XXXI Perła Paprocan

Paprocany, Tychy, Polska
24.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abrahamowicz Jakub 23 B / M POL Rybnik

Zapłacone

Adamus Aneta - NW / K POL Chorzów Ekipa Na Kijach
Adamus Czesław - NW / M POL Chorzów Ekipa Na Kijach
Anioł Bogusław 235 B / M POL Lędziny

Zapłacone

Antolik Łukasz 234 B / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Antowski Tomasz 49 B / M POL Poznań

Zapłacone

Badowicz Kamil - B / M POL Ruda Śląska Leiber Poland Team
Bajorowicz Katarzyna 323 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bąk Żaneta 45 B / K POL Tychy

Zapłacone

Baron Agnieszka - NW / K POL Kobiór Rolna Sport Team
Baron Andrzej - B / M POL Kobiór Rolna Sport Team
Bartz Magdalena 124 B / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Bartz Mateusz 123 B-18 / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Bartz Sławomir 122 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Bernacka Monika 89 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bernacki Grzegorz 91 B / M POL Tychy

Zapłacone

Beśka Sławomir - B / M POL Rybnik OchajoRun Friends
Białoń Marta 250 B / K POL Wyry

Zapłacone

Białoń Wojciech 208 B / M POL Wyry

Zapłacone

Bieniasz Krzysztof 63 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bieniek Rafał - B / M POL Tychy parkrun Tychy
Bieniok Jarosław 61 B / M POL Katowice Natura Biegu

Zapłacone

Biestek Barbara 353 B / K POL Tychy

Zapłacone

Bodnar Anna - B / K POL Cieszyn Olza Cieszyn
Bogdańska Anna 349 B / K POL Ruda Śląska Matka Wariatka

Zapłacone

Bojda Izabela - NW / K POL Tychy
Borodin Robert 142 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Bortnowska Matylda 25 B / K POL Tychy

Zapłacone

Boryczka Szymon 213 B / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Bosiacka Marta 284 B / K POL Świętochłowice Rebellion of Free Runners

Zapłacone

Broll Jacek 274 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Broll Sabina 273 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Bromboszcz Barbara 156 NW / K POL Cgorzów

Zapłacone

Broniszewski Piotr - B / M POL Stary Sącz Szost Team/StarosądeckiRunner
Broż Marek 88 B / M POL Tychy

Zapłacone

Bryła Bogusław - B / M POL Czarków PKP S.A.
Bryła Dariusz 356 B / M POL Tychy

Zapłacone

Buchalski Rafał 184 B / M POL Słupca Rebellion of Free Runners

Zapłacone

Bujdo Aleksandra 311 B / K POL Bytom

Zapłacone

Bujdo Igor 312 B / M POL Bytom

Zapłacone

Bujnarowski Marcin 74 B / M POL Tychy ORLIK TEAM

Zapłacone

Burakowska Małgorzata 326 B / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Burakowski Kazimierz 339 B / M POL Tychy

Zapłacone

Burzyńska Barbara 302 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Burzyńska Beata 299 B / K POL Katowice

Zapłacone

Chochorowski Zbigniew - B / M POL Tychy
Chowaniec Eugeniusz 386 B / M POL Tychy Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

Chrobaczyński Arkadiusz 343 B / M POL Tychy

Zapłacone

Chrobok Karol - B / M POL Orzesze
Chudy Dawid 87 B-18 / M POL Orzesze

Zapłacone

Chudy Krzysztof 86 B / M POL Orzesze MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

Chytroszek Eleonora 376 B / K POL Rogów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 109 B / M POL Jaworzno

Zapłacone

Cudek Dariusz 318 B / M POL Bieruń Miłośnicy Tarasików

Zapłacone

Cudek Małgorzata 317 B / K POL Bieruń Miłośnicy Tarasików

Zapłacone

Cunta Oldrich 282 B / M CZE Novy Jicin Novy Jicin

Zapłacone

Cyganik Piotr - B / M POL Chorzów Fc Cwaniaki
Czapkiewicz Gosia - B / K POL Rogoźnik #czeladzbiega
Czarnecka Marta 288 B / K POL Knurów

Zapłacone

Czarnecki Bartosz 289 B / M POL Knurów

Zapłacone

Czarnota Piotr - B / M POL Jaworzno
Czernik Barbara - B / K POL Tychy LAKE RUNNERS Tychy
Czopkiewicz Sylwia - NW / K POL Chrzanow Parkrun Chrzanów
Czyż Tomasz - B / M POL Ustroń Fantastic Ania Sikora
Dąbrowska-Paluch Anna 149 B / K POL Tychy

Zapłacone

Dalecka Justyna 38 B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Dalecka Katarzyna 162 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Dalecki Sławomir 163 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Długaj Damian - B / M POL Tychy Szczypiory
Dolińska Agnieszka - B / K POL Chorzów Okiem Wilka
Drąg Grzegorz 128 B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Drosdek Iwona - B / K POL Bieruń
Drozdek Łukasz 325 B / M POL Tychy Moto360

Zapłacone

Dróżdż Beata 144 NW / K POL Jastrzębie-Zdrój MOTO360

Zapłacone

Dudkowiak Lucyna - NW / K POL Tychy
Dworski Marek 114 B / M POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

Dzida Anna 226 B / K POL Pszczyna

Zapłacone

Dzida Jakub 225 B / M POL Pszczyna

Zapłacone

Dziedzic Martyna 368 B / K POL Brzuśnik Biegam bo lubię

Zapłacone

Dzierżawa Krzysztof 327 B / M POL Mizerów Klub miłośników dobrego whisky

Zapłacone

Eisler Anna 248 B / K POL Cięcina Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Eisler Tomasz 247 B / M POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

Ficek Krzysztof 370 B / M POL Piasek Zieltrans

Zapłacone

Fierdonek Karolina 44 B / K POL Tychy

Zapłacone

Filipek Dariusz 308 B / M POL Tychy Extreme LR Team / Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 310 NW / K POL Mikołow

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 309 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Flasiński Michał 137 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Foks Damian 96 B / M POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Foks Grzegorz 381 B / M POL Wyry

Zapłacone

Fokt Rafał 227 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Franczewski Adrian 220 NW / M POL Bytom

Zapłacone

Fryc Katarzyna - NW / K POL Tychy
Frycz Tadeusz 239 B / M POL Świętoszówka

Zapłacone

Frydryskiak Sylwia - B / K POL Katowice
Furman Krzysztof 13 B / M POL Sosnowiec Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Furman Sylwia - B / K POL Sosnowiec Wirusy
Gancarczyk Rafaela 229 B / K POL Tychy

Zapłacone

Gansiniec Ireneusz 116 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Gawinkowski Janusz 366 B / M POL Żory Ja Ma Ga

Zapłacone

Gazda Dorota - NW / K POL Katowice Stadion Śląski
Uczestnik anonimowy 67 NW / K POL Studzienice

Zapłacone

Gaździcki Stanisław 4 NW / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Gocałek Wiesław - NW / M POL Tychy byle do przodu MW
Godawa Ireneusz - NW / M POL Katowice Stadion Śąski
Godyla Sebastian - B / M POL Tychy TOP-THIMM
Godzic Dariusz - B / M POL Frydek
Godzic Magdalena - B / K POL Frydek Fit Stacja
Golda Krzysztof 365 B / M POL Mizerów

Zapłacone

Gołębiowska Sylwia - B / K POL Ruda Śląska
Gołomb-Stasieczek Karolina 93 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Gomoluch Lucyna - B / K POL Ruda Śląska
Gomoluch Łukasz - B / M POL Ruda Śląska
Górski Mariusz - B / M POL Tychy
Gozdzicki Leszek - B / M POL Zabrze 8A.pl
Grabda Andrzej - B / M POL Dąbrowa Górnicza
Grabda Zofia - NW / K POL Dąbrowa Górnicza
Grabowska Iwona 148 B / K POL Kęty Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Grabowska-Szyszka Elżbieta - B / K POL Zasole
Greń Wacław 83 B / M POL Tychy Husaria Race Team

Zapłacone

Grudzień Krzysztof 233 B / M POL Bładnice Dolne

Zapłacone

Gruszka Tomasz 84 B / M POL Suszec

Zapłacone

Gruszka-Pisaniec Bożena 331 NW / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Gryglewski Mateusz 224 B-18 / M POL Katowice

Zapłacone

Grzegorczyk Magdalena - B / K POL Ruda Śląska
Grzesiak Agnieszka - B / K POL Tychy
Gurbisz Roman 281 B / M POL Tychy

Zapłacone

Hadam Przemek 32 B / M POL Tychy Mela team

Zapłacone

Hanak Rafał 12 B / M POL Psary OPP Katowice

Zapłacone

Handy Samanta 228 B / K POL Kęty PoWoli do celu

Zapłacone

Haręża Agnieszka 60 B / K POL Bielsko-Biała Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Heród Mirosław 272 B / M POL Oświęcim

Zapłacone

Hładki Tadeusz 101 B / M POL Czerwionka-Leszczyny FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Hojnca Adam 92 B / M POL Chorzów Parkrun Katowice

Zapłacone

Holeczek Marcin 36 B / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotac

Zapłacone

Horst Patrycja 231 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 251 B / M CZE Novy Jicin AK EZ Kopřivnice

Zapłacone

Huzarewicz Henryk 359 B / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Hyba Piotr 7 B / M POL Kobiór

Zapłacone

Inglant Krystyna 271 NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

Inglant Zbigniew 270 B / M POL Chorzów Run Log Com.

Zapłacone

Izydorczyk Robert 99 B / M POL Tychy

Zapłacone

Jagielski Piotr 181 B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Jakubczyk Joanna 258 B / K POL Sarnów

Zapłacone

Janic Anna 268 NW / K POL Libiąż Nordick Walking Chrzanów

Zapłacone

Janiczek Marcin 119 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Janik Iro 305 B / M POL Suszec

Zapłacone

Janik Tomasz 183 B / M POL Tychy

Zapłacone

Janoszczyk Tomasz 180 B / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Janota Roksana 262 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Jaros Marcin 8 B / M POL Czeladź Oddział Prewencji Policji W Katowicach

Zapłacone

Jażdżewska Jolanta 41 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Jędrusik Dawid 81 B / M POL Brzeszcze

Zapłacone

Jędrzejak Piotr 54 B / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Jeleń Anna - B / K POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Jeż Bartosz 9 B / M POL Radlin

Zapłacone

Jeziorowski Bartosz 15 B / M POL Tychy

Zapłacone

Jezusek Barbara - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach
Jot Mateusz 257 B / M POL Sarnów

Zapłacone

Jureczko Joanna 364 B / K POL Bytom Lecymy Durś

Zapłacone

Juzof Arek - B / M POL Pogwizdów
Juzof Iwona - NW / K POL Pogwizdow
Uczestnik anonimowy 120 B / K POL Katowice

Zapłacone

Kaczmarek Ewa - B / K POL Tychy
Kaczmarek Katarzyna 277 B / K POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

Kajca Mirosław 188 NW / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

Kajdewicz Artur - B / M POL Tychy
Kajzer Damian 31 B / M POL Bedzin

Zapłacone

Kaleta Agnieszka 269 B / K POL Brzeszcze PoWolidoCelu

Zapłacone

Kalinowska-Kubala Kalina 127 B / K POL Sosnowiec Magna Formpol running team

Zapłacone

Kalisz Agata - B / K POL Łaziska Górne
Kałuża Tomasz - B / M POL Tychy Magna Formpol running team
Kałużna Anna - NW-65 / K POL Sosnowiec
Kamola Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza
Kapłon Jacek 190 B / M POL Tychy Ice Invaders

Zapłacone

Karaś Krzysztof 139 B / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają

Zapłacone

Karlik Paweł 167 B / M POL Kobiór

Zapłacone

Kasper Kamil - B / M POL Siemianowice Śląskie
Kasperczyk Joanna 332 NW / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Kasperczyk Michał 133 B / M POL Tychy NOL-TYCHY

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 238 NW / K POL Myślachowice SYLWIA

Zapłacone

Kastelik Wacław 195 B / M POL Rychwałdek OSP RYCHWAŁDEK

Zapłacone

Kaszuba Katarzyna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega
Kempa Adam 46 B / M POL Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 159 B / M POL Tychy Amator

Zapłacone

Kłosek Jacek 62 B / M POL Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

Kocielska Anna 280 B / K POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

Koenigshaus Marek 378 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Kołek Katarzyna 297 B / K POL Żory

Zapłacone

Kołodziej Joanna - NW / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski
Komor Zbigniew - B / M POL Ruda Śląska Leiber Poland Team
Konieczny Bożena 266 B / K POL Tychy

Zapłacone

Konieczny Izabella 131 B / K POL Mikołów

Zapłacone

Konik Grzegorz 253 B / M POL Przeciszów Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar

Zapłacone

Kopczyk Iwona 118 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kopeć Kamil 286 B / M POL Katowice

Zapłacone

Kopia Barbara 242 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Kopiec Piotr 97 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kopiec Szymon 98 B / M POL Mikolów

Zapłacone

Kopka Łukasz - B / M POL Tychy
Uczestnik anonimowy 20 B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kosmal Marek 249 B / M POL Knurów

Zapłacone

Kost Alicja - B / K POL Świerczyniec
Kostka Joanna 361 B / K POL Bojszowy Nowe

Zapłacone

Kot Mariola 347 NW / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kowaczek Marek 246 B / M POL Rybnik

Zapłacone

Kowal Wioletta - B / K POL Wisła Wielka
Kowalczyk Damian 30 B / M POL Tychy Octagon Runners Tychy

Zapłacone

Kowalczyk Tomasz - B / M POL Tychy Kafary
Kowieski Karol 115 B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kozieł Sylwester 236 B / M POL Tychy CRIK FCA POLAND

Zapłacone

Kozik Zofia 66 NW-65 / K POL Gliwice

Zapłacone

Koziol Mateusz 293 B-18 / M POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Kozioł Tomasz 292 B / M POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

Koźlicki Krzysztof - B / M POL Ruda Śląska Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
Kozyra Grzegorz - B / M POL Tychy TOP-THIMM
Kraiński Piotr 217 NW / M POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

Krajewski Damian 237 B / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Krakowski Radosław 193 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Krasiejko Agnieszka 145 B / K POL Tychy

Zapłacone

Krasowska-Costamagna Joanna 90 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Krawczyk Pawel - B / M POL Ruda Slaska Śląsk Runners
Kremer Krzysztof - B / M POL Łaziska Górne
Krężel Joanna 215 B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Krowicka Halina 39 NW-65 / K POL Zabrze Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń

Zapłacone

Kruczek Tomasz 338 B / M POL Łazy

Zapłacone

Kryczkowski Bartosz - B-18 / M POL Tychy
Kryczkowski Paweł 346 B / M POL Tychy

Zapłacone

Krzemiński Filip - B / M POL Tychy
Krzesiak Michał 333 B / M POL Katowice Katowice

Zapłacone

Krześlak Kamil 29 B / M POL Mysłowice

Zapłacone

Kubik Artur 112 B / M POL Zabrze AAG PRO RUNNING TEAM

Zapłacone

Kudelski Grzegorz 100 B / M POL Tychy

Zapłacone

Kuder Beata 207 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kukla Agata 223 B / K POL Brzeszcze PoWoli do Celu

Zapłacone

Kukla Maciej 334 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Kulaga Sebastian 324 B / M POL Myslowice 1985

Zapłacone

Kuś Justyna - B / K POL Pszczyna TOP-THIMM
Kusiak Piotr - B / M POL Kielce Kkl Sprawni Razem Kielce
Kuźnik Sylwester - B / M POL Czechowice-Dziedzice
Lampart Marcin - B / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
Langier Tomasz 182 B / M POL Sosnowiec Klub Kawalerów

Zapłacone

Lasek Ariel 304 B / M POL Knurów

Zapłacone

Lesiecki Dariusz 179 B-18 / M POL Zabrze Szalone ślimaki

Zapłacone

Lesiecki Piotr 177 B-18 / M POL Zabrze Szalone ślimaki

Zapłacone

Lesiecki Tomasz 178 B / M POL Zabrze Szalone ślimaki

Zapłacone

Lewinski Artur 134 B / M POL Kaniów Mors Czechowice

Zapłacone

Lipińska Iza 71 NW / K POL Bytom EKIPA NA KIJACH

Zapłacone

Lisiak Krzysztof - B / M POL Wisła Wielka
Litwińska Bożena 16 B / K POL Tychy Biegnę

Zapłacone

Litwiński Sławomir 24 B / M POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Lubowicki Łukasz 360 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Lubowiecki Krzysztof - B / M POL Gostyń -
Łaskawska Kinga 263 B / K POL Tychy

Zapłacone

Ławniczak Łukasz 48 B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Łyczko Barbara 43 NW / K POL Mysłowice

Zapłacone

Madej Szymon - B / M POL Tychy
Madeja Agnieszka - NW / K POL Imielin
Madejska Beata - B / K POL Chorzów Born Tu Bi Lotać
Madejska Karolina - B-18 / K POL Chorzów Born Tu Bi Lotać
Madejska Paulina - NW-18 / K POL Chorzów Born Tu Bi Lotać
Madejski Sebastian 296 B / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotać

Zapłacone

Madzia Tomasz - B / M POL Łazy
Magdzik Maciej - B / M POL Tychy
Majcherczyk-Psiuch Patrycja - B / K POL Tychy TOP-THIMM
Makoś Tomek - B / M POL Jaworze
Makowski Marek 196 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Mardyła Piotr - B / M POL Wyry
Mąsior Blanka 241 B-18 / K POL Tychy

Zapłacone

Mąsior Robert 240 B / M POL Tychy IRONS TYCHY

Zapłacone

Maszczyńska-Skalik Ania - B / K POL Tychy
Matej Jarek - B / M POL Mysłowice
Matuszka Justyna 205 B / K POL Tychy

Zapłacone

Matyl Sylwia - B / K POL Ruda Śląska
Mazur Brygida 283 B / K POL Tychy

Zapłacone

Merchut Wojtek 328 B / M POL Tychy Bez klubu

Zapłacone

Michalak Teresa - NW / K POL Bielsko-Biala
Michałuszek Dorota 158 B / K POL Gliwice BIEG - UNKA

Zapłacone

Michałuszek Sebastian 160 B / M POL Gliwice BIEG - UNKA

Zapłacone

Mielczarek Aleksandra - B / K POL Bielsko-Biała Aleksandra Mielczarek
Mika Damian 155 B / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Milczarczyk Beata 380 B / K POL Tychy

Zapłacone

Miśkiewicz Andrzej 319 B / M POL Zawiercie WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE

Zapłacone

Miśkiewicz Lucyna 320 B / K POL Zawiercie WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE

Zapłacone

Miszczak Katarzyna 189 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

Młodzi Marcin - B / M POL Pszczyna
Mrklovsky Petr 382 B / M CZE Novy Jicin AK E.Zatopka Koprivnice

Zapłacone

Muchowska Maria - NW-65 / K POL Tychy byle do przodu MW
Mulka Agnieszka - NW / K POL Chrzanów
Musiał Andrzej 244 B / M POL Katowice

Zapłacone

Musiolik Andrzej 79 B / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musiolik Jakub 80 B-18 / M POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musiolik Mirosława 77 NW / K POL Tychy MOTO360

Zapłacone

Musioł Grzegorz 306 B / M POL Czerwionka-Leszczyny Opel Active Team

Zapłacone

Musioł Małgorzata 307 B / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Musioł Monika 3 B / K POL Tychy

Zapłacone

Mysłek Marcin 300 B / M POL Tychy

Zapłacone

Mysłek Wioletta 301 B / K POL Tychy

Zapłacone

Myszor Marcin 355 B / M POL Gostyń

Zapłacone

Napieraj Grzegorz 330 B / M POL Oświęcim

Zapłacone

Naskręcki Tomasz 313 B / M POL Tychy

Zapłacone

Nawracaj Marzena 372 B / K POL Wadowice

Zapłacone

Nidecki Damian - B-18 / M POL Poreba Wielka
Nidecki Robert - B / M POL Poreba Wielka
Niedźwiedź Sonia 373 B / K POL Jankowice

Zapłacone

Nocuń Wioletta - B / K POL Tychy
Nogaj Maksymilian 75 B-18 / M POL Tychy UNT

Zapłacone

Nogaj Piotr 76 B / M POL Tychy UNT

Zapłacone

Nowak Patryk - B / M POL Wałbrzych
Nowak Roman - B / M POL Świętochłowice
Nowatkowski Tomasz 104 B / M POL Tarnowskie Góry AAG PRO RUNNING TEAM

Zapłacone

Nycz Krystian - B / M POL Pszczyna
Oblizajek Paweł - B / M POL Jaworzno Warchlaki Adelajdy
Okoń Monika 291 B / K POL Knurów

Zapłacone

Okoń Zdzisław 340 B-65 / M POL Ligota

Zapłacone

Okręt Tomasz 129 B / M POL Wodzisław Śląski Azyl

Zapłacone

Oleksiak Daria 221 B / K POL Koziegłówki

Zapłacone

Oleksy Krzysztof 367 B / M POL Katowice ADS Masna

Zapłacone

Olszański Karol 34 NW / M POL Katowice Fear The Return

Zapłacone

Ołubek Robert - B / M POL Żory Hrmax Żory
Orłowski Kamil 37 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Orzechowska Żaneta 232 B / K POL Pyskowice Srtg Gliwice

Zapłacone

Osadnik Adam 385 NW / M POL Bytom Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Ostrowska Aleksandra 298 B / K POL Tychy Hager Sport Team

Zapłacone

Ostrowski Pawel 209 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ostrowski Zygmunt 78 B / M POL Tychy

Zapłacone

Otowicz Grażyna - NW / K POL Imielin
Otowicz Patrycja - NW / K POL Mysłowice
Owczarek Paweł 26 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pacyna Danuta 152 NW / K POL Katowice

Zapłacone

Pająk Grażyna - NW / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki
Pajestka Katarzyna 303 B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Palewicz Wojciech - B / M POL Gliwice DentystazGliwic.pl
Paluch Janusz 150 B / M POL Tychy

Zapłacone

Parafiński Grzegorz - B / M POL Tychy
Pawelec Lidia 204 B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pawlus-Dusik Beata - B / K POL Brzuśnik Team Nessi
Pawłowska Beata - B / K POL Tychy TOP-THIMM
Pawłowski Rafał - B / M POL Zabrze
Pawłowski Witold 256 B / M POL Tychy

Zapłacone

Penczek Klaudia 165 B / K POL Bieruń

Zapłacone

Perz Agata 141 B / K POL Tychy Banana Team

Zapłacone

Perz Sebastian 321 B / M POL Tychy

Zapłacone

Petrickova Lenka 275 B / K CZE Novy Jicin Nový Jičín

Zapłacone

Petrus Dominika 17 B / K POL Katowice

Zapłacone

Petrus Karolina 18 B / K POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

Petrus Ryszard 14 B / M POL Katowice

Zapłacone

Piaskowska Anna Świderska 254 B / K POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

Piechocki Piotr 377 B / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Pieniowska Karolina - B / K POL Świętochłowice
Pierzchała Łukasz - B / M POL Bieruń
Pietruczuk Daria 1 B / K POL Zabrze Vege Runners

Zapłacone

Pietyra Grzegorz 2 B / M POL Tychy

Zapłacone

Piotrowski Łukasz 53 B / M POL Ruda Śląska strength4body

Zapłacone

Pisaniec Krzysztof 278 B / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

Piszczek Beata 197 B / K POL Tychy

Zapłacone

Piwowar Joanna 121 B / K POL Wola Idziemy dalej

Zapłacone

Piwowarczyk Miłosz 276 NW / M POL Trzebinia Nordic Walking Chrzanów

Zapłacone

Plekaniec Marta - B / K POL Miasteczko Śląskie
Pluta Mariusz 161 B / M POL Katowice

Zapłacone

Płaszczyca Paweł - B / M POL Tychy
Pniewska Anna - B / K POL Katowice
Podbioł Dorota - B / K POL Jankowice Jankofans Myto
Podbioł Zbigniew - B / M POL Jankowice Jankofans Myto
Polak Katarzyna 166 NW / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Poloczek Marcin 243 B / M POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

Ponichtera Marek - B / M POL Bieruń Magna Formpol Running Team
Poniewierska Marzena 72 B / K POL Tychy Sie Doleci

Zapłacone

Porębski Marek - B / M POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzeszcze
Porwit Aleksandra - B / K POL Goczałkowice Zdrój
Przesór Barbara 140 B / K POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Przybyła Violetta - B / K POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi
Ptaszek Dominika 33 B / K POL Katowice Ptaszek@chomik-The Running Twins

Zapłacone

Pudełko Dariusz 379 B / M POL Gliwice Opel Activ Team

Zapłacone

Pudełko Dawid 40 B / M POL Oświęcim

Zapłacone

Raczak Jakub 371 B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 113 NW / K POL Tychy RUNHOGS TYCHY

Zapłacone

Rajczykowski Krzysztof 201 B / M POL Tychy

Zapłacone

Rakoczy Rafał - B / M POL Tychy
Rakowski Dariusz 218 B / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

Rąpała Karol - B / M POL Jasło Rowerem Przez Jasło
Redzik Dorota 341 B / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Reinert Aleksandra - B / K POL Pszczyna
Richta Adam 111 B / M POL Kobiór Rolna SportTeam

Zapłacone

Roczkalski Mirosław 143 B / M POL Jaworzno niezrzeszony

Zapłacone

Rojek Rafał 187 B / M POL Tychy

Zapłacone

Romańska Katarzyna 73 NW / K POL Katowice #Czeladzbiega

Zapłacone

Rozmus Ewa 219 B / K POL Góra PoWoli do Celu

Zapłacone

Rozmus Wojciech 222 B / M POL Góra Powoli do Celu

Zapłacone

Różycki Marcin - B / M POL Tychy
Rutkowski Szymon 329 B-18 / M POL Tychy

Zapłacone

Rzeźnik Katarzyna 94 NW / K POL Tychy :)

Zapłacone

Salamandra Jola - B / K POL Wola PoWoli Do Celu
Sas Beata 214 B / K POL Sosnowiec Biegowa Kuźnia

Zapłacone

Sekuła-Lewińska Karolina 138 B / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Siakowski Mateusz 185 B / M POL Tychy Banana Team

Zapłacone

Siewko Piotr 105 B / M POL Dębowiec Szwagryteam

Zapłacone

Sikora Wiesław 375 B / M POL Ustroń Skorpion Team

Zapłacone

Siwy Justyna 374 B / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Skierś Ewa 130 B / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Skoczyńska Agnieszka 315 B / K POL Babice Miłośnicy Tarasików

Zapłacone

Skoczyński Bartłomiej 314 B / M POL Oświęcim Miłośnicy Tarasików

Zapłacone

Skowroński Szymon 102 B / M POL Tychy SP 10 Tychy / Bsfz

Zapłacone

Skrabaka Marcin 261 B / M POL Tychy Banda Vip

Zapłacone

Śliwka Agnieszka 290 B / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Słowik Kasia 117 B / K POL Katowice

Zapłacone

Słowik Weronika - B / K POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi
Smolik Sławomir 216 B / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

Smusz Edyta 22 B / K POL Wodzisław Śląski Jo I On

Zapłacone

Snochowska Agata 59 NW / K POL Bytom Ekipa na Kijach

Zapłacone

Snochowski Mirek 58 B / M POL Bytom Ekipa na kijach

Zapłacone

Sobczyk Renata 170 B / K POL Tychy

Zapłacone

Sobczyk Sławomir 168 B / M POL Tychy Niezrzeszony

Zapłacone

Sobolewski Krzysztof 259 B / M POL Tychy

Zapłacone

Sobolewski Piotr - B / M POL Czeladź ToPo Czeladź
Soczawa Monika 344 NW / K POL Bytom

Zapłacone

Soczawa Wojciech 342 B / M POL Bytom

Zapłacone

Sojka Marek 51 B / M POL Brzeszcze Ks Górnik Brzeszcze

Zapłacone

Sojka Sławomir 28 B / M POL Tychy Viking Training center

Zapłacone

Sokół Adam 110 B / M POL Katowice Fuchs Oil Team

Zapłacone

Sokół Marian - B / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA
Sołtysik Karolina 106 B / K POL Katowice

Zapłacone

Sopala Irena 211 NW-65 / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Sosz Ania 357 B / K POL Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Sebastian 358 B / M POL Szczejkowice

Zapłacone

Sradomska Barbara 260 B / K POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Stalmach Damian 172 B / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 198 B / M POL Żory

Zapłacone

Stasieczek Adam 95 NW / M POL Lubań

Zapłacone

Stawarz Grzegorz 47 B / M POL Tychy Vix Team

Zapłacone

Stejzygier Aneta 107 B / K POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

Stelmaszczuk Damian - B / M POL Gliwice
Stępniak Janusz - B / M POL Katowice Amator Katowice
Stępniewski Artur - B / M POL Tychy Magna Formpol Running Team
Stompel Ewelina - B / K POL Siemianowice Śląskie
Stopka Sylwia 173 NW / M POL Katowice Katowice Podlesie Team

Zapłacone

Stopka Zdzisław 174 B / M POL Katowice Katowice Podlesie Team

Zapłacone

Storey Beata 153 B / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Strauchman Michał 6 B-18 / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Strauchman Roman 5 B / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Strojny Michał 287 B / M POL Zabrze

Zapłacone

Struk Agnieszka - B / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie
Stulka Krzysztof 19 B / M POL Tychy Jorguś Team

Zapłacone

Stypułkowski Dariusz 348 B / M POL Bieruń Uśmiechnięty Człowiek :)

Zapłacone

Suchogórski Adam - B / M POL Tychy Irons
Surdziel Magdalena 103 B / K POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 354 B / K POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Syrocki Arkadiusz 135 B / M POL Tychy MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

Szałowska-Perz Martyna 322 B / K POL Tychy

Zapłacone

Szczelina Marta 194 B / K POL Brzeszcze Kolorowa Drużyna Nessi/Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Szczelina Paweł 132 B / M POL Gorzów Chrzanowski PRESS GLASS Biegamy i wspieramy

Zapłacone

Szczerba Andrzej 146 B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Szczotka Andrzej 70 B / M POL Katowice

Zapłacone

Szczotka Ilona 69 B / K POL Katowice

Zapłacone

Szeliga Agnieszka 154 B / K POL Bytom Zamel

Zapłacone

Szkarłat Anna - B / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna
Sznepka Łukasz 151 B / M POL Tychy

Zapłacone

Szołtysek Adrian 56 B / M POL Paniówki

Zapłacone

Szostak Piotr 350 B / M POL Kraków

Zapłacone

Szpunar Piotr 35 B / M POL Łańcut

Zapłacone

Szuster Barbara 369 NW / K POL Mikołów Silesia Ultra Mountain Team

Zapłacone

Szydłowska Agnieszka 192 B / K POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szydłowski Waldemar 191 B / M POL Tychy MAGNA Formpol running team

Zapłacone

Szyja Joanna - B / K POL Dąbrowa Górnicza
Szymański Paweł 21 B / M POL Tyxhy

Zapłacone

Talarczyk Dominika 345 B / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Talarczyk Marta - B / K POL Łaziska Górne
Tarabura Marek 294 B / M POL Jaworzno Satori

Zapłacone

Targosz Agata 164 B / K POL Twardorzeczka Hardriver Team

Zapłacone

Targosz Piotr 82 B / M POL Twardorzeczka Hardriver Team

Zapłacone

Tatarek-Konik Agnieszka - B / K POL Czeladz MS Czeladz
Tatuś Sebastian 27 B / M POL Chorzów

Zapłacone

Tiahnybok Paweł - B / M POL Kalety Socios Silesia
Tkocz Adam 203 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Tkocz Alicja 202 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Tkocz Jerzy - B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś
Tomas Marzena - NW / K POL Syrynia Radlinioki w biegu
Tomczyk Aleksandra 384 B-18 / K POL Tychy

Zapłacone

Tomczyk Rafał 383 B / M POL Tychy

Zapłacone

Tomiczek Szymon 264 B / M POL Górki Wielkie Vix Team

Zapłacone

Torbiński Wiesław 252 B-65 / M POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

Torous Agnieszka 206 B / K POL Tychy

Zapłacone

Torous Paweł 295 B / M POL Tychy

Zapłacone

Treliński Mariusz - B / M POL Pszczyna Pszczyna biega
Trojanowski Wojciech 199 B / M POL Tychy

Zapłacone

Tura Zbigniew - NW / M POL Katowice
Ucherek Mateusz - B / M POL Świętochłowice Sea Star Premiun
Urbańczyk Alicja 363 B / K POL Pszczyna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 175 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wacławik Marek 64 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wajdner-Mazgaj Anna 255 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wala Andrzej - B / M POL Bielsko-Biała BWM Team
Walendowski Dominik 230 B / M POL Tychy

Zapłacone

Waliczek Leszek 136 B / M POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Wańczyk Grzegorz 42 B / M POL Tychy Pasieka Gucio

Zapłacone

Warot Joanna 157 NW / K POL Chorzów

Zapłacone

Waryś Marek - B / M POL Tychy
Warzecha Marcin 65 B / M POL Tychy ORLIK TEAM

Zapłacone

Warzocha Danuta 85 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Waszek Paweł - B / M POL Mysłowice
Wata Marta - B / K POL Tychy Warsztat Formy
Uczestnik anonimowy - B / M POL Katowice
Uczestnik anonimowy - B / M POL Katowice
Wdowik Marcin - B / M POL Ruda Slaska Magna Formpol running team
Weigel Jacek 10 B / M POL Bielsko-Biała Ks Tęcza B-B Komorowice

Zapłacone

Wencel Zbigniew - B / M POL Świętochłowice Leiber Poland Team
Wendryński Marcin 68 NW / M POL Tychy

Zapłacone

Werner Aleksandra 265 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

Wieczorek Oskar - B / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotać
Uczestnik anonimowy 316 B / M POL Bieruń Miłośnicy Tarasików

Zapłacone

Wierzba Magda 387 B / K POL Bieruń Miłośnicy tarasików

Zapłacone

Wierzbicki Michał 186 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wilk Grażyna - NW / K POL Piekary Śl Lecymy Durś
Wira Maciej 50 B / M POL Tychy

Zapłacone

Wiśniewska Beata 200 B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wisniowska Izabela - B / K POL Tychy Press Glass Biegamy i Wspieramy
Wistuba Wiesława 176 B / K POL Żory Hrmaxżory

Zapłacone

Witońska Renata - B / K POL Tychy TOP-THIMM
Wojcieszuk Izabela 125 NW / K POL Tychy

Zapłacone

Wojtasiewicz Paweł 362 B / M POL Katowice Hager Sport Team

Zapłacone

Wójtowicz Marcin 57 B / M POL Siemianowice Śląskie 100 Maraton Klub Polska

Zapłacone

Wojtynek Bartosz 126 B / M POL Gliwice

Zapłacone

Wojtyniak Kacper 55 B / M POL Katowice

Zapłacone

Worwa Dorota 285 NW / K POL Jawiszowice

Zapłacone

Wykurz Liliana - B / K POL Wojkowice
Wyród Karol 351 B / M POL Tychy Tubes International Gliwice

Zapłacone

Wyród Monika 352 B / K POL Tychy

Zapłacone

Wyszyński Piotr 279 B / M POL Libiąż

Zapłacone

Zabiegliński Andrzej - B / M POL Jastrzębie-Zdrój Kb Mosir Jastrzębie
Zagajewski Marek 147 B / M POL Dębica

Zapłacone

Zaklikiewicz Piotr 267 B / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Żalińska Teresa 108 B / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

Załęcka Monika 169 B / K POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Zawadzka Alicja 336 NW / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Zawadzki Dariusz 335 B / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Zawadzki Karol 337 B / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Zawiślak Kinga - NW / K POL Chorzów
Zawora Szymon 171 B / M POL Tychy

Zapłacone

Żbel Ania 210 B / K POL Zebrzydowice HRmax Żory

Zapłacone

Żbel Michał 212 B / M POL Zebrzydowice HRmax Żory

Zapłacone

Żebrowska Matylda - B / K POL Mysłowice MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
Żelazny Rafał - B / M POL Tychy
Zięcina Agnieszka - B / K POL Wola
Zielińska Urszula - NW / K POL Katowice
Zieliński Marcin 11 B / M POL Tychy

Zapłacone

Ziółkowska Edyta - NW / K POL Sosnowiec
Żłobiński Adam 52 B / M POL Tychy

Zapłacone

Zogrodnik Andrzej - B / M POL Lędziny Press Glass Biegamy I Wspieramy
Zuber Monika - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach
Zubrzycki Konrad - B / M POL Mysłowice
Żuk Marcin 245 B / M POL Tychy Danone

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU