XXIX Perła Paprocan

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, Parkowa, Tychy, Polska
08.04.2018

Wyniki

Bieg 3 okrążenia 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BOJDOŁ Robert
Bojdoł Bosch Service
906 POL Tychy 3:60 15.00 01:23:48.79
2
LIPIŃSKI Tomasz
Opony Serafinowski
840 POL Skoczów 4:21 13.82 01:31:02.61
3
SZUPLAK Michał
Apn Gks Tychy
313 POL Tychy 4:21 13.82 01:31:05.87
4
WOJTASIEWICZ Paweł
979 POL Katowice 4:21 13.82 01:31:06.98
5
WYRÓD Karol
Tubes International Gliwice
387 POL Tychy 4:23 13.73 01:32:01.04
6
SIKORA Wiesław
Skorpion Team
156 POL Ustroń 4:24 13.64 01:32:13.56
7
JĘDRUSIK Dawid
778 POL Brzeszcze 4:24 13.64 01:32:16.95
8
LEITNER Rafał
679 POL Rybnik 4:24 13.64 01:32:23.02
9
BUCHTA Piotr
94 POL Tychy 4:28 13.46 01:33:47.24
10
STROIŃSKI Kamil
697 POL Tychy 4:30 13.38 01:34:24.61
11
SIWY Sebastian
Centro
520 POL Mikołów 4:31 13.29 01:34:40.97
12
KRZCZUK Benedykt
274 POL Tychy 4:33 13.21 01:35:15.15
13
OLSZOWSKI Marcin
Olza Cieszyn
470 POL Cieszyn 4:33 13.21 01:35:21.42
14
KUBIK Artur
Aag Pro Running Team
158 POL Zabrze 4:35 13.13 01:36:10.56
15
MURRAY Alex
Nexteer
607 POL Katowice 4:35 13.13 01:36:12.09
16
URBANEK Rafal
824 POL Tychy 4:36 13.13 01:36:17.08
17
ŁOPATOWSKI Michał
Kanapowi Piwosze
851 POL Kraków 4:38 12.96 01:36:59.68
18
WIERZBICKI Michał
83 POL Tychy 4:38 12.96 01:37:00.85
19
ZOGRODNIK Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
182 POL Lędziny 4:38 12.96 01:37:03.29
20
CHMIELORZ Józef
819 POL Lędziny 4:38 12.96 01:37:07.72
21
NIR Łukasz
Warsztat Formy
1 POL Tychy 4:39 12.88 01:37:34.96
22
SOJKA Marek
Ks Górnik Brzeszcze
733 POL Brzeszcze 4:41 12.80 01:38:06.07
23
MORDARSKI Piotr
1042 POL Katowice 4:41 12.80 01:38:17.82
24
SZOSTAK Piotr
551 POL Tychy 4:42 12.80 01:38:32.43
25
WIRA Maciej
545 POL Tychy 4:42 12.80 01:38:35.73
26
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1109 POL Mysłowice 4:43 12.73 01:38:55.38
27
SERUGA Robert
930 POL Rudzica 4:44 12.73 01:39:15.05
28
BRZOZOWICZ Jakub
Ts Aks Chorzów
652 POL Świętochłowice 4:46 12.57 01:40:00.86
29
GROLIK Piotr
541 POL Ruda Śląska 4:48 12.57 01:40:27.19
30
CHACUŚ Adrian
Trisportowy.com
631 POL Tychy 4:51 12.35 01:41:50.49
31
RYŚ Grzegorz
209 POL Tychy 4:53 12.35 01:42:12.86
32
KOZŁOWSKI Łukasz
904 POL Tychy 4:53 12.28 01:42:29.27
33
SULEJ Andrzej
-
876 POL Katowice 4:54 12.28 01:42:53.94
34
ADAMCZEWSKI Waldemar
44 POL Jastrzębie-Zdrój 4:55 12.21 01:42:54.11
35
KUŹNIK Rafał
Husaria Race Team
1041 POL Katowice 4:55 12.21 01:43:03.27
36
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
384 POL Jankowice 4:55 12.21 01:43:06.61
37
DONIEC Tomasz
1043 POL Wola 4:55 12.21 01:43:08.94
38
BORTEL Mirosław
Terminal Logistyczny Promont Tychy , 40 Latek T...
305 POL Tychy 4:55 12.21 01:43:12.21
39
JUSZCZAK Robert
153 POL Tychy 4:56 12.21 01:43:28.10
40
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multibiuro
1000 POL Tychy 4:57 12.14 01:43:41.27
41
MAGIERA Adam
Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami
454 POL Imielin 4:57 12.14 01:43:52.24
42
KOWIESKI Karol
353 POL Tychy 4:58 12.07 01:44:17.29
43
WOJTASIK Damian
Oś H
888 POL Tychy 4:60 12.07 01:44:39.49
44
JACHYM Arkadiusz
Silesia Socios
241 POL Gliwice 4:60 12.00 01:44:47.96
45
BUKAŁA Jarosław
Bie-Run
901 POL Bieruń 4:60 12.00 01:44:51.70
46
ŁĄCZNIAK Piotr
Biegamy Z Oszczepem
704 POL Katowice 5:01 12.00 01:45:12.52
47
LISOK Mateusz
Terminal Logistyczny Promont Tychy
502 POL Tychy 5:01 12.00 01:45:15.67
48
SZOJDA Daniel
Wrtg
998 POL Tychy 5:01 12.00 01:45:15.89
49
BRONDER Sebastian
575 POL Katowice 5:01 12.00 01:45:16.03
50
ROWICKI Jacek
463 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:26.64
51
PYKA Piotr
1051 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:31.30
52
PRONOBIS Marek
Bwm Team
674 POL Bystra 5:03 11.93 01:45:46.34
53
PASZEK Joanna
892 POL Tychy 5:03 11.86 01:45:54.88
54
JANIKOWSKI Piotr
Grupa Pościgowa
931 POL Sosnowiec 5:04 11.86 01:46:11.37
55
ZĘBIK Mariusz
362 POL Tychy 5:04 11.86 01:46:15.93
56
MAFA Flaunnette
1992
766 POL Katowice 5:04 11.86 01:46:20.76
57
CHRONOWSKI Bartosz
912 POL Bielsko-Biała 5:06 11.80 01:46:53.91
58
NOWAKOWSKI Adam
-
193 POL Tychy 5:06 11.80 01:47:00.72
59
PAŁAC Maciej
Iman
1003 POL Tychy 5:07 11.73 01:47:11.47
60
ZYBOWSKI Marcin
Ania I Marcin
1027 POL Tychy 5:07 11.73 01:47:15.00
61
MRÓWCZYŃSKI Marek
875 POL Tychy 5:07 11.73 01:47:21.32
62
KRZESIAK Michał
Katowice
561 POL Katowice 5:08 11.73 01:47:33.86
63
ROŻEK Dariusz
Moto-Chorzów
870 POL Chorzów 5:09 11.67 01:47:58.21
64
KUBIK Jerzy
509 POL Ropczyce 5:09 11.67 01:48:02.60
65
MUC Tomasz
95 POL Lędziny 5:11 11.60 01:48:38.45
66
KUCZERA Marek
Inżynieria Biegania
324 POL Czernica 5:11 11.60 01:48:50.50
67
KRZEMIEŃ Krzysztof
830 POL Brzeszcze 5:13 11.54 01:49:18.24
68
URBANEK Piotr
443 POL Lędziny 5:13 11.54 01:49:27.88
69
JANCZURA Marcin
516 POL Katowice 5:14 11.48 01:49:34.03
70
PIETRUCZUK Daria
907 POL Zabrze 5:14 11.48 01:49:48.77
71
KIERSKI Dariusz
#druzyna M
112 POL Pszczyna 5:14 11.48 01:49:51.35
72
JAGIELSKI Piotr
367 POL Ruda Śląska 5:15 11.48 01:49:58.68
73
WITRYK Grzegorz
490 POL Jawor 5:15 11.41 01:50:09.21
74
SZYNIEC Marcin
261 POL Tychy 5:16 11.41 01:50:27.91
75
BORKOWSKI Andrzej
232 POL Orzesze 5:16 11.41 01:50:34.85
76
MARTYNOWSKI Marcin
Ojcowskie Ślimaki
814 POL Giebułtów 5:16 11.41 01:50:35.58
77
LESIECKI Piotr
Road Maraton Team
198 POL Zabrze 5:17 11.41 01:50:36.45
78
ZIĘBIŃSKI Adam
Olkuszbiega.pl
547 POL Bukowno 5:17 11.41 01:50:36.47
79
ŻALIŃSKI Zbigniew
Jaworzno Runners
50 POL Jaworzno 5:17 11.41 01:50:39.16
80
STRZELCZYK Ewa
Dziki Na Dwóch Nogach
549 POL Katowice 5:17 11.35 01:50:43.66
81
GŁOS Marek
593 POL Oświęcim 5:17 11.35 01:50:50.97
82
WAŃCZYK Grzegorz
Moto360
281 POL Tychy 5:18 11.35 01:51:01.26
83
SOJKA Szymon
926 POL Międzyrzecze Górne 5:18 11.35 01:51:03.32
84
FICEK Krzysztof
Zieltrans
675 POL Piasek 5:19 11.29 01:51:22.53
85
ŚCIERSKI Józef
Wopr Mysłowice
422 POL Katowice 5:19 11.29 01:51:33.48
86
SUSKA Łukasz
1037 POL Bieruń 5:19 11.29 01:51:34.87
87
ZIOŁA Sebastian
Nexteer
610 Tychy 5:20 11.29 01:51:42.68
88
KOCIOŁEK Piotr
595 POL Czechowice-Dziedzice 5:20 11.23 01:51:55.11
89
WILCZYŃSKI Marcin
Aktywne Zabrze
1049 POL Zabrze 5:21 11.23 01:52:12.30
90
FREJ Adam
349 POL Łąka 5:22 11.23 01:52:23.78
91
POLOCZEK Jarosław
Coface Running Team
656 POL Mikołów 5:22 11.23 01:52:27.37
92
LESIECKI Tomasz
Road Maraton Team
199 POL Zabrze 5:22 11.17 01:52:40.37
93
HERZYK Adam
221 POL Bielsko-Biała 5:23 11.17 01:52:53.10
94
WITMAN Michał
Antynuda
1016 POL Imielin 5:23 11.17 01:53:01.66
95
MUSIOŁ Grzegorz
Opel Active Team
880 POL Czerwionka-Leszczyny 5:25 11.11 01:53:36.42
96
GIERAS Mirosław
1112 POL Gliwice 5:26 11.05 01:53:53.46
97
STEC Marcin
Kw Gliwice
1023 POL Gliwice 5:26 11.05 01:53:59.42
98
DRĄG Grzegorz
Magna Formpol Running Team
664 POL Tychy 5:27 11.05 01:54:11.24
99
IMIELSKI Paweł
420 POL Piasek 5:28 10.99 01:54:46.50
100
PRUGAR Jarosław
Alle Jazda
279 POL Nadarzyn 5:29 10.94 01:54:58.55
101
BRZOZOWSKA Teresa
Etisoft Running Team
1018 POL Jaworzno 5:29 10.94 01:55:06.26
102
NORAS Maria
1035 POL Tychy 5:29 10.94 01:55:07.64
103
MENCNER Maciej
Agh Kraków
51 POL Goczałkowice-Zdrój 5:30 10.94 01:55:10.29
104
MACIOŁEK Krzysztof
Skrzydlna
1060 POL Oświęcim 5:30 10.94 01:55:15.36
105
CHUCHRO Michał
Biegam Wspieram Motywuje Bwm
103 POL Oświęcim 5:31 10.88 01:55:33.55
106
ŁUKOWICZ Piotr
Rozbiegani Pasjonaci
801 POL Dankowice 5:31 10.88 01:55:40.70
107
TRELIŃSKI Mariusz
314 POL Pszczyna 5:31 10.88 01:55:49.75
108
PLUCIŃSKI Paweł
Fuchs Oil Team
338 POL Sosnowiec 5:32 10.88 01:55:55.65
109
SKUPIEŃ Małgorzata
Etisoft Running Team
138 POL Gliwice 5:33 10.82 01:56:20.00
110
ZIELIŃSKI Marcin
26 POL Tychy 5:33 10.82 01:56:21.39
111
BOGUS Łukasz
412 POL Bieruń 5:33 10.82 01:56:24.52
112
PAWŁOWSKI Witold
751 POL Tychy 5:33 10.82 01:56:28.09
113
BIERWIACZONEK Krzysztof
624 POL Tychy 5:33 10.82 01:56:32.86
114
WITRYK Lesław
240 POL Tychy 5:34 10.77 01:56:46.32
115
KOPROWSKA Kasia
Be Happy
955 POL Tychy 5:35 10.77 01:56:58.73
116
SKIERSKI Adam
1072 POL Katowice 5:35 10.77 01:57:02.25
117
SZAREK Rafał
Kb Mckis Jaworzno
9 POL Jaworzno 5:36 10.71 01:57:19.53
118
WYSOCKI Piotr
Wysocki
990 POL Tychy 5:36 10.71 01:57:25.27
119
STRONCZYŃSKI Andrzej
Aag Pro Running Team, Night Runners Gliwice
183 POL Gliwice 5:36 10.71 01:57:31.75
120
PERZ Agata
Banana Team
378 POL Tychy 5:37 10.71 01:57:44.52
121
KOSIŃSKI Kamil
Kosa Team
249 POL Żory 5:38 10.66 01:58:09.63
122
COFAŁA Jan
Leje Na Pokład
145 POL Tychy 5:38 10.66 01:58:13.03
123
WOJTYNEK Bartosz
16 POL Gliwice 5:38 10.66 01:58:16.56
124
BOGACKI Jarosław
197 POL Mikołów 5:38 10.66 01:58:17.23
125
GÓRNICKI Wojciech
Dalej Biegam
571 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:26.15
126
MADEJ Natalia
Ads Masna
63 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:27.08
127
KRAWCZYŃSKI Sławomir
414 POL Pszczyna 5:39 10.66 01:58:28.07
128
SYROCKI Arkadiusz
Magna Formpol Running Team
518 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:28.95
129
KOZIEŁ Sylwester
98 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:29.85
130
SVOZIL Libor
Mk Seitl Ostrava
195 CZE Hlucin 5:39 10.61 01:58:33.35
131
SIEWIERSKI Adam
170 POL Frydek 5:39 10.61 01:58:35.53
132
OSIOR Agnieszka
5 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:39.55
133
NOREK-CISZAK Beata
Tgb Lake Runners
259 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:42.15
134
JURECKI Adrian
Moto 360, Stacja Kontroli Pojazdów
536 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:42.44
135
STOJANOWSKI Adam
807 POL Oświęcim 5:40 10.61 01:58:53.50
136
SOBOŃ Piotr
433 POL Bieruń 5:40 10.61 01:58:58.17
137
NOWAK Agnieszka
Asseco Active Team
17 POL Katowice 5:40 10.61 01:58:58.58
138
KALINOWSKI Rafał
581 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:59.00
139
RACZAK Jakub
130 POL Siemianowice Śląskie 5:41 10.55 01:59:11.48
140
MYSŁEK Marcin
318 POL Tychy 5:41 10.55 01:59:13.26
141
BIELA Marek
1094 POL Tychy 5:42 10.55 01:59:33.39
142
MOĆKOWSKI Adam
377 POL Chełmek 5:42 10.55 01:59:35.49
143
BROŹ Jacek
Nexteer
601 Tychy 5:43 10.50 01:59:44.98
144
LENART Sylwia
76 POL Tychy 5:43 10.50 01:59:55.47
145
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
115 POL Tychy 5:44 10.50 02:00:07.09
146
PACHUT Justyna
Viking Training Center
311 POL Tychy 5:46 10.45 02:00:51.91
147
MARDZYŃSKI Dariusz
Opel Active Team
566 POL Gilowice 5:46 10.45 02:00:51.95
148
KISIELEWSKI Krystian
577 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:26.74
149
SZWEDA Agnieszka
558 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:42.80
150
SZWEDA Marcin
620 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:45.10
151
GOGOL Sebastian
Formacja Śląsk
849 POL Orzesze 5:48 10.34 02:01:46.96
152
ŁECKI Andrzej
Koperteam
1106 POL Kety 5:49 10.34 02:02:04.66
153
GRELA Dariusz
Wujekbiega
1087 POL Katowice 5:50 10.29 02:02:10.37
154
TRACZYKIEWICZ Regina
805 POL Tychy 5:50 10.29 02:02:15.32
155
MICZEK Wiesław
Niezrzeszony
316 POL Mikołów 5:50 10.29 02:02:15.42
156
POCIK Radosław
Umks Kęczanin
528 POL Kobiernice 5:50 10.29 02:02:26.66
157
BUNIO Bartłomiej
1068 POL Katowice 5:52 10.24 02:03:00.06
158
NIESLER Marian
Niezrzeszony
556 POL Bytom 5:52 10.24 02:03:01.32
159
KUR Mariusz
309 POL Zawiercie 5:52 10.24 02:03:03.41
160
SMOLEC Marek
Optimumbhp
89 POL Tychy 5:52 10.24 02:03:06.33
161
KOWOL Adam
459 POL Chorzów 5:52 10.24 02:03:11.75
162
JAROS Dariusz
347 POL Będzin 5:53 10.19 02:03:21.90
163
DZIDA Agata
Zabiegana Mama
144 POL Ruda Śląska 5:53 10.19 02:03:31.60
164
NICIŃSKI Dariusz
6300
1006 POL Ruda Śląska 5:54 10.19 02:03:40.63
165
MICHNO Krzysztof
Hugo-Team
1077 POL Sosnowiec 5:54 10.19 02:03:50.67
166
RUBIŃSKI Przemysław
Człowiek Tona Trenuje Triathlona
147 POL Bytom 5:54 10.19 02:03:50.72
167
KONDZIELNIK Olga
225 POL Tychy 5:55 10.14 02:03:55.68
168
DRAGON Jacek
438 POL Łaziska Górne 5:55 10.14 02:04:01.10
169
ŻUCZEK Patryk
Runhogs Tychy
957 POL Tychy 5:55 10.14 02:04:08.51
170
STACHA Paweł
732 POL Siemianowice Śląskie 5:55 10.14 02:04:08.86
171
DUŻY Monika
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
1046 POL Bieruń 5:55 10.14 02:04:10.50
172
BARTZ Sławomir
Warsztat Formy
322 POL Tychy 5:55 10.14 02:04:11.87
173
JANIK Iro
426 POL Suszec 5:55 10.14 02:04:13.36
174
WINKLER Wojtek
Biegam Bo Muszę ;-)
822 POL Katowice 5:56 10.14 02:04:19.32
175
POLCZYK Miroslaw
843 POL Katowice 5:56 10.14 02:04:19.61
176
KALISZ Agata
663 POL Łaziska Górne 5:56 10.14 02:04:20.37
177
MUSZYŃSKA Bożena
Tp20
927 POL Bieruń 5:56 10.14 02:04:25.27
178
JACEK Antoni
783 POL Nowe Miasto Nad Pilicą 5:57 10.10 02:04:40.21
179
CITUK Grzegorz
Bohse Onkelz
453 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:40.46
180
CITUK Dorota
460 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:40.57
181
OSTASZEWSKI Grzegorz
791 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:42.46
182
BOGACKI Mateusz
445 POL Wiślica 5:57 10.10 02:04:52.24
183
ORLIŃSKI Łukasz
Bwm
700 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:52.92
184
PIEKARCZYK Witold
787 POL Katowice 5:58 10.10 02:05:02.52
185
CHROBOK Gerard
Olza-Cieszyn
1082 POL Cieszyn 5:58 10.05 02:05:11.21
186
RZEPECKA Bożena
Olza Cieszyn
592 POL Pogwizdów 5:58 10.05 02:05:12.19
187
CUDEK Małgorzata
818 POL Bieruń 5:58 10.05 02:05:13.06
188
CHROBOK Józefa
Olza-Cieszyn
1084 POL Cieszyn 5:58 10.05 02:05:13.12
189
WLAZŁO Marcin
Grupa Pościgowa
826 POL Sosnowiec 5:58 10.05 02:05:13.35
190
HOLECZEK-GIEL Olimpia
506 POL Mikołów 5:58 10.05 02:05:15.44
191
SOJKA Anna
671 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:30.47
192
POGODA Adam
Amator
43 POL Jastrzębie Zdrój 5:60 10.00 02:05:45.45
193
GRUSZKA Tomasz
427 POL Suszec 5:60 10.00 02:05:58.62
194
OSADNIK Mateusz
678 POL Ruda Śląska 5:60 10.00 02:05:58.63
195
JAWORSKA Katarzyna
973 POL Zawiercie 6:01 10.00 02:06:14.76
196
NĘDZA Bartłomiej
972 POL Pradła 6:01 10.00 02:06:15.48
197
PRZYBYLSKA-BAK Katarzyna
Sp 10 Tychy
1107 POL Tychy 6:02 9.95 02:06:26.74
198
SZUSTER Barbara
Silesia Ultra Mountain Team
557 POL Mikołów 6:02 9.95 02:06:27.02
199
GŁĄB Bogusław
Shiloh Runners
403 POL Dankowice 6:02 9.95 02:06:29.90
200
STAŃCZYK Andrzej
Górnik Wola
188 POL Wola 6:02 9.95 02:06:34.19
201
GRABIŃSKI Maciej
60 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:50.20
202
KAŁMUK Marcin
Magna Formpol Running Team
650 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:50.71
203
KRAWIEC Krzysztof
82 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:51.00
204
MACHAJSKA Patrycja
Augusteam
218 POL Katowice 6:03 9.91 02:06:54.51
205
KOWALCZYK Wojciech
Viking Training Center
774 POL Tychy 6:03 9.91 02:07:02.04
206
DONIGIEWICZ Ewa
421 POL Tychy 6:04 9.91 02:07:04.76
207
JASNOCH Bogumiła
755 POL Mikołów 6:04 9.91 02:07:23.59
208
PRZYŻYCKI Patryk
Klub Biegacza Kp
481 POL Tychy 6:05 9.91 02:07:28.30
209
JARLACZYŃSKA Jolanta
1100 POL Tychy 6:05 9.91 02:07:28.70
210
PRZYBYLSKI Andrzej
Aktywni Sosnowiec
214 POL Sosnowiec 6:05 9.86 02:07:30.23
211
MZYK Fabian
Sts Biegaton
479 POL Orzesze 6:05 9.86 02:07:34.17
212
KOZYRA Dawid
Sp 10 Tychy
335 POL Tychy 6:05 9.86 02:07:34.96
213
KURSA Łukasz
97 POL Tychy 6:05 9.86 02:07:35.06
214
HEROK Renata
Runhogs Tychy
794 POL Tychy 6:05 9.86 02:07:36.90
215
GAJEWSKI Marek
90 POL Katowice 6:05 9.86 02:07:44.96
216
CHRÓSZCZ Klaudia
Stabilio Domy Team
507 POL Bieruń 6:06 9.86 02:07:58.40
217
MYSŁEK Wioletta
319 POL Tychy 6:07 9.81 02:08:10.79
218
STAWARZ Grzegorz
41 POL Tychy 6:07 9.81 02:08:23.39
219
MAZUR Mariusz
995 POL Siemianowice 6:08 9.81 02:08:37.81
220
DZIERŻAWA Krzysztof
394 POL Mizerów 6:08 9.81 02:08:38.14
221
HULOK Magda
576 POL Ruda Śląska 6:08 9.81 02:08:38.70
222
KUREK Grzegorz
146 POL Bieruń 6:08 9.81 02:08:40.95
223
GOLDA Krzysztof
393 POL Mizerów 6:08 9.77 02:08:43.38
224
ŁASUT Marek
572 POL Tychy 6:08 9.77 02:08:43.87
225
NURSKI Piotr
779 POL Sosnowiec 6:09 9.77 02:08:54.42
226
PONIKIEWSKA Małgorzata
885 POL Pewel Mała 6:09 9.77 02:09:01.02
227
WILK Andrzej
977 POL Gliwice 6:09 9.77 02:09:04.10
228
ŁAGIEWSKI Szymon
357 POL Tychy 6:10 9.77 02:09:13.53
229
SZYMAŃSKI Paweł
135 POL Tychy 6:10 9.72 02:09:19.62
230
DROZDEK Kamila
Moto360
1029 POL Tychy 6:10 9.72 02:09:25.55
231
MIŚKIEWICZ Anna
321 POL Bytom 6:11 9.72 02:09:35.07
232
FIERDONEK Karolina
Zołzy Team
1067 POL Tychy 6:12 9.72 02:09:53.73
233
ZAŁĘCKA Monika
623 POL Katowice 6:13 9.68 02:10:28.13
234
ZAMOJSKI Bartek
Miechowicka Grupa Biegowa
947 POL Bytom 6:13 9.68 02:10:29.67
235
ZAMOJSKA Iwona
Miechowicka Grupa Begowa
948 POL Bytom 6:13 9.63 02:10:31.23
236
GODEK Dagmara
Zołzy Team
1062 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:34.57
237
LENART Robert
Ford Autoklimat
842 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:37.12
238
WLAZŁO Monika
Grupa Pościgowa
827 POL Sosnowiec 6:14 9.63 02:10:47.13
239
GRZYWA Radosław
T3M4T
238 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:47.53
240
TROCHIM Jan
654 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:48.40
241
WÓJCIK Rafał-Tychy
337 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:51.08
242
RZEPECKI Andrzej
Olza Cieszyn
591 POL Pogwizdów 6:15 9.63 02:10:58.36
243
MAŁEK Marzena
Team Papry 20
554 POL Tychy 6:15 9.63 02:10:59.51
244
SOBCZYK Sławomir
Niezrzeszony
374 POL Tychy 6:15 9.59 02:11:06.85
245
ROMANOWSKI Jan
275 POL Katowice 6:17 9.55 02:11:43.96
246
KOWALCZYK Kamila
804 POL Gliwice 6:17 9.55 02:11:45.71
247
CIUPA Adam
653 POL Tychy 6:17 9.55 02:11:53.16
248
PASTERNAK Jerzy
Irons
263 POL Tychy 6:17 9.55 02:11:55.21
249
MAZURCZYK Dawid
1091 POL Tychy 6:18 9.55 02:11:59.09
250
ŚWIERCZYŃSKI Michał
Elektrony
108 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:18.23
251
KAWALEC Grzegorz
409 POL Orzesze 6:19 9.50 02:12:22.94
252
SOBCZYK Renata
Niezrzeszona
375 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:23.93
253
SROKOWSKI Dariusz
862 POL Żory 6:19 9.50 02:12:23.96
254
LERCH Maria
RUNTEAM Pawłowice
343 POL Jastrzębie-Zdrój 6:19 9.50 02:12:29.35
255
STAWICKI Grzegorz
RUNTEAM Pawłowice
154 POL Pawłowice 6:19 9.50 02:12:34.12
256
PASZKO Mateusz
Magna Formpol Running Team
859 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:37.78
257
PLUCIŃSKA Edyta
Fuchs Oil Team
339 POL Sosnowiec 6:19 9.50 02:12:37.94
258
RACHWAŁ Jacek
Nie
194 POL Trzyciąż 6:20 9.50 02:12:39.31
259
SZLÓSARCZYK Adrian
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
836 POL Bieruń 6:20 9.50 02:12:43.00
260
CHUDZYŃSKI Tomasz
Elektrony
400 POL Tychy 6:21 9.46 02:13:00.47
261
BIERNACKI Robert
Fizjoterapia Robert Biernacki
206 POL Tychy 6:21 9.46 02:13:20.26
262
BRYŁA Dariusz
47 POL Tychy 6:22 9.46 02:13:24.92
263
SZYDŁO Krzysztof
768 POL Łaziska Górne 6:22 9.42 02:13:40.95
264
JANKOWSKI Dawid
379 POL Żory 6:24 9.38 02:14:06.00
265
MUSIOŁ Monika
11 POL Tychy 6:25 9.38 02:14:33.74
266
OLCZAK Paweł
486 POL Tychy 6:26 9.33 02:14:53.84
267
MUSZYŃSKA Agnieszka
965 POL Tychy 6:26 9.33 02:15:01.33
268
ROLNIK Aleksandra
615 POL Piasek 6:27 9.33 02:15:07.60
269
GRABIAŃSKA Katarzyna
Viking Training Center
78 POL Katowice 6:27 9.33 02:15:10.54
270
ZAGAJEWSKI Marek
67 POL Dębica 6:27 9.33 02:15:17.40
271
PANEK Katarzyna
Solina Team
398 POL Polańczyk 6:28 9.29 02:15:27.98
272
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
553 POL Tychy 6:29 9.25 02:16:06.32
273
WOJTYNEK Roman
724 POL Międzyświeć 6:30 9.25 02:16:10.91
274
JADACH Radosław
345 POL Katowice 6:30 9.25 02:16:16.82
275
FALKIEWICZ Aldona
Team Papry 20
739 POL Tychy 6:30 9.25 02:16:23.83
276
NOGAJ Piotr
Unt
113 POL Tychy 6:32 9.21 02:16:53.02
277
ZIĘBA Zbigniew
1052 POL Tychy 6:32 9.21 02:16:58.90
278
POPIELARCZYK Marzena
Banana Team
404 POL Tychy 6:33 9.17 02:17:23.79
279
MAJDA Robert
307 POL Orzesze 6:33 9.17 02:17:29.13
280
URBAŃCZYK Anna
491 POL Tychy 6:35 9.13 02:18:05.73
281
KOPKA Łukasz
817 POL Tychy 6:35 9.13 02:18:10.09
282
KAWA Paweł
133 POL Tychy 6:36 9.13 02:18:17.12
283
OSTROWSKA Aleksandra
781 POL Tychy 6:36 9.13 02:18:17.17
284
OLBIŃSKA Anna
Etisoft Running Team
949 POL Tychy 6:37 9.09 02:18:36.72
285
SZYPUŁA Ewa
Krav Maga Sagot
196 POL Tychy 6:37 9.09 02:18:38.97
286
CHODOROWSKI Bartosz
908 POL Tychy 6:37 9.05 02:18:54.46
287
NOWAK Marek
Multi Biuro
745 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:00.68
288
NOWAK Brygida
Multi Biuro
744 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:00.91
289
BRZOZOWICZ Jerzy
882 POL Chorzów 6:38 9.05 02:19:04.88
290
RAPUCHA Adam
171 POL Żory 6:38 9.05 02:19:09.80
291
SIEMEK Michał
366 POL Siemianowice Śl 6:38 9.05 02:19:14.42
292
SIEMEK Ewa
365 POL Siemianowice Śl 6:38 9.05 02:19:14.43
293
DROZDEK Dominika
Moto360
975 POL Tychy 6:39 9.05 02:19:24.49
294
RYBACKI Mariusz
162 POL Katowice 6:39 9.01 02:19:34.89
295
LALEWICZ Marcin
Szprycha Team
903 POL Dąbrowa Górnicza 6:39 9.01 02:19:36.52
296
SIERZPUTOWSKI Ludomir
Natura Biegu
467 POL Katowice 6:39 9.01 02:19:37.22
297
KUDELSKI Grzegorz
548 POL Gliwice 6:40 9.01 02:19:42.69
298
ROŻEK Angelika
Śląski Klub Karate Goliat
1030 POL Chorzów 6:40 9.01 02:19:52.03
299
SZOJDA Paulina
Viking Training Center
13 POL Tychy 6:42 8.97 02:20:36.59
300
TOMICZEK Szymon
Vix Team
62 POL Górki Wielkie 6:42 8.97 02:20:41.36
301
MICHALKOWSKA Magdalena
100 POL Kraków 6:43 8.94 02:21:02.89
302
MAZUR Joanna
96 POL Kraków 6:43 8.94 02:21:02.89
303
SKOWRON Krzysztof
884 POL Łaziska Górne 6:44 8.90 02:21:20.58
304
IWAŃSKI Łukasz
Radca Prawny
580 POL Zabrze 6:45 8.90 02:21:32.61
305
HABELSKI Robert
Viking Training Center
52 POL Tychy 6:45 8.90 02:21:38.05
306
KWIATKOWSKA Kamila
Profitness
399 POL Tychy 6:46 8.90 02:21:46.83
307
JAREMI-DŹWIGOŃ Magdalena
1022 POL Nowa Wieś 6:47 8.86 02:22:13.63
308
DZIKI Ewa
69 POL Bielsko-Biała 6:48 8.82 02:22:33.37
309
BOBEŁ Artur
359 POL Tychy 6:48 8.82 02:22:35.78
310
PNIOK Michał
161 POL Jankowice 6:48 8.82 02:22:40.93
311
DALECKA Justyna
Ekipa Na Kijach
373 POL Ruda Śląska 6:49 8.82 02:22:49.48
312
ŻEBROWSKA Matylda
Mysłowicki Klub Biegacza No.i
172 POL Mysłowice 6:49 8.82 02:23:00.52
313
ICIEK Krzysztof
1093 POL Tychy 6:50 8.79 02:23:18.13
314
SLUZALEK Małgorzata
761 POL Gliwice 6:50 8.79 02:23:25.59
315
FROSZTEGA Artur
Uks Judo Mysłowice
515 POL Katowice 6:50 8.79 02:23:29.38
316
WÓJCIK Adrian
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
268 POL Ustroń 6:51 8.79 02:23:37.21
317
KOPCZYK Kasia
137 POL Tychy 6:51 8.75 02:23:42.50
318
DOMAGAŁA Rafał
458 POL Tychy 6:51 8.75 02:23:49.77
319
REDZIK Sebastian
634 POL Łaziska Górne 6:52 8.75 02:23:58.99
320
WYBRAŃCZYK Dominik
Mapek
478 POL Tychy 6:52 8.75 02:23:59.49
321
HAMERLA Agnieszka
917 POL Sosnowiec 6:53 8.75 02:24:12.26
322
SMOLIK Sławomir
Gitfit
916 POL Świętochłowice 6:53 8.75 02:24:14.30
323
KOCOŃ Mirosława
937 POL Żywiec 6:53 8.71 02:24:20.44
324
NALEWAJKA Wioleta
Kobiety Na 5+
586 POL Jastrzębie-Zdrój 6:55 8.68 02:24:56.84
325
NIEDZIOŁKO Bożena
Kobiety Na 5+
587 POL Jastrzębie-Zdrój 6:55 8.68 02:24:57.58
326
MACOŃ Magdalena
Runhogs Tychy
795 POL Tychy 6:58 8.64 02:26:05.47
327
JABŁOŃSKA Karolina
351 POL Tychy 6:59 8.61 02:26:37.88
328
KASPRZAK Dawid
922 POL Łaziska Górne 6:60 8.57 02:26:43.38
329
DRAŻYK Andrzej
230 POL Orzesze 7:01 8.57 02:27:07.36
330
WISNIOWSKA Izabela
Press Glass Biegamy I Wspieramy
772 POL Tychy 7:05 8.47 02:28:38.28
331
KONIECZNY Izabella
510 POL Mikołów 7:07 8.43 02:29:06.54
332
SZULC Małgorzata
1061 POL Mysłowice 7:07 8.43 02:29:16.22
333
SZEWCZYK Olga
683 POL Tychy 7:07 8.43 02:29:17.78
334
MANIAK Dariusz
727 POL Wyry 7:08 8.43 02:29:40.29
335
LESZCZYŃSKA Elżbieta
813 POL Bojszowy 7:09 8.40 02:29:49.03
336
GÓRECKI Kamil
1019 POL Łaziska Górne 7:09 8.40 02:30:06.59
337
CZEREBA Karolina
Etisoft Running Team
132 POL Gliwice 7:10 8.40 02:30:09.43
338
RODRIGUEZ Alejandro
The Alicante Express
1079 POL Krakow 7:10 8.40 02:30:11.66
339
WAJDNER-MAZGAJ Anna
25 POL Tychy 7:10 8.40 02:30:12.23
340
BARADZIEJ Bartłomiej
Terminal Logistyczny Promont
497 POL Tychy 7:11 8.37 02:30:49.60
341
GROD Krzysztof
962 POL Bielsko-Biała 7:12 8.33 02:31:09.92
342
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
508 POL Tychy 7:14 8.30 02:31:42.52
343
KLIŚ Agnieszka
Viking Training Center
423 POL Tychy 7:15 8.27 02:32:07.69
344
KOLNY Łukasz
539 POL Tychy 7:16 8.27 02:32:29.90
345
DYMURSKI Wojciech
180 POL Tychy 7:19 8.20 02:33:19.52
346
PAWLIK Rafał
Nexteer
608 Jaworzno 7:19 8.20 02:33:21.43
347
STANEK Patrycja
Śląski Klub Karate Goliat
831 POL Katowice 7:21 8.17 02:34:16.88
348
STALMACH Jacek
Elektrony
107 POL Mysłowice 7:22 8.17 02:34:24.34
349
BALON Katarzyna
996 POL Chełm Śląski 7:22 8.14 02:34:30.58
350
MALCHAREK Katarzyna
582 POL Mikolow 7:23 8.14 02:34:51.80
351
WISZNIEWSKI Dariusz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
355 POL Tychy 7:23 8.14 02:34:55.40
352
KANIA Krystyna
1040 POL Bielsko-Biała 7:24 8.11 02:35:23.33
353
WALECKA Katarzyna
Spot Pszczyna
527 POL Pszczyna 7:24 8.11 02:35:23.46
354
KOPYDŁOWSKA Anna
219 POL Tychy 7:27 8.05 02:36:25.72
355
BIENIOSZEK Anna
272 POL Mikołów 7:28 8.05 02:36:34.26
356
KUBIN Katarzyna
273 POL Mikołów 7:28 8.05 02:36:34.70
357
GAWĘCKA Beata
40-Latek Tychy
93 POL Pszczyna 7:28 8.05 02:36:44.12
358
PIECHA Katarzyna
477 POL Chorzów 7:35 7.92 02:38:55.44
359
STEFANSKA Katarzyna
495 POL Wola 7:40 7.84 02:40:39.16
360
KLAR Krzysztof
659 POL Katowice 7:41 7.81 02:41:07.07
361
SIMON Michał
285 POL Tychy 7:42 7.81 02:41:26.44
362
HERZYK Beata
222 POL Bielsko-Biała 7:44 7.78 02:42:05.75
363
GĘBOŁYŚ Beata
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
902 POL Bieruń 7:44 7.78 02:42:13.35
364
HANF Ania
Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami
627 POL Bieruń 7:44 7.78 02:42:14.41
365
SURMACZ-WYBRAŃCZYK Małgorzata
Mapek
475 POL Tychy 7:46 7.72 02:43:00.15
366
GÓRECKA Joanna
474 POL Tychy 7:52 7.64 02:44:53.80
367
GOŁĘBIOWSKI Paweł
205 POL Tychy 7:54 7.61 02:45:41.04
368
KUCZERA Bernadeta
Czernica Team
323 POL Czernica 7:55 7.58 02:46:12.22
369
SAWA Agnieszka
Ojcowskie Ślimaki
703 POL Wielka Wieś 7:57 7.55 02:46:56.55
370
NOWATKOWSKI Tomasz
Aag Pro Running Team, Night Runners Gliwice
185 POL Tarnowskie Góry 7:58 7.55 02:47:03.53
371
KOŁODZIEJ Monika
Aag Pro Running Team
184 POL Gliwice 7:58 7.55 02:47:04.51
372
SZENDZIELORZ Patryk
344 POL Czechowice-Dziedzice 7:59 7.53 02:47:21.90
373
STRZODA Barbara
Pszczyna Biega
968 POL Czarków 7:59 7.53 02:47:32.67
374
KWINTA Tomasz
255 POL Katowice 7:59 7.53 02:47:33.91
375
KWINTA Joanna
Szwagier Biega
256 POL Katowice 7:59 7.53 02:47:34.04
376
MOJEŚCIK Błażej
928 POL Jasienica 8:01 7.50 02:48:05.73
377
MACHOWSKA Renata
1007 POL Mysłowice 8:03 7.45 02:48:59.59
378
WIOSKA Bogusława
868 POL Bierun 8:03 7.45 02:48:59.72
379
DELOCH Magdalena
563 POL Jaworzno 8:04 7.45 02:49:11.70
380
WĄSOWICZ Gabriela
886 POL Jaworzno 8:04 7.45 02:49:13.84
381
MAZURCZYK Karolina
1097 POL Tychy 8:06 7.42 02:49:59.28
382
OLEK Dawid
1096 POL Tychy 8:06 7.42 02:50:00.08
383
ROJ Łukasz
Husaria
853 POL Mikołów 8:07 7.39 02:50:10.59
384
POSŁUSZNA Monika
Spot Pszczyna
334 POL Bielsko-Biała 8:13 7.32 02:52:29.19
385
WEINTRITT Anna
286 POL Tychy 8:19 7.22 02:54:25.82
386
LECH Damian
Run 4 Fun
924 POL Tychy 8:29 7.07 02:58:03.18
387
ŻALIŃSKA Teresa
Jaworzno Runners
48 POL Jaworzno 8:50 6.80 03:05:09.21
388
MULKA Urszula
12 POL Lędziny 8:50 6.80 03:05:09.88
389
KOZA Wiesława
648 POL Tychy 9:09 6.56 03:12:02.17

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU