XXVIII Perła Paprocan

Tychy, Polska
22.10.2017

Wyniki

Bieg 6 okr. 42 km MARATON 42 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KULIŃSKI Tomasz
Wkb Meta Lubliniec
639 POL Katowice 4:10 14.43 02:54:29.37
2
WOLEK Szymon
862 POL Tychy 4:23 13.73 03:03:38.04
3
KILJAN Mariusz
1083 POL Jaworzno 5:51 10.26 03:24:27.63
4
UCHEREK Mateusz
702 POL Rybnik 5:51 10.26 03:24:37.60
5
KOT Adam
Staris Staszów
1117 POL Staszów 5:52 10.23 03:24:56.71
6
BRZOZOWICZ Jakub
T.s. Aks Chorzów
71 POL Świętochłowice 5:53 10.20 03:25:31.91
7
STOSZEK Jan
Vzs Ostrava
332 CZE Ostrava 5:55 10.17 03:26:41.85
8
WÓJTOWICZ Marcin
533 POL Siemianowice Śląskie 5:59 10.06 03:28:59.13
9
DWORSKI Marek
Akmb Pędziwiatr Gliwice
304 POL Gliwice 6:01 10.00 03:30:04.30
10
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek
137 POL Wisła Mała 5:05 11.83 03:33:03.08
11
PASTUSZKA Piotr
88 POL Bielsko-Biała 5:09 11.67 03:36:14.85
12
SIEDLACZEK Tomasz
Sgs Team
54 POL Tychy 5:10 11.60 03:36:59.96
13
OCHOTA Marek
366 POL Ozimek 5:11 11.60 03:37:00.04
14
DZIUBA Andrzej
537 POL Tychy 5:16 11.41 03:40:45.11
15
ŻUR Marek
Kac Runners
360 POL Łąka 5:16 11.41 03:40:51.09
16
TURSKI Dariusz
278 POL Łódź 5:16 11.41 03:41:02.92
17
MAŚLANKA Marcin
750 POL Zawiercie 5:19 11.29 03:42:55.41
18
LUBOWICKI Łukasz
40-Latek Tychy
372 POL Tychy 5:21 11.23 03:44:34.39
19
BIENIOK Jarosław
Natura Biegu
26 POL Katowice 5:22 11.20 03:45:01.57
20
NIDECKI Robert
261 POL Poreba Wielka 5:25 11.08 03:47:18.78
21
WALENDOWSKI Dominik
422 POL Tychy 5:30 10.94 03:50:19.74
22
KUC Marcin
Siemianowice
689 POL Siemianowice Śląskie 5:32 10.88 03:51:43.79
23
WALESKA Nico
671 POL Luboszyce 5:32 10.85 03:52:18.18
24
KABAŁA Sebastian
Himountain Team
564 POL Katowice 5:33 10.82 03:52:40.66
25
BIEL Sławomir
557 POL Tychy 5:34 10.80 03:53:14.48
26
STACIWA Michał
Truchtacz Mysłowice
693 POL Katowice 5:35 10.77 03:53:52.87
27
KOPIEC Piotr
32 POL Bielsko-Biała 5:35 10.77 03:54:09.15
28
ŁYSCARZ Józef
188 POL Katowice 5:38 10.69 03:56:04.20
29
BACA Szymon
690 POL Pszczyna 5:38 10.66 03:56:16.84
30
KRASKA Tomasz
731 POL Nowe Miasto Nad Pilicą 5:39 10.63 03:57:02.73
31
KUBIAK Basia
749 POL Tarnobrzeg 5:40 10.61 03:57:44.37
32
LIC Janusz
634 POL Zabrze 5:40 10.58 03:57:55.40
33
NOGA Jacek
762 POL Tychy 5:42 10.55 03:58:50.56
34
SINKA Damian
Pszczyna Biega
927 POL Pszczyna 5:42 10.55 03:58:56.65
35
ALBRZYKOWSKI Jarosław
413 POL Mszana Gorna 5:44 10.50 04:00:11.13
36
MENCNER Adrian
Aktywni Sportowo 2015 Bąków
77 POL Bąków 5:46 10.42 04:01:51.88
37
KSIĄŻEK Tomasz
178 POL Ruda Śląska 5:52 10.24 04:06:10.92
38
JENDRYŚ Marek
673 POL Zabrze 5:54 10.17 04:07:39.84
39
WIDENKA Sylwia
407 POL Cieszyn 5:56 10.12 04:09:01.08
40
LITWA Szymon
831 POL Mysłowice 6:01 10.00 04:12:13.34
41
CHUTKIEWICZ Jerzy
727 POL Radomsko 6:01 9.98 04:12:36.17
42
KALISZ Agata
491 POL Łaziska Górne 6:01 9.98 04:12:36.20
43
GUTEK Jakub
187 POL Pszczyna 6:06 9.86 04:15:53.06
44
PETRUS Ryszard
47 POL Katowice 6:07 9.84 04:16:26.73
45
STĘPNIAK Janusz
Amator Katowice
93 POL Katowice 6:07 9.84 04:16:27.18
46
PACOŃ Sebastian
Dagma
687 POL Chorzów 6:07 9.81 04:16:36.13
47
ADAMCZYK Pawel
Accidenture Runners Club
177 POL Rybnik 6:10 9.72 04:18:58.52
48
MATYJA Iga
Szkarpeta
866 POL Konopiska 6:12 9.70 04:20:04.26
49
LEŚKIEWICZ Bartosz
Szkarpeta
865 POL Częstochowa 6:12 9.70 04:20:04.80
50
KOPIEC Szymon
31 POL Mikolów 6:19 9.50 04:25:16.10
51
URBANEK Małgorzata
Wapienicki Team
809 POL Bielsko-Biała 6:25 9.38 04:28:49.90
52
WOŁOSZYN Ryszard
Wapienicki Team
810 POL Bielsko-Biała 6:25 9.35 04:29:21.44
53
ANDRUSZKIEWICZ Andrzej
737 POL Gliwice 6:30 9.25 04:32:33.11
54
GOLICZ Piotr
Doliniarze.com
414 POL Ruda Śląska 6:31 9.23 04:33:17.35
55
SZCZERBA Andrzej
Kaziki
539 POL Sosnowiec 6:33 9.17 04:34:59.78
56
JAROS Marcin
Oddział Prewencji Policji W Katowicach
38 POL Czeladź 6:42 8.96 04:41:11.61
57
PANEK Ela
Wapienicki Team
811 POL Bielsko-Biała 6:50 8.81 04:46:21.74
58
WSPANIAŁY Arkadiusz
365 POL Ruda Śląska 6:53 8.73 04:48:42.34
59
BAJOREK Waldemar
Motoszopa
8 POL Rzepiennik Strzyżewski 6:53 8.71 04:49:01.97
60
GOEBEL Adam
Krk Krowodrza
444 POL Kraków 6:59 8.59 04:53:16.02
61
PENDOLSKI Franciszek
921 POL Katowice 7:06 8.47 04:57:37.85
62
JURECZEK Ewa
408 POL Cieszyn 7:08 8.42 04:59:35.87
63
RACUT Mateusz
400 POL Tychy 7:09 8.40 05:00:00.55
64
CELMER Tomasz
869 POL Wrocław 7:26 8.08 05:11:56.70

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU