XXVIII Perła Paprocan

Tychy, Polska
22.10.2017

Wyniki

Nordic Walking 3 okr. 21 km PÓŁMARATON 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KOŁODZIEJ Joanna
Fabrikanordika
968 POL Ruda Śląski 7:10 8.40 02:30:16.53
2
UJEJSKI Zbigniew
Stowarzyszenie Kijomaniacy
1060 POL Myszków 7:14 8.30 02:31:34.57
3
NOWAK Grzegorz
Tkkf Saturn Czeladz
1017 POL Czeladz 7:18 8.24 02:33:09.17
4
MAKOWSKI Marek
975 POL Tychy 7:20 8.17 02:33:59.39
5
TKOCZ Adam
Ekipa Na Kijach
947 POL Ruda Śląska 7:29 8.05 02:36:52.24
6
WILK Tadeusz
876 Sosnowiec 7:32 7.98 02:38:03.21
7
HRYNDIO Jerzy
Fabrikanordika
959 POL Katowice 7:33 7.95 02:38:20.69
8
KNOPP Grzegorz
Niezrzeszony
989 POL Siemianowice Śląskie 7:40 7.84 02:40:46.53
9
LIGĘZA Janusz
935 POL Tychy 7:40 7.84 02:40:55.37
10
BUSZTA Barbara
Aktywnasylwetka.pl
986 POL Tychy 7:44 7.75 02:42:23.51
11
BAGNIEWSKI Michał
Opera Ślaska Running Team
1056 POL Bytom 7:51 7.66 02:44:40.33
12
DALECKA Justyna
Ekipa Na Kijach
985 POL Ruda Śląska 7:53 7.61 02:45:25.65
13
DYBOWSKI Seweryn
1019 POL Chorzów 8:01 7.50 02:48:09.00
14
WOLNY Leszek
Nordic Walking Stadion Śląski
1107 POL Katowice 8:02 7.47 02:48:30.41
15
BARANOWSKI Marcin
977 POL Katowice 8:03 7.47 02:48:44.28
16
SZEWCZUK Mieczysław
1029 POL Tychy 8:05 7.42 02:49:38.16
17
GÓRAL Michał
1081 POL Mysłowice 8:06 7.42 02:50:00.87
18
KROWICKA Halina
Relaks Wieluń
1106 POL Zabrze 8:08 7.37 02:50:45.96
19
MICHALSKA-ĆWIEK Joanna
Ekipa Na Kijach
1007 POL Ruda Śląska 8:15 7.27 02:53:09.93
20
KŁOSIEWICZ Marek
1061 POL Wyry 8:15 7.27 02:53:13.16
21
GABOR Marek
Ekipa Na Kijach
953 POL Ruda Śląska 8:17 7.24 02:53:50.47
22
DEWALSKI Tomasz
Świętochłowicki Klub Kyokushin Karate
1045 POL Ruda Śląska 8:20 7.22 02:54:44.22
23
PIKSA Dominika
Ekipa Na Kijach
964 POL Ruda Śląska 8:27 7.12 02:57:15.21
24
SOBÓL Krzysztof
Patykiem Pisane 505
938 POL Jawiszowice 8:30 7.07 02:58:26.57
25
WILCZYŃSKI Franciszek
1116 POL Jaworzno 8:32 7.05 02:59:04.16
26
KULAWIAK Robert
997 POL Kobior 8:33 7.02 02:59:18.71
27
SUCHAN Janusz
972 POL Tychy 8:34 7.00 02:59:46.85
28
SKOCZYKLODA Roman
Stadion Śląski
1110 POL Orzesze 8:35 7.00 03:00:06.27
29
MIESZCZANIN Joanna
Ekipa Na Kijach
949 POL Ruda Śląska 8:36 6.98 03:00:34.77
30
WISOWSKA Bożena
Ekipa Na Kijach
950 POL Ruda Śląska 8:37 6.98 03:00:37.20
31
PERLIK Wiesław
Tadmax
960 POL Zielonka 8:38 6.95 03:01:15.09
32
BARTOSIK Aneta
1044 POL Mysłowice 8:40 6.93 03:01:44.43
33
NOWAK Wioletta
1082 POL Tychy 8:40 6.93 03:01:45.43
34
KOLANCZYK Magdalena
1025 POL Katowice 8:43 6.89 03:02:42.22
35
SPYRA Bożena
1066 POL Tychy 8:43 6.89 03:02:55.57
36
SAGAN Irena
40-Latek Tychy
1103 POL Tychy 8:44 6.86 03:03:19.51
37
NAJBOR Agata
#czeladzbiega
1005 POL Czeladź 8:55 6.73 03:07:05.48
38
NAJBOR Rafał
#czeladzbiega
1006 POL Czeladź 8:55 6.73 03:07:07.46
39
SZKUTA Izabela
1047 POL Tychy 9:01 6.67 03:09:12.92
40
SZKUTA Bogdan
Bogdan Szkuta
1048 POL Tychy 9:01 6.67 03:09:14.49
41
WENDRYŃSKI Marcin
969 POL Tychy 9:02 6.65 03:09:29.64
42
GÓRAL Alina
1033 POL Mysłowice 9:02 6.65 03:09:36.92
43
SAS Danuta
926 POL Kraków 9:05 6.60 03:10:42.03
44
MUSIOLIK Mirosława
925 POL Tychy 9:05 6.60 03:10:42.39
45
PROCKO Wadim
Radca
988 POL Kielce 9:06 6.60 03:10:47.08
46
RZEŹNIK Katarzyna
:)
1049 POL Tychy 9:09 6.56 03:12:07.77
47
GOCAŁEK Wiesław
Prawnik
936 POL Tychy 9:10 6.56 03:12:11.34
48
MRUGAŁA Karina
Baby Górą
998 POL Ruda Sl 9:11 6.54 03:12:49.85
49
GAWLINA Anna
Baby Górą
1000 POL Ruda Śląska 9:11 6.54 03:12:50.74
50
PIASZCZYŃSKA Karina
Baby Górą
1015 POL Ruda Śląska 9:11 6.54 03:12:50.97
51
KULAWIAK Mariola
996 POL Kobior 9:14 6.50 03:13:43.29
52
MUCHOWSKA Maria
Niezrzeszona
1105 POL Gliwice 9:17 6.46 03:14:46.25
53
RYBACKA Anna
Amator Sks
1012 POL Tychy 9:17 6.46 03:14:48.89
54
WARZOCHA Danuta
Ekipa Na Kijach
941 POL Ruda Śląska 9:18 6.46 03:15:16.20
55
TKOCZ Alicja
Ekipa Na Kijach
946 POL Ruda Śląska 9:20 6.44 03:15:39.23
56
SYNOWIEC Andrzej
Ekipa Na Kijach
995 POL Ruda Śląska 9:20 6.44 03:15:42.06
57
LIGĘZA Elżbieta
934 POL Tychy 9:20 6.44 03:15:49.75
58
JEZUSEK Barbara
Ekipa Na Kijach
951 POL Ruda Śląska 9:21 6.42 03:16:07.49
59
GRALIŃSKA Agnieszka
Ekipa Na Kijach
1071 POL Ruda Śląska 9:22 6.40 03:16:31.29
60
KOPIA Barbara
1011 POL Tychy 9:24 6.38 03:17:10.59
61
SIMON-GRECKA Małgorzata
1022 POL Tychy 9:40 6.21 03:22:59.33
62
CETNAR Ewelina
1043 POL Katowice 9:56 6.05 03:28:27.52
63
DALECKA Katarzyna
Ekipa Na Kijach
961 POL Ruda Śląska 9:59 6.02 03:29:35.99
64
GRUPA Joanna
1004 POL Tychy 10:09 5.92 03:33:02.73
65
SPODZIEJA Agata
1002 POL Tychy 10:09 5.92 03:33:05.24
66
MAŁAWY Danuta
987 POL Tychy 10:14 5.87 03:34:38.92
67
NOWAK Teresa
1031 POL Jaworzno 10:22 5.79 03:37:34.72
68
ŁYCZKO Barbara
978 POL Mysłowice 10:28 5.74 03:39:27.89
69
MARYNIOK Renata
1079 POL Oświęcim 10:28 5.74 03:39:31.62
70
OZGA-DEWALSKA Mariola
Ekipa Na Kijach
962 POL Ruda Śląska 10:37 5.66 03:42:48.90
71
KIWIC Zuzanna
Ekipa Na Kijach
956 POL Ruda Śląska 10:38 5.65 03:43:00.71
72
GABOR Anna
Ekipa Na Kijach
952 POL Ruda Śląska 10:38 5.65 03:43:01.90
73
POPIOŁEK Elżbieta
1009 POL Tychy 10:38 5.65 03:43:07.30

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU