XXVIII Perła Paprocan

Tychy, Polska
22.10.2017

Wyniki

Bieg 2 okr. 14 km 14 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
LIS Paweł
828 POL Lędziny 4:04 14.74 00:56:51.38
2
MALINA Adam
Świerczyniec Running
552 POL Bojszowy 4:06 14.58 00:57:19.16
3
RAJEK Sebastian
Sportrun Tychy
722 POL Tychy 4:09 14.43 00:57:54.23
4
GREŃ Wacław
Husaria Race Team
101 POL Brenna 4:37 13.08 01:04:26.58
5
ANDRUSZKIEWICZ Arkadiusz
636 POL Tychy 4:53 12.28 01:08:08.28
6
SZOJDA Adam
Team Papry 20
146 POL Tychy 4:55 12.17 01:08:43.79
7
NĘDZA Bartek
701 POL Pradła 4:56 12.17 01:09:02.31
8
TORCZUK Arkadiusz
574 POL Kraków 4:58 12.07 01:09:23.66
9
KRAWCZYŃSKI Sławomir
979 POL Pszczyna 4:59 12.07 01:09:34.41
10
DUDA Łukasz
Kredyty-Chwilówki
819 POL Tychy 5:03 11.86 01:10:37.75
11
KUBEK Mirosław
434 POL Kobiór 5:03 11.86 01:10:38.59
12
KRYCZKOWSKI Paweł
25 POL Tychy 5:04 11.86 01:10:50.12
13
SERAFIN Karol
Multi Biuro
575 POL Katowice 5:06 11.76 01:11:18.13
14
GRABOWSKI Mariusz
Woodward Runners
802 POL Kraków 5:07 11.76 01:11:24.74
15
MICHURA Daniel
854 POL Tychy 5:21 11.20 01:14:44.07
16
BARADZIEJ Bartłomiej
Terminal Logistyczny Promont
197 POL Tychy 5:31 10.85 01:17:09.14
17
BARTYZEL Maria
528 POL Kobiór 5:31 10.85 01:17:13.08
18
OSYPIUK Monika
176 POL Tychy 5:32 10.85 01:17:24.28
19
KOPEL Katarzyna
Kredyty-Chwilówki
823 POL Tychy 5:33 10.85 01:17:37.61
20
KOPEL Dariusz
793 POL Tychy 5:34 10.77 01:17:43.71
21
NOWAK Marek
Multi Biuro
480 POL Tychy 5:36 10.77 01:18:14.41
22
MARECKI Arkadiusz
Radca
524 POL Rudziczka 5:36 10.77 01:18:16.85
23
WIŚNIEWSKI Paweł
35 POL Zabrzeg 5:38 10.69 01:18:39.08
24
GÓRECKI Kamil
590 POL Łaziska Górne 5:38 10.69 01:18:45.40
25
KUŚ Łukasz
579 POL Sosnowiec 5:39 10.61 01:19:03.15
26
KULIGA Ilona
860 POL Czarków 5:40 10.61 01:19:12.19
27
BIERNAT Arkadiusz
Biegam Dla Siebie
339 POL Warszawa 5:41 10.61 01:19:26.75
28
WAŃCZYK Grzegorz
461 POL Tychy 5:41 10.53 01:19:32.89
29
RÓŻAŃSKI Tomasz
Nexteer
376 POL Tychy 5:44 10.53 01:20:02.13
30
GRELA Bożena
796 POL Katowice 5:44 10.53 01:20:03.57
31
WLAZŁO Damian
Hakuna Matata Tychy
162 POL Tychy 5:45 10.45 01:20:29.12
32
GUCWA Mateusz
502 POL Tychy 5:51 10.29 01:21:45.03
33
ADAMCZYK Kazimierz
697 Tychy 5:51 10.29 01:21:52.40
34
ROSIŃSKI Paweł
571 POL Tychy 5:52 10.22 01:21:55.28
35
DROZDEK Dominika
Moto360
883 POL Tychy 5:52 10.22 01:22:02.89
36
SENCZENKO Waldek
Nothing To Fear
766 POL Bytom 5:56 10.14 01:23:00.94
37
WYTRYKUS Barbara
450 POL Tychy 5:56 10.14 01:23:01.74
38
WĘGRZYNOWICZ Klaudia
Team Papry 20
57 POL Tychy 5:56 10.14 01:23:03.68
39
HABERNY Rafał
397 POL Bielsko-Biała 5:57 10.07 01:23:06.52
40
SKOCZYŃSKI Bartłomiej
456 POL Babice 5:57 10.07 01:23:13.78
41
MAZUR Marcin
30 POL Tychy 5:58 10.07 01:23:25.53
42
KUDLA Mateusz
785 POL Tychy 5:58 10.07 01:23:26.85
43
DROZDEK Kamila
Moto360
884 POL Tychy 5:58 10.07 01:23:31.66
44
SKOCZYŃSKA Agnieszka
455 POL Babice 5:59 10.07 01:23:37.83
45
BRYŁA Dariusz
76 POL Tychy 5:60 10.00 01:23:46.68
46
WALKOWSKI Dariusz
Auguteam
23 POL Ruda Śląska 6:01 10.00 01:24:02.81
47
TYROL Tomasz
726 POL Chorzów 6:02 10.00 01:24:15.69
48
MILCZARCZYK Beata
681 POL Tychy 6:04 9.86 01:24:55.74
49
BANAŚ Tomasz
275 POL Tychy 6:07 9.79 01:25:34.41
50
SZMELIK Karol
Bez Klubu :)
446 POL Żory 6:07 9.79 01:25:37.90
51
BORTASÓW Aleksandra
584 POL Świętochłowice 6:11 9.72 01:26:21.18
52
BOROWIEC Adam
431 POL Mysłowice 6:13 9.66 01:26:56.84
53
JOCHACY Arkadiusz
Bieruń Biego
388 POL Bieruń 6:14 9.66 01:27:14.51
54
TRUBAS Beata
353 POL Tychy 6:14 9.66 01:27:15.59
55
BIERNOT Aneta
849 POL Czechowice Dziedzice 6:17 9.59 01:27:46.07
56
BANEK Eugeniusz
Moto360
159 POL Tychy 6:33 9.15 01:31:41.60
57
WIÓREK-FRĄCKOWIAK Monika
651 POL Tychy 6:39 9.03 01:33:00.19
58
FRĄCKOWIAK Ewa
815 POL Karwiany 6:39 9.03 01:33:02.23
59
FRĄCKOWIAK Marek
650 POL Tychy 6:39 9.03 01:33:03.57
60
KRZYŻOWSKA Agata
192 POL Tychy 6:43 8.92 01:33:58.45
61
JURECZKO Aleksandra
879 POL Tychy 6:46 8.86 01:34:40.64
62
PAŁAC Natalia
880 POL Tychy 6:46 8.86 01:34:40.69
63
DAJKA Barbara
506 POL Bieruń 6:56 8.64 01:37:02.61
64
BUREK Gabriela
487 POL Pawłowice Śląskie 6:57 8.64 01:37:04.78
65
WATA Marta
Warsztat Formy
113 POL Tychy 7:01 8.59 01:38:00.18
66
STARZYŃSKA Marzena
Biegamy Rodzinnie
758 POL Ruda Sląska 7:10 8.38 01:40:19.53
67
KWINTA Tomasz
Szwagier Biega
330 POL Katowice 7:17 8.24 01:41:48.04
68
KWINTA Joanna
Szwagier Biega
331 POL Katowice 7:17 8.24 01:41:48.69
69
KĘPIŃSKA Katarzyna
W&w
257 POL Tychy 7:24 8.09 01:43:31.80
70
STRZYZ Ryszard
Chorzowska Grupa Biegowa
41 POL Chorzow 6:12 9.68 02:10:01.15
71
KORCZ Anna
534 POL Tychy 10:03 5.98 02:20:35.52

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU