XXVIII Perła Paprocan

Tychy, Polska
22.10.2017

Wyniki

Bieg 3 okr. 21 km PÓŁMARATON 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BOJDOŁ Robert
Bojdoł Bosch Service
130 POL Tychy 3:60 15.00 01:23:52.19
2
ZAWADA Dawid
759 POL Katowice 4:09 14.48 01:26:52.23
3
CZYPEK Damian
Team Papry 20
86 POL Tychy 4:10 14.48 01:27:09.19
4
OPRYSZEK Bogusław
Itmbw
621 Kraków 4:10 14.48 01:27:13.93
5
KOBOSKO Paweł
Zadyszka Oświęcim
576 POL Rajsko 4:11 14.38 01:27:47.37
6
GRUDZIEŃ Krzysztof
864 POL Ustroń 4:13 14.19 01:28:30.31
7
KANIA Mateusz
92 POL Bielsko-Biała 4:13 14.19 01:28:32.66
8
SIEKAN Grzegorz
Polpharma Triteam
276 POL Tychy 4:14 14.19 01:28:41.31
9
MORDARSKI Piotr
Kalia Biega
641 POL Katowice 4:14 14.19 01:28:47.45
10
SKOWROŃSKI Szymon
Bsfz
4 POL Tychy 4:19 13.91 01:30:35.48
11
JASTRZĄBEK Mateusz
739 POL Orzesze 4:20 13.82 01:30:56.02
12
SMUDA Krzysztof
587 POL Tychy 4:20 13.82 01:30:56.57
13
STROIŃSKI Kamil
140 POL Tychy 4:20 13.82 01:30:58.10
14
PUZOŃ Robert
458 POL Bielsko-Biała 4:22 13.73 01:31:41.77
15
BOTOR Szymon
Radca
226 POL Katowice 4:23 13.73 01:31:44.85
16
PIĘTAK Jacek
Press Glass Biegamy I Wspieramy
410 POL Jaworzno 4:23 13.73 01:32:02.89
17
TARGOSZ Michał
Itmbw Krakow
837 POL Kraków 4:25 13.64 01:32:24.29
18
DZIDA Tomasz
Bieg Z Chrystusem
121 POL Ruda Śląska 4:25 13.64 01:32:39.01
19
MUSZYŃSKI Michał
355 POL Tychy 4:25 13.64 01:32:41.22
20
SOJKA Marek
Ks Górnik Brzeszcze
65 POL Brzeszcze 4:27 13.55 01:33:06.48
21
GRZESICA Paweł
1040 POL Lędziny 4:29 13.38 01:33:57.98
22
KRZCZUK Benedykt
406 POL Tychy 4:30 13.38 01:34:22.01
23
SZYKUT Michał
Sportowe Tychy Team
312 POL Tychy 4:30 13.38 01:34:29.19
24
SKRZELOWSKI Marek
713 POL Katowice 4:31 13.29 01:34:30.23
25
MARCINIAK Michał
Messer
235 POL Katowice 4:33 13.21 01:35:13.62
26
PIEKARSKI Rafał
Runhogs Tychy
451 POL Tychy 4:33 13.21 01:35:14.53
27
BOREK Paweł
467 POL Bielsko-Biała 4:33 13.21 01:35:16.28
28
GRACZYK Adam
Zegarmistrz
688 POL Katowice 4:37 13.04 01:36:36.94
29
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek
264 POL Tychy 4:37 13.04 01:36:37.21
30
GWÓŹDŹ Andrzej
1036 POL Wola 4:37 13.04 01:36:37.35
31
DZIUBA Emilian
Sts Biegaton Mikołów
725 POL Mikołów 4:38 12.96 01:37:02.96
32
TOMCZYK Rafał
128 POL Tychy 4:38 12.96 01:37:06.74
33
WITEK Dariusz
Wujek Biega
740 POL Katowice 4:39 12.88 01:37:31.68
34
SIWY Sebastian
Centro
761 POL Mikołów 4:40 12.88 01:37:50.18
35
PIETRAS Tomasz
635 POL Tychy 4:40 12.88 01:37:55.34
36
LEBUDA Grzegorz
Teampapry20
416 POL Tychy 4:42 12.80 01:38:32.23
37
PIĘTKO Dariusz
126 POL Bielsko-Biała 4:43 12.73 01:38:44.45
38
STRZĄDAŁA Michał
223 POL Studzionka 4:43 12.73 01:38:46.07
39
MUSZYŃSKI Piotr
56 POL Bieruń 4:44 12.73 01:39:07.51
40
TOMASZEWICZ Krzysztof
157 POL Tychy 4:44 12.73 01:39:13.73
41
JUSZCZAK Robert
320 POL Tychy 4:44 12.73 01:39:15.79
42
KOZIEŁ Sylwester
Crik Fca Poland
307 POL Tychy 4:45 12.65 01:39:35.37
43
MIKA Krzysztof
Zdrowy Rytm
251 POL Bojszowy Nowe 4:46 12.65 01:39:51.75
44
PIEKORZ Tadeusz
Brawo Ja!
632 POL Bojszowy 4:46 12.57 01:39:58.80
45
DĘBOWSKI Marek
663 POL Tychy 4:47 12.57 01:40:19.89
46
LEŻAŃSKI Mariusz
107 POL Bielsko-Biała 4:48 12.50 01:40:40.01
47
GÓRSKI Mariusz
-
200 POL Tychy 4:49 12.50 01:40:54.93
48
ŁACNY Dariusz
Biegaton
792 POL Łaziska Górne 4:49 12.50 01:40:56.84
49
CHYRA Piotr
Szpila Off
89 POL Siemianowice Śląskie 4:49 12.43 01:41:08.92
50
WAWRO Sławomir
838 POL Tychy 4:50 12.43 01:41:16.05
51
SZERSZEŃ Artur
Nexteer
384 POL Tychy 4:50 12.43 01:41:16.08
52
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
436 POL Bieruń 4:50 12.43 01:41:23.17
53
TRELIŃSKI Mariusz
942 POL Pszczyna 4:51 12.43 01:41:30.90
54
ZIOŁA Sebastian
Nexteer
477 Tychy 4:51 12.43 01:41:34.07
55
WOJDYŁA Bartłomiej
798 POL Bielsko-Biała 4:52 12.35 01:41:51.10
56
KRYSZK Krzysztof
618 Katowice 4:52 12.35 01:41:53.24
57
GRZYB Leszek
Kac Runners
60 POL Łąka 4:52 12.35 01:41:55.94
58
ZYBOWSKI Marcin
Ania I Marcin
169 POL Tychy 4:52 12.35 01:42:00.20
59
PORZUCZEK Anna
Ania I Marcin
686 POL Tychy 4:52 12.35 01:42:01.32
60
PAŁAC Maciej
475 POL Tychy 4:53 12.35 01:42:12.86
61
PASZEK Przemysław
582 POL Tychy 14:37 4.12 01:42:16.55
62
FIREK Rafał
716 POL Brzezinka 4:53 12.28 01:42:32.87
63
PORĘBSKI Marek
Speed Team Brzeszcze
698 POL Oświęcim 4:54 12.28 01:42:36.64
64
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim
751 POL Brzeszcze 4:54 12.28 01:42:36.85
65
WIERZBICKI Michał
163 POL Tychy 4:54 12.28 01:42:40.28
66
POLOCZEK Jarosław
Coface Team
1076 POL Mikołów 4:54 12.28 01:42:43.27
67
LEWANDOWSKI Tomasz
H-Brigade
719 POL Tychy 4:55 12.21 01:42:58.55
68
ZIĘBA Łukasz
Runhogs Tychy
95 POL Tychy 4:55 12.21 01:42:59.26
69
KLIMA Adam
Runhogs Tychy
33 POL Tychy 4:56 12.21 01:43:19.55
70
NITKA Artur
Bieg Z Chrystusem
794 POL Ruda Śląska 4:56 12.21 01:43:26.67
71
MAKOŚ Tomek
626 POL Jaworze 4:56 12.14 01:43:30.56
72
KACZOR Bastek
Runhogs Tychy
373 POL Tychy 4:57 12.14 01:43:50.00
73
BRONDER Sebastian
421 POL Katowice 4:58 12.07 01:44:06.48
74
ROGASCH Stanisław
Lacho Team
756 POL Kraków 4:59 12.07 01:44:27.64
75
MICHALCZYK Konrad
Po Robocie
179 POL Katowice 4:60 12.00 01:44:42.37
76
GŁOWACKI Łukasz
267 POL Dąbrowa Górnicza 4:60 12.00 01:44:55.91
77
ROJEK Rafał
48 POL Tychy 5:01 12.00 01:45:16.10
78
MURCZEK Piotr
39 POL Bojszowy 5:01 11.93 01:45:18.24
79
GĄSIOR Mateusz
Nexteer
379 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:28.05
80
JARCZOK Zdzichu
Wkurw_Team
463 POL Pszczyna 5:02 11.93 01:45:34.43
81
WIŚNIEWSKI Tomasz
Kapsch Team
855 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:34.80
82
OSTROWSKI Paweł
282 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:37.48
83
WIĘCZKOWSKI Piotr
W Pogoni Za Duchem
772 POL Katowice 5:03 11.93 01:45:46.76
84
BUCHTA Piotr
265 POL Tychy 5:03 11.93 01:45:52.77
85
BUTANOWICZ Marzena
Suszecka Grupa Biegowa
565 POL Suszec 5:03 11.86 01:46:00.25
86
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
50 POL Goczałkowice 5:03 11.86 01:46:02.46
87
GOLBA Ryszard
439 POL Tychy 5:04 11.86 01:46:13.23
88
WILCZYŃSKA Aneta
357 POL Jaworzno 5:05 11.86 01:46:29.20
89
CHACUŚ Adrian
Trisportowy.com
352 POL Tychy 5:05 11.80 01:46:34.14
90
MUSIOLIK Jarosław
239 POL Marklowice 5:06 11.80 01:46:49.17
91
SZALA Marcin
Gůrny Ślůnsk
211 POL Łaziska Górne 5:06 11.80 01:46:54.82
92
HERNAS Kamil
Team Papry 20
74 POL Tychy 5:06 11.80 01:47:00.22
93
RĄCZKA Jarosław
593 POL Żywiec 5:07 11.73 01:47:08.38
94
SZYNIEC Marcin
273 POL Tychy 5:08 11.73 01:47:29.65
95
LASOTA Rafał
Brooklyn Fans
182 POL Tychy 5:08 11.67 01:47:44.55
96
KOMOREK Dawid
736 POL Katowice 5:09 11.67 01:47:52.02
97
WCIŚLAK Michał
605 POL Sucha Beskidzka 5:09 11.67 01:47:56.87
98
NORAS Piotr
Klub Biegacza Kp
440 POL Tychy 5:10 11.67 01:48:13.02
99
TORBIŃSKI Wiesław
919 POL Jastrzębie-Zdrój 5:12 11.54 01:49:06.33
100
DŁUGOSZ Artur
Żbiki Dobrzeń Wielki
661 POL Dobrzeń Wielki 5:13 11.54 01:49:13.66
101
KAWKA Mariusz
841 POL Puławy 5:13 11.54 01:49:21.32
102
PASZEK Joanna
131 POL Tychy 5:03 11.86 01:49:21.40
103
KAŁAMUCKI Grzegorz
712 POL Tychy 5:14 11.48 01:49:35.02
104
WOJTYNEK Bartosz
18 POL Gliwice 5:14 11.48 01:49:35.42
105
OLEKSY Krzysztof
Ads Masna Krytyczna
153 POL Katowice 5:14 11.48 01:49:38.14
106
CETNAR Grzegorz
522 POL Katowice 5:14 11.48 01:49:44.13
107
DRÓŻDŻ Beata
Kobiety Na 5+
96 POL Jastrzębie-Zdrój 5:14 11.48 01:49:45.71
108
GRZESIK Paweł
508 POL Babice 5:14 11.48 01:49:48.13
109
KUREK Michał
Klub Biegacza Kp
289 POL Tychy 5:15 11.48 01:49:56.09
110
KURZEJA Bartosz
Kredyty-Chwilówki
826 POL Tychy 5:15 11.48 01:49:58.27
111
GIEROSZKA Artur
Biegam Wspieram Motywuję
394 POL Katowice 5:15 11.48 01:50:01.85
112
GIEROSZKA Robert
706 POL Katowice 5:15 11.48 01:50:03.46
113
NOWAK Kamil
Runhogs Tychy
561 POL Tychy 5:15 11.48 01:50:05.11
114
SZULC Dariusz
370 POL Tychy 5:16 11.41 01:50:20.31
115
OPRZONDEK Piotr
168 POL Tychy 5:16 11.41 01:50:26.55
116
BIALIK Artur
Nie-E
675 POL Katowice 5:16 11.41 01:50:31.91
117
PORĘBSKI Piotr
808 POL Bielsko-Biała 5:17 11.35 01:50:43.07
118
WYRÓD Karol
Tubes International Gliwice
318 POL Tychy 5:17 11.35 01:50:49.05
119
OCYLOK Adam
Chrono Service
983 POL Oświęcim 5:18 11.35 01:51:06.89
120
WOLNY Maciej
27 POL Katowice 5:18 11.35 01:51:07.15
121
WALKIEWICZ Marek
Ks Piast
2 POL Tychy 5:18 11.35 01:51:13.68
122
ZIĘBA Zbigniew
705 POL Tychy 5:18 11.35 01:51:17.25
123
SMUDA Ryszard
116 POL Tychy 5:18 11.35 01:51:17.65
124
ZIĘBA Tomasz
Nexteer
800 POL Katowice 5:19 11.29 01:51:20.85
125
PRZYSTOLIK Magdalena
708 POL Katowice 5:19 11.29 01:51:33.62
126
KLUGER Klaudia
580 POL Tychy 5:19 11.29 01:51:34.87
127
KACZMARCZYK Marek
Nexteer
378 POL Tychy 5:20 11.29 01:51:46.37
128
STOJECKI Grzegorz
292 POL Tychy 5:20 11.29 01:51:53.19
129
SIEJA Zbyszek
Lecymy Durś
728 POL Piekary Śl 5:21 11.23 01:52:05.44
130
PICHNER Jacek
171 POL Oświęcim 5:21 11.23 01:52:07.31
131
CUDEK Małgorzata
329 POL Bieruń 5:21 11.23 01:52:08.90
132
PAWŁOWSKI Witold
427 POL Tychy 5:21 11.23 01:52:14.96
133
BELOWSKI Dariusz
133 POL Tychy 5:21 11.23 01:52:16.05
134
DULIAN Michał
Bieg Z Chrystusem
118 POL Ruda Śląska 5:21 11.23 01:52:20.02
135
SKRZYPCZYK Sylwia
216 POL Tychy 5:22 11.23 01:52:22.43
136
BARAN Lucjan
665 POL Wola Dębińska 5:22 11.23 01:52:27.61
137
DUDA Wojtek
567 POL Tychy 5:22 11.17 01:52:32.99
138
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multibiuro
779 POL Tychy 5:23 11.17 01:52:49.43
139
GOLDA Marek
Multi Biuro
478 POL Tychy 5:23 11.17 01:52:51.37
140
BROŹ Jacek
Nexteer
382 POL Tychy 5:23 11.17 01:53:00.15
141
BIESTEK Barbara
662 POL Tychy 5:23 11.17 01:53:02.20
142
IMIELSKI Paweł
66 POL Piasek 5:24 11.11 01:53:11.26
143
TOMECZEK Michał
309 POL Chorzów 5:24 11.11 01:53:13.99
144
JOHNA Adam
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
976 POL Tychy 5:25 11.11 01:53:25.06
145
SZCZĘŚNIAK Przemek
Lear Dream Team
386 POL Tychy 5:25 11.11 01:53:32.36
146
PORWOLIK Łukasz
827 POL Tychy 5:25 11.11 01:53:32.74
147
ZUBELEWICZ Andrzej
46 POL Tychy 5:25 11.11 01:53:41.02
148
KIEŁKOWSKA Maria
302 POL Pszczyna 5:25 11.05 01:53:44.79
149
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
853 POL Pszczyna 5:26 11.05 01:53:45.54
150
KOWALSKI Marcin
Warsztat Formy
91 POL Tychy 5:26 11.05 01:53:46.01
151
KUR Mariusz
100 POL Zawiercie 5:26 11.05 01:53:52.23
152
SZCZYPIŃSKI Marcin
175 POL Katowice 5:26 11.05 01:53:57.26
153
KOZIOŁ Tomasz
Runhogs Tychy
172 POL Tychy 5:26 11.05 01:53:58.03
154
ŚCIERSKI Józef
554 POL Katowice 4:05 14.74 01:54:06.30
155
ZŁOMANIEC Robert
252 POL Tychy 5:27 11.05 01:54:10.76
156
KOPROWSKA Kasia
Be Happy
649 POL Tychy 5:27 11.05 01:54:12.09
157
WILK Damian
Jajosty
73 POL Tychy 5:27 11.05 01:54:14.65
158
BABINSKI Zbigniew
541 POL Bulowice 5:27 10.99 01:54:25.75
159
SKRABAKA Marcin
Diva Dla Aniołów
729 POL Tychy 5:28 10.99 01:54:30.06
160
GÓRNICKI Wojciech
Road Runner Pipi
313 POL Tychy 5:28 10.99 01:54:44.14
161
SZWEDA Szymon
851 POL Rudołtowice 5:28 10.99 01:54:46.92
162
SZOJDA Paulina
714 POL Tychy 5:29 10.99 01:54:52.05
163
COFAŁA Jan
Leje Na Pokład
290 POL Tychy 5:29 10.99 01:54:52.49
164
MEDUNA Zbigniew
1085 POL Oświęcim 5:29 10.94 01:54:58.69
165
BRANDYS Michał
RUNTEAM Pawłowice
81 POL Pawłowice 5:29 10.94 01:55:06.94
166
SZWED Piotr
106 POL Tychy 5:31 10.88 01:55:30.90
167
GAJDA Krzysztof
648 POL Bojszowy 5:31 10.88 01:55:34.36
168
LACHOWSKA Marta
799 POL Chorzów 5:31 10.88 01:55:49.99
169
LACHOWSKI Jacek
836 POL Chorzow 5:31 10.88 01:55:50.65
170
PYKA Piotr
286 POL Tychy 5:32 10.88 01:55:51.48
171
KOLNY Łukasz
221 POL Tychy 5:32 10.82 01:56:06.57
172
KLUSKA Krzysztof
7 POL Tychy 5:32 10.82 01:56:07.06
173
KOPCZYK Krzysztof
78 POL Tychy 5:32 10.82 01:56:10.23
174
FICEK Krzysztof
Zieltrans
616 POL Piasek 5:32 10.82 01:56:11.20
175
ŁOSKOT Marcin
Kac Runners
61 POL Łąka 5:33 10.82 01:56:13.87
176
NOREK-CISZAK Beata
518 POL Tychy 5:34 10.82 01:56:35.59
177
KARWAT Tomasz
606 POL Łaziska Górne 5:34 10.77 01:56:47.24
178
KAŁMUK Marcin
523 POL Tychy 5:35 10.77 01:57:06.96
179
SZYDŁO Krzysztof
-
569 POL Łaziska Górne 5:35 10.77 01:57:07.07
180
STOPA Michał
Marcinświercteam
844 POL Tychy 5:35 10.77 01:57:14.21
181
LIPKA Grzegorz
90 POL Siemianowice Śląskie 5:36 10.71 01:57:25.64
182
MAŁYCHA Łukasz
262 POL Tychy 5:36 10.71 01:57:31.11
183
LUBOWICKA Anna
497 POL Tychy 5:36 10.71 01:57:33.07
184
OSIOR Agnieszka
409 POL Tychy 5:37 10.71 01:57:41.51
185
SOBOLEWSKI Zdzisław
Nexteer
375 POL Tychy 5:37 10.71 01:57:41.78
186
KRAL Piotr
Runhogs Tychy
127 POL Tychy 5:37 10.66 01:57:55.30
187
ŁUŻNA Małgorzata
272 POL Tychy 5:38 10.66 01:58:02.14
188
MATULA-KISIAŁA Magdalena
80 POL Górki Wielkie 5:38 10.66 01:58:05.32
189
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
430 POL Łąka 5:38 10.66 01:58:14.69
190
OSTROWSKA Aleksandra
281 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:25.53
191
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
494 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:59.21
192
JASIŃSKI Krzysztof
Świerczyniecrunning
509 POL Świerczyniec 5:41 10.61 01:59:02.86
193
ROLNIK Aleksandra
544 POL Piasek 5:41 10.61 01:59:03.45
194
LOSKA Jan
513 POL Babice 5:41 10.61 01:59:05.28
195
JASNOCH Bogumiła
334 POL Mikołów 5:41 10.55 01:59:07.23
196
DZIARNOWSKI Adrian
625 POL Tychy 5:41 10.55 01:59:08.07
197
MAGOSZ Krzysztof
1987
711 POL Imielin 5:41 10.55 01:59:12.89
198
DOLACIŃSKA Małgorzata
769 POL Orzesze 5:41 10.55 01:59:17.57
199
LENART Sylwia
213 POL Tychy 5:42 10.55 01:59:32.57
200
SURGUCKA Iwona
W Pogoni Za Duchem
814 POL Chorzów 5:42 10.55 01:59:35.86
201
GAWLINA Lesław
Masna Krytyczna
202 POL Ruda Śląska 5:43 10.50 02:00:00.21
202
JUSZCZYK Michał
596 POL Tychy 5:44 10.50 02:00:09.06
203
ŚMIGIELSKA Danuta
547 POL Tychy 5:44 10.50 02:00:10.45
204
SZACHNITOWSKI Michał
Radca
189 POL Katowice 5:46 10.45 02:00:47.56
205
MICHALCZYK Karolina
Miraz Race Team
124 POL Katowice 5:46 10.40 02:00:54.36
206
CEPAK Katarzyna
Nexteer
381 POL Tychy 5:46 10.40 02:00:59.00
207
RUTOWSKI Zbigniew
63 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:06.62
208
GOŃDA Tomasz
45 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:06.96
209
SOBOŃ Piotr
398 POL Bieruń 5:47 10.40 02:01:09.51
210
RIM Marcin
Bbl Mikołów
602 POL Łaziska Górne 5:47 10.40 02:01:13.24
211
PROKOPCZUK Wiktor
Świerczyniec Running
9 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:14.83
212
MAŁEK Marzena
Team Papry 20 / Irons Tychy
432 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:15.87
213
SYROCKI Arkadiusz
210 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:15.99
214
MUSZYŃSKA Bożena
55 POL Bieruń 5:47 10.40 02:01:16.18
215
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
542 POL Kobiór 5:47 10.40 02:01:16.46
216
ŁĄCZNIAK Piotr
Nexteer
385 POL Katowice 5:47 10.40 02:01:17.97
217
ŚLIWCZYŃSKI Tomasz
W&w
311 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:26.24
218
KISIELEWSKI Krystian
803 POL Tychy 5:48 10.40 02:01:29.31
219
NOWAK Patryk
52 POL Wałbrzych 5:48 10.34 02:01:40.56
220
SZCZYRBA Jessica
474 POL Radlin 5:49 10.34 02:02:00.73
221
KONOFAŁ Katarzyna
Kamraty
417 POL Rydułtowy 5:49 10.34 02:02:01.52
222
KAPŁON Jacek
Ice Invaders
607 POL Tychy 5:50 10.29 02:02:13.72
223
LAPMAN Anna
193 POL Rydułtowy 5:50 10.29 02:02:14.25
224
BOJDOŁ Wojciech
Runhogs Irons Tychy
369 POL Tychy 5:51 10.29 02:02:33.28
225
MOSKWA Przemysław
Team Papry 20
24 POL Tychy 5:51 10.29 02:02:35.38
226
MARKS Robert
W&w
870 POL Tychy 5:51 10.29 02:02:35.74
227
KĘPIŃSKI Sebastian
W&w
256 POL Tychy 5:51 10.29 02:02:39.52
228
KOŁODZIEJ Dariusz
Wolna Wataha Biegowa
129 POL Tychy 5:51 10.24 02:02:46.81
229
KALETA Agnieszka
40-Latek Tychy
1 Tychy 5:52 10.24 02:02:52.36
230
KALETA Karol
40 Latek Tychy
284 Tychy 5:52 10.24 02:02:54.45
231
MUSZYŃSKA Agnieszka
371 POL Tychy 5:52 10.24 02:02:54.84
232
GRYGIER Michał
Mg Sport
992 POL Pszczyna 5:52 10.24 02:02:55.17
233
GRYGIER Maciej
Mg Sport
991 POL Pszczyna 5:52 10.24 02:02:56.91
234
FULARA Izabela
Po Robocie
364 POL Katowice 5:52 10.24 02:03:01.16
235
PRZYBYLSKA-BAK Katarzyna
483 POL Tychy 5:52 10.24 02:03:05.74
236
JARLACZYŃSKA Jolanta
Multibiuro
780 POL Tychy 5:53 10.24 02:03:17.88
237
PASTERNAK Jerzy
Irons
37 POL Tychy 5:53 10.19 02:03:18.76
238
MIŚKIEWICZ Anna
87 POL Bytom 5:53 10.19 02:03:22.33
239
ARWAR Joanna
Nexteer
383 POL Mikołow 5:53 10.19 02:03:22.81
240
MIERZEJEWSKI Zbigniew
Electroppli
1008 POL Jasienica 5:53 10.19 02:03:29.08
241
CIUPA Adam
75 POL Tychy 5:53 10.19 02:03:31.81
242
PONIEWIERSKA Marzena
Sie Doleci
15 POL Tychy 5:53 10.19 02:03:32.23
243
KRUPA Natalia
Chsbd "w Ruchu"
765 POL Chorzów 5:54 10.19 02:03:49.87
244
KRAWIEC Krzysztof
152 POL Tychy 17:42 3.40 02:03:50.68
245
LENART Robert
214 POL Tychy 5:54 10.19 02:03:51.94
246
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
778 POL Bielsko-Biała 5:55 10.14 02:04:00.15
247
BORGOSZ Sebastian
1991
848 POL Pszczyna 5:55 10.14 02:04:05.53
248
JURKOWSKI Łukasz
Sbd Energetyk Rybnik
830 POL Rybnik 5:55 10.14 02:04:11.27
249
ZIELIŃSKI Marcin
3 POL Tychy 5:55 10.14 02:04:11.47
250
PILCH Marek
Głos Seniora
957 POL Kraków 5:55 10.14 02:04:14.34
251
ŻŁOBIŃSKI Jacek
Biegam, Ale Nie Lubię
604 POL Tychy 5:56 10.14 02:04:23.48
252
SZYMAŃSKA Małgorzata
558 POL Tychy 5:56 10.14 02:04:25.61
253
BARTZ Sławomir
Warsztat Formy
17 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:43.92
254
GRELA Dariusz
Wujek Biega
781 POL Katowice 5:58 10.10 02:04:58.58
255
SZOTA Marek
504 POL Rudnik Mały 5:58 10.10 02:04:58.80
256
PLUCIŃSKI Paweł
Fuchs Oil Team
529 POL Sosnowiec 5:58 10.10 02:05:00.81
257
LESIECKI Piotr
Road Maraton Team
882 POL Zabrze 5:58 10.10 02:05:01.91
258
GAJEWSKI Jarosław
Fuchs Oil Corporation
645 POL Tychy 5:58 10.10 02:05:02.44
259
LESIECKI Tomasz
Road Maraton Team
173 POL Zabrze 5:58 10.10 02:05:03.60
260
PRZYBYLSKI Andrzej
Aktywni Sosnowiec
205 POL Sosnowiec 5:58 10.05 02:05:06.91
261
SZWED Małgorzata
Klub Biegacza Kp
104 POL Tychy 5:58 10.05 02:05:16.48
262
SZKUAT-SZYMAŃSKA Dorota
775 POL Tychy 5:58 10.05 02:05:17.84
263
BERNACKI Grzegorz
164 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:19.12
264
CHRÓSZCZ Klaudia
Stabilio Domy Team
324 POL Bieruń 5:59 10.05 02:05:21.79
265
SALACHNA Grzegorz
Parkrun Olza Cieszyn
773 POL Cieszyn 5:59 10.05 02:05:26.15
266
FIDELUS Bartłomiej
601 POL Zembrzyce 5:59 10.05 02:05:32.85
267
SZAREK Rafał
715 POL Jaworzno 5:60 10.00 02:05:45.36
268
BUTYŃSKI Łukasz
738 POL Psary 5:60 10.00 02:05:48.13
269
BRZEZIŃSKI Waldemar
Biegiem Radom
732 POL Nowe Miasto Nad Pilicą 5:60 10.00 02:05:57.51
270
ZAŁĘCKA Monika
Ruda Biega
141 POL Katowice 5:60 10.00 02:05:59.40
271
MUCHA Wojciech
Team Papry 20
500 POL Tychy 6:01 10.00 02:06:02.24
272
WIEWIÓRA Aleksandra
787 POL Tychy 6:01 10.00 02:06:02.89
273
BĄK Żaneta
788 POL Tychy 6:01 10.00 02:06:04.63
274
ŻUCZEK Patryk
249 POL Tychy 6:01 10.00 02:06:11.67
275
CHOLEWKA Marcin
612 POL Katowice 6:01 10.00 02:06:12.21
276
KUDELSKI Grzegorz
680 POL Gliwice 6:02 9.95 02:06:24.06
277
LISIAK Krzysztof
847 POL Wisła Wielka 6:02 9.95 02:06:31.35
278
ROWICKI Bartek
306 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:43.78
279
ROWICKI Jacek
305 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:44.99
280
KALFA Roman
119 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:47.10
281
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
122 POL Tychy 6:03 9.91 02:06:54.82
282
HEROK Renata
Runhogs Tychy
243 POL Tychy 6:03 9.91 02:07:02.51
283
NOWAK Marta
183 POL Sosnowiec 6:04 9.91 02:07:10.53
284
RIEWOLD Krzysztof
Kriart
1057 POL Dobrzeń Wielki 6:04 9.91 02:07:16.42
285
SZYPUŁA Ewa
608 POL Tychy 6:04 9.91 02:07:19.93
286
MYSŁEK Wioletta
255 POL Tychy 6:05 9.86 02:07:38.68
287
WOŹNIAK Artur
840 POL Tychy 6:05 9.86 02:07:38.97
288
DZIERŻAWA Krzysztof
699 POL Mizerów 6:05 9.86 02:07:40.00
289
GOLDA Krzysztof
496 POL Mizerów 6:05 9.86 02:07:40.71
290
SZYDŁO Jolanta
-
568 POL Łaziska Górne 6:06 9.86 02:08:01.19
291
BRZOZOWICZ Jerzy
619 POL Chorzów 6:06 9.86 02:08:01.50
292
SZENDZIELORZ Kajetan
Kamraty
429 POL Radlin 6:06 9.86 02:08:02.69
293
LOSKA Michał
Baran Trail Race
514 POL Tychy 6:07 9.81 02:08:09.17
294
DYBA Karolina
449 POL Tychy 6:07 9.81 02:08:21.71
295
STOLORZ Katarzyna
842 POL Tychy 6:08 9.77 02:08:42.19
296
CHARYSZ Piotr
963 POL Zory 6:08 9.77 02:08:46.91
297
OLBIŃSKA Anna
Etisoft Running Team
20 POL Tychy 6:09 9.77 02:08:58.78
298
OLBIŃSKI Mariusz
21 POL Tychy 6:09 9.77 02:08:59.57
299
SŁOTA Michał
114 POL Będzin 6:09 9.77 02:09:05.92
300
MACOŃ Magdalena
Runhogs Tychy
240 POL Tychy 6:10 9.77 02:09:10.32
301
MUSIOŁ Monika
40 POL Tychy 6:10 9.77 02:09:10.35
302
WYWALEC-BOBER Katarzyna
531 POL Myslowice 6:10 9.72 02:09:20.94
303
BOBER Tomasz
532 POL Mysłowice 6:10 9.72 02:09:20.97
304
PALUCHIEWICZ Szymon
857 POL Pawłowice 6:10 9.72 02:09:25.60
305
KLIMASARA Magdalena
Lecymy Durś
519 POL Katowice 6:12 9.72 02:09:51.33
306
KOPCZYK Klaudia
875 POL Tychy 6:12 9.72 02:09:51.71
307
BEDNARSKA Bernadetta
342 POL Tychy 6:12 9.68 02:09:57.92
308
KOPCZYK Kasia
79 POL Tychy 6:12 9.68 02:10:01.67
309
JOPEK Maciej
Radca
438 POL Rybnik 6:12 9.68 02:10:06.20
310
MARCZAK Piotr
598 POL Tychy 6:12 9.68 02:10:08.48
311
BIENIASZ Krzysztof
34 POL Tychy 6:13 9.68 02:10:22.92
312
NIESLER Marian
Niezrzeszony
246 POL Bytom 6:14 9.63 02:10:41.61
313
KOZIOŁ Damian
Radlinioki W Biegu
674 POL Radlin 6:14 9.63 02:10:48.99
314
FROŃ Mariusz
670 POL Tychy 6:15 9.63 02:11:05.04
315
BIERNACKI Robert
Fizjoterapia Robert Biernacki
610 POL Tychy 6:16 9.59 02:11:17.88
316
KUTEK Mirosław
Brak
586 POL Tychy 6:16 9.59 02:11:18.04
317
NOWAK Brygida
Multi Biuro
479 POL Tychy 6:17 9.55 02:11:45.85
318
NURSKI Piotr
218 POL Sosnowiec 6:17 9.55 02:11:53.07
319
WRÓBLEWSKI Krzysztof
Sportrun Tychy
181 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:22.43
320
KAWA Paweł
16 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:27.22
321
SZEWCZYK Justyna
599 POL Tychy 6:19 9.50 02:12:30.18
322
ZYCH Rafał
527 POL Czeladź 6:21 9.46 02:13:09.57
323
SZOPA Marta
Śka
1018 POL Libiąż 6:23 9.42 02:13:43.08
324
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
248 POL Tychy 6:24 9.38 02:14:06.94
325
ZIELIŃSKI Jarosław
861 POL Tychy 6:24 9.38 02:14:08.51
326
GOC Marek
134 POL Tychy 6:24 9.38 02:14:09.73
327
CHMIELEWSKI Artur
Brak
14 POL Tychy 6:25 9.38 02:14:36.16
328
PAWLIK Piotr
Saint-Gobain Squad
268 POL Tychy 6:25 9.38 02:14:39.16
329
KOWAL Wioletta
790 POL Wisła Wielka 6:26 9.33 02:14:47.38
330
SZYMAŃSKI Paweł
112 POL Tychy 6:27 9.33 02:15:11.26
331
WISNIOWSKA Izabela
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
931 POL Tychy 6:27 9.33 02:15:17.17
332
SIEWIERSKI Adam
990 POL Frydek 6:27 9.29 02:15:21.26
333
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
433 POL Tychy 6:27 9.29 02:15:21.81
334
ŻELAZNY Rafał
970 POL Tychy 6:28 9.29 02:15:42.13
335
DZIEDZIOCH Sandra
T3M4T
484 POL Tychy 6:29 9.25 02:15:54.40
336
ŻYRKOWSKI Artur
974 POL Bojszowy 6:29 9.25 02:15:54.84
337
RUTECKI Michał
253 POL Tychy 6:30 9.25 02:16:17.24
338
TALARCZYK Dominika
108 POL Łaziska Górne 6:31 9.21 02:16:47.59
339
RYŚ Stanisław
752 POL Wisła Wielka 6:32 9.21 02:16:53.37
340
WARYCH Beata
Chorzowska Grupa Biegowa
22 POL Bedzin 6:32 9.21 02:16:58.88
341
PAŁASZ Jacek
1970
1046 POL Sosnowiec 6:32 9.17 02:17:07.67
342
WIZNER Czesław
Odlewnia Terlecki
300 Mysłowice 6:33 9.17 02:17:25.54
343
TERLECKI Józef
Wkb Meta Lubliniec
460 Gruszewnia 6:34 9.17 02:17:34.38
344
MALCHAREK Katarzyna
1014 POL Mikolow 6:34 9.13 02:17:43.64
345
SOBCZYK Renata
Niezrzeszony
242 POL Tychy 6:34 9.13 02:17:48.66
346
SOBCZYK Sławomir
Niezrzeszony
241 POL Tychy 6:35 9.13 02:17:54.24
347
MAJDA Monika
Romb Orzesze Zgoń
492 POL Orzesze 6:35 9.13 02:17:57.31
348
TOMECZEK Małgorzata
310 POL Chorzów 6:35 9.13 02:17:58.55
349
HOSPOD Marta
617 POL Katowice 6:35 9.13 02:18:05.70
350
JANCZURA Marcin
620 POL Katowice 6:35 9.13 02:18:08.24
351
KURZAWA Marta
466 POL Zabrzeg 6:36 9.09 02:18:20.66
352
TOMANEK Bartłomiej
Virtual Runers Club
913 POL Czechowice-Dziedzice 6:36 9.09 02:18:21.85
353
ŚWIĄTEK Marcin
Virtual Runers Club
710 POL Bielsko-Biała 6:36 9.09 02:18:22.73
354
FALKIEWICZ Aldona
Team Papry 20
485 POL Tychy 6:38 9.05 02:18:57.30
355
TRYKACZ Marzena
659 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:01.78
356
POTAPOWICZ Gabriela
Chsbd W Ruchu
764 POL Katowice 6:39 9.05 02:19:18.25
357
GRABIAŃSKA Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowe Tychy
237 POL Katowice 6:39 9.05 02:19:19.51
358
KAŹMIERCZAK Tomasz
718 POL Katowice 6:39 9.05 02:19:23.36
359
MYSŁEK Marcin
254 POL Tychy 6:39 9.01 02:19:31.51
360
TUSZYŃSKI Jacek
1965
411 POL Mysłowice 6:40 9.01 02:19:43.50
361
BOBEŁ Artur
898 POL Tychy 6:40 9.01 02:19:46.83
362
BELOWSKA Anna
135 POL Tychy 6:40 9.01 02:19:51.46
363
DZIKI Ewa
395 POL Bielsko-Biała 6:41 9.01 02:20:05.47
364
BIESAGA Marta
846 POL Bielsko-Bielsko 6:41 8.97 02:20:06.30
365
TRYBUS Michał
720 POL Tychy 6:42 8.97 02:20:31.87
366
CZAJKA Aleksandra
204 POL Tychy 6:42 8.97 02:20:33.00
367
LISZKA Wojciech
230 POL Tychy 6:42 8.97 02:20:40.23
368
IWAŃSKI Łukasz
Radca
350 POL Zabrze 6:45 8.90 02:21:40.60
369
KRYPEL-KOS Justyna
Anestezjologia Tychy
628 POL Tychy 6:46 8.86 02:21:58.85
370
KOPER Mateusz
W&w Mateusz Koper
327 POL Tychy 6:49 8.82 02:22:50.16
371
URBAŃCZYK Anna
525 POL Tychy 6:50 8.79 02:23:22.48
372
STARZYŃSKI Mirosław
Oberschlesien
757 POL Ruda Sląska 6:57 8.64 02:25:36.25
373
KAWULAK Kazimierz
Jaworzno Runners
743 POL Jaworzno 6:57 8.64 02:25:50.24
374
GOŁĘBIOWSKI Paweł
1987
165 POL Tychy 6:58 8.64 02:25:59.38
375
HERWY Jacek
Asseco Active Team
147 POL Katowice 6:58 8.61 02:26:07.96
376
WOJTAS Anna
Brak
667 POL Limanowa 6:59 8.61 02:26:19.24
377
SIERZPUTOWSKI Ludomir
Natura Biegu
893 POL Katowice 6:59 8.61 02:26:22.00
378
BRYCHLEC Renata
Szare Morsy
420 POL Wiślica 6:59 8.61 02:26:38.66
379
SZENDZIELORZ Bogusław
Kamraty
428 POL Radlin 7:01 8.57 02:27:10.93
380
DYMURSKI Wojciech
344 POL Tychy 7:05 8.47 02:28:39.21
381
BIERNACKI Bartłomiej
578 POL Katowice 7:09 8.40 02:29:50.32
382
LESZCZYŃSKA Elzbieta
W&w
220 POL Bojszowy 7:10 8.40 02:30:16.09
383
DAMPS Maria
707 POL Katowice 7:10 8.37 02:30:21.74
384
WISZNIEWSKA Magdalena
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
42 POL Tychy 7:11 8.37 02:30:47.57
385
ŚWIDER Ewa
418 POL Rydułtowy 7:12 8.37 02:30:53.30
386
ZONTEK Sabina
Virtual Runers Club
600 POL Bielsko-Biała 7:14 8.30 02:31:46.14
387
SURMACZ Małgorzata
Mapek
717 POL Tychy 7:21 8.17 02:34:14.18
388
WYBRAŃCZYK Dominik
Mapek
868 POL Tychy 7:21 8.17 02:34:15.47
389
GÓRECKA Joanna
829 POL Tychy 7:21 8.17 02:34:18.54
390
BULA Justyna
555 POL Tychy 7:30 8.02 02:37:23.07
391
KULAK Urszula
468 POL Tychy 7:34 7.95 02:38:37.94
392
GAWĘCKA Beata
40-Latek Tychy
679 POL Pszczyna 7:34 7.95 02:38:38.10
393
KOZA Wiesia
Faudana
227 POL Tychy 7:34 7.92 02:38:52.35
394
ŚWIERCZ Agnieszka
748 POL Częstochowa 7:34 7.92 02:38:52.76
395
KOBIELA Jacek
362 POL Katowice 7:35 7.92 02:39:06.38
396
CHARĘŻA Agnieszka
763 POL Jastrzębie-Zdrój 7:37 7.89 02:39:51.12
397
SERAFIN Izabela
Klub Biegacza Fartlek
136 POL Wisła Mała 7:37 7.89 02:39:51.39
398
WIELGOSZ Monika
412 POL Mysłowice 7:47 7.72 02:43:20.23
399
RACHUBA Maciej
592 POL Tychy 7:53 7.61 02:45:22.23
400
WILCZEK Mateusz
909 POL Tychy 8:09 7.37 02:50:52.67
401
TRZCIŃSKA Sylwia
Biegajaca Mama
277 POL Tychy 8:31 7.05 02:58:47.88
402
PETRUS Domnika
49 POL Katowice 8:40 6.93 03:01:58.28

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU