XXX Perła Paprocan

Paprocany, Tychy, Polska
21.10.2018

Wyniki

Bieg 1 okrążenie 7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIÓRKOWSKI Przemysław
AZS Uniwersytet Śląski
1063 POL Będzin 3:48 15.91 00:26:35.46
2
SURWIŁO Sandro
35 Tychy 4:01 14.89 00:28:05.23
3
GORTEL MACIUK Agnieszka
49 Chorzów 4:01 14.89 00:28:05.25
4
RUDŹ Krzysztof
458 POL Katowice 4:04 14.89 00:28:22.38
5
KITA Jakub
190 POL Pszczyna 4:09 14.58 00:28:58.17
6
WOLNY Krzysztof
Foo
880 POL Krakow 4:09 14.58 00:29:02.60
7
JARMUŁ Wojciech
Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
871 POL Katowice 4:14 14.29 00:29:37.23
8
GAWROŃSKI Grzegorz
332 POL Katowice 4:23 13.73 00:30:34.84
9
LUDYNIA Piotr
297 POL Tychy 4:23 13.73 00:30:39.67
10
MRÓZ Grzegorz
Warsztat Formy
50 Tychy 4:24 13.73 00:30:44.79
11
SURWIŁO Armand
24 POL Tychy 4:24 13.73 00:30:44.88
12
JAROS Wojciech
500 POL Tychy 4:28 13.46 00:31:10.54
13
SERAFIN Karol
Multi biuro
817 POL Katowice 4:35 13.21 00:32:03.99
14
PASIEKA Robert
moto360
499 POL Zabrze 4:39 12.96 00:32:32.12
15
GOMOLUCH Łukasz
925 POL Ruda Śląska 4:41 12.96 00:32:40.96
16
DURKALEC Adam
293 POL Tychy 4:41 12.73 00:32:45.67
17
BELOWSKI Dariusz
246 POL Tychy 4:46 12.50 00:33:21.55
18
PRZYŻYCKI Patryk
Klub Biegacza KP
720 POL Tychy 4:48 12.50 00:33:35.96
19
SOBOSZCZYK Magdalena
AZS Uniwersytet Śląski
1065 POL Świętochłowice 4:49 12.50 00:33:37.62
20
Uczestnik anonimowy
921 POL Pszczyna 4:50 12.50 00:33:44.43
21
STACHURA Magdalena
RADCA
210 POL Chorzów 4:50 12.50 00:33:49.04
22
WOLAŃSKI Kacper
702 POL Tychy 4:52 12.28 00:33:58.73
23
TRYJANOWSKI Lukasz
43 POL Tychy 4:57 12.07 00:34:33.90
24
KANIA Jessica
668 POL Tychy 4:60 12.07 00:34:57.46
25
DYLLA Ela
Bbl Mikołów
560 POL Mikołów 5:01 11.86 00:35:06.43
26
GAWEŁEK Jarosław
865 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:09.06
27
PIELARZ Patryk
538 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:09.45
28
KOPIEC Przemysław
548 POL Tychy 5:02 11.86 00:35:10.67
29
LASOTA Rafał
600 POL Tychy 5:03 11.86 00:35:17.47
30
WOLNIK Mateusz
339 POL Tychy 5:06 11.86 00:35:37.85
31
GAWROŃSKI Paweł
342 POL Katowice 5:07 11.67 00:35:47.99
32
PASTERNAK Mikołaj
755 POL Mikołów 5:08 11.67 00:35:54.86
33
RYT Adam
779 POL Tychy 5:08 11.67 00:35:55.19
34
HYBA Piotr
693 POL Kobiór 5:09 11.67 00:35:56.23
35
SHULEPA Valentyn
AZS Uniwersytet Śląski
1064 POL Ukraina 5:09 11.67 00:35:56.86
36
ZAJĄC Kacper
STABILIO DOMY TEAM
1098 POL Orzesze 5:10 11.67 00:36:04.11
37
KWIATKOWSKI Mariusz
ProKama
255 POL Tychy 5:10 11.67 00:36:08.05
38
URBAŃSKI Piotr
932 POL Tychy 5:11 11.67 00:36:10.41
39
TRACZYKIEWICZ Regina
238 POL Tychy 5:12 11.48 00:36:18.43
40
WYKA Kacper
SP 10 Tychy
960 POL Tychy 5:14 11.48 00:36:31.96
41
MALIRZ Błażej
824 POL Katowice 5:14 11.48 00:36:33.40
42
Uczestnik anonimowy
953 POL Mikołów 5:16 11.48 00:36:50.04
43
Uczestnik anonimowy
971 POL Mikołów 5:16 11.48 00:36:50.30
44
TRACZYKIEWICZ Jakub
237 POL Tychy 5:17 11.29 00:36:54.87
45
OGÓREK Kacper
854 POL Porąbka 5:18 11.29 00:36:59.84
46
BUGAJSKI Artur
JaBieGam
1044 POL Dąbrowa Górnicza 5:19 11.29 00:37:08.86
47
LEPIARCZYK Joanna
NIE-E
1012 POL Rybnik 5:19 11.29 00:37:12.73
48
OWSIAK Anna
545 POL Mikołów 5:20 11.29 00:37:18.38
49
WALICKI Konrad
848 POL Tychy 5:23 11.11 00:37:36.29
50
JONKISZ Ewelina
659 POL Zabrzeg 5:23 11.11 00:37:38.05
51
SKIERŚ Ewa
Magna Formpol Running Team
402 POL Tychy 5:25 11.11 00:37:54.98
52
Uczestnik anonimowy
74 POL Tychy 5:26 11.11 00:37:57.96
53
KOST Alicja
448 POL Świerczyniec 5:27 11.11 00:38:03.71
54
KOZIOL Tomasz
Slowflakes Team
443 POL Tychy 5:28 10.94 00:38:15.74
55
MAJCHRZAK Grzegorz
1078 POL Mikołów 5:29 10.94 00:38:18.45
56
DRYWA Dominika
122 POL Łaziska Górne 5:29 10.94 00:38:18.96
57
CZERNIK Mateusz
Kopytkawbiegu
952 POL Tychy 5:29 10.94 00:38:20.69
58
WÓJCIK Damian
867 POL Bieruń 5:29 10.94 00:38:22.34
59
MAZURCZYK Alina
465 POL Tychy 5:32 10.94 00:38:38.65
60
Uczestnik anonimowy
274 POL Sosnowiec 5:32 10.94 00:38:39.58
61
ROMANCZUK Marta
BoJakNieMyToKto
1011 POL Tychy 5:32 10.94 00:38:39.99
62
KNAŚ Łukasz
F-team
571 POL Piekary Śląskie 5:33 10.77 00:38:47.66
63
WÓJCIK Andrzej
1051 POLSKA Bieruń 5:34 10.77 00:38:55.19
64
BIELA Sebastian
3sticks
563 POL Czarków 5:36 10.77 00:39:05.31
65
WILCZEK Mariusz
1092 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:08.23
66
WACŁAWIK Marek
77 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:08.60
67
KAWA Agnieszka
154 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:10.06
68
KROPIWIEC Zbigniew
398 POL Tychy 5:38 10.61 00:39:25.22
69
KOPKA Łukasz
524 POL Tychy 5:41 10.61 00:39:43.75
70
ŚWITAŁA Kamil
992 POL Tychy 5:41 10.61 00:39:46.41
71
RYNIAK Igor
SP 37 Tychy
908 POL Tychy 5:42 10.61 00:39:49.37
72
WIATR Igor
738 POL Tychy 5:42 10.61 00:39:51.19
73
MICHAŁEK Daria
AZS Uniwersytet Śląski
1061 POL Katowice 5:42 10.61 00:39:53.63
74
WILK Marta
AZS Uniwersytet Śląski
1066 POL Katowice 5:42 10.61 00:39:53.91
75
Uczestnik anonimowy
839 POL Tychy 5:43 10.45 00:39:54.81
76
CHROMEC Basia
690 POL Gliwice 5:43 10.45 00:39:58.47
77
FOLTYN Paweł
Stoperan
689 POL Tychy 5:43 10.45 00:39:59.69
78
BIERNACKI Gabriel
Fizjoterapia Robert Biernacki
457 POL Tychy 5:46 10.45 00:40:17.82
79
GRZYBEK Adrian
657 POL Tychy 5:46 10.45 00:40:19.50
80
NOWAK Grzegorz
67 POL Tychy 5:46 10.45 00:40:21.80
81
PASTUSZKA Magdalena
526 POL Katowice 5:47 10.45 00:40:22.40
82
ŚWITAŁA Robert
991 POL Tychy 5:47 10.45 00:40:23.35
83
FLAK-WANCERZ Anna
41 POL Katowice 5:48 10.29 00:40:32.80
84
HOJNCA Adam
Parkrun Katowice
36 POL Chorzów 5:50 10.29 00:40:43.95
85
CZICH Sara
1001 POL Mikołów 5:50 10.29 00:40:46.46
86
ORAWSKI Mateusz
752 POL Mikołów 5:51 10.29 00:40:50.47
87
URBAŃSKA Agnieszka
930 POL Tychy 5:54 10.14 00:41:15.44
88
URBAŃSKI Michał
931 POL Tychy 5:54 10.14 00:41:17.30
89
MUSIOLIK Andrzej
MOTO360
87 POL Tychy 5:55 10.14 00:41:22.07
90
ŁABA-SZYMURA Małgorzata
RUNHOGS Tychy
29 POL Będzin 5:55 10.14 00:41:24.08
91
AMBROSZKIEWICZ Ewelina
673 POL Tychy 5:56 10.14 00:41:25.86
92
BORODIN Robert
Magna Formpol Running Team
936 POL Jelenia-Góra 5:56 10.14 00:41:29.43
93
GRABIŃSKA Karolina
217 POL Tychy 5:56 10.14 00:41:30.37
94
WIŚNIEWSKA Jessica
AZS Uniwersytet Śląski
1067 POL Tarnowskie Góry 5:57 10.14 00:41:33.86
95
CHMIEL Łukasz
429 POL Tychy 5:57 10.14 00:41:33.87
96
BOBEŁ Bartosz
783 POL Tychy 5:58 10.14 00:41:40.93
97
KUĆ Rafał
Euvic
483 POL Siemianowice Śląskie 5:59 10.00 00:41:46.20
98
TYC Mikołaj
Saab Team Silesia
1013 POL Piasek 5:59 10.00 00:41:48.55
99
SZCZUPAKOWSKI Karol
478 POL Katowice 5:59 10.00 00:41:48.73
100
BELOWSKA Anna
245 POL Tychy 6:01 10.00 00:42:00.10
101
WIEWIÓRA Dominika
866 POL Pietrzykowice 6:01 10.00 00:42:00.83
102
PRZESÓR Barbara
Zadyszka Oświęcim
261 POL Brzezinka 6:03 10.00 00:42:16.73
103
KASPERCZYK Michał
Nol-Tychy
73 POL Tychy 6:04 9.86 00:42:21.79
104
TATUŚ Sebastian
100 POL Chorzów 6:05 9.86 00:42:33.09
105
MAJCHRZAK Sabina
1091 POL Mikołów 6:06 9.86 00:42:40.84
106
TYSZKOWSKI Jan
857 POL Jastrzębie-Zdrój 6:07 9.86 00:42:42.78
107
BERNACKA Monika
26 POL Tychy 6:10 9.72 00:43:03.81
108
LENART Pascal
260 POL Tychy 6:10 9.72 00:43:05.20
109
NAJDA Monika
Coface Running Team
64 POL Katowice 6:11 9.72 00:43:13.39
110
LENART Oscar
262 POL Tychy 6:11 9.72 00:43:13.46
111
WITOŃSKA Renata
BoJakNieMyToKto
961 POL Tychy 6:11 9.72 00:43:14.92
112
LENART Sylwia
242 POL Tychy 6:11 9.72 00:43:15.01
113
LEŚNIAK Dorota
418 POL Wrocław 6:12 9.72 00:43:22.73
114
HACHUŁA Łukasz
468 POL Tychy 6:15 9.59 00:43:40.27
115
CHOLEWA Sławomir
901 POL Katowice 6:16 9.59 00:43:49.34
116
KRZYŻOWSKA Joanna
1080 POL Mikołów 6:17 9.59 00:43:53.65
117
LISZKA Hubert
361 POL Tychy 6:18 9.59 00:44:01.24
118
BIAŁKOWSKI Przemysław
Magna Formpol Running Team
48 POL Tychy 6:18 9.59 00:44:04.45
119
BROŻ Marek
684 POL Tychy 6:19 9.46 00:44:07.34
120
ELSENBAHN-LISZKA Maja
360 POL Tychy 6:21 9.46 00:44:24.56
121
WRÓBEL Dorota
419 POL Wrocław 6:21 9.46 00:44:25.11
122
KOSMALA Justyna
907 POL Wesoła 6:24 9.33 00:44:42.38
123
MRZYCZEK Zuzanna
SMS
849 POL Tychy 6:24 9.33 00:44:43.76
124
KUŚMIERZ Maria
729 POL Katowice 6:24 9.33 00:44:44.40
125
MARSZEWSKI Robert
387 POL Tychy 6:24 9.33 00:44:46.75
126
BROLL Mikołaj
979 POL Chorzów 6:24 9.33 00:44:47.55
127
KLAJA Piotr
766 POL Katowice 6:24 9.33 00:44:47.98
128
KOJ Aleksandra
967 POL Tychy 6:25 9.33 00:44:49.68
129
TRYJANOWSKA Barbara
44 POL Tychy 6:26 9.33 00:44:55.48
130
KRÓLIKOWSKA Anna
727 POL Tychy 6:26 9.33 00:44:57.61
131
LEWIŃSKI Artur
606 POL Kaniów 6:26 9.33 00:44:58.14
132
PRZYBYLSKA Magdalena
Aktywni
768 POL Katowice 6:26 9.33 00:45:01.62
133
ZIMNIK Justyna
155 POL Tychy 6:27 9.33 00:45:02.36
134
STOREY Beata
Magna Formpol Running Team
216 POL Tychy 6:27 9.33 00:45:02.51
135
MICHAŁUSZEK Dorota
BIEG - UNKA
462 POL Gliwice 6:27 9.33 00:45:07.32
136
ZARZECKI Piotr
RADCA
1102 POL Katowice 6:27 9.33 00:45:07.78
137
STROJEK Piotr
MOTO360
851 POL Zabrze 6:27 9.33 00:45:08.89
138
ADAMCZYK Anna
320 POL Tychy 6:29 9.33 00:45:17.17
139
KULA Magda
Sp 10
969 POL Tychy 6:29 9.21 00:45:22.50
140
Uczestnik anonimowy
Szkoła Podstawowa nr 10
860 POL Tychy 6:29 9.21 00:45:22.64
141
MALORNY Karolina
Nexteer
654 POL Piekary Śląskie 6:30 9.21 00:45:25.40
142
LEWANDOWSKA Zofia
Moto 360
764 POL Tychy 6:30 9.21 00:45:27.78
143
KAMIEŃSKA Justyna
421 POL Bielsko-Biała 6:33 9.21 00:45:45.85
144
MICHAŁKÓW Paulina
564 POL Tychy 6:33 9.21 00:45:47.73
145
BIELA Martyna
3sticks
562 POL Tychy 6:33 9.21 00:45:50.94
146
LASKOWSKI Filip
664 POL Tychy 6:34 9.21 00:45:51.84
147
JAGIELKA Anna
371 POL Tychy 6:34 9.09 00:45:57.68
148
WOLNIK Anna
116 POL Tychy 6:35 9.09 00:46:03.49
149
Uczestnik anonimowy
995 POL Tychy 6:36 9.09 00:46:05.29
150
BARON Andrzej
Rolna Sport Team
249 POL Kobiór 6:36 9.09 00:46:07.94
151
NIEWDANA Anna
Euvic
717 POL Katowice 6:36 9.09 00:46:11.10
152
SZCZUPAKOWSKA Małgorzata
480 POL Katowice 6:37 9.09 00:46:12.46
153
MAJCHRZAK Olimpia
1077 POL Mikołów 6:38 9.09 00:46:22.91
154
PIETA Aleksandra
Slowflakes Team
442 POL Tychy 6:38 9.09 00:46:25.71
155
ZAJĄC Agnieszka
Stabilio Domy Team
1008 POL Orzesze 6:39 9.09 00:46:26.14
156
NALEZNIAK Bernadeta
40latek
982 POL Tychy 6:39 8.97 00:46:30.65
157
DUDKA Agnieszka
449 POL Tychy 6:40 8.97 00:46:33.09
158
BIENIEK Rafał
parkrun Tychy
257 POL Tychy 6:40 8.97 00:46:36.20
159
SOWA Mateusz
786 POL Chorzów 6:41 8.97 00:46:41.63
160
SZWEDA Karol
411 POL Tychy 6:43 8.97 00:46:55.83
161
SZWEDA Agnieszka
482 POL Tychy 6:43 8.97 00:46:58.22
162
DRYWA Kamil
123 POL Łaziska Górne 6:43 8.97 00:47:00.82
163
Uczestnik anonimowy
1002 POL Tychy 6:44 8.97 00:47:03.27
164
KABOT Mateusz
#Events_Facotry_MK
577 POL Bojszowy 6:45 8.86 00:47:09.68
165
KOCUR Ewa
Multi biuro
749 POL Tychy 6:45 8.86 00:47:10.93
166
GOLDA Justyna
Multi biuro
485 POL Tychy 6:45 8.86 00:47:12.55
167
TROJANOWSKI Wojciech
298 POL Tychy 6:48 8.86 00:47:33.36
168
MAZURCZYK Adam
1040 POL Tychy 6:48 8.86 00:47:34.95
169
MAZURCZYK Dawid
1039 POL Tychy 6:49 8.86 00:47:37.41
170
BROLL Nadia
977 POL Chorzów 6:49 8.86 00:47:37.81
171
CHODOROWSKA Zofia
1071 POL Zabrze 6:49 8.86 00:47:40.41
172
GOŁĘBIOWSKA Sylwia
1070 POL Ruda Śląska 6:50 8.75 00:47:43.99
173
PRZYBYLSKI Tomasz
MOTO 360
1069 POL Tychy 6:56 8.64 00:48:29.20
174
JABŁOŃSKA Anna
742 POL Mysłowice 6:57 8.64 00:48:35.87
175
DĄBROWSKA-PALUCH Anna
735 POL Tychy 6:58 8.64 00:48:40.06
176
WOLEK Dagmara
Slowflakes Team
408 POL Tychy 6:60 8.64 00:48:53.90
177
ŁUKACZ Aleksandra
Slowflakes team
438 POL Tychy 6:60 8.54 00:48:55.41
178
MERESINSKA Paulina
796 POL Tychy 7:01 8.54 00:49:01.80
179
SEKUŁA-LEWIŃSKA Karolina
605 POL Czechowice-Dziedzice 7:02 8.54 00:49:10.32
180
CZARNOTA Wanda
Czekolada to też warzywo.
195 POL Mysłowice 7:02 8.54 00:49:11.90
181
NAWROTEK Ewelina
Czekolada to też warzywo.
182 POL Piekary Śląskie 7:02 8.54 00:49:13.19
182
KAJDEWICZ Magdalena
505 POL Tychy 7:06 8.43 00:49:39.73
183
GRZYBEK Agnieszka
658 POL Tychy 7:08 8.43 00:49:49.43
184
PUDEŁKO Kamil
893 POL Tychy 7:12 8.33 00:50:20.74
185
LESZCZYŃSKA Klaudia
W&W
33 POL Bojszowy 7:12 8.33 00:50:20.87
186
CHARÓW Nikola
SP 10 TYCHY
1093 POL Tychy 7:12 8.33 00:50:23.67
187
LIPTAK Aleksandra
215 POL Tychy 7:15 8.33 00:50:40.30
188
OSADNIK Aneta
Coface Running Team
65 POL Nowe Chechło 7:17 8.24 00:50:56.91
189
ROLNIK Aleksandra
337 POL Piasek 7:17 8.24 00:50:57.04
190
LOSKA Anita
338 POL Piasek 7:17 8.24 00:50:57.70
191
KAIM Lucyna
moto 360
765 POL Oświęcim 7:21 8.14 00:51:20.20
192
MANIAK Karina
276 POL Wyry 7:23 8.14 00:51:35.36
193
MANIAK Dariusz
275 POL Wyry 7:24 8.14 00:51:43.08
194
KOSSAKOWSKA Natalia
964 POL Bielsko-Biała 7:25 8.14 00:51:50.50
195
BAJOROWICZ Katarzyna
55 POL Tychy 7:26 8.05 00:52:01.63
196
SKOWRON Katarzyna
KS OPTYK TEAM
788 POL Łaziska Górne 7:36 7.87 00:53:06.38
197
HWOZDEŃSKA Natalia
730 POL Katowice 7:37 7.87 00:53:12.35
198
GIEŁŻECKA Zuzanna
728 POL Tychy 7:37 7.87 00:53:12.60
199
DITMER Marta
889 POL Tychy 7:39 7.87 00:53:29.54
200
KOSMALA Robert
904 POL Katowice 7:48 7.69 00:54:33.44
201
Uczestnik anonimowy
SUMT
862 POL Łaziska Górne 7:51 7.61 00:54:54.02
202
PIEKARCZYK Bogusława
1035 POL Katowice 7:56 7.53 00:55:30.17
203
KACZMAREK Ewa
636 POL Tychy 8:02 7.45 00:56:12.79
204
MARSZEWSKI Dariusz
388 POL Tychy 8:03 7.45 00:56:17.45
205
GIBAS Wojciech
Hireright Running Team
1087 POL Katowice 8:03 7.45 00:56:19.46
206
DYBOWSKA Małgorzata
790 POL Chorzów 8:24 7.14 00:58:41.97
207
ROMANIAK Monika
1076 POL Lubin 8:33 7.00 00:59:50.45
208
SZYMURA-GRYCHTOŁ Monika
1089 POL Suszec 8:43 6.86 01:00:59.82
209
Uczestnik anonimowy
430 POL Tychy 8:56 6.73 01:02:31.67
210
Uczestnik anonimowy
431 POL Tychy 8:57 6.73 01:02:32.49
211
KOZIK Zofia
269 POL Gliwice 9:31 6.31 01:06:33.66
212
FURMAN Krzysztof
Magna Formpol Running Team
888 POL Sosnowiec 9:44 6.19 01:08:02.66
213
PONIEWIERSKI Adam
Sie Doleci
163 POL Tychy 14:51 4.05 01:43:50.23
214
PONIEWIERSKA Marzena
Sie Doleci
162 POL Tychy 14:51 4.05 01:43:52.62

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU