XXX Perła Paprocan

Paprocany, Tychy, Polska
21.10.2018

Wyniki

Bieg 3 okrążenia 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BARTNIK Sebastian
GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
300 POL Jastrzębie-Zdrój 3:52 15.56 01:21:11.12
2
STUDNIK Grzegorz
Global Run
447 POL Rybnik 3:55 15.33 01:22:07.53
3
WYLĘŻEK Paweł
Lecymy Durś/ OPP Katowice
1095 POL Piekary Śląskie 4:04 14.79 01:25:11.04
4
OPRYSZEK Bogusław
Itmbw
715 Kraków 4:08 14.48 01:26:44.55
5
PIEKUT Mariusz
552 POL Tychy 4:10 14.48 01:27:13.13
6
MYSIAK Arkadiusz
Warta Runners
318 POL Chorzów 4:10 14.38 01:27:27.05
7
WALTER Łukasz
946 POL Tychy 4:11 14.38 01:27:38.52
8
SIWY Sebastian
Centro
780 POL Mikołów 4:14 14.19 01:28:33.04
9
NOWAK Marek
RyTM Czechowice - Dziedzice
726 POL Ligota 4:14 14.19 01:28:38.47
10
STĘPNIEWSKI Artur
Magna Formpol Running Team/ TGB Lake Runners
968 POL Tychy 4:17 14.00 01:29:45.84
11
GREGORCZYK Marcin
Sts Biegaton Mikołów -Kia Etrans
278 POL Mikołów 4:18 14.00 01:29:57.22
12
RAKOCZY Rafał
34 POL Tychy 4:22 13.73 01:31:30.53
13
POŁUBOK Kajetan
999 POL Tychy 4:25 13.64 01:32:26.30
14
ZOGRODNIK Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
612 POL Lędziny 4:27 13.55 01:33:14.50
15
SZOLC Sebastian
171 POL Gliwice 4:27 13.46 01:33:26.43
16
NOWAKOWSKI Adam
403 POL Tychy 4:28 13.46 01:33:43.11
17
SZUPLAK Michał
SMS Fizjo-Active
855 POL Tychy 4:28 13.46 01:33:45.37
18
ŚWIERCZYŃSKI Michał
Elektrony
4 POL Tychy 4:32 13.21 01:35:07.21
19
SZYMKOWSKI Krzysztof
894 POL Czestochowa 4:32 13.21 01:35:08.74
20
KĘPA Krzysztof
Ads Masna
1105 POL Ruda Śląska 4:32 13.21 01:35:09.40
21
WOJNIUSZ Beniamin
Press Glass Biegamy I Wspieramy
386 POL Tychy 4:34 13.13 01:35:49.80
22
ADAMCZEWSKI Waldemar
209 POL Jastrzębie-Zdrój 4:34 13.13 01:35:50.26
23
MAGIERA Adam
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
546 POL Imielin 4:38 12.96 01:37:12.41
24
SZYKUT Michał
836 POL Tychy 4:38 12.96 01:37:14.30
25
SZYNIEC Marcin
TGB Lake Runners
37 POL Tychy 4:39 12.88 01:37:31.92
26
CZUWAJ Krzysztof
704 POL Brzeszcze 4:39 12.88 01:37:32.49
27
NIDECKI Robert
670 POL Poreba Wielka 4:39 12.88 01:37:34.48
28
OLSZOWSKI Marcin
Olza Cieszyn
70 POL Cieszyn 4:40 12.88 01:37:47.15
29
ZĘBIK Mariusz
898 POL Tychy 4:40 12.88 01:37:51.15
30
KOZIEŁ Sylwester
28 POL Tychy 4:41 12.80 01:38:07.55
31
ZIOŁA Sebastian
Nexteer/tgb Lake Runners
644 Tychy 4:42 12.80 01:38:36.59
32
BURAKOWSKI Kazimierz
655 POL Tychy 4:44 12.73 01:39:03.80
33
TRELIŃSKI Mariusz
Pszczyna biega
525 POL Pszczyna 4:44 12.73 01:39:05.10
34
OPIŁEK Marek
Euvic / Parkrun Katowice
475 POL Katowice 4:45 12.65 01:39:26.52
35
PICHNER Jacek
800 POL Oświęcim 4:45 12.65 01:39:31.05
36
ROMIK Krzysztof
983 POL Pyskowice 4:45 12.65 01:39:41.74
37
OLEKSY Krzysztof
ADS Masna
179 POL Katowice 4:46 12.57 01:39:57.39
38
KITA Sebastian
189 POL Pszczyna 4:49 12.50 01:40:51.89
39
KOPROWSKA Katarzyna
329 POL Tychy 4:50 12.43 01:41:11.66
40
TEISTER Wojciech
Górski Bieg Frassatiego
382 POL Tychy 4:50 12.43 01:41:21.66
41
BISKUP Anna
STS Biegaton Mikołów-KIA ETRANS
980 POL Ornontowice 4:51 12.43 01:41:38.08
42
WAWRZEŃ Tomasz
STS Biegaton Mikołów
674 POL Łaziska Górne 4:51 12.43 01:41:38.25
43
KADŁUBICKA Dorota
733 POL Katowice 4:51 12.35 01:41:45.00
44
ZAKRZEWSKI Tomasz
STS BIEGATON MIKOŁÓW
1023 POL Mikołów 4:52 12.35 01:41:51.68
45
KURASZ Joanna
STS Biegaton Mikołów
1017 POL Mikołów 4:52 12.35 01:41:56.51
46
KACHEL Mateusz
MOTO360
184 POL Tychy 4:52 12.35 01:42:08.20
47
ROJEK Rafał
395 POL Tychy 4:53 12.28 01:42:21.12
48
OSTROWSKI Daniel
Team Papry
294 POL Tychy 4:54 12.28 01:42:36.69
49
KOWOL Adam
202 POL Chorzów 4:54 12.28 01:42:51.76
50
KUREK Michał
437 POL Tychy 4:55 12.21 01:42:54.18
51
CZYŻYKOWSKI Marcin
1028 POL Świętochłowice 4:55 12.21 01:43:08.28
52
PALUCH Janusz
698 POL Tychy 4:55 12.21 01:43:12.84
53
HALEJCIO Krzysztof
109 POL Tychy 4:57 12.14 01:43:49.22
54
KRAWCZYŃSKI Sławomir
874 POL Pszczyna 4:57 12.14 01:43:55.97
55
PAŁAC Maciej
IMAN Tychy
1007 POL Tychy 4:58 12.07 01:44:14.28
56
JUSZCZAK Robert
547 POL Tychy 4:59 12.07 01:44:28.42
57
SOŁTYSIK Przemek
TGB Lake Runners
920 POL Tychy 4:60 12.07 01:44:40.89
58
KOTYRBA Tomasz
624 POL Katowice 5:01 12.00 01:45:03.51
59
SKORUPA Adam
Miraz Race Team
697 POL Zabrze 5:01 12.00 01:45:05.30
60
KOWALCZYK Wojciech
Viking Training Center
110 POL Tychy 5:01 12.00 01:45:10.11
61
BUDNY Piotr
794 POL Katowice 5:01 12.00 01:45:14.36
62
OSTROWSKI Pawel
972 POL Tychy 5:02 11.93 01:45:33.81
63
DZIAŁKOWSKI Adam
951 POL Ornontowice 5:03 11.86 01:46:00.59
64
JASICKI Krzysztof
406 POL Tychy 5:04 11.86 01:46:16.18
65
CHACUŚ Adrian
Trisportowy
721 POL Tychy 5:05 11.80 01:46:32.80
66
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
692 POL Tychy 5:06 11.80 01:46:45.24
67
BRZOSKA Jacek
949 POL Ruda Slaska 5:06 11.80 01:46:49.76
68
KOWALSKI Marcin
Warsztat Formy
309 POL Tychy 5:07 11.73 01:47:09.48
69
DZIEDZIC Piotr
489 POL Tychy 5:07 11.73 01:47:17.78
70
SZYSZKA Marek
STS Biegaton Mikołów
818 POL Mikołów 5:08 11.73 01:47:27.39
71
NASKRĘCKI Tomasz
896 POL Tychy 5:08 11.73 01:47:38.44
72
WYRÓD Karol
310 POL Tychy 5:08 11.67 01:47:42.82
73
GROS Mikołaj
996 POL Katowice 5:08 11.67 01:47:45.17
74
JAROS Marcin
Oddział Prewencji Policji W Katowicach
135 POL Czeladź 5:09 11.67 01:48:04.51
75
PORĘBSKI Marek
Speed Team Brzeszcze/Zadyszka Oświęcim
945 POL Oświęcim 5:09 11.67 01:48:07.34
76
MAKOŚ Tomek
913 POL Jaworze 5:10 11.60 01:48:19.55
77
KRAUSE Magdalena
895 POL Mikołów 5:10 11.60 01:48:22.08
78
OPIŁEK Dorota
Parkrun Katowice
476 POL Katowice 5:10 11.60 01:48:23.50
79
BIALIK Artur
NIE-E
503 POL Katowice 5:12 11.54 01:48:58.19
80
OGÓREK Jacek
853 POL Porąbka 5:12 11.54 01:48:59.56
81
KUKLA Maciej
248 POL Chorzów 5:12 11.54 01:49:05.13
82
UFEL Marcin
Mosir TKKF SATURN CZELADŹ
544 POL Czeladź 5:12 11.54 01:49:06.02
83
KIERSKI Jan
KU AZS Politechnika Warszawska
710 POL Pszczyna 5:13 11.54 01:49:15.33
84
BIERWIACZONEK Krzysztof
601 POL Tychy 5:13 11.54 01:49:22.02
85
KIERSKI Dariusz
#druzyna M
688 POL Pszczyna 5:13 11.48 01:49:30.76
86
OPRZONDEK Piotr
268 POL Tychy 5:14 11.48 01:49:36.98
87
ANIOŁ Bogusław
573 POL Lędziny 5:14 11.48 01:49:39.63
88
BOGDAŃSKA Ania
1003 POL Ruda Śląska 5:14 11.48 01:49:40.90
89
GOLEK Tomasz
Gol-Dent Team
966 POL Orzesze 5:14 11.48 01:49:44.65
90
WŁOSEK Jakub
989 POL Katowice 5:15 11.48 01:49:58.53
91
HOLECZEK Olimpia
STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA ETRANS
805 POL Mikołów 5:15 11.48 01:49:59.18
92
ROEHRICH Krzysztof
MOTO 360
589 POL Łąka 5:15 11.41 01:50:06.37
93
SADLIK Barbara
776 POL Kęty 5:15 11.41 01:50:11.43
94
KOWALCZYK Damian
Dziecięcy Świat Marzeń
96 POL Tychy 5:16 11.41 01:50:24.24
95
SZYJA Marcin
Wybiegani
801 POL Tychy 5:16 11.41 01:50:24.66
96
PASZKO Łukasz
916 POL Wola 5:16 11.41 01:50:29.57
97
SZWEDA Ireneusz
1072 POL Sopotnia Wielka 5:18 11.35 01:51:14.72
98
KUR Mariusz
115 POL Zawiercie 5:19 11.29 01:51:19.88
99
BIERNACKI Robert
Fizjoterapia Robert Biernacki
455 POL Tychy 5:19 11.29 01:51:23.70
100
KOWALCZYK Tomasz
Nexteer Automotive
1052 Tychy 5:19 11.29 01:51:24.66
101
WOLNY Maciej
146 POL Katowice 5:19 11.29 01:51:34.39
102
BIRECKI Tomasz
572 POL Tychy 5:20 11.29 01:51:39.45
103
DONIGIEWICZ Ewa
1113 POL Tychy 5:20 11.29 01:51:53.72
104
NOCUŃ Wioletta
974 POL Tychy 5:21 11.23 01:52:01.77
105
PASZKO Mateusz
Magna Formpol Running Team
441 POL Tychy 5:21 11.23 01:52:02.15
106
MATEJ Jarek
772 POL Mysłowice 5:21 11.23 01:52:08.39
107
KOWALCZYK Martyna
YNWA
987 POL Pionki 5:21 11.23 01:52:19.81
108
NOGAJ Piotr
UNT
280 POL Tychy 5:22 11.17 01:52:38.05
109
WITMAN Maciej
Nter
845 POL Tychy 5:22 11.17 01:52:41.04
110
CHRAPKIEWICZ Marek
MOTO 360
593 POL Pszczyna 5:24 11.11 01:53:07.51
111
SULEJ Andrzej
WUJEK biega
583 POL Katowice 5:24 11.11 01:53:23.21
112
ŚCIERSKI Józef
637 POL Katowice 5:26 11.05 01:53:52.06
113
BERNACKI Grzegorz
23 POL Tychy 5:26 11.05 01:53:55.77
114
PUDEŁKO Dawid
639 POL Oświęcim 5:26 11.05 01:54:02.63
115
SZCZUREK Lena
Night Runners Gliwice
681 POL Knurów 5:26 11.05 01:54:03.86
116
PTASZEK Dominika
Ptaszek@Chomik-The Running Twins
169 POL Katowice 5:27 11.05 01:54:07.59
117
GOLDA Marek
Multi biuro
484 POL Tychy 5:27 11.05 01:54:08.86
118
KRZEŚLAK Kamil
617 POL Mysłowice 5:27 11.05 01:54:09.99
119
LESIECKI Piotr
1045 POL Zabrze 5:28 10.99 01:54:27.23
120
LESIECKI Tomasz
Road Maraton Team
78 POL Zabrze 5:28 10.99 01:54:29.86
121
BARTYZEL Maria
285 POL Tychy 5:28 10.99 01:54:34.56
122
ŻELASKO Michał
1106 POL Ruda Śląska 5:28 10.99 01:54:36.62
123
DWORNICZAK Paweł
502 POL Siemianowice Śląskie 5:29 10.99 01:54:53.64
124
KAJDAS-CIUPEK Dominika
579 POL Jaworzno 5:29 10.94 01:55:01.30
125
WOJTYNEK Bartosz
51 POL Gliwice 5:29 10.94 01:55:01.92
126
PLUCIK Dawid
220 POL Tychy 5:29 10.94 01:55:05.55
127
RAKOCZY Agata
40 Latek Tychy
1047 POL Tychy 5:30 10.94 01:55:10.32
128
PINKAWA Grzegorz
Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
806 POL Katowice 5:30 10.94 01:55:13.72
129
BIESTEK Barbara
244 POL Tychy 5:30 10.94 01:55:23.92
130
LEBIODA Mariusz
Silesia Winter Swimming
353 POL Katowice 5:30 10.94 01:55:24.95
131
BOGUS Anna
RADCA
1034 POL Katowice 5:30 10.94 01:55:25.37
132
SZYDŁOWSKI Waldemar
Magna Formpol Running Team
804 POL Tychy 5:31 10.88 01:55:33.57
133
MAZUR Paweł
295 POL Tychy 5:31 10.88 01:55:39.88
134
SKUDLIK Tomasz
1050 POL Ruda Śląska 5:31 10.88 01:55:40.88
135
KAŁMUK Marcin
Magna Formpol Running Team
1025 POL Tychy 5:32 10.88 01:55:51.82
136
JAGODA Adam
FUCHS OIL TEAM
590 POL Chorzów 5:32 10.88 01:55:52.98
137
ŁĄCZNIAK Piotr
Nexteer
649 POL Katowice 5:32 10.88 01:55:53.27
138
SAŃKA Artur
501 POL Tychy 5:32 10.88 01:55:57.99
139
JAGODA Mateusz
FUCHS OIL TEAM
592 POL Siemianowice Śląskie 5:32 10.88 01:55:59.07
140
BOROWSKA Aleksandra
Moto360
825 POL Mikołów 5:32 10.88 01:56:00.85
141
RUDZIARCZYK Karolina
FUCHS OIL TEAM
594 POL Świętochłowice 5:32 10.88 01:56:01.34
142
WAŃCZYK Grzegorz
Pasieka Gucio
211 POL Tychy 5:32 10.88 01:56:01.35
143
STALMACH Jacek
Elektrony
5 POL Mysłowice 5:32 10.88 01:56:04.59
144
LERCH Maria
RUNTEAM Pawłowice
349 POL Jastrzębie-Zdrój 5:32 10.82 01:56:09.64
145
PAWŁOWSKI Witold
192 POL Tychy 5:32 10.82 01:56:11.60
146
CHROBOK Gerard
Olza Cieszyn
52 POL Cieszyn 5:33 10.82 01:56:19.70
147
PYRSCH Zbigniew
Runs Fun
643 POL Tychy 5:33 10.82 01:56:23.87
148
GRABIŃSKI Maciej
128 POL Tychy 5:34 10.77 01:56:42.29
149
GROSMAN Natalia
679 POL Bieruń 5:34 10.77 01:56:46.19
150
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
540 POL Kobiór 5:34 10.77 01:56:46.59
151
ZAŁĘCKA Monika
Parkrun Katowice
85 POL Katowice 5:34 10.77 01:56:47.43
152
GRZYWA Radosław
Team Papry / T3M4T
80 POL Tychy 5:34 10.77 01:56:50.41
153
OSTASZEWSKI Grzegorz
170 POL Tychy 5:34 10.77 01:56:51.47
154
ZIELIŃSKI Marcin
22 POL Tychy 5:35 10.77 01:57:05.69
155
MAZUR Marcin
7 POL Tychy 5:35 10.77 01:57:09.53
156
OTREMBA Tomasz
687 POL Bieruń 5:35 10.77 01:57:13.40
157
SENCZENKO Waldek
Nothing To Fear
928 POL Bytom 5:36 10.77 01:57:17.04
158
NOWAK Klaudia
947 POL Tychy 5:36 10.71 01:57:20.73
159
CIUPA Adam
1027 POL Tychy 5:37 10.71 01:57:40.56
160
BROLL Rafał
975 POL Chorzów 5:37 10.71 01:57:41.25
161
DZIEKAŃSKA Marta
W pogoni za duchem
118 POL Będzin 5:37 10.71 01:57:43.06
162
GAJEWSKI Jacek
4th Section
827 POL Gliwice 5:37 10.71 01:57:43.38
163
MATELA Paweł
GRYF KIETRZ
711 POL Katowice 5:37 10.71 01:57:44.92
164
GÓRECKA-MAZUR Monika
6 POL Tychy 5:37 10.71 01:57:46.10
165
LIPKA Grzegorz
915 POL Siemianowice Śląskie 5:37 10.71 01:57:52.87
166
SOBOŃ Piotr
331 POL Bieruń 5:37 10.71 01:57:53.29
167
GRUSZKA Tomasz
Suszec
161 POL Suszec 5:37 10.66 01:57:55.43
168
JANIK Iro
144 POL Suszec 5:37 10.66 01:57:55.55
169
NALEPA Jacek
Fenix Tychy
95 POL Tychy 5:38 10.66 01:57:59.29
170
WINIARSKI Robert
160 POL Tychy 5:38 10.66 01:57:59.98
171
ZUBELEWICZ Andrzej
59 POL Tychy 5:39 10.66 01:58:28.14
172
CZAPRAN Magdalena
HireRight Running Team
1085 POL Katowice 5:39 10.66 01:58:28.71
173
SUCHY Łukasz
Hireright Running Team
1088 POL Katowice 5:39 10.66 01:58:28.84
174
MICHALSKA-ĆWIEK Joanna
Ekipa Na Kijach
326 POL Ruda Śląska 5:39 10.61 01:58:32.62
175
SOCZAWA Wojciech
514 POL Bytom 5:39 10.61 01:58:34.04
176
WĘGRZYNOWICZ Klaudia
186 POL Tychy 5:39 10.61 01:58:35.20
177
STĘPIEŃ Michał
706 POL Kazimierza Wielka 5:40 10.61 01:58:39.69
178
Uczestnik anonimowy
416 POL Wola 5:40 10.61 01:58:41.80
179
WAWROWSKI Szymon
Troglo Team
509 POL Będzin 5:40 10.61 01:58:45.80
180
MATULA-KISIAŁA Magdalena
531 POL Górki Wielkie 5:40 10.61 01:58:48.77
181
KOMOROWSKA Żaneta
247 POL Lędziny 5:40 10.61 01:58:51.75
182
SZALA Janusz
Gůrny Ślůnsk
620 POL Łaziska Górne 5:40 10.61 01:58:55.24
183
ROZMUS Damian
434 POL Katowice 5:40 10.61 01:58:59.19
184
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multi Biuro
1006 POL Tychy 5:40 10.61 01:58:59.65
185
JARLACZYŃSKA Jolanta
Multi Biuro
1005 POL Tychy 5:41 10.61 01:59:00.46
186
MYSŁEK Marcin
174 POL Tychy 5:42 10.55 01:59:26.08
187
CHRÓSZCZ Klaudia
887 POL Bieruń 5:42 10.55 01:59:27.53
188
SAŁACIAK Artur
212 POL Tychy 5:42 10.55 01:59:28.22
189
KLUSKA Krzysztof
173 POL Tychy 5:42 10.55 01:59:33.59
190
KUDELSKI Grzegorz
193 POL Gliwice 5:42 10.55 01:59:39.73
191
MUSIOŁ Monika
15 POL Tychy 5:43 10.50 01:59:42.18
192
RZEPECKI Andrzej
Olza Cieszyn
62 POL Pogwizdów 5:43 10.50 01:59:44.39
193
GEISLER Wioletta
1049 POL Tychy 5:43 10.50 01:59:45.80
194
SZCZEPANEK Michał
Nexteer
650 Tychy 5:44 10.50 02:00:10.42
195
ŚLIWKA Artur
428 POL Chełm Ślaski 5:44 10.50 02:00:12.28
196
BORYCZKA Szymon
PoWoli do celu
219 POL Miedzyrzecze 5:44 10.50 02:00:14.76
197
WYTRYKUS Barbara
399 POL Tychy 5:44 10.50 02:00:17.66
198
PETEJA-ĆWIK Aleksandra
875 POL Tychy 5:44 10.50 02:00:17.96
199
NOWAK Rafał
302 POL Cieszyn 5:44 10.45 02:00:18.89
200
MADEJ Szymon
832 POL Tychy 5:45 10.45 02:00:31.62
201
BARTELMUS Urszula
459 POL Bielsko-Biała 5:45 10.45 02:00:36.72
202
WOLEK Jerzy
425 POL Tychy 5:45 10.45 02:00:40.38
203
KOENIGSHAUS Marek
795 POL Zabrze 5:46 10.40 02:01:01.22
204
SZOJDA Daniel
Wrtg Tychy
632 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:09.18
205
IWAŃSKI Łukasz
Radca
740 POL Zabrze 5:47 10.40 02:01:09.25
206
NOWAK Mateusz
RADCA
756 POL Tychy 5:47 10.40 02:01:22.62
207
WELM Grzegorz
Zabiegani Częstochowa
1100 POL Częstochowa 5:48 10.40 02:01:29.63
208
ŻUCZEK Patryk
Runhogs Tychy
615 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:33.98
209
WIEWIÓRA Aleksandra
1097 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:35.33
210
MERCHUT Wojciech
496 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:37.31
211
LUBOWIECKI Krzysztof
-
694 POL Gostyń 5:48 10.34 02:01:38.38
212
Uczestnik anonimowy
311 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:39.06
213
SZYMAŃSKA Małgorzata
557 POL Tychy 5:48 10.34 02:01:45.02
214
STOCHNIJ Katarzyna
435 POL Chorzów 5:49 10.34 02:01:58.10
215
KALISZ Agata
MOTO360
618 POL Łaziska Górne 5:49 10.34 02:02:00.87
216
STOPKA Zdzisław
Katowice Podlesie Team
328 POL Katowice 5:49 10.29 02:02:07.95
217
PAWLIK Piotr
Saint-Gobain Squad
671 POL Tychy 5:50 10.29 02:02:17.67
218
GROSMAN Paweł
680 POL Bieruń 5:50 10.29 02:02:25.21
219
DRĄG Grzegorz
Magna Formpol Running Team
1053 POL Tychy 5:51 10.29 02:02:35.86
220
RZEPECKA Bożena
Olza Cieszyn
63 POL Pogwizdów 5:51 10.29 02:02:37.35
221
CHROBOK Józefa
Olza Cieszyn
53 POL Cieszyn 5:51 10.29 02:02:38.40
222
PASTERNAK Jerzy
Irons Tychy
259 POL Tychy 5:51 10.24 02:02:49.47
223
BARON Aniela
1016 POL Gostyn 5:52 10.24 02:02:51.87
224
JASNOCH Bogumiła
828 POL Mikołów 5:52 10.24 02:02:54.20
225
FROŃ Mariusz
826 POL Tychy 5:53 10.19 02:03:24.90
226
OSTROWSKA Aleksandra
wkurw_team
973 POL Tychy 5:53 10.19 02:03:31.27
227
WOJTASIK Ewelina
661 POL Tychy 5:54 10.19 02:03:46.28
228
KEMPA Adam
10 POL Mikołów 5:55 10.14 02:04:04.01
229
GŁĄB Mariusz
Iron-Friends
719 POL Tychy 5:56 10.14 02:04:25.05
230
KOZIEŁ Jadwiga
330 POL Tychy 5:56 10.14 02:04:28.87
231
MRÓZ Jacek
1030 POL Katowice 5:56 10.14 02:04:29.41
232
KĘPIŃSKI Sebastian
W&W
886 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:43.52
233
CIOŁEK Jan
357 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:48.85
234
MAŁYCHA Łukasz
517 POL Tychy 5:57 10.10 02:04:50.92
235
DROZDEK Kamila
MOTO 360
317 POL Tychy 5:58 10.05 02:05:09.98
236
SOBCZYK Sławomir
pasjonat
181 POL Tychy 5:58 10.05 02:05:11.93
237
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
527 POL Tychy 5:58 10.05 02:05:12.56
238
DROZDEK Dominika
MOTO 360
316 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:20.05
239
MYSŁEK Wioletta
175 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:22.13
240
LITWIŃSKA Bożena
816 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:25.82
241
OLCZAK Paweł
1107 POL Tychy 5:59 10.05 02:05:38.71
242
SZULC Bartłomiej
813 POL Tychy 5:60 10.05 02:05:41.74
243
PIEKARCZYK Witold
1033 POL Katowice 5:60 10.00 02:05:58.18
244
WÓJCIK Rafał
243 POL Tychy 6:01 10.00 02:06:09.62
245
MOCZULSKI Michał
rspective
656 POL Tychy 6:01 9.95 02:06:20.63
246
SZULC Dariusz
812 POL Tychy 6:02 9.95 02:06:26.17
247
TRZESZCZKOWSKI Sebastian
453 POL Tychy 6:02 9.95 02:06:27.27
248
GROLIK Marek
Press Glass Biegamy i Wspieramy
495 POL Tychy 6:02 9.95 02:06:39.01
249
MARCOŃ Andrzej
965 POL Zawiercie 6:02 9.95 02:06:41.66
250
MAZUR Mariusz
187 POL Siemianowice 6:03 9.95 02:06:46.80
251
STULKA Krzysztof
Jorguś Team
97 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:49.67
252
BRYŁA Dariusz
17 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:53.11
253
ŻŁOBIŃSKI Jacek
Biegam, Ale Nie Lubię
376 POL Tychy 6:03 9.95 02:06:53.85
254
WITOSZEK Wojciech
Moto 360
741 POL Łaziska Górne 6:04 9.91 02:07:17.51
255
BINASIK Agnieszka
RADCA
759 POL Katowice 6:05 9.91 02:07:25.85
256
GRZESICZEK Piotr
HireRight Running Team
1090 POL Ruda Śląska 6:05 9.86 02:07:32.33
257
FIT Olga
Hireright Running Team
1086 POL Katowice 6:05 9.86 02:07:32.93
258
MICHALCZYK Karolina
tokatotrening.pl
240 POL Katowice 6:05 9.86 02:07:37.28
259
JASIŃSKA Patrycja
306 POL Tychy 6:06 9.86 02:07:59.39
260
NIESLER Marian
Niezrzeszony
603 POL Bytom 6:07 9.81 02:08:12.98
261
GRYGLEWSKI Mateusz
148 POL Katowice 6:07 9.81 02:08:18.87
262
LASEK Ariel
835 POL Knurów 6:07 9.81 02:08:18.90
263
KOŁODZIEJ Aleksandra
625 POL Tarnowskie Góry 6:07 9.81 02:08:20.73
264
HEROK Renata
RUNHOGS Tychy
1029 POL Tychy 6:07 9.81 02:08:24.94
265
WOROCH Arkadiusz
570 POL Tychy 6:09 9.77 02:09:06.45
266
PAŁYS Leszek
959 POL Tychy 6:10 9.72 02:09:21.58
267
DANIELCZYK Szymon
BBL Mikołów
939 POL Tychy 6:10 9.72 02:09:21.84
268
KACZOR Dagmara
radca
623 POL Sosnowiec 6:10 9.72 02:09:24.74
269
DOMAN Łukasz
SOCIOS SILESIA
820 POL Ruda Śląska 6:10 9.72 02:09:28.78
270
CZEKAJ Martyna
878 POL Miechów 6:11 9.72 02:09:30.67
271
KULA Mariola
864 POL Charsznica 6:11 9.72 02:09:30.80
272
LANGER Katarzyna
AugusTeam
164 POL Chorzów 6:11 9.72 02:09:33.49
273
SIERZPUTOWSKI Ludomir
Natura Biegu
751 POL Katowice 6:11 9.72 02:09:40.33
274
Uczestnik anonimowy
798 POL Dąbrowa Górnicza 6:11 9.72 02:09:47.73
275
PUDEŁKO Monika
Ptaszek&Chomik-The Running Twins
340 POL Tychy 6:12 9.72 02:09:53.72
276
BOROWIEC Adam
223 POL Mysłowice 6:12 9.68 02:10:00.71
277
TRELA Marcin
498 POL Tychy 6:13 9.68 02:10:18.27
278
MAGIERA Ewelina
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
226 POL Imielin 6:13 9.68 02:10:22.68
279
ARWAR Joanna
Nexteer
653 Mikołów 6:13 9.68 02:10:26.39
280
MAŁEK Franciszek
Team Papry
31 POL Tychy 6:13 9.68 02:10:27.53
281
SZYMAŃSKI Paweł
Amator
8 POL Tyxhy 6:13 9.68 02:10:29.62
282
NOWAK Brygida
Multi biuro
486 POL Tychy 6:13 9.63 02:10:30.10
283
SIKORA Wiesław
Skorpion Team
159 POL Ustroń 6:14 9.63 02:10:37.94
284
STRAUCHMAN Roman
Warsztat Formy
381 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:41.61
285
ŻELAZNY Rafał
KO
833 POL Tychy 6:14 9.63 02:10:45.01
286
NOWAK Marek
Multi biuro
487 POL Tychy 6:15 9.59 02:11:10.33
287
OKRĘT Tomasz
Azyl
289 POL Wodzisław Śląski 6:16 9.59 02:11:15.56
288
SKUTEK Przyczyn
92 POL Chorzów 6:16 9.59 02:11:25.35
289
PISZCZEK Beata
322 POL Tychy 6:16 9.59 02:11:31.57
290
KOWALEWSKA Renata
591 POL Tychy 6:17 9.59 02:11:38.18
291
KAMIEŃSKI Marcin
Tyskie Browary Książęce
121 POL Bielsko-Biała 6:18 9.55 02:12:02.94
292
FICEK Bogdan
252 POL Cieszyn 6:18 9.55 02:12:03.59
293
SZYMANKIEWICZ Bartłomiej
270 POL Chorzów 6:19 9.50 02:12:21.13
294
GODZIC Dariusz
1104 POL Frydek 6:20 9.50 02:12:49.90
295
FOJCIK Asia
Sbd Energetyk Rybnik
938 POL Rybnik 6:21 9.46 02:13:13.25
296
WOŹNIAK Mariusz
BertTeam
266 POL Sosnowiec 6:21 9.46 02:13:20.43
297
CZULAK Karolina
424 POL Kęty 6:22 9.42 02:13:38.08
298
WYSOCKI Piotr
900 POL Katowice 6:22 9.42 02:13:39.94
299
TOROUS Agnieszka
611 POL Tychy 6:25 9.38 02:14:30.66
300
Uczestnik anonimowy
231 POL Krakow 6:25 9.38 02:14:34.23
301
MATELA Wojciech
KS Gryf Kietrz
699 POL Mikołów 6:26 9.33 02:14:57.36
302
GRABIAŃSKA Katarzyna
Viking Training Center
519 POL Katowice 6:26 9.33 02:15:01.31
303
KLEMENS Wioletta
19 POL Gostyń 6:27 9.33 02:15:10.09
304
BARTZ Sławomir
Warsztat Formy
368 POL Tychy 6:29 9.25 02:15:57.23
305
HANAK Rafał
140 POL Psary 6:29 9.25 02:15:58.37
306
MAŁYCHA Artur
DLA JADWINI
868 POL Tychy 6:29 9.25 02:15:59.35
307
SKOWRON Krzysztof
KS OPTYK TEAM
522 POL Łaziska Górne 6:29 9.25 02:15:59.57
308
KURSA Łukasz
549 POL Tychy 6:31 9.21 02:16:39.28
309
SZYDŁOWSKA Sabina
AugusTeam
165 POL Chorzów 6:31 9.21 02:16:45.17
310
WYBRAŃCZYK Dominik
Mapek
1096 POL Tychy 6:31 9.21 02:16:48.18
311
KAPAŁKA Agnieszka
445 POL Mikołów 6:32 9.21 02:16:51.59
312
KLUKOWSKI Marek
927 POL Katowice 6:32 9.21 02:16:54.40
313
GOŹDZIEWSKA Dorota
665 POL Tychy 6:32 9.17 02:17:09.84
314
PRZYBYLSKA Dorota
Aktywni Sosnowiec
767 POL Sosnowiec 6:32 9.17 02:17:11.67
315
PRZYBYLSKI Andrzej
Aktywni Sosnowiec
769 POL Sosnowiec 6:32 9.17 02:17:11.92
316
KUCZERA Łukasz
809 POL Rybnik 6:33 9.17 02:17:15.70
317
ŻEBROWSKA Matylda
Mors Hubertus Mysłowice
530 POL Mysłowice 6:33 9.17 02:17:22.88
318
SURMACZ-WYBRAŃCZYK Małgorzata
Mapek
1000 POL Tychy 6:34 9.17 02:17:34.08
319
KOŚCIUKIEWICZ Paweł
69 POL Bielsko-Biała 6:34 9.17 02:17:41.80
320
JĘDRZEJCZYK Małgorzata
Megrez Tychy
1083 Tychy 6:34 9.17 02:17:41.91
321
PIECHA Katarzyna
89 POL Chorzów 6:35 9.13 02:18:04.71
322
SOKÓŁ Adam
Fuchs Oil Team
1026 POL Katowice 6:38 9.05 02:19:01.33
323
ZIĘTEK Dominika
506 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:01.88
324
TRYBUS Michał
667 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:09.53
325
WOJTYNIAK Kacper
207 POL Katowice 6:38 9.05 02:19:10.15
326
OPYRCHAŁ Marta
#kopytkawbiegu
771 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:14.97
327
NITKA Nina
641 POL Tychy 6:38 9.05 02:19:15.65
328
GONDZIK Dominik
856 POL Mysłowice 6:40 9.01 02:19:46.01
329
WYSOCKA Monika
899 POL Katowice 6:40 9.01 02:19:47.95
330
KREMER Krzysztof
BBL
638 POL Łaziska Górne 6:41 9.01 02:20:03.11
331
DYMURSKI Wojciech
782 POL Tychy 6:41 9.01 02:20:03.78
332
CZYPIONKA Żaneta
536 POL Tychy 6:41 9.01 02:20:04.60
333
CZERNIK Anna
Kopytkawbiegu
891 POL Tychy 6:41 8.97 02:20:09.73
334
MIELCZAREK Aleksandra
372 POL Bielsko-Biała 6:41 8.97 02:20:11.90
335
PORWIT Aleksandra
253 POL Goczałkowice Zdrój 6:42 8.97 02:20:39.86
336
ORLIŃSKI Łukasz
535 POL Tychy 6:43 8.94 02:20:46.80
337
SOSZ Sebastian
630 POL Szczejkowice 6:43 8.94 02:20:48.05
338
SOSZ Ania
629 POL Szczejkowice 6:43 8.94 02:20:51.37
339
KRZEMPEK Paulina
586 POL Mnich 6:43 8.94 02:20:52.08
340
KRÓL Jan
682 POL Tychy 6:43 8.94 02:20:59.85
341
LESZCZYŃSKA Elżbieta
W&W
32 POL Bojszowy 6:44 8.94 02:21:05.16
342
KLIŚ Agnieszka
Viking Training Center
422 POL Tychy 6:44 8.94 02:21:14.94
343
DŹWIGOŃ Andrzej
UMKS Kęczanin
789 POL Nowa Wieś 6:47 8.86 02:22:22.92
344
KOZYRA Grzegorz
TOP-THIMM
1109 POL Tychy 6:49 8.82 02:22:54.78
345
PAWŁOWSKA Beata
188 POL Tychy 6:49 8.82 02:22:57.87
346
KOPYDŁOWSKA Anna
292 POL Tychy 6:49 8.82 02:22:57.99
347
SALAMANDRA Jola
840 POL Wola 6:49 8.82 02:23:02.45
348
LALEWICZ Marcin
Dźiabnięci team
634 POL Dąbrowa Górnicza 6:51 8.75 02:23:42.95
349
TERLECKI Józef
WKB Meta Lubliniec
236 POL Gruszewnia 6:52 8.75 02:23:55.24
350
TRZESZCZKOWSKA Beata
452 POL Tychy 6:52 8.75 02:24:02.66
351
KOGUT Zaneta
324 POL Gaszowice 6:53 8.71 02:24:20.56
352
WALICZEK Leszek
Azyl
307 POL Rudołtowice 6:54 8.71 02:24:35.44
353
DALECKA Justyna
Ekipa Na Kijach
151 POL Ruda Śląska 6:55 8.68 02:24:58.23
354
STOCHNIJ Karol
436 POL Chorzów 6:55 8.68 02:25:04.62
355
BOBEŁ Artur
362 POL Tychy 6:56 8.68 02:25:19.52
356
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
580 POL Tychy 6:56 8.68 02:25:27.36
357
KUSZ Grzegorz
614 POL Tychy 6:56 8.64 02:25:35.93
358
WEINTRITT Anna
595 POL Tychy 6:57 8.64 02:25:36.44
359
LISZKA Wojciech
358 POL Tychy 6:57 8.64 02:25:45.85
360
BANEK Eugeniusz
Moto 360
397 POL Gorzyczki 6:57 8.64 02:25:51.86
361
WACŁAWIK Ewa
Fantastic Team Anna Sikora
1073 POL Bąków 6:58 8.61 02:26:15.87
362
BIENIASZ Krzysztof
1 POL Tychy 6:59 8.61 02:26:19.08
363
JANIK Agata
134 POL Czechowice-Dziedzice 6:59 8.61 02:26:26.75
364
OPIELKA Justyna
58 POL Katowice 6:59 8.61 02:26:37.86
365
TOMCZYK Paweł
587 POL Jaworzno 7:01 8.57 02:27:11.95
366
Uczestnik anonimowy
334 POL Katowice 7:02 8.54 02:27:27.31
367
MALINOWSKA Magdalena
567 POL Jabłonna 7:05 8.47 02:28:38.26
368
WISNIOWSKA Izabela
Press Glass Biegam i Wspieramy
178 POL Tychy 7:13 8.33 02:31:28.39
369
Uczestnik anonimowy
284 POL Rogów 7:14 8.30 02:31:53.22
370
WOLAŃSKA Beata
385 POL Tychy 7:21 8.17 02:34:17.82
371
NOWAK Ewa
172 POL Gliwice 7:23 8.14 02:35:02.07
372
DOBRZYŃSKA Ewa
599 POL Tychy 7:25 8.11 02:35:26.14
373
SKRZYPCZYK Joanna
AZYL
241 POL Rudołtowice 7:29 8.05 02:36:52.06
374
MAZURCZYK Karolina
1038 POL Tychy 7:30 8.02 02:37:29.63
375
SZEWCZYK Olga
370 POL Tychy 7:30 8.02 02:37:29.77
376
BUDEK Maciek
296 POL Tychy 7:34 7.92 02:38:44.01
377
ŻELEZNY Marta
346 POL Tychy 7:38 7.87 02:40:00.82
378
POSŁUSZNA Monika
SPOT Pszczyna
394 POL Bielsko-Biała 7:39 7.84 02:40:38.08
379
PUSTUŁKA Dorota
1054 POL Jaworzno 7:43 7.78 02:42:01.14
380
PUSTELNIK Jerzy
303 POL Cieszyn 7:60 7.50 02:47:55.08
381
WÓJCIK Patrycja
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
542 POL Ustroń 8:17 7.24 02:53:47.22
382
WÓJCIK Adrian
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
471 POL Ustroń 8:18 7.24 02:54:08.09
383
GAWLIKOWSKA Dominika
Niedzielny Active Team
47 POL Tychy 8:41 6.91 03:02:18.70
384
SZŁAPA Urszula
SPOT Pszczyna
391 POL Czarków 8:54 6.75 03:06:34.85
385
SURWIŁO Armand
663 POL Tychy 9:50 6.10 03:26:24.00
386
OLEK Dawid
1037 POL Tychy 10:02 5.98 03:30:25.47

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU