XXVIII Perła Paprocan

Tychy, Polska
22.10.2017

Wyniki

Bieg 1 okr. 7 km 7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KOCUR Jarek
Multi Biuro
482 POL Tychy 3:53 15.56 00:27:07.61
2
WALTER Łukasz
Km Psp Tychy
776 POL Tychy 3:56 15.22 00:27:26.72
3
JĘDRUSIK Dawid
99 POL Brzeszcze 3:57 15.22 00:27:32.80
4
CHROBOK Andrzej
Spla Tychy
540 POL Katowice 3:60 14.89 00:27:58.85
5
LISOK Mateusz
P.p.m.b Promont
562 POL Tychy 4:09 14.58 00:28:59.61
6
RUDŹ Krzysztof
351 POL Katowice 4:13 14.29 00:29:24.86
7
MALINA Michalina
Gts Bojszowy
901 POL Bojszowy 4:16 14.00 00:29:45.87
8
SURWIŁO Armand
269 POL Tychy 4:17 14.00 00:29:55.01
9
DANEL Adam
843 POL Tychy 4:19 14.00 00:30:06.51
10
PODGÓRSKI Jerzy
Lacho Team
818 POL Kraków 4:21 13.73 00:30:21.67
11
KUREK Łukasz
724 POL Tychy 4:22 13.73 00:30:30.27
12
KĘDZIORA Andrzej Wolfman
Wolna Wataha Biegowa
82 POL Tychy 4:23 13.73 00:30:40.63
13
CHWASTEK Adrian
543 POL Tychy 4:26 13.46 00:30:57.26
14
CZECHOWSKI Damian
611 POL Tychy 4:31 13.21 00:31:31.95
15
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
12 POL Tychy 4:34 13.21 00:31:56.00
16
KITA Jakub
886 POL Pszczyna 4:35 13.21 00:32:04.24
17
KITA Sebastian
271 POL Pszczyna 4:38 12.96 00:32:23.95
18
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
930 POL Tychy 4:39 12.96 00:32:28.61
19
KATOLIK Rafał
Runhogs Tychy
859 POL Tychy 4:44 12.73 00:33:01.34
20
GAWROŃSKI Grzegorz
62 POL Katowice 4:44 12.73 00:33:04.46
21
LOGAN Karolina
396 POL Tychy 4:47 12.50 00:33:28.18
22
PYRSCH Zbigniew
40-Latek Tychy
260 POL Tychy 4:48 12.50 00:33:33.32
23
SPERKA Przemek
Kredyty-Chwilówki
821 POL Tychy 4:52 12.28 00:34:03.36
24
DROZDEK Łukasz
Moto360
156 POL Tychy 4:54 12.28 00:34:17.65
25
RACHWAŁ Jacek
Nie
424 POL Trzyciąż 4:58 12.07 00:34:43.82
26
DUDA Michal
784 POL Tychy 4:59 12.07 00:34:50.55
27
TRYJANOWSKI Lukasz
559 POL Tychy 5:01 12.07 00:35:00.93
28
STRZELCZYK Ewa
225 POL Katowice 5:02 11.86 00:35:11.38
29
NIR Łukasz
Warsztat Formy
36 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:11.56
30
POKRZYWA Adam
155 POL Sosnowiec 5:04 11.86 00:35:26.23
31
BIERNAT Jan
Gim 11 Tychy
891 POL Tychy 5:04 11.86 00:35:27.04
32
WURZEL Adam
167 POL Tychy 5:05 11.86 00:35:31.74
33
BIERNACKI Makymilian
Fizjoterapia Robert Biernacki
906 POL Tychy 5:05 11.86 00:35:33.69
34
PUZOŃ Alicja
Nutrend Team
457 POL Bielsko-Biała 5:08 11.67 00:35:50.05
35
MAŁEK Krzysztof
415 5:11 11.67 00:36:15.62
36
DZIEDZIC Piotr
745 POL Tychy 5:19 11.29 00:37:11.22
37
MAKSELAN Michał
Nelago-Svenberg Michał Makselan
452 POL Katowice 5:21 11.29 00:37:21.82
38
KUBICA Mariusz
170 POL Tychy 5:24 11.11 00:37:41.52
39
CZURA Jacek
Moto360
573 POL Tychy 5:24 11.11 00:37:46.85
40
TOMCZYK Aleksandra
877 POL Tychy 5:25 11.11 00:37:49.59
41
OPIŁEK Dorota
646 POL Katowice 5:28 10.94 00:38:14.59
42
KAIM Piotr
437 POL Opole 5:30 10.94 00:38:29.56
43
RÓLKA Adrian
287 POL Katowice 5:31 10.94 00:38:33.25
44
ZAZAKOWNY Kasia
Team Papry 20
279 POL Tychy 5:31 10.94 00:38:35.10
45
ZELLNER Michał
Klub Biegacza Kp
294 POL Tychy 5:31 10.94 00:38:36.06
46
GAŃCORZ Krzysztof
Promont
469 POL Tychy 5:33 10.77 00:38:50.37
47
WOJNAROWSKI Mateusz
Terminal Logistyczny Promont
669 POL Katowice 5:34 10.77 00:38:55.23
48
MAKSELAN Aneta
Stabilio Domy Team
464 POL Katowice 5:34 10.77 00:38:56.18
49
GRZYWA Radosław
T3M4T
401 POL Tychy 5:35 10.77 00:38:59.97
50
ZARZECKI Piotr
Radca
521 POL Myslowice 5:36 10.77 00:39:06.55
51
KOCUR Ewa
Multi Biuro
481 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:07.73
52
GUZ Daria
Ti Automotive
208 POL Tychy 5:37 10.77 00:39:12.67
53
ŁAWIŃSKI Sławomir
361 POL Tychy 5:37 10.77 00:39:14.05
54
KASPROWICZ Kornel
#rusz4Litery
232 POL Tychy 5:38 10.61 00:39:20.19
55
PASZEK Piotr
263 POL Katowice 5:39 10.61 00:39:27.11
56
WOJTASIK Ewelina
637 POL Tychy 5:40 10.61 00:39:33.03
57
STALMACH Przemysław
Wolna Wataha Biegowa
250 POL Bojszowy 5:41 10.61 00:39:40.31
58
MAZUREK Katarzyna
589 POL Tychy 5:41 10.61 00:39:44.45
59
WÓJCIK Andrzej
597 POL Bieruń 5:42 10.61 00:39:49.42
60
KOWALCZYK Rafał
115 POL Wola 5:43 10.45 00:39:55.68
61
PAWLIK Marcin
426 POL Tychy 5:44 10.45 00:40:04.94
62
PAWLIK Antoni
Sp10
896 POL Tychy 5:45 10.45 00:40:08.35
63
ŁASKAWSKA Marta
595 POL Wrocław 5:45 10.45 00:40:12.26
64
CZYLOK Łukasz
760 POL Tychy 5:46 10.45 00:40:19.14
65
MAGDZIK Maciej
51 POL Tychy 5:46 10.45 00:40:20.54
66
LEBIODA Mariusz
Silesia Winter Swimming
120 POL Katowice 5:46 10.45 00:40:21.67
67
GRAMATYKA Ania
442 POL Tychy 5:47 10.45 00:40:25.82
68
BALIŃSKI Sławek
550 POL Tychy 5:48 10.29 00:40:34.83
69
WĄŻ Aneta
703 POL Chełm Śląski 5:49 10.29 00:40:40.31
70
LAPCZYK Elżbieta
333 POL Zabrzeg 5:49 10.29 00:40:41.33
71
MUSIOLIK Jakub
871 POL Tychy 5:50 10.29 00:40:43.62
72
TARGIEL Michał
212 POL Bieruń 5:51 10.29 00:40:55.06
73
KMIECIK Agata
488 POL Mikołow 5:52 10.29 00:40:58.99
74
MICHOŃSKI Wojciech
346 POL Tychy 5:53 10.14 00:41:06.41
75
LARYSZ Marcin
Area Diego
696 POL Tychy 5:54 10.14 00:41:14.31
76
BINEK Violetta
789 POL Tychy 5:54 10.14 00:41:15.50
77
NOWAKOWSKI Sebastian
845 POL Tychy 5:56 10.14 00:41:30.53
78
WYRÓD Monika
319 POL Tychy 5:56 10.14 00:41:31.51
79
FILIPEK Dariusz
Hkbno Tychy
551 POL Tychy 5:56 10.14 00:41:31.81
80
MADEJSKI Piotr
583 POL Łaka 5:57 10.14 00:41:35.72
81
WALICZEK Leszek
Azyl
194 POL Rudołtowice 5:57 10.14 00:41:36.27
82
TROJANOWSKI Wojciech
142 POL Tychy 5:57 10.14 00:41:37.34
83
BIELA Martyna
465 POL Czarków 5:58 10.00 00:41:42.40
84
SASIAK Rafał
Radca
834 POL Katowice 5:58 10.00 00:41:42.60
85
GÓRECKA-MAZUR Monika
29 POL Tychy 5:58 10.00 00:41:44.34
86
WACŁAWIK Marek
125 POL Tychy 5:58 10.00 00:41:45.28
87
HANDZEL Gosia
682 POL Bielsko-Biała 6:02 10.00 00:42:09.23
88
ŁABA-SZYMURA Małgorzata
5 POL Będzin 6:03 10.00 00:42:17.76
89
NOWAK Piotr
316 POL Tychy 6:03 9.86 00:42:18.58
90
KWIECIEŃ Zbigniew
Faudana/team Papry
238 POL Tychy 6:03 9.86 00:42:18.66
91
GAWLIK Jarek
Run Ciach Ciach
615 POL Zabrze 6:03 9.86 00:42:20.92
92
SZOJDA Małgorzata
Run Ciach Ciach
614 POL Katowice 6:04 9.86 00:42:21.33
93
PRZYBYŁA Violetta
Parkrun Tychy
298 POL Tychy 6:06 9.86 00:42:36.38
94
DAWID Karolina
Team Papry 20
538 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:48.26
95
BOŁDYS Tomasz
Team Papry 20
915 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:48.39
96
MATYASZEWSKA-BOŁDYS Agnieszka
Team Papry 20
783 POL Tychy 6:07 9.86 00:42:49.00
97
KMIECIK Marcin
489 POL Mikołów 6:08 9.86 00:42:50.53
98
PRZYSTOLIK Julia
912 POL Katowice 6:08 9.86 00:42:52.57
99
DZIUBA Magda
900 POL Tychy 6:08 9.72 00:42:55.34
100
HAJDUGA Tomasz
Stabilio
638 POL Tychy 6:09 9.72 00:42:59.17
101
BIELSKA Angelika
804 POL Katowice 6:09 9.72 00:43:01.50
102
KANIA Krystyna
924 POL Bielsko-Biała 6:10 9.72 00:43:04.47
103
PERZ Agata
Banana Team
526 POL Tychy 6:10 9.72 00:43:07.70
104
SZUMILAS Barbara
Kredyty-Chwilówki
824 POL Tychy 6:12 9.72 00:43:17.47
105
LEWANDOWSKA Zofia
Moto 360
314 POL Tychy 6:12 9.72 00:43:17.78
106
HACHUŁA Łukasz
419 POL Tychy 6:12 9.72 00:43:18.45
107
CEBO Agnieszka
Miraz Race Team
132 POL Bytom 6:12 9.72 00:43:18.85
108
KUŁACZ Patrycja
916 POL Tychy 6:15 9.59 00:43:38.35
109
PANEK Dariusz
195 POL Kędzierzyn-Koźle 6:15 9.59 00:43:41.13
110
TARADAJ Ola
-
486 POL Katowice 6:15 9.59 00:43:41.65
111
WUWER Andrzej
Fuchs Oil Team
704 POL Rybnik 6:15 9.59 00:43:42.19
112
TRYJANOWSKA Basia
560 POL Tychy 6:16 9.59 00:43:47.84
113
PIŁAT Eugeniusz
676 POL Katowice 6:17 9.59 00:43:54.23
114
RUTKOWSKI Wojciech
233 POL Tychy 6:17 9.59 00:43:55.18
115
GĄSIOR Jacek
149 POL Mysłowice 6:17 9.59 00:43:55.55
116
BIENIEK Rafał
577 POL Tychy 6:18 9.59 00:43:59.02
117
BIERNACKI Gabriel
Fizjoterapia Robert Biernacki
907 POL Tychy 6:18 9.59 00:44:01.93
118
LOSKA Dawid
Adient Team
280 POL Kobiór 6:18 9.59 00:44:03.04
119
NALEŻNIAK Bernadeta
40Latek
640 POL Tychy 6:19 9.46 00:44:07.49
120
ŻŁOBIŃSKI Adam
535 POL Tychy 6:19 9.46 00:44:12.15
121
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
166 POL Tychy 6:20 9.46 00:44:17.44
122
HELIOS Aleksandra
510 POL Tychy 6:20 9.46 00:44:17.96
123
GREŃ Karolina
102 POL Brenna 6:22 9.46 00:44:31.57
124
PIETRZYK Aleksandra
812 POL Tychy 6:23 9.46 00:44:36.39
125
GOMOLIŃSKA-SENCZENKO Agata
767 POL Bytom 6:24 9.33 00:44:44.34
126
SAS Maciej
872 POL Kraków 6:24 9.33 00:44:45.73
127
LOSSA Wojciech
347 POL Tychy 6:25 9.33 00:44:51.84
128
LOSSA Agata
536 POL Tychy 6:25 9.33 00:44:52.23
129
ZIELIŃSKA Izabela
174 POL Tychy 6:26 9.33 00:44:55.06
130
ŁUKASIK Krzysztof
746 POL Chrzanów 6:26 9.33 00:44:55.99
131
KUBCZAK Dominika
297 POL Tychy 6:26 9.33 00:44:56.42
132
MACHOWSKA Renata
747 POL Tychy 6:26 9.33 00:44:57.42
133
FIGURA Grzegorz
642 POL Jaworzno 6:26 9.33 00:44:58.68
134
GRZYB Katarzyna
771 POL Łąka 6:27 9.33 00:45:08.55
135
CHROBOK Maja
774 POL Katowice 6:28 9.33 00:45:14.47
136
RICHTA Adam
98 POL Kobiór 6:29 9.33 00:45:16.70
137
RABIEGA Patrycja
904 POL Warszawa 6:29 9.33 00:45:17.85
138
HARWAT Władysław
922 POL Tychy 6:29 9.21 00:45:19.70
139
RABIEGA Julia
905 POL Warszawa 6:29 9.21 00:45:19.92
140
RABIEGA Michał
585 POL Warszawa 6:29 9.21 00:45:20.56
141
KAMIEŃSKI Marcin
459 POL Bielsko-Biała 6:29 9.21 00:45:22.97
142
ANDRES Agnieszka
244 POL Tychy 6:30 9.21 00:45:27.34
143
ZAJĄC Agnieszka
Stabilio Domy Team
454 POL Orzesze 6:31 9.21 00:45:34.73
144
ŻYWIOŁ Daniel
684 POL Tychy 6:31 9.21 00:45:36.16
145
BARON Andrzej
97 POL Kobiór 6:32 9.21 00:45:37.27
146
FRANIELCZYK Joanna
511 POL Orzesze 6:32 9.21 00:45:40.06
147
SZOJDA Elżbieta
691 POL Tychy 6:32 9.21 00:45:40.31
148
GODZIK-BORTNOWSKA Ewa
Dentica
685 POL Tychy 6:33 9.21 00:45:45.35
149
WILK Dominika
817 POL Mysłowice 6:35 9.09 00:45:59.85
150
BARTZ Magdalena
Warsztat Formy
791 POL Tychy 6:35 9.09 00:46:01.44
151
WILCZEK Marcin
672 POL Tychy 6:36 9.09 00:46:05.59
152
LEŚNIAK Agnieszka
341 POL Oświęcim 6:36 9.09 00:46:07.94
153
WOŹNIAKOWSKA Weronika
315 POL Tychy 6:36 9.09 00:46:08.68
154
PRZYSTOLIK Ewa
709 POL Katowice 6:37 9.09 00:46:12.49
155
WAJDNER-MAZGAJ Anna
69 POL Tychy 6:37 9.09 00:46:15.38
156
GAŁĄZKA Ksawery
Sp 37 Tychy
917 POL Tychy 6:37 9.09 00:46:17.19
157
RYNIAK Igor
Sp 37 Tychy
918 POL Tychy 6:37 9.09 00:46:17.25
158
SZYMURA Natalia
1989
109 POL Ornontowice 6:39 8.97 00:46:30.54
159
ŚLIWIAK Magdalena
Kapsch Team
856 POL Tychy 6:40 8.97 00:46:37.93
160
STĄPOR Patryk
655 POL Siemianowice Śląskie 6:41 8.97 00:46:44.58
161
GLINKA Anna
Kredyty-Chwilówki
825 POL Tychy 6:42 8.97 00:46:51.37
162
SZCZUREK Marta
94 POL Tychy 6:46 8.86 00:47:19.64
163
SKOTNICKA Karolina
894 POL Tychy 6:46 8.86 00:47:20.28
164
RADZIMIRSKA Magdalena
231 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:26.06
165
ADAMCZYK Anna
224 POL Tychy 6:47 8.86 00:47:26.70
166
JANS Magdalena
105 POL Oświęcim 6:48 8.86 00:47:29.73
167
ŁOSOŃ Martyna
Moto360
654 POL Tychy 6:49 8.75 00:47:42.43
168
ZIENKIEWICZ Paweł
889 POL Tychy 6:50 8.75 00:47:45.61
169
GAWROŃSKI Sebastian
768 POL Katowice 6:50 8.75 00:47:47.85
170
KOPEĆ Klara
801 POL Kraków 6:50 8.75 00:47:49.13
171
KOTERLA Klaudia
657 POL Tychy 6:51 8.75 00:47:50.59
172
KUPFER Aleksandra
Fuchs Oil Team
835 POL Ruda Śląska 6:51 8.75 00:47:53.61
173
ZIENKIEWICZ Magdalena
Team Papry 20
296 POL Tychy 6:51 8.75 00:47:54.26
174
SOJKA Sławomir
Sportowe Tychy Team
343 POL Tychy 6:52 8.75 00:48:01.08
175
CYREK Piotr
807 POL Żory 6:55 8.64 00:48:22.42
176
SZWEDA Monika
572 POL Tychy 6:58 8.64 00:48:45.81
177
SEKUŁA-LEWIŃSKA Karolina
723 POL Czechowice-Dziedzice 6:60 8.54 00:48:58.98
178
KOZIOL Mateusz
914 POL Tychy 7:02 8.54 00:49:10.65
179
DELOCH Magdalena
321 POL Jaworzno 7:04 8.54 00:49:24.60
180
WĄSOWICZ Gabriela
322 POL Jaworzno 7:04 8.54 00:49:24.92
181
PTAK Joanna
19 POL Tychy 7:05 8.54 00:49:29.02
182
CIEŚLIK Aleksandra
72 POL Tychy 7:05 8.43 00:49:31.37
183
KOZIOŁ Tomasz
Brak
733 POL Tychy 7:05 8.43 00:49:33.06
184
PIETA Aleksandra
730 POL Tychy 7:07 8.43 00:49:46.84
185
FIDOR Anna
Runhogs Tychy
863 POL Tychy 7:07 8.43 00:49:48.42
186
KROCZEK Agnieszka
852 POL Tychy 7:19 8.24 00:51:08.53
187
ŻOGAŁA Aleksandra
472 POL Tychy 7:19 8.24 00:51:08.67
188
KACZMAREK Ewa
160 POL Tychy 7:20 8.24 00:51:13.20
189
KLOSE Zuzanna
902 POL Bielsko-Biała 7:20 8.14 00:51:18.65
190
CZYLOK Michał
110 POL Tychy 7:21 8.14 00:51:21.24
191
KLOSE Marek
566 POL Bielsko-Biała 7:21 8.14 00:51:26.21
192
GÓRNICKA Monika
777 POL Tychy 7:22 8.14 00:51:29.72
193
KŁAP Joanna
150 POL Tychy 7:23 8.14 00:51:40.07
194
GAMRAT Joanna
299 POL Tychy 7:23 8.14 00:51:40.76
195
KITA Aleksander
678 POL Suszec 7:28 8.05 00:52:09.40
196
MAŁEK Aleksandra
Kostuchna Biega
234 POL Katowice 7:29 8.05 00:52:21.99
197
PISULSKI Sebastian
694 POL Knurów 7:34 7.95 00:52:57.42
198
KUĆ Rafał
Snapshot
850 POL Siemianowice Śląskie 7:35 7.95 00:52:58.04
199
BĄK Dawid
Osp Dziedzice
67 POL Czechowice-Dziedzice 7:40 7.87 00:53:35.23
200
HRYCYSZYN Mikołaj
888 POL Gliwice 7:41 7.78 00:53:43.65
201
KOTERLA Łukasz
658 POL Tychy 7:54 7.61 00:55:11.68
202
RACHUBA Barbara
591 POL Tychy 7:57 7.53 00:55:38.32
203
WISZNIEWSKA Klaudia
368 POL Tychy 7:58 7.53 00:55:39.03
204
SKOTNICKA Maria
399 POL Tychy 8:04 7.45 00:56:24.83
205
SKOTNICKA Julia
895 POL Tychy 8:04 7.45 00:56:25.37
206
NORAS Patrycja
501 POL Tychy 8:09 7.37 00:56:56.52
207
NORAS Emilia
899 POL Tychy 8:09 7.37 00:56:56.69
208
DYBOWSKA Małgorzata
340 POL Chorzów 8:14 7.29 00:57:36.95
209
PALKA Aleksandra
873 POL Tychy 8:35 7.00 01:00:00.99
210
PALKA Krzysztof
874 POL Tychy 8:35 7.00 01:00:02.42
211
SZCZYRBA Łukasz
647 POL Świętochłowice 8:41 6.93 01:00:44.77
212
SZCZUPAKOWSKA Małgorzata
653 POL Katowice 8:41 6.93 01:00:45.67
213
SZCZUPAKOWSKI Karol
652 POL Katowice 8:41 6.93 01:00:46.58
214
FRANIELCZYK Roksana
563 POL Chorzów 8:55 6.73 01:02:20.61
215
FIGURA Anna
448 POL Jaworzno 9:34 6.25 01:06:54.27
216
KORCZ Piotr
911 POL Tychy 9:37 6.25 01:07:18.04
217
KORCZ Emilia
910 POL Tychy 9:43 6.19 01:07:55.22

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU