SKRZYPCZYK Sylwia
1071 POL Tychy 5:29 10.94 00:38:18.43
44
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
3 POL Tychy 5:33 10.77 00:38:44.92
45
KURSKI Ludwik
Sp10
1081 POL Tychy 5:33 10.77 00:38:47.05
46
WITMAN Maciej
Sp10
1083 POL Tychy 5:33 10.77 00:38:47.80
47
SIKORA Tomasz
213 POL Katowice 5:34 10.77 00:38:55.70
48
SIKORA Piotr
212 POL Katowice 5:35 10.77 00:38:59.54
49
KUBICA Paweł
Los Emeritos / Gol-Dent Team
150 POL Katowice 5:35 10.77 00:39:03.41
50
KWIATKOWSKI Mariusz
446 POL Tychy 5:35 10.77 00:39:04.24
51
FABER Miroslaw
Magna Formpol Running Team
651 POL Bytom 5:36 10.77 00:39:05.52
52
BIERNACKI Makymilian
Fizjoterapia Robert Biernacki
208 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:07.03
53
WĘŻOWICZ Ewa
4Active Team
1047 POL Skrzyszów 5:37 10.77 00:39:13.05
54
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
325 POL Tychy 5:37 10.77 00:39:17.95
55
SIENIAWSKA Marta
Banana Team
952 POL Tychy 5:38 10.61 00:39:21.16
56
ŁAWIŃSKI Sławomir
173 POL Tychy 5:38 10.61 00:39:21.48
57
MAZUR Marcin
75 POL Tychy 5:39 10.61 00:39:26.34
58
TRYJANOWSKI Dawid
1078 POL Tychy 5:39 10.61 00:39:26.60
59
GÓRECKA-MAZUR Monika
74 POL Tychy 5:39 10.61 00:39:27.11
60
KRUCZEK Artur
863 POL Tychy 5:40 10.61 00:39:35.87
61
WYKA Kacper
Sp 10 Tychy
964 POL Tychy 5:42 10.61 00:39:50.33
62
GŁADYSZ Dominika
893 POL Dąbrowa Górnicza 5:43 10.45 00:39:56.64
63
NIEĆ Grzegorz
Magna Formpol Running Team
909 POL Katowice 5:43 10.45 00:39:57.01
64
TOMCZYK Aleksandra
788 POL Tychy 5:44 10.45 00:40:04.98
65
STALMACH Piotr
Magna Formpol Running Team
644 POL Tychy 5:44 10.45 00:40:07.23
66
GUZ Daria
Ti Automotive
757 POL Tychy 5:47 10.45 00:40:25.11
67
STULKA Krzysztof
Jorguś Team
358 POL Tychy 5:47 10.45 00:40:27.23
68
NOWAK Grzegorz
848 POL Tychy 5:47 10.45 00:40:28.64
69
KASPERCZYK Michał
Nol-Tychy
53 POL Tychy 5:48 10.29 00:40:30.49
70
PONIEWIERSKA Marzena
Sie Doleci
151 POL Tychy 5:48 10.29 00:40:31.99
71
ŚWITAŁA Kamil
1001 POL Tychy 5:48 10.29 00:40:32.87
72
ŚWITAŁA Robert
1113 POL Tychy 5:48 10.29 00:40:35.39
73
GLIŃSKI Tomasz
Na
792 POL Sosnowiec 5:50 10.29 00:40:44.96
74
WACŁAWIK Marek
80 POL Tychy 5:52 10.29 00:40:57.73
75
LENCZYK Łukasz
Jo I Ona
383 POL Świerklany 5:52 10.29 00:40:58.65
76
BIELA Martyna
3Sticks
569 POL Czarków 5:53 10.14 00:41:07.12
77
SZCZĘŚNIAK Przemek
Lear Dream Team
696 POL Tychy 5:53 10.14 00:41:07.31
78
TROJANOWSKI Wojciech
342 POL Tychy 5:53 10.14 00:41:08.35
79
JEŻEWSKI Adam
Etisoft Running Team
81 POL Gliwice 5:54 10.14 00:41:11.11
80
BANAŚ Katarzyna
Viking Training Center
64 POL Mikołów 5:54 10.14 00:41:16.73
81
SZULC Dariusz
Brykająca Grupa Biegowa
665 POL Bierun 5:54 10.14 00:41:17.63
82
STEJZYGIER Aneta
803 POL Tychy 5:55 10.14 00:41:20.22
83
MUCHA Michał
289 POL Siemianowice 5:56 10.14 00:41:30.13
84
STOLECKI Piotr
Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami
923 POL Bieruń 5:57 10.14 00:41:35.44
85
ZAWORA Szymon
370 POL Tychy 5:57 10.14 00:41:37.84
86
MAGDZIK Maciej
Pkp Sa
176 POL Tychy 5:59 10.00 00:41:49.43
87
NOWAK Tymoteusz
983 POL Katowice 5:59 10.00 00:41:50.94
88
SZELIGA Agnieszka
Zamel
832 POL Bytom 5:60 10.00 00:41:53.68
89
WOJTALA Edyta
488 POL Lędziny 5:60 10.00 00:41:59.35
90
FLAK-WANCERZ Anna
531 POL Katowice 6:01 10.00 00:42:02.23
91
LEPIARCZYK Joanna
Nie-E
1028 POL Rybnik 6:01 10.00 00:42:04.85
92
BIALIK Artur
Nie-E
436 POL Katowice 6:02 10.00 00:42:08.11
93
HACHUŁA Łukasz
270 POL Tychy 6:02 10.00 00:42:08.15
94
IDCZAK Joanna
839 POL Tychy 6:02 10.00 00:42:08.54
95
TYC Mikołaj
Saab Team Silesia
534 POL Piasek 6:02 10.00 00:42:11.93
96
BANDAS Grzegorz
1059 POL Tychy 6:03 10.00 00:42:17.72
97
BANAŚ Natan
599 POL Tychy 6:03 10.00 00:42:17.79
98
BELOWSKA Anna
87 POL Tychy 6:03 9.86 00:42:19.49
99
SKIERŚ Ewa
Magna Formpol Running Team
517 POL Tychy 6:04 9.86 00:42:23.79
100
SKRZYPCZYK Marcin
1070 POL Tychy 6:04 9.86 00:42:25.61
101
WILK Barbara
Jajosty
935 POL Tychy 6:05 9.86 00:42:28.23
102
SZCZYRBOWSKI Karol
1034 POL Rybnik 6:05 9.86 00:42:30.25
103
PRUGAR Jan
277 POL Nadarzyn 6:05 9.86 00:42:34.25
104
GĄSIOR Jacek
825 POL Mysłowice 6:06 9.86 00:42:35.66
105
DZIEDZIOCH Sandra
T3M4T
439 POL Tychy 6:06 9.86 00:42:39.49
106
ZAJĄC Franciszek
Sp 10 Tychy
967 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:43.66
107
PRZYBYŁA Violetta
Parkrun Tychy
1110 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:43.73
108
KAWA Agnieszka
134 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:47.52
109
BIERNACKI Gabriel
Fizjoterapia Robert Biernacki
207 POL Tychy 6:08 9.86 00:42:49.20
110
KOZYRA Grzegorz
336 POL Tychy 6:08 9.86 00:42:52.60
111
KAWECKI Dariusz
Etisoft Running Team
239 POL Zabrze 6:09 9.72 00:43:02.46
112
SZYDŁOWSKI Waldemar
Magna Formpol Running Team
559 POL Tychy 6:10 9.72 00:43:04.80
113
SYPUŁA Danuta
1080 POL Mikołów 6:10 9.72 00:43:05.45
114
TROJANOWSKI Tomasz
956 POL Ornontowice 6:11 9.72 00:43:14.63
115
CUBER Żaneta
431 POL Lędziny 6:11 9.72 00:43:16.84
116
STOR Anna
Lear
570 POL Tychy 6:13 9.59 00:43:30.98
117
RYŚ Karolina
210 POL Tychy 6:14 9.59 00:43:37.85
118
DRAŻYK Joanna
231 POL Orzesze 6:15 9.59 00:43:41.36
119
NOWAK Marcin
494 POL Pszczyna 6:16 9.59 00:43:45.81
120
SIEDLAK Adam
Pkp Sa
179 POL Rajcza 6:19 9.46 00:44:07.74
121
CHMIELORZ Donata
Srtg Katowice, Pkp Sa
177 POL Lędziny 6:19 9.46 00:44:08.60
122
URBANIEC Katarzyna
1058 POL Katowice 6:19 9.46 00:44:10.94
123
MAZUR Mikołaj
380 POL Katowice 6:20 9.46 00:44:16.61
124
JAŃCZUK Wojciech
Tst [Towarzyskie Spotkania Triathlonowe]
109 POL Tychy 6:20 9.46 00:44:19.53
125
CZARDYBON Tomasz
Pentax@org.pl
661 POL Tychy 6:22 9.46 00:44:27.91
126
ŚWIAT Tomasz
994 POL Katowice 6:24 9.33 00:44:42.05
127
GAWEŁ Danuta
858 POL Chorzów 6:25 9.33 00:44:50.74
128
GOLDA Justyna
Multi Biuro
747 POL Tychy 6:25 9.33 00:44:53.84
129
SMUSZ Edyta
369 POL Świerklany 6:26 9.33 00:44:58.16
130
GRZYWA Bogumiła
645 POL Czarków 6:26 9.33 00:45:00.82
131
HAŁACZKIEWICZ Rafał
647 POL Tychy 6:26 9.33 00:45:01.07
132
GRZYWA Rafał
649 POL Czarków 6:26 9.33 00:45:01.21
133
CZYPIONKA Żaneta
821 POL Tychy 6:27 9.33 00:45:03.80
134
JANKOWSKI Jakub
382 POL Żory 6:28 9.33 00:45:11.52
135
WOJTOŃ-STAWICKA Małgorzata
RUNTEAM Pawłowice
155 POL Pawłowice 6:28 9.33 00:45:15.94
136
SZATANIK Monika
753 POL Czechowice-Dziedzice 6:29 9.33 00:45:17.71
137
KUREK Jarek
287 POL Orzesze 6:29 9.21 00:45:20.80
138
SOJKA Sławomir
Viking Trening Center
36 POL Tychy 6:29 9.21 00:45:21.67
139
SALACHNA Grzegorz
Parkrun Olza Cieszyn
872 POL Cieszyn 6:30 9.21 00:45:24.17
140
ADAMCZYK Anna
258 POL Tychy 6:32 9.21 00:45:43.33
141
TOMCZYK Marta
-
331 POL Jaworzno 6:33 9.21 00:45:44.78
142
KOSIŃSKA Katarzyna
Kosa Team
721 POL Żory 6:33 9.21 00:45:46.76
143
SZALENIEC Sebastian
Będzin Team
951 POL Będzin 6:33 9.21 00:45:47.00
144
STOREY Beata
Magna Formpol Running Team
658 POL Tychy 6:33 9.21 00:45:48.32
145
KRAKOWIAK Urszula
166 POL Czeladź 6:34 9.21 00:45:51.05
146
MASIALSKA Anna
165 POL Oświęcim 6:34 9.21 00:45:52.66
147
SZULC Marta
Brykająca Grupa Biegowa
666 POL Bierun 6:35 9.09 00:46:04.46
148
KOLASKA Łukasz
Elektrony
106 POL Łaziska Górne 6:36 9.09 00:46:06.90
149
GODYLA Sebastian
360 POL Tychy 6:36 9.09 00:46:08.30
150
MUSIOLIK Jakub
8 POL Tychy 6:37 9.09 00:46:12.84
151
SZOJDA Elżbieta
850 POL Tychy 6:39 8.97 00:46:32.25
152
WROBEL Tomasz
1101 POL Tychy 6:40 8.97 00:46:35.90
153
GREŃ Karolina
46 POL Tychy 6:44 8.97 00:47:04.66
154
NOGAJ Maksymilian
Unt
114 POL Tychy 6:44 8.86 00:47:06.55
155
RICHTA Adam
Rolna Sportteam
764 POL Kobiór 6:44 8.86 00:47:07.44
156
WĘŻOWICZ Rafał
4Active Team
1048 POL Skrzyszów 6:45 8.86 00:47:10.35
157
PISULSKI Sebastian
Euvic
798 POL Knurów 6:45 8.86 00:47:12.76
158
WIADEREK Karolina
1066 POL Tychy------- 6:46 8.86 00:47:17.88
159
STRAUCHMAN Michał
Warsztat Formy
765 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:24.18
160
TOMASZEWICZ Krzysztof
891 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:24.53
161
BIELA Sebastian
3Sticks
573 POL Czarków 6:47 8.86 00:47:24.67
162
HAŁACZKIEWICZ Iwona
646 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:25.60
163
WOLNIK Anna
612 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:25.88
164
WATA Marta
Warsztat Formy
505 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:26.97
165
DYBAŁ Dawid
Dybałki
448 POL Tychy 6:48 8.86 00:47:31.30
166
DYBAŁ Justyna
Dybałki
449 POL Tychy 6:48 8.86 00:47:31.94
167
STECZKO Anna
1064 POL Mikolow 6:49 8.86 00:47:39.14
168
POPIOŁEK Lech
480 POL Jasienica 6:49 8.86 00:47:41.46
169
SKWARKOWSKA Aurelia
Niezrzeszona
895 POL Pyskowice 6:50 8.75 00:47:47.13
170
ŚMIGIEL Małgorzata
141 POL Tychy 6:52 8.75 00:48:03.94
171
GÓŹDŹ Ola
Klub Biegowy Oli Góźdź
1056 POL Tychy 6:53 8.75 00:48:07.38
172
DUDKA Agnieszka
1065 POL Tychy 6:54 8.75 00:48:15.15
173
DUKOWSKI Artur
1102 POL Bytom 6:55 8.64 00:48:19.46
174
CZENCZEK Magdalena
Etisoft Running Team
120 POL Gliwice 6:55 8.64 00:48:21.49
175
KRAWCZYK Kamil
810 POL Tychy 6:56 8.64 00:48:27.60
176
TRACZYKIEWICZ Jakub
806 POL Tychy 6:56 8.64 00:48:28.95
177
GŁUCH Jan
Bez Promotora
392 POL Goczałkowice 6:57 8.64 00:48:36.89
178
BIENIEK Rafał
Rb Sport
118 POL Tychy 7:01 8.54 00:49:00.73
179
WRÓBEL Natalia
878 POL Tychy 7:03 8.54 00:49:17.86
180
KLUGER Klaudia
Terminal Logistyczny Promont Tychy
500 POL Tychy 7:03 8.54 00:49:17.90
181
WIERZBICKI Andrzej
540 POL Sosnowiec 7:04 8.54 00:49:26.23
182
FURMAN Krzysztof
Magna Formpol Running Team
567 POL Sosnowiec 7:05 8.54 00:49:28.21
183
SKOWRON Katarzyna
883 POL Łaziska Górne 7:08 8.43 00:49:52.17
184
MYŚLIWIEC Beata
152 POL Tychy 7:08 8.43 00:49:54.34
185
LESZCZYŃSKA Klaudia
816 POL Bojszowy 7:10 8.33 00:50:06.63
186
GAMRAT Joanna
719 POL Tychy 7:10 8.33 00:50:09.44
187
MAZUR Magdalena
350 POL Katowice 7:12 8.33 00:50:20.36
188
KULIK Jagoda
982 POL Ćwiklice 7:13 8.33 00:50:27.62
189
SEKTA Dorota
980 POL Kobielice 7:13 8.33 00:50:29.10
190
FICEK Daria
584 POL Węgierska Górka 7:14 8.33 00:50:34.77
191
MADEJSKA Beata
1012 POL Chorzów 7:14 8.33 00:50:37.18
192
KACZMARCZYK Marek
Nexteer
605 Żory 7:15 8.33 00:50:39.07
193
MICHAŁUSZEK Dorota
Ryneczek Lidla
736 POL Gliwice 7:15 8.24 00:50:44.73
194
PTAK Joanna
126 POL Tychy 7:16 8.24 00:50:49.11
195
SEKUŁA-LEWIŃSKA Karolina
670 POL Czechowice-Dziedzice 7:17 8.24 00:50:56.65
196
LEWIŃSKI Artur
673 POL Czechowice-Dziedzice 7:17 8.24 00:50:56.84
197
MRZYCZEK Zuzanna
Sp 10
722 POL Tychy 7:18 8.24 00:51:04.59
198
KUCHARCZYK Alicja
Sp Nr 10 W Tychach
1054 POL Tychy 7:30 8.05 00:52:29.35
199
MADEJSKA Karolina
1010 POL Chorzów 7:41 7.78 00:53:46.99
200
KOSTYRA Karolina
Uks Unia Bieruń/sportrun
533 POL Bieruń 7:43 7.78 00:53:59.68
201
GIERCZAK Bożena
Wags Team
440 POL Tychy 7:44 7.78 00:54:06.37
202
SZROMEK Kamil
99 POL Bieruń 7:46 7.78 00:54:15.58
203
CHARÓW Nikola
Sp 10 Tychy
978 POL Tychy 7:49 7.69 00:54:39.84
204
BIAŁKOWSKA Paulina
Sp10
417 POL Tychy 7:52 7.61 00:54:58.47
205
MUSIAŁ Izabela
Sp 10 Tychy
163 POL Tychy 7:52 7.61 00:54:59.14
206
WITOSZEK Sylwia
1089 POL Mikołów 7:54 7.61 00:55:17.62
207
KALFA Roman
186 POL Tychy 7:56 7.61 00:55:25.98
208
KALFA Bartłomiej
187 POL Tychy 7:56 7.61 00:55:29.34
209
DYBOWSKA Małgorzata
1074 POL Chorzów 8:06 7.45 00:56:38.65
210
SOCHA Amelia
Sp.10/sportrun/uks Unia Bieruń
532 POL Tychy 8:19 7.22 00:58:08.12
211
SZCZYRBA Łukasz
Euvic
763 POL Świętochłowice 8:24 7.14 00:58:46.30
212
NIEWDANA Anna
Euvic
786 POL Katowice 8:25 7.14 00:58:48.81
213
KUĆ Rafał
Euvic
855 POL Siemianowice Śląskie 8:31 7.07 00:59:36.90
214
SZCZUPAKOWSKI Karol
854 POL Katowice 8:32 7.07 00:59:38.66
215
KOZIK Zofia
116 POL Gliwice 8:36 7.00 01:00:11.01
216
BAŃCZYK Grzegorz
101 POL Orzesze 8:43 6.86 01:00:59.75
217
MADEJSKA Paulina
1011 POL Chorzów 9:20 6.42 01:05:13.95
218
PRUGAR Zofia
Alle Jazda
280 POL Nadarzyn 10:13 5.88 01:11:24.39
219
BANICKA-PRUGAR Monika
Alle Jazda
278 POL Nadarzyn 10:14 5.88 01:11:32.64
220
WYSOCKA Zosia
Wysocki
991 POL Tychy 10:16 5.83 01:11:47.57
221
PONIEWIERSKI Arkadiusz
Teb Edukacja Tychy
482 POL Tychy 11:12 5.34 01:18:23.30
222
PONIEWIERSKI Adam
Teb Edukacja Tychy
484 POL Tychy 11:13 5.34 01:18:24.38
223
KUBEK Mirosław
542 POL Kobiór 11:57 5.04 01:23:35.20
224
KARP Oliwia
Gim 3 Nordic Walking
708 POL Tychy 11:59 5.00 01:23:48.23
225
OLEKSY Krzysztof
Ads Masna
326 POL Katowice 14:35 4.12 01:41:59.39
226
WALA Andrzej
Bwm
837 POL Bielsko-Biała 15:18 3.93 01:47:05.88
227
GAWEŁ Jan
857 POL Chorzów 20:16 2.97 02:21:46.97

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU