XXX Perła Paprocan

Paprocany, Tychy, Polska
21.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczewski Waldemar 209 B / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Adamczyk Anna 320 B / K POL Tychy

Zapłacone

Adamczyk Paulina 1020 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ambroszkiewicz Ewelina 673 B / K POL Tychy

Zapłacone

Andrzejewska Justyna - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Angres Paweł 541 B / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Anioł Bogusław 573 B / M POL Lędziny

Zapłacone

Antończyk Krzysztof 233 B / M POL Nowa Dęba

Zapłacone

Antosik Grzegorz 407 B / M POL Tychy

Zapłacone

Antowski Tomasz 221 B / M POL Poznań

Zapłacone

Arendt Zdzisław 491 NW / M POL Katowice Stowarzeszenie Zakątek Dankowo

Zapłacone

Arwar Joanna 653 B / K Mikołów Nexteer

Zapłacone

Babenko Ganna 107 B / K POL Kraków

Zapłacone

Bagniewski Michał 781 NW / M POL Bytom

Zapłacone

Bajorowicz Katarzyna 55 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bąk Bernadeta 492 B / K POL Katowice RADCA

Zapłacone

Banek Eugeniusz 397 B / M POL Gorzyczki Moto 360

Zapłacone

Baranowski Marcin 709 NW / M POL Katowice

Zapłacone

Baron Agnieszka 250 NW / K POL Kobiór Rolna Sport Team

Zapłacone

Baron Andrzej 249 B / M POL Kobiór Rolna Sport Team

Zapłacone

Baron Aniela 1016 B / K POL Gostyn

Zapłacone

Bartelmus Michał 460 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Bartelmus Urszula 459 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Bartnik Sebastian 300 B / M POL Jastrzębie-Zdrój GALOPUJĄCE ŚLIMAKI

Zapłacone

Bartosz Marcin - B / M POL Rybnik Fandzoloki

Niezapłacone

Bartyzel Maria 285 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bartz Mateusz 369 B18 / M POL Tychy WARSZTAT FORMY

Zapłacone

Bartz Sławomir 368 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Baruch Henryka - NW65 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Baruch Włodzimierz - NW65 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Bauer Artur 858 B / M POL Bieruń Runtek44

Zapłacone

Bednarz Agnieszka - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Belowska Anna 245 B / K POL Tychy

Zapłacone

Belowski Dariusz 246 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bernacka Monika 26 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bernacki Grzegorz 23 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bialik Artur 503 B / M POL Katowice NIE-E

Zapłacone

Białas Joanna - B / K POL Radostowice Spot Pszczyna

Niezapłacone

Białkowski Przemysław 48 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Białoń Marek 884 B / M Wisła Wielka

Zapłacone

Biel Tomasz 497 B / M POL Katowice radca

Zapłacone

Biela Martyna 562 B / K POL Tychy 3sticks

Zapłacone

Biela Sebastian 563 B / M POL Czarków 3sticks

Zapłacone

Bielecka Marta 956 B / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

Biełka Marcin 518 B / M POL Tychy GKS TYCHY

Zapłacone

Bieniasz Krzysztof 1 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bieniek Rafał 257 B / M POL Tychy parkrun Tychy

Zapłacone

Bieniok Jarosław 559 B / M POL Katowice Natura Biegu

Zapłacone

Biernacki Gabriel 457 B18 / M POL Tychy Fizjoterapia Robert Biernacki

Zapłacone

Biernacki Makymilian 456 B18 / M POL Tychy Fizjoterapia Robert Biernacki

Zapłacone

Biernacki Robert 455 B / M POL Tychy Fizjoterapia Robert Biernacki

Zapłacone

Bierwiaczonek Krzysztof 601 B / M POL Tychy

Zapłacone

Biestek Barbara 244 B / K POL Tychy

Zapłacone

Binasik Agnieszka 759 B / K POL Katowice RADCA

Zapłacone

Birecki Tomasz 572 B / M POL Tychy

Zapłacone

Biskup Anna 980 B / K POL Ornontowice STS Biegaton Mikołów-KIA ETRANS

Zapłacone

Bizacka Marzena 312 B / K POL Bierun

Zapłacone

Błaszkiewicz Tomasz - NW / M POL Tychy Nordic Walking Tychy

Niezapłacone

Bobeł Artur 362 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bobeł Bartosz 783 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Bogdańska Ania 1003 B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Bogus Anna 1034 B / K POL Katowice RADCA

Zapłacone

Bojdoł Robert - B / M POL Tychy Bojdoł Bosch Service

Niezapłacone

Borodin Robert 936 B / M POL Jelenia-Góra Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Boroja Drago 101 B / M POL Tychy 40- Latek Tychy

Zapłacone

Boroń Tomek 753 NW / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Borowiec Adam 223 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Borowska Aleksandra 825 B / K POL Mikołów Moto360

Zapłacone

Bortel Mirosław 725 B / M POL Tychy Terminal Logistyczny Promont Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Bortnowska Matylda 156 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Boryczka Szymon 219 B / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Botor Szymon 550 B / M POL Mysłowice RADCA

Zapłacone

Boujmil Gabriela 282 B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Boujmil Mohamedali 283 B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Broll Agnieszka 976 NW / K POL Chorzów

Zapłacone

Broll Jacek - NW / M POL Ruda Śląsa Ekipa Na Kijach

Niezapłacone

Broll Mikołaj 979 B18 / M POL Chorzów

Zapłacone

Broll Nadia 977 B18 / K POL Chorzów

Zapłacone

Broll Rafał 975 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Broll Sabina - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Niezapłacone

Broż Marek 684 B / M POL Tychy

Zapłacone

Brożek Teresa 724 B / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Brudek Grzegorz 351 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Bryła Dariusz 17 B / M POL Tychy

Zapłacone

Brząkała Anna - NW / K POL Mikołów Z kijami po Zdrowie

Niezapłacone

Brząkała Natalia 532 NW / K POL Mikołów Z kijami po Zdrowie

Zapłacone

Brzoska Jacek 949 B / M POL Ruda Slaska

Zapłacone

Brzozowicz Jakub 404 B / M POL Świętochłowice TS AKS Chorzów

Zapłacone

Brzyski Konrad 737 B / M POL Tychy

Zapłacone

Buchta Bogdan 1081 B / M POL Oświęcim Magna Formpol running team

Zapłacone

Bućko Marcin - B / M POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Budek Maciek 296 B / M POL Tychy

Zapłacone

Budny Piotr 794 B / M POL Katowice

Zapłacone

Bugaj Katarzyna 940 B / K POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Bugajski Artur 1044 B / M POL Dąbrowa Górnicza JaBieGam

Zapłacone

Bujdasz Beata 863 NW / K POL Zabrze

Zapłacone

Bujoczek Magdalena 993 B / K POL Tarnowskie Góry KSPinki

Zapłacone

Bulanda Andrzej 68 B / M POL Bieruń

Zapłacone

Burakowski Kazimierz 655 B / M POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 430 B18 / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 431 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bzowski Michał 662 B / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

Cepak-Kostka Katarzyna 645 B / K Tychy Nexteer

Zapłacone

Chacuś Adrian 721 B / M POL Tychy Trisportowy

Zapłacone

Chacuś Teresa 722 B65 / K POL Libiąż Trisportowy

Zapłacone

Charów Nikodem - B18 / M POL Tychy

Niezapłacone

Charów Nikola 1093 B18 / K POL Tychy SP 10 TYCHY

Zapłacone

Charysz Piotr 323 B / M POL Zory

Zapłacone

Chmiel Łukasz 429 B / M POL Tychy

Zapłacone

Chmielewska-Broż Wioletta 970 B / K POL Tychy

Zapłacone

Chmielewski Artur 294 B / M POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Chodorowska Zofia 1071 B / K POL Zabrze

Zapłacone

Chodorowski Bartosz 301 B / M POL Tychy

Zapłacone

Cholewa Sławomir 901 B / M POL Katowice

Zapłacone

Chrapkiewicz Marek 593 B / M POL Pszczyna MOTO 360

Zapłacone

Chrobok Gerard 52 B / M POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Chrobok Józefa 53 B / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Chrobok Karol 493 B / M POL Orzesze

Zapłacone

Chromec Basia 690 B / K POL Gliwice

Zapłacone

Chrószcz Klaudia 887 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Chudek Agnieszka - B / K POL Goczałkowice-Zdrój Spot Pszczyna

Niezapłacone

Chudzyński Tomasz - B / M POL Tychy Elektrony

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 284 B / K POL Rogów

Zapłacone

Cimr Wioletta - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Ciołek Jan 357 B / M POL Tychy

Zapłacone

Cis Adam - B / M POL Sosnowiec CIS

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Ciupa Adam 1027 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ćwięk-Łach Ewa 808 B / K POL Mikołów Bbl Mikołów

Zapłacone

Cygoń Karolina 700 B / K POL Tychy

Zapłacone

Czapran Magdalena 1085 B / K POL Katowice HireRight Running Team

Zapłacone

Czarnota Wanda 195 B / K POL Mysłowice Czekolada to też warzywo.

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 912 B / M POL Toszek

Zapłacone

Czechowski Damian 588 B / M POL Tychy

Zapłacone

Czekaj Krzysztof 469 B / M POL Tychy 40 Latek Tychy

Zapłacone

Czekaj Martyna 878 B / K POL Miechów

Zapłacone

Czernik Anna 891 B / K POL Tychy Kopytkawbiegu

Zapłacone

Czernik Mateusz 952 B18 / M POL Tychy Kopytkawbiegu

Zapłacone

Czernik Piotr 890 B / M POL Tychy Kopytkawbiegu

Zapłacone

Czerwik Łukasz 1024 B / M POL Kolonia Poczesna RADCA

Zapłacone

Czich Sara 1001 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Czulak Karolina 424 B / K POL Kęty

Zapłacone

Czuwaj Krzysztof 704 B / M POL Brzeszcze

Zapłacone

Czypionka Żaneta 536 B / K POL Tychy

Zapłacone

Czyżykowski Marcin 1028 B / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Dąbrowska-Paluch Anna 735 B / K POL Tychy

Zapłacone

Dalecka Justyna 151 B / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Dalecka Katarzyna 413 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Dalecki Sławomir 412 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Danielczyk Elżbieta 199 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Danielczyk Szymon 939 B / M POL Tychy BBL Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 843 B / K POL Tychy

Zapłacone

Dębowski Marek 1019 B / M POL Tychy PwC SDC Runners Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 334 B / M POL Katowice

Zapłacone

Derewecka Teresa 852 NW18 / K POL Tychy SP10

Zapłacone

Ditmer Marta 889 B / K POL Tychy

Zapłacone

Długaj Andrzej 846 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Długaj Damian - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Długaj Urszula 847 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Długajczyk Barbara - B / K POL Ledziny

Niezapłacone

Dobrzyńska Bożena 290 NW / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Dobrzyńska Ewa 599 B / K POL Tychy

Zapłacone

Doman Łukasz 820 B / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Domański Dawid 582 NW / M POL Chorzów

Zapłacone

Doniec Tomasz - B / M POL Wola Decathlon Bielsko-Biała

Niezapłacone

Dorywalski Eryk 494 B / M POL Tychy Biegam sobie

Zapłacone

Drabik Joanna 678 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Drąg Grzegorz 1053 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 839 B / M POL Tychy

Zapłacone

Drobek Piotr 454 B / M POL Tychy niezrzeszony

Zapłacone

Drozdek Dominika 316 B18 / K POL Tychy MOTO 360

Zapłacone

Drozdek Kamila 317 B18 / K POL Tychy MOTO 360

Zapłacone

Drozdek Łukasz 180 B / M POL Tychy Moto360

Zapłacone

Dróżdż Beata 513 NW / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Drywa Dominika 122 B / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Drywa Kamil 123 B / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

Duda Daniel - B / M POL Obidowa Obidowiec Obidowa

Niezapłacone

Duda Krzysztof - NW / M POL Mikołów silesia running team

Niezapłacone

Duda Wojtek - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Dudka Agnieszka 449 B / K POL Tychy

Zapłacone

Durkalec Adam 293 B / M POL Tychy

Zapłacone

Dworak Zbigniew 218 B / M POL Katowice

Zapłacone

Dworniczak Paweł 502 B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dworski Marek 137 B / M POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

Dybowska Małgorzata 790 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Dybowska Maria 792 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Dybowski Seweryn 791 NW / M POL Chorzów

Zapłacone

Dylla Ela 560 B / K POL Mikołów Bbl Mikołów

Zapłacone

Dylla Kasia 561 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Dymurski Wojciech 782 B / M POL Tychy

Zapłacone

Dziąbor Andrzej 942 B / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

Działkowski Adam 951 B / M POL Ornontowice

Zapłacone

Dzida Radosław 676 B / M POL Ligota -

Zapłacone

Dziedzic Piotr 489 B / M POL Tychy

Zapłacone

Dziekańska Marta 118 B / K POL Będzin W pogoni za duchem

Zapłacone

Dzierżawa Krzysztof 143 B / M POL Mizerów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 231 B / K POL Krakow

Zapłacone

Dzik Dominik 516 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Dziki Ewa 102 B / K POL Bielsko-Biała BB RUNNERS

Zapłacone

Dziubdziela Jarosław 1042 B / M POL Katowice Galen

Zapłacone

Dziubdziela Marcin 1041 B / M POL Katowice

Zapłacone

Dźwigoń Andrzej 789 B / M POL Nowa Wieś UMKS Kęczanin

Zapłacone

Elsenbahnliszka Maja 360 B / K POL Tychy

Zapłacone

Faber Miroslaw 892 B / M POL Bytom Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Ficek Bogdan 252 B / M POL Cieszyn

Zapłacone

Ficek Daria 213 B / K POL Węgierska Górka

Zapłacone

Filbier Mirosław 746 B / M POL Siemianowice

Zapłacone

Filipek Dariusz 683 B / M POL Tychy Hkbno Tychy

Zapłacone

Fit Olga 1086 B / K POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

Flak-Wancerz Anna 41 B / K POL Katowice

Zapłacone

Fojcik Asia 938 B / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Foltyn Paweł 689 B / M POL Tychy Stoperan

Zapłacone

Forma Anna 206 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Frączek Łukasz - B / M POL Knurów

Niezapłacone

Frączek Martyna - NW18 / K POL Tychy SP10

Niezapłacone

Franielczyk Joanna 75 B / K POL Orzesze

Zapłacone

Franke Arkadiusz 598 B / M POL Tychy Wymiatacze Z

Zapłacone

Frej Adam 666 B / M POL Łąka

Zapłacone

Froń Mariusz 826 B / M POL Tychy

Zapłacone

Fronczek Maja 1112 B18 / K POL Tychy SP 10 Tychy

Zapłacone

Frydel Łukasz 78 B / M POL Bytom Szmyd Coaching Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Katowice

Niezapłacone

Furman Krzysztof 888 B / M POL Sosnowiec Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Gacek Dariusz - B / M POL Piekary Śląskie SKPB Katowice

Niezapłacone

Gądek Łukasz 336 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Gajewski Jacek 827 B / M POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

Gałowicz Łukasz 132 B / M POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Gamrat Joanna 427 B / K POL Tychy

Zapłacone

Gańcorz Krzysztof - B / M POL Tychy Terminal Logistyczny Promont Tychy

Niezapłacone

Gątek Gerard 815 NW65 / M POL Czestochowa Parkrun

Zapłacone

Gawełek Jarosław 865 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gawlikowska Daria 46 NW / K POL Tychy Niedzielny Active Team

Zapłacone

Gawlikowska Dominika 47 B18 / K POL Tychy Niedzielny Active Team

Zapłacone

Gawroński Grzegorz 332 B / M POL Katowice

Zapłacone

Gawroński Paweł 342 B / M POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 924 NW / K POL Studzienice

Zapłacone

Gaździcki Stanisław 267 NW / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Gec Piotr - NW / M POL Tychy

Niezapłacone

Geisler Wioletta 1049 B / K POL Tychy

Zapłacone

Gibas Wojciech 1087 B / M POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

Giełżecka Zuzanna 728 B18 / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 758 NW / K POL Katowice Z kijkami po zdrowie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 757 NW / M POL Katowice Z kijkami po zdrowie

Zapłacone

Głąb Mariusz 719 B / M POL Tychy Iron-Friends

Zapłacone

Goc Hubert 534 B / M POL Tychy

Zapłacone

Goc Marek 533 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gocałek Wiesław 230 NW / M POL Tychy Prawnik

Zapłacone

Godawa Ireneusz 515 NW / M POL Katowice Stadion Śąski

Zapłacone

Godyla Sebastian 236 B / M POL Tychy TOP-THIMM Opakowania

Zapłacone

Godzic Dariusz 1104 B / M POL Frydek

Zapłacone

Godzic Magdalena 1103 B / K POL Frydek

Zapłacone

Goebel Adam 185 B / M POL Kraków krk

Zapłacone

Gogol Sebastian - B / M POL Orzesze Formacja Śląsk

Niezapłacone

Golda Justyna 485 B / K POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Golda Krzysztof 145 B / M POL Mizerów

Zapłacone

Golda Marek 484 B / M POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Golek Tomasz 966 B / M POL Orzesze Gol-Dent Team

Zapłacone

Gołąb Paweł 686 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gołąbek Dariusz 389 B / M POL Tychy STS Biegaton/BBL Mikołów

Zapłacone

Gołębiowska Sylwia 1070 B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Gołębiowski Paweł 379 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gołomb-Stasieczek Karolina 30 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Gomolińska-Senczenko Agata 935 B / K POL Bytom Nothing To Fear

Zapłacone

Gondzik Dominik 856 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Górecka-Mazur Monika 6 B / K POL Tychy

Zapłacone

Goździewska Dorota 665 B / K POL Tychy

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna 519 B / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Grabińska Karolina 217 B / K POL Tychy

Zapłacone

Grabiński Maciej 128 B / M POL Tychy

Zapłacone

Grabowska Aleksandra 622 NW18 / K POL Tychy

Zapłacone

Grabowska Katarzyna - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Grajcar Adam 304 NW / M POL Gliwice

Zapłacone

Gregorczyk Marcin 278 B / M POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów -Kia Etrans

Zapłacone

Greń Dorota - B / K POL Ustroń Olza Cieszyn

Niezapłacone

Grolik Marek 495 B / M POL Tychy Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

Grolik Piotr 1036 B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Gros Mikołaj 996 B18 / M POL Katowice

Zapłacone

Grosman Natalia 679 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Grosman Paweł 680 B / M POL Bieruń

Zapłacone

Gruchlik Tymoteusz 610 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gruszka Dominika 1058 B / K POL Katowice AZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI

Zapłacone

Gruszka Tomasz 161 B / M POL Suszec Suszec

Zapłacone

Gruźla Tomasz 685 B / M POL Tychy Yakudo

Zapłacone

Gryglewski Mateusz 148 B18 / M POL Katowice

Zapłacone

Grylewicz Marek 88 B / M POL Tychy

Zapłacone

Grzesiak Agnieszka 98 B / K POL Tychy

Zapłacone

Grzesiczek Piotr 1090 B / M POL Ruda Śląska HireRight Running Team

Zapłacone

Grzybczyk Szymon 1059 B / M POL Katowice AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Grzybek Adrian 657 B / M POL Tychy

Zapłacone

Grzybek Agnieszka 658 B / K POL Tychy

Zapłacone

Grzywa Radosław 80 B / M POL Tychy Team Papry / T3M4T

Zapłacone

Gucwa Mateusz 523 B / M POL Tychy

Zapłacone

Gutek Jakub 986 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Gwoździewicz Bogna 596 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Habdas Paweł 1004 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Haberny Rafał - B / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Hachuła Łukasz 468 B / M POL Tychy

Zapłacone

Hadzik Boguslaw 701 NW / M POL Gliwice

Zapłacone

Halejcio Krzysztof 109 B / M POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Katowice

Niezapłacone

Hanak Rafał 140 B / M POL Psary

Zapłacone

Handzel Adam 881 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Handzel Gosia 882 B / K POL Bielsko Biała

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 953 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 971 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Hauke Irena 520 B / K POL Bielsko Biala Bielszczanki Biegają

Zapłacone

Herok Renata 1029 B / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Hojnca Adam 36 B / M POL Chorzów Parkrun Katowice

Zapłacone

Holeczek Marcin 25 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Holeczek Olimpia 805 B / K POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA ETRANS

Zapłacone

Hołdowicz Edyta 61 NW / K POL Tychy Niedzielny Actiw Team

Zapłacone

Horzela Małgorzata - NW / K POL Mikołów Cuda na kijach

Niezapłacone

Hrabavets Pavel - B / M BLR Homel

Niezapłacone

Hryndio Jerzy 401 NW / M POL Katowice STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

Hryszko Kazimierz - B / M POL Tychy 40-Latek

Niezapłacone

Hudzik Marcin - B / M POL Mikołów

Niezapłacone

Hudzik Monika - B / K POL Łaziska Górne

Niezapłacone

Hulbój Alan 1108 B / M POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

Hulok Magda 124 B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Hwozdeńska Natalia 730 B18 / K POL Katowice

Zapłacone

Hyba Piotr 693 B / M POL Kobiór

Zapłacone

Hypiak Kamil - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Idec Artur 466 B / M POL Krasiczyn brak

Zapłacone

Idec Natasza 467 B / K POL Krasiczyn

Zapłacone

Imielski Paweł 736 B / M POL Piasek Nexteer

Zapłacone

Inglant Krystyna 83 NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

Inglant Zbigniew 84 B / M POL Chorzów Run Log Com.

Zapłacone

Iwański Łukasz 740 B / M POL Zabrze Radca

Zapłacone

Jabłońska Anna 742 B / K POL Mysłowice

Zapłacone

Jabłoński Adrian 743 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Jach Jolanta 537 NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Jagielka Anna 371 B / K POL Tychy

Zapłacone

Jagoda Adam 590 B / M POL Chorzów FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Jagoda Mateusz 592 B / M POL Siemianowice Śląskie FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Jamro Mariusz 393 B / M POL Katowice Yakudo

Zapłacone

Janeczko Teresa - NW / K POL Tychy

Niezapłacone

Janik Agata 134 B / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Janik Iro 144 B / M POL Suszec

Zapłacone

Janko-Krawieczek Beata 597 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Janota Piotr 447 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Jarlaczyńska Jolanta 1005 B / K POL Tychy Multi Biuro

Zapłacone

Jarlaczyński Łukasz 1006 B / M POL Tychy Multi Biuro

Zapłacone

Jarmuł Wojciech 871 B / M POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Jaros Marcin 135 B / M POL Czeladź Oddział Prewencji Policji W Katowicach

Zapłacone

Jaros Wojciech 500 B / M POL Tychy

Zapłacone

Jarosińska Iwona 1032 B / K POL Katowice

Zapłacone

Jarzwiec Jakub 850 B18 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

Jasicki Krzysztof 406 B / M POL Tychy

Zapłacone

Jasińska Patrycja 306 B / K POL Tychy

Zapłacone

Jasiński Jarosław 607 B / M POL Wyry

Zapłacone

Jasnoch Bogumiła 828 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Jażdżewska Jolanta 11 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Jażdżewski Marcin 13 NW / M POL Ruda Śkąska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Jędrzejczyk Małgorzata 1083 B / K Tychy Megrez Tychy

Zapłacone

Jędrzejec Krzysztof 477 B / M POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 274 B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Jezusek Barbara 319 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 862 B / K POL Łaziska Górne SUMT

Zapłacone

Jonkisz Ewelina 659 B / K POL Zabrzeg

Zapłacone

Jonkisz Paweł 660 B / M POL Zabrzeg

Zapłacone

Jopek Jarosław 566 B / M POL Tychy D:s

Zapłacone

Juda Gosia 1094 B / K POL Katowice

Zapłacone

Jureczek Krzysztof 396 B / M POL Cieszyn

Zapłacone

Jureczko Monika - B / K POL Katowice STS Biegaton Mikołów

Niezapłacone

Jurek Magdalena - B / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Juszczak Robert 547 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kabot Mateusz 577 B / M POL Bojszowy #Events_Facotry_MK

Zapłacone

Kachel Mateusz 184 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Kaczmarczyk Marek 648 B / M Żory Nexteer

Zapłacone

Kaczmarek Ewa 636 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 1079 B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kaczor Dagmara 623 B / K POL Sosnowiec radca

Zapłacone

Kadłubicka Dorota 733 B / K POL Katowice

Zapłacone

Kadłubicki Bartosz 937 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kaim Lucyna 765 B / K POL Oświęcim moto 360

Zapłacone

Kajdas-Ciupek Dominika 579 B / K POL Jaworzno

Zapłacone

Kajdewicz Artur 763 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kajdewicz Magdalena 505 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 373 B / M POL Bedzin

Zapłacone

Kalecińska Lucyna 504 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kaleta Agnieszka 356 B / K POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

Kaleta Jan 978 B / M POL Kraków 8 BLTr Balice

Zapłacone

Kaleta Karol 355 B / M POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Kalfa Roman 117 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kalinowska-Kubala Kalina 1022 B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kalinowski Rafał 214 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kalisz Agata 618 B / K POL Łaziska Górne MOTO360

Zapłacone

Kałmuk Marcin 1025 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Kamieńska Justyna 421 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kamieński Marcin 121 B / M POL Bielsko-Biała Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Kamiński Leszek - B / M POL Mysłowice RADCA

Niezapłacone

Kania Jessica 668 B18 / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 760 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kansy Lucyna 955 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Kapałka Agnieszka 445 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Karwacki Piotr 191 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kasjaniuk Izabela 225 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Kasper Kamil - B / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Kasperczyk Joanna 363 NW / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Kasperczyk Michał 73 B / M POL Tychy Nol-Tychy

Zapłacone

Kastelik Wacław 490 B / M POL Rychwałdek OSP RYCHWAŁDEK

Zapłacone

Kaszuba Katarzyna 390 NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Kawa Agnieszka 154 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kawa Joanna - B / K POL Mysłowice Miraz Race Team

Niezapłacone

Kawa Mariusz 1018 B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kawa Paweł 153 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kempa Adam 10 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Kendzior Agnieszka - B / K POL Pszczyna Yakudo

Niezapłacone

Kępa Krzysztof 1105 B / M POL Ruda Śląska Ads Masna

Zapłacone

Kiełbasa Regina 313 NW / K POL Lędziny

Zapłacone

Kiełkowska Maria - B / K POL Pszczyna SPOT

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 42 NW / K POL Tychy Niedzielny Activ Team

Zapłacone

Kierski Dariusz 688 B / M POL Pszczyna #druzyna M

Zapłacone

Kierski Jan 710 B / M POL Pszczyna KU AZS Politechnika Warszawska

Zapłacone

Kita Aleksander 200 B / M POL Suszec

Zapłacone

Kita Jakub 190 B18 / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kita Sebastian 189 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kiwic Zuzanna 819 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Kizler Genowefa 929 NW / K POL Katowice Z kijkami nam po drodze

Zapłacone

Klachacz Jolanta - NW / K POL Tychy Profitness

Niezapłacone

Klaja Piotr 766 B / M POL Katowice

Zapłacone

Klasiński Łukasz 565 B / M POL Głuchołazy WŁK Invest

Zapłacone

Klemens Wioletta 19 B / K POL Gostyń

Zapłacone

Kleta Patryk - B / M POL Knurow

Niezapłacone

Klich Izabela - B / K POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

Klimkowski Mariusz 692 B / M POL Tychy Skipper

Zapłacone

Klimkowski Tomasz - B / M POL Bytom

Niezapłacone

Kliś Agnieszka 422 B / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Klobuch Damian 21 B / M POL Tychy Gks Tychy

Zapłacone

Klose Marek - B / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Klose Zuzanna - B18 / K POL Bielsk-Biała

Niezapłacone

Kluger Klaudia - B / K POL Tychy Terminal Logistyczny Promont Tychy

Niezapłacone

Klukowska Iwona 926 B / K POL Katowice

Zapłacone

Klukowski Marek 927 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kluskaq Krzysztof 173 B / M POL Tychy

Zapłacone

Knaś Łukasz 571 B / M POL Piekary Śląskie F-team

Zapłacone

Kobosko Paweł 761 B / M POL Rajsko Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Katowice

Niezapłacone

Kocot Patrycja 777 B / K POL Nowa Wieś Ostra Góra 351

Zapłacone

Kocur Ewa 749 B / K POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Kocur Jarosław 750 B / M POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

Kocyła Aksel 66 B / M POL Tychy

Zapłacone

Koczur Aleksandra 350 B / K POL Katowice Kara-kum

Zapłacone

Koenig Joanna 91 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Koenigshaus Marek 795 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Kogut Zaneta 324 B / K POL Gaszowice

Zapłacone

Koj Aleksandra 967 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kolasa Aneta - B / K POL Tychy BoJakNieMyToKto

Niezapłacone

Kolaska Łukasz 9 B / M POL Łaziska Górne Elektrony

Zapłacone

Kołodziej Aleksandra 625 B / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Kołodziej Joanna 348 NW / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski

Zapłacone

Kołodziej Zbigniew 873 B / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Komorowska Żaneta 247 B / K POL Lędziny

Zapłacone

Kopczyk Iwona 119 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kopczyk Kasia 133 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kopczyk Krzysztof 131 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kopeć-Brudek Magdalena 352 B / K POL Gliwice

Zapłacone

Kopia Barbara 305 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kopiec Piotr 609 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kopiec Przemysław 548 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kopiec Szymon 354 B / M POL Mikolów

Zapłacone

Kopka Łukasz 524 B / M POL Tychy

Zapłacone

Koprowska Katarzyna 329 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kopydłowska Anna 292 B / K POL Tychy

Zapłacone

Korek Danuta 375 B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Korek Jacek 814 B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Korus Agata 745 NW / K POL Mikołów Klub Wellness-Agata Korus

Zapłacone

Kościukiewicz Paweł 69 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kosibór Krzysztof 990 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kosmala Justyna 907 B / K POL Wesoła

Zapłacone

Kosmala Robert 904 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kossakowska Natalia 964 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kost Alicja 448 B / K POL Świerczyniec

Zapłacone

Koterla Klaudia 1043 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kotyrba Tomasz 624 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kowalczyk Damian 96 B / M POL Tychy Dziecięcy Świat Marzeń

Zapłacone

Kowalczyk Martyna 987 B / K POL Pionki YNWA

Zapłacone

Kowalczyk Tomasz 1052 B / M Tychy Nexteer Automotive

Zapłacone

Kowalczyk Wojciech 110 B / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Kowalewska Renata 591 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kowalski Marcin 309 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Kowieski Karol 205 B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kowol Adam 202 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Kowol Joanna 203 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Kozicki Kordian 707 B18 / M POL Bieruń

Zapłacone

Kozieł Jadwiga 330 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kozieł Sylwester 28 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kozik Zofia 269 B65 / K POL Gliwice

Zapłacone

Koziol Mateusz 444 B18 / M POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Koziol Tomasz 443 B / M POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Kozłowska Bożena 902 B / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Kozłowski Łukasz 770 B / M POL Tychy #kopytkawbiegu

Zapłacone

Kozyra Grzegorz 1109 B / M POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

Krainski Piotr 439 NW / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

Krajcarz Tomasz - B / M POL Lekawica

Niezapłacone

Krajewski Paweł 747 NW / M POL Bytom Fuchs Oil Team

Zapłacone

Krakowski Radosław - B / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Krasowska-Costamagna Joanna 834 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Krause Magdalena 895 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Krawczyk Adam 521 NW / M POL Chorzów

Zapłacone

Krawczyk Katarzyna 49 B / K POL Tychy

Zapłacone

Krawczyk Marcin 933 B / M POL Katowice

Zapłacone

Krawczyk Mateusz 551 B / M POL Tychy

Zapłacone

Krawczyński Sławomir 874 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kremer Krzysztof 638 B / M POL Łaziska Górne BBL

Zapłacone

Król Jan 682 B / M POL Tychy

Zapłacone

Król Kacper 125 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Królikowska Anna 727 B / K POL Tychy

Zapłacone

Kropiwiec Zbigniew 398 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kropka Marcin 273 B / M POL Katowice Radca

Zapłacone

Krowicka Halina 264 NW65 / K POL Zabrze Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń

Zapłacone

Kruczek Tomasz 619 B / M POL Łazy

Zapłacone

Krupa Natalia 345 B / K POL Chorzów Chsbd "W Ruchu"

Zapłacone

Kryczek Piotr 672 B / M POL Dąbrowa Górnicza #biegaczciastek

Zapłacone

Kryczkowski Paweł 585 B / M POL Tychy

Zapłacone

Krypel-Kos Justyna - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Krzak Karolina - B / K POL Bielsko Biała

Niezapłacone

Krzak Michał 364 B / M POL Katowice

Zapłacone

Krzczuk Benedykt 608 B / M POL Tychy

Zapłacone

Krzempek Paulina 586 B / K POL Mnich

Zapłacone

Krześlak Kamil 617 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Krzystała Paweł 705 B / M POL Czerwionka

Zapłacone

Krzyżowska Joanna 1080 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Kściuk Teresa 258 NW65 / K POL Tychy Klub Turystyki Kolarskiej GRONIE

Zapłacone

Ksiądz Agnieszka 104 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Kubek Mirosław 271 B / M POL Kobiór

Zapłacone

Kubiak Basia 838 B / K POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Kubica Mariusz 82 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kubicki Kamil 1060 B / M POL Ruda Śląska AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Kubis Barbara - B / K POL Czarków Spot Pszczyna

Niezapłacone

Kuc Artur - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Kuć Rafał 483 B / M POL Siemianowice Śląskie Euvic

Zapłacone

Kuczera Beata 787 NW / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Kuczera Łukasz 809 B / M POL Rybnik

Zapłacone

Kudelski Grzegorz 193 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Kukiełka Józefa 723 B65 / K POL Libiąż Trisportowy

Zapłacone

Kukla Maciej 248 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Kula Ilona 426 B / K POL Kęty

Zapłacone

Kula Magda 969 B18 / K POL Tychy Sp 10

Zapłacone

Kula Magdalena 773 B / K POL Katowice ADEA

Zapłacone

Kula Mariola 864 B / K POL Charsznica

Zapłacone

Kula Mateusz 830 B / M POL Legnica biegam bo lubię

Zapłacone

Kulawiak Aleksandra 714 NW18 / K POL Kobiór Rolna Sport Team

Zapłacone

Kulawiak Mariola 713 NW / K POL Kobior Rolna Sport Team

Zapłacone

Kulawiak Robert 712 NW / M POL Kobiór Rolna Sport Team

Zapłacone

Kumka Łukasz - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Kupfer Aleksandra 748 NW / K POL Ruda Śląska Fuchs Oil Team

Zapłacone

Kupibida Bogusława 378 NW / K POL Katowice Silesia Nordic Team

Zapłacone

Kur Mariusz 115 B / M POL Zawiercie

Zapłacone

Kurasz Joanna 1017 B / K POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

Kurcius Grzegorz - B / M POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

Kurek Michał 437 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kursa Łukasz 549 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kuś Justyna 1110 B / K POL Pszczyna TOP-THIMM OPAKOWANIA

Zapłacone

Kuśmierz Maria 729 B18 / K POL Katowice

Zapłacone

Kusz Grzegorz 614 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kwiatek Agnieszka 464 B / K POL Orzesze

Zapłacone

Kwiatkowska Kamila 254 B / K POL Tychy ProKama

Zapłacone

Kwiatkowski Mariusz 255 B / M POL Tychy ProKama

Zapłacone

Labus Małgorzata 934 B / K POL Katowice

Zapłacone

Lalewicz Marcin 634 B / M POL Dąbrowa Górnicza Dźiabnięci team

Zapłacone

Langer Katarzyna 164 B / K POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

Lany Grzegorz 923 B / M POL Katowice

Zapłacone

Lasek Ariel 835 B / M POL Knurów

Zapłacone

Laske-Mikuśkiewicz Liliana 235 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Laskowski Filip 664 B / M POL Tychy

Zapłacone

Lasota Rafał 600 B / M POL Tychy

Zapłacone

Latusek Marek 859 B / M POL Łaziska Górne Formacja Śląsk

Zapłacone

Lebioda Mariusz 353 B / M POL Katowice Silesia Winter Swimming

Zapłacone

Lejwoda Paweł 954 NW / M POL Katowice

Zapłacone

Lenart Oscar 262 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Lenart Pascal 260 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Lenart Sylwia 242 B / K POL Tychy

Zapłacone

Lepiarczyk Joanna 1012 B / K POL Rybnik NIE-E

Zapłacone

Lerch Maria 349 B / K POL Jastrzębie-Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Lesiecki Piotr 1045 B18 / M POL Zabrze

Zapłacone

Leśniak Dorota 418 B / K POL Wrocław

Zapłacone

Leszczyńska Elżbieta 32 B / K POL Bojszowy W&W

Zapłacone

Leszczyńska Klaudia 33 B18 / K POL Bojszowy W&W

Zapłacone

Lewandowska Zofia 764 B / K POL Tychy Moto 360

Zapłacone

Lewandowski Michał 948 B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Lewiński Artur 606 B / M POL Kaniów

Zapłacone

Lic Janusz 718 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Ligęza Elżbieta 822 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Ligęza Janusz 821 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Lipiński Piotr 869 NW / M POL Katowice

Zapłacone

Lipka Grzegorz 915 B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Liptak Aleksandra 215 B / K POL Tychy

Zapłacone

Liszka Hubert 361 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Liszka Wojciech 358 B / M POL Tychy

Zapłacone

Litawski Jacek 157 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Litwińska Bożena 816 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW18 / K POL Tychy Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach

Niezapłacone

Loska Anita 338 B / K POL Piasek

Zapłacone

Lubowicki Łukasz 695 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Lubowiecki Krzysztof 694 B / M POL Gostyń -

Zapłacone

Lubowiecki Marcin 383 B / M POL Lędziny

Zapłacone

Lucka Judyta - B / K POL Katowice

Niezapłacone

Lucyna Łukasz 925 B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Ludynia Piotr 297 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Luksza Radek 1046 B / M CZE Ostrava-Poruba MK Seitl Ostrava

Zapłacone

Luszniak Ilona 440 NW / K POL Katowice Z kijkami nam po drodze

Zapłacone

Łaba-Szymura Małgorzata 29 B / K POL Będzin RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Łach Adam 807 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Łacny Dariusz - B / M POL Łaziska Górne Biegaton Mikołow Kia

Niezapłacone

Łączniak Piotr 649 B / M POL Katowice Nexteer

Zapłacone

Ławińska Katarzyna 277 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Ławiński Sławomir 130 B / M POL Tychy

Zapłacone

Łopatowski Michał 616 B / M POL Kraków KANAPOWI PIWOSZE

Zapłacone

Łopatowski Tomasz 876 B / M POL Kraków ZAKWAS Running Team Kraków

Zapłacone

Łukacz Aleksandra 438 B / K POL Tychy Slowflakes team

Zapłacone

Łukaszewicz Kamila - B / K POL Zabrze

Niezapłacone

Łukowicz Piotr - B / M POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Niezapłacone

Łyczko Barbara 2 NW / K POL Mysłowice

Zapłacone

Łyczko Janusz 985 B / M POL Bielsko-Biała biegamSobie

Zapłacone

Machlowski Ryszard - B / M POL Kraków kkb dystans

Niezapłacone

Machul Jakub 374 B / M POL Katowice

Zapłacone

Macioł Weronika 906 B / K POL Katowice

Zapłacone

Madej Anna - NW / K POL Katowice madej&madej

Niezapłacone

Madej Szymon 832 B / M POL Tychy

Zapłacone

Madeja Aga 919 NW / K POL Imielin

Zapłacone

Madeja Agnieszka - NW / K POL Imielin

Niezapłacone

Madeja Bartłomiej - B / M POL Wola Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Madejska Beata - NW / K POL Chorzów born tu bi lotać

Niezapłacone

Madejska Karolina - NW18 / K POL Chorzów born tu bi lotać

Niezapłacone

Madejska Paulina - NW18 / K POL Chorzów born tu bi lotać

Niezapłacone

Magiera Adam 546 B / M POL Imielin Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

Magiera Ewelina 226 B / K POL Imielin Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

Majcherczyk-Psiuch Patrycja 1111 B / K POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

Majchrzak Grzegorz 1078 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Majchrzak Olimpia 1077 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Majchrzak Sabina 1091 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Majewska Agata 201 B / K POL Chorzów Radca

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B18 / K POL Tychy

Niezapłacone

Majewska Ewelina - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Makoś Tomek 913 B / M POL Jaworze

Zapłacone

Makosz Michal - B / M POL Tychy Moto 360

Niezapłacone

Makowski Marek 279 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Makuch Ewelina - NW / K POL Jasło

Niezapłacone

Malik Alicja 716 B / K POL Bełk

Zapłacone

Malinowska Magdalena 567 B / K POL Jabłonna

Zapłacone

Malirz Błażej 824 B18 / M POL Katowice

Zapłacone

Malorny Karolina 654 B / K POL Piekary Śląskie Nexteer

Zapłacone

Maławy Danuta - NW / K POL Tychy

Niezapłacone

Maławy Mirosław - NW / M POL Tychy

Niezapłacone

Małek Aleksandra 732 NW / K POL Katowice Kostuchna Biega

Zapłacone

Małek Amelia 799 NW18 / K POL Tychy

Zapłacone

Małek Franciszek 31 B / M POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Małek Krzysztof 731 NW / M POL Katowice Kostucha Biega

Zapłacone

Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Niezapłacone

Małka Marian - NW / M POL Gliwice

Niezapłacone

Małycha Artur 868 B / M POL Tychy DLA JADWINI

Zapłacone

Małycha Łukasz 517 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mamcarczyk Igor 754 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Maniak Dariusz 275 B / M POL Wyry

Zapłacone

Maniak Karina 276 B / K POL Wyry

Zapłacone

Mańka Mateusz 837 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mańkowski Adrian 106 B / M POL Katowice

Zapłacone

Marcoń Andrzej 965 B / M POL Zawiercie

Zapłacone

Marczak Piotr 414 B / M POL Tychy

Zapłacone

Marecki Arkadiusz 1099 B / M POL Rudziczka RADCA

Zapłacone

Mark Julia - B / K POL Augustow

Niezapłacone

Marszewski Dariusz 388 B / M POL Tychy

Zapłacone

Marszewski Robert 387 B / M POL Tychy

Zapłacone

Maszczyńska-Skalik Ania 580 B / K POL Tychy

Zapłacone

Matej Jarek 772 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Matela Paweł 711 B / M POL Katowice GRYF KIETRZ

Zapłacone

Matela Wojciech 699 B / M POL Mikołów KS Gryf Kietrz

Zapłacone

Matula-Kisiała Magdalena 531 B / K POL Górki Wielkie

Zapłacone

Matusiak Marcin 642 B / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 74 B / K POL Tychy

Zapłacone

Mazur Jakub 778 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Mazur Katarzyna 103 B / K POL Zabłocie

Zapłacone

Mazur Krzysztof - B / M POL Gliwice Nowa Gliwice

Niezapłacone

Mazur Magdalena - NW18 / K POL Tychy SP10

Niezapłacone

Mazur Marcin 7 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mazur Mariusz 187 B / M POL Siemianowice

Zapłacone

Mazur Paweł 295 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mazurczyk Adam 1040 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Mazurczyk Alina 465 B / K POL Tychy

Zapłacone

Mazurczyk Dawid 1039 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Mazurczyk Karolina 1038 B / K POL Tychy

Zapłacone

Mazurek Dawid 844 B / M POL Katowice

Zapłacone

Mencner Adrian 208 B / M POL Bąków AeS 2015 Bąków

Zapłacone

Mendel Beata - B / K POL Orzesze Studio Fitness Beata Mendel Mikołów

Niezapłacone

Merchut Wojciech 496 B / M POL Tychy

Zapłacone

Meresinska Justyna - B / K POL Tychy

Niezapłacone

Meresinska Maria 797 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Meresinska Paulina 796 B / K POL Tychy

Zapłacone

Merkel Sabina 802 NW / K POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Michalak Teresa - NW / K POL Bielsko Biala

Niezapłacone

Michalczyk Karolina 240 B / K POL Katowice tokatotrening.pl

Zapłacone

Michalska-Ćwiek Joanna 326 B / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Michałek Daria 1061 B / K POL Katowice AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Michałków Paulina 564 B / K POL Tychy

Zapłacone

Michałuszek Dorota 462 B / K POL Gliwice BIEG - UNKA

Zapłacone

Michałuszek Sebastian 461 B / M POL Gliwice BIEG - UNKA

Zapłacone

Micor Dominik 299 B / M POL Tychy k.s. big dick

Zapłacone

Mielczarek Aleksandra 372 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Mika Joanna 555 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Mika Tomasz 554 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Mikołajczyk Agata 1014 B / K POL Katowice

Zapłacone

Mikołajczyk Sylwia 325 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / M POL Mikołów

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Mikołów

Niezapłacone

Miszczak Katarzyna 149 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

Moczulski Michał 656 B / M POL Tychy rspective

Zapłacone

Moritz-Piątek Kasia - B / K POL Katowice

Niezapłacone

Mrowiec Szymon - B18 / M POL Bulowice Koper Team

Niezapłacone

Mróz Jacek 1030 B / M POL Katowice

Zapłacone

Mrzyczek Zuzanna 849 B18 / K POL Tychy SMS

Zapłacone

Mucha Wojciech 415 NW / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Muchowska Maria 229 NW65 / K POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

Murray Alex 647 B / M POL Katowice Nexteer

Zapłacone

Musiał Izabela 774 B / K POL Tychy SP 10 Tychy

Zapłacone

Musiolik Andrzej 87 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musiolik Jakub 86 B18 / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musiolik Mirosława 79 NW / K POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musioł Monika 15 B / K POL Tychy

Zapłacone

Mysiak Arkadiusz 318 B / M POL Chorzów Warta Runners

Zapłacone

Myśliwiec Barbara 451 B / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Mysłek Marcin 174 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mysłek Wioletta 175 B / K POL Tychy

Zapłacone

Myszkowska Julia - NW / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Mzyk Andrzej 14 NW / M POL Bytom Ekip Na Kijach

Zapłacone

Najda Monika 64 B / K POL Katowice Coface Running Team

Zapłacone

Nalepa Jacek 95 B / M POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

Nalepa Małgorzata 94 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Nalezniak Bernadeta 982 B / K POL Tychy 40latek

Zapłacone

Naskręcki Tomasz 896 B / M POL Tychy

Zapłacone

Nawrotek Ewelina 182 B / K POL Piekary Śląskie Czekolada to też warzywo.

Zapłacone

Nidecki Robert 670 B / M POL Poreba Wielka

Zapłacone

Niemiec Andrzej - NW / M POL Goczałkowice-Zdrój

Niezapłacone

Nienadowska Beata 984 B / K POL Elbląg Królówka

Zapłacone

Niesler Marian 603 B / M POL Bytom Niezrzeszony

Zapłacone

Niewdana Anna 717 B / K POL Katowice Euvic

Zapłacone

Nir Łukasz 108 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Nitka Nina 641 B / K POL Tychy

Zapłacone

Nocuń Wioletta 974 B / K POL Tychy

Zapłacone

Nogaj Maksymilian 281 B18 / M POL Tychy UNT

Zapłacone

Nogaj Piotr 280 B / M POL Tychy UNT

Zapłacone

Noras Piotr 392 B / M POL Tychy

Zapłacone

Nowak Brygida 486 B / K POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Nowak Ewa 172 B / K POL Gliwice

Zapłacone

Nowak Grzegorz 67 B / M POL Tychy

Zapłacone

Nowak Klaudia 947 B / K POL Tychy

Zapłacone

Nowak Marek 726 B / M POL Ligota RyTM Czechowice - Dziedzice

Zapłacone

Nowak Marek 487 B / M POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Nowak Marta 99 B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Nowak Mateusz 756 B / M POL Tychy RADCA

Zapłacone

Nowak Rafał 302 B / M POL Cieszyn

Zapłacone

Nowakowski Adam 403 B / M POL Tychy

Zapłacone

Noworzyn-Pilch Ewa 158 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

Ochota Marek 870 B / M POL Ozimek

Zapłacone

Ociepa-Weiss Agnieszka - NW / K POL Tychy

Niezapłacone

Odoszewski Roman - B / M POL Gliwice Oasis Sport Team

Niezapłacone

Ogórek Jacek 853 B / M POL Porąbka

Zapłacone

Ogórek Kacper 854 B18 / M POL Porąbka

Zapłacone

Okoński Kazimierz 527 B / M POL Tychy Pttk Tychy

Zapłacone

Okręt Tomasz 289 B / M POL Wodzisław Śląski Azyl

Zapłacone

Olbińska Aleksandra 234 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Olczak Paweł 1107 B / M POL Tychy

Zapłacone

Olek Dawid 1037 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Oleksy Krzysztof 179 B / M POL Katowice ADS Masna

Zapłacone

Olszewski Piotr - B / M POL Katowice

Niezapłacone

Olszowski Marcin 70 B / M POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Opielka Justyna 58 B / K POL Katowice

Zapłacone

Opiłek Dorota 476 B / K POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Opiłek Marek 475 B / M POL Katowice Euvic / Parkrun Katowice

Zapłacone

Opolski Marcin 166 B / M POL Tychy Vege Runners

Zapłacone

Oprządek Małgorzata 105 NW / K POL Mikołów Pp

Zapłacone

Oprzondek Piotr 268 B / M POL Tychy

Zapłacone

Opyrchał Marta 771 B / K POL Tychy #kopytkawbiegu

Zapłacone

Orawski Mateusz 752 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Orliński Łukasz 535 B / M POL Tychy

Zapłacone

Osadnik Aneta 65 B / K POL Nowe Chechło Coface Running Team

Zapłacone

Ostaszewski Grzegorz 170 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ostrowska Aleksandra 973 B / K POL Tychy wkurw_team

Zapłacone

Ostrowski Pawel 972 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ostrowski Zygmunt 367 B / M POL Tychy

Zapłacone

Otremba Tomasz 687 B / M POL Bieruń

Zapłacone

Owsiak Anna 545 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Ozga Jan - NW / M POL Tychy

Niezapłacone

Pacuk Aleksandra 341 B / K POL Tychy

Zapłacone

Pacyna Danuta 126 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Pająk Grażyna - NW / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Niezapłacone

Paliga Krzysztof 1062 B / M POL Katowice AZS Uniwersytetu Śląskiego

Zapłacone

Palka Michał 446 B / M POL Tychy

Zapłacone

Paluch Janusz 698 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pałac Maciej 1007 B / M POL Tychy IMAN Tychy

Zapłacone

Pałys Leszek 959 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pasieka Robert 499 B / M POL Zabrze moto360

Zapłacone

Pasterak Artur 558 B / M POL Tychy DwS

Zapłacone

Pasternak Jerzy 259 B / M POL Tychy Irons Tychy

Zapłacone

Pasternak Krystian 359 B / M POL Tychy Klub Biegacza KP

Zapłacone

Pasternak Mikołaj 755 B18 / M POL Mikołów

Zapłacone

Pastuszka Magdalena 526 B / K POL Katowice

Zapłacone

Pastuszka Piotr 1055 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Paszko Łukasz 916 B / M POL Wola

Zapłacone

Paszko Mateusz 441 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Pawlaczyk Lesław 879 B / M GBR Cambridge Miłośnicy Jeży

Zapłacone

Pawlik Michał - NW / M POL Zabrzeg Trekmondo

Niezapłacone

Pawlik Piotr 671 B / M POL Tychy Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Pawlik Rafał 651 B / M Jaworzno Nexteer

Zapłacone

Pawłowska Beata 188 B / K POL Tychy

Zapłacone

Pawłowski Witold 192 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pęczkowski Przemysław 463 B / M POL Sosnowiec Totem Śmierdzi Potem

Zapłacone

Pendolski Franciszek 775 B65 / M POL Katowice Kb Józefinka

Zapłacone

Peronski Mariusz - B / M POL Leszno ViaCon

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 841 B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Peteja-Ćwik Aleksandra 875 B / K POL Tychy

Zapłacone

Peter Arkadiusz 905 B / M POL Wroclaw brak

Zapłacone

Petrus Ryszard 136 B / M POL Katowice

Zapłacone

Pichner Jacek 800 B / M POL Oświęcim

Zapłacone

Piecha Katarzyna 89 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Piecuch Grzegorz 38 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Piekarczyk Bogusława 1035 B / K POL Katowice

Zapłacone

Piekarczyk Witold 1033 B / M POL Katowice

Zapłacone

Pieknik Robert 265 B / M POL Katowice BertTeam

Zapłacone

Piękny Jadzia 286 B / K POL Bieruń Towarzystwo Turystyki Aktywnej

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Tychy No name

Niezapłacone

Piekut Mariusz 552 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pielarz Patryk 538 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pieta Aleksandra 442 B / K POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Pietruszka Klaudia 604 NW18 / K POL Tychy SP10

Zapłacone

Pikuta Michał 1050 B / M Tychy

Zapłacone

Pinkawa Grzegorz 806 B / M POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Piórkowski Przemysław 1063 B / M POL Będzin AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Pipans Marek 400 B / M POL Tychy Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

Pisulski Sebastian 528 B / M POL Knurów Euvic

Zapłacone

Piszczan Mirosław 635 NW / M POL Syrynia RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

Piszczek Beata 322 B / K POL Tychy

Zapłacone

Piszczek Łukasz 321 B / M POL Tychy

Zapłacone

Plich Andrzej - B / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Plucik Dawid 220 B / M POL Tychy

Zapłacone

Płaszczyca Paweł 474 B / M POL Tychy

Zapłacone

Płuchowska Grazyna - B / K POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Pocik Karolina 197 NW / K POL Kobiernice Umks Kęczanin

Zapłacone

Pocik Radosław 196 B / M POL Kobiernice Umks Kęczanin

Zapłacone

Podleśny Paweł 584 B / M POL Bieruń

Zapłacone

Podowska Marta 885 B / K POL Tychy

Zapłacone

Podstawski Michał 141 B / M POL Katowice

Zapłacone

Pogocki Piotr 1021 B / M POL Knurów

Zapłacone

Pokrzywa Adam 81 B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Poloczek Szymon - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Połubok Kajetan 999 B / M POL Tychy

Zapłacone

Połubok Maurycy 998 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Pomeroy Helena 663 B / K POL Tychy

Zapłacone

Poniewierska Marzena 162 B / K POL Tychy Sie Doleci

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 785 NW18 / K POL Tychy Sie Doleci

Zapłacone

Poniewierski Adam 163 B / M POL Tychy Sie Doleci

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 981 B / M POL Tychy

Zapłacone

Popiołek Elżbieta 633 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Popiołek Lech 950 B / M POL Jasienica

Zapłacone

Porębski Marek 945 B / M POL Oświęcim Speed Team Brzeszcze/Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Porszke Andrzej 621 B / M POL Tychy

Zapłacone

Porwit Aleksandra 253 B / K POL Goczałkowice Zdrój

Zapłacone

Posłuszna Monika 394 B / K POL Bielsko-Biała SPOT Pszczyna

Zapłacone

Potapowicz Gabriela 333 B / K POL Katowice

Zapłacone

Procko Milena 708 B / K POL Kielce Silvini Madshus Team

Zapłacone

Procko Wadim 628 NW / M POL Kielce Radca

Zapłacone

Prokopczuk Wiktor 911 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Przesór Barbara 261 B / K POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Przybylska Dorota 767 B / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Przybylska Magdalena 768 B / K POL Katowice Aktywni

Zapłacone

Przybylski Andrzej 769 B / M POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Przybylski Tomasz 1069 B / M POL Tychy MOTO 360

Zapłacone

Przyżycki Patryk 720 B / M POL Tychy Klub Biegacza KP

Zapłacone

Ptasik Mirosław 962 B / M POL Koziegłowy

Zapłacone

Ptaszek Dominika 169 B / K POL Katowice Ptaszek@Chomik-The Running Twins

Zapłacone

Puchała Oliwia 691 NW18 / K POL Tychy

Zapłacone

Pudełko Dawid 639 B / M POL Oświęcim

Zapłacone

Pudełko Kamil 893 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Pudełko Monika 340 B / K POL Tychy Ptaszek&Chomik-The Running Twins

Zapłacone

Pustelnik Jerzy 303 B65 / M POL Cieszyn

Zapłacone

Pustułka Dorota 1054 B / K POL Jaworzno

Zapłacone

Pyka Paweł 507 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pyka Piotr 508 B / M POL Tychy

Zapłacone

Pyrek Jarek 994 B / M POL Katowice

Zapłacone

Pyrsch Zbigniew 643 B / M POL Tychy Runs Fun

Zapłacone

Pytel Janusz - B / M POL Sosnowiec Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

Rachwał Jacek 168 B / M POL Trzyciąż Nie

Zapłacone

Racut Dariusz 405 B / M POL Tychy Tyskie okna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 860 B18 / K POL Tychy Szkoła Podstawowa nr 10

Zapłacone

Rafa Andrzej 287 NW / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

Rafa Wiesław 288 NW65 / M POL Jasło

Zapłacone

Rajfura Iwona 251 B / K POL Katowice

Zapłacone

Rakoczy Agata 1047 B / K POL Tychy 40 Latek Tychy

Zapłacone

Rakoczy Rafał 34 B / M POL Tychy

Zapłacone

Richta Adam 120 B / M POL Kobiór Rolna SportTeam

Zapłacone

Roehrich Krzysztof 589 B / M POL Łąka MOTO 360

Zapłacone

Rogasch Stanisław 715 B / M POL Kraków

Zapłacone

Rojek Rafał 395 B / M POL Tychy

Zapłacone

Rolnik Aleksandra 337 B / K POL Piasek

Zapłacone

Romanczuk Marta 1011 B / K POL Tychy BoJakNieMyToKto

Zapłacone

Romaniak Konrad 1075 B / M POL Lubin

Zapłacone

Romaniak Konrad - B / M POL Lubin

Niezapłacone

Romaniak Monika 1076 B / K POL Lubin

Zapłacone

Romańska Katarzyna 20 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Romik Krzysztof 983 B / M POL Pyskowice

Zapłacone

Rost Adam 903 B / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Rozmus Damian 434 B / M POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 1015 B / K POL Tychy

Zapłacone

Różycki Jan 314 NW65 / M POL Tychy

Zapłacone

Rudź Krzysztof 458 B / M POL Katowice

Zapłacone

Rudziarczyk Karolina 594 B / K POL Świętochłowice FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Rybacki Zbigniew 677 B / M POL Dzierzgoń CRIK FCA POLAND.

Zapłacone

Ryniak Igor 908 B18 / M POL Tychy SP 37 Tychy

Zapłacone

Ryś Łukasz 256 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ryszka Karol - B / M POL Katowice Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

Ryszka Waldemar 111 B / M POL Jaworzno

Zapłacone

Ryt Adam 779 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Rząp Patrycja 897 B18 / K POL Tychy SP10 Tychy

Zapłacone

Rzepecka Bożena 63 B / K POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

Rzepecki Andrzej 62 NW / M POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

Rzepka Monika 291 NW / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Rzepka-Richta Arletta 224 NW / K POL Kobiór Rolna SportTeam

Zapłacone

Rzeźnik Katarzyna 556 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Rzeźnik Sebastian - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Sabat Ewa 380 B / K POL Tychy

Zapłacone

Sadlik Agnieszka - B / K POL Lędziny

Niezapłacone

Sadlik Barbara 776 B / K POL Kęty

Zapłacone

Sagan Irena 511 NW65 / K POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

Sagan Marian 510 NW65 / M POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

Sak Agnieszka - B / K POL Bojszowy

Niezapłacone

Salamandra Arek 842 B / M POL Wola

Zapłacone

Salamandra Jola 840 B / K POL Wola

Zapłacone

Sałaciak Artur 212 B / M POL Tychy

Zapłacone

Sańka Artur 501 B / M POL Tychy

Zapłacone

Sapa Grzegorz 569 B / M POL Tychy

Zapłacone

Sarre Joanna 384 NW65 / K POL Gliwice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / M POL Tworków EasyRun Racibórz

Niezapłacone

Scelina Wojciech 222 B / M POL Kielce

Zapłacone

Schroder Karol 272 NW / M POL Katowice Silesia Nordic Team

Zapłacone

Ścierski Józef 637 B / M POL Katowice

Zapłacone

Sekuła-Lewińska Karolina 605 B / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Senczenko Waldek 928 B / M POL Bytom Nothing To Fear

Zapłacone

Serafin Dariusz - B / M POL Wisła Mała Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

Serafin Karol 817 B / M POL Katowice Multi biuro

Zapłacone

Shulepa Valentyn 1064 B / M POL Ukraina AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Siedlaczek Tomasz 308 B / M POL Tychy SGS TEAM

Zapłacone

Sierzputowski Ludomir 751 B18 / M POL Katowice Natura Biegu

Zapłacone

Sikora Wiesław 159 B / M POL Ustroń Skorpion Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / M POL Kłobuck

Niezapłacone

Siwek Krzysztof 481 B / M POL Zloty Stok

Zapłacone

Siwy Sebastian 780 B / M POL Mikołów Centro

Zapłacone

Skierś Ewa 402 B / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 1002 B / K POL Tychy

Zapłacone

Skorupa Adam 697 B / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Skórzak Marta 578 B / K POL Łodygowice

Zapłacone

Skowron Joanna 129 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Skowron Katarzyna 788 B / K POL Łaziska Górne KS OPTYK TEAM

Zapłacone

Skowron Krzysztof 522 B / M POL Łaziska Górne KS OPTYK TEAM

Zapłacone

Skowroński Szymon 45 B / M POL Tychy SP 10 Tychy / Bsfz

Zapłacone

Skrzypczyk Joanna 241 B / K POL Rudołtowice AZYL

Zapłacone

Skubis Kamil - B / M POL Sławków PRAWNIK

Niezapłacone

Skuła Agnieszka 227 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Skutek Przyczyn 92 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Śleziona Piotr - B / M POL Tychy Runhogs TYCHY

Niezapłacone

Śliwka Artur 428 B / M POL Chełm Ślaski

Zapłacone

Ślosarczyk Gabrysia - B / K POL Mysłowice

Niezapłacone

Słomiany Magdalena 377 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Słupianek Paweł 553 NW / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

Słupianek Sonia 568 NW / K POL Katowice parkrun Katowice

Zapłacone

Smolik Sławomir 958 B / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

Smuda Krzysztof 529 B / M POL Tychy

Zapłacone

Smusz Edyta 167 B / K POL Wodzisław Śląski Jo I On

Zapłacone

Sobczyk Renata 183 B / K POL Tychy pasjonat

Zapłacone

Sobczyk Sławomir 181 B / M POL Tychy pasjonat

Zapłacone

Soból Krzysztof 917 NW / M POL Jawiszowice Patykiem Pisane 505

Zapłacone

Sobolewski Zdzisław 652 B / M Tychy Nexteer

Zapłacone

Soboń Piotr 331 B / M POL Bieruń

Zapłacone

Soboszczyk Magdalena 1065 B / K POL Świętochłowice AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Soczawa Monika 512 NW / K POL Bytom

Zapłacone

Soczawa Wojciech 514 B / M POL Bytom

Zapłacone

Sojka Grażyna 71 NW / K POL Brzeszcze

Zapłacone

Sojka Marek 35 B / M POL Brzeszcze Ks Górnik Brzeszcze

Zapłacone

Sojka Sławomir 3 B / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 921 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Sokół Adam 1026 B / M POL Katowice Fuchs Oil Team

Zapłacone

Sołtysik Przemek 920 B / M POL Tychy TGB Lake Runners

Zapłacone

Sosz Ania 629 B / K POL Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Sebastian 630 B / M POL Szczejkowice

Zapłacone

Sowa Andrzej 574 B / M POL Chorzów Katowice

Zapłacone

Sowa Ilona 576 NW / K POL Chorzów

Zapłacone

Sowa Mateusz 786 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Sowa Wojciech 575 NW18 / M POL Chorzów

Zapłacone

Sowula Weronika - B / K POL Brzeszcze

Niezapłacone

Sperczyński Andrzej 142 NW / M POL Ruda Śląska EKIPA NA KIJACH

Zapłacone

Stachura Magdalena 210 B / K POL Chorzów RADCA

Zapłacone

Stalica Wojciech 811 NW / M POL Częstochowa IzoErg

Zapłacone

Stalmach Jacek 5 B / M POL Mysłowice Elektrony

Zapłacone

Staniczek Adam 631 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Staszewski Konrad 239 B / M POL Sosnowiec #czeladzbiega

Zapłacone

Staszkiewicz Elżbieta 432 NW / K POL Katowice Z kijami nam po drodze

Zapłacone

Staszkiewicz Henryk 433 NW / M POL Katowice Z kijami nam po drodze

Zapłacone

Stawarz Grzegorz 327 B / M POL Tychy Vix Team

Zapłacone

Steczko Anna 450 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Stejzygier Aneta 420 B / K POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

Stelmaszczuk Damian 696 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Stępień Michał 706 B / M POL Kazimierza Wielka

Zapłacone

Stępniak Janusz 762 B / M POL Katowice Amator Katowice

Zapłacone

Stępniewski Artur 968 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team/ TGB Lake Runners

Zapłacone

Stobik Ewa 1084 B / K Tychy Megrez Tychy

Zapłacone

Stochnij Karol 436 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Stochnij Katarzyna 435 B / K POL Chorzów

Zapłacone

Stojecki Grzegorz - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Stolorz Katarzyna 24 B / K POL Tychy Inżynieria biegania

Zapłacone

Stopka Sylwia 328 NW / K POL Katowice Katowice Podlesie Team

Zapłacone

Stopka Zdzisław - B / M POL Katowice Katowice Podlesie Team

Niezapłacone

Storey Beata 216 B / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Stoszek Jan 1048 B / M CZE VZS Ostrava

Zapłacone

Strauchman Roman 381 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Stroiński Kamil - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Strojecki Zbigniew 669 B / M POL Tychy

Zapłacone

Strojek Piotr 851 B / M POL Zabrze MOTO360

Zapłacone

Studnik Grzegorz - B / M POL Rybnik Global Run

Niezapłacone

Stulka Krzysztof 97 B / M POL Tychy Jorguś Team

Zapłacone

Stupera Maciej 613 B / M POL Katowice 1958

Zapłacone

Suchan Janusz 988 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Suchy Łukasz 1088 B / M POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

Sulej Andrzej 583 B / M POL Katowice WUJEK biega

Zapłacone

Surmacz-Wybrańczyk Małgorzata 1000 B / K POL Tychy Mapek

Zapłacone

Suska Łukasz - B / M POL Bieruń

Niezapłacone

Świątek Marcin - B / M POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Niezapłacone

Świerczyński Michał 4 B / M POL Tychy Elektrony

Zapłacone

Święs Piotr 540 B / M POL Kobiór 40-Latek Tychy

Zapłacone

Switalska Beata 343 NW / K POL Przystajn

Zapłacone

Switalski Robert 344 NW / M POL Przystajn

Zapłacone

Świtała Kamil 992 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Świtała Robert 991 B / M POL Tychy

Zapłacone

Syrocki Arkadiusz 810 B / M POL Tychy MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

Szala Janusz 620 B65 / M POL Łaziska Górne Gůrny Ślůnsk

Zapłacone

Szaleniec Patrycja 1009 B / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szaleniec Sebastian 1010 B / M POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szałowska-Perz Martyna 54 B / K POL Tychy

Zapłacone

Szałucka Elwira 39 NW / K POL Tychy Niedzielny Active Team

Zapłacone

Szamota Aleksandra 40 NW / K POL Tychy NIEDZIELNY ACTIVE TEAM

Zapłacone

Szczepanek Michał 650 B / M Tychy Nexteer

Zapłacone

Szczęsna Edyta 150 B / K POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Szczucki Damian - B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Szczupakowska Małgorzata 480 B / K POL Katowice

Zapłacone

Szczupakowski Karol 478 B / M POL Katowice

Zapłacone

Szczurek Lena 681 B / K POL Knurów Night Runners Gliwice

Zapłacone

Szczyrba Łukasz 479 B / M POL Świętochłowice Euvic

Zapłacone

Szewczyk Katarzyna 76 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Szewczyk Olga 370 B / K POL Tychy

Zapłacone

Szkołda Anna 914 B / K POL Kryry

Zapłacone

Szłapa Urszula 391 B / K POL Czarków SPOT Pszczyna

Zapłacone

Szmurło Krzysztof 640 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szojda Daniel 632 B / M POL Tychy Wrtg Tychy

Zapłacone

Szolc Sebastian 171 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Szpunar Piotr 315 B / M POL Łańcut

Zapłacone

Szulc Bartłomiej 813 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szulc Dariusz 812 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szulc Mariola 1082 NW / K Tychy Megrez

Zapłacone

Szulc Marta 627 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Szuplak Michał 855 B / M POL Tychy SMS Fizjo-Active

Zapłacone

Szustak Joanna 918 B / K POL Imielin

Zapłacone

Szuster Barbara 198 NW / K POL Mikołów Silesia Ultra Mountain Team

Zapłacone

Szweda Agnieszka 482 B / K POL Tychy

Zapłacone

Szweda Ireneusz 1072 B / M POL Sopotnia Wielka

Zapłacone

Szweda Karol 411 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Szweda Marcin 410 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szydłowska Sabina 165 B / K POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

Szydłowski Waldemar 804 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 798 B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szyja Marcin 801 B / M POL Tychy Wybiegani

Zapłacone

Szykut Michał 836 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szymankiewicz Bartłomiej 270 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Szymańska Małgorzata 557 B / K POL Tychy

Zapłacone

Szymański Paweł 8 B / M POL Tyxhy Amator

Zapłacone

Szymczewski Włodzimierz 147 NW / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Szymkowski Krzysztof 894 B / M POL Czestochowa

Zapłacone

Szymski Marian 347 B65 / M POL Imielin Truchtacz-Mysłowice

Zapłacone

Szymura-Grychtoł Monika 1089 B / K POL Suszec

Zapłacone

Szyniec Marcin 37 B / M POL Tychy TGB Lake Runners

Zapłacone

Szyszka Marek 818 B / M POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

Tabak Agata 675 B / K POL Tychy

Zapłacone

Tabak Lucyna 886 B / K POL Tychy

Zapłacone

Taisner Aleksandra 138 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

Taisner Tomasz 139 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

Taras Arkadiusz - B / M POL Bielsko-Biała Radca

Niezapłacone

Targiel Michał - B / M POL Bieruń

Niezapłacone

Tatuś Sebastian 100 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Tatuśko Tomasz - B / M POL Kraków

Niezapłacone

Teister Wojciech 382 B / M POL Tychy Górski Bieg Frassatiego

Zapłacone

Tkocz Adam 112 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Tkocz Alicja 113 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Tokarczyk Julia 784 NW18 / K POL Tychy SP 10 Tychy

Zapłacone

Tokarzewski Arkadiusz 417 B / M POL Zebrzydowice KKB

Zapłacone

Tomas Marzena 127 NW / K POL Syrynia Radlinioki w biegu

Zapłacone

Tomaszewicz Krzysztof - B / M POL Tychy Triathlon Team Tychy

Niezapłacone

Tomczyk Lesław 734 B / M POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Tomczyk Marta - B / K POL Jaworzno

Niezapłacone

Tomczyk Paweł 587 B / M POL Jaworzno

Zapłacone

Torchalska Maria 539 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Torous Agnieszka 611 B / K POL Tychy

Zapłacone

Traczykiewicz Jakub 237 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Traczykiewicz Regina 238 B / K POL Tychy

Zapłacone

Trela Marcin 498 B / M POL Tychy

Zapłacone

Trelińska Dorota 941 NW / K POL Pszczyna

Zapłacone

Treliński Mariusz 525 B / M POL Pszczyna Pszczyna biega

Zapłacone

Trojanowski Wojciech 298 B / M POL Tychy

Zapłacone

Trybus Michał 667 B / M POL Tychy

Zapłacone

Tryjanowska Barbara 44 B / K POL Tychy

Zapłacone

Tryjanowski Dawid 793 B / M POL Tychy

Zapłacone

Tryjanowski Lukasz 43 B / M POL Tychy

Zapłacone

Trzebunia-Niebies Kasia 488 NW / K POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

Trzeszczkowska Beata 452 B / K POL Tychy

Zapłacone

Trzeszczkowski Sebastian 453 B / M POL Tychy

Zapłacone

Tuszyński Jacek 232 B / M POL Mysłowice 1965

Zapłacone

Tyc Mikołaj 1013 B / M POL Piasek Saab Team Silesia

Zapłacone

Tyka Edward - B65 / M POL Swiętochłowice Niestowarzyszony

Niezapłacone

Tymczyszyn Jagoda 473 B / K POL Wschowa

Zapłacone

Tyszkowski Jan 857 B / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Ucherek Mateusz - B / M POL Świętochłowice Sea Star Premiun

Niezapłacone

Ufel Marcin 544 B / M POL Czeladź Mosir TKKF SATURN CZELADŹ

Zapłacone

Urbańska Agnieszka 930 B / K POL Tychy

Zapłacone

Urbański Michał 931 B / M POL Tychy

Zapłacone

Urbański Piotr 932 B / M POL Tychy

Zapłacone

Urowski Mateusz 581 B / M POL Katowice Radca

Zapłacone

Venslauskas Dominika 883 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wacławik Adam 1074 NW18 / M POL Bąków Fantastic team Anna Sikora

Zapłacone

Wacławik Ewa 1073 B / K POL Bąków Fantastic Team Anna Sikora

Zapłacone

Wacławik Marek 77 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wajdner-Mazgaj Anna 27 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wala Piotr 50 B / M POL Tychy

Zapłacone

Walendowski Dominik 739 B / M POL Tychy

Zapłacone

Walicki Konrad 848 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Waliczek Leszek 307 B / M POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 365 B / M POL Katowice

Zapłacone

Walo Mateusz 823 B / M POL Tychy

Zapłacone

Walter Łukasz 946 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wańczyk Grzegorz 211 B / M POL Tychy Pasieka Gucio

Zapłacone

Warzocha Danuta 114 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Waskin Szymon 1057 B / M POL Racibórz Azs Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Wąsowicz Katarzyna - B / K POL Niepołomice

Niezapłacone

Wata Marta 72 B / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Wątroba Agnieszka - NW / K POL Libiąż Luz Libiąż Nordic Walking

Niezapłacone

Wawrowski Jarosław 703 B / M POL Zabrze RADCA

Zapłacone

Wawrowski Szymon 509 B / M POL Będzin Troglo Team

Zapłacone

Wawrzeń Tomasz 674 B / M POL Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

Wcisło Dariusz 176 B / M POL Katowice

Zapłacone

Wcisło Piotr 177 B / M POL Katowice

Zapłacone

Węgrzynowicz Klaudia 186 B / K POL Tychy

Zapłacone

Weintritt Anna 595 B / K POL Tychy

Zapłacone

Welm Eryk 1101 B18 / M POL Częstochowa SP 26 Częstochowa

Zapłacone

Welm Grzegorz 1100 B / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

Wendreńska Iwona 944 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Wendrenski Piotr 1031 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Wendryński Marcin 16 NW / M POL Tychy Moto 360

Zapłacone

Werner Aleksandra 423 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

Wesołowska Agnieszka 861 B / K POL Mysłowice

Zapłacone

Wężowicz Ewa 909 NW / K POL Skrzyszów

Zapłacone

Wężowicz Rafał 910 NW / M POL Skrzyszów

Zapłacone

Wiatr Igor 738 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Wiązania Marek - B / M POL Gliwice

Niezapłacone

Widenka Beata - NW / K POL Tychy ProFitness Tychy

Niezapłacone

Więcław Agnieszka 228 B / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Wieczorek Celina 194 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Wieczorek Mateusz 470 B / M POL Ruda Śląska Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Wielgat-Kojdecka Magdalena 472 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wiewióra Aleksandra 1097 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wiewióra Dominika 866 B18 / K POL Pietrzykowice

Zapłacone

Więzik Sławomir 963 B / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Wilczek Krzysztof 922 NW / M POL Zębowice Sopel Dobrodzien

Zapłacone

Wilczek Mariusz 1092 B / M POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / M POL Tychy 40 Latek Tychy / Adient Team

Niezapłacone

Wilk Marta 1066 B / K POL Katowice AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Wilk Tomasz 263 B / M POL Tychy Nexteer

Zapłacone

Winiarski Robert 160 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wiśniewska Jessica 1067 B / K POL Tarnowskie Góry AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Wisniowska Izabela 178 B / K POL Tychy Press Glass Biegam i Wspieramy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 995 B / K POL Tychy

Zapłacone

Witman Maciej 845 B / M POL Tychy Nter

Zapłacone

Witońska Renata 961 B / K POL Tychy BoJakNieMyToKto

Zapłacone

Witoszek Tomasz 744 B / M POL Mikołów Moto 360

Zapłacone

Witoszek Wojciech 741 B / M POL Łaziska Górne Moto 360

Zapłacone

Włosek Jakub 989 B / M POL Katowice

Zapłacone

Wójcik Adrian 471 B / M POL Ustroń Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Zapłacone

Wójcik Andrzej 1051 B / M POLSKA Bieruń

Zapłacone

Wójcik Błażej 543 B18 / M POL Ustroń Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Zapłacone

Wójcik Damian 867 B18 / M POL Bieruń

Zapłacone

Wójcik Dawid - B / M POL Luszowice parkrun Chrzanów

Niezapłacone

Wójcik Patrycja 542 B18 / K POL Ustroń Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Zapłacone

Wójcik Rafał 243 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wójcik Ziemowit 626 B / M POL Ruda Śląska Canes Venatici

Zapłacone

Wojnarowski Mateusz - B / M POL Mysłowice Treminal Logistyczny Promont

Niezapłacone

Wojniusz Andrzej 803 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Wojniusz Beniamin 386 B / M POL Tychy Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Wojtasiewicz Paweł 831 B / M POL Katowice

Zapłacone

Wojtasik Ewelina 661 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wójtowicz Marcin 93 B / M POL Siemianowice Śląskie 100 Marathon Klub Polska

Zapłacone

Wojtynek Bartosz 51 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Wojtyniak Kacper 207 B / M POL Katowice

Zapłacone

Wolańska Beata 385 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wolański Kacper 702 B18 / M POL Tychy

Zapłacone

Wolański Kacper - B18 / M POL Tychy

Niezapłacone

Wolek Dagmara 408 B / K POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Wolek Jerzy 425 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wolek Szymon 409 B / M POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Wolnik Anna 116 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wolnik Mateusz 339 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wolny Krzysztof 880 B / M POL Krakow Foo

Zapłacone

Wolny Leszek 829 NW65 / M POL Katowice Nordic Walking Stadion Śląski

Zapłacone

Wolny Maciej 146 B / M POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 335 B / M POL Katowice

Zapłacone

Woroch Arkadiusz 570 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wosik Krzysztof 877 B / M POL Sosnowiec Personal

Zapłacone

Woźniak Mariusz 266 B / M POL Sosnowiec BertTeam

Zapłacone

Wróbel Dorota 419 B / K POL Wrocław

Zapłacone

Wspaniały Arkadiusz - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Wspaniały Nikodem - B18 / M POL Tychy

Niezapłacone

Wybrańczyk Dominik 1096 B / M POL Tychy Mapek

Zapłacone

Wyka Kacper 960 B18 / M POL Tychy SP 10 Tychy

Zapłacone

Wylężek Paweł 1095 B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś/ OPP Katowice

Zapłacone

Wypler Tomasz - B / M POL Siemianowice

Niezapłacone

Wyród Karol 310 B / M POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 311 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wysocka Monika 899 B / K POL Katowice

Zapłacone

Wysocki Piotr 1068 B65 / M POL Katowice Bałtycki

Zapłacone

Wysocki Piotr 900 B / M POL Katowice

Zapłacone

Wytrykus Barbara 399 B / K POL Tychy

Zapłacone

Zagajewski Marek 152 B / M POL Dębica

Zapłacone

Zagała Bogusz 1056 B / M POL Tychy Azs Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Zając Agnieszka 1008 B / K POL Orzesze Stabilio Domy Team

Zapłacone

Zając Kacper 1098 B18 / M POL Orzesze STABILIO DOMY TEAM

Zapłacone

Zając Sylwia - B / K POL Pilica

Niezapłacone

Żak Sonia - B / K POL Knurów Orły z Knurowa

Niezapłacone

Zakrzewski Tomasz 1023 B / M POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW

Zapłacone

Załęcka Monika 85 B / K POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Zarudzki Łukasz 366 B / M POL Gliwice Nothing To Fear

Zapłacone

Zarzecki Piotr 1102 B / M POL Katowice RADCA

Zapłacone

Zawadzki Piotr 872 NW / M POL Mikołów Tyska Galeria Sportu

Zapłacone

Zawiślak Kinga 12 NW / K POL Bieruń

Zapłacone

Zębik Mariusz 898 B / M POL Tychy

Zapłacone

Żebrowska Matylda 530 B / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Żelasko Michał 1106 B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Żelazny Rafał 833 B / M POL Tychy KO

Zapłacone

Żelezny Marta 346 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 997 B / M POL Katowice

Zapłacone

Zięba Łukasz - B / M POL Katowice

Niezapłacone

Zięba Tomasz 646 B / M POL Katowice Nexteer

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 416 B / K POL Wola

Zapłacone

Zielińska Urszula 90 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Zielinski Łukasz - B / M POL Świetochłowice IMPERIUM SPORTU

Niezapłacone

Zieliński Marcin 22 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ziętek Dominika 506 B / K POL Tychy

Zapłacone

Zimnik Justyna 155 B / K POL Tychy

Zapłacone

Ziobro Artur 56 B / M POL Tychy Bonanza Tychy

Zapłacone

Ziobro Iwona 57 B / K POL Tychy BONANZA TYCHY

Zapłacone

Zioła Sebastian 644 B / M Tychy Nexteer/tgb Lake Runners

Zapłacone

Żłobiński Adam - B / M POL Tychy

Niezapłacone

Żłobiński Jacek 376 B / M POL Tychy Biegam, Ale Nie Lubię

Zapłacone

Żogała Aleksandra 602 B / K POL Tychy

Zapłacone

Żogała Tomasz 204 B / M POL Tychy

Zapłacone

Zogrodnik Andrzej 612 B / M POL Lędziny Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Zontek Sabina - B / K POL Bielsko-Biała WATAHA

Niezapłacone

Zub Przemysław - B / M POL Siemianowice Śląskie Siemce

Niezapłacone

Zubelewicz Andrzej 59 B / M POL Tychy

Zapłacone

Zubelewicz Ewa 60 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 943 B / K POL Knurów

Zapłacone

Zuber Monika 18 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

Żuczek Patryk 615 B / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Zydroń Wiesław 957 NW / M POL Katowice Z Kijkami Nam Po Drodze

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU