XXX Perła Paprocan

Paprocany, Tychy, Polska
21.10.2018

Wyniki

Nordic walking 3 okrążenia 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SŁUPIANEK Paweł
Lecymy Durś
553 POL Katowice 6:34 9.17 02:17:41.06
2
WILCZEK Krzysztof
Sopel Dobrodzien
922 POL Zębowice 6:59 8.61 02:26:26.56
3
KOŁODZIEJ Joanna
Stadion Śląski
348 POL Ruda Śląski 7:08 8.43 02:29:34.79
4
WĘŻOWICZ Ewa
909 POL Skrzyszów 7:18 8.24 02:33:05.29
5
MAKOWSKI Marek
279 POL Tychy 7:18 8.24 02:33:11.88
6
JAŻDŻEWSKI Marcin
Ekipa Na Kijach
13 POL Ruda Śkąska 7:21 8.17 02:34:14.46
7
HRYNDIO Jerzy
STADION ŚLĄSKI
401 POL Katowice 7:21 8.17 02:34:16.97
8
TAISNER Tomasz
Ekipa na Kijach
139 POL Ruda Śląska 7:25 8.11 02:35:41.86
9
LIGĘZA Janusz
821 POL Tychy 7:25 8.08 02:35:42.89
10
DYBOWSKI Seweryn
791 POL Chorzów 7:27 8.05 02:36:24.97
11
STALICA Wojciech
IzoErg
811 POL Częstochowa 7:29 8.02 02:36:59.27
12
DRÓŻDŻ Beata
Kobiety Na 5+
513 POL Jastrzębie-Zdrój 7:32 7.98 02:37:51.49
13
TKOCZ Adam
Ekipa Na Kijach
112 POL Ruda Śląska 7:35 7.92 02:39:04.48
14
LITAWSKI Jacek
157 POL Tychy 7:35 7.92 02:39:05.64
15
MIKA Tomasz
Ekipa Na Kijach
554 POL Ruda Śląska 7:36 7.92 02:39:16.31
16
TAISNER Aleksandra
Ekipa na Kijach
138 POL Ruda Śląska 7:36 7.89 02:39:28.71
17
BAGNIEWSKI Michał
781 POL Bytom 7:39 7.84 02:40:33.22
18
SWITALSKA Beata
343 POL Przystajn 7:40 7.84 02:40:54.14
19
POGOCKI Piotr
1021 POL Knurów 7:46 7.75 02:42:48.93
20
BARANOWSKI Marcin
709 POL Katowice 7:56 7.58 02:46:29.38
21
GODAWA Ireneusz
Stadion Śąski
515 POL Katowice 8:04 7.45 02:49:12.69
22
ZUBER Monika
Ekipa na Kijach
18 POL Ruda Śląska 8:06 7.42 02:49:59.64
23
JACH Jolanta
#czeladzbiega
537 POL Czeladź 8:10 7.37 02:51:13.45
24
KROWICKA Halina
Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń
264 POL Zabrze 8:11 7.34 02:51:46.19
25
WOLNY Leszek
Nordic Walking Stadion Śląski
829 POL Katowice 8:11 7.34 02:51:47.21
26
SWITALSKI Robert
344 POL Przystajn 8:18 7.24 02:54:08.62
27
MUCHA Wojciech
Magna Formpol Running Team
415 POL Tychy 8:23 7.17 02:55:51.33
28
SŁUPIANEK Sonia
parkrun Katowice
568 POL Katowice 8:25 7.14 02:56:29.12
29
DALECKI Sławomir
Ekipa Na Kijach
412 POL Ruda Śląska 8:34 7.00 02:59:51.94
30
MUSIOLIK Mirosława
MOTO360
79 POL Tychy 8:35 7.00 02:59:54.28
31
NALEPA Małgorzata
94 POL Tychy 8:35 7.00 02:59:58.13
32
MAŁEK Krzysztof
Kostucha Biega
731 POL Katowice 8:35 7.00 03:00:06.19
33
KANSY Lucyna
955 POL Katowice 8:36 6.98 03:00:19.01
34
LEJWODA Paweł
954 POL Katowice 8:36 6.98 03:00:29.35
35
JEZUSEK Barbara
Ekipa Na Kijach
319 POL Ruda Śląska 8:41 6.93 03:02:01.18
36
TOMAS Marzena
Radlinioki w biegu
127 POL Syrynia 8:41 6.91 03:02:19.71
37
SPERCZYŃSKI Andrzej
EKIPA NA KIJACH
142 POL Ruda Śląska 8:44 6.89 03:03:08.29
38
GOCAŁEK Wiesław
Prawnik
230 POL Tychy 8:50 6.80 03:05:11.64
39
TKOCZ Alicja
Ekipa Na Kijach
113 POL Ruda Śląska 8:51 6.80 03:05:36.77
40
WĘŻOWICZ Rafał
910 POL Skrzyszów 8:51 6.80 03:05:39.32
41
GAŹDZICKI Stanisław
267 POL Tarnowskie Góry 8:51 6.77 03:05:49.89
42
Uczestnik anonimowy
924 POL Studzienice 8:52 6.77 03:05:51.87
43
SAGAN Irena
40-latek Tychy
511 POL Tychy 8:55 6.73 03:07:02.34
44
JAŻDŻEWSKA Jolanta
Ekipa Na Kijach
11 POL Ruda Śląska 8:56 6.73 03:07:16.49
45
WERNER Aleksandra
Ekipa na kijach
423 POL Ruda Śląska 8:58 6.71 03:08:00.44
46
NOWORZYN-PILCH Ewa
Ekipa na Kijach
158 POL Ruda Śląska 8:58 6.71 03:08:05.01
47
WARZOCHA Danuta
Ekipa Na Kijach
114 POL Ruda Śląska 9:04 6.62 03:10:12.35
48
MUCHOWSKA Maria
byle do przodu MW
229 POL Tychy 9:10 6.56 03:12:12.93
49
RZEŹNIK Katarzyna
556 POL Tychy 9:13 6.52 03:13:20.17
50
SZYMCZEWSKI Włodzimierz
147 POL Świętochłowice 9:16 6.48 03:14:21.86
51
DŁUGAJ Urszula
847 POL Mikołów 9:19 6.44 03:15:24.49
52
PROCKO Wadim
Radca
628 POL Kielce 9:19 6.44 03:15:29.34
53
MISZCZAK Katarzyna
Ekipa na kijach
149 POL Ruda Śląska 9:20 6.44 03:15:45.35
54
KASZUBA Katarzyna
#czeladzbiega
390 POL Czeladź 9:22 6.42 03:16:27.45
55
KRAINSKI Piotr
Czeladz Biega
439 POL Czeladź 9:22 6.40 03:16:31.40
56
PACYNA Danuta
126 POL Katowice 9:27 6.34 03:18:20.89
57
JANKO-KRAWIECZEK Beata
597 POL Tychy 9:29 6.33 03:19:08.04
58
DALECKA Katarzyna
Ekipa Na Kijach
413 POL Ruda Śląska 9:32 6.31 03:19:58.47
59
STASZKIEWICZ Henryk
Z kijami nam po drodze
433 POL Katowice 9:34 6.27 03:20:51.20
60
WENDRYŃSKI Marcin
Moto 360
16 POL Tychy 9:35 6.27 03:20:59.79
61
MIKA Joanna
Ekipa Na Kijach
555 POL Ruda Śląska 9:35 6.27 03:21:11.83
62
ZYDROŃ Wiesław
Z Kijkami Nam Po Drodze
957 POL Katowice 9:39 6.23 03:22:24.69
63
GĄTEK Gerard
Parkrun
815 POL Czestochowa 9:40 6.21 03:22:54.71
64
PUCHAŁA Oliwia
691 POL Tychy 9:43 6.18 03:23:51.23
65
MAŁEK Amelia
799 POL Tychy 9:43 6.18 03:23:53.28
66
CHACUŚ Teresa
Trisportowy
722 POL Libiąż 9:50 6.10 03:26:12.91
67
KOPIA Barbara
305 POL Tychy 9:50 6.10 03:26:17.41
68
PISZCZAN Mirosław
RADLINIOKI W BIEGU
635 POL Syrynia 9:50 6.10 03:26:18.24
69
ZIELIŃSKA Urszula
90 POL Katowice 9:51 6.10 03:26:30.75
70
ROMAŃSKA Katarzyna
20 POL Katowice 9:51 6.09 03:26:49.19
71
POCIK Karolina
Umks Kęczanin
197 POL Kobiernice 9:53 6.07 03:27:24.40
72
KULAWIAK Mariola
Rolna Sport Team
713 POL Kobior 10:01 6.00 03:30:02.69
73
MAŁEK Aleksandra
Kostuchna Biega
732 POL Katowice 10:02 5.98 03:30:40.71
74
WACŁAWIK Adam
Fantastic team Anna Sikora
1074 POL Bąków 10:32 5.71 03:40:51.23
75
SZAMOTA Aleksandra
NIEDZIELNY ACTIVE TEAM
40 POL Tychy 10:44 5.60 03:45:11.98
76
SZAŁUCKA Elwira
Niedzielny Active Team
39 POL Tychy 10:44 5.60 03:45:12.60

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU