XXIX Perła Paprocan

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, Parkowa, Tychy, Polska
08.04.2018

Wyniki

Bieg 2 okrążenia 14 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAKIMIUK Piotr
Pluszaki Biegają
227 POL Tychy 3:54 15.38 00:54:35.67
2
ŻŁOBIŃSKI Krzysztof
117 POL Tychy 3:55 15.38 00:54:47.09
3
MALINA Adam
Świerczyniec Running
1050 POL Bojszowy 4:06 14.74 00:57:10.14
4
GREŃ Wacław
Husaria Race Team
34 POL Tychy 4:29 13.33 01:02:42.69
5
BIEL Sławomir
235 POL Tychy 4:42 12.84 01:05:36.30
6
LUDYNIA Piotr
432 POL Tychy 4:48 12.50 01:07:06.65
7
KITA Sebastian
617 POL Pszczyna 4:50 12.39 01:07:36.92
8
SZCZEPANEK Zbigniew
Olkuszbiega. Pl
939 POL Olkusz 4:51 12.39 01:07:43.13
9
DZIEDZIC Piotr
128 POL Tychy 4:59 12.07 01:09:40.65
10
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
282 POL Jawiszowice 5:05 11.86 01:11:02.39
11
KOŚCIELNICKI Maciej
Didusie Racing
276 POL Rusocice 5:05 11.76 01:11:06.98
12
PORĘBSKI Marek
Speed Team Brzeszcze
1014 POL Oświęcim 5:06 11.76 01:11:16.63
13
WRONECKA Emilia
X Triathlon Team
754 POL Toruń 5:07 11.76 01:11:25.09
14
KOCIŃSKI Karol
Samosad
260 POL Oborniki Śląskie 5:09 11.67 01:11:55.20
15
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
Viking Training Centre
1111 POL Gostyń 5:09 11.67 01:11:56.12
16
PAWLIK Marcin
38 POL Tychy 5:11 11.57 01:12:22.87
17
DROZDEK Łukasz
Moto360
243 POL Tychy 5:12 11.57 01:12:39.88
18
SZCZEPANEK Joanna
Olkuszbiega.pl
552 POL Olkusz 5:13 11.57 01:12:50.24
19
BRANIA Igor
85 POL Tychy 5:14 11.48 01:13:15.87
20
KURZEJA Bartosz
84 POL Tychy 5:15 11.48 01:13:16.18
21
KARAŚ Krzysztof
Psp Siemianowice Śląskie
248 POL Siemianowice Śląskie 5:17 11.38 01:13:56.48
22
ADAMSKI Dawid
Etisoft Running Team
989 POL Knurów 5:22 11.20 01:14:59.91
23
WCISŁO Piotr
833 POL Katowice 5:23 11.20 01:15:15.25
24
SOCZAWA Wojciech
681 POL Bytom 5:23 11.11 01:15:18.60
25
MICHAŁUSZEK Sebastian
Biegający Pastafarianin
735 POL Gliwice 5:25 11.11 01:15:36.46
26
STACHOŃ Łukasz
253 POL Mikołów 5:25 11.11 01:15:49.23
27
KURASZ Joanna
23 POL Mikołów 5:26 11.02 01:16:03.64
28
RAKOCZY Agata
40Latek Tychy
1038 POL Tychy 5:27 11.02 01:16:12.97
29
BARTYZEL Maria
372 POL Kobior 5:28 10.94 01:16:30.32
30
KUBICA Mariusz
92 POL Tychy 5:29 10.94 01:16:40.93
31
PORWOLIK Łukasz
1045 POL Tychy 5:29 10.94 01:16:43.24
32
MATUSZAK Jarosław
Team Papry 20
14 POL Tychy 5:31 10.85 01:17:13.81
33
WCISŁO Dariusz
771 POL Katowice 5:33 10.85 01:17:31.26
34
TOMSU Ladislav
1978
401 CZE Strelice U Brna 5:33 10.85 01:17:34.58
35
MUSIOŁ Małgorzata
879 POL Czerwionka-Leszczyny 5:33 10.85 01:17:38.25
36
HOLECZEK Marcin
726 POL Chorzów 5:37 10.69 01:18:25.14
37
PROKOPCZUK Wiktor
Magna Formpol Running Team
633 POL Tychy 5:37 10.69 01:18:37.18
38
KUDERSKI Tomasz
410 POL Tychy 5:39 10.61 01:18:54.43
39
PTASZEK Dominika
Ptaszek@chomik-The Running Twins
291 POL Katowice 5:40 10.61 01:19:11.46
40
NORAS Piotr
1036 POL Tychy 5:41 10.53 01:19:31.06
41
SZYDLAK Wojciech
Magna Formpol Running Team
777 POL Pszczyna 5:42 10.53 01:19:43.25
42
DOLACIŃSKA Małgorzata
984 POL Orzesze 5:43 10.53 01:19:52.32
43
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
102 POL Kobiór 5:44 10.53 01:20:04.14
44
ŁUKASZKIEWICZ Michał
564 POL Tychy 5:44 10.45 01:20:11.34
45
BALOK Artur
M W T
521 POL Bielsko-Biała 5:45 10.45 01:20:20.03
46
BRYŁA Bogusław
Pkp Sa
175 POL Czarków 5:47 10.37 01:20:56.46
47
RÓŻAŃSKI Tomasz
Nexteer
609 Tychy 5:48 10.37 01:21:11.44
48
GAJEWSKI Rafał
896 POL Mysłowice 5:49 10.37 01:21:15.66
49
SENCZENKO Waldek
Nothing To Fear
698 POL Bytom 5:49 10.37 01:21:16.53
50
PASTERNAK Krystian
Klub Biegacza Kp
456 POL Tychy 5:50 10.29 01:21:33.86
51
KOWAL Jakub
689 POL Tychy 5:52 10.22 01:21:58.26
52
MALIK Alicja
677 POL Bełk 5:52 10.22 01:22:01.15
53
KOWALSKI Mikołaj
920 POL Ornontowice 5:54 10.14 01:22:34.77
54
KOCOŃ Arkadiusz
Klub Triathlonowy Żywiec
936 POL Żywiec 5:54 10.14 01:22:35.14
55
OTREMBA Tomasz
251 POL Bieruń 5:56 10.14 01:22:56.48
56
KOPCZEWSKI Tomasz
887 POL Dąbrowa Górnicza 5:57 10.14 01:23:05.93
57
KLUSKA Krzysztof
159 POL Tychy 5:58 10.07 01:23:23.78
58
KALETA Agnieszka
40 Latek Tychy
740 POL Tychy 5:59 10.00 01:23:45.72
59
HABRYKA Julia
734 POL Mikolow 5:60 10.00 01:23:57.77
60
PROFASKA Monika
190 POL Łaziska Górne 5:60 10.00 01:23:59.45
61
GĄSIOR Mateusz
Nexteer
604 Tychy 6:02 9.93 01:24:19.24
62
ARWAR Joanna
Nexteer
600 Mikołów 6:02 9.93 01:24:23.54
63
MAZURCZYK Adam
1098 POL Tychy 6:02 9.93 01:24:27.10
64
KREPKOWSKI Marcin
Pkjp
796 POL Mikołów 6:03 9.93 01:24:29.04
65
KARWAT Tomasz
415 POL Łaziska Górne 6:04 9.93 01:24:42.30
66
KOMOROWSKA Żaneta
511 POL Lędziny 6:05 9.86 01:25:04.35
67
STRAUCHMAN Roman
Warsztat Formy
560 POL Tychy 6:06 9.86 01:25:12.71
68
NOWAK Patryk
125 POL Wałbrzych 6:06 9.86 01:25:13.12
69
BUREK Gabriela
19 POL Pawłowice Śląskie 6:06 9.86 01:25:18.51
70
DAJAK Barbara
21 POL Bieruń 6:06 9.86 01:25:18.81
71
BURY Radosław
Nexteer
602 Tychy 6:07 9.86 01:25:26.42
72
RYCHLIK Jarosław
628 POL Bytom 6:07 9.79 01:25:32.60
73
GRYLEWICZ Marek
621 POL Tychy 6:08 9.79 01:25:40.17
74
SOBOLEWSKI Zdzisław
Nexteer
611 Tychy 6:09 9.79 01:25:54.80
75
BOROWIEC Adam
465 POL Mysłowice 6:09 9.79 01:26:01.23
76
MILCZARCZYK Beata
970 POL Tychy 6:10 9.72 01:26:16.69
77
KAMIEŃSKI Marcin
455 POL Bielsko-Biała 6:11 9.72 01:26:25.86
78
ZUBELEWICZ Andrzej
104 POL Tychy 6:14 9.66 01:27:05.23
79
MAJERAN Iwona
168 POL Bieruń 6:17 9.59 01:27:45.74
80
BANAŚ Tomasz
598 POL Tychy 6:17 9.59 01:27:52.12
81
WOJNAROWSKI Mateusz
Terminal Logistyczny Promont Tychy
504 POL Katowice 6:20 9.46 01:28:33.56
82
NAJDA Monika
428 POL Tychy 6:20 9.46 01:28:36.24
83
GRYGLEWSKI Mateusz
1021 POL Katowice 6:22 9.46 01:29:05.63
84
SZOTA Marek
119 POL Rudnik Mały 6:23 9.40 01:29:10.25
85
ŁYSCARZ Józef
191 POL Katowice 6:24 9.40 01:29:35.68
86
MAZUR Marcin-Maksymilian
Brak
503 POL Katowice 6:27 9.33 01:30:11.24
87
KOZIEŁ Konrad
Bastion Tychy
413 POL Tychy 6:28 9.27 01:30:20.82
88
NOWAK Piotr
Fuchs Oil Team
391 POL Czerwionka-Leszczyny 6:29 9.27 01:30:38.98
89
MOSKWA Przemysław
Wkurw_Team
756 POL Tychy 6:33 9.15 01:31:36.25
90
SZALENIEC Patrycja
Będzin Górą
950 POL Będzin 6:34 9.15 01:31:50.90
91
GAJEWSKI Jaroslaw
Fuchs Oil Team
223 POL Tychy 6:35 9.15 01:32:03.03
92
MAGIERA Ewelina
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
430 POL Imielin 6:35 9.09 01:32:08.68
93
WYRÓD Monika
388 POL Tychy 6:36 9.09 01:32:14.59
94
LERCH-CZAJKA Dagmara
Mokre Dziki
303 POL Mikołów 6:36 9.09 01:32:19.38
95
CZAJKA Aleksander
Mokre Dziki
304 POL Mikołów 6:36 9.09 01:32:20.67
96
JAGIEŁKA Anna
487 POL Tychy 6:38 9.03 01:32:47.72
97
ŻYWIOŁ Daniel
425 POL Tychy 6:41 8.97 01:33:23.56
98
PIECUCH Grzegorz
Magna Formpol Running Team
254 POL Tychy 6:42 8.97 01:33:39.60
99
PRZYBYLSKA Dorota
Aktywni Sosnowiec
215 POL Sosnowiec 6:44 8.92 01:34:09.44
100
HOŁDA Marian
672 POL Gostyń 6:45 8.92 01:34:22.24
101
SZUMNIAK Mirosława
684 POL Tychy 6:45 8.92 01:34:22.55
102
ŁOKIEĆ Katarzyna
Magneti Marelli Poland
748 POL Sławków 6:45 8.92 01:34:23.57
103
RAJFURA Iwona
808 POL Katowice 6:47 8.86 01:34:54.22
104
KRZYŻOWSKA Agata
544 POL Tychy 6:53 8.75 01:36:17.05
105
MATELA Wojciech
252 POL Mikołów 6:53 8.75 01:36:17.11
106
BANEK Eugeniusz
522 POL Gorzyczki 6:55 8.70 01:36:37.96
107
WISZNIEWSKA Magdalena
Sts Biegaton Mikołów
356 POL Tychy 7:03 8.54 01:38:33.68
108
LOSKA Anita
618 POL Piasek 7:06 8.48 01:39:11.26
109
MILEJSKI Leszek
743 POL Chorzów 7:09 8.43 01:39:52.77
110
HŁADKI Tadeusz
Fuchs Oil Team
203 POL Czerwionka-Leszczyny 7:13 8.33 01:40:50.60
111
HRYCYSZYN Mikołaj
452 POL Gliwice 7:15 8.28 01:41:24.44
112
KLOSE Zuzanna
919 POL Bielsko-Biała 7:16 8.28 01:41:35.17
113
KLOSE Marek
918 POL Bielsko-Biała 7:18 8.24 01:42:08.51
114
SIERAKOWSKA Anna
Fuchs Oil Team
1032 POL Gliwice 7:20 8.19 01:42:29.79
115
WUWER Andrzej
Fuchs Oil Team
1017 POL Rybnik 7:20 8.19 01:42:30.28
116
ZIMNIK Justyna
42 POL Tychy 7:21 8.19 01:42:51.37
117
DRAPALA Piotr
Ojcowskie Ślimaki
811 POL Czajowice 7:27 8.09 01:44:05.16
118
PUDEŁKO Monika
Ptaszek&chomik-The Running Twins
332 POL Tychy 7:31 8.00 01:45:06.93
119
SZCZYRBOWSKI Piotr
834 POL Rybnik 7:40 7.82 01:47:08.60
120
SZAŁOWSKA-PERZ Martyna
809 POL Tychy 7:48 7.69 01:49:01.16
121
BAJOROWICZ Katarzyna
616 POL Tychy 7:48 7.69 01:49:03.34
122
GAJCZEWSKA Anna
473 POL Gliwice 7:55 7.57 01:50:43.93
123
PRZYBYLSKA Magdalena
Aktywni Sosnowiec
216 POL Sosnowiec 8:10 7.37 01:54:11.56
124
JOHN Małgorzata
Silesia Ultra Mountain Team
911 POL Łaziska Górne 8:47 6.83 02:02:51.11

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU